XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 730 utakmica za dan
Nedelja, 11 Maj 2014

Fudbal

Sloboda
Čačak
1 : 0
Rudar
Kostolac
Šapine
Šapine
0 : 0
Loznica
Loznica
Bane
Raška
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Partizan
Bumbarevo Brdo
4 : 3
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Pobeda
Beloševac
1 : 1
Krušik
Valjevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 1
Polet
Ljubić
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Tabane Trgovački
Jagodina
3 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Sinđelić
Niš
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Senta
Senta
0 : 3
Radnički (Š)
Šid
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
Sloga
Temerin
Palić
Palić
0 : 1
Banat
Zrenjanin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 3
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Hajduk
Beograd
2 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Turbina
Vreoci
0 : 1
Zemun
Zemun
Srem
Jakovo
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Sopot
Sopot
BASK
Beograd
1 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
Dorćol
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 2
Metalac
Kraljevo
Slavija
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Tutin
Tutin
2 : 0
Rudar
Baljevac
Napredak
Markovac
4 : 0
Šumadija
Toponica
Šumadinac (B)
Brzan
0 : 0
Gruža
Gruža
Borac
Žabari
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Morava
Velika Plana
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Udarnik
Lozovik
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Brezovica
Brezovica
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Bukovik
Razanj
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Budućnost
Popovac
1 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Sloga
Leskovac
Rembas
Resavica
0 : 0
OFK Bor
Bor
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Rudar
Bor
2 : 0
Juhor
Obrež
Trajal
Kruševac
3 : 2
Borac (B)
Bivolje
Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Borac (Sakule)
Sakule
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 2
Bačka (P)
Pačir
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 0
Tisa
Adorjan
Hajduk
Beška
2 : 0
Mladost
Bački Jarak
Srbobran
Srbobran
1 : 5
Borac
Novi Sad
PKB
Padinska skela
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 1
Resnik
Resnik
Radnički (R)
Rudovci
0 : 3
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Železničar
Bara Venecija
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Grafičar
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički
Kovači
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Grdica
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Mataruge
Mataruge
3 : 1
Lazac
Lazac
Radnik
Ušće
1 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Polet
Ratina
1 : 1
Morava
Mrsać
Borac (V)
Vraneši
0 : 0
Ribnica
Jovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
4 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost (A)
Atenica
1 : 1
Rudar
Bresnica
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Ovčar
Markovica
Gorušica
Viča
1 : 4
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Prijevor
Prijevor
2 : 2
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
3 : 0
Morava
Katrga
Šumadinac
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
Budućnost
Resnik
2 : 1
Srbija
Ilićevo
Seljak
Male Pčelice
9 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 3
Ćava
Grošnica
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Ibar
Leposavić
Partizan
Darosava
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 4
Borac
Pajsijević
Beli orlovi
Konjuša
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča
3 : 2
Banja
Banja
Lepenica
Badnjevac
5 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Šatornja
Šatornja
3 : 4
Junkovac
Junkovac
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Šumadinac
Stojnik
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 0
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Polet
Trnovče
0 : 3
Proleter
Vranovo
Glavaš
Glibovac
2 : 4
SASK
Saraorci
Sloboda
Lipe
0 : 1
Pobeda
Golobok
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Železničar (S)
Smederevo
1 : 2
Borac
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
5 : 2
Šumadija
Azanja
Mlava
Malo Laole
3 : 2
Makce
Makce
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Đerdap
Golubac
RSK
Rabrovo
9 : 0
Omladinac
Šetonje
Polet
Suvi Do
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Sloga
Burovac
5 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Integral
Batuša
2 : 0
Vihor
Maljurevac
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 0
Antimon
Zajača
Mladi Borac
Dublje
3 : 3
Jadar
Stupnica
Lipolist
Lipolist
1 : 2
Provo
Provo
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Radjevac
Krupanj
Drina
Ljubovija
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Tulari
Tulari
1 : 2
Mladost (D)
Dračić
OFK Osečina
Osečina
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Trlić
Trlić
4 : 0
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
1 : 0
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
2 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Jedinstvo (K)
Kalenić
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Polet
Rasna
0 : 0
Čajetina
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Budućnost
Arilje
GP Zlatibor
Užice
3 : 1
Perućac
Perućac
Železničar
Požega
3 : 1
Sečica
Seča reka
Malošište
Malošište
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 0
Naisus
Rožina
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 0
Borac (T)
Trnjane
Mladost (B)
Batušinac
1 : 3
Morava
Žitkovac
Mekiš
Mekiš
2 : 2
Palilula
Aleksinac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 4
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Morava
Krušce
4 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Proleter (M)
Mezgraja
5 : 3
Brzi Brod
Brzi Brod
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Vrtište
Vrtište
Vučje
Vučje
5 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Bobište
Bobište
2 : 0
Radnički
Pertate
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Gradac
Konopnica
Sloga
Lipovica
4 : 1
Umac
Miroševce
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
7 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Progres
Ladovica
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 0
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
7 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Omladinac
Podina
N.S. Tatko
Stara Božurna
1 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
6 : 1
Borac
Držanovac
Kosanica
Kuršumlija
3 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Zadrugar
Krupac
5 : 0
Napredak
Izvor
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
2 : 0
Željuša
Željuša
Padež
Petrovac
2 : 1
Spartak
Pirot
Sloga
Veliko Selo
1 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Vihor
Žbevac
3 : 0
Trešnjevka
Lopardince
OFK Pavlovac
Pavlovac
3 : 2
OFK Alakince
Alakince
Besa 2005
Bujanovac
3 : 1
Ternoci
Trnovac
Mladost (S)
Suvojnica
4 : 3
Biljači
Biljača
Nebeski Anđeli
Vranje
5 : 1
Čelik
Belo polje
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Sloga (R)
Ranilug
Mineralac
Klokot
1 : 4
Oskar
Pasjane
Ropotovo
Ropotovo
5 : 2
Morava
Parteš
Sloga (B)
Budriga
0 : 3
Glama
Koretište
Sitnica
Lepina
0 : 1
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Polet
Laplje Selo
Čaglavica
Čaglavica
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Budućnost
Miliva
4 : 2
Mladost (D)
Dublje
Levač
Rekovac
4 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Bratstvo
Međureč
0 : 5
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
BSK
Buljane
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Morava (R)
Ribare
5 : 1
Mladost (J)
Jovac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Naupare
Naupare
Sloga Dašnica
Dašnica
5 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Gradina
Pejovac
3 : 2
Bošnjane
Bošnjane
Sloga Ćićevac
Ćićevac
8 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Šanac
Šanac
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Jasika
Jasika
2 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Čitluk
Čitluk
3 : 2
Mladost
Makrešane
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
1 : 3
Slatina
Bor
Branik
Štubik
3 : 0
Rajac
Rajac
Ključ
Podvrška
4 : 0
Zlot
Zlot
Mladost
Sumrakovac
5 : 2
Rgotina
Rgotina
OFK 019 Zaječar
Zaječar
6 : 1
Sloga
Minićevo
Osnić
Osnić
2 : 3
Rudar (VČ)
Grljan
ŠSK
Štipina
0 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Omladinac
Grezna
4 : 0
Polet
Jablanica
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Mladost (O)
Omoljica
0 : 0
Slavija
Kovačica
Vojvodina
Crepaja
2 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Kolonija
Kovin
4 : 1
Vulturul
Grebenac
Radnički (B)
Baranda
0 : 2
Železničar
Pančevo
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
3 : 3
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Vojvodina (P)
Perlez
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 3
Mladost Bambi
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
1 : 0
Rusanda
Melenci
Hajduk
Stapar
1 : 1
BSK
Bački Brestovac
Kula
Kula
5 : 1
Sloga
Čonoplja
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Jadran
Golubinci
9 : 2
Železničar
Inđija
Radnički
Irig
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Ljukovo
Ljukovo
5 : 1
Sloven (R)
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Partizan
Vitojevci
Kupinovo
Kupinovo
6 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 4
Budućnost (G)
Gložan
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
TSK
Temerin
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
BSK 2012
Batajnica
1 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Banja
Višnjička banja
3 : 0
Komgrap
Beograd
Mladost (B)
Baroševac
0 : 5
Strelac
Mislođin
Vranić
Vranić
2 : 3
Napredak
Medoševac
Prva Iskra
Barič
4 : 1
Posavina
Stubline
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 2
Mladost (C)
Cvetovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Vinča
Vinča
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
OFK Leštane
Leštane
0 : 3
Boleč
Boleč
Torlak
Beograd
3 : 2
Vlaška
Vlaška
Dunavac
Grocka
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Podunavac
Ritopek
4 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Šumadija
Šumarice
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Gračac
6 : 1
Partizan
Vrba
Čibukovac
Kraljevo
1 : 2
Morava (S)
Sirča
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Gruža
Vitanovac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Stubal
Stubal
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 4
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Brezak
Pranjani
Ozrem PMH
Ozrem
5 : 2
Šumadija
Brdjani
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 3
Ozremica
Beršići
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Budućnost
Stančići
1 : 1
Morava
Mojsinje
Premeća
Premeća
4 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Vujan
Prislonica
3 : 1
Strelac
Miokovci
Polet (G)
Goričani
1 : 4
Lugovi
Čačak
Gradina
Rti
0 : 3
Radnički
Turica
Brezova
Brezova
2 : 0
Bjelica
Milatovići
Kotraža
Kotraža
5 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Jelica
Goračići
2 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Šumadija 1934
Drača
3 : 0
Hajduk
Jovanovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 2
Mladost
Pajazitovo
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Botunje
Botunje
Azbest
aaa
2 : 3
Seljak
Cvetojevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Zastava
Kragujevac
Sloga
Zagorica
1 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Proleter
Jelovik
1 : 5
Kopljari
Kopljari
Jasenica
Božurnja
5 : 0
Mladost
Jelenac
Misača
Misača
7 : 3
Trnava
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
4 : 2
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
9 : 1
Žabare
Žabare
Mladost (R)
Rašković
0 : 2
BSK
Borač
Sloga (M)
Milatovac
1 : 5
Omladinac
Donja Rača
Karađorđe
Vučić
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Mladost MG (S)
Saranovo
7 : 2
Kotlenik
Guncati
Jasenica
Kruševo
0 : 11
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Mladost
Novo Selo
Drugovac
Drugovac
2 : 3
Badljevica
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 7
Podunavac
Udovice
Kolarac
Kolari
1 : 1
Sloga
Lugavčina
Vrbovac
Vrbovac
1 : 2
Vučak
Vučak
Jezava
Smederevo
2 : 0
Papazovac
Smederevo
Slavija
Smederevo
3 : 5
Skobalj
Skobalj
Napredak
Toponica
0 : 1
Budućnost
Vezičevo
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Zadrugar
Tabanovac
4 : 2
Radnički
Knežica
Krilaš
Ćovdin
2 : 0
Dragoš
Oreškovica
Mladost
Porodin
4 : 2
Rudar
Stamnica
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 4
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Borac
Klenovnik
4 : 2
Polet
Voluja
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 0
Sloga (D)
Drmno
Kurjače
Kurjače
4 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 5
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Volujac
Volujac
2 : 3
Cerić
Miokus
Dumača
Pocerski Metković
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Sloga Krnic
Krnić
Mrovska
Mrovska
1 : 2
Sloga Mat
Matijevac
Galeb
Cerovac
1 : 3
Borac
Vladimirci
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Borac K
Kozjak
Hajduk
Ribarica
0 : 4
Stolice
Krupanj
Bratstvo
Krupanj
0 : 5
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Velika Reka
Velika Reka
3 : 0
Sloga K
Korenita
Cerova
Cerova
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga LŠ
Lipnički Šor
5 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
3 : 2
Partizan
Drenovac
Premijer
Badovinci
2 : 0
Torpedo
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 2
BMR Petlovača
Petlovača
Sloga
Duvanište
7 : 3
Napredak RIB
Ribari
Duško
Klenje
2 : 1
Drina
Badovinci
Budućnost ZM
Zminjak
1 : 5
Milicionar
Bogatić
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 0
Proleter
Šabac
Borac
Rajković
4 : 1
Polet
Popučke
Beloševac
Beloševac
4 : 1
Ribnikar
Pecka
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kolubara 2
Valjevo
2 : 1
Liplje
Liplje
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Proleter
Bajevac
Polet (T)
Takovo
4 : 3
Omladinac
Kalinovac
Ratkovac
Ratkovac
1 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Stepanje
Stepanje
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Savinac
Visibaba
Duškovci
Duškovci
2 : 0
Lazarica
Prilipac
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 6
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
5 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Lauš
Lopaš
Plavi tok
Dražinovići
1 : 3
Ježevica
Ježevica
Dušnik
Donji Dušnik
0 : 2
Moravac (Č)
Čečina
Toplica
Šarlinac
2 : 1
Knežica
Knežica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 1
Polet (R)
Radevac
Feniks 2012
Gornji Krupac
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Kraljevo
Selo Kraljevo
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
OFK Draževac
Draževac
7 : 1
Tempo
Mozgovo
Dobrič
Brest
0 : 6
Mladost 1976
Biljeg
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
0 : 2
Baličevac 1974
Baličevac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
1 : 2
Sloga 1980
Jovanovac
Sloga 1948 (M)
Malča
0 : 2
Palilulac
Niš
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 1
Delijski Vis
Niš
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
2 : 5
Vulkan 1963
Brenica
Mramor 1927
Mramor
4 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Supovac
Supovac
2 : 4
Radnički 1936
Trupale
Sečanica
Sečanica
4 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Veternica
Leskovac
3 : 2
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Kumarevo
Kumarevo
1 : 0
OFK Brza
Brza
Polet
Stajkovce
3 : 5
Mladost (V)
Vinarce
Morava
Gložane
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Železničar
Brestovac
3 : 0
Navalin
Navalin
Dragoš
Pirot
1 : 3
Borac
Barje Čiflik
Pobeda
Držina
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Jerma
Sukovo
10 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Crni Vrh
Deonica
1 : 6
Resavac (S)
Subotica
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Mladi radnik
Novo Lanište
2 : 1
Sloga
Voljavče
Juhor
Glavinci
2 : 4
Kolare
Kolare
Šumadija
Trešnjevica
1 : 4
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (ST)
Stubica
3 : 0
Radnički
Tekija
Istok 63
Plana
1 : 1
Napredak (SV)
Svojnovo
Polet
Senje
2 : 4
Hajduk
Čepure
Javor
Sladaja
3 : 0
Rudar
Plazane
Rubin (Z)
Zalogovac
6 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga
Lozna
2 : 6
Blagotin
Poljna
Omladinac
Pojate
3 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Ušće
Stalać
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 1
Mladost (T)
Toljevac
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Župski biseri
Lacisled
OFK Ribare
Ribare
0 : 3
Mudrakovac
Mudrakovac
Dedina
Dedina
2 : 2
Parunovac
Parunovac
Kupci
Kupci
1 : 0
BSK
Bela Voda
Dvorane
Dvorane
1 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Kapidžija
Kapidžija
1 : 4
Sloga
Majdevo
13. April
Lomnica
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Omladinac
Vajuga
1 : 2
Napredak
Korbovo
Lokomotiva
Novi Sip
6 : 1
Pontes
Kostol
Velika Vrbica
Velika Vrbica
2 : 5
Egeta
Brza Palanka
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Kladušnica
Kladušnica
0 : 3
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Smedovac
Smedovac
1 : 5
Vidrovac
Vidrovac
Deli Jovan
Sikole
2 : 2
Kovilovo
Kovilovo
Čubra
Čubra
4 : 1
OFK Sikole
Sikole
Polet
Jabukovac
3 : 1
Graničar
Aleksandrovac
Malajnica
Malajnica
4 : 1
Srbovo
Srbovo
Rečka
Rečka
0 : 3
Urovica
Urovica
Palilulac
Šarbanovac
2 : 5
Omladinac
Blendija
Pobeda
Trubarevac
1 : 2
Bukovik
Vrbovac
Sloga
Žučkovac
1 : 0
Napredak 1976
Jošanica
Malinik
Podgorac
4 : 2
Nacional
Lukovo
Graničar
Veliki Izvor
4 : 3
Kosovo
Zvezdan
IMT
Boljevac
0 : 3
Lovac
Mali Izvor
Kastrum
Gamzigrad
3 : 4
Vratarnica
Vratarnica
Unirea
Uzdin
5 : 1
Pobeda
Samoš
Omladinac (O)
Opovo
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak
Debeljača
0 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Idvor
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 4
Proleter
Mramorak
Strela
Ivanovo
6 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Borac (P)
Pločica
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Ratar
Kruščica
Vinogradar
Gudurica
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 3
Hajduk
Šušara
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
5 : 1
Ševac
Kusić
Vladimirovac
Vladimirovac
5 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 4
Graničar
Đala
Tromedja
Majdan
0 : 5
Tisa (P)
Padej
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
0 : 2
Hajduk
Podlokanj
Tisa B (A)
Adorjan
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
8 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Zrinjski 1932
Subotica
2 : 1
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 8
Mićunovo
Mićunovo
Mladost 1952
Gornja Rogatica
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Tomislavci
Tomislavci
1 : 4
Pobeda
Pobeda
OFK Klek
Klek
2 : 1
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 0
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
1 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Banat
Čenta
3 : 5
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Zlatica
Zlatica
2 : 0
Borac
Zrenjanin
Polet
Nakovo
6 : 0
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Borac
Iđoš
Delija
Mokrin
5 : 4
Napredak
Banatska Topola
Roham
Nova Crnja
3 : 0
Budućnost
Banatski Dvor
Proleter
Međa
3 : 4
Napredak
Čestereg
Terekves
Hetin
2 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Olimpija
Torda
2 : 4
Bega
Novi Itebej
Graničar
Riđica
4 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Dinamo
Sonta
0 : 4
Panonija
Lalić
Terekveš
Svilojevo
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Rastina 1918
Rastina
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Lipar
Lipar
3 : 1
Partizan
Kupusina
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Šikara
Sombor
3 : 0
Jedinstvo 1947
Kolut
Napredak (Ž)
Žarkovac
3 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sremac
Deč
0 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Jedinstvo (P)
Platičevo
4 : 0
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
5 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Napredak (P)
Popinci
0 : 2
Podunavac
Belegiš
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Graničar
Grabovci
Fruška Gora
Ruma
2 : 0
Sloven
Sibač
Omladinac (M)
Molovin
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Noćaj
Noćaj
Napredak (V)
Vašica
9 : 1
Srem
Sremska Rača
Sinđelić
Gibarac
3 : 5
Jedinstvo (M)
Morović
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Hajduk
Divoš
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Sirig
Sirig
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 2
Susek
Susek
Proleter
Banoštor
10 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 2
OFK Futog
Futog
Sremac Beomal
Čerević
3 : 0
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
1 : 4
Tatra
Kisač
Hajduk (Čurug)
Čurug
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
Iskra (Kucura)
Kucura
1 : 3
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
3 : 3
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Obilić (Vilovo)
Vilovo
4 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Sloga (Lok)
Lok
0 : 7
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Miletić (Mošorin)
Mošorin
2 : 1
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
8 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Titel
Titel
0 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Bačka
Despotovo
2 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Borac 46
Obrovac
0 : 4
Krivanj
Selenča
Hercegovac
Gajdobra
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Borac
Progar
2 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
12 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
3 : 0
OFK Petrovčić
Petrovčić
Dunav
Veliko Selo
3 : 2
Pobednik
Beograd
Dunavac
Dunavac
4 : 3
Mladost
Jabučki rit
Bistrica
Bistrica
3 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
Sloga
Lukavica
1 : 1
Sloboda
Stubica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Polet
Grabovac
2 : 0
Jedinstvo
Dren
Poljane
Poljane
0 : 5
Vukićevica
Vukićevica
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
Urovci
Urovci
Zadrugar
Orašac
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Rvati
Obrenovac
4 : 0
Trstenica
Trstenica
Napredak
Dubona
3 : 0
Senaja
Senaja
Omladinac
Rajkovac
3 : 1
Sloga
Granice
Radnički PDM
Mladenovac
2 : 2
Šepšin
Šepšin
Borac
Amerić
1 : 1
Markovac
Markovac
OFK Rogača
Rogača
1 : 3
OFK Slatina
Slatina
4 Juli
Mali Požarevac
2 : 0
Mladost
Mala Ivanča
Vojvoda
Dučina
3 : 2
Sloga 2012
Popović
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Drlupa
Drlupa
Pinosava
Pinosava
5 : 1
Partizan
Kaluđerica
Heroj 1925
Jajinci
4 : 0
Hajduk
Kamendol
OFK Mladost
Begaljica
5 : 1
Zuce
Zuce
Borac (A)
Adrani
3 : 4
Zgodačica
Godačica
Borac
Novi Milanovac
1 : 2
Studenac
Goločelo
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Maskar
Maskar
3 : 1
Mladost
Rajkovac
Brezovac
Brezovac
2 : 3
Venčani
Venčani
Gorski car
Garaši
0 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Šamot
Aranđelovac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
1 : 4
Mladost
Pretoke
Karađorđe
Viševac
0 : 3
Šumadija
Sipić
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Mladost(L)
Leskovac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 6
Brana Paunović
Rašanac
Manastirica
Manastirica
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Burovac
Burovac
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Napredak
Simićevo
4 : 2
Proleter
Četereže
Budućnost
Kočetin
0 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
BSK
Brzohode
4 : 1
Udarnik
Sibnica
Sloga
Viteževo
2 : 5
OFK Porodin
Porodin
Jedinstvo
Oreovica
6 : 2
Mladost
Svinjarevo
Budućnost (A)
Aljudovo
3 : 0
Stig (C)
Crljenac
Radnik
Salakovac
3 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Carevac
Carevac
5 : 1
OFK Vinci
Vinci
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 2
Barič
Barič
Graničar 2013
Zatonje
7 : 1
Srednjevo
Srednjevo
Polet
Bikinje
2 : 0
Ram
Ram
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 0
Usije
Usije
Desine
Desine
1 : 1
Električar
Šuvajić
Žika Marković Uča
Miljević
5 : 3
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
6 : 0
Radnički
Požeženo
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 2
Sopot
Požarevac
Dizel
Bare
3 : 1
Sloga (D)
Dubravica
Sloga 1936
Kasidol
3 : 1
Napredak (P)
Poljana
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Dunavac
Petka
Stig 1955
Beranje
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Kaona
Kaona
3 : 3
Neresnica
Neresnica
Radenka
Radenka
1 : 2
Sloga
Mustapić
Polet
Jalovik
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Krnule 09
Krnule
2 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Dragojevac
Dragojevac
2 : 3
Mladost 2013
Jazovnik
Mladost PB
Pocerski Belotic
1 : 0
Torpedo
Lojanice
Sloga Ridj
Ridjake
3 : 0
Hajduk
Debrc
OFK Varna
Varna
3 : 1
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 3
Mladost
Svileuva
Korman
Korman
7 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Žabar
Žabar
2 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Luk
Voćnjak
0 : 0
Mladost Lo
Loznica
Granit
Radalj
5 : 5
Jelav
Jelav
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 1
DB Junajted
Donje Brezovice
Šumice
Glusci
2 : 2
Bair
Bogatic
Mladost O
Očage
3 : 4
Napredak
Uzveće
Jedinstvo
Poljanice
0 : 3
Veliševac
Veliševac
Popadić
Popadić
4 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Gornji Mušić
Gornji Mušić
4 : 1
Orao
Poljanice
Mionica
Mionica
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Proleter
Latković
2 : 13
Mladost
Latković
Dupljaj
Dupljaj
6 : 1
Borac
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 6
Paune
Paune
Zabari
Zabari
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Bujacic
Bujacic
1 : 5
Jadar 2013
Valjevo
Gradac
Valjevo
4 : 2
Rakac Stave
Stave
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
6 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Kolubara
Liso Polje
3 : 1
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Vrelo
Vrelo
0 : 2
Sloga
Lončanik
Dokmir
Dokmir
3 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Đorđe Bodinović
Raduša
5 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 0
Sloga
Vrhovine
Jašunja
Jašunja
0 : 1
Bratstvo
Zlokućane
Napredak
Bogojevce
3 : 3
Grdanica
Grdanica
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Vrhunac
Radonjica
Radnik 2013
Sisince
2 : 1
Real
Donja Jajna
Beočić
Beočić
5 : 1
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
4 : 1
OFK Tvrđava
Županjevac
Šumadija
Prevešt
2 : 1
Mladost
Tečić
OFK Blagotin
Belušić
0 : 0
Šumadinac
Dragovo
Jedinstvo
Duboka
1 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Partizan (G)
Glogovac
5 : 1
Ribnik
Ribnik
Partizan (M)
Majur
0 : 0
Osaonica
Bagrdan
Morava (R)
Rajkinac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Sloboda
Šuljkovac
2 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mladost
Gložane
3 : 0
Radnički "B"
Svilajnac
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Mladost "B"
Gložane
Sloboda
Krežbinac
1 : 2
Radnik
Davidovac
ISK Izvor
Izvor
0 : 4
Polet
Zabrega
Budućnost (L)
Lebina
3 : 0
Jedinstvo
Ratari
OFK Borac
Bošnjane
1 : 1
Železničar
Klačevica
Mladost (R)
Raševica
3 : 8
Omladinac
Šaludovac
Heroj
Busilovac
1 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Supska
Supska
0 : 4
OFK Batinac
Batinac
Budućnost
Vlaška
0 : 3
OFK Krušar
Krušar
Sindjelić
Vojnik
0 : 2
Beljanica
Strmosten
Mladost 1950
Lomnica
1 : 3
Rudar (ST)
Stenjevac
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Čukarički
Kruševica
2 : 5
Velika Morava
Selo Varvarin
Gradac
Pločnik
1 : 5
Kiseljak
Orašje
Stara Čaršija
Osaonica
6 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Omladinac (O)
Odžaci
Rujišnik
Rujišnik
1 : 2
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Borjak 2013
Okruglica
1 : 3
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Garevina
Garevina
2 : 4
Ratajac
Rataje
Mladost (R)
Raklja
2 : 2
Mladost (G)
Garevina
Kruševica
Kruševica
4 : 6
Žabare
Žabare
Meševo
Meševo
1 : 3
Sokolovi
Velika Kruševica
Srnje
Srnje
1 : 1
Konjuh
Konjuh
Globoder
Globoder
1 : 3
Padež
Padež
Polet (K)
Kobilje
3 : 4
Trmčare
Trmčare
Jablanica
Jablanica
1 : 6
OFK Budućnost
Kaonik
Grkljane
Grkljane
3 : 2
Štitari
Štitari
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 4
Modrica
Modrica
Drugari
Stanci
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Lipovac
Lipovac
2 : 1
Zdravinje
Zdravinje
Janošik
Janošik
3 : 0
OFK Barice
Barice
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
0 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Banat
Ilandža
4 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Sloga
Margita
3 : 0
Lokve
Lokve
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
0 : 6
Radnički 1927
Vršac
MSK
Mihajlovo
8 : 1
Sloga
Jarkovac
Jedinstvo
Ečka
3 : 1
ASK
Aradac
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 0
Mladost
Belo Blato
Proleter
Neuzina
8 : 2
Tamiš
Farkaždin
Borac (K)
Klenak
3 : 1
Vojvodina
Neradin
Polet
Nikinci
0 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Planinac
Rivica
5 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 8
Sremac
Dobrinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
4 : 4
Borac (S)
Stejanovci
Sloga
Voganj
1 : 2
Krušedol
Krušedol
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 1
Kameni
Ašanja
OFK Brestač
Brestač
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Sloga
Maradik
4 : 0
Vitez
Subotište
Mladost
Prhovo
4 : 0
Graničar
Obrež
Polet
Novi Karlovci
1 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Grgurevci
Grgurevci
3 : 0
Napredak
Šuljam
Planinac
Ležimir
1 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Sremac
Jarak
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga (Z-I)
Zasavica I
1 : 0
BSK
Bešenovo
Sloga (Č)
Čalma
0 : 1
OFK Bosut
Bosut
Borac (R)
Radenković
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Graničar
Jamena
3 : 0
Jednota
Šid
Jedinstvo
Ljuba
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Borac
Ilinci
Bratstvo
Sot
2 : 3
Sremac
Berkasovo
Borac
Vizić
2 : 2
Slavija
Bođani
Sloga
Plavna
0 : 2
Vajska
Vajska
Neštin
Neštin
0 : 1
Mladost
Mali Bač
Proleter
Karađorđevo
3 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
BSK
Brajkovac
2 : 1
Proleter
Vrbovno
Vreoci
Vreoci
7 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Bratstvo
Cijevna
4 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zabjelo
Podgorica
3 : 1
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Cetinje
Cetinje
Ibar
Rožaje
5 : 2
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
0 : 0
Jezero
Plav
Zora
Spuž
2 : 1
Berane
Berane
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 1
Nives
Knjaževac
Kalemegdan
Beograd
2 : 3
Kolibri
Kuršumlija
Mačva
Šabac
9 : 0
Šabac
Šabac
Fruškogorac
Novi Sad
0 : 4
Sloga
Zemun
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 0
Kikinda
Kikinda
Polet
Sivac
1 : 0
Železničar
Pančevo
Budućnost
Gložan
4 : 5
Metalmania
Kanjiža
BSK Borča
Borča
4 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Rad
Beograd
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloboda Piont
Užice
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Napredak
Kruševac
0 : 0
Partizan
Beograd
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Indeks
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Spartak
Subotica
Vršac United
Vršac
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
5 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
3 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
5 : 1
Arsenal
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Žitoradja
Žitorađa
Svrljig
Svrljig
0 : 6
Radnički (N)
Niš
Partizan (G)
Gaj
1 : 10
Radnički (K)
Kovin
Borac
Čačak
0 : 1
Partizan
Beograd
Spartak
Subotica
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Sloboda Point
Užice
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
TSC
Bačka Topola
0 : 1
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
OFK Hajduk
Kula
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Železničar
Pančevo
0 : 6
Dinamo
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
Bečej
Bečej
Sevojno
Sevojno
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Čukarički
Beograd
1 : 1
AS
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Savacijum
Šabac
2 : 1
Napredak
Kruševac
Čačak 94
Čačak
3 : 1
FAP
Priboj
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Javor
Ivanjica
1 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Budućnost
Arilje
1 : 1
BIP
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 4
Bubamara
Kraljevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Subotica
Subotica
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Senta
Senta
BAK
Bela Crkva
14 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga (P)
Plandište
5 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Vršac United
Vršac
6 : 1
Radnički 1927
Vršac
Petar Urošev
Pančevo
1 : 3
Borac (St)
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
7 : 0
Kolonija
Kovin
BSK
Bavanište
2 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Mika Antić
Pančevo
20 : 0
Strela
Ivanovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
7 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Granit
Jošanička Banja
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Rudar (B)
Baljevac
Dribling
Subotica
10 : 0
Čantavir
Čantavir
Obilić
Novi Kneževac
1 : 5
Potisje
Kanjiža
Polet
Popucke
0 : 3
Buducnost
Valjevo
Radnicki 1923 II
Kragujevac
3 : 0
Duljaj
Topola
Karađorđe
Topola
4 : 0
Karađorđe
Rača
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Rudar (B)
Baljevac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
96 : 78
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
34 : 29
Železničar 1949
Niš
Radnički
Kragujevac
25 : 21
Partizan
Beograd
Štrpce Tandems
Štrpce
20 : 28
Prva Petoletka
Trstenik
Štrpce Tandems
Štrpce
10 : 0
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Mladost 1949
Zaječar
29 : 16
Majdanpek
Majdanpek
Radnički
Ćuprija
37 : 33
Đerdap
Kladovo
Jabuka
Jabuka
30 : 30
Sivac 69
Sivac
Hajduk
Čurug
37 : 30
Radnički-Cement
Novi Sad
Studentski grad
Beograd
28 : 28
Mačva
Bogatić
Jedinstvo 1974
Krnjevo
24 : 25
Rekreativo
Beograd
Hidroelektrana
Bajina Bašta
27 : 29
Sjenica
Sjenica

Futsal

Viking
Ruma
3 : 3
Tango Liman
Novi Sad
Tvrdjava
Novi Sad
3 : 1
Hajduk
Kula
Kraljevićevo
Kačarevo
1 : 3
Nova Pazova
Nova Pazova
BSK
Bački Brestovac
1 : 6
Srbobran
Srbobran
Šampion
Subotica
3 : 0
Telep
Novi Sad

Ragbi 13

Vojvoda
Pančevo
0 : 18
Radnički (B)
Beograd
Zmaj
Zemun
0 : 18
Dorćol
Beograd

Američki fudbal

Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
14 : 28
Panthers Pančevo
Pančevo
Indians Inđija
Inđija
21 : 28
Imperatori Niš
Niš
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
27 : 33
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad