XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 345 utakmica za dan
Subota, 7 Septembar 2013

Fudbal

Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Karađorđe
Ribnica
Omladinac
Novo Selo
1 : 1
Polet
Trbušani
Sloga
Batočina
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Gruža
Gruža
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Karađorđe
Topola
0 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
0 : 0
FAP
Priboj
Budućnost
Valjevo
4 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Jedinstvo (UB)
Ub
4 : 0
Brezovica
Brezovica
Borac
Šabac
1 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Bukovik
Razanj
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Napredak
Aleksinac
4 : 1
Pukovac
Pukovac
Rtanj
Boljevac
1 : 0
Ozren
Sokobanja
SFS Borac
Paraćin
4 : 1
Rudar
Bor
Radnički
Lubnica
0 : 3
Lugomir
Rakitovo
Dunav
Prahovo
5 : 0
Juhor
Obrež
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Vršac United
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Tisa
Adorjan
Vršac
Vršac
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Jugović
Kać
1 : 1
Polet
Sivac
Vrbas
Vrbas
0 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Mladost
Bački Jarak
0 : 0
Srbobran
Srbobran
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Cement
Beočin
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Resnik
Resnik
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 3
GSP Polet
Beograd
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Partizan
Cerovac
2 : 1
Jadran
Kragujevac
Šumadinac
Stojnik
2 : 0
Borac
Pajsijević
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 3
Budućnost (R)
Ratari
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
SASK
Saraorci
Polet
Suvi Do
4 : 1
Mladost
Biskuplje
Mačva 2005
Bogatić
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Provo
Provo
Sindjelić
Lipnica
2 : 0
Jadar
Stupnica
Majur
Majur
3 : 0
Mladi Borac
Dublje
OFK Osečina
Osečina
5 : 1
Tulari
Tulari
OFK Divci
Divci
2 : 1
Trlić
Trlić
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 3
ZSK
Valjevo
Mladost (D)
Dračić
2 : 3
Kolubara
Jabučje
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Joševa
Joševa
Mladost (V)
Vračević
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Kačer
Belanovica
2 : 0
Banjani
Banjani
Crnokosa
Kosjerić
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Malošište
Malošište
4 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Borac (A)
Azbresnica
3 : 0
Orljane
Orljane
Naisus
Rožina
3 : 1
Rad
Merošina
Borac (T)
Trnjane
0 : 2
Palilula
Aleksinac
Vučje
Vučje
4 : 2
Budućnost
Orašje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Polet
Samarinovac
2 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 2
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 4
Padež
Petrovac
Biljači
Biljača
3 : 2
Trešnjevka
Lopardince
Pčinja
Trgovište
5 : 0
Vihor
Žbevac
Levač
Rekovac
1 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
FUD
Brus
1 : 0
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Zlot
Zlot
0 : 2
Slatina
Bor
Krivelj
Krivelj
3 : 0
Blizna
Blizna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 1
Midžor
Kalna
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Sloga (P)
Plandište
Čoka
Čoka
1 : 3
Jadran
Feketić
Olimpija (G)
Gunaroš
2 : 1
Bajša
Bajša
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
4 : 3
Bačka
Mol
Subotica
Subotica
6 : 0
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Radnički (S)
Sutjeska
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 4
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Naftagas
Elemir
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Mladost Bambi
Lukićevo
4 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Stanišić
Stanišić
1 : 4
OFK Mladost APA
Apatin
Borac
Bački Gračac
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Sloga
Čonoplja
0 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
ŽAK
Sombor
6 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Sloven (R)
Ruma
3 : 0
Železničar
Inđija
Partizan
Vitojevci
6 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
1. Maj
Ruma
Mladost (NS)
Novi Sad
4 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Tvrdjava
Bač
1 : 3
Kabel
Novi Sad
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Slavija
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Komgrap
Beograd
1 : 1
13. maj
Zemun
Šumadija
Šopić
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Napredak
Medoševac
2 : 0
Posavina
Stubline
Vinča
Vinča
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Mlada krila
Metikoši
5 : 2
Morava (S)
Sirča
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Partizan
Vrba
Proleter
Pečenog
2 : 1
Tavnik
Tavnik
Lunjevica
Lunjevica
4 : 1
Velereč 94
Velereč
Radnički
Turica
1 : 3
Jelica
Goračići
Bjelica
Milatovići
5 : 3
Dedinje Junajted
Guča
Zastava
Kragujevac
0 : 2
Botunje
Botunje
Borac
Drenovac
1 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Žabare
Žabare
0 : 0
Mladost
Jelenac
Mladost (R)
Rašković
0 : 1
Bare
Bare
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Borac
Veliko Laole
Mladost PP
Pocerski Pričinović
2 : 0
Radnički
Koceljeva
Gorki
Glušci
5 : 0
Budućnost ZM
Zminjak
Rudar 1945
Radljevo
2 : 3
Polet (T)
Takovo
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 0
Tempo
Mozgovo
Delijski Vis
Niš
3 : 1
Supovac
Supovac
MB Marjan
Mala Biljanica
2 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Zvezda
Blato
1 : 0
Jerma
Sukovo
Borac
Barje Čiflik
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Zenit
Oparić
0 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Resavac (S)
Subotica
3 : 3
Ursule
Ursule
Radnički
Tekija
1 : 2
Resavac (VP)
Veliki Popović
Blagotin
Poljna
3 : 1
Župski biseri
Lacisled
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
OFK Sikole
Sikole
0 : 1
Srbovo
Srbovo
Obilić
Novi Kneževac
7 : 0
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 5
Graničar
Đala
Tisa B (A)
Adorjan
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Dušan Silni
Subotica
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
Radnički 1905
Bajmok
6 : 1
Bikovo
Bikovo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
Partizan
Kupusina
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Noćaj
Noćaj
Šajkaš 1908
Kovilj
7 : 1
Proleter
Banoštor
Sofeks
Futog
1 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Slavija
Novi Sad
4 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Železničar
Novi Sad
0 : 1
Tatra
Kisač
OFK Futog
Futog
4 : 1
Bačka
Begeč
Krila Krajine
Bačka Palanka
9 : 1
Bačka
Despotovo
Pionir
Besni Fok
1 : 0
Sparta
Beograd
Mladi radnik
Junkovac
4 : 1
Polet
Mirosaljci
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 0
Bistrica
Bistrica
Rudar
Zeoke
1 : 3
Mladost (Č)
Čibutkovica
Belo Polje
Belo Polje
2 : 1
Vukićevica
Vukićevica
Trstenica
Trstenica
0 : 3
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
3 : 1
Zadrugar
Orašac
Urovci
Urovci
3 : 3
Jedinstvo
Dren
Rvati
Obrenovac
5 : 2
Poljane
Poljane
Drlupa
Drlupa
3 : 4
OFK Slatina
Slatina
Denim
Drlupa
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
7 : 0
Sloga 2012
Popović
Mladost
Guberevac
1 : 5
Mladost
Mala Ivanča
Rudar 2012
Babe
2 : 5
OFK Rogača
Rogača
Stojnik
Stojnik
1 : 4
4 Juli
Mali Požarevac
Sibnica
Sibnica
6 : 2
Vojvoda
Dučina
Heroj-Polet
Jajinci
0 : 0
Partizan
Kaluđerica
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 2
Budućnost
Samaila
Popovići
Popovići
1 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Borac
Kloka
0 : 2
Maskar
Maskar
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Mladost(L)
Leskovac
Melnica
Melnica
0 : 3
Brana Paunović
Rašanac
Omladinac B
Šetonje
1 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Napredak
Trnovče
2 : 2
Jedinstvo
Kamenovo
Vukan
Ždrelo
2 : 0
Manastirica
Manastirica
Sloga 1952
Veliki Popovac
0 : 3
B.S.K.
Bošnjak
Čokordin
Vošanovac
2 : 2
7 juli
Lopušnik
Radnik
Pankovo
1 : 0
Soko
Krvije
Mlava
Zabrđe
3 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Laolac
Veliko Laole
2 : 0
Burovac
Burovac
Žika
Provo
3 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Rankovac
Nakučani
2 : 0
Metlić
Metlić
Pocerina
Jevremovac
4 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost 2011
Sinošević
0 : 3
Jevremovac
Jevremovac
Bojić
Bojić
3 : 1
Mladost sl
Slatina
OFK Jelen
Jelenča
7 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
7 : 1
Korman
Korman
Luk
Voćnjak
3 : 3
Granit
Radalj
Mladost Lo
Loznica
1 : 2
Sloga
Straža
Omladinac
Bogatic
3 : 0
Šumice
Glusci
Radnički Šabački
Šabac
5 : 1
Napredak
Ševarice
Sloga
Bogosavac
3 : 0
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Cer
Petkovica
2 : 0
Maovi MH
Maovi
Culjkovic
Culjković
2 : 1
Fortuna Miki
Šabac
Letnjikovac
Letnjikovac
4 : 2
Omladinac
Slepčević
Grdanica
Grdanica
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Goblen
Badince
5 : 1
Jašunja
Jašunja
Moravac
Guberevac
1 : 1
Napredak
Bogojevce
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Vrhunac
Radonjica
0 : 4
Susica 2012
Kukolovce
BSK
Belanovce
2 : 4
Bratstvo
Bratmilovce
Real
Donja Jajna
1 : 2
Milanovo
Milanovo
Radnik 2013
Sisince
0 : 1
Turekovac
Turekovac
Jugovići
Bogdanje
0 : 0
Stragari
Stragari
Sloboda 1948
Mijajlovac
3 : 0
Polet 57
Milutovac
Omladinac (O)
Odžaci
3 : 0
Stevka Bozurevka
Bozurevac
Moravac-C 74
Selište
5 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 3
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Zmajevac
Belasica
2 : 3
Modrica
Modrica
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Štitari
Štitari
Belica
Belica
1 : 3
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Mladost
Bukovče
0 : 3
OFK Borac
Lovci
Bresje
Bresje
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Oniks
Lozovik
2 : 5
PSS-192
Jagodina
Omladinac
Bunar
3 : 0
Hajduk
Miloševo
Strmovo
Strmovo
1 : 4
BSK
Brajkovac
Sloga
Doboj
0 : 3
Drina HE
Višegrad
Drina (Z)
Zvornik
2 : 1
Podrinje
Janja
Proleter
Teslić
0 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Modriča Maxima
Modriča
2 : 1
Borac
Šamac
Kozara
Gradiška
2 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Mladost
Gacko
4 : 0
Sutjeska
Foča
Rudar
Ugljevik
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Napredak
Kruševac
0 : 2
LASK Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Novi Bečej
Novi Bečej
Požarevac
Požarevac
4 : 1
Trijumf
Kragujevac
Mašinac
Niš
1 : 6
Spartak
Subotica
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Šabac
Šabac
1 : 0
Nives
Knjaževac
Sloga
Zemun
3 : 1
Kalemegdan
Beograd
Fruškogorac
Novi Sad
2 : 2
Mačva
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Čačak
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Sloboda Piont
Užice
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Spartak
Subotica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
OFK Hajduk
Kula
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Indeks
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Inđija
Inđija
10 : 0
Donji Srem
Pećinci
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Pobeda
Beloševac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnik
Surdulica
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Radan
Lebane
Dinamo
Vranje
4 : 1
Car Konstantin
Niš
Palilulac
Niš
2 : 2
Bor
Bor
Voždovac
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Bežanija
Beograd
Borac
Ralja
0 : 1
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
5 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Mala Krsna
2 : 2
Sloboda
Lipe
Proleter
Vranovo
1 : 4
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
1 : 2
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Glavaš
Glibovac
4 : 0
Polet
Trnovče
Vulturul
Grebenac
4 : 3
Kolonija
Kovin
Partizan (G)
Gaj
4 : 7
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
0 : 6
Polet
Idvor
Borac (S)
Sakule
0 : 6
Dobrica
Dobrica
Slavija
Kovačica
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Radnički (B)
Baranda
3 : 3
Dolina
Padina
Sloboda Point
Užice
2 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Rad
Beograd
3 : 3
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
0 : 2
Napredak
Kruševac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Spartak
Subotica
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bečej
Bečej
1 : 0
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Banat
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Kula
1 : 3
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
1 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Zemun
Zemun
3 : 2
Internacional
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 3
Dominus
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 1
Bane
Raška
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 2
Sevojno
Sevojno
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (L)
Lučani
2 : 3
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 1
Javor
Ivanjica
Metalac (K)
Kraljevo
5 : 0
Budućnost
Arilje
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
AS
Novi Pazar
Sloboda 2
Čačak
3 : 0
Omladinac
Zablaće
Polet (LJ)
Ljubic
3 : 0
Slatina
Slatina
Subotica
Subotica
5 : 0
Tavankut
Tavankut
Bačka
Pačir
6 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Banat
Vršac
4 : 2
Borac (St)
Starčevo
Zemun
Zemun
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Rad
Beograd
7 : 0
Smederevo
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Savacijum
Šabac
Čukarički
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
Lukićevo
5 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Bečej
Bečej
1 : 5
Inđija
Inđija
Proleter 2006
Zrenjanin
12 : 0
Banat
Zrenjanin
Železničar
Pančevo
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
OFK Hajduk
Kula
7 : 0
TSC
Bačka Topola
Spartak
Subotica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 7
Dragačevo
Guča
Vršac
Vršac
3 : 1
Sloga (P)
Plandište
Banat
Vršac
7 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Strela
Ivanovo
2 : 14
Kolonija
Kovin
BSK
Bavanište
5 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 15
Proleter
Banatski Karlovac
Unirea
Uzdin
0 : 9
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 8
Dolina
Padina
Borac
Ralja
3 : 6
Sloga
Lugavčina
Podunavac
Udovice
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Železničar
Smederevo
3 : 0
Sloboda
Lipe
Budućnost
Mala Krsna
2 : 5
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
6 : 0
Železničar
Smederevo
Proleter
Vranovo
6 : 0
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
0 : 4
Šumadija
Azanja
Napredak
Markovac
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Pobeda
Golobok
2 : 1
Udarnik
Lozovik
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Polet
Trnovče
Borac 2
Čačak
3 : 1
Mladost (P)
Preljina
Takovo Junior
Gornji Milanovac
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Mladost Radost
Čačak
2 : 4
Orlovac
Mrčajevci
Šapine
Šapine
3 : 6
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
Granit
Jošanička Banja
0 : 11
Kosmet
Leposavić
Rudar (B)
Baljevac
3 : 6
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
1 : 1
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Jošanica ND
Novi Pazar
5 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors
Novi Pazar
8 : 1
Bane
Raška
Internacional
Beograd
0 : 0
BSK
Borča
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Radnički NB
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Dominus
Beograd
0 : 1
011
Beograd
Čantavir
Čantavir
7 : 3
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
10 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Spartak '02
Subotica
3 : 0
Subotica
Subotica
Krusik
Valjevo
5 : 1
Buducnost
Valjevo
OFK Osecina
Osecina
3 : 2
Zeleznicar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
5 : 1
Krusik 2
Valjevo
Karađorđe
Rača
0 : 6
Šumadija
Aranđelovac
Radnicki 1923 I
Kragujevac
11 : 1
Gruža
Gruža
Apolon 4 II
Kragujevac
0 : 2
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Šumadija 1903 I
Kragujevac
1 : 2
Karađorđe
Topola
Šumadija 1903 II
Kragujevac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
OFK Lešak
Lešak
0 : 6
Kosmet
Leposavić
Rudar (B)
Baljevac
2 : 3
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 1
OFK Ras
Raška
Sočanica
Sočanica
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška

Rukomet

Borac M:TEL
Banja Luka
26 : 33
Lovćen
Cetinje
Metalurg
Skopje
28 : 28
Vardar Pro
Skopje
Partizan
Beograd
23 : 25
Vojvodina
Novi Sad