XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 364 utakmica za dan
Subota, 3 Maj 2014

Fudbal

Čukarički
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Spartak
Subotica
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Donji Srem
Pećinci
0 : 5
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Dolina
Padina
2 : 1
Proleter
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Radnik
Surdulica
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Timok
Zaječar
3 : 2
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
1 : 0
Sindjelić
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar
Kostolac
1 : 1
Polet
Ljubić
Šumadija
Aranđelovac
6 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Temerin
4 : 0
Palić
Palić
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dorćol
Beograd
3 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Zemun
Zemun
4 : 0
Srem
Jakovo
Metalac
Kraljevo
5 : 0
Rudar
Baljevac
Omladinac
Novo Selo
3 : 2
Sloboda
Grbice
Morava
Velika Plana
1 : 2
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 1
Mladi radnik
Radinac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Gruža
Gruža
2 : 0
Železničar
Požarevac
Sloga
Batočina
1 : 0
Napredak
Markovac
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Radnički (V)
Valjevo
5 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Brezovica
Brezovica
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Borac
Šabac
0 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo (UB)
Ub
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Napredak
Aleksinac
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Dunav
Prahovo
2 : 1
Rudar
Bor
Radnički
Lubnica
1 : 4
Rtanj
Boljevac
Bilećanin
Sečanj
4 : 3
Tisa
Adorjan
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
1 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Vršac
Vršac
0 : 0
Vršac United
Vršac
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Graničar 1924
Adaševci
0 : 3
Borac
Novi Sad
Cement
Beočin
1 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Sloga
Erdevik
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 0
Polet
Sivac
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Jugović
Kać
Vrbas
Vrbas
2 : 0
Hajduk
Beška
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
Grafičar
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd
Palilulac
Krnjača
0 : 2
IMT
Beograd
Grdica
Grdica
2 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Maršić
Maršić
3 : 2
Budućnost
Resnik
Đerdap
Golubac
2 : 1
RSK
Rabrovo
Mačva 2005
Bogatić
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jadar
Stupnica
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Rubribreza
Rubribreza
2 : 2
Tulari
Tulari
Spartak 1924
Ljig
8 : 0
Joševa
Joševa
Banjani
Banjani
6 : 1
Kolubara
Jabučje
Kačer
Belanovica
1 : 0
ZSK
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Trlić
Trlić
Mladost (V)
Vračević
4 : 5
OFK Osečina
Osečina
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 2
OFK Divci
Divci
Čajetina
Gostilje
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
Jasen
Brodarevo
3 : 1
Polet
Rasna
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Radnički 1924 (K)
Kočane
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 1
Malošište
Malošište
Moravica
Subotinac
4 : 1
Borac (A)
Azbresnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 2
Jablanica
Medveđa
Radnički
Pertate
2 : 3
Čekmin
Čekmin
Jug Bogdan
Đakus
0 : 1
Dobrič
Pejkovac
Trbunje
Trbunje
4 : 1
Partizanski put
Grudaš
Spartak
Pirot
2 : 1
Sloga
Veliko Selo
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Čelik
Belo polje
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Biljači
Biljača
1 : 3
Morava
Vladičin Han
OFK Tekstilac
Paraćin
0 : 1
Morava (R)
Ribare
Bošnjane
Bošnjane
0 : 1
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Branik
Štubik
Brestovac
Brestovac
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
Rgotina
Rgotina
Midžor
Kalna
2 : 0
Sloga
Minićevo
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Čoka
Čoka
AFK
Ada
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Naftagas
Elemir
1 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Krajina
Krajišnik
5 : 1
Jedinstvo
Bočar
Begej
Žitište
3 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
ŽAK
Sombor
1 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Graničar
Gakovo
Borac
Bački Gračac
3 : 1
Stanišić
Stanišić
Železničar
Inđija
0 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Partizan
Vitojevci
4 : 4
Kupinovo
Kupinovo
Sloven (R)
Ruma
0 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Vojvodina (T)
Tovariševo
1 : 1
Veternik
Veternik
Zmaj 1953
Zemun
2 : 0
Banja
Višnjička banja
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Napredak
Medoševac
4 : 0
Prva Iskra
Barič
Budućnost
Zvečka
5 : 0
Vranić
Vranić
Vinča
Vinča
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Mlada krila
Metikoši
2 : 1
Stubal
Stubal
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 5
OFK Ras
Novi Pazar
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Polet
Voluja
3 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Sloga Krnic
Krnić
7 : 0
Volujac
Volujac
Mladost PP
Pocerski Pričinović
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 1
Dobrava
Vukošić
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 4
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Milicionar
Bogatić
9 : 2
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
1 : 2
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 0
Real
Jasenica
Toplica
Šarlinac
0 : 2
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Polet (V)
Vitoševac
4 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Pobeda 1976
Jakovlje
1 : 5
Jedinstvo
Bobovište
Koprijan 1975
Gradište
2 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 9
Sloboda
Rasnica
Zvezda
Blato
2 : 3
Dragoš
Pirot
Rudar
Plazane
1 : 0
Resavac (VP)
Veliki Popović
Radnički
Tekija
3 : 1
Istok 63
Plana
Blagotin
Poljna
6 : 1
Omladinac
Pojate
OFK Sikole
Sikole
4 : 2
Polet
Jabukovac
Napredak 1976
Jošanica
0 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Bukovik
Vrbovac
1 : 0
Mladost
Resnik
Nacional
Lukovo
0 : 3
Vratarnica
Vratarnica
Lovac
Mali Izvor
6 : 1
Kastrum
Gamzigrad
Šljivar
Šljivar
1 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Glogonj
Glogonj
1 : 1
Spartak
Debeljača
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 2
Dušan Silni
Subotica
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Mićunovo
Mićunovo
0 : 3
Eđšeg
Mali Iđoš
Radnički 1918
Ratkovo
3 : 3
Lipar
Lipar
Noćaj
Noćaj
0 : 0
Napredak (V)
Vašica
Omladinac
Stepanovićevo
6 : 2
Železničar
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 2
Dinamo
Budisava
Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 0
Kulpin
Kulpin
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 1
Institut
Zemun Polje
Olimpija
Beograd
3 : 2
Dunavac
Dunavac
OFK Burovo
Burovo
6 : 0
Sloga
Lukavica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
5 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Lazarevac
Lazarevac
1 : 5
Bistrica
Bistrica
Barajevo
Barajevo
3 : 2
Lisović 1977
Beograd
Drlupa
Drlupa
5 : 3
Rudar 2012
Babe
Ropočevo
Ropočevo
5 : 1
Stojnik
Stojnik
Mladost
Mala Ivanča
5 : 1
Vojvoda
Dučina
Popovići
Popovići
7 : 2
Borac (A)
Adrani
Tulež
Tulež
2 : 0
Šamot
Aranđelovac
Kusovac
Kusovac
6 : 2
Borac
Ljuljaci
Šumadija
Sipić
1 : 0
Mladost
Crni kao
Mladost(L)
Leskovac
2 : 0
Omladinac B
Šetonje
Melnica
Melnica
2 : 3
Napredak
Trnovče
Brana Paunović
Rašanac
2 : 4
Manastirica
Manastirica
Čokordin
Vošanovac
2 : 5
Mlava
Zabrđe
Soko
Krvije
6 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Zadrugar
Osanica
4 : 2
Laznica
Laznica
OFK Homolje
Žagubica
3 : 2
Zvezda
Izvarica
Budućnost
Milatovac
3 : 1
Mladost
Krupaja
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 0
Kobilje
Kobilje
Stig (C)
Crljenac
0 : 4
BSK
Boževac
Metalac
Požarevac
2 : 1
Napredak (P)
Poljana
Mladost sl
Slatina
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Bojić
Bojić
4 : 1
Metlić
Metlić
Mladost 2011
Sinošević
2 : 6
OFK Varna
Varna
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Rankovac
Nakučani
Sloga
Straža
7 : 2
Granit
Radalj
Krasava
Krasava
5 : 0
DB Junajted
Donje Brezovice
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 1
Omladinac
Slepčević
Fortuna Miki
Šabac
0 : 0
Maovi MH
Maovi
Culjkovic
Culjković
3 : 1
Napredak
Ševarice
Sloga
Bogosavac
1 : 3
Letnjikovac
Letnjikovac
Cer
Petkovica
0 : 1
Radnički Šabački
Šabac
Lajkovac
Lajkovac
4 : 1
Sloga
Bogovađa
Radnik
Ub
3 : 1
Kolubara
Liso Polje
Goblen
Badince
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Grdanica
Grdanica
1 : 1
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Bratstvo
Zlokućane
2 : 3
Napredak
Bogojevce
Nomanica
Nomanica
1 : 2
Jašunja
Jašunja
Mladost
Tečić
1 : 2
OFK Blagotin
Belušić
OFK Tvrđava
Županjevac
0 : 3
Šumadija
Prevešt
Velika Morava
Selo Varvarin
6 : 1
Gradac
Pločnik
Kostrež
Ćićevac
1 : 3
Varvarin
Varvarin
Stara Čaršija
Osaonica
5 : 0
Vinogradar
Riljac
Jugovići
Bogdanje
6 : 1
Omladinac (O)
Odžaci
Stragari
Stragari
1 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Mala Drenova
0 : 1
Omladinac (U)
Ugljarevo
Bukovica
Bukovica
3 : 3
Lipovac
Lipovac
Naša Krajina
Kupinik
3 : 2
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
OFK Barice
Barice
0 : 3
Graničar
Miletićevo
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Hajduk
Miloševo
1 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Omladinac
Bunar
3 : 3
OFK Borac
Lovci
Oniks
Lozovik
2 : 2
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Bresje
Bresje
2 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Mladost
Bukovče
1 : 4
Belica
Belica
Sloga
Ratari
2 : 2
Pobeda
Piroman
Baljevac
Baljevac
4 : 1
Proleter
Jasenak
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 5
Borac
Ušće
Zvezda Konatice
Konatice
7 : 0
Ljubinić
Ljubinić
Skela
Skela
1 : 1
Partizan
Draževac
Duboko
Mala Moštanica
4 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Čelik
Nikšić
5 : 1
Dečić
Tuzi
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Lovćen
Cetinje
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
2 : 2
Mogren
Budva
Zeta
Golubovci
1 : 0
Mladost
Podgorica
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Modriča Maxima
Modriča
1 : 0
Sloga
Doboj
Proleter
Teslić
0 : 2
Kozara
Gradiška
Drina (Z)
Zvornik
2 : 1
Mladost
Gacko
Drina HE
Višegrad
1 : 0
Rudar
Ugljevik
Podrinje
Janja
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
Sloboda (NG)
Novi Grad
4 : 0
Sutjeska
Foča
Borac
Šamac
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Spartak
Subotica
8 : 0
Mašinac
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Trijumf
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Sloga
Zemun
7 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Šabac
Šabac
2 : 7
Fruškogorac
Novi Sad
Kolibri
Kuršumlija
3 : 3
Mačva
Šabac
Nives
Knjaževac
2 : 1
Kalemegdan
Beograd
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 1
Gradac
Valjevo
Radnički 2013
Rudovci
3 : 1
Slatke male
Burovac
ŽFK Užice
Užice
5 : 0
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Pančevo
3 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 3
Indeks
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 1
Spartak
Subotica
Banat
Zrenjanin
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Jadran
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Arsenal
Kragujevac
2 : 2
Pobeda
Beloševac
Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
FAP
Priboj
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Timok
Zajecar
Moravac Orion
Mrštane
6 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Vlasina
Vlasotince
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Radan
Lebane
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Sloga
Lugavčina
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Pobeda
Golobok
1 : 1
Bačinac
Bačinac
Vulturul
Grebenac
6 : 1
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
2 : 1
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
0 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
Slavija
Kovačica
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
0 : 1
Čukarički
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost
Arilje
2 : 2
Javor
Ivanjica
AS
Novi Pazar
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Bačka
Pačir
2 : 1
Subotica
Subotica
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Rad
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
Savacijum
Šabac
0 : 3
Borac
Čačak
Napredak
Kruševac
3 : 0
Loznica
Loznica
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
10 : 0
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
4 : 1
Inđija
Inđija
Spartak
Subotica
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
OFK Hajduk
Kula
0 : 0
Vršac
Vršac
Železničar
Pančevo
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 0
Vrbas
Vrbas
Bečej
Bečej
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Bubamara
Kraljevo
0 : 2
Dragačevo
Guča
Bane
Raška
5 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
AFK
Ada
1 : 19
Potisje
Kanjiža
Borac (St)
Starčevo
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Budućnost (A)
Alibunar
8 : 2
Tempo
Sefkerin
Borac (S)
Sakule
9 : 1
Unirea
Uzdin
Dobrica
Dobrica
0 : 8
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Budućnost
Mala Krsna
2 : 4
Mladi radnik
Radinac
Borac
Ralja
9 : 2
Železničar
Smederevo
Sloga
Lugavčina
1 : 3
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
6 : 2
Proleter
Vranovo
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Spartak '01
Subotica
11 : 0
Senta
Senta
Krusik
Valjevo
9 : 0
OFK Osecina
Osecina
OFK Senjak
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Zeleznicar
Lajkovac
1 : 0
Krusik 2
Valjevo
Radnicki 1923 I
Kragujevac
6 : 1
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Karađorđe
Rača
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
10 : 0
Gruža
Gruža

Košarka

Borac Mozzart Sport
Čačak
79 : 61
Metalac Farmakom
Valjevo
Crvena zvezda Telekom
Beograd
109 : 68
Crnokosa
Kosjerić
Crvena zvezda
Beograd
82 : 69
Radivoj Korać
Beograd

Rukomet

Železničar 1949
Niš
25 : 26
Metaloplastika
Šabac
PKB
Padinska Skela
20 : 33
Vrbas
Vrbas
Jugović
Kać
36 : 24
Kolubara
Lazarevac
Spartak
Subotica
27 : 24
Rudar
Kostolac
Požarevac
Požarevac
31 : 20
Crvenka
Crvenka
Sloga
Požega
27 : 20
Dinamo
Pancevo
Planinka PV
Kuršumlija
25 : 18
Metalac
Valjevo
Jagodina
Jagodina
20 : 27
Mokra Gora
Zubin Potok
Jastrebac
Blace
26 : 24
Zlatar
Nova Varoš
Crvena zvezda
Mokrin
32 : 24
Obilić
Beograd
Bane
Raška
20 : 38
Lokomotiva
Lapovo
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
18 : 32
Prva Petoletka
Trstenik
Kikinda
Kikinda
27 : 26
Hajduk
Čurug
Sivac 69
Sivac
23 : 19
Jedinstvo
Novi Bečej
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
29 : 23
Metalac
Futog
Ub
Ub
24 : 25
Studentski grad
Beograd
Udarnik
Lozovik
36 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
Rekreativo
Beograd
30 : 25
Dorćol
Beograd
Radnički
Obrenovac
29 : 20
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Mačva
Bogatić
35 : 30
Junior
Beograd
Bela Palanka
Bela Palanka
34 : 19
Progres
Svrljig
Radan
Lebane
25 : 22
Hisar
Leskovac
Sjenica
Sjenica
38 : 24
Užice
Užice
Crepaja
Crepaja
24 : 33
Spartak
Debeljaca
Mladost (V)
Vrsac
33 : 27
Omladinac (D)
Deliblato
Dinamo 2
Pančevo
26 : 27
Budućnost
Alibunar
Mladost (O)
Omoljica
30 : 13
Glogonj
Glogonj
Dolovo
Dolovo
35 : 19
Omladinac (I)
Ilandža
Rusin
Ruski Krstur
27 : 20
Graničar
Gakovo
Prigrevica
Prigrevica
29 : 25
Borac
Bački Gračac
Čonoplja 1947
Čonoplja
32 : 40
Kljajićevo
Kljajićevo
Dalmatinac
Riđica
27 : 26
Vojput 2
Subotica
Partizan 3
Beograd
40 : 24
Gučevo
Banja Koviljača
Kosmaj
Ralja
26 : 23
Zemun 1957
Beograd
Umčari
Umčari
27 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
Rukobel
Beograd
21 : 13
Prva-Iskra Barič
Barič
Radnički (S)
Svilajnac
34 : 20
Max Sport
Nova Pazova
Kikinda
Kikinda
22 : 32
Naisa
Niš
Vojvodina
Petrovaradin
26 : 37
Radnički (KG)
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
45 : 22
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Železničar
Inđija
25 : 29
Junior
Beograd
Crvena Zvezda
Beograd
32 : 46
BMS Milenijum
Beograd
Sloga
Petrovac na Mlavi
34 : 23
Metalac
Kraljevo
Proleter
Zrenjanin
42 : 37
Medicinar
Šabac
Vrbas
Vrbas
31 : 16
Želja
Žabalj
Jedinstvo
Kačarevo
17 : 29
Laki
Crvenka
Topola
Bačka Topola
35 : 32
Miletić
Mošorin
Petrovaradin
Petrovaradin
24 : 18
Naftagas
Elemir
Radnički
Kovin
21 : 29
Spartak
Subotica
Niška Banja
Niška Banja
20 : 26
Rtanj
Boljevac
Radan
Lebane
28 : 12
Aleksinac
Aleksinac
Vlasotince
Vlasotince
28 : 22
Dubočica
Leskovac

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
7 : 2
Viking
Ruma
Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 1
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Kraljevićevo
Kačarevo
Kepa 9
Stajićevo
9 : 3
Sremski Vitezovi
Irig
Srbobran
Srbobran
4 : 2
Šampion
Subotica
Apa futsal
Apatin
7 : 6
BSK
Bački Brestovac

Američki fudbal

Hunters Vrbas
Vrbas
28 : 6
Mammoths Kikinda
Kikinda
Werewolves Valjevo
Valjevo
0 : 35
Golden Bears Bor
Bor