XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 510 utakmica za dan
Subota, 16 Novembar 2013

Fudbal

Polet
Ljubić
2 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Omladinac
Novo Selo
5 : 1
Vodojaža
Grošnica
Rudar
Baljevac
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Topola
1 : 1
Šumadija
Toponica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Sevojno
Sevojno
1 : 1
Budućnost
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Ribnica
Mionica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 0
FAP
Priboj
Svrljig
Svrljig
4 : 0
Budućnost
Popovac
Sloga
Leskovac
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Dunav
Prahovo
1 : 0
Rembas
Resavica
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Vršac
Vršac
2 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Borac (Sakule)
Sakule
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Vrbas
Vrbas
Cement
Beočin
3 : 0
Hajduk
Beška
Srbobran
Srbobran
1 : 1
Polet
Sivac
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 1
Sloga
Erdevik
Balkan Mirijevo
Mirijevo
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
IMT
Beograd
3 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Morava
Mrsać
Grdica
Grdica
1 : 5
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Slatina
Slatina
0 : 0
Rudar
Bresnica
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Gorušica
Viča
Partizan
Cerovac
3 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Šumadinac
Stojnik
1 : 1
Karađorđe
Rača
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Polet
Suvi Do
4 : 1
Integral
Batuša
Đerdap
Golubac
2 : 0
Omladinac
Šetonje
Majur
Majur
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jadar
Stupnica
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Zadrugar
Lajkovac
5 : 3
Tulari
Tulari
Kačer
Belanovica
1 : 0
Mladost (V)
Vračević
Banjani
Banjani
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Spartak 1924
Ljig
2 : 0
Mladost (D)
Dračić
Rubribreza
Rubribreza
1 : 6
Pepeljevac
Pepeljevac
Joševa
Joševa
2 : 0
OFK Divci
Divci
Kolubara
Jabučje
0 : 3
OFK Osečina
Osečina
Orljane
Orljane
2 : 0
Mekiš
Mekiš
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Borac (A)
Azbresnica
4 : 0
Morava
Žitkovac
Rasovača
Rasovača
2 : 0
Naisus
Rožina
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 2
Bobište
Bobište
Budućnost
Orašje
4 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Polet
Samarinovac
5 : 2
N.S. Tatko
Stara Božurna
Trbunje
Trbunje
0 : 3
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
3 : 2
Omladinac
Podina
OFK Tekstilac
Paraćin
1 : 0
Levač
Rekovac
FUD
Brus
3 : 0
Čitluk
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Slatina
Bor
Zlot
Zlot
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
BSK
Bogovina
6 : 0
Mladost
Sumrakovac
Jadran
Feketić
1 : 1
Njegoš
Lovćenac
Krivaja
Krivaja
2 : 0
AFK
Ada
Subotica
Subotica
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Bajša
Bajša
Krajina
Krajišnik
1 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 0
Potisje
Knićanin
Naftagas
Elemir
3 : 0
Rusanda
Melenci
OFK Mladost APA
Apatin
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
Graničar
Gakovo
1 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
2 : 1
Crvenka
Crvenka
Stanišić
Stanišić
1 : 3
Omladinac (B)
Bukovac
Borac
Bački Gračac
1 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
1. Maj
Ruma
3 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Veternik
Veternik
3 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Vojvodina (T)
Tovariševo
3 : 1
Jedinstvo
Rumenka
ŽSK
Žabalj
6 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Zmaj 1953
Zemun
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Komgrap
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Slavija
Beograd
2 : 0
Banja
Višnjička banja
Policajac
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Napredak
Medoševac
0 : 0
Strelac
Mislođin
Proleter
Pečenog
3 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Čibukovac
Kraljevo
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Majdan
Majdan
Parmenac
Parmenac
4 : 1
Polet (G)
Goričani
Misača
Misača
1 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Žitkovica
Žitkovica
4 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Polet
Voluja
2 : 1
Sloga (D)
Drmno
Sloga Krnic
Krnić
0 : 0
Mladost PP
Pocerski Pričinović
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Hajduk
Ribarica
Milicionar
Bogatić
6 : 0
Premijer
Badovinci
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
1 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Toplica
Šarlinac
0 : 0
Real
Jasenica
Tempo
Mozgovo
3 : 3
Pobeda 1976
Jakovlje
MB Marjan
Mala Biljanica
1 : 3
Morava
Gložane
Jedinstvo
Šišava
3 : 0
Navalin
Navalin
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 1
Blagotin
Poljna
14. Oktobar
Izbenica
3 : 6
Mladi radnik
Bačina
Malajnica
Malajnica
3 : 1
Čubra
Čubra
Bukovik
Vrbovac
6 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Napredak 1976
Jošanica
2 : 1
Pobeda
Trubarevac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 2
Sloga
Žučkovac
Timok
Trnavac
3 : 0
IMT
Boljevac
Partizan (U)
Uljma
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Obilić
Novi Kneževac
2 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Radnički Gladiolus
Tornjoš
2 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Graničar
Đala
Mladost
Kruščić
5 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 0
Železničar
Novi Sad
OFK Futog
Futog
0 : 0
Susek
Susek
Borac
Rakovac
1 : 3
Sofeks
Futog
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
4 : 1
Mladi Borac
Županjac
Rudar
Zeoke
3 : 0
Sloga
Lukavica
Mladost (Č)
Čibutkovica
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Lazarevac
Lazarevac
0 : 3
Sloboda
Stubica
Stojnik
Stojnik
4 : 3
OFK Slatina
Slatina
Sibnica
Sibnica
6 : 1
Rudar 2012
Babe
Vojvoda
Dučina
1 : 1
Mladost
Guberevac
4 Juli
Mali Požarevac
3 : 0
Vis
Parcani
OFK Rogača
Rogača
1 : 3
Denim
Drlupa
Mladost
Mala Ivanča
2 : 4
Drlupa
Drlupa
Sloga 2012
Popović
0 : 5
Ropočevo
Ropočevo
Kaona
Kaona
0 : 3
Neresnica
Neresnica
Lajkovac
Lajkovac
5 : 1
Sloga
Bogovađa
Stara Čaršija
Osaonica
7 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Stragari
Stragari
1 : 1
Mladost
Mala Drenova
Topoljak
Grabovac
2 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Sloboda 1948
Mijajlovac
0 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac (O)
Odžaci
4 : 2
Moravac-C 74
Selište
Travnik
Travnik
1 : 2
Željezničar
Sarajevo
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Rudar
Prijedor
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Velež
Mostar
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Olimpic
Sarajevo
0 : 0
Čelik
Zenica
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Partizan
Beograd
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
4 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
Takovo
Gornji Milanovac
6 : 1
Jadran
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Arsenal
Kragujevac
1 : 7
Javor
Ivanjica
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 4
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
6 : 0
FAP
Priboj
BIP
Čačak
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Jedinstvo Putevi
Užice
5 : 0
Pobeda
Beloševac
Dinamo
Vranje
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Palilulac
Niš
4 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radan
Lebane
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Žitoradja
Žitorađa
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Voždovac
Beograd
1 : 1
Žarkovo
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Brodarac 2
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča 2
Borča
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Spartak
Subotica
4 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 2
Sloboda Point
Užice
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Železničar
Pančevo
OFK Hajduk
Kula
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak
Subotica
6 : 1
Bečej
Bečej
Novi Sad
Novi Sad
3 : 3
Dinamo
Pančevo
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Banat
Zrenjanin
0 : 6
Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Zemun
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
4 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Dominus
Beograd
0 : 0
Internacional
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
BSK Borča
Borča
Metalac (K)
Kraljevo
3 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Sloga (P)
Požega
1 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Olimpia B
Totovo Selo
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
AS
Novi Pazar
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloboda Point
Užice
2 : 2
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 1
Zemun
Zemun
Loznica
Loznica
0 : 7
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Savacijum
Šabac
5 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 0
Železničar
Pančevo
OFK Hajduk
Kula
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Spartak
Subotica
0 : 1
Bečej
Bečej
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Dinamo
Pančevo
TSC
Bačka Topola
4 : 1
Vrbas
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Bačka 1901
Subotica
Banat
Zrenjanin
0 : 6
Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bane
Raška
0 : 3
Kiker
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 0
Javor
Ivanjica
Dragačevo
Guča
8 : 1
Budućnost
Arilje
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 7
Novi Pazar
Novi Pazar
AFK
Ada
1 : 9
Radnički 1905
Bajmok
Strela
Ivanovo
2 : 4
Borac (St)
Starčevo
Tutin
Tutin
0 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
Granit
Jošanička Banja
5 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Granit
Jošanička Banja
1 : 10
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
2 : 4
Sinđelić
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Ada
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
Radnički NB
Novi Beograd
0 : 1
BSK
Borča
Senta
Senta
13 : 0
Potisje
Kanjiža
Krusik 2
Valjevo
5 : 2
OFK Osecina
Osecina
Zeleznicar
Lajkovac
1 : 3
Radnicki
Valjevo
Buducnost
Valjevo
0 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Sušica
Kragujevac
0 : 7
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Gruža
Gruža
1 : 8
Apolon 4 I
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
10 : 1
Karađorđe
Rača
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Duljaj
Topola
Tutin
Tutin
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Lešak
Lešak
0 : 10
OFK Vlada Dimitrijević
Raška

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
72 : 58
Szolnoki Olaj
Szolnok
Budućnost VOLI
Podgorica
76 : 78
Union Olimpija
Ljubljana
Krka
Novo Mesto
66 : 77
Cibona
Zagreb
Zadar
Zadar
72 : 70
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Sloboda
Užice
87 : 91
OKK Beograd
Beograd
FMP
Železnik
92 : 75
Smederevo
Smederevo
Sloga
Kraljevo
77 : 74
Napredak Rubin
Kruševac
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
82 : 75
Meridiana
Novi Sad
Borac
Čačak
65 : 61
Tamiš
Pančevo
Metalac
Valjevo
74 : 78
Crnokosa
Kosjerić
Jagodina
Jagodina
78 : 79
Pirot
Pirot
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
88 : 66
Mladost (Z)
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
78 : 77
Šabac
Šabac
Spartak
Subotica
77 : 83
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Radnički
Obrenovac
84 : 59
Mladost (Č)
Čačak
Beovuk 72
Beograd
81 : 72
Železničar
Inđija
Sloga (D)
Despotovac
90 : 75
Zlatar
Nova Varoš
Prva Petoletka
Trstenik
72 : 63
Sloga (P)
Požega
Mileševac
Prijepolje
77 : 60
Svilajnac
Svilajnac
Knjaževac
Knjaževac
86 : 81
Niš
Niš
OKK Junior
Niš
85 : 77
Rtanj
Boljevac
Bor RTB
Bor
94 : 89
Jug
Vranje
Sokobanja
Sokobanja
89 : 82
Jablanica
Medveđa
Hajduk
Kula
75 : 78
Akademik
Srbobran
Dunav
Stari Banovci
99 : 75
Velika Kikinda
Kikinda
Jedinstvo
Novi Becej
52 : 65
Srem
Sremska Mitrovica
Odžaci
Odžaci
82 : 55
Nova Pazova
Nova Pazova
Žarkovo
Beograd
76 : 59
Sparta Radijus Vektor
Beograd
Astra
Beograd
49 : 72
Zvezdara
Beograd
Play off
Užice
90 : 54
Čačak 94
Čačak
Mionica
Mionica
82 : 61
Ivanjica
Ivanjica
M015
Šabac
20 : 0
Klik
Arilje
Student BB
Bajina Bašta
94 : 56
Užice
Užice
Čačak Basket Tim
Čačak
79 : 75
Vladimirci
Vladimirci
Milan Trivić 2
Beograd
81 : 74
Vitez
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
67 : 75
Umka 2009
Beograd
Zvezdara 2
Beograd
77 : 78
Grocka
Grocka
Flash
Beograd
86 : 71
Ras
Beograd
Mladost 2009 2
Zemun
52 : 67
Surčin Dobanovci
Beograd
BSK Junior
Bujanovac
74 : 64
Radan
Lebane
Đerdap
Kladovo
83 : 72
Hisar
Leskovac
Negotin
Negotin
87 : 83
Vlasotince
Vlasotince
Mladost Vesna
Bela Palanka
80 : 68
Zone Boys
Blace
Jastrebac
Aleksinac
97 : 80
Hajduk Veljko
Negotin
Stragari
Stragari
65 : 60
Basket Top
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
75 : 82
Korićani
Kragujevac
Starinski
Smederevo
80 : 76
Požarevac
Požarevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
20 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Bane
Raška
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Ušće
Ušće
101 : 60
Župa
Aleksandrovac
Šumarice
Kragujevac
78 : 76
Mladost
Smederevska Palanka
Vojvodina NM
Novo Mileševo
77 : 69
Budućnost
Novi Sad
Mladost Veternik
Veternik
86 : 74
Sloboda NS
Novi Sad
Kadet
Novi Sad
62 : 72
Feniks
Bačka Palanka
Crvenka
Crvenka
77 : 89
Sport Key Plus
Novi Sad
Apatin
Apatin
0 : 20
Futog Tehnomer
Futog
SO Koš
Sombor
72 : 77
Selekta
Novi Sad
Kris Kros
Pančevo
100 : 70
Pink
Šimanovci
Dinamo
Pančevo
87 : 62
Partizan
Šid
Omladinac
Novi Banovci
59 : 92
BNS
Banatsko Novo Selo
Vojka
Vojka
75 : 55
Radnički
Kovin
Družina Kozlovac
Crepaja
72 : 83
Indians Basket
Inđija
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
76 : 72
LSK
Laćarak
Jagodina 2001
Jagodina
73 : 88
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
47 : 53
Šabac
Šabac
Šumadija
Kragujevac
80 : 52
Srbobran Reahem
Srbobran
Stara Pazova
Stara Pazova
38 : 46
Vršac
Vršac
Spartak
Subotica
58 : 67
Radivoj Korać
Beograd
Topličanin 2012
Prokuplje
28 : 82
Gimnazijalac Partizan
Pirot
Actavis academy
Leskovac
57 : 72
Bor
Bor
Student 2
Niš
57 : 63
Paraćin
Paraćin
Kraljevo
Kraljevo
95 : 41
Play Off
Užice
Karaburma
Beograd
81 : 51
Loznica
Loznica
Time Out
Arilje
60 : 25
Ivanjica
Ivanjica
Železničar
Lajkovac
72 : 58
All Star
Prijepolje

Odbojka

Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Inđija
Inđija
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Železničar
Beograd
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Putevi
Ivanjica
Lučani
Lučani
3 : 1
Partizan
Lipljan
Mladost
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
Radan
Lebane
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Niš
Niš
3 : 0
Borac
Paraćin
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Pirot
Pirot
Futog
Futog
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Srem Iton
Sremska Mitrovica
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Sloven
Ruma
1 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Obrenovac
Obrenovac
1 : 3
VA 014
Valjevo
Obilić
Beograd
3 : 0
Loznica
Loznica
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Sterija
Beograd
3 : 1
Rudar
Kostolac
BMR Petlovača 1947
Petlovača
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 0
Carina
Smederevo
Crnjanski
Beograd
0 : 3
Blok Aut
Beograd
As
Beograd
3 : 1
Duga
Beograd
Bečej
Bečej
2 : 3
Banat
Vršac
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Botafogo
Novi Sad
Jedinstvo 2
Stara Pazova
0 : 3
Kikinda
Kikinda
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Mladost (T)
Turija
Maglić 1953
Maglić
3 : 0
Partizan
Bač
Sirig
Sirig
2 : 3
Merkur
Bačka Palanka
Šid
Šid
3 : 0
Spartak 2
Subotica
Topličanin 2
Prokuplje
3 : 0
K.V. Flaka
Preševo
Mladost
Bosilegrad
0 : 3
Dubočica
Leskovac
Junior
Bujanovac
0 : 3
Vranje
Vranje
Timok 2
Zaječar
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Sportisimo Pajp
Novi Sad
0 : 3
Voša 2
Novi Sad
Dunav 2
Novi Sad
3 : 0
Futog 2
Futog
Žabalj
Žabalj
1 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Sombor
Sombor
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Jedinstvo (U)
Užice
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan Vizura
Beograd
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Student
Niš
0 : 3
Radnički (K)
Kragujevac
Zrenjanin 023
Zrenjanin
3 : 0
Varadin
Petrovaradin
Radnički Beograd
Beograd
3 : 0
Mladost
Inđija
Putevi Trendteks
Prijepolje
2 : 3
Borac
Čačak
Ekonomac
Kraljevo
3 : 0
Tajm
Užice
Sloboda S
Čačak
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 0
Zlatibor
Čajetina
Vranje
Vranje
3 : 2
Majdanpek FBC
Majdanpek
LE-016
Leskovac
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 3
Milenijum
Niš
Paraćin
Paraćin
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Radnički
Kovin
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Mladost
Bački Petrovac
3 : 1
Vršac
Vršac
Slavija
Novi Sad
0 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Ruma
Ruma
3 : 0
FOK
Futog
Spartak
Ljig
2 : 3
Obilić
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Imlek
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Poštar 064
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Beograd
Beograd
Mokra Gora
Mokra Gora
1 : 3
Trstenik
Trstenik
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Bane
Raška
0 : 3
Leposavić
Leposavić
Kraljevo
Kraljevo
3 : 2
Tehničar
Kraljevo
Libero ČA 2
Čačak
0 : 3
Čačak
Čačak
Stars
Požega
0 : 3
Sloga
Pribojska Banja
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Arilje
Arilje
Futog 2
Futog
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
1 : 3
VST
Novi Sad
Čemp 07
Novi Sad
1 : 3
Partizan
Bač
Grbić
Temerin
3 : 0
Futog vest
Futog
Krajišnik
Krajišnik
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
0 : 3
Banat
Vršac
Žitište
Žitište
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Koral
Vršac
0 : 3
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Volejstars
Zrenjanin
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Neoplanta
Novi Sad
0 : 3
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Trijumf 2013
Šid
Maks
Šid
3 : 1
Odbojka 013
Pančevo
Beočin Metal
Beočin
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Star
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Nova Pazova
Zaslon
Šabac
3 : 0
Ribnica
Mionica
Rađevac
Krupanj
1 : 3
Ub
Ub
Valjevo
Valjevo
2 : 3
Proleter
Loznica
Osečina
Osečina
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
VA 014
Valjevo
3 : 2
Mali Zvornik
Mali Zvornik
Hajduk
Kula
3 : 1
CVS
Sombor
Volejstars
Sombor
3 : 0
Turija
Turija
Bečej
Bečej
3 : 0
Apatin
Apatin
Merkur
Bačka Palanka
3 : 1
Senta
Senta
Goks In
Bački Gračac
0 : 3
NIS Spartak 2
Subotica
Roda
Beograd
3 : 0
Komete
Beograd
As Batajnica
Beograd
3 : 2
Dunav
Beograd
Blok-aut
Beograd
1 : 3
As
Beograd
Pionir
Beograd
2 : 3
Partizan Vizura 2
Beograd
Železnik 2012
Beograd
3 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Rudar
Kostolac
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Plana
Velika Plana
3 : 0
Tvrđava L
Smederevo
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 1
Carina
Smederevo
Poreč
Donji Milanovac
3 : 2
ŽOK 030
Bor
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Hajduk Veljko II
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 1
Bor II
Bor
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Knjaževac
Knjaževac
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Naissus 97
Niš
3 : 0
As
Niš
Caribrod
Dimitrovgrad
0 : 3
Stampedo
Niš
Srem 022
Sremska Mitrovica
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Sremac
Vojka
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Mitrovica
Sremska Mitrovica
2 : 3
Mladost
Martinci
Sloga
Čalma
3 : 0
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
NIS Spartak 3
Subotica
3 : 0
Topola
Bačka Topola
Zlatica
Padej
3 : 1
Panonija
Panonija
Subotica
Subotica
3 : 2
Kikinda 2
Kikinda
KI 0230
Kikinda
3 : 2
Čoka
Čoka
Fok
Novi Sad
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Volejbol 2000
Kać
0 : 3
Mladost
Čortanovci
SK Volej
Novi Sad
3 : 0
Smeč
Veternik
NS Volej tim
Novi Sad
3 : 1
NS Volej
Novi Sad
Libero
Bačko Gradište
1 : 3
Fortuna
Temerin
BiT
Novi Sad
3 : 0
Štrand Volej
Novi Sad

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
21 : 20
Partizan
Beograd
Jugović Unimet
Kać
27 : 19
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
31 : 25
Spartak Vojput
Subotica
PKB
Padinska Skela
20 : 18
Morava
Velika Plana
Kolubara
Lazarevac
28 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Proleter
Zrenjanin
24 : 30
ŽSK
Žabalj
Mladost
Bački Jarak
22 : 28
Titel Džon Dir
Titel
Jedinstvo
Kačarevo
17 : 29
Dinamo
Pancevo
Nova Pazova
Nova Pazova
21 : 41
Crvena Zvezda
Mokrin
Crvenka
Crvenka
37 : 32
Lavovi BP
Bačka Palanka
Smederevo
Smederevo
29 : 37
Novi Beograd
Beograd
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 0
Radnički
Niš
Priboj
Priboj
22 : 27
Sloga
Požega
Zlatar
Nova Varoš
37 : 30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Topola
34 : 34
Šamot 65 -2
Arandjelovac
Sloga
Kraljevo
23 : 25
Knez Lazar 2
Kruševac
Prva Petoletka
Trstenik
31 : 32
Štrpce Tandems
Štrpce
Vladimirovac
Vladimirovac
38 : 34
Metalac
Futog
Srem Sm
Sremska Mitrovica
35 : 34
Jedinstvo
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
35 : 21
Radnički-Cement
Novi Sad
Radnički
Obrenovac
18 : 27
Studentski grad
Beograd
Rekreativo
Beograd
28 : 20
Mačva
Bogatić
Udarnik
Lozovik
35 : 31
Junior
Beograd
Ub
Ub
32 : 31
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 27
Dorćol
Beograd
Glogonj
Glogonj
26 : 30
Radnički
Kovin
Prva-Iskra Barič
Barič
31 : 31
Zemun 1957
Beograd
Rukobel
Beograd
41 : 21
Gučevo
Banja Koviljača
Umčari
Umčari
29 : 31
Smederevo 2
Smederevo
Kosmaj
Ralja
25 : 22
Partizan 3
Beograd
Partizan (H)
Horgoš
26 : 31
Obilić
Novi Kneževac
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
32 : 15
Senta
Senta
Potisje Pleteks
Ada
43 : 29
Naftagas
Elemir
Radnički
Jaša Tomić
58 : 28
Partizan (I)
Iđoš
BMS Milenijum
Beograd
34 : 25
Max Sport
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Beograd
31 : 28
Junior
Beograd
Kikinda
Kikinda
24 : 21
Radnički (S)
Svilajnac
Metalac AD
Gornji Milanovac
29 : 21
Sloga
Požega
Metalac
Kraljevo
27 : 20
Prijepolje
Prijepolje
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
34 : 26
Napredak 12
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
28 : 16
Košutnjak
Čačak
Mladost
Smederevska Palanka
32 : 27
Cepelin
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
25 : 48
ORK Loznica
Loznica
Junior
Beograd
22 : 21
Feniks
Beograd
Mačva
šabac
34 : 19
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Radnički
Kovin
22 : 28
Želja
Žabalj
Petrovaradin
Petrovaradin
31 : 28
Spartak
Subotica
Topola
Bačka Topola
27 : 21
Naftagas
Elemir
Jedinstvo
Kačarevo
27 : 13
Miletić
Mošorin
Apatin
Apatin
26 : 19
Laki
Crvenka
Mladost 1949
Zaječar
36 : 19
Knjaževac 2
Knjaževac
Rtanj
Boljevac
29 : 20
Niška Banja
Niška Banja
Morava Han
Vladičin Han
18 : 23
Jagodina 2
Jagodina
Aleksinac
Aleksinac
21 : 22
Radan
Lebane
Žitorađa
Žitorađa
15 : 22
Naisa 3
Niš
Dubočica
Leskovac
20 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Lehel
Mužlja
22 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Partizan
Iđoš
28 : 22
Senta
Senta
Temerin 2
Temerin
25 : 12
Eret
Bač
Rusin
Ruski Krstur
13 : 49
Tikvara
Bačka Palanka
Železničar 2
Inđija
32 : 15
Odžaci
Odžaci
Deronje
Deronje
22 : 20
Sonta
Sonta

Futsal

Ekonomac 2
Kragujevac
6 : 3
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Krčagovo
Krčagovo
0 : 3
Fontana
Čačak
Užice
Užice
3 : 4
RB
Valjevo
Partenon
Smederevska Palanka
1 : 4
Mašinac
Kragujevac
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
2 : 4
Raška
Raška
vintersport
Niš
3 : 0
vranje
vranje
As
Bujanovac
4 : 2
Bor
Bor
Niš 92
Niš
8 : 2
Akademac
Niš
Pirot
Pirot
6 : 4
Prokuplje
Prokuplje
Tango Liman
Novi Sad
3 : 3
Forum
Vršac
Kosjerić
Kosjerić
5 : 1
Župski Rubin
Prijepolje
Kragujevac 2011
Kragujevac
3 : 0
Flash
Mionica
Ivanjica
Ivanjica
3 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
92
Užice
1 : 1
Imperija
Kraljevo
Srbobran
Srbobran
5 : 1
Kruna
Novi Sad
Telep
Novi Sad
6 : 5
Kepa 9
Stajićevo
Babušnica 2011
Babušnica
0 : 4
Kopernikus Vidre 2
Niš
Gurgusovac
Knjaževac
3 : 5
Ekonomist
Niš
Zufo
Bujanovac
7 : 4
VIK Naisus
Niš
Timok
Zaječar
8 : 4
Dolap
Prokuplje

FFA

Subotica A
Subotica
4 : 2
KMF Chempions
Subotica
Dribling B
Subotica
0 : 5
Subotica B
Subotica
Dribling A
Subotica
1 : 0
ŠF Kanjiža
Kanjiža
KMF Chempions
Subotica
1 : 2
ŠF Kanjiža
Kanjiža
Subotica A
Subotica
2 : 3
Subotica B
Subotica
Dribling A
Subotica
4 : 0
Bačka 1901 C
Subotica

Hokej

Beostar
Novi Beograd
6 : 2
Tisza Volán
Szeged