XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 692 utakmica za dan
Nedelja, 15 Septembar 2013

Fudbal

Krušik
Valjevo
0 : 0
Rudar
Kostolac
Mačva
Šabac
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
Polet
Ljubić
1 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 1
Loznica
Loznica
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Sloboda
Čačak
Železničar
Lajkovac
2 : 1
Šapine
Šapine
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Bane
Raška
Kopaonik
Brus
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Sloga (D)
Despotovac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Sinđelić
Niš
1 : 2
Tabane Trgovački
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Sloga
Temerin
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Palić
Palić
0 : 1
Dinamo
Pančevo
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 0
Sopot
Sopot
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Zemun
Zemun
Šumadija
Jagnjilo
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Hajduk
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Srem
Jakovo
2 : 0
Turbina
Vreoci
Polet
Trbušani
0 : 0
Metalac
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
Tutin
Tutin
2 : 0
Dragačevo
Guča
Orlovac
Mrčajevci
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloboda
Grbice
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Morava
Velika Plana
1 : 1
Homoljac
Žagubica
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Karađorđe
Topola
Zvižd
Kučevo
4 : 2
Gruža
Gruža
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Šumadija
Toponica
Borac
Žabari
2 : 1
Sloga
Batočina
Šumadinac 1913
Natalinci
2 : 0
Napredak
Markovac
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Borac
Šabac
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Ribnica
Mionica
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Radan
Lebane
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
Juhor
Obrež
2 : 2
OFK Bor
Bor
Borac (B)
Bivolje
3 : 2
Dunav
Prahovo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Trajal
Kruševac
4 : 1
Radnički
Lubnica
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Rtanj
Boljevac
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
Tisa
Adorjan
1 : 6
Vršac
Vršac
Borac (Starčevo)
Starčevo
5 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Borac
Novi Sad
0 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Resnik
Resnik
Grafičar
Beograd
1 : 2
Vrčin
Vrčin
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Zvezdara
Beograd
0 : 1
IMT
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Morava
Mrsać
1 : 3
Lazac
Lazac
Ribnica
Jovac
5 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Grdica
Grdica
Polet
Ratina
3 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
2 : 0
Radnički
Kovači
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
4 : 0
Granit
Jošanička banja
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Gorušica
Viča
Spartak
Trnava
5 : 1
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Rudar
Bresnica
3 : 0
Miokovci
Miokovci
Ovčar
Markovica
0 : 0
Morava
Katrga
Omladinac
Zablaće (Čačak)
0 : 6
Napredak
Svračkovci
Jadran
Kragujevac
8 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Partizan
Cerovac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 0
Budućnost
Resnik
Kolonija
Kragujevac
4 : 0
Seljak
Male Pčelice
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Ćava
Grošnica
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 1
Sloga D
Desimirovac
ŽSK
Žirovnica
3 : 0
Karađorđe
Rača
Beli orlovi
Konjuša
1 : 0
Vinča
Vinča
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 1
Lepenica
Badnjevac
Partizan
Darosava
0 : 0
Šatornja
Šatornja
Borac
Pajsijević
2 : 4
Lokomotiva
Lapovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Šumadinac
Stojnik
Marjan
Knić
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Banja
Banja
6 : 2
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Glavaš
Glibovac
3 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
2 : 4
Sloboda
Lipe
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Proleter
Vranovo
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Pobeda
Golobok
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Železničar (K)
Kusadak
3 : 2
Šumadija
Azanja
Budućnost (R)
Ratari
0 : 1
Borac
Ralja
Rudar
Krepoljin
4 : 1
Mlava
Malo Laole
Mladost
Biskuplje
0 : 1
RSK
Rabrovo
Makce
Makce
4 : 0
Polet
Suvi Do
Basarac
Mišljenovac
0 : 0
Sloga
Burovac
Omladinac
Šetonje
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Vihor
Maljurevac
Lipolist
Lipolist
4 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladi Borac
Dublje
1 : 5
Hajduk Stanko
Crna Bara
Antimon
Zajača
2 : 0
Majur
Majur
Provo
Provo
3 : 0
Sindjelić
Lipnica
Radjevac
Krupanj
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Tulari
Tulari
2 : 0
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
3 : 0
Mladost (D)
Dračić
Trlić
Trlić
4 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Polet
Rasna
5 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Višesava
Bajina Bašta
5 : 3
Omladinac
Zdravčići
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
GP Zlatibor
Užice
Budućnost
Arilje
3 : 1
Sečica
Seča reka
Perućac
Perućac
2 : 4
Ariljska rampa
Požega
Morava
Žitkovac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Rad
Merošina
5 : 1
Borac (T)
Trnjane
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Orljane
Orljane
2 : 1
Moravica
Subotinac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 1
Malošište
Malošište
Vrtište
Vrtište
5 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Proleter (M)
Mezgraja
1 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Morava
Krušce
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 0
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Bobište
Bobište
5 : 0
Sloga
Lipovica
Vučje
Vučje
7 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Gradac
Konopnica
0 : 3
Budućnost
Orašje
Umac
Miroševce
1 : 1
Progres
Ladovica
Mladi Borac
Živkovo
3 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Šumadija
Razgojna
2 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jastrebac
Blace
10 : 0
Polet
Samarinovac
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Kosovac
Prokuplje
2 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Omladinac
Podina
1 : 2
Dunđerski
Voljčinac
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 4
Borac
Držanovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 2
Željuša
Željuša
Sloga
Veliko Selo
1 : 3
Napredak
Izvor
Padež
Petrovac
2 : 1
Jedinstvo ( P )
Pirot
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Besa 2005
Bujanovac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
OFK Pavlovac
Pavlovac
1 : 5
Morava
Vladičin Han
Vihor
Žbevac
2 : 5
Nebeski Anđeli
Vranje
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Ternoci
Trnovac
2 : 1
Čelik
Belo polje
Ropotovo
Ropotovo
7 : 1
Sloga (B)
Budriga
Rudar
Kosovska Kamenica
2 : 3
Mineralac
Klokot
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Mladost (D)
Dublje
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Morava (R)
Ribare
1 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
BSK
Buljane
0 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Levač
Rekovac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Naupare
Naupare
Trudbenik
Stalać
3 : 0
Vinogradar
Zleginje
Mladost
Makrešane
2 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Čitluk
Čitluk
3 : 3
Pepeljevac
Pepeljevac
Jasika
Jasika
3 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Šanac
Šanac
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga Ćićevac
Ćićevac
4 : 1
Gradina
Pejovac
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
1 : 0
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
0 : 1
Krivelj
Krivelj
Slatina
Bor
2 : 1
Ključ
Podvrška
Mladost
Sumrakovac
1 : 4
Rudar (VČ)
Grljan
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Polet
Jablanica
3 : 2
Borac
Vražogrnac
Omladinac
Grezna
0 : 4
BSK
Bogovina
ŠSK
Štipina
2 : 1
Sloga
Minićevo
Osnić
Osnić
2 : 1
Rgotina
Rgotina
Vulturul
Grebenac
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Železničar
Pančevo
4 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Polet
Izbište
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Slavija
Kovačica
Kolonija
Kovin
8 : 0
Tempo
Sefkerin
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Bačka
Mol
1 : 7
Subotica
Subotica
Proleter
Njegoševo
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Olimpija (G)
Gunaroš
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Potisje
Knićanin
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Naftagas
Elemir
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Kordun
Kljajićevo
0 : 1
Hajduk
Stapar
Omladinac (D)
Deronje
0 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Radnički
Irig
0 : 0
Rudar
Vrdnik
Jadran
Golubinci
0 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 4
Ljukovo
Ljukovo
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Sremac
Vojka
3 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
TSK
Temerin
2 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
13. maj
Zemun
Jedinstvo
Surčin
2 : 1
Komgrap
Beograd
Obilić
Beograd
0 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Banja
Višnjička banja
1 : 2
BSK 2012
Batajnica
Borac
Lazarevac
0 : 2
Budućnost
Zvečka
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 6
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Prva Iskra
Barič
1 : 2
Mladost (B)
Baroševac
Vranić
Vranić
2 : 0
Šumadija
Šopić
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Napredak
Međulužje
1 : 0
Vlaška
Vlaška
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Boleč
Boleč
Podunavac
Ritopek
4 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Dunavac
Grocka
6 : 0
Pudarci
Pudarci
Torlak
Beograd
2 : 1
OFK Leštane
Leštane
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Stubal
Stubal
3 : 0
Morava (S)
Sirča
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 2
Partizan
Vrba
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Šumadija
Šumarice
Tavnik
Tavnik
0 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Ozremica
Beršići
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 1
Brezak
Pranjani
Ozrem PMH
Ozrem
4 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Velereč 94
Velereč
0 : 0
Omladinac
Kalimanići
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Lugovi
Čačak
2 : 1
Planinac
Vujetinci
Rakova
Rakova
4 : 0
Strelac
Miokovci
Kej
Čačak
1 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Polet (G)
Goričani
2 : 2
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
4 : 1
Premeća
Premeća
Jelica
Goračići
2 : 2
Bjelica
Milatovići
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Brezova
Brezova
4 : 0
Gradina
Rti
Kremenac
Rogojevac
0 : 6
Šumadija 1934
Drača
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 0
Sloga
Lužnice
21. oktobar
Kragujevac
4 : 0
Azbest
aaa
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Borac
Drenovac
Botunje
Botunje
1 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 0
Zastava
Kragujevac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 1
Jasenica
Božurnja
Kopljari
Kopljari
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Žabare
Žabare
BSK
Belosavci
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Grivac
Grivac
1 : 4
Pobeda (S)
Sepci
Mladost MG (S)
Saranovo
3 : 1
Omladinac
Donja Rača
Karađorđe
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Sloga (M)
Milatovac
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Šumadinac
Binovac
Drugovac
Drugovac
4 : 3
Ravni Gaj
Malo Orašje
7. Jul
Vodanj
4 : 1
Podunavac
Udovice
Jezava
Smederevo
0 : 2
Kolarac
Kolari
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Slavija
Smederevo
Sloga
Lugavčina
4 : 1
Skobalj
Skobalj
Vučak
Vučak
5 : 1
Papazovac
Smederevo
Budućnost
Vezičevo
2 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Polet
Aleksandrovac
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Napredak
Toponica
5 : 1
Mladost
Porodin
Borac
Veliko Laole
2 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Radnički
Knežica
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Dragoš
Oreškovica
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Rudar
Stamnica
2 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Sloga (Ć)
Ćirikovac
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Borac
Klenovnik
3 : 1
Napredak
Bubušinac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 3
Jedinstvo (D)
Duboka
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 2
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Sloga (D)
Drmno
1 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Karađorđe
Mišar
2 : 2
Cerić
Miokus
Volujac
Volujac
3 : 9
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
4 : 1
Dumača
Pocerski Metković
Trešnjevka
Trbusac
0 : 2
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Sloga Mat
Matijevac
1 : 3
Borac
Vladimirci
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Galeb
Cerovac
Sloga K
Korenita
2 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 3
Borac Lešnica
Lešnica
Sloga LŠ
Lipnički Šor
6 : 0
Stolice
Krupanj
Cerova
Cerova
1 : 3
Borac K
Kozjak
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Bratstvo
Krupanj
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Mladost
Borina
2 : 0
Hajduk
Ribarica
Drina
Badovinci
3 : 0
Napredak BP
Banovo Polje
Proleter
Šabac
1 : 4
BMR Petlovača
Petlovača
Napredak MB
Mačvanski Belotić
4 : 2
Torpedo
Tabanović
Budućnost ZM
Zminjak
3 : 1
Partizan
Drenovac
Duško
Klenje
2 : 3
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
4 : 2
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Premijer
Badovinci
Iskra
Donja Bukovica
8 : 1
Borac
Rajković
Polet
Popučke
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
5 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Sovljak
Sovljak
Polet (T)
Takovo
5 : 1
Stepanje
Stepanje
Proleter
Bajevac
1 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Omladinac
Kalinovac
2 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 3
Gunjevac
Gunjevac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 0
Kalenić
Kalenić
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Policajac 92
Užice
Bioska
Bioska
0 : 1
Tara
Kremna
Ježevica
Ježevica
3 : 1
Lauš
Lopaš
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Glumač
Glumač
1 : 2
Savinac
Visibaba
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Duškovci
Duškovci
3 : 9
Avijatičar
Vranjani
Gredetin
Gredetin
1 : 5
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
1 : 5
Sloga (K)
Korman
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 1
Feniks 2012
Gornji Krupac
Sloga 1948 (M)
Malča
0 : 4
Radnički 1936
Trupale
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Sloga (DT)
Donja Trnava
Sečanica
Sečanica
2 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Supovac
Supovac
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Mramor 1927
Mramor
5 : 1
Delijski Vis
Niš
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
0 : 2
Palilulac
Niš
Čegar 2013 (K)
Kamenica
0 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Veternica
Leskovac
1 : 1
Polet
Stajkovce
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Morava
Gložane
OFK Brza
Brza
4 : 0
Železničar
Brestovac
OFK Morava
Leskovac
5 : 0
Navalin
Navalin
Mladost (V)
Vinarce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Jerma
Sukovo
2 : 3
Borac
Barje Čiflik
Pobeda
Držina
0 : 4
Dragoš
Pirot
Crni Vrh
Deonica
5 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Kolare
Kolare
2 : 2
Sloga
Voljavče
Juhor
Glavinci
1 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Mladi radnik
Novo Lanište
3 : 0
Resavac (S)
Subotica
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Zenit
Oparić
Šumadija
Trešnjevica
1 : 2
Rudar
Plazane
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Hajduk
Čepure
Resavac (VP)
Veliki Popović
7 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Javor
Sladaja
6 : 1
Radnički
Tekija
Polet
Senje
1 : 6
Napredak (Z)
Zlatovo
Istok 63
Plana
0 : 1
Napredak (ST)
Stubica
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 3
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (T)
Toljevac
2 : 4
Donji Kopaonik
Razbojna
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Rubin (DS)
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Blagotin
Poljna
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 5
Mladost (DK)
Donji Katun
Ušće
Stalać
1 : 2
Sloga
Lozna
Mladi radnik
Bačina
2 : 0
Omladinac
Pojate
Kupci
Kupci
2 : 1
OFK Ribare
Ribare
Dedina
Dedina
2 : 1
Dvorane
Dvorane
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Parunovac
Parunovac
1 : 0
13. April
Lomnica
BSK
Bela Voda
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
1 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Sloga
Majdevo
2 : 1
Rasina
Vitanovac
Omladinac
Vajuga
1 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
5 : 1
Egeta
Brza Palanka
Kladušnica
Kladušnica
2 : 0
Pontes
Kostol
Koča Andjelković
Tekija
1 : 2
Napredak
Korbovo
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Ratar
Jasenica
0 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Srbovo
Srbovo
0 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Urovica
Urovica
1 : 1
OFK Sikole
Sikole
Rečka
Rečka
2 : 2
Miloševo
Miloševo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Smedovac
Smedovac
Polet
Jabukovac
1 : 0
Deli Jovan
Sikole
Čubra
Čubra
3 : 0
Slatina
Negotin
Sloga
Žučkovac
6 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Pobeda
Trubarevac
0 : 0
Rtanj
Vrmdža
Omladinac
Blendija
2 : 2
Napredak 1976
Jošanica
Spartak
Debeljača
1 : 0
Pobeda
Samoš
Polet
Idvor
4 : 4
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
3 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Omladinac (D)
Deliblato
6 : 0
Dolovo
Dolovo
Strela
Ivanovo
2 : 5
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
3 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Hajduk
Šušara
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Ševac
Kusić
3 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Jadran
Sanad
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Horgoš 1911
Horgoš
5 : 0
Tromedja
Majdan
Graničar
Đala
4 : 1
Tisa B (A)
Adorjan
Tisa (P)
Padej
5 : 2
Jedinstvo (M)
Martonoš
Bratstvo
Ljutovo
0 : 0
Đurđin
Đurđin
Solid
Subotica
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
0 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
0 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 0
Dušan Silni
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
9 : 3
Udarnik
Višnjevac
Pobeda
Pobeda
0 : 3
Mladost 1952
Gornja Rogatica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
OFK Klek
Klek
Lehel
Mužlja
1 : 0
Omladinac
Botoš
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
3 : 0
Banat
Čenta
Naftagas
Boka
2 : 1
Zlatica
Zlatica
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Delija
Mokrin
1 : 0
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Napredak
Banatska Topola
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Progresul
Torak
1 : 8
Napredak
Čestereg
Bega
Novi Itebej
0 : 1
Roham
Nova Crnja
Olimpija
Torda
4 : 3
Proleter
Međa
Partizan
Kupusina
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Šikara
Sombor
0 : 5
OFK Metalac
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
Panonija
Lalić
Lipar
Lipar
3 : 0
Graničar
Riđica
Rastina 1918
Rastina
0 : 2
Terekveš
Svilojevo
Sremac
Deč
1 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
Napredak (Ž)
Žarkovac
1 : 2
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 2
Napredak (P)
Popinci
Šumar
Ogar
0 : 4
PSK Putinci
Putinci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 1
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo (R)
Ruma
3 : 0
Sloven
Sibač
Podunavac
Belegiš
3 : 4
Graničar
Grabovci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 0
Napredak (V)
Vašica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 0
Sinđelić
Gibarac
Omladinac (M)
Molovin
0 : 1
Borac (M)
Martinci
Noćaj
Noćaj
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Srem
Sremska Rača
0 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Hajduk
Divoš
1 : 0
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Bačka
Begeč
0 : 1
Dinamo
Budisava
Tatra
Kisač
3 : 0
OFK Futog
Futog
Čenej
Čenej
2 : 2
Železničar
Novi Sad
Sremac Beomal
Čerević
3 : 2
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Sofeks
Futog
Vinogradar
Ledinci
4 : 1
Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Hajduk (Čurug)
Čurug
1 : 0
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Napredak (Nadalj)
Nadalj
1 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Bečej 1918
Bečej
14 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
1 : 0
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
0 : 7
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Mladost (Radič.)
Radičević
1 : 6
Titel
Titel
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
2 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
5 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Bačka
Despotovo
2 : 4
Borac 46
Obrovac
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
1 : 0
Kulpin
Kulpin
Krivanj
Selenča
0 : 3
Slavija
Pivnice
Busije
Zemun
0 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 3
Borac
Progar
Šećeranac
Beograd
9 : 1
Olimpija
Beograd
Mladost
Jabučki rit
1 : 0
Pobednik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
0 : 1
Crvenka
Borča
Sparta
Beograd
1 : 7
Dunav
Veliko Selo
Dunavac
Dunavac
2 : 3
Pionir
Besni Fok
Mladi Borac
Županjac
0 : 5
Mladost (Č)
Čibutkovica
Bistrica
Bistrica
1 : 3
Rudar
Zeoke
OFK Budućnost
Dudovica
7 : 1
Sloga
Lukavica
Polet
Mirosaljci
2 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Senaja
Senaja
Markovac
Markovac
1 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Borac
Amerić
2 : 1
Napredak
Dubona
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 1
Omladinac
Rajkovac
Partizan
Kaluđerica
1 : 3
Heroj 1925
Jajinci
Pinosava
Pinosava
3 : 1
Zuce
Zuce
Heroj-Polet
Jajinci
2 : 0
Hajduk
Kamendol
Musina Reka
Musina reka
3 : 0
Žiča
Žiča
Budućnost
Samaila
3 : 1
Progorelica
Progorelica
Studen Vitez
Studenica
1 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Mladost 1925
Oplanići
0 : 2
Real
Podunavci
Miločajac
Miločaj
0 : 2
Popovići
Popovići
Jedinstvo
Godačica
5 : 1
Borac (A)
Adrani
Studenac
Goločelo
4 : 2
Borac
Novi Milanovac
Mladost
Rajkovac
2 : 4
ZT Gorovič
Gorovič
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Venčani
Venčani
Šamot
Aranđelovac
2 : 1
Tulež
Tulež
Ranilović
Ranilović
4 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Jedinstvo
Oplanić
0 : 0
Mladost
Pretoke
Borac
Ljuljaci
1 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Mladost
Crni kao
0 : 3
Šumadija
Sipić
Karađorđe
Viševac
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Napredak
Simićevo
2 : 1
OFK Porodin
Porodin
Mladost
Svinjarevo
2 : 3
Udarnik
Sibnica
Jedinstvo
Oreovica
5 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Sloga
Viteževo
5 : 1
Proleter
Četereže
BSK
Brzohode
4 : 1
Budućnost
Kočetin
Budućnost (A)
Aljudovo
0 : 2
Radnik
Salakovac
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 2
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Carevac
Carevac
2 : 0
Usije
Usije
Električar
Šuvajić
6 : 0
Ram
Ram
Kumane
Kumane
5 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Radnički
Požeženo
1 : 1
Barič
Barič
Pek
Kusiće
1 : 0
OFK Vinci
Vinci
Žika Marković Uča
Miljević
9 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Desine
Desine
1 : 2
Graničar 2013
Zatonje
OFK Braničevo
Braničevo
4 : 3
Polet
Bikinje
Napredak 1947
Batovac
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Dunav
Ostrovo
4 : 0
Proleter
Požarevac
Stig 1955
Beranje
1 : 3
Sloga (D)
Dubravica
Metalac
Požarevac
2 : 1
Sopot
Požarevac
Sloga 1936
Kasidol
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Dizel
Bare
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Radenka
Radenka
1 : 0
Homolje
Bukovska
Neresnica
Neresnica
0 : 2
Sloga
Mustapić
Polet
Jalovik
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 0
Mladost PB
Pocerski Belotic
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Žika
Provo
Sloga Trgošped
Mehovine
5 : 3
Sloga Ridj
Ridjake
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 1
Hajduk
Debrc
Torpedo
Lojanice
0 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Jevremovac
Jevremovac
3 : 0
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 5
Mladost 2011
Sinošević
Mladost
Svileuva
1 : 3
Korman
Korman
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 2
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
0 : 5
Žabar
Žabar
Sava
Mrđenovac
1 : 4
OFK Jelen
Jelenča
Jelav
Jelav
2 : 0
Mladost Lo
Loznica
Šumice
Glusci
3 : 0
Radnik
Glogovac
Mladost O
Očage
5 : 4
Omladinac
Bogatic
Bair
Bogatic
3 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 2
Jedinstvo
Poljanice
Popadić
Popadić
2 : 3
Komanice
Komanice
Veliševac
Veliševac
3 : 5
Mionica
Mionica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
12 : 2
Proleter
Latković
Orao
Poljanice
0 : 3
Mladost
Latković
Dupljaj
Dupljaj
3 : 1
Zabari
Zabari
OFK Povlen
Brezovice
7 : 0
Bujacic
Bujacic
Borac
Valjevo
0 : 4
Gradac
Valjevo
Paune
Paune
0 : 3
Lukavac
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
0 : 2
Kotešica
Kotešica
Jadar 2013
Valjevo
5 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Rakac Stave
Stave
0 : 0
Mladost
Valjevska Kamenica
Nepričava
Nepričava
2 : 2
Sloga
Bogovađa
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Jedinstvo
Milorci
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
4 : 2
Kolubara
Liso Polje
Sloga
Lončanik
3 : 2
Brgule
Brgule
Vukona
Vukona
4 : 1
Radnik
Ub
Čučuge
Čučuge
0 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Sloga
Vrhovine
1 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 3
Dokmir
Dokmir
Napredak
Bogojevce
2 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Moravac
Guberevac
OFK Blagotin
Belušić
0 : 0
Beočić
Beočić
Šumadija
Prevešt
4 : 6
Goša
Vukmanovac
Jedinstvo
Duboka
1 : 1
Lipar
Donji Račnik
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 3
Osaonica
Bagrdan
Sloboda
Šuljkovac
0 : 4
Ribnik
Ribnik
Morava (R)
Rajkinac
2 : 0
Trnava
Trnava
Partizan (M)
Majur
2 : 5
Morava (KS)
Kočino Selo
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
Kolonija
Jagodina
Sloboda
Krežbinac
2 : 2
Budućnost (L)
Lebina
Vihor
Golubovac
0 : 1
Mladost (R)
Raševica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
2 : 1
Heroj
Busilovac
Popovac
Popovac
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
Polet
Zabrega
4 : 2
Jedinstvo
Ratari
Sindjelić
Vojnik
7 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Planinac
Panjevac
0 : 7
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Beljanica
Strmosten
1 : 4
Rudar (ST)
Stenjevac
Kiseljak
Orašje
0 : 2
Varvarin
Varvarin
Gradac
Pločnik
5 : 0
Čukarički
Kruševica
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Omladinac (O)
Odžaci
Borjak 2013
Okruglica
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Mladi Gorani
Dupci
2 : 0
Ratajac
Rataje
Mladost (R)
Raklja
5 : 3
Garevina
Garevina
Globoder
Globoder
1 : 0
Žabare
Žabare
Meševo
Meševo
1 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Kruševica
Kruševica
2 : 5
Gaglovo
Gaglovo
Jablanica
Jablanica
3 : 0
Zmajevac
Belasica
Polet (K)
Kobilje
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Polet (Š)
Šavrane
3 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
Trmčare
Trmčare
7 : 3
Drugari
Stanci
OFK Budućnost
Kaonik
7 : 2
Lipovac
Lipovac
Štitari
Štitari
5 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Modrica
Modrica
6 : 4
Bukovica
Bukovica
Janošik
Janošik
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Vojvodina
Seleuš
2 : 1
Banat
Ilandža
Solunac
Banatski Sokolac
3 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Radnički 1927
Vršac
4 : 0
Pobeda
Parta
Omladinac
Zagajica
2 : 7
Jedinstvo
Orešac
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Proleter
Neuzina
MSK
Mihajlovo
0 : 1
ASK
Aradac
Sloga
Jarkovac
0 : 7
OFK Stajićevo
Stajićevo
Jedinstvo
Ečka
3 : 4
Mladost
Belo Blato
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Vojvodina
Neradin
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Car Uroš
Jazak
2 : 2
Sremac
Dobrinci
Sloga
Voganj
5 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 6
Borac (K)
Klenak
Planinac
Rivica
1 : 0
Polet
Nikinci
Graničar
Obrež
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Kameni
Ašanja
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Borac
Jarkovci
Mladost
Prhovo
2 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Sloga
Maradik
3 : 0
OFK Brestač
Brestač
Napredak
Šuljam
0 : 1
Sremac
Jarak
Planinac
Ležimir
2 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Grgurevci
Grgurevci
2 : 3
Sloga (Č)
Čalma
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 0
Borac (R)
Radenković
BSK
Bešenovo
0 : 0
OFK Bosut
Bosut
Graničar
Jamena
4 : 4
OFK Bingula
Bingula
Omladinac
Batrovci
1 : 3
Bratstvo
Sot
Jednota
Šid
1 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Borac
Ilinci
Mladost
Mali Bač
2 : 1
Slavija
Bođani
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Vajska
Vajska
Neštin
Neštin
3 : 0
Sloga
Plavna
Šumadinac (K)
Kruševica
0 : 3
Vreoci
Vreoci
OFK Radnički
Dren
7 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
Proleter
Vrbovno
1 : 0
Mladost (L)
Leskovac
OFK Borac
Arapovac
3 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Pobeda
Piroman
2 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Baljevac
Baljevac
1 : 5
Zvezda Konatice
Konatice
Sloga
Ratari
2 : 1
Skela
Skela
Proleter
Jasenak
1 : 3
Duboko
Mala Moštanica
Borac
Ušće
8 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Partizan
Draževac
Mogren
Budva
1 : 1
Čelik
Nikšić
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Zora
Spuž
Arsenal
Tivat
0 : 0
Jezero
Plav
Bokelj
Kotor
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Bratstvo
Cijevna
2 : 3
Cetinje
Cetinje
Kom
Podgorica
2 : 0
Zabjelo
Podgorica
Ibar
Rožaje
0 : 3
Berane
Berane
Velež
Mostar
3 : 0
Borac
Banja Luka
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 0
Mladost
Gacko
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
3 : 4
Unafortuna 04
Kragujevac
Železničar
Pančevo
5 : 0
Rubin
Mol
Radnički 1919
Zrenjanin
5 : 3
Sremice
Sremska Mitrovica
Metalmania
Kanjiža
0 : 3
Polet
Sivac
Budućnost
Gložan
1 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
Sloboda Piont
Užice
1 : 5
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
4 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Indeks
Novi Sad
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
5 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
7 : 0
Arsenal
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
5 : 1
Sušica
Kragujevac
FAP
Priboj
3 : 3
Sloga 1940
Bajina Bašta
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Timok
Zajecar
Palilulac
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
BSK Borča 2
Borča
0 : 5
Čukarički
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 2
Grafičar
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Pobeda
Golobok
Glogonj
Glogonj
5 : 2
Radnički (B)
Baranda
Spartak
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
6 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Sevojno
Sevojno
3 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Mika Antić
Pančevo
1 : 3
Banat
Vršac
Borac
Čačak
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Bane
Raška
Budućnost
Arilje
0 : 7
Kiker
Kraljevo
Javor
Ivanjica
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Subotica
Subotica
16 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
7 : 0
AFK
Ada
Partizan (U)
Uljma
0 : 6
Vršac United
Vršac
Sloga (P)
Plandište
12 : 0
Radnički 1927
Vršac
Polet
Izbište
3 : 2
Vršac
Vršac
Radnički (K)
Kovin
6 : 0
BSK
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 7
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Unirea
Uzdin
Slavija
Kovačica
6 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Borac (S)
Sakule
0 : 5
Vladimirovac
Vladimirovac
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Sloga
Lugavčina
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 5
Pobeda
Golobok
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Takovo Junior
Gornji Milanovac
OFK Nacional
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
Subotica
Subotica
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Spartak '01
Subotica
6 : 0
Čoka
Čoka
Potisje
Kanjiža
0 : 7
Bačka 1901
Subotica
Sampion
Valjevo
4 : 1
OFK Osecina
Osecina
OFK Senjak
Valjevo
1 : 6
Krusik
Valjevo
Karađorđe
Topola
3 : 1
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1903 I
Kragujevac
Duljaj
Topola
9 : 0
Karađorđe
Rača
OFK Lešak
Lešak
4 : 1
Rudar (B)
Baljevac
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška

Rukomet

Radnički
Kragujevac
24 : 20
Metaloplastika
Šabac
Radnički (KG)
Kragujevac
26 : 14
Radnički (S)
Svilajnac
Junior
Beograd
30 : 40
Vojvodina
Petrovaradin