XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 698 utakmica za dan
Nedelja, 6 April 2014

Fudbal

Čukarički
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Bežanija
Beograd
2 : 2
Borac
Čačak
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 2
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
4 : 0
Bane
Raška
Pobeda
Beloševac
3 : 4
Šapine
Šapine
Polet
Ljubić
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Mačva
Šabac
4 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Krušik
Valjevo
2 : 2
Seljak
Mihajlovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sinđelić
Niš
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Moravac Orion
Mrštane
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Kopaonik
Brus
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Senta
Senta
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Palić
Palić
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
4 : 1
Bačka 1901
Subotica
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Srem
Jakovo
0 : 2
Železnik Lasta
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Turbina
Vreoci
Šumadija
Jagnjilo
0 : 0
Hajduk
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Zemun
Zemun
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Polet
Trbušani
3 : 0
Omladinac
Novo Selo
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 2
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Žabari
2 : 2
Napredak
Markovac
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Sloga
Batočina
Zvižd
Kučevo
3 : 1
Šumadija
Toponica
Polimlje
Prijepolje
0 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Brezovica
Brezovica
1 : 2
Jedinstvo (UB)
Ub
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Borac
Šabac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 0
Bukovik
Razanj
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Napredak
Aleksinac
Kablovi
Zaječar
2 : 2
OFK Bor
Bor
Rudar
Bor
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Trajal
Kruševac
4 : 0
Rembas
Resavica
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Radnički
Lubnica
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Borac (B)
Bivolje
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Juhor
Obrež
2 : 1
Dunav
Prahovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
5 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Tisa
Adorjan
3 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka (P)
Pačir
5 : 2
Radnički (K)
Kovin
Borac
Novi Sad
3 : 2
Index
Novi Sad
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
IMT
Beograd
Železničar
Bara Venecija
4 : 0
Palilulac
Krnjača
Grafičar
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
Baćevac
Baćevac
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Lazac
Lazac
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Ibar
Mataruška Banja
2 : 0
Ribnica
Jovac
Radnički
Kovači
3 : 0
Borac (V)
Vraneši
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Radnik
Ušće
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Slatina
Slatina
2 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Ovčar
Markovica
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
2 : 1
Morava
Katrga
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Miokovci
Miokovci
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Spartak
Trnava
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost (A)
Atenica
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Mladost (P)
Preljina
4 : 1
Gorušica
Viča
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
3 : 1
Sloga D
Desimirovac
Korićani
Korićani
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Seljak
Male Pčelice
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
Jadran
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
ŽSK
Žirovnica
0 : 1
Banja
Banja
Marjan
Knić
2 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Borac
Pajsijević
4 : 0
Šumadinac
Stojnik
Partizan
Darosava
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Beli orlovi
Konjuša
0 : 2
Lepenica
Badnjevac
Budućnost (R)
Ratari
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar (K)
Kusadak
0 : 1
Borac
Ralja
Pobeda
Golobok
5 : 1
Šumadija
Azanja
SASK
Saraorci
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Proleter
Vranovo
5 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Budućnost (MK)
Mala Krsna
2 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Polet
Trnovče
1 : 3
Bačinac
Bačinac
Glavaš
Glibovac
1 : 5
Sloboda
Lipe
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Mlava
Malo Laole
Beli Orao
Bradarac
1 : 2
Vihor
Maljurevac
Omladinac
Šetonje
1 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
Integral
Batuša
Makce
Makce
2 : 0
Sloga
Burovac
Mladost
Biskuplje
1 : 4
Polet
Suvi Do
Rudar
Krepoljin
1 : 2
RSK
Rabrovo
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Mačva 2005
Bogatić
Provo
Provo
3 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Antimon
Zajača
2 : 0
Drina
Ljubovija
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Majur
Majur
Lipolist
Lipolist
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Tulari
Tulari
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Divci
Divci
ZSK
Valjevo
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Joševa
Joševa
3 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Perućac
Perućac
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Budućnost
Arilje
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Zlatibor
Čajetina
9 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Višesava
Bajina Bašta
8 : 0
GP Zlatibor
Užice
Polet
Rasna
3 : 0
Omladinac
Zdravčići
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
1 : 2
Moravica
Subotinac
Mekiš
Mekiš
1 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rad
Merošina
3 : 2
Naisus
Rožina
Morava
Žitkovac
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Krušce
4 : 2
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Rudar
Jelašnica
0 : 2
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Budućnost
Prva Kutina
5 : 3
Crvena zastava
Hum
Sloga
Lipovica
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 1
Bobište
Bobište
Progres
Ladovica
3 : 0
Radnički
Pertate
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Gradac
Konopnica
Lemind Livnica
Leskovac
4 : 2
Umac
Miroševce
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Pobeda
Donje Crnatovo
6 : 1
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
0 : 3
Borac
Držanovac
Kosovac
Prokuplje
0 : 7
Kosanica
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
1 : 0
N.S. Tatko
Stara Božurna
Jastrebac
Blace
4 : 0
Dobrič
Pejkovac
Zadrugar
Krupac
1 : 0
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
3 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Padež
Petrovac
3 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Veliko Selo
1 : 2
Jedinstvo ( P )
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Napredak
Izvor
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
Levosoje
Levosoje
Ternoci
Trnovac
1 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
Nebeski Anđeli
Vranje
Vihor
Žbevac
1 : 4
Morava
Vladičin Han
OFK Pavlovac
Pavlovac
3 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Sloga (B)
Budriga
0 : 9
Ropotovo
Ropotovo
Mineralac
Klokot
2 : 6
Rudar
Kosovska Kamenica
Polet
Laplje Selo
3 : 0
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
0 : 3
Gračanica
Gračanica
Ugljare
Ugljare
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Gracko
Staro Gracko
2 : 1
Sitnica
Lepina
Bratstvo
Međureč
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 3
Levač
Rekovac
BSK
Buljane
2 : 0
Budućnost
Miliva
Morava (R)
Ribare
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (D)
Drenovac
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Sloga Ćićevac
Ćićevac
5 : 1
Naupare
Naupare
Šanac
Šanac
2 : 0
Sloga Dašnica
Dašnica
Jasika
Jasika
1 : 4
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Čitluk
Čitluk
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Mladost
Makrešane
3 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Branik
Štubik
0 : 1
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
3 : 0
Slatina
Bor
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Rajac
Rajac
Mladost
Sumrakovac
2 : 2
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
1 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
ŠSK
Štipina
1 : 2
Rgotina
Rgotina
Omladinac
Grezna
5 : 1
Sloga
Minićevo
Polet
Jablanica
0 : 6
BSK
Bogovina
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 2
Borac
Vražogrnac
Rudar (VČ)
Grljan
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
1 : 2
Mladost (O)
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 3
Slavija
Kovačica
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Polet
Izbište
Železničar
Pančevo
8 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Tavankut
Tavankut
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
2 : 0
Olimpija (G)
Gunaroš
Čantavir
Čantavir
1 : 0
AFK
Ada
Proleter
Njegoševo
3 : 2
Njegoš
Lovćenac
Bačka
Mol
2 : 1
Krivaja
Krivaja
Olimpija (TS)
Totovo Selo
0 : 3
Subotica
Subotica
Zadrugar
Lazarevo
0 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
0 : 3
Vojvodina (P)
Perlez
Potisje
Knićanin
1 : 2
Vojvodina (B)
Bašaid
Rusanda
Melenci
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Kula
Kula
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 0
Sloga
Čonoplja
Ljukovo
Ljukovo
1 : 0
Radnički
Irig
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Jadran
Golubinci
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Tvrdjava
Bač
TSK
Temerin
3 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
13. maj
Zemun
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac
Ostružnica
2 : 1
Slavija
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
BSK 2012
Batajnica
1 : 0
Banja
Višnjička banja
Posavina
Stubline
1 : 4
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
1 : 1
Krtinska
Krtinska
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost (B)
Baroševac
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Boleč
Boleč
7 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Pudarci
Pudarci
2 : 0
Dunavac
Grocka
OFK Leštane
Leštane
2 : 3
Torlak
Beograd
Vrnjci
Vrnjci
4 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Morava (S)
Sirča
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Partizan
Vrba
3 : 5
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
4 : 2
Stubal
Stubal
Napredak
Gračac
2 : 2
Jedinstvo
Dragosinjci
Čibukovac
Kraljevo
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Tavnik
Tavnik
2 : 4
Proleter
Pečenog
Brezak
Pranjani
0 : 0
Jablanica
Jablanica
Majdan
Majdan
1 : 0
Ozremica
Beršići
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
2 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 2
Velereč 94
Velereč
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Lugovi
Čačak
Strelac
Miokovci
2 : 1
Rakova
Rakova
Zadrugar
Gornja Trepča
4 : 2
Kej
Čačak
Čačak 94
Čačak
1 : 5
Parmenac
Parmenac
Budućnost
Stančići
7 : 0
Polet (G)
Goričani
Premeća
Premeća
2 : 0
Vujan
Prislonica
Kotraža
Kotraža
2 : 1
Gradina
Rti
Jelica
Goračići
2 : 1
Radnički
Turica
Prilike
Prilike
8 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Botunje
Botunje
4 : 0
Zastava
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
21. oktobar
Kragujevac
0 : 3
Borac
Drenovac
Hajduk
Jovanovac
2 : 2
Azbest
aaa
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 3
Sloga
Lužnice
Kremenac
Rogojevac
3 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Misača
Misača
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Plaskovac
Plaskovac
1 : 0
Proleter
Jelovik
B 2000
Aranđelovac
1 : 1
Sloga
Zagorica
Žabare
Žabare
1 : 5
Kopljari
Kopljari
Mladi rudar
Bukovik
3 : 1
Mladost
Jelenac
BSK
Belosavci
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Pobeda (Đ)
Đurđevo
2 : 0
Meteor
Lapovo
Pobeda (S)
Sepci
3 : 0
Kotlenik
Guncati
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
BSK
Borač
1 : 1
Grivac
Grivac
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 4
Mladost MG (S)
Saranovo
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Karađorđe
Vučić
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
Bare
Bare
Sloga
Miloševac
4 : 1
Jasenica
Kruševo
Budućnost
Vezičevo
2 : 0
Rudar
Stamnica
Dragoš
Oreškovica
0 : 2
Omladinac (M)
Mirijevo
Radnički
Knežica
4 : 3
Omladinac (B)
Busur
Borac
Veliko Laole
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Napredak
Toponica
2 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Polet
Aleksandrovac
2 : 1
Mladost
Porodin
Zadrugar
Tabanovac
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
0 : 1
Sloga (D)
Drmno
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 3
Mlava
Bratinac
Mladi Borac
Majilovac
1 : 1
Kurjače
Kurjače
Borac
Klenovnik
5 : 4
Jedinstvo (D)
Duboka
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Borac
Vladimirci
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga Mat
Matijevac
1 : 1
Cerić
Miokus
Volujac
Volujac
1 : 4
Dumača
Pocerski Metković
Mrovska
Mrovska
3 : 4
Vlašić
Donje Crniljevo
Trešnjevka
Trbusac
5 : 1
Galeb
Cerovac
Mladost
Borina
2 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Bratstvo
Krupanj
4 : 4
Hajduk
Ribarica
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Cerova
Cerova
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Sloga LŠ
Lipnički Šor
1 : 1
Borac K
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Stolice
Krupanj
Sloga K
Korenita
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Sloboda
Salaš Crnobarski
6 : 1
Napredak BP
Banovo Polje
Sloga
Duvanište
1 : 1
Premijer
Badovinci
Duško
Klenje
3 : 2
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Budućnost ZM
Zminjak
3 : 1
Gorki
Glušci
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 0
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
4 : 1
Torpedo
Tabanović
Drina
Badovinci
3 : 0
Napredak RIB
Ribari
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Borac
Rajković
Ribnikar
Pecka
3 : 0
Liplje
Liplje
Polet
Popučke
1 : 4
Kolubara 2
Valjevo
Beloševac
Beloševac
2 : 3
Tešnjar
Valjevo
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Sovljak
Sovljak
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 3
Kalenić
Kalenić
Omladinac
Kalinovac
1 : 2
Gunjevac
Gunjevac
Proleter
Bajevac
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Rudar 1945
Radljevo
Ratkovac
Ratkovac
2 : 2
Stepanje
Stepanje
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 2
Ježevica
Ježevica
Lazarica
Prilipac
4 : 0
Plavi tok
Dražinovići
Savinac
Visibaba
3 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Gorobilje
Gorobilje
2 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Avijatičar
Vranjani
5 : 1
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
1 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Dušnik
Donji Dušnik
6 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Toplica
Šarlinac
1 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Napredak 2012
Krušje
7 : 0
Feniks 2012
Gornji Krupac
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 4
Sloga (K)
Korman
Baličevac 1974
Baličevac
4 : 0
Dobrič
Brest
Padina
Padina
2 : 2
Koprijan 1975
Gradište
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 1
Mladost 1976
Biljeg
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Vulkan 1963
Brenica
2 : 2
Radnički 1936
Trupale
Stevan Nešticki
Leskovik
6 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Palilulac
Niš
3 : 0
Supovac
Supovac
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
2 : 8
Mramor 1927
Mramor
Čegar 2013 (K)
Kamenica
0 : 5
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 3
Mladost (V)
Vinarce
OFK Morava
Leskovac
1 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Brza
Brza
7 : 1
Navalin
Navalin
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
Železničar
Brestovac
Veternica
Leskovac
1 : 2
Morava
Gložane
Kumarevo
Kumarevo
5 : 1
MB Marjan
Mala Biljanica
Pobeda
Držina
4 : 2
Provalija
Pirot
Jerma
Sukovo
2 : 4
Zvezda
Blato
Temac
Temska
1 : 3
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Voljavče
6 : 0
Crni Vrh
Deonica
Napredak (SL)
Staro Lanište
4 : 1
Sindjelić (G)
Grabovac
Vinogradar
Crkvenac
3 : 1
Kolare
Kolare
Resavac (S)
Subotica
4 : 2
Juhor
Glavinci
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Mladi radnik
Novo Lanište
Hajduk
Čepure
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Napredak (SV)
Svojnovo
2 : 1
Rudar
Plazane
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Resavac (VP)
Veliki Popović
Napredak (ST)
Stubica
0 : 0
Javor
Sladaja
Istok 63
Plana
4 : 0
Polet
Senje
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
1 : 1
Župski biseri
Lacisled
Mladost (DK)
Donji Katun
4 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
2 : 0
Ušće
Stalać
Omladinac
Pojate
1 : 1
Mladi radnik
Bačina
Sloga
Majdevo
2 : 1
OFK Ribare
Ribare
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Rasina
Vitanovac
BSK
Bela Voda
0 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
13. April
Lomnica
Dedina
Dedina
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Kupci
Kupci
3 : 0
Dvorane
Dvorane
Omladinac
Vajuga
6 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Koča Andjelković
Tekija
5 : 0
Lokomotiva
Novi Sip
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
4 : 1
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
0 : 4
Egeta
Brza Palanka
Čubra
Čubra
0 : 3
Vidrovac
Vidrovac
Polet
Jabukovac
1 : 0
Slatina
Negotin
OFK Tamnič
Tamnič
0 : 6
Deli Jovan
Sikole
Rečka
Rečka
1 : 3
Kovilovo
Kovilovo
Urovica
Urovica
1 : 1
Miloševo
Miloševo
Srbovo
Srbovo
2 : 0
OFK Sikole
Sikole
Ratar
Jasenica
3 : 3
Graničar
Aleksandrovac
Slemen
Milušinac
1 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Omladinac
Blendija
3 : 2
Rtanj
Vrmdža
Pobeda
Trubarevac
4 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
Graničar
Veliki Izvor
2 : 3
Šljivar
Šljivar
Pobeda
Samoš
0 : 3
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
3 : 2
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljača
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (O)
Opovo
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
6 : 1
Borac (P)
Pločica
Dolovo
Dolovo
3 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
2 : 2
Strela
Ivanovo
Ševac
Kusić
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Hajduk
Šušara
3 : 2
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
4 : 2
Dobrica
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
2 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Graničar
Đala
3 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Jadran
Sanad
9 : 1
Tromedja
Majdan
Đurđin
Đurđin
0 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 5
Solid
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Bikovo
Bikovo
Udarnik
Višnjevac
0 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 3
Mladost 1952
Gornja Rogatica
Mićunovo
Mićunovo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Sloboda
Stara Moravica
2 : 2
Pobeda
Pobeda
Mladost
Banatski Despotovac
5 : 2
OFK Klek
Klek
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Naftagas
Boka
1 : 0
Borac
Zrenjanin
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
1 : 0
Zlatica
Zlatica
Lehel
Mužlja
2 : 0
Banat
Čenta
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Omladinac
Botoš
2. Oktobar
Kumane
2 : 3
Polet
Nakovo
Borac
Iđoš
0 : 3
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
1 : 1
Delija
Mokrin
Budućnost
Banatski Dvor
1 : 5
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak
Čestereg
3 : 0
Progresul
Torak
Roham
Nova Crnja
8 : 0
Bega
Novi Itebej
Proleter
Međa
2 : 3
Olimpija
Torda
Rastina 1918
Rastina
1 : 5
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
4 : 0
Dinamo
Sonta
Dunav
Bački Monoštor
3 : 1
Graničar
Riđica
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Panonija
Lalić
Jedinstvo 1947
Kolut
1 : 2
OFK Metalac
Sombor
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 4
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Partizan
Kupusina
3 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
Sremac
Deč
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Napredak (Ž)
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Sloga Milšped
Krnješevci
Sloven
Sibač
6 : 0
Šumar
Ogar
Graničar
Grabovci
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Jedinstvo (R)
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 3
Hajduk
Divoš
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 1
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Srem
Sremska Rača
2 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Omladinac (M)
Molovin
2 : 1
Sloboda
Šašinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
7 : 1
Borac (M)
Martinci
Napredak (V)
Vašica
5 : 0
Sinđelić
Gibarac
Susek
Susek
1 : 2
Tatra
Kisač
Sirig
Sirig
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 4
Omladinac
Stepanovićevo
Proleter
Banoštor
3 : 3
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
3 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 6
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
1 : 7
Titel
Titel
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
0 : 7
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Bečej 1918
Bečej
6 : 2
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Napredak (Nadalj)
Nadalj
5 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Hajduk (Čurug)
Čurug
6 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Iskra (Kucura)
Kucura
0 : 4
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Slavija
Pivnice
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Bačka
Despotovo
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sindjelić 2012
Ugrinovci
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 0
BUSK
Beograd
Borac
Progar
1 : 0
Institut
Zemun Polje
Pobednik
Beograd
1 : 4
Mladost
Jabučki rit
Crvenka
Borča
1 : 2
Mladi proleter
Beograd
Dunav
Veliko Selo
6 : 2
Sparta
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 3
Dunavac
Dunavac
Mladi Borac
Županjac
0 : 8
OFK Burovo
Burovo
Polet
Mirosaljci
2 : 0
Mladi radnik
Junkovac
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Bistrica
Bistrica
0 : 2
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Beljina
Beljina
2 : 1
Barajevo
Barajevo
Lisović 1977
Beograd
1 : 0
Rušanj
Rušanj
Borac
Arnajevo
2 : 1
OFK Meljak
Meljak
Vukićevica
Vukićevica
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
Polet
Grabovac
6 : 0
Trstenica
Trstenica
Zadrugar
Orašac
0 : 7
Omladinac
Veliko Polje
Jedinstvo
Dren
5 : 1
Urovci
Urovci
Poljane
Poljane
2 : 3
Rvati
Obrenovac
Senaja
Senaja
1 : 2
Šepšin
Šepšin
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
Markovac
Markovac
Napredak
Dubona
1 : 2
Borac
Amerić
Omladinac
Rajkovac
3 : 4
Radnički PDM
Mladenovac
Pinosava
Pinosava
4 : 0
Hajduk
Kamendol
Heroj 1925
Jajinci
3 : 0
OFK Mladost
Begaljica
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
0 : 0
Budućnost
Samaila
Real
Podunavci
7 : 0
Zgodačica
Godačica
Borac (A)
Adrani
4 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Jedinstvo
Godačica
6 : 2
Miločajac
Miločaj
Mladost (R)
Ranovac
0 : 3
Omladinac B
Šetonje
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Napredak
Trnovče
Manastirica
Manastirica
4 : 3
Vukan
Ždrelo
B.S.K.
Bošnjak
0 : 7
Sloga 1952
Veliki Popovac
7 juli
Lopušnik
1 : 0
Čokordin
Vošanovac
Burovac
Burovac
3 : 0
Laolac
Veliko Laole
Mlava
Ribare
1 : 3
Borac
Vukovac
Radnik
Salakovac
1 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Sloga (VS)
Veliko Selo
1 : 1
Stig (C)
Crljenac
Usije
Usije
2 : 7
Carevac
Carevac
Ram
Ram
1 : 3
Električar
Šuvajić
Srednjevo
Srednjevo
0 : 4
Kumane
Kumane
Barič
Barič
2 : 3
Radnički
Požeženo
OFK Vinci
Vinci
2 : 1
Pek
Kusiće
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Graničar 2013
Zatonje
6 : 0
Desine
Desine
Polet
Bikinje
2 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Proleter
Požarevac
2 : 0
Dunavac
Petka
Sloga (D)
Dubravica
0 : 2
Napredak 1947
Batovac
Sopot
Požarevac
1 : 0
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Metalac
Požarevac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Dizel
Bare
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Homolje
Bukovska
4 : 4
Radenka
Radenka
Sloga
Mustapić
8 : 2
Neresnica
Neresnica
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 1
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
1 : 0
Sloga Ridj
Ridjake
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 0
Žika
Provo
Polet
Jalovik
1 : 2
Mladost PB
Pocerski Belotic
Krnule 09
Krnule
3 : 2
Dragojevac
Dragojevac
Crnča
Crnča
4 : 0
Sloga DB
Donja Bukovica
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 1
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
Azbukovica
Crnca
0 : 2
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Orao
Poljanice
2 : 9
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
0 : 2
Mladost
Latković
Veliševac
Veliševac
9 : 2
Proleter
Latković
Popadić
Popadić
1 : 1
Mionica
Mionica
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 2
Komanice
Komanice
Lukavac
Lukavac
1 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
3 : 1
Borac
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Sloga
Bogovađa
4 : 1
Nepričava
Nepričava
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Jedinstvo
Milorci
4 : 1
Vrelo
Vrelo
Kolubara
Liso Polje
2 : 2
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Brgule
Brgule
1 : 2
Sloga
Lončanik
Radnik
Ub
3 : 0
Vukona
Vukona
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Čučuge
Čučuge
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 1
Sloga
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
1 : 4
Murgaš 2012
Murgaš
Đorđe Bodinović
Raduša
1 : 0
Šarbane
Šarbane
Jašunja
Jašunja
2 : 3
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Napredak
Bogojevce
5 : 0
Jedinstvo
Donja Lokošnica
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Jedinstvo
Duboka
Ribnik
Ribnik
5 : 0
Lipar
Donji Račnik
Trnava
Trnava
6 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Morava (KS)
Kočino Selo
4 : 0
Sloboda
Šuljkovac
Partizan (G)
Glogovac
6 : 1
Partizan (M)
Majur
Popovac
Popovac
1 : 2
Železničar
Klačevica
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
0 : 1
Moravac
Gornje Vidovo
Vihor
Golubovac
0 : 1
Heroj
Busilovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 1
OFK Borac
Bošnjane
ISK Izvor
Izvor
1 : 0
Budućnost (L)
Lebina
Kostrež
Ćićevac
5 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Čukarički
Kruševica
2 : 3
Gradac
Pločnik
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
0 : 3
Borjak 2013
Okruglica
Topoljak
Grabovac
4 : 0
Stragari
Stragari
Žabare
Žabare
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 1
Globoder
Globoder
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
5 : 1
Meševo
Meševo
Modrica
Modrica
5 : 2
Zmajevac
Belasica
Štitari
Štitari
3 : 3
Bukovica
Bukovica
OFK Budućnost
Kaonik
4 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Trmčare
Trmčare
2 : 2
Lipovac
Lipovac
Polet (Š)
Šavrane
0 : 0
Drugari
Stanci
Polet (K)
Kobilje
3 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Jablanica
Jablanica
0 : 5
Grkljane
Grkljane
Vojvodina
Seleuš
2 : 1
Sloga
Margita
Janošik
Janošik
2 : 3
Banat
Ilandža
Proleter
Neuzina
0 : 0
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
3 : 1
Sloga
Jarkovac
ASK
Aradac
1 : 1
Jedinstvo
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 1
Mladost
Belo Blato
Vojvodina
Neradin
0 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Sremac
Dobrinci
1 : 2
Krušedol
Krušedol
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 1
Car Uroš
Jazak
Borac (K)
Klenak
1 : 0
Sloga
Voganj
Polet
Nikinci
1 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Planinac
Rivica
1 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Lovac
Karlovčić
0 : 1
Graničar
Obrež
Kameni
Ašanja
4 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Borac
Jarkovci
1 : 0
Polet
Novi Karlovci
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 0
Mladost
Prhovo
OFK Brestač
Brestač
3 : 3
Sloga
Maradik
Napredak
Šuljam
0 : 7
BSK
Bešenovo
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Grgurevci
Grgurevci
1 : 1
Borac (R)
Radenković
Planinac
Ležimir
0 : 2
Sloga (Č)
Čalma
Sremac
Jarak
3 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Jednota
Šid
0 : 3
Borac
Ilinci
Omladinac
Batrovci
1 : 5
Sremac
Berkasovo
Graničar
Jamena
2 : 0
Bratstvo
Sot
Jedinstvo
Ljuba
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Neštin
Neštin
6 : 0
Slavija
Bođani
Proleter
Karađorđevo
2 : 2
Sloga
Plavna
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 1
Borac
Vizić
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Vajska
Vajska
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Bratstvo
Cijevna
Kom
Podgorica
1 : 1
Arsenal
Tivat
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 1
Jezero
Plav
Zabjelo
Podgorica
1 : 1
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Zora
Spuž
Ibar
Rožaje
1 : 0
Bokelj
Kotor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
5 : 0
Rudar
Ugljevik
ŽFK Užice
Užice
1 : 1
Gradac
Valjevo
ŽFK Jerina
Smederevo
4 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
1 : 5
Slatke male
Burovac
Budućnost
Gložan
1 : 4
Polet
Sivac
Metalmania
Kanjiža
3 : 2
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 1919
Zrenjanin
3 : 3
Rubin
Mol
Železničar
Pančevo
10 : 0
Kikinda
Kikinda
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
Rad
Beograd
3 : 0
Sloboda Piont
Užice
Spartak
Subotica
6 : 1
Radnički (S)
Sombor
Indeks
Novi Sad
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Inđija
Inđija
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Javor
Ivanjica
3 : 0
BIP
Čačak
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga 1940
Bajina Bašta
6 : 1
Pobeda
Beloševac
FAP
Priboj
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Toplicanin
Prokuplje
2 : 1
Bor
Bor
Timok
Zajecar
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Sloboda Point
Užice
3 : 5
Teleoptik
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 0
Čukarički
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Borac
Čačak
2 : 0
Spartak
Subotica
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
AS
Novi Pazar
Čačak 94
Čačak
6 : 2
Budućnost
Arilje
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 5
Bačka
Pačir
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Mika Antić
Pančevo
Dolina
Padina
3 : 13
Proleter
Banatski Karlovac
Brodarac
Novi Beograd
5 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Čukarički
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 2
Bane
Raška
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 0
Bubamara
Kraljevo
FAP
Priboj
1 : 4
Dragačevo
Guča
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor
Ivanjica
1 : 1
Budućnost
Arilje
Radnički 1905
Bajmok
1 : 3
Subotica
Subotica
Sloga (P)
Plandište
1 : 2
Vršac
Vršac
Mladost (O)
Omoljica
8 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Železničar
Pančevo
9 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički (K)
Kovin
5 : 2
Dinamo
Pančevo
Slavija
Kovačica
2 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Subotica
Subotica
Dribling
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Buducnost
Valjevo
0 : 5
Krusik
Valjevo
Sampion
Valjevo
1 : 3
Radnicki
Valjevo
Duljaj
Topola
1 : 2
Apolon 4 I
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
6 : 0
Šumadija 1903 II
Kragujevac
Karađorđe
Topola
14 : 0
Sušica
Kragujevac

Košarka

FMP
Železnik
72 : 61
Metalac Farmakom
Valjevo
Železničar
Inđija
68 : 63
Pirot
Pirot
Mileševac
Prijepolje
65 : 72
Polet
Ratina
Železničar
Čačak
103 : 88
Sloga (D)
Despotovac
Jug
Vranje
57 : 65
Radnik
Surdulica
Bor RTB
Bor
89 : 79
Rtanj
Boljevac
Sveti Đorđe
Žitište
70 : 81
Srem
Sremska Mitrovica
Milan Trivić
Beograd
60 : 54
Sparta Radijus Vektor
Beograd
SO Koš
Sombor
89 : 99
Feniks
Bačka Palanka
Sivac
Sivac
86 : 76
Velika Kikinda
Kikinda

Odbojka

Crvena Zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Užice
Užice
3 : 1
Lučani
Lučani
Borac 2
Čačak
3 : 1
Čačak
Čačak
Arilje
Arilje
1 : 3
Lučani
Lučani
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Sloga
Pribojska Banja
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Libero ČA 2
Čačak
Forma
Užice
2 : 3
Stars
Požega
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Hajduk Veljko II
Negotin
Ozren
Sokobanja
3 : 0
ŽOK 030
Bor
Timok
Zaječar
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac

Rukomet

Titel Džon Dir
Titel
30 : 20
Mladost
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Mokrin
35 : 26
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
28 : 39
Metalac
Valjevo
Sindjelić
Beograd
27 : 35
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Požarevac
Požarevac
39 : 20
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Jastrebac
Blace
26 : 30
Planinka
Kuršumlija
Sloga
Požega
50 : 35
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
30 : 23
Bane
Raška
Srem Sm
Sremska Mitrovica
33 : 21
Radnički-Cement
Novi Sad
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 21
Hajduk
Čurug
Somborelektro
Sombor
26 : 26
Jedinstvo
Novi Bečej
Dorćol
Beograd
30 : 25
Junior
Beograd
Hidroelektrana
Bajina Bašta
31 : 33
Užice
Užice
Max Sport
Nova Pazova
28 : 24
Junior
Beograd
Jagodina 2
Jagodina
19 : 23
Mladost 1949
Zaječar
Radan
Lebane
27 : 17
Niška Banja
Niška Banja

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 3
Kolubara
Lazarevac
Kikinda
Kikinda
10 : 3
Viking
Ruma
Hajduk
Kula
3 : 5
Nova Pazova
Nova Pazova
Tango Liman
Novi Sad
2 : 5
Leteći Holandjanin
Vrbas
Forum
Vršac
6 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
KMF Sombor
Sombor
6 : 1
Kruna
Novi Sad

Ragbi 13

Partizan
Beograd
12 : 28
Crvena Zvezda
Beograd

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
65 : 7
Panthers Pančevo
Pančevo
Blue Dragons Beograd
Beograd
14 : 31
Imperatori Niš
Niš