XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 350 utakmica za dan
Nedelja, 24 Novembar 2013

Fudbal

Voždovac
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Pobeda
Beloševac
1 : 2
Rudar
Kostolac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Partizan
Bumbarevo Brdo
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Bane
Raška
1 : 0
Polet
Ljubić
Šapine
Šapine
1 : 1
Mačva
Šabac
Sloboda
Čačak
2 : 5
Krušik
Valjevo
Loznica
Loznica
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sinđelić
Niš
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Car Konstantin
Niš
SFK Moravac
Predejane
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Tabane Trgovački
Jagodina
1 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Žitorađa
Žitorađa
4 : 2
Kopaonik
Brus
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
3 : 0
Palić
Palić
Radnički (S)
Sombor
2 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Banat
Zrenjanin
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Sloga
Temerin
Dinamo
Pančevo
4 : 1
Radnički (Š)
Šid
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
BASK
Beograd
1 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Srem
Jakovo
0 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Turbina
Vreoci
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
IM Rakovica
Rakovica
1 : 1
Dorćol
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Zemun
Zemun
4 : 2
Žarkovo
Beograd
Sloboda
Grbice
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
3 : 3
Orlovac
Mrčajevci
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Polet
Trbušani
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 1
Omladinac
Novo Selo
Dragačevo
Guča
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
Borac
Žabari
1 : 0
Obilić
Živica
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Šumadinac (B)
Brzan
5 : 0
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
1 : 2
Morava
Velika Plana
Šumadija
Toponica
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
Pukovac
Pukovac
Budućnost
Popovac
2 : 0
Sloga
Leskovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
0 : 2
Dinamo
Vranje
Kablovi
Zaječar
6 : 0
Lugomir
Rakitovo
Rembas
Resavica
0 : 3
Juhor
Obrež
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 1
Bilećanin
Sečanj
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 2
Bačka (P)
Pačir
Index
Novi Sad
0 : 0
PIK Prigrevica
Prigrevica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Sremčica
Sremčica
Grafičar
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Gorušica
Viča
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost (P)
Preljina
7 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost (A)
Atenica
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Spartak
Trnava
3 : 1
Morava
Katrga
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Rudar
Bresnica
0 : 0
Ovčar
Markovica
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Korićani
Korićani
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 7
Kolonija
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Ćava
Grošnica
0 : 3
Sušica
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
5 : 4
Budućnost
Resnik
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Beli orlovi
Konjuša
3 : 3
Šumadinac
Stojnik
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Partizan
Darosava
4 : 0
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Borac
Pajsijević
1 : 1
Banja
Banja
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 1
Marjan
Knić
Pobeda
Golobok
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar (K)
Kusadak
3 : 0
SASK
Saraorci
Budućnost (R)
Ratari
1 : 1
Proleter
Vranovo
Borac
Ralja
5 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Šumadija
Azanja
3 : 2
Polet
Trnovče
Železničar (S)
Smederevo
0 : 2
Sloboda
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
3 : 3
Bačinac
Bačinac
Omladinac
Šetonje
3 : 1
Mlava
Malo Laole
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Đerdap
Golubac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 4
Basarac
Mišljenovac
Vihor
Maljurevac
0 : 3
Makce
Makce
Trgovački
Petrovac na Mlavi
2 : 2
Mladost
Biskuplje
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 1
Rudar
Krepoljin
Integral
Batuša
1 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga
Burovac
1 : 0
Polet
Suvi Do
Radjevac
Krupanj
4 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Provo
Provo
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Jadar
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
1 : 0
Antimon
Zajača
Drina
Ljubovija
0 : 0
Majur
Majur
Borac (T)
Trnjane
4 : 2
Rasovača
Rasovača
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 3
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Palilula
Aleksinac
1 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Rad
Merošina
0 : 3
Malošište
Malošište
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Budućnost
Orašje
Sloga
Lipovica
3 : 3
Progres
Ladovica
Čekmin
Čekmin
0 : 3
Jablanica
Medveđa
Bobište
Bobište
3 : 2
Lemind Livnica
Leskovac
Vučje
Vučje
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Gradac
Konopnica
0 : 2
Mladi Borac
Živkovo
Umac
Miroševce
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Omladinac
Podina
0 : 3
Polet
Samarinovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Borac
Držanovac
4 : 0
Kosovac
Prokuplje
Dunđerski
Voljčinac
5 : 2
Trbunje
Trbunje
Kosanica
Kuršumlija
2 : 0
Partizanski put
Grudaš
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 1
Jastrebac
Blace
N.S. Tatko
Stara Božurna
0 : 3
Dobrič
Pejkovac
Ternoci
Trnovac
2 : 1
OFK Alakince
Alakince
Levosoje
Levosoje
2 : 2
OFK Pavlovac
Pavlovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
2 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Nebeski Anđeli
Vranje
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 0
BSK
Buljane
Bratstvo
Međureč
2 : 2
Morava (R)
Ribare
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 2
OFK Tekstilac
Paraćin
Budućnost
Miliva
5 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Vinorača
Vinorača
0 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Krivelj
Krivelj
3 : 3
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
1 : 0
Zlot
Zlot
Slatina
Bor
4 : 0
Rajac
Rajac
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Osnić
Osnić
Rudar (P)
Podvis
7 : 2
Polet
Jablanica
OFK 019 Zaječar
Zaječar
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Sloga
Minićevo
1 : 0
Trebič
Sokobanja
Kolonija
Kovin
9 : 4
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
4 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Mladost (O)
Omoljica
2 : 2
Železničar
Pančevo
Tempo
Sefkerin
1 : 4
Vulturul
Grebenac
Slavija
Kovačica
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Polet
Izbište
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Bajša
Bajša
1 : 4
Jadran
Feketić
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
5 : 1
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Rumenka
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Veternik
Veternik
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
TSK
Temerin
Mladost (T)
Turija
3 : 1
Borac
Šajkaš
Vlaška
Vlaška
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Polet (G)
Goričani
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
1 : 2
Parmenac
Parmenac
Budućnost
Stančići
3 : 2
Kej
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Rakova
Rakova
Morava
Mojsinje
4 : 2
Lugovi
Čačak
Zadrugar
Gornja Trepča
2 : 0
Strelac
Miokovci
Botunje
Botunje
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Mladost Teferič
Kragujevac
0 : 1
Mladost
Pajazitovo
Seljak
Cvetojevac
1 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Kremenac
Rogojevac
Borac
Drenovac
6 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Azbest
aaa
0 : 2
Sloga
Lužnice
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Volujac
Volujac
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Galeb
Cerovac
1 : 1
Sloga Mat
Matijevac
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 2
Karađorđe
Mišar
Dumača
Pocerski Metković
4 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 2
Sloga Krnic
Krnić
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Mrovska
Mrovska
1 : 3
Borac
Vladimirci
Velika Reka
Velika Reka
0 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
Cerova
Cerova
Mladost
Borina
2 : 0
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Hajduk
Ribarica
1 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 4
TE Gučevo
Trbušnica
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 4
Sloga K
Korenita
Borac K
Kozjak
2 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Stolice
Krupanj
1 : 4
Borac Lešnica
Lešnica
Duško
Klenje
3 : 1
Napredak BP
Banovo Polje
Sloga
Duvanište
2 : 3
Budućnost ZM
Zminjak
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 3
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Premijer
Badovinci
4 : 1
Proleter
Šabac
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
0 : 2
Milicionar
Bogatić
Partizan
Drenovac
7 : 2
Napredak RIB
Ribari
Torpedo
Tabanović
2 : 4
BMR Petlovača
Petlovača
Pobeda
Rusna
3 : 0
Toplica
Šarlinac
Doljevac 1971
Doljevac
1 : 3
Moravac (Č)
Čečina
Dušnik
Donji Dušnik
2 : 4
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak 2012
Krušje
6 : 0
Polet (R)
Radevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 1
Tempo
Mozgovo
Feniks 2012
Gornji Krupac
3 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Jedinstvo
Bobovište
6 : 2
Gredetin
Gredetin
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Sloga (K)
Korman
Polet
Jabukovac
1 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Čubra
Čubra
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Slatina
Negotin
7 : 0
Malajnica
Malajnica
Deli Jovan
Sikole
5 : 1
Rečka
Rečka
Smedovac
Smedovac
0 : 2
Urovica
Urovica
Kovilovo
Kovilovo
1 : 3
Srbovo
Srbovo
Miloševo
Miloševo
6 : 2
Ratar
Jasenica
Šljivar
Šljivar
2 : 2
Vratarnica
Vratarnica
Hajduk
Šušara
0 : 4
Karaš (J)
Jasenovo
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 0
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 6
Dunav
Banatska Palanka
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Graničar
Đala
2 : 4
Obilić
Novi Kneževac
Tisa (P)
Padej
2 : 2
Potisje
Kanjiža
Sloga
Ostojićevo
6 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
1 : 0
Tromedja
Majdan
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Vinogradar
Ledinci
3 : 0
Sremac Beomal
Čerević
Proleter
Banoštor
2 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 2
Čenej
Čenej
Sirig
Sirig
1 : 2
Tatra
Kisač
Susek
Susek
2 : 0
Dinamo
Budisava
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
3 : 2
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
2 : 1
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
0 : 4
Bečej 1918
Bečej
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
4 : 1
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Titel
Titel
0 : 2
Hajduk (Čurug)
Čurug
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
8 : 0
Iskra (Kucura)
Kucura
Miletić (Mošorin)
Mošorin
1 : 1
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Sloga (Lok)
Lok
0 : 3
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Srednjevo
Srednjevo
1 : 4
Carevac
Carevac
Ram
Ram
4 : 1
Barič
Barič
Usije
Usije
1 : 3
OFK Vinci
Vinci
Električar
Šuvajić
3 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Kumane
Kumane
0 : 3
Graničar 2013
Zatonje
Radnički
Požeženo
2 : 0
Polet
Bikinje
Pek
Kusiće
0 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Žika Marković Uča
Miljević
11 : 0
Desine
Desine
Proleter
Požarevac
2 : 2
Sopot
Požarevac
Dunavac
Petka
3 : 2
Sloga (L)
Lučica
Napredak 1947
Batovac
0 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
Dunav
Ostrovo
3 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Stig 1955
Beranje
0 : 2
Dizel
Bare
Metalac
Požarevac
2 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 0
Petrovac 74
Kujavica
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Paune
Paune
Rakac Stave
Stave
5 : 0
Borac
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 2
OFK Povlen
Brezovice
Zadrugar
Lopatanj
2 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Lukavac
Lukavac
5 : 1
Zabari
Zabari
Polet
Zabrega
3 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Jedinstvo
Ratari
4 : 2
Vihor
Golubovac
Omladinac
Šaludovac
0 : 1
Sloboda
Krežbinac
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 1
ISK Izvor
Izvor
Heroj
Busilovac
3 : 2
Budućnost (L)
Lebina
Mladost (R)
Raševica
4 : 4
OFK Borac
Bošnjane
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Borjak 2013
Okruglica
0 : 0
Stragari
Stragari
Duboko
Mala Moštanica
4 : 0
Pobeda
Piroman
BSK Borča
Borča
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
5 : 2
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
0 : 0
Sloboda Piont
Užice
Partizan
Beograd
2 : 4
Rad
Beograd
Borac
Čačak
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Spartak
Subotica
2 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnik
Surdulica
4 : 3
Car Konstantin
Niš
Timok
Zajecar
3 : 1
Svrljig
Svrljig
Balkan
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Palilulac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Grafičar
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
6 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Spartak
Subotica
Sloboda Point
Užice
2 : 0
Napredak
Kruševac
Vršac
Vršac
2 : 2
Inđija
Inđija
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Rudar
Kosovska Mitrovica
AS
Novi Pazar
3 : 2
Nacional
Niš
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
OFK Nacional
Novi Pazar
1 : 0
Kosmet
Leposavić
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica

Košarka

Široki Primorka
Široki Brijeg
63 : 68
Krka
Novo Mesto
Radnički
Kragujevac
66 : 92
Partizan mts
Beograd
Szolnoki Olaj
Szolnok
75 : 84
Budućnost VOLI
Podgorica
Vršac
Vršac
80 : 84
Metalac
Valjevo
Šabac
Šabac
82 : 74
Spartak
Subotica
Zdravlje Leskovac
Leskovac
83 : 58
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Nova Pazova
Nova Pazova
71 : 102
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Ruma
Ruma
91 : 92
Hajduk
Kula
Mladost 2009
Zemun
54 : 81
Slodes
Beograd
Bask
Beograd
49 : 66
BKK Radnički
Beograd
Paraćin
Paraćin
101 : 44
Topličanin 2012
Prokuplje
Gimnazijalac Partizan
Pirot
20 : 0
Actavis academy
Leskovac
Beočin
Beočin
63 : 68
Kovin
Kovin
Velika Kikinda
Kikinda
42 : 59
Proleter (NS)
Novi Sad

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Lučani
Lučani
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Roda
Beograd
3 : 2
Rudar
Kostolac
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Junior
Bujanovac
Topličanin 2
Prokuplje
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Varadin
Petrovaradin
0 : 3
Radnički Beograd
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
3 : 2
Zrenjanin 023
Zrenjanin
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Borac 2
Čačak
0 : 3
Tara
Bajina Bašta
Sloga
Pribojska Banja
3 : 1
Forma
Užice
Libero ČA 2
Čačak
1 : 3
Stars
Požega
Bor II
Bor
3 : 0
Ozren
Sokobanja
ŽOK 030
Bor
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Poreč
Donji Milanovac
Pirot
Pirot
3 : 0
Naissus 97
Niš
Aleksinac
Aleksinac
0 : 3
Desetka
Niš

Rukomet

ŽSK
Žabalj
29 : 26
Lavovi BP
Bačka Palanka
Crvena Zvezda
Mokrin
31 : 22
Crvenka
Crvenka
Titel Džon Dir
Titel
31 : 21
Jedinstvo
Kačarevo
Požarevac
Požarevac
24 : 23
Loznica
Loznica
Sindjelić
Beograd
26 : 26
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Metalac
Valjevo
30 : 25
Smederevo
Smederevo
Radnički 2
Kragujevac
33 : 25
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost
Čačak
31 : 27
Zlatar
Nova Varoš
Mokra Gora
Zubin Potok
44 : 29
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 22
Priboj
Priboj
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
35 : 22
Sloga
Kraljevo
Šamot 65 -2
Arandjelovac
29 : 39
Lokomotiva
Lapovo
Jedinstvo
Novi Bečej
35 : 27
Sivac 69
Sivac
Jabuka
Jabuka
29 : 26
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Užice
Užice
29 : 34
Sjenica
Sjenica
Omladinac (I)
Ilandža
28 : 20
Crepaja
Crepaja
Naisa 3
Niš
24 : 11
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
33 : 20
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
26 : 19
Aleksinac
Aleksinac
Niška Banja
Niška Banja
26 : 21
Morava Han
Vladičin Han
Knjaževac 2
Knjaževac
23 : 25
Rtanj
Boljevac

Vaterpolo

Dorćol
Beograd
6 : 8
Singidunum
Beograd
Valis 93
Valjevo
12 : 14
TENT
Obrenovac
Taš
Beograd
15 : 8
Šabac
Šabac

Futsal

Bečej
Bečej
7 : 5
SAS
Zrenjanin
Vranje
Vranje
2 : 3
Kalča
Niš
VIK Naisus
Niš
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Kopernikus
Niš
6 : 3
Kolubara
Lazarevac
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 2
Kikinda
Kikinda
Forum
Vršac
5 : 1
Hajduk
Kula
Sremski Vitezovi
Irig
6 : 6
Kepa 9
Stajićevo
Šampion
Subotica
2 : 4
Srbobran
Srbobran
KMF Sombor
Sombor
7 : 7
Bačka
Bačka Palanka