XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 725 utakmica za dan
Nedelja, 13 April 2014

Fudbal

Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Sloboda Point
Užice
Seljak
Mihajlovac
1 : 3
Mačva
Šabac
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
0 : 1
Polet
Ljubić
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Loznica
Loznica
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Sloboda
Čačak
1 : 1
Pobeda
Beloševac
Šapine
Šapine
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Bane
Raška
2 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Car Konstantin
Niš
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Tabane Trgovački
Jagodina
1 : 1
Sinđelić
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Sloga
Temerin
Radnički (Š)
Šid
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Senta
Senta
Železnik Lasta
Beograd
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Sopot
Sopot
1 : 1
Dorćol
Beograd
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Šumadija
Jagnjilo
Hajduk
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 1
Srem
Jakovo
Arsenal
Kragujevac
1 : 2
Rudar
Baljevac
Dragačevo
Guča
1 : 0
Tutin
Tutin
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Vodojaža
Grošnica
1 : 1
Sloboda
Grbice
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Karađorđe
Ribnica
Obilić
Živica
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Morava
Velika Plana
Napredak
Markovac
3 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 2
Železničar
Požarevac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (S)
Sjenica
1 : 4
Zlatar
Nova Varoš
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 3
Svrljig
Svrljig
Dinamo
Vranje
3 : 2
Sloga
Leskovac
Radan
Lebane
0 : 0
Pukovac
Pukovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Bukovik
Razanj
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Budućnost
Popovac
0 : 4
Lužnica
Babušnica
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Pusta Reka
Bojnik
OFK Bor
Bor
2 : 1
Juhor
Obrež
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Lugomir
Rakitovo
Rembas
Resavica
2 : 0
Rudar
Bor
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Index
Novi Sad
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Hajduk
Beška
2 : 1
Polet
Sivac
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Resnik
Resnik
1 : 2
Baćevac
Baćevac
Vrčin
Vrčin
1 : 0
Grafičar
Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Železničar
Bara Venecija
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Lazac
Lazac
2 : 0
Morava
Mrsać
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 1
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Polet
Ratina
Radnički
Kovači
1 : 1
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Slatina
Slatina
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Omladinac
Zablaće (Čačak)
3 : 1
Morava
Katrga
Ovčar
Markovica
0 : 0
Miokovci
Miokovci
Rudar
Bresnica
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 1
Prijevor
Prijevor
Spartak
Trnava
7 : 0
Gorušica
Viča
Mladost (A)
Atenica
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Šumadinac
Kragujevac
1 : 3
Jadran
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Seljak
Male Pčelice
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 2
Maršić
Maršić
Ćava
Grošnica
2 : 0
Srbija
Ilićevo
Sloga D
Desimirovac
0 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
Vinča
Vinča
2 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Lepenica
Badnjevac
3 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šatornja
Šatornja
6 : 2
Partizan
Darosava
Lokomotiva
Lapovo
2 : 3
Borac
Pajsijević
Šumadinac
Stojnik
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Junkovac
Junkovac
4 : 0
Marjan
Knić
Vitlina-Bokanja
Gorovič
1 : 1
Banja
Banja
Bresje Superior
Velika Plana
6 : 5
Glavaš
Glibovac
Sloboda
Lipe
6 : 1
Polet
Trnovče
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
Proleter
Vranovo
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
SASK
Saraorci
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 2
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Borac
Ralja
3 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Mlava
Malo Laole
1 : 0
Rudar
Krepoljin
RSK
Rabrovo
4 : 0
Mladost
Biskuplje
Polet
Suvi Do
2 : 1
Makce
Makce
Sloga
Burovac
2 : 2
Basarac
Mišljenovac
Integral
Batuša
1 : 0
Đerdap
Golubac
Napredak 1936
Veliko Crniće
5 : 1
Omladinac
Šetonje
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 2
Beli Orao
Bradarac
Vihor
Maljurevac
2 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Lipolist
Lipolist
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jadar
Stupnica
Mladost (P)
Prnjavor
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost (D)
Dračić
1 : 0
ZSK
Valjevo
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 2
Polet
Rasna
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Višesava
Bajina Bašta
GP Zlatibor
Užice
0 : 2
Zlatibor
Čajetina
Železničar
Požega
6 : 2
Čajetina
Gostilje
Sečica
Seča reka
0 : 4
Budućnost
Arilje
Ariljska rampa
Požega
1 : 3
Perućac
Perućac
Zemljoradnik
Balajnac
4 : 0
Palilula
Aleksinac
Borac (T)
Trnjane
2 : 0
Rad
Merošina
Rasovača
Rasovača
6 : 1
Mekiš
Mekiš
Moravica
Subotinac
2 : 1
Orljane
Orljane
Malošište
Malošište
3 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Budućnost
Prva Kutina
3 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Mladost (L)
Lalinac
1 : 0
Vrtište
Vrtište
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
Proleter (DV)
Donja Vrežina
2 : 3
Proleter (M)
Mezgraja
Mladost (M)
Medoševac
10 : 0
Morava
Krušce
Moravac 1948
Gornje Međurovo
5 : 0
Aluminjum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
OFK Niš
Niš
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 3
Šumadija
Razgojna
Mladi Borac
Živkovo
1 : 5
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Umac
Miroševce
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Gradac
Konopnica
4 : 1
Progres
Ladovica
Vučje
Vučje
2 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Bobište
Bobište
5 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Sloga
Lipovica
Dobrič
Pejkovac
0 : 0
Partizanski put
Grudaš
N.S. Tatko
Stara Božurna
2 : 3
Trbunje
Trbunje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Kosovac
Prokuplje
Kosanica
Kuršumlija
7 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Dunđerski
Voljčinac
3 : 0
Omladinac
Podina
Borac
Držanovac
2 : 1
Pobeda
Donje Crnatovo
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
8 : 0
Spartak
Pirot
Željuša
Željuša
0 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
1 : 0
Sloga
Veliko Selo
Jedinstvo ( P )
Pirot
6 : 1
Padež
Petrovac
Mladost (B)
Bosilegrad
7 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Besa 2005
Bujanovac
5 : 5
OFK Pavlovac
Pavlovac
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 2
Vihor
Žbevac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 2
Biljači
Biljača
Polet
Laplje Selo
2 : 2
Brezovica
Štrpce
Sitnica
Lepina
0 : 2
Gračanica
Gračanica
Gracko
Staro Gracko
2 : 0
Radnički
Velika Hoča
Čaglavica
Čaglavica
1 : 5
Ugljare
Ugljare
Mladost (D)
Dublje
4 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Sloga
Donje Vidovo
6 : 0
Mladost (J)
Jovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 4
Morava (R)
Ribare
Vinorača
Vinorača
2 : 3
BSK
Buljane
Budućnost
Miliva
2 : 2
Morava 1918
Ćuprija
OFK Bratstvo
Medveđa
3 : 2
Mladost (K)
Koncarevo
Levač
Rekovac
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Naupare
Naupare
3 : 3
Temnić 1924
Varvarin
Vinogradar
Zleginje
5 : 0
Trudbenik
Stalać
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Mladost
Makrešane
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 1
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
5 : 4
Jasika
Jasika
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Šanac
Šanac
Sloga Dašnica
Dašnica
2 : 0
FUD
Brus
Gradina
Pejovac
1 : 1
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Sloga
Kobišnica
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Krivelj
Krivelj
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Branik
Štubik
Blizna
Blizna
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 2
Mladost
Sumrakovac
Trebič
Sokobanja
3 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Borac
Vražogrnac
4 : 0
Polet
Jablanica
Sloga
Minićevo
4 : 4
ŠSK
Štipina
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Partizan (G)
Gaj
5 : 2
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 3
Železničar
Pančevo
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
4 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Slavija
Kovačica
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Kolonija
Kovin
Mladost (O)
Omoljica
1 : 0
Sloga (P)
Plandište
Olimpija (TS)
Totovo Selo
1 : 1
Jadran
Feketić
Subotica
Subotica
1 : 1
Bačka
Mol
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Bajša
Bajša
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Čoka
Čoka
Jedinstvo
Bočar
0 : 1
Potisje
Knićanin
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Begej
Žitište
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 1
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (P)
Perlez
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Naftagas
Elemir
2 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Hajduk
Stapar
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Sremac
Vojka
4 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 0
Kupinovo
Kupinovo
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jadran
Golubinci
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Radnički
Irig
4 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Budućnost (G)
Gložan
2 : 2
TSK
Temerin
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 3
Veternik
Veternik
Borac
Šajkaš
2 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Banja
Višnjička banja
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Obilić
Beograd
2 : 2
Komgrap
Beograd
Jedinstvo
Surčin
3 : 0
13. maj
Zemun
Vranić
Vranić
4 : 0
Mladost (B)
Baroševac
Prva Iskra
Barič
1 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 0
Strelac
Mislođin
Borac
Lazarevac
2 : 2
Napredak
Medoševac
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
OFK Leštane
Leštane
Torlak
Beograd
0 : 2
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
1 : 0
Vinča
Vinča
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Boleč
Boleč
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Vlaška
Vlaška
Napredak
Međulužje
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
Gruža
Vitanovac
2 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
1 : 0
Stubal
Stubal
Partizan
Vrba
1 : 0
Jedinstvo
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
0 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Napredak
Gračac
0 : 1
Proleter
Pečenog
Čibukovac
Kraljevo
0 : 3
Tavnik
Tavnik
Velereč 94
Velereč
0 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Ozrem PMH
Ozrem
1 : 1
Omladinac
Kalimanići
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 4
Majdan
Majdan
Ozremica
Beršići
0 : 0
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica
8 : 1
Šumadija
Brdjani
Premeća
Premeća
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Vujan
Prislonica
2 : 1
Budućnost
Stančići
Polet (G)
Goričani
2 : 3
Čačak 94
Čačak
Kej
Čačak
4 : 0
Strelac
Miokovci
Rakova
Rakova
0 : 3
Lugovi
Čačak
Prilike
Prilike
1 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 6
Dedinje Junajted
Guča
Radnički
Turica
1 : 2
Bratstvo
Dljin
Jedinstvo (P)
Puhovo
2 : 3
Kotraža
Kotraža
Gradina
Rti
1 : 2
Brezova
Brezova
Šumadija 1934
Drača
0 : 1
Kremenac
Rogojevac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Sloga
Lužnice
1 : 1
Hajduk
Jovanovac
Azbest
aaa
4 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Borac
Drenovac
3 : 2
Mladost
Pajazitovo
Kutlovo
Kutlovo
1 : 0
Botunje
Botunje
Zastava
Kragujevac
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
BSK
Belosavci
Trnava
Donja Trnava
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Mladost
Jelenac
5 : 0
Žabare
Žabare
Kopljari
Kopljari
1 : 0
B 2000
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
0 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Jasenica
Božurnja
3 : 0
Misača
Misača
Karađorđe
Vučić
4 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Mladost MG (S)
Saranovo
4 : 0
BSK
Borač
Grivac
Grivac
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 2
Pobeda (S)
Sepci
Kotlenik
Guncati
2 : 0
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Šumadinac
Binovac
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 7
Drugovac
Drugovac
Podunavac
Udovice
3 : 3
7. Jul
Vodanj
Lunjevac
Lunjevac
0 : 3
Badljevica
Badljevica
Zadrugar
Tabanovac
5 : 0
Budućnost
Vezičevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
5 : 1
Napredak
Toponica
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 3
Borac
Veliko Laole
Omladinac (B)
Busur
4 : 1
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (M)
Mirijevo
0 : 0
Rudar
Stamnica
Napredak
Bubušinac
0 : 0
Borac
Klenovnik
Jedinstvo (D)
Duboka
3 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Kurjače
Kurjače
3 : 1
Polet
Voluja
Dunavac
Kisiljevo
3 : 1
Sloga (D)
Drmno
Cerić
Miokus
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
Radnički
Koceljeva
Dumača
Pocerski Metković
0 : 0
Dobrava
Vukošić
Mladost PP
Pocerski Pričinović
3 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Borac
Vladimirci
2 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Sloga Krnic
Krnić
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Galeb
Cerovac
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 1
Sloga K
Korenita
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Borac Lešnica
Lešnica
5 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Stolice
Krupanj
5 : 2
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Borac K
Kozjak
4 : 3
Cerova
Cerova
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 0
Bratstvo
Krupanj
Hajduk
Ribarica
4 : 0
Mladost
Borina
Napredak BP
Banovo Polje
2 : 1
Drina
Badovinci
Napredak RIB
Ribari
1 : 3
Milicionar
Bogatić
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 0
Proleter
Šabac
Torpedo
Tabanović
3 : 2
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Partizan
Drenovac
3 : 0
Budućnost ZM
Zminjak
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
5 : 0
Sloga
Duvanište
Premijer
Badovinci
5 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Borac
Rajković
2 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Polet
Popučke
Kolubara 2
Valjevo
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Liplje
Liplje
1 : 5
Junior Novo Naselje
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Stepanje
Stepanje
0 : 6
Polet (T)
Takovo
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Omladinac
Kalinovac
Gunjevac
Gunjevac
4 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 5
Avijatičar
Vranjani
Glumač
Glumač
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 3
Savinac
Visibaba
Blagaja
Rupeljevo
2 : 2
Lazarica
Prilipac
Plavi tok
Dražinovići
0 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Ježevica
Ježevica
1 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Lauš
Lopaš
Toplica
Šarlinac
7 : 0
Doljevac 1971
Doljevac
Knežica
Knežica
0 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Gredetin
Gredetin
2 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Sloga (K)
Korman
5 : 3
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 0
OFK Draževac
Draževac
Jedinstvo
Bobovište
3 : 0
Kraljevo
Selo Kraljevo
Dobrič
Brest
3 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Mladost 1976
Biljeg
4 : 1
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Koprijan 1975
Gradište
2 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
Baličevac 1974
Baličevac
3 : 0
Padina
Padina
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 0
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
5 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mramor 1927
Mramor
2 : 3
Palilulac
Niš
Supovac
Supovac
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Sečanica
Sečanica
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Radnički 1936
Trupale
6 : 3
Sloga (DT)
Donja Trnava
Kumarevo
Kumarevo
4 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Polet
Stajkovce
3 : 0
Veternica
Leskovac
Morava
Gložane
1 : 0
Omladinac
Donje Sinkovce
Železničar
Brestovac
0 : 5
OFK Brza
Brza
Navalin
Navalin
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 3
Mladost (V)
Vinarce
Provalija
Pirot
2 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Borac
Barje Čiflik
2 : 0
Jerma
Sukovo
Dragoš
Pirot
2 : 0
Pobeda
Držina
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladi radnik
Novo Lanište
4 : 1
Zenit
Oparić
Juhor
Glavinci
1 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Kolare
Kolare
0 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Sindjelić (G)
Grabovac
0 : 5
Sloga
Voljavče
Šumadija
Trešnjevica
1 : 2
Istok 63
Plana
Polet
Senje
1 : 5
Napredak (ST)
Stubica
Javor
Sladaja
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Resavac (VP)
Veliki Popović
3 : 1
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 2
Omladinac
Pojate
Mladi radnik
Bačina
4 : 0
Sloga
Lozna
Ušće
Stalać
3 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 2
Blagotin
Poljna
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Mladost (T)
Toljevac
1 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
OFK Ribare
Ribare
2 : 5
Kupci
Kupci
Dvorane
Dvorane
3 : 0
Dedina
Dedina
Kapidžija
Kapidžija
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
13. April
Lomnica
6 : 0
Parunovac
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
4 : 1
BSK
Bela Voda
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Rasina
Vitanovac
3 : 2
Sloga
Majdevo
Rtkovo
Rtkovo
3 : 0
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
1 : 3
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Pontes
Kostol
0 : 1
Kladušnica
Kladušnica
Napredak
Korbovo
2 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Lokomotiva
Novi Sip
5 : 2
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Vidrovac
Vidrovac
2 : 1
Ratar
Jasenica
Graničar
Aleksandrovac
2 : 1
Srbovo
Srbovo
Miloševo
Miloševo
4 : 0
Rečka
Rečka
Kovilovo
Kovilovo
5 : 0
Malajnica
Malajnica
Smedovac
Smedovac
2 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Deli Jovan
Sikole
4 : 1
Polet
Jabukovac
Slatina
Negotin
4 : 1
Čubra
Čubra
Palilulac
Šarbanovac
0 : 3
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
2 : 1
Pobeda
Trubarevac
Rtanj
Vrmdža
0 : 3
Bukovik
Vrbovac
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Timok
Trnavac
Mladost (V)
Vojlovica
10 : 0
Pobeda
Samoš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
2 : 4
Polet
Idvor
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Spartak
Debeljača
Strela
Ivanovo
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (P)
Pločica
4 : 3
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 0
Proleter
Mramorak
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
3 : 3
Partizan (U)
Uljma
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 0
Hajduk
Šušara
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 2
Ševac
Kusić
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Jadran
Sanad
Tromedja
Majdan
1 : 8
Horgoš 1911
Horgoš
Sloga
Ostojićevo
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Tisa B (A)
Adorjan
1 : 2
Graničar
Đala
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 4
Tisa (P)
Padej
Udarnik
Višnjevac
3 : 1
Đurđin
Đurđin
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 4
Dušan Silni
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
1 : 3
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
0 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Pobeda
Pobeda
1 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Tomislavci
Tomislavci
1 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Mladost 1952
Gornja Rogatica
3 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
OFK Klek
Klek
0 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
4 : 2
Lehel
Mužlja
Banat
Čenta
0 : 0
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
3 : 0
Naftagas
Boka
Borac
Zrenjanin
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
1 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Delija
Mokrin
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
ŽAK
Kikinda
5 : 1
Napredak
Banatska Topola
Polet
Nakovo
2 : 2
Borac
Iđoš
Terekves
Hetin
1 : 2
Budućnost
Banatski Dvor
Olimpija
Torda
2 : 1
Roham
Nova Crnja
Bega
Novi Itebej
0 : 2
Napredak
Čestereg
Progresul
Torak
1 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Partizan
Kupusina
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Jedinstvo 1947
Kolut
OFK Metalac
Sombor
2 : 0
OFK Šikara
Sombor
Panonija
Lalić
1 : 6
Dunav
Bački Monoštor
Graničar
Riđica
2 : 2
Lipar
Lipar
Dinamo
Sonta
2 : 1
Mladost
Kruščić
Terekveš
Svilojevo
10 : 0
Rastina 1918
Rastina
Fruškogorac
Krčedin
0 : 0
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 2
Graničar
Grabovci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 1
Sloven
Sibač
Šumar
Ogar
3 : 2
Fruška Gora
Ruma
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Napredak (Ž)
Žarkovac
1 : 2
Napredak (P)
Popinci
Sremac
Deč
2 : 3
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Napredak (V)
Vašica
1 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Sinđelić
Gibarac
2 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Sloboda
Šašinci
0 : 2
Noćaj
Noćaj
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 3
Hajduk
Divoš
Proleter
Banoštor
1 : 1
Šajkaš 1908
Kovilj
Vinogradar
Ledinci
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac Beomal
Čerević
2 : 5
Sofeks
Futog
Čenej
Čenej
1 : 2
Susek
Susek
Tatra
Kisač
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 1
OFK Futog
Futog
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
1 : 3
Hajduk (Čurug)
Čurug
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 3
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Sloga (Lok)
Lok
0 : 5
Bečej 1918
Bečej
Miletić (Mošorin)
Mošorin
0 : 2
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
3 : 0
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Titel
Titel
4 : 1
Mladost (Radič.)
Radičević
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
0 : 1
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
1 : 2
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Bačka
Despotovo
Hercegovac
Gajdobra
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Kulpin
Kulpin
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
Slavija
Pivnice
1 : 1
Krivanj
Selenča
Busije
Zemun
0 : 0
Borac
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 1
Šumadinac
Bečmen
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 5
Studenski Grad
Novi Beograd
Šećeranac
Beograd
2 : 1
Pionir
Besni Fok
Dunavac
Dunavac
0 : 1
Dunav
Veliko Selo
Sparta
Beograd
0 : 4
Crvenka
Borča
Mladi proleter
Beograd
9 : 1
Pobednik
Beograd
Mladost
Jabučki rit
3 : 2
Olimpija
Beograd
Sloga
Lukavica
0 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 6
Polet
Mirosaljci
Sloboda
Stubica
1 : 3
OFK Burovo
Burovo
Rušanj
Rušanj
2 : 2
Beljina
Beljina
Lisović 1977
Beograd
2 : 0
Borac
Arnajevo
Omladinac
Veliko Polje
1 : 0
Jedinstvo
Dren
Poljane
Poljane
3 : 1
Zadrugar
Orašac
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Polet
Grabovac
Trstenica
Trstenica
2 : 5
Vukićevica
Vukićevica
Belo Polje
Belo Polje
1 : 0
Urovci
Urovci
Radnički PDM
Mladenovac
9 : 0
Napredak
Dubona
Borac
Amerić
1 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Markovac
Markovac
1 : 0
Senaja
Senaja
Šepšin
Šepšin
2 : 1
Sloga
Granice
Sibnica
Sibnica
2 : 7
4 Juli
Mali Požarevac
Stojnik
Stojnik
1 : 3
OFK Rogača
Rogača
Rudar 2012
Babe
0 : 4
Mladost
Mala Ivanča
Vis
Parcani
4 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Denim
Drlupa
2 : 1
Drlupa
Drlupa
Heroj 1925
Jajinci
1 : 1
Partizan
Kaluđerica
OFK Mladost
Begaljica
2 : 1
Avala 1939
Beli Potok
Zuce
Zuce
1 : 1
Pinosava
Pinosava
Hajduk
Kamendol
1 : 4
Heroj-Polet
Jajinci
Budućnost
Samaila
2 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Musina Reka
Musina reka
1 : 7
Progorelica
Progorelica
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Žiča
Žiča
Jedinstvo
Godačica
1 : 2
Real
Podunavci
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Borac (A)
Adrani
Mladost 1925
Oplanići
5 : 2
Zgodačica
Godačica
Mladost
Rajkovac
0 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Budućnost
Blaznava
7 : 0
ZT Gorovič
Gorovič
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Mladost(L)
Leskovac
Burovac
Burovac
4 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Napredak
Simićevo
2 : 3
BSK
Brzohode
Sloga
Viteževo
1 : 2
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
3 : 0
Proleter
Četereže
Mladost
Svinjarevo
2 : 3
Pomoravlje
Vlaški Do
OFK Porodin
Porodin
3 : 1
Udarnik
Sibnica
Sloga (VS)
Veliko Selo
1 : 1
Kobilje
Kobilje
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 1
Radnik
Salakovac
Budućnost (A)
Aljudovo
3 : 4
BSK
Boževac
Carevac
Carevac
3 : 1
Polet
Bikinje
OFK Braničevo
Braničevo
8 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Desine
Desine
3 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
OFK Vinci
Vinci
Pek
Kusiće
3 : 0
Barič
Barič
Radnički
Požeženo
12 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Kumane
Kumane
4 : 1
Ram
Ram
Električar
Šuvajić
1 : 0
Usije
Usije
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Napredak 1947
Batovac
Proleter
Požarevac
0 : 3
Dunav
Ostrovo
Sloga (D)
Dubravica
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Sopot
Požarevac
1 : 1
Metalac
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Sloga 1936
Kasidol
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
2 : 3
Dizel
Bare
Sloga
Mustapić
5 : 4
Kaona
Kaona
Neresnica
Neresnica
1 : 0
Homolje
Bukovska
Dragojevac
Dragojevac
0 : 6
Polet
Jalovik
Mladost PB
Pocerski Belotic
7 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
Žika
Provo
3 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Sloga Ridj
Ridjake
2 : 1
Sloga Trgošped
Mehovine
Hajduk
Debrc
5 : 2
Mladost 2013
Jazovnik
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 0
Torpedo
Lojanice
Šumice
Glusci
0 : 3
Omladinac
Bogatic
Bair
Bogatic
1 : 0
Radnik
Glogovac
Jedinstvo
Poljanice
2 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Komanice
Komanice
3 : 1
Popadić
Popadić
Mionica
Mionica
4 : 0
Veliševac
Veliševac
Proleter
Latković
1 : 9
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mladost
Latković
7 : 2
Orao
Poljanice
Zabari
Zabari
1 : 3
Dupljaj
Dupljaj
Bujacic
Bujacic
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Paune
Paune
Kotešica
Kotešica
5 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Jadar 2013
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Vukona
Vukona
1 : 1
Brgule
Brgule
Sloga
Lončanik
2 : 0
Strelac 001
Kožuar
Vrelo
Vrelo
0 : 4
Kolubara
Liso Polje
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Sloga
Vrhovine
1 : 4
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
0 : 0
Zvizdar
Zvizdar
Moravac
Guberevac
0 : 2
Bratstvo
Zlokućane
BSK
Belanovce
3 : 0
Vrhunac
Radonjica
Polet
Sekurič
2 : 3
Mladost
Tečić
Beočić
Beočić
3 : 0
OFK Blagotin
Belušić
Goša
Vukmanovac
3 : 0
Šumadija
Prevešt
Jedinstvo
Duboka
0 : 4
Partizan (G)
Glogovac
Partizan (M)
Majur
3 : 0
Kolonija
Jagodina
Morava (R)
Rajkinac
1 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Trnava
Trnava
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Ribnik
Ribnik
Lipar
Donji Račnik
4 : 3
Osaonica
Bagrdan
Polet
Zabrega
0 : 3
Železničar
Klačevica
Popovac
Popovac
1 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
3 : 1
Mladost (R)
Raševica
Vihor
Golubovac
0 : 2
OFK Borac
Bošnjane
Sloboda
Krežbinac
0 : 1
ISK Izvor
Izvor
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 2
Sindjelić
Vojnik
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 1
Planinac
Panjevac
Rudar (ST)
Stenjevac
1 : 0
Beljanica
Strmosten
Čukarički
Kruševica
0 : 1
Parcane
Parcane
Gradac
Pločnik
2 : 4
Varvarin
Varvarin
Kiseljak
Orašje
2 : 1
Kostrež
Ćićevac
Rujišnik
Rujišnik
1 : 3
Topoljak
Grabovac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 3
Sloboda 1948
Mijajlovac
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Moravac-C 74
Selište
Garevina
Garevina
2 : 3
Ratajac
Rataje
Mladost (G)
Garevina
1 : 0
Mladost (R)
Raklja
Meševo
Meševo
5 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Srnje
Srnje
1 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Konjuh
Konjuh
2 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
Grkljane
Grkljane
5 : 1
Polet (K)
Kobilje
Rasinac
Veliko Golovode
2 : 6
Polet (Š)
Šavrane
Drugari
Stanci
7 : 1
Trmčare
Trmčare
Lipovac
Lipovac
0 : 2
OFK Budućnost
Kaonik
Zdravinje
Zdravinje
3 : 1
Štitari
Štitari
Banat
Ilandža
1 : 2
Vojvodina
Seleuš
Sloga
Margita
3 : 0
OFK Barice
Barice
Lokve
Lokve
0 : 3
Naša Krajina
Kupinik
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Pobeda
Parta
1 : 5
Radnički 1927
Vršac
Jedinstvo
Orešac
2 : 1
Omladinac
Zagajica
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
Proleter
Neuzina
Mladost
Belo Blato
0 : 4
ASK
Aradac
Jedinstvo
Ečka
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
Sloga
Jarkovac
1 : 4
MSK
Mihajlovo
Planinac
Rivica
1 : 1
Vojvodina
Neradin
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Polet
Nikinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 6
Borac (K)
Klenak
Sloga
Voganj
1 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Car Uroš
Jazak
12 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 0
Sremac
Dobrinci
Krušedol
Krušedol
4 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Sloga
Maradik
1 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Mladost
Prhovo
1 : 0
Borac
Jarkovci
Polet
Novi Karlovci
3 : 2
Kameni
Ašanja
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Graničar
Obrež
4 : 0
Vitez
Subotište
Sremac
Jarak
4 : 1
Napredak
Šuljam
Sloga (Z-I)
Zasavica I
0 : 1
Planinac
Ležimir
Sloga (Č)
Čalma
2 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Borac (R)
Radenković
1 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
OFK Bosut
Bosut
1 : 2
BSK
Bešenovo
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Graničar
Jamena
Bratstvo
Sot
2 : 2
Omladinac
Batrovci
Sremac
Berkasovo
2 : 2
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Slavija
Bođani
0 : 5
Mladost
Mali Bač
Vajska
Vajska
6 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Borac
Vizić
2 : 0
Proleter
Karađorđevo
Sloga
Plavna
0 : 1
Neštin
Neštin
Vreoci
Vreoci
5 : 1
Šumadinac (K)
Kruševica
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 4
OFK Radnički
Dren
Mladost (L)
Leskovac
3 : 0
Proleter
Vrbovno
20. Oktobar
Trbušnica
4 : 1
OFK Borac
Arapovac
Budućnost
Podgorica
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Bratstvo
Cijevna
0 : 2
Ibar
Rožaje
Bokelj
Kotor
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Zora
Spuž
3 : 1
Zabjelo
Podgorica
Berane
Berane
1 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jezero
Plav
2 : 0
Kom
Podgorica
Arsenal
Tivat
4 : 1
Cetinje
Cetinje
Napredak
Kruševac
7 : 0
Trijumf
Kragujevac
Spartak
Subotica
7 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Mašinac
Niš
1 : 0
LASK Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 1
Mačva
Šabac
Sloga
Zemun
8 : 0
Nives
Knjaževac
Radnički 2013
Rudovci
4 : 0
ŽFK Užice
Užice
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Rubin
Mol
1 : 1
Metalmania
Kanjiža
Polet
Sivac
6 : 0
Bačka Žabalj
Žabalj
BSK Borča
Borča
1 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 5
Dinamo
Pančevo
Vršac United
Vršac
3 : 0
Donji Srem
Pećinci
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Javor
Ivanjica
BIP
Čačak
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
6 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Žitoradja
Žitorađa
3 : 2
Dinamo
Vranje
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Toplicanin
Prokuplje
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Kolonija
Kovin
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Čukarički
Beograd
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Rad
Beograd
1 : 0
Sloboda Point
Užice
Javor
Ivanjica
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Čačak 94
Čačak
AS
Novi Pazar
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Senta
Senta
9 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Dolina
Padina
0 : 5
Dinamo
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Borac (St)
Starčevo
AS
Novi Pazar
3 : 0
Borac
Čačak
Čukarički
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Partizan
Beograd
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 4
FAP
Priboj
Radnički 1905
Bajmok
1 : 0
Spartak
Subotica
Vršac United
Vršac
16 : 0
Partizan (U)
Uljma
Radnički 1927
Vršac
1 : 3
Sloga (P)
Plandište
Petar Urošev
Pančevo
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Mika Antić
Pančevo
1 : 1
Kolonija
Kovin
Strela
Ivanovo
3 : 14
Železničar
Pančevo
Unirea
Uzdin
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
5 : 2
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Tutin
Tutin
2 : 1
OFK Nacional
Novi Pazar
Bačka 1901
Subotica
7 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Duljaj
Topola
7 : 1
Apolon 4 II
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 0
Karađorđe
Topola
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pionir 028
Kosovska Mitrovica
1 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška

Košarka

Šabac
Šabac
86 : 81
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
79 : 71
Železničar
Čačak
Ub
Ub
89 : 62
Mileševac
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
79 : 56
Sloga (P)
Požega
Niš
Niš
151 : 62
Bor RTB
Bor
Zdravlje Leskovac
Leskovac
147 : 58
Jablanica
Medveđa
Mladost
Zaječar
75 : 83
Jug
Vranje
Feniks
Bačka Palanka
74 : 67
Selekta
Novi Sad

Odbojka

Vojvodina NS Seme
Novi Sad
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Priboj
Priboj
1 : 3
Gračac
Gračac
Sjenica
Sjenica
2 : 3
Lučani
Lučani
Čačak
Čačak
2 : 3
Forma
Užice
Tara
Bajina Bašta
3 : 0
Libero ČA 2
Čačak
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Arilje
Arilje

Rukomet

Jagodina
Jagodina
29 : 30
Jastrebac
Blace
Planinka
Kuršumlija
60 : 23
Topličanin
Prokuplje
Kikinda
Kikinda
35 : 21
Crvenka II
Crvenka
Mačva
Bogatić
38 : 28
Dorćol
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
25 : 25
Radan
Lebane
Bela Palanka
Bela Palanka
38 : 28
Morava
Vladičin Han
Užice
Užice
20 : 42
Arilje
Arilje
Beli Anđeo
Prijepolje
33 : 24
Atenica
Atenica
Aleksinac
Aleksinac
30 : 13
Dubočica
Leskovac

Futsal

Pirot
Pirot
4 : 3
vranje
vranje
Viking
Ruma
2 : 9
Forum
Vršac
Kraljevićevo
Kačarevo
2 : 3
Tvrdjava
Novi Sad
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
4 : 2
Tango Liman
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Šampion
Subotica
4 : 3
KMF Sombor
Sombor

Ragbi 13

Crvena Zvezda
Beograd
40 : 38
Dorćol
Beograd
Bijeli Zečevi
Banja Luka
16 : 28
Partizan
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
40 : 34
Zmaj
Zemun
Niš
Niš
18 : 0
Morava Gepardi
Leskovac

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
20 : 16
Blue Dragons Beograd
Beograd
Indians Inđija
Inđija
6 : 39
GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
Grofovi Novi Kneževac
Novi Kneževac
14 : 24
Mammoths Kikinda
Kikinda
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
26 : 7
Hunters Vrbas
Vrbas
Werewolves Valjevo
Valjevo
0 : 55
Pastuvi Požarevac
Požarevac
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
7 : 48
Angel Warriors Čačak
Čačak