XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 829 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2013

Fudbal

Jagodina
Jagodina
0 : 3
Partizan
Beograd
Rudar
Kostolac
2 : 0
Sloboda
Čačak
Loznica
Loznica
0 : 1
Šapine
Šapine
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Bane
Raška
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Krušik
Valjevo
5 : 2
Pobeda
Beloševac
Mačva
Šabac
5 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Polet
Ljubić
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Dubočica 1923
Leskovac
0 : 0
Tabane Trgovački
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
SFK Moravac
Predejane
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Sinđelić
Niš
Kopaonik
Brus
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Tekstilac
Odžaci
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
Radnički (Š)
Šid
1 : 1
Senta
Senta
Sloga
Temerin
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Palić
Palić
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Železnik Lasta
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Zemun
Zemun
0 : 0
Turbina
Vreoci
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Srem
Jakovo
Sopot
Sopot
5 : 0
Budućnost
Dobanovci
OFK Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
BASK
Beograd
Dorćol
Beograd
3 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Metalac
Kraljevo
0 : 2
Vodojaža
Grošnica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Dragačevo
Guča
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet
Trbušani
1 : 0
Sloboda
Grbice
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija
Toponica
2 : 4
Napredak
Markovac
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Morava
Velika Plana
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Zvižd
Kučevo
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 4
FAP
Priboj
Zlatar
Nova Varoš
6 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 1
Bukovik
Razanj
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 0
Budućnost
Popovac
Radan
Lebane
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Dinamo
Vranje
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Pukovac
Pukovac
1 : 3
Topličanin
Prokuplje
OFK Bor
Bor
1 : 0
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Juhor
Obrež
1 : 0
Rudar
Bor
Borac (B)
Bivolje
3 : 1
Trajal
Kruševac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Lugomir
Rakitovo
Bačka (P)
Pačir
2 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Tisa
Adorjan
3 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Index
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
Borac
Novi Sad
1 : 2
Srbobran
Srbobran
Grafičar
Beograd
0 : 3
Baćevac
Baćevac
Železničar
Bara Venecija
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
PKB
Padinska skela
6 : 1
Resnik
Resnik
Borac (V)
Vraneši
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Polet
Ratina
0 : 3
Ribnica
Jovac
Radnik
Ušće
2 : 1
Morava
Mrsać
Mataruge
Mataruge
0 : 5
Braća Vuković
Lađevci
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Lazac
Lazac
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Radnički
Kovači
4 : 5
Ibar
Mataruška Banja
Slatina
Slatina
0 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Spartak
Trnava
Rudar
Bresnica
3 : 0
Mladost (A)
Atenica
Ovčar
Markovica
1 : 0
Mladost (P)
Preljina
Omladinac
Zablaće (Čačak)
4 : 1
Gorušica
Viča
Napredak
Svračkovci
1 : 1
Prijevor
Prijevor
Morava
Katrga
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Miokovci
Miokovci
5 : 4
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Šumadinac
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Male Pčelice
2 : 4
Sloga D
Desimirovac
Budućnost
Resnik
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
6 : 0
Maršić
Maršić
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Korićani
Korićani
Jedinstvo
Petrovac
1 : 1
Kolonija
Kragujevac
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Partizan
Darosava
Borac
Pajsijević
2 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Marjan
Knić
2 : 0
Karađorđe
Rača
Banja
Banja
6 : 3
Vinča
Vinča
Vitlina-Bokanja
Gorovič
0 : 3
Lepenica
Badnjevac
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Šatornja
Šatornja
Železničar (S)
Smederevo
3 : 1
Šumadija
Azanja
Osipaonica
Osipaonica
1 : 3
Borac
Ralja
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Sloboda
Lipe
4 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Polet
Trnovče
5 : 2
SASK
Saraorci
Budućnost (MK)
Mala Krsna
4 : 1
Proleter
Vranovo
Mlava
Malo Laole
1 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Integral
Batuša
0 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga
Burovac
4 : 1
Vihor
Maljurevac
RSK
Rabrovo
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Rudar
Krepoljin
2 : 0
Omladinac
Šetonje
Mladost
Biskuplje
2 : 1
Đerdap
Golubac
Makce
Makce
1 : 5
Basarac
Mišljenovac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Drina
Ljubovija
3 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Lipolist
Lipolist
0 : 1
Radjevac
Krupanj
Mladi Borac
Dublje
0 : 1
Provo
Provo
Antimon
Zajača
0 : 2
Jadar
Stupnica
Joševa
Joševa
2 : 1
Kolubara
Jabučje
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 2
Železničar
Požega
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Ariljska rampa
Požega
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Perućac
Perućac
Polet
Rasna
3 : 0
Budućnost
Arilje
Višesava
Bajina Bašta
5 : 4
Čajetina
Gostilje
Zlatibor
Čajetina
5 : 1
Jasen
Brodarevo
Radnički 1924 (K)
Kočane
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Palilula
Aleksinac
Orljane
Orljane
2 : 0
Morava
Žitkovac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
4 : 1
Borac (T)
Trnjane
Malošište
Malošište
4 : 0
Naisus
Rožina
Proleter (DV)
Donja Vrežina
3 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Budućnost
Prva Kutina
1 : 1
OFK Niš
Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 0
Aluminjum
Niš
Vrtište
Vrtište
1 : 1
Morava
Krušce
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 3
Radnički
Pertate
Gradac
Konopnica
2 : 3
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
2 : 1
Bobište
Bobište
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Mladi Borac
Živkovo
4 : 3
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
5 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 3
Budućnost
Orašje
Jablanica
Medveđa
4 : 1
Progres
Ladovica
N.S. Tatko
Stara Božurna
0 : 2
Borac
Držanovac
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Jastrebac
Blace
5 : 1
Omladinac
Podina
Partizanski put
Grudaš
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
4 : 1
Jedinstvo ( P )
Pirot
Napredak
Izvor
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Željuša
Željuša
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Sloga
Veliko Selo
0 : 1
Padež
Petrovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
6 : 0
Trešnjevka
Lopardince
Nebeski Anđeli
Vranje
1 : 0
Levosoje
Levosoje
Morava
Vladičin Han
9 : 0
Biljači
Biljača
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 1
OFK Alakince
Alakince
OFK Pavlovac
Pavlovac
2 : 4
Vihor
Žbevac
Glama
Koretište
3 : 3
Rudar
Kosovska Kamenica
Ropotovo
Ropotovo
2 : 1
Sloga (R)
Ranilug
Gračanica
Gračanica
5 : 2
Radnički
Velika Hoča
Ugljare
Ugljare
4 : 2
Polet
Laplje Selo
Sitnica
Lepina
2 : 1
Čaglavica
Čaglavica
Gracko
Staro Gracko
6 : 1
Brezovica
Štrpce
Mladost (D)
Dublje
0 : 0
Budućnost
Miliva
Vinorača
Vinorača
1 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 3
Levač
Rekovac
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Morava (R)
Ribare
Čitluk
Čitluk
1 : 1
Naupare
Naupare
Jasika
Jasika
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Šanac
Šanac
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Sloga Ćićevac
Ćićevac
5 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Gradina
Pejovac
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Sloga Dašnica
Dašnica
0 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Sloga
Kobišnica
0 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Slatina
Bor
2 : 0
Radnički
Klokočevac
Rajac
Rajac
2 : 0
Branik
Štubik
Brodoremont
Kladovo
0 : 4
Krivelj
Krivelj
Sloga
Minićevo
1 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Borac
Vražogrnac
2 : 1
Midžor
Kalna
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Rudar (VČ)
Grljan
2 : 1
Osnić
Osnić
OFK Knjaz
Trgovište
0 : 2
ŠSK
Štipina
Polet
Jablanica
5 : 1
Omladinac
Grezna
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Slavija
Kovačica
6 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Polet
Izbište
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 3
Vojvodina
Crepaja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Sloga (P)
Plandište
Vulturul
Grebenac
4 : 2
Kolonija
Kovin
Železničar
Pančevo
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Jadran
Feketić
Olimpija (TS)
Totovo Selo
0 : 2
Bajša
Bajša
Bačka
Mol
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Potisje
Knićanin
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
5 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Zadrugar
Lazarevo
0 : 4
Mladost Bambi
Lukićevo
Vojvodina (P)
Perlez
9 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 1
Crvenka
Crvenka
Kula
Kula
0 : 4
ŽAK
Sombor
Hajduk
Stapar
2 : 1
Sloga
Čonoplja
Kupinovo
Kupinovo
1 : 0
Železničar
Inđija
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 2
Hajduk 1932
Šimanovci
Ljukovo
Ljukovo
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
Sloven (R)
Ruma
Radnički
Irig
5 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Jadran
Golubinci
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Budućnost (G)
Gložan
4 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Borac
Šajkaš
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
TSK
Temerin
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Borac
Ostružnica
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
13. maj
Zemun
1 : 0
Milutinac
Zemun
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Policajac
Beograd
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Strelac
Mislođin
1 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Budućnost
Zvečka
2 : 0
Šumadija
Šopić
Posavina
Stubline
0 : 5
Prva Iskra
Barič
Borac
Lazarevac
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Nemenikuće
Nemenikuće
4 : 2
Pudarci
Pudarci
Boleč
Boleč
1 : 0
OFK Leštane
Leštane
Vlaška
Vlaška
0 : 3
Torlak
Beograd
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Dunavac
Grocka
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Stubal
Stubal
0 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo
Dragosinjci
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 0
Mlada krila
Metikoši
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Napredak
Gračac
1 : 0
Morava (S)
Sirča
Šumadija
Šumarice
3 : 0
Partizan
Vrba
Majdan
Majdan
8 : 1
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
1 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Šumadija
Brdjani
5 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
0 : 4
Ozrem PMH
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 5
Mladi Rudar
Rudnik
Planinac
Vujetinci
0 : 1
Čačak 94
Čačak
Morava
Mojsinje
2 : 2
Budućnost
Stančići
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 0
Premeća
Premeća
Strelac
Miokovci
1 : 2
Vujan
Prislonica
Lugovi
Čačak
3 : 2
Polet (G)
Goričani
Rakova
Rakova
1 : 1
Parmenac
Parmenac
Radnički
Turica
2 : 0
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
6 : 1
Gradina
Rti
Prilike
Prilike
2 : 2
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
2 : 2
Bratstvo
Dljin
Šumadija 1934
Drača
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Borac
Drenovac
1 : 0
Zastava
Kragujevac
Sloga
Lužnice
3 : 2
Seljak
Cvetojevac
Košutnjak
Kragujevac
1 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
2 : 3
Botunje
Botunje
OFK Žeželj
Donja Sabanta
1 : 1
Mladost
Pajazitovo
Hajduk
Jovanovac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
B 2000
Aranđelovac
8 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Plaskovac
Plaskovac
4 : 3
Žabare
Žabare
Misača
Misača
1 : 0
BSK
Belosavci
Jasenica
Božurnja
0 : 1
Trnava
Donja Trnava
Proleter
Jelovik
4 : 0
Mladost
Jelenac
Sloga
Zagorica
4 : 0
Kopljari
Kopljari
BSK
Borač
3 : 2
Meteor
Lapovo
Omladinac
Donja Rača
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Pobeda (S)
Sepci
4 : 1
Mladost (R)
Rašković
Pobeda (Đ)
Đurđevo
0 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Kotlenik
Guncati
3 : 1
Bare
Bare
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 2
Karađorđe
Vučić
Grivac
Grivac
3 : 2
Mladost MG (S)
Saranovo
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Šumadinac
Binovac
2 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Petrijevac
Petrijevo
2 : 1
Podunavac
Udovice
Drugovac
Drugovac
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
7. Jul
Vodanj
0 : 2
Badljevica
Badljevica
Kolarac
Kolari
10 : 0
Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
4 : 0
Skobalj
Skobalj
Vrbovac
Vrbovac
2 : 1
Papazovac
Smederevo
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Vučak
Vučak
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 1
Omladinac (B)
Busur
Mladost
Porodin
3 : 2
Omladinac (M)
Mirijevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Rudar
Stamnica
Zadrugar
Tabanovac
4 : 3
Dragoš
Oreškovica
Polet
Aleksandrovac
6 : 2
Radnički
Knežica
Napredak
Toponica
2 : 0
Borac
Veliko Laole
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Kurjače
Kurjače
1 : 1
Mlava
Bratinac
Jedinstvo (D)
Duboka
4 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Napredak
Bubušinac
1 : 0
Sloga (D)
Drmno
Borac
Klenovnik
2 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 2
Polet
Voluja
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Cerić
Miokus
4 : 0
Volujac
Volujac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Sloga Krnic
Krnić
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Sloga Mat
Matijevac
3 : 3
Mrovska
Mrovska
Borac
Vladimirci
3 : 2
Galeb
Cerovac
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 2
Cer
Jadranska Lešnica
Borac K
Kozjak
4 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Stolice
Krupanj
1 : 1
Hajduk
Ribarica
Borac Lešnica
Lešnica
2 : 0
Mladost
Borina
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Bratstvo
Krupanj
Sloga K
Korenita
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Napredak BP
Banovo Polje
3 : 0
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
3 : 1
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Torpedo
Tabanović
2 : 0
Premijer
Badovinci
BMR Petlovača
Petlovača
5 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Napredak RIB
Ribari
0 : 2
Sloga
Duvanište
Drina
Badovinci
1 : 5
Duško
Klenje
Proleter
Šabac
2 : 1
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Borac
Rajković
3 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Liplje
Liplje
Iskra
Donja Bukovica
6 : 1
Rajac
Kadina Luka
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
1 : 0
Ribnikar
Pecka
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Rudar 1945
Radljevo
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Stepanje
Stepanje
1 : 4
Kalenić
Kalenić
Ratkovac
Ratkovac
0 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Proleter
Bajevac
1 : 1
Omladinac
Kalinovac
Policajac 92
Užice
0 : 5
Prvi partizan
Užice
Tara
Kremna
5 : 0
Bioska
Bioska
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Plavi tok
Dražinovići
Glumač
Glumač
2 : 2
Ježevica
Ježevica
Pobeda
Milićevo Selo
3 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
1 : 7
Lauš
Lopaš
Avijatičar
Vranjani
2 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Gorobilje
Gorobilje
6 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Savinac
Visibaba
2 : 3
Lazarica
Prilipac
Knežica
Knežica
3 : 0
Dušnik
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
3 : 0
Pobeda
Rusna
Polet (R)
Radevac
3 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo
Bobovište
3 : 0
Feniks 2012
Gornji Krupac
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Sloga (K)
Korman
3 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 2
Napredak 2012
Krušje
Vukašinovac
Vukašinovac
4 : 2
Kraljevo
Selo Kraljevo
Tempo
Mozgovo
0 : 2
OFK Draževac
Draževac
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 2
Palilulac
Niš
Vulkan 1963
Brenica
6 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 1
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 2
Mramor 1927
Mramor
Sečanica
Sečanica
4 : 2
Supovac
Supovac
Železničar
Brestovac
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Morava
Gložane
3 : 2
Navalin
Navalin
Polet
Stajkovce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Kumarevo
Kumarevo
3 : 0
OFK Morava
Leskovac
Veternica
Leskovac
0 : 3
Omladinac
Donje Sinkovce
Provalija
Pirot
0 : 5
Borac
Barje Čiflik
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Zvezda
Blato
Temac
Temska
5 : 2
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Vinogradar
Crkvenac
5 : 0
Crni Vrh
Deonica
Napredak (SL)
Staro Lanište
0 : 0
Resavac (S)
Subotica
Sloga
Voljavče
4 : 1
Zenit
Oparić
Kolare
Kolare
1 : 2
Mladi radnik
Novo Lanište
Juhor
Glavinci
0 : 2
Ursule
Ursule
Napredak (SV)
Svojnovo
2 : 4
Napredak (Z)
Zlatovo
Hajduk
Čepure
5 : 1
Napredak (ST)
Stubica
Mladost (S)
Sikirica
2 : 0
Polet
Senje
Resavac (VP)
Veliki Popović
1 : 3
Javor
Sladaja
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Rubin (Z)
Zalogovac
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 4
Omladinac
Pojate
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 0
Ušće
Stalać
Mladost (T)
Toljevac
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
OFK Ribare
Ribare
1 : 3
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
13. April
Lomnica
4 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
Kapidžija
Kapidžija
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Dvorane
Dvorane
2 : 1
Sloga
Majdevo
Kupci
Kupci
0 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Dedina
Dedina
1 : 0
BSK
Bela Voda
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 3
Parunovac
Parunovac
Pontes
Kostol
6 : 3
Omladinac
Vajuga
Egeta
Brza Palanka
3 : 1
Napredak
Korbovo
Rtkovo
Rtkovo
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
4 : 1
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
3 : 1
Koča Andjelković
Tekija
Vidrovac
Vidrovac
2 : 1
Kovilovo
Kovilovo
Miloševo
Miloševo
6 : 0
Smedovac
Smedovac
Graničar
Aleksandrovac
2 : 0
Slatina
Negotin
Ratar
Jasenica
4 : 1
Čubra
Čubra
Srbovo
Srbovo
2 : 5
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
3 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
Rečka
Rečka
1 : 1
Malajnica
Malajnica
Pobeda
Trubarevac
4 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Omladinac
Blendija
0 : 3
Mladost
Resnik
Slemen
Milušinac
6 : 5
Sloboda 2013
Nikolinac
Kastrum
Gamzigrad
5 : 2
Nacional
Lukovo
IMT
Boljevac
2 : 4
Vratarnica
Vratarnica
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Lovac
Mali Izvor
Malinik
Podgorac
0 : 3
Šljivar
Šljivar
Pobeda
Samoš
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 2
Spartak
Debeljača
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 0
Polet
Idvor
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
1 : 0
Dolovo
Dolovo
Proleter
Mramorak
3 : 3
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 3
Strela
Ivanovo
Borac (P)
Pločica
0 : 9
Omladinac (D)
Deliblato
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
7 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 1
Ševac
Kusić
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
0 : 0
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
4 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Ratar
Kruščica
0 : 0
Partizan (U)
Uljma
Tromedja
Majdan
1 : 0
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 2
Tisa (P)
Padej
Jadran
Sanad
1 : 2
Potisje
Kanjiža
Đurđin
Đurđin
5 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Dušan Silni
Subotica
Lokomotiva
Subotica
1 : 1
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
0 : 2
Zrinjski 1932
Subotica
Bikovo
Bikovo
2 : 3
Žednik
Stari Žednik
Tomislavci
Tomislavci
3 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Pobeda
Pobeda
6 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
OFK Klek
Klek
7 : 0
Zlatica
Zlatica
Banat
Čenta
3 : 1
Borac
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
3 : 0
Radnički Ratar
Jaša Tomić
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Lehel
Mužlja
0 : 4
Proleter 2006
Zrenjanin
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
3 : 0
Naftagas
Boka
2. Oktobar
Kumane
3 : 2
Delija
Mokrin
Napredak
Banatska Topola
0 : 2
ŽAK
Kikinda
Borac
Iđoš
4 : 3
Polet
Nakovo
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 11
Roham
Nova Crnja
Napredak
Čestereg
7 : 1
Proleter
Međa
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 0
Terekves
Hetin
Bega
Novi Itebej
2 : 1
Olimpija
Torda
OFK Šikara
Sombor
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Dunav
Bački Monoštor
2 : 2
Jedinstvo 1947
Kolut
Lipar
Lipar
3 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo
Sonta
1 : 0
OFK Metalac
Sombor
Graničar
Riđica
3 : 0
Panonija
Lalić
Fruška Gora
Ruma
3 : 2
Fruškogorac
Krčedin
PSK Putinci
Putinci
3 : 0
Sloven
Sibač
Napredak (P)
Popinci
2 : 0
Graničar
Grabovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Jedinstvo (P)
Platičevo
0 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Sremac
Deč
4 : 1
Šumar
Ogar
Napredak (Ž)
Žarkovac
5 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Sloboda
Šašinci
5 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Borac (M)
Martinci
5 : 2
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Sinđelić
Gibarac
1 : 1
Hajduk
Divoš
Napredak (V)
Vašica
1 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 2
Srem
Sremska Rača
Omladinac (M)
Molovin
0 : 0
Noćaj
Noćaj
Susek
Susek
2 : 1
Sofeks
Futog
Dinamo
Budisava
7 : 2
Proleter
Banoštor
Bačka
Begeč
0 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Tatra
Kisač
2 : 1
Sremac Beomal
Čerević
Čenej
Čenej
1 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
3 : 1
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
2 : 4
Hajduk (Čurug)
Čurug
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 4
Iskra (Kucura)
Kucura
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
0 : 2
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
3 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
5 : 2
Sloga (Lok)
Lok
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
6 : 0
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Titel
Titel
1 : 3
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac 46
Obrovac
4 : 0
Slavija
Pivnice
Bačka
Despotovo
0 : 0
Maglić
Bački Maglić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Sindjelić 2012
Ugrinovci
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
OFK Petrovčić
Petrovčić
4 : 1
BUSK
Beograd
Crvenka
Borča
2 : 0
Šećeranac
Beograd
Pobednik
Beograd
2 : 3
Dunav
Veliko Selo
Mladost
Jabučki rit
1 : 6
Dunavac
Dunavac
Mladi proleter
Beograd
1 : 0
Sparta
Beograd
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 0
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
1 : 4
Mladi radnik
Junkovac
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Polet
Mirosaljci
Lisović 1977
Beograd
0 : 0
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
1 : 3
OFK Meljak
Meljak
Rušanj
Rušanj
5 : 0
Borac
Arnajevo
Senaja
Senaja
0 : 2
Napredak
Dubona
Sloga
Granice
2 : 1
Omladinac
Rajkovac
Šepšin
Šepšin
0 : 0
Radnički PDM
Mladenovac
Markovac
Markovac
0 : 2
Borac
Amerić
OFK Mladost
Begaljica
5 : 3
Partizan
Kaluđerica
Heroj 1925
Jajinci
3 : 0
Zuce
Zuce
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Heroj-Polet
Jajinci
Đuriselac
Đuriselo
1 : 3
Borac
Novi Milanovac
Studenac
Goločelo
3 : 2
Divostin
Kragujevac
Budućnost
Blaznava
2 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Mladost
Rajkovac
2 : 0
Borac
Kloka
Venčani
Venčani
1 : 0
Tulež
Tulež
Šamot
Aranđelovac
1 : 1
Brezovac
Brezovac
Polet
Ljubić kod Knića
3 : 1
Mladost
Pretoke
Jedinstvo
Oplanić
2 : 1
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Borac
Ljuljaci
1 : 4
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost
Crni kao
5 : 1
Karađorđe
Viševac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Pomoravlje
Vlaški Do
1 : 0
Napredak
Simićevo
Udarnik
Sibnica
4 : 3
Proleter
Četereže
OFK Porodin
Porodin
1 : 2
Budućnost
Kočetin
Mladost
Svinjarevo
0 : 4
BSK
Brzohode
Jedinstvo
Oreovica
3 : 1
Sloga
Viteževo
Mlava
Ribare
1 : 2
Mladost
Krupaja
Budućnost (A)
Aljudovo
4 : 1
Sloga (VS)
Veliko Selo
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 2
Stig (C)
Crljenac
Carevac
Carevac
2 : 0
Radnički
Požeženo
Pek
Kusiće
0 : 0
Kumane
Kumane
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 2
Električar
Šuvajić
Desine
Desine
1 : 5
Usije
Usije
OFK Braničevo
Braničevo
6 : 0
Ram
Ram
Polet
Bikinje
2 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Graničar 2013
Zatonje
1 : 0
Barič
Barič
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 5
OFK Vinci
Vinci
Metalac
Požarevac
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 0
Napredak 1947
Batovac
Dizel
Bare
4 : 0
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
4 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
5 : 1
Sopot
Požarevac
Homolje
Bukovska
0 : 3
Radenka
Radenka
Sloga
Mustapić
6 : 1
Neresnica
Neresnica
Mladost PB
Pocerski Belotic
3 : 4
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dragojevac
Dragojevac
0 : 3
Torpedo
Lojanice
Krnule 09
Krnule
4 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Polet
Jalovik
2 : 3
Sloga Trgošped
Mehovine
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Mladost sl
Slatina
0 : 2
Rankovac
Nakučani
Zablaće
Zablaće (Šabac)
3 : 0
Metlić
Metlić
Korman
Korman
2 : 4
Žabar
Žabar
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 5
OFK Jelen
Jelenča
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
4 : 2
Sava
Mrđenovac
Sloga
Straža
0 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jelav
Jelav
6 : 2
Luk
Voćnjak
Granit
Radalj
0 : 9
Mladost Br
Brezjak
Stojan Lazarac
Sovljak
0 : 0
Mladost MM
Mačvanski Metković
Bair
Bogatic
0 : 4
Omladinac
Bogatic
Šumice
Glusci
0 : 4
Mladost O
Očage
Jedinstvo
Poljanice
12 : 0
Proleter
Latković
Mionica
Mionica
3 : 0
Mladost
Latković
Komanice
Komanice
1 : 0
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
3 : 0
Orao
Poljanice
Veliševac
Veliševac
3 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Lukavac
Lukavac
5 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Bujacic
Bujacic
1 : 3
Rakac Stave
Stave
Zabari
Zabari
3 : 4
Jadar 2013
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Dupljaj
Dupljaj
3 : 1
Paune
Paune
OFK Povlen
Brezovice
7 : 0
Borac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Brgule
Brgule
2 : 3
Kolubara
Liso Polje
Strelac 001
Kožuar
1 : 3
Jedinstvo
Milorci
Sloga
Lončanik
1 : 0
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
0 : 1
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Dokmir
Dokmir
Zvizdar
Zvizdar
0 : 4
Đorđe Bodinović
Raduša
Čučuge
Čučuge
1 : 4
Šarbane
Šarbane
Sloga
Vrhovine
1 : 3
Murgaš 2012
Murgaš
Napredak
Bogojevce
2 : 3
Bratstvo
Zlokućane
Jašunja
Jašunja
4 : 1
Nomanica
Nomanica
Polet
Sekurič
2 : 1
OFK Tvrđava
Županjevac
OFK Blagotin
Belušić
2 : 0
Šumadija
Prevešt
Trnava
Trnava
1 : 0
Jedinstvo
Duboka
Ribnik
Ribnik
0 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Kolonija
Jagodina
Lipar
Donji Račnik
1 : 4
Partizan (G)
Glogovac
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Partizan (M)
Majur
Sloboda
Šuljkovac
1 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 1
Jedinstvo
Troponje
Heroj
Busilovac
1 : 0
Omladinac
Šaludovac
OFK Borac
Bošnjane
4 : 2
Jedinstvo
Ratari
Budućnost (L)
Lebina
2 : 7
Polet
Zabrega
ISK Izvor
Izvor
4 : 0
Radnik
Davidovac
Sloboda
Krežbinac
1 : 0
Popovac
Popovac
Vihor
Golubovac
3 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost Virine
Virine
8 : 3
Budućnost
Vlaška
Sloga
Isakovo
3 : 5
Supska
Supska
OFK Krušar
Krušar
0 : 3
OFK Batinac
Batinac
Mladost 1950
Lomnica
0 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Sindjelić
Vojnik
0 : 2
Rudar (ST)
Stenjevac
Planinac
Panjevac
1 : 2
Beljanica
Strmosten
Kiseljak
Orašje
1 : 2
Gradac
Pločnik
Borjak 2013
Okruglica
1 : 4
Omladinac (U)
Ugljarevo
Rujišnik
Rujišnik
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Omladinac (O)
Odžaci
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Mladi Gorani
Dupci
4 : 0
Mladost (R)
Raklja
Garevina
Garevina
0 : 3
Mladost (G)
Garevina
Žabare
Žabare
4 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Sokolovi
Velika Kruševica
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Konjuh
Konjuh
2 : 3
Kruševica
Kruševica
Globoder
Globoder
2 : 1
Srnje
Srnje
Drugari
Stanci
2 : 4
Zdravinje
Zdravinje
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Grkljane
Grkljane
4 : 2
Modrica
Modrica
Jablanica
Jablanica
2 : 1
Štitari
Štitari
Polet (K)
Kobilje
2 : 2
OFK Budućnost
Kaonik
Polet (Š)
Šavrane
4 : 2
Trmčare
Trmčare
Banat
Ilandža
3 : 0
Lokve
Lokve
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
5 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Janošik
Janošik
3 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
OFK Barice
Barice
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
Jedinstvo
Orešac
4 : 1
Pobeda
Parta
Proleter
Neuzina
2 : 3
ASK
Aradac
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 0
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
1 : 1
MSK
Mihajlovo
Jedinstvo
Ečka
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Vojvodina
Neradin
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 4
Borac (K)
Klenak
Sremac
Dobrinci
5 : 1
Polet
Nikinci
Borac (S)
Stejanovci
0 : 1
Planinac
Rivica
Krušedol
Krušedol
6 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (B)
Buđanovci
5 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Car Uroš
Jazak
0 : 1
Sloga
Voganj
Kameni
Ašanja
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Lovac
Karlovčić
0 : 7
OFK Brestač
Brestač
Vitez
Subotište
1 : 8
Sloga
Maradik
Graničar
Obrež
1 : 0
Mladost
Prhovo
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 7
Polet
Novi Karlovci
Borac (R)
Radenković
5 : 1
Napredak
Šuljam
Sloga (Č)
Čalma
2 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (Z-I)
Zasavica I
1 : 3
OFK Bosut
Bosut
Sremac
Jarak
3 : 1
BSK
Bešenovo
Planinac
Ležimir
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Grgurevci
Grgurevci
2 : 8
Fruškogorac
Manđeloš
OFK Bingula
Bingula
2 : 1
Sremac
Berkasovo
Jedinstvo
Ljuba
3 : 0
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac
Batrovci
1 : 3
Jednota
Šid
Vreoci
Vreoci
3 : 0
Mladost (L)
Leskovac
BSK
Brajkovac
2 : 1
OFK Borac
Arapovac
Šumadinac (K)
Kruševica
3 : 1
OFK Radnički
Dren
Skela
Skela
4 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Zvezda Konatice
Konatice
0 : 0
Partizan
Draževac
Crvena Zastava
Obrenovac
2 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Baljevac
Baljevac
0 : 1
Borac
Ušće
Sloga
Ratari
3 : 2
Proleter
Jasenak
Mogren
Budva
0 : 3
Sutjeska
Nikšić
Cetinje
Cetinje
3 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
2 : 0
Zabjelo
Podgorica
Jezero
Plav
2 : 2
Berane
Berane
Zora
Spuž
1 : 0
Ibar
Rožaje
Arsenal
Tivat
2 : 0
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
6 : 3
Borac
Šamac
Slatke male
Burovac
2 : 1
Radnički 2013
Rudovci
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
3 : 1
ŽFK Užice
Užice
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Bačka Žabalj
Žabalj
Radnički 1919
Zrenjanin
0 : 3
Metalmania
Kanjiža
BSK Borča
Borča
2 : 0
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Sloboda Piont
Užice
0 : 5
ČSK Pivara
Čelarevo
Rad
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Vršac United
Vršac
1 : 2
Spartak
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
OFK Hajduk
Kula
Donji Srem
Pećinci
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Javor
Ivanjica
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Timok
Zajecar
1 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Toplicanin
Prokuplje
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Voždovac
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
Čukarički
Beograd
10 : 0
Grafičar
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
BSK Borča 2
Borča
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Šumadija
Azanja
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Borac
Čačak
1 : 0
Jagodina
Jagodina
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Inđija
Inđija
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Sevojno
Sevojno
AS
Novi Pazar
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Javor
Ivanjica
Slatina
Slatina
3 : 0
Omladinac
Zablaće
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Rudar
Kosovska Mitrovica
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Banat
Vršac
AS
Novi Pazar
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Nacional
Niš
1 : 4
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Inđija
Inđija
FAP
Priboj
2 : 1
Čačak 94
Čačak
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Javor
Ivanjica
BIP
Čačak
2 : 2
Budućnost
Arilje
Spartak
Subotica
2 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Potisje
Kanjiža
5 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Partizan (U)
Uljma
0 : 9
Vršac
Vršac
BSK
Bavanište
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (St)
Starčevo
7 : 0
Kolonija
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
Dolina
Padina
4 : 1
Borac (S)
Sakule
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 0
Slavija
Kovačica
Dobrica
Dobrica
0 : 4
Proleter
Banatski Karlovac
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Podunavac
Udovice
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Napredak
Markovac
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 6
Šumadija
Azanja
Mladost (P)
Preljina
3 : 3
Mladost (L)
Lučani
Orlovac
Mrčajevci
11 : 0
Takovo Junior
Gornji Milanovac
VGSK
Veliko Gradište
7 : 1
Borac
Žabari
Rudar (B)
Baljevac
2 : 1
OFK Nacional
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 1
Kosmet
Leposavić
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 7
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Obilić
Novi Kneževac
1 : 8
Bačka 1901
Subotica
Subotica
Subotica
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Polet
Popucke
1 : 4
OFK Senjak
Valjevo
Karađorđe
Topola
1 : 4
Duljaj
Topola
Radnicki 1923 II
Kragujevac
2 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Rudar (B)
Baljevac
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Tutin
Tutin
1 : 0
Kosmet
Leposavić
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
6 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
91 : 88
Radnički
Kragujevac
Union Olimpija
Ljubljana
61 : 62
Crvena zvezda Telekom
Beograd
Szolnoki Olaj
Szolnok
71 : 69
Široki Primorka
Široki Brijeg
Partizan mts
Beograd
80 : 65
Zadar
Zadar
Šabac
Šabac
77 : 79
Pirot
Pirot
Mladost (Z)
Zemun
87 : 75
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Spartak
Subotica
72 : 63
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Železničar
Čačak
77 : 65
Svilajnac
Svilajnac
Temnić
Varvarin
111 : 74
Prva Petoletka
Trstenik
OKK Junior
Niš
61 : 47
Jablanica
Medveđa
Dunav
Stari Banovci
85 : 74
Sveti Đorđe
Žitište
Beko
Beograd
96 : 53
Mladost 2009
Zemun
Milan Trivić
Beograd
68 : 90
Viva Basket
Beograd
Čačak 94
Čačak
100 : 58
Užice
Užice
Mionica
Mionica
70 : 51
Vladimirci
Vladimirci
Hisar
Leskovac
88 : 75
Zone Boys
Blace
BSK Junior
Bujanovac
63 : 59
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
56 : 89
Jastrebac
Aleksinac
Negotin
Negotin
68 : 61
Mladost Vesna
Bela Palanka
Basket Top
Kragujevac
85 : 61
Bane
Raška
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
68 : 75
Požarevac
Požarevac
Vojvodina NM
Novo Mileševo
71 : 99
Futog Tehnomer
Futog
BNS
Banatsko Novo Selo
108 : 54
Pink
Šimanovci
Partizan
Šid
82 : 77
Radnički
Kovin
Dinamo
Pančevo
75 : 52
Indians Basket
Inđija
Jadran
Golubinci
90 : 74
Družina Kozlovac
Crepaja
Šabac
Šabac
58 : 57
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
87 : 61
Srbobran Reahem
Srbobran
Čelarevo
Čelarevo
42 : 111
Topolčanka
Bačka Topola
Sivac
Sivac
93 : 89
Kovin
Kovin

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 2
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
0 : 3
Partizan Vizura
Beograd
Timok
Zaječar
2 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Užice
Užice
3 : 1
Partizan
Lipljan
Priboj
Priboj
0 : 3
Lučani
Lučani
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Borac
Paraćin
Mladost
Vranje
3 : 1
Pirot
Pirot
Loznica
Loznica
3 : 2
Roda
Beograd
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
Rudar
Kostolac
Student
Niš
0 : 3
Futog
Futog
Tajm
Užice
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Sloboda S
Čačak
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Leskovac 98
Leskovac
1 : 3
Bor
Bor
Vranje
Vranje
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Vršac
Vršac
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Ruma
Ruma
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Vrbas
Vrbas
Spartak
Ljig
1 : 3
Sterija
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Spas
Beograd
Mokra Gora
Mokra Gora
1 : 3
Leposavić
Leposavić
Trstenik
Trstenik
3 : 2
Kraljevo
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Bane
Raška
Sloga
Pribojska Banja
3 : 1
Borac 2
Čačak
Libero ČA 2
Čačak
1 : 3
Arilje
Arilje
Forma
Užice
0 : 3
Sjenica
Sjenica
VST
Novi Sad
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
NS Volej tim
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Bač
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Trijumf 2013
Šid
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Star
Novi Sad

Rukomet

Titel Džon Dir
Titel
27 : 31
Hercegovina
Sečanj
Inđija
Inđija
32 : 28
Nova Pazova
Nova Pazova
Sindjelić
Beograd
31 : 25
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Metalac
Valjevo
23 : 20
Obilić
Beograd
Smederevo
Smederevo
27 : 26
Bask
Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
24 : 23
Loznica
Loznica
Knez Lazar 2
Kruševac
35 : 29
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Knjaževac
Knjaževac
29 : 25
Paraćin
Paraćin
Rudar
Majdanpek
27 : 32
Đerdap
Kladovo
Jabuka
Jabuka
30 : 32
Apatin
Apatin
Junior
Beograd
21 : 25
Studentski grad
Beograd
Mačva
Bogatić
38 : 23
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Radnički
Obrenovac
33 : 27
Dorćol
Beograd
Rekreativo
Beograd
29 : 18
Sloga
Petrovac na Mlavi
Udarnik
Lozovik
29 : 27
Ub
Ub
Niška Banja
Niška Banja
31 : 26
Pirot
Pirot
Hisar
Leskovac
32 : 28
Progres
Svrljig
Radan
Lebane
37 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Dinamo 2
Pančevo
48 : 26
Glogonj
Glogonj
Čonoplja 1947
Čonoplja
31 : 33
Grafičar
Bezdan
Rusin
Ruski Krstur
22 : 19
Borac
Bački Gračac
Zemun 1957
Beograd
43 : 19
Smederevo 2
Smederevo
Metaloplastika 2
Šabac
32 : 25
Partizan 3
Beograd
Prva-Iskra Barič
Barič
32 : 35
Kosmaj
Ralja
Rukobel
Beograd
24 : 27
Umčari
Umčari
Jedinstvo
Bočar
27 : 26
Senta
Senta
Obilić
Novi Kneževac
23 : 28
Naftagas
Elemir
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
29 : 13
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Bačka-Tikvara
Bačka Palanka
49 : 30
ŽSK 2
Žabalj
Max Sport
Nova Pazova
24 : 25
Vojvodina
Petrovaradin
Jadran
Feketić
27 : 30
Radnički
Bajmok
Mladost
Srpska Crnja
26 : 25
Jabuka 95
Jabuka
Spartak
Debeljača
37 : 18
Srem
Sremska Mitrovica
Ravangrad
Sombor
20 : 33
Pančevo
Pančevo
Milenium
Beograd
25 : 36
Loznica grad
Loznica
Sočanica
Sočanica
22 : 25
Napredak 12
Kruševac
Crveni krst
Niš
21 : 26
Pirot
Pirot
Cepelin
Beograd
25 : 25
Feniks
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
20 : 21
Mačva
šabac
VGSK
Veliko Gradište
15 : 27
Junior
Beograd
Radnički
Kovin
22 : 27
Laki
Crvenka
Knjaževac 2
Knjaževac
20 : 23
Naisa 3
Niš
Morava Han
Vladičin Han
22 : 21
Dubočica
Leskovac
Aleksinac
Aleksinac
36 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Eret
Bač
33 : 18
Odžaci
Odžaci
Hajduk
Beška
20 : 34
Sonta
Sonta
Rusin
Ruski Krstur
29 : 27
Železničar 2
Inđija

Futsal

Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 10
Viking
Ruma
Tango Liman
Novi Sad
2 : 2
Nova Pazova
Nova Pazova
Hajduk
Kula
4 : 0
Kikinda
Kikinda
Šampion
Subotica
3 : 3
Sremski Vitezovi
Irig