XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 792 utakmica za dan
Nedelja, 3 Novembar 2013

Fudbal

Jagodina
Jagodina
2 : 0
Sloboda Point
Užice
Voždovac
Beograd
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak
Subotica
3 : 0
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Borac
Čačak
Rudar
Kostolac
1 : 0
Loznica
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
2 : 0
Sloboda
Čačak
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
3 : 0
Šapine
Šapine
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Bane
Raška
Krušik
Valjevo
2 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mačva
Šabac
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Polet
Ljubić
0 : 0
Pobeda
Beloševac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
SFK Moravac
Predejane
Kopaonik
Brus
4 : 1
Timočanin
Knjaževac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Đerdap
Kladovo
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Bačka 1901
Subotica
1 : 4
ČSK Pivara
Čelarevo
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Sloga
Temerin
1 : 2
Radnički (S)
Sombor
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Senta
Senta
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Palić
Palić
Železnik Lasta
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 2
Hajduk
Beograd
Žarkovo
Beograd
2 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Sopot
Sopot
1 : 1
Turbina
Vreoci
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Srem
Jakovo
Dorćol
Beograd
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Kolubara
Lazarevac
4 : 1
BASK
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Šumadija
Jagnjilo
Metalac
Kraljevo
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Dragačevo
Guča
2 : 2
Vodojaža
Grošnica
Arsenal
Kragujevac
1 : 2
Slavija
Kragujevac
Polet
Trbušani
4 : 4
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Tutin
Tutin
0 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Obilić
Živica
2 : 1
Šumadija
Toponica
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Morava
Velika Plana
2 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Udarnik
Lozovik
1 : 0
Borac
Žabari
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
Budućnost
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 1
Ribnica
Mionica
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
Radan
Lebane
0 : 1
Budućnost
Popovac
Dinamo
Vranje
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Bor
Bor
4 : 1
Radnički
Lubnica
Župa
Aleksandrovac
6 : 0
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
2 : 2
SFS Borac
Paraćin
Juhor
Obrež
0 : 0
Kablovi
Zaječar
Borac (B)
Bivolje
2 : 2
Ozren
Sokobanja
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Rudar
Bor
Lugomir
Rakitovo
5 : 1
Trajal
Kruševac
Bačka (P)
Pačir
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Tisa
Adorjan
1 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Borac (Starčevo)
Starčevo
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Index
Novi Sad
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Borac
Novi Sad
2 : 1
Sloga
Erdevik
Radnički (R)
Rudovci
0 : 3
Baćevac
Baćevac
Zvezdara
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Sremčica
Sremčica
3 : 1
Vrčin
Vrčin
Polet
Ratina
3 : 4
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
2 : 1
Borac (V)
Vraneši
Mataruge
Mataruge
0 : 3
Ribnica
Jovac
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
5 : 0
Morava
Mrsać
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Radnički
Kovači
2 : 0
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
4 : 3
Grdica
Grdica
Rudar
Bresnica
2 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Ovčar
Markovica
3 : 2
Spartak
Trnava
Omladinac
Zablaće (Čačak)
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Mladost (P)
Preljina
Morava
Katrga
1 : 0
Gorušica
Viča
Seljak
Male Pčelice
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Budućnost
Resnik
1 : 1
Ćava
Grošnica
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
6 : 1
Srbija
Ilićevo
Jedinstvo
Petrovac
1 : 0
Maršić
Maršić
Kolonija
Kragujevac
5 : 0
Korićani
Korićani
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Borac
Pajsijević
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Partizan
Darosava
Marjan
Knić
1 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Banja
Banja
5 : 2
Beli orlovi
Konjuša
Vitlina-Bokanja
Gorovič
3 : 1
Karađorđe
Rača
Junkovac
Junkovac
2 : 1
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Lapovo
0 : 3
Šatornja
Šatornja
Osipaonica
Osipaonica
3 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Šumadija
Azanja
Sloboda
Lipe
2 : 0
Borac
Ralja
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Polet
Trnovče
3 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 2
Pobeda
Golobok
Proleter
Vranovo
4 : 3
SASK
Saraorci
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Integral
Batuša
Sloga
Burovac
0 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
RSK
Rabrovo
6 : 1
Vihor
Maljurevac
Rudar
Krepoljin
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladost
Biskuplje
1 : 1
Beli Orao
Bradarac
Makce
Makce
7 : 1
Omladinac
Šetonje
Basarac
Mišljenovac
5 : 0
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
Drina
Ljubovija
6 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Mladost (P)
Prnjavor
Lipolist
Lipolist
6 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Mladi Borac
Dublje
0 : 7
Jedinstvo (Š)
Štitar
Antimon
Zajača
1 : 3
Radjevac
Krupanj
Jedinstvo (K)
Kalenić
1 : 5
Crnokosa
Kosjerić
GP Zlatibor
Užice
1 : 2
Železničar
Požega
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Sečica
Seča reka
Polet
Rasna
1 : 2
Ariljska rampa
Požega
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Perućac
Perućac
Zlatibor
Čajetina
6 : 0
Budućnost
Arilje
Orljane
Orljane
6 : 1
Rad
Merošina
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 3
Palilula
Aleksinac
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
2 : 2
Morava
Žitkovac
Malošište
Malošište
7 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 2
Rasovača
Rasovača
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Crvena zastava
Hum
1 : 4
Mladost (M)
Medoševac
Budućnost
Prva Kutina
3 : 2
Moravac 1948
Gornje Međurovo
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Vrtište
Vrtište
3 : 1
OFK Niš
Niš
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Aluminjum
Niš
Proleter (M)
Mezgraja
4 : 2
Morava
Krušce
Umac
Miroševce
5 : 2
Radnički
Pertate
Zloćudovo
Zloćudovo
7 : 4
Vučje
Vučje
Mladi Borac
Živkovo
0 : 4
Bobište
Bobište
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Čekmin
Čekmin
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Progres
Ladovica
2 : 1
Budućnost
Orašje
N.S. Tatko
Stara Božurna
0 : 5
Kosanica
Kuršumlija
Dobrič
Pejkovac
3 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Borac
Držanovac
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
5 : 0
Napredak
Izvor
Željuša
Željuša
3 : 2
Jedinstvo ( P )
Pirot
Sloga
Veliko Selo
0 : 3
Zadrugar
Krupac
Padež
Petrovac
3 : 0
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
Nebeski Anđeli
Vranje
8 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Morava
Vladičin Han
6 : 0
Čelik
Belo polje
Mladost (S)
Suvojnica
3 : 0
Levosoje
Levosoje
Besa 2005
Bujanovac
7 : 2
Biljači
Biljača
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
Ternoci
Trnovac
Vihor
Žbevac
0 : 3
OFK Alakince
Alakince
Oskar
Pasjane
0 : 3
Glama
Koretište
Radnički
Velika Hoča
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 2
Budućnost
Miliva
Sloga
Donje Vidovo
4 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 0
Levač
Rekovac
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Bratstvo
Međureč
Mladost (J)
Jovac
3 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Morava (R)
Ribare
3 : 2
BSK
Buljane
Jasika
Jasika
3 : 4
Čitluk
Čitluk
Šanac
Šanac
1 : 0
Mladost
Makrešane
Sloga Ćićevac
Ćićevac
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Gradina
Pejovac
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga Dašnica
Dašnica
2 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Sloga
Kobišnica
0 : 1
Slatina
Bor
Rajac
Rajac
3 : 1
Blizna
Blizna
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
Sloga
Minićevo
8 : 3
Mladost
Sumrakovac
Borac
Vražogrnac
1 : 2
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Trebič
Sokobanja
0 : 0
Rudar (P)
Podvis
Rudar (VČ)
Grljan
3 : 1
Midžor
Kalna
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 4
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Polet
Jablanica
1 : 3
Osnić
Osnić
Omladinac
Grezna
1 : 3
ŠSK
Štipina
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Slavija
Kovačica
Polet
Izbište
8 : 0
Tempo
Sefkerin
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Mladost (O)
Omoljica
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
0 : 0
Vojvodina
Crepaja
Železničar
Pančevo
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 2
Kolonija
Kovin
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
Radnički (B)
Baranda
Subotica
Subotica
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Olimpija (TS)
Totovo Selo
2 : 1
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Proleter
Njegoševo
2 : 0
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Borac
Aleksandrovo
0 : 2
Radnički (S)
Sutjeska
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 1
Potisje
Knićanin
Zadrugar
Lazarevo
2 : 1
Rusanda
Melenci
Vojvodina (P)
Perlez
1 : 2
Jedinstvo
Bočar
Omladinac
Ravni Topolovac
2 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
2 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Hajduk
Stapar
2 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac (D)
Deronje
0 : 2
BSK
Bački Brestovac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Železničar
Inđija
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Radnički
Irig
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Jadran
Golubinci
1 : 1
Sremac
Vojka
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Budućnost (G)
Gložan
3 : 0
Tvrdjava
Bač
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Borac
Šajkaš
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
4 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
TSK
Temerin
2 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Kabel
Novi Sad
0 : 2
ŽSK
Žabalj
Borac
Ostružnica
3 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
13. maj
Zemun
3 : 4
BSK 2012
Batajnica
Jedinstvo
Surčin
4 : 1
Banja
Višnjička banja
Obilić
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun
Komgrap
Beograd
2 : 3
Milutinac
Zemun
Strelac
Mislođin
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
1 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Posavina
Stubline
1 : 3
Šumadija
Šopić
Borac
Lazarevac
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Nemenikuće
Nemenikuće
1 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Boleč
Boleč
2 : 1
Vinča
Vinča
Kosmaj
Ralja
3 : 1
OFK Leštane
Leštane
Napredak
Međulužje
0 : 4
Torlak
Beograd
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Dunavac
Grocka
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 1
Vrnjci
Vrnjci
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 0
Stubal
Stubal
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Mlada krila
Metikoši
Napredak
Gračac
2 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Šumadija
Šumarice
0 : 1
Gruža
Vitanovac
Partizan
Vrba
6 : 1
Morava (S)
Sirča
Brezak
Pranjani
4 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Šumadija
Brdjani
4 : 1
Omladinac
Kalimanići
Jablanica
Jablanica
2 : 3
Lunjevica
Lunjevica
Ozremica
Beršići
1 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 4
Velereč 94
Velereč
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Morava
Mojsinje
Zadrugar
Gornja Trepča
1 : 2
Čačak 94
Čačak
Strelac
Miokovci
2 : 2
Budućnost
Stančići
Lugovi
Čačak
1 : 3
Premeća
Premeća
Rakova
Rakova
1 : 3
Vujan
Prislonica
Kej
Čačak
4 : 2
Polet (G)
Goričani
Vrelo
Gornja Kravarica
3 : 4
Radnički
Turica
Prilike
Prilike
2 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Jelica
Goračići
1 : 1
Brezova
Brezova
Šumadija 1934
Drača
3 : 4
Borac
Drenovac
Azbest
aaa
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Sloga
Lužnice
6 : 1
Zastava
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
1 : 3
Seljak
Cvetojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
1 : 1
Botunje
Botunje
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
Misača
Misača
5 : 0
Žabare
Žabare
Proleter
Jelovik
1 : 2
BSK
Belosavci
Sloga
Zagorica
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Kopljari
Kopljari
1 : 1
Mladost
Jelenac
Omladinac
Donja Rača
2 : 0
Meteor
Lapovo
Pobeda (S)
Sepci
5 : 0
BSK
Borač
Pobeda (Đ)
Đurđevo
3 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Kotlenik
Guncati
0 : 1
Mladost (R)
Rašković
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Grivac
Grivac
3 : 1
Bare
Bare
Mladost MG (S)
Saranovo
2 : 1
Karađorđe
Vučić
Mladost
Novo Selo
1 : 2
Jasenica
Kruševo
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Budućnost
Vezičevo
Mladost
Porodin
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Omladinac (B)
Busur
Zadrugar
Tabanovac
2 : 4
Omladinac (M)
Mirijevo
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
Rudar
Stamnica
Napredak
Toponica
1 : 1
Dragoš
Oreškovica
Borac
Veliko Laole
2 : 1
Radnički
Knežica
Kurjače
Kurjače
2 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Jedinstvo (D)
Duboka
0 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Napredak
Bubušinac
1 : 0
Mlava
Bratinac
Borac
Klenovnik
0 : 4
Sloga (D)
Drmno
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Volujac
Volujac
Radnički
Koceljeva
5 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Cerić
Miokus
5 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 2
Galeb
Cerovac
Sloga Krnic
Krnić
2 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga Mat
Matijevac
0 : 4
Dobrava
Vukošić
Borac
Vladimirci
1 : 1
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 2
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Borac K
Kozjak
Stolice
Krupanj
5 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Borac Lešnica
Lešnica
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
5 : 0
Hajduk
Ribarica
Sloga K
Korenita
1 : 0
Mladost
Borina
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga LŠ
Lipnički Šor
1 : 2
Cerova
Cerova
Napredak BP
Banovo Polje
2 : 6
Partizan
Drenovac
Torpedo
Tabanović
4 : 2
Gorki
Glušci
BMR Petlovača
Petlovača
6 : 1
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Napredak RIB
Ribari
1 : 0
Premijer
Badovinci
Drina
Badovinci
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Proleter
Šabac
5 : 1
Duško
Klenje
Napredak MB
Mačvanski Belotić
0 : 2
Budućnost ZM
Zminjak
Borac
Rajković
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
3 : 2
Liplje
Liplje
Beloševac
Beloševac
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
5 : 0
Rajac
Kadina Luka
Ribnikar
Pecka
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Sovljak
Sovljak
0 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Stepanje
Stepanje
3 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Ratkovac
Ratkovac
0 : 5
Gunjevac
Gunjevac
Polet (T)
Takovo
4 : 0
Kalenić
Kalenić
Proleter
Bajevac
0 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Omladinac
Kalinovac
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Glumač
Glumač
2 : 3
Blagaja
Rupeljevo
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Plavi tok
Dražinovići
Duškovci
Duškovci
2 : 0
Ježevica
Ježevica
Avijatičar
Vranjani
9 : 3
Borac
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
2 : 2
Lauš
Lopaš
Savinac
Visibaba
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Lazarica
Prilipac
4 : 1
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 3
Dušnik
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
5 : 2
Toplica
Šarlinac
Polet (R)
Radevac
2 : 4
Jedinstvo
Bobovište
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 2
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Sloga (K)
Korman
1 : 0
Feniks 2012
Gornji Krupac
Gredetin
Gredetin
1 : 2
Polet (V)
Vitoševac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
2 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Tempo
Mozgovo
2 : 5
Napredak 2012
Krušje
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 1
Sloga 1948 (M)
Malča
Vulkan 1963
Brenica
4 : 1
Delijski Vis
Niš
Radnički 1936
Trupale
6 : 3
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Mladost (DK)
Donji Komren
6 : 3
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Sečanica
Sečanica
4 : 1
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Supovac
Supovac
0 : 1
Mramor 1927
Mramor
Morava
Gložane
4 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Polet
Stajkovce
0 : 1
Železničar
Brestovac
Kumarevo
Kumarevo
5 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Veternica
Leskovac
2 : 2
OFK Morava
Leskovac
Omladinac
Donje Sinkovce
2 : 1
OFK Brza
Brza
Provalija
Pirot
3 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
1 : 2
Dragoš
Pirot
Jerma
Sukovo
3 : 1
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Napredak (SL)
Staro Lanište
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Sloga
Voljavče
0 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Sindjelić (G)
Grabovac
2 : 2
Resavac (S)
Subotica
Kolare
Kolare
2 : 0
Zenit
Oparić
Juhor
Glavinci
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Napredak (SV)
Svojnovo
1 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Hajduk
Čepure
1 : 1
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
3 : 0
Napredak (ST)
Stubica
Resavac (VP)
Veliki Popović
3 : 1
Istok 63
Plana
Rubin (DS)
Donji Stupanj
6 : 1
Mladost (DK)
Donji Katun
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 2
Omladinac
Pojate
Mladost (T)
Toljevac
4 : 6
Mladi radnik
Bačina
Župski biseri
Lacisled
2 : 1
Ušće
Stalać
OFK Ribare
Ribare
0 : 1
13. April
Lomnica
Kapidžija
Kapidžija
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Dvorane
Dvorane
2 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Kupci
Kupci
1 : 0
Rasina
Vitanovac
Dedina
Dedina
2 : 2
Sloga
Majdevo
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 3
Sebečevac
Sebečevac
Parunovac
Parunovac
6 : 0
BSK
Bela Voda
Egeta
Brza Palanka
4 : 0
Omladinac
Vajuga
Rtkovo
Rtkovo
2 : 3
Pontes
Kostol
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
4 : 1
Napredak
Korbovo
Kladušnica
Kladušnica
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Andjelković
Tekija
7 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Vidrovac
Vidrovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Graničar
Aleksandrovac
2 : 1
Smedovac
Smedovac
Ratar
Jasenica
0 : 3
Deli Jovan
Sikole
Srbovo
Srbovo
3 : 0
Slatina
Negotin
Urovica
Urovica
1 : 0
Čubra
Čubra
Rečka
Rečka
0 : 2
Polet
Jabukovac
Omladinac
Blendija
4 : 2
Palilulac
Šarbanovac
Slemen
Milušinac
1 : 0
Mladost
Resnik
Rtanj
Vrmdža
1 : 1
Sloboda 2013
Nikolinac
Štrbac
Štrbac
0 : 3
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
IMT
Boljevac
1 : 1
Nacional
Lukovo
Graničar
Veliki Izvor
0 : 3
Kastrum
Gamzigrad
Malinik
Podgorac
0 : 5
Lovac
Mali Izvor
Pobeda
Samoš
1 : 2
Spartak
Debeljača
Omladinac (O)
Opovo
5 : 4
Polet
Idvor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 1
Unirea
Uzdin
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Proleter
Mramorak
1 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 5
Dolovo
Dolovo
Borac (P)
Pločica
1 : 4
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Omladinac (D)
Deliblato
6 : 1
Strela
Ivanovo
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Dobrica
Dobrica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Partizan (K)
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Ševac
Kusić
Vinogradar
Gudurica
2 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
2 : 0
Hajduk
Šušara
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 2
Tisa B (A)
Adorjan
Tromedja
Majdan
4 : 1
Jedinstvo (M)
Martonoš
Jadran
Sanad
0 : 1
Tisa (P)
Padej
Horgoš 1911
Horgoš
4 : 0
Graničar
Đala
Đurđin
Đurđin
0 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Lokomotiva
Subotica
0 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Bratstvo
Ljutovo
0 : 3
Dušan Silni
Subotica
Solid
Subotica
3 : 0
Udarnik
Višnjevac
Bikovo
Bikovo
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Mladost 1952
Gornja Rogatica
2 : 2
Pobeda
Pobeda
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
OFK Klek
Klek
2 : 0
Banat
Čenta
Omladinac
Botoš
5 : 2
Zlatica
Zlatica
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
0 : 1
Radnički Ratar
Jaša Tomić
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
0 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Naftagas
Boka
0 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Delija
Mokrin
1 : 0
Polet
Nakovo
Napredak
Banatska Topola
1 : 5
Borac
Iđoš
Budućnost
Banatski Dvor
0 : 9
Napredak
Čestereg
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
Progresul
Torak
1 : 0
Proleter
Međa
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Terekves
Hetin
Dunav
Bački Monoštor
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Lipar
Lipar
7 : 0
OFK Šikara
Sombor
Rastina 1918
Rastina
0 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
Terekveš
Svilojevo
3 : 2
Partizan
Kupusina
Dinamo
Sonta
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Graničar
Riđica
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Napredak (P)
Popinci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 1
Sloven
Sibač
Jedinstvo (P)
Platičevo
3 : 0
Graničar
Grabovci
Sremac
Deč
2 : 1
Jedinstvo (R)
Ruma
Napredak (Ž)
Žarkovac
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 0
Šumar
Ogar
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Borac (M)
Martinci
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sinđelić
Gibarac
5 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Napredak (V)
Vašica
3 : 1
Fruškogorac (K)
Kukujevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Hajduk
Divoš
Omladinac (M)
Molovin
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Noćaj
Noćaj
0 : 0
Srem
Sremska Rača
Dinamo
Budisava
0 : 3
Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
3 : 0
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
3 : 0
Vinogradar
Ledinci
Čenej
Čenej
0 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Sloga (Lok)
Lok
2 : 5
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Obilić (Vilovo)
Vilovo
0 : 0
Titel
Titel
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
0 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Iskra (Kucura)
Kucura
6 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Hajduk (Čurug)
Čurug
2 : 2
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Napredak (Nadalj)
Nadalj
2 : 1
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Bečej 1918
Bečej
9 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
2 : 0
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Borac 46
Obrovac
3 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Bačka
Despotovo
3 : 0
Slavija
Pivnice
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 0
Krivanj
Selenča
Sindjelić 2012
Ugrinovci
4 : 3
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 3
Šumadinac
Bečmen
OFK Petrovčić
Petrovčić
1 : 2
Borac
Progar
BUSK
Beograd
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Pobednik
Beograd
0 : 1
Šećeranac
Beograd
Olimpija
Beograd
1 : 7
Crvenka
Borča
Mladost
Jabučki rit
0 : 6
Dunav
Veliko Selo
Mladi proleter
Beograd
0 : 3
Pionir
Besni Fok
Sparta
Beograd
0 : 1
Dunavac
Dunavac
Sloga
Lukavica
0 : 2
Mladi Borac
Županjac
Bistrica
Bistrica
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 0
Polet
Mirosaljci
Sloga
Granice
5 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Šepšin
Šepšin
1 : 2
Napredak
Dubona
Markovac
Markovac
1 : 1
Omladinac
Rajkovac
Borac
Amerić
3 : 1
Radnički PDM
Mladenovac
Polet
Ljubić kod Knića
0 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
Udarnik
Sibnica
3 : 0
Napredak
Simićevo
OFK Porodin
Porodin
2 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Mladost
Svinjarevo
4 : 2
Proleter
Četereže
Jedinstvo
Oreovica
0 : 1
Budućnost
Kočetin
Sloga
Viteževo
0 : 2
BSK
Brzohode
Carevac
Carevac
3 : 0
Pek
Kusiće
Žika Marković Uča
Miljević
3 : 1
Radnički
Požeženo
Desine
Desine
3 : 4
Kumane
Kumane
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 0
Električar
Šuvajić
Polet
Bikinje
3 : 1
Usije
Usije
Graničar 2013
Zatonje
4 : 1
Ram
Ram
Mrčkovac
Mrčkovac
3 : 0
Srednjevo
Srednjevo
OFK Vinci
Vinci
6 : 0
Barič
Barič
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 3
Stig 1955
Beranje
Sloga 1936
Kasidol
7 : 0
Dunav
Ostrovo
Dizel
Bare
2 : 0
Dunavac
Petka
Zemljoradnik
Trnjane
0 : 0
Napredak (P)
Poljana
Pobeda
Stari Kostolac
6 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Homolje
Bukovska
0 : 3
Sloga
Mustapić
Mladost PB
Pocerski Belotic
1 : 7
Sloga Ridj
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
0 : 1
Hajduk
Debrc
Krnule 09
Krnule
1 : 3
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Polet
Jalovik
1 : 1
Torpedo
Lojanice
Skupljen 2013
Skupljen
3 : 1
Mladost 2013
Jazovnik
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Sloga Trgošped
Mehovine
Mladost sl
Slatina
0 : 0
Mladost 2011
Sinošević
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 2
Rankovac
Nakučani
Jedinstvo
Poljanice
2 : 2
Mionica
Mionica
Komanice
Komanice
19 : 0
Proleter
Latković
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 2
Mladost
Latković
Popadić
Popadić
1 : 0
Toplica
Donja Toplica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
8 : 2
Orao
Poljanice
Gradac
Valjevo
5 : 0
Kotešica
Kotešica
Bujacic
Bujacic
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Zabari
Zabari
2 : 3
Mladost
Valjevska Kamenica
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Rakac Stave
Stave
Dupljaj
Dupljaj
0 : 7
Jadar 2013
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
1 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Borac
Valjevo
1 : 3
Paune
Paune
Strelac 001
Kožuar
0 : 4
Radnik
Ub
Sloga
Lončanik
2 : 3
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
1 : 0
Jedinstvo
Milorci
Zvizdar
Zvizdar
1 : 5
OFK Paljuvi
Paljuvi
Čučuge
Čučuge
0 : 3
Dokmir
Dokmir
Sloga
Vrhovine
0 : 3
Đorđe Bodinović
Raduša
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 2
Šarbane
Šarbane
Real
Donja Jajna
2 : 2
Turekovac
Turekovac
BSK
Belanovce
0 : 4
Milanovo
Milanovo
Vrhunac
Radonjica
1 : 8
Bratstvo
Bratmilovce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 2
Susica 2012
Kukolovce
Ribnik
Ribnik
1 : 4
Jedinstvo
Duboka
Osaonica
Bagrdan
1 : 3
Trnava
Trnava
Lipar
Donji Račnik
1 : 4
Morava (KS)
Kočino Selo
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 2
Kolonija
Jagodina
Sloboda
Šuljkovac
0 : 5
Partizan (G)
Glogovac
Morava (R)
Rajkinac
3 : 0
Partizan (M)
Majur
Mladost (R)
Raševica
0 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
OFK Borac
Bošnjane
3 : 0
Omladinac
Šaludovac
Budućnost (L)
Lebina
1 : 4
Železničar
Klačevica
ISK Izvor
Izvor
3 : 1
Jedinstvo
Ratari
Sloboda
Krežbinac
3 : 0
Polet
Zabrega
Vihor
Golubovac
0 : 5
Popovac
Popovac
Budućnost
Vlaška
0 : 5
OFK Batinac
Batinac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 6
Polet 57
Milutovac
Rujišnik
Rujišnik
3 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Vinogradar
Riljac
0 : 3
Moravac-C 74
Selište
Mladi Gorani
Dupci
1 : 0
Mladost (G)
Garevina
Mladost (R)
Raklja
1 : 5
Ratajac
Rataje
Rasinac
Veliko Golovode
4 : 1
Lipovac
Lipovac
Grkljane
Grkljane
5 : 3
Zdravinje
Zdravinje
Jablanica
Jablanica
0 : 2
Bukovica
Bukovica
Polet (K)
Kobilje
0 : 0
Modrica
Modrica
Polet (Š)
Šavrane
4 : 0
Štitari
Štitari
Trmčare
Trmčare
2 : 4
OFK Budućnost
Kaonik
Janošik
Janošik
3 : 1
Gaj
Veliki Gaj
Vojvodina
Seleuš
6 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Jedinstvo
Orešac
1 : 2
Radnički 1927
Vršac
Pobeda
Parta
0 : 3
Vitorul
Straža
Proleter
Neuzina
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
ASK
Aradac
2 : 2
MSK
Mihajlovo
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Mladost
Belo Blato
0 : 2
Jedinstvo
Ečka
Vojvodina
Neradin
4 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 4
Borac (K)
Klenak
Krušedol
Krušedol
2 : 1
Polet
Nikinci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 1
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga
Voganj
8 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Lovac
Karlovčić
0 : 2
Borac
Jarkovci
Vitez
Subotište
1 : 8
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar
Obrež
1 : 2
OFK Brestač
Brestač
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 6
Sloga
Maradik
Polet
Novi Karlovci
6 : 3
Mladost
Prhovo
Sloga (Č)
Čalma
3 : 2
Napredak
Šuljam
Sloga (Z-I)
Zasavica I
3 : 0
Borac (R)
Radenković
Sremac
Jarak
0 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Planinac
Ležimir
0 : 0
OFK Bosut
Bosut
Grgurevci
Grgurevci
2 : 4
BSK
Bešenovo
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
BSK
Brajkovac
1 : 1
Mladost (L)
Leskovac
Šumadinac (K)
Kruševica
2 : 0
OFK Borac
Arapovac
OFK Radnički
Dren
4 : 0
Proleter
Vrbovno
Skela
Skela
1 : 2
Pobeda
Piroman
Zvezda Konatice
Konatice
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Crvena Zastava
Obrenovac
8 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Baljevac
Baljevac
2 : 2
Partizan
Draževac
Sloga
Ratari
8 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Proleter
Jasenak
0 : 2
Borac
Ušće
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Mladost
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Zabjelo
Podgorica
5 : 0
Zora
Spuž
Berane
Berane
1 : 1
Arsenal
Tivat
Ibar
Rožaje
0 : 3
Bokelj
Kotor
Kom
Podgorica
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Travnik
Travnik
1 : 2
Borac
Banja Luka
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Rudar
Prijedor
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
0 : 0
Velež
Mostar
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Mladost
Velika Obarska
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Olimpic
Sarajevo
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
4 : 1
Podrinje
Janja
Napredak
Kruševac
5 : 0
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
0 : 9
Spartak
Subotica
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Trijumf
Kragujevac
LASK Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Kikinda
Kikinda
0 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 1919
Zrenjanin
2 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
BSK Borča
Borča
5 : 1
Napredak
Kruševac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Borac
Čačak
Sloboda Piont
Užice
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
3 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Vršac United
Vršac
1 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Jadran
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Toplicanin
Prokuplje
2 : 2
Radnik
Surdulica
Žarkovo
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 1
Balkan
Beograd
BSK Borča 2
Borča
1 : 1
BASK
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Rad
Beograd
Sloga (L)
Leskovac
1 : 0
Sloboda Point
Užice
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
AS
Novi Pazar
7 : 2
Sloga 1940
Bajina Bašta
Budućnost
Arilje
0 : 3
Sevojno
Sevojno
Sušica
Kragujevac
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor
Ivanjica
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Slatina
Slatina
3 : 0
Sloboda 2
Čačak
Dinamo
Pančevo
0 : 2
Borac (St)
Starčevo
AS
Novi Pazar
1 : 1
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Banat
Zrenjanin
1 : 6
Inđija
Inđija
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 0
FAP
Priboj
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
3 : 4
Kiker
Kraljevo
BIP
Čačak
2 : 7
Sloga (K)
Kraljevo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Subotica
Subotica
Banat
Vršac
4 : 0
Vršac United
Vršac
BSK
Bavanište
0 : 1
Mika Antić
Pančevo
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Jugoslavija
Jabuka
7 : 0
Stenli
Glogonj
Dolina
Padina
5 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Pobeda
Golobok
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
5 : 2
Tutin
Tutin
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Čoka
Čoka
Subotica
Subotica
0 : 5
Bačka 1901
Subotica
Polet
Popucke
0 : 5
Radnicki
Valjevo
Sampion
Valjevo
3 : 0
Buducnost
Valjevo
Karađorđe
Topola
0 : 6
Apolon 4 I
Kragujevac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
8 : 0
Karađorđe
Rača
OFK Ras
Raška
6 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 2
Tutin
Tutin

Košarka

Partizan mts
Beograd
80 : 71
Cibona
Zagreb
Železničar
Čačak
85 : 75
Zlatibor
Čajetina
Temnić
Varvarin
70 : 83
Svilajnac
Svilajnac
Niš
Niš
68 : 76
Radnik
Surdulica
OKK Junior
Niš
61 : 70
Mladost
Zaječar
Bor RTB
Bor
97 : 92
Sokobanja
Sokobanja
Žitko Basket
Beograd
68 : 84
Torlak
Beograd
Milan Trivić
Beograd
40 : 75
Slodes
Beograd
Milan Trivić 2
Beograd
50 : 80
Umka 2009
Beograd
Vitez
Beograd
71 : 39
Grocka
Grocka
Mladenovac
Mladenovac
77 : 54
Ras
Beograd
Zvezdara 2
Beograd
55 : 71
Surčin Dobanovci
Beograd
Flash
Beograd
57 : 86
Mladost 2009 2
Zemun
Đerdap
Kladovo
68 : 75
Zone Boys
Blace
Negotin
Negotin
62 : 49
Hajduk Veljko
Negotin
Bane
Raška
52 : 63
Mladost
Smederevska Palanka
Vojvodina NM
Novo Mileševo
97 : 104
Feniks
Bačka Palanka
Kris Kros
Pančevo
52 : 59
BNS
Banatsko Novo Selo
Dinamo
Pančevo
65 : 66
Radnički
Kovin
Jadran
Golubinci
69 : 72
LSK
Laćarak
Družina Kozlovac
Crepaja
51 : 83
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Crvena Zvezda
Beograd
83 : 81
Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
72 : 60
Šabac
Šabac
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
37 : 66
Vršac
Vršac
Šumadija
Kragujevac
45 : 53
Radivoj Korać
Beograd
Topličanin 2012
Prokuplje
30 : 91
Bor
Bor
Gimnazijalac Partizan
Pirot
67 : 45
Paraćin
Paraćin
Velika Kikinda
Kikinda
57 : 104
Topolčanka
Bačka Topola
Sivac
Sivac
62 : 83
Basket Star
Senta
Loznica
Loznica
56 : 55
Play Off
Užice
Ljubovija
Ljubovija
86 : 49
All Star
Prijepolje

Odbojka

Spartak (S)
Subotica
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Spartak (LJ)
Ljig
Priboj
Priboj
2 : 3
Tara
Bajina Bašta
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Desetka
Niš
Radnički 2
Kragujevac
3 : 2
Loznica
Loznica
Obrenovac
Obrenovac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 0
Busije
Požarevac
Carina
Smederevo
0 : 3
Blok Aut
Beograd
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Mladost (T)
Turija
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Dunav 2
Novi Sad
3 : 0
Sombor
Sombor
Jedinstvo (U)
Užice
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Partizan Vizura
Beograd
1 : 3
NIS Spartak
Subotica
Tajm
Užice
1 : 3
Borac
Čačak
Ekonomac
Kraljevo
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Sloboda S
Čačak
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Leskovac 98
Leskovac
3 : 2
Majdanpek FBC
Majdanpek
Vranje
Vranje
0 : 3
Milenijum
Niš
LE-016
Leskovac
3 : 0
Bor
Bor
Topličanin
Prokuplje
1 : 3
Paraćin
Paraćin
Vršac
Vršac
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Radnički
Kovin
0 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Mladost
Bački Petrovac
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Slavija
Novi Sad
0 : 3
FOK
Futog
Spartak
Ljig
3 : 2
Poštar 064
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 3
Spas
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Sloga
Pribojska Banja
3 : 0
Čačak
Čačak
Libero ČA 2
Čačak
0 : 3
Lučani
Lučani
Ravno
Ćuprija
1 : 3
Kraguj 3
Kragujevac
NS Volej tim
Novi Sad
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
1 : 3
Partizan
Bač
Čemp 07
Novi Sad
1 : 3
Grbić
Temerin
Koral
Vršac
1 : 3
Volejstars
Zrenjanin
Neoplanta
Novi Sad
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Beočin Metal
Beočin
1 : 3
Star
Novi Sad
Rađevac
Krupanj
3 : 0
Tamnava Voćar
Koceljeva
Turija
Turija
0 : 3
CVS
Sombor
Roda
Beograd
0 : 3
As
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 1
Tvrđava L
Smederevo
Mladi Radnik 2
Požarevac
0 : 3
Tehničar
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Mladi Radnik
Požarevac
Đerdap
Kladovo
3 : 2
Hajduk Veljko II
Negotin
NIS Spartak 3
Subotica
2 : 3
Kikinda 2
Kikinda
Subotica
Subotica
3 : 0
KI 0230
Kikinda
Fok
Novi Sad
3 : 2
Smeč
Veternik
SK Volej
Novi Sad
3 : 1
Fortuna
Temerin

Rukomet

Radnički
Kragujevac
28 : 28
Kolubara
Lazarevac
Titel Džon Dir
Titel
28 : 33
ŽSK
Žabalj
Nova Pazova
Nova Pazova
24 : 33
Crvenka
Crvenka
Novi Beograd
Beograd
38 : 31
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Metalac
Valjevo
32 : 28
Sindjelić
Beograd
Smederevo
Smederevo
22 : 25
Požarevac
Požarevac
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
29 : 27
Bask
Beograd
Loznica
Loznica
30 : 27
Primus Car Dušan
Beograd
Jagodina
Jagodina
35 : 22
Vlasotince
Vlasotince
Novi Pazar
Novi Pazar
32 : 37
Radnički 2
Kragujevac
Bane
Raška
20 : 17
Goč Merkur
Vrnjačka Banja
Mladost 1949
Zaječar
29 : 25
Radnički
Ćuprija
Rudar
Majdanpek
40 : 20
Brestovac
Brestovac
Vladimirovac
Vladimirovac
33 : 31
Jedinstvo
Novi Bečej
Srem Sm
Sremska Mitrovica
31 : 21
Hajduk
Čurug
Radnički
Obrenovac
34 : 32
Junior
Beograd
Rekreativo
Beograd
34 : 21
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
37 : 25
Dorćol
Beograd
Ub
Ub
33 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Morava
Vladičin Han
32 : 30
Progres
Svrljig
Bela Palanka
Bela Palanka
31 : 25
Aleksinac
Aleksinac
Arilje
Arilje
43 : 15
Užice
Užice
Atenica
Atenica
14 : 30
Beli Anđeo
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
31 : 17
Sjenica
Sjenica
Dinamo 2
Pančevo
40 : 38
Dolovo
Dolovo
Crepaja
Crepaja
25 : 28
Glogonj
Glogonj
Radnički
Kovin
35 : 28
Budućnost
Alibunar
Spartak
Debeljaca
31 : 18
Omladinac (D)
Deliblato
Čonoplja 1947
Čonoplja
19 : 36
Dalmatinac
Riđica
Metaloplastika 2
Šabac
42 : 14
Gučevo
Banja Koviljača
Prva-Iskra Barič
Barič
32 : 29
Smederevo 2
Smederevo
Rukobel
Beograd
30 : 34
Partizan 3
Beograd
Umčari
Umčari
30 : 30
Kosmaj
Ralja
Partizan (H)
Horgoš
15 : 32
Naftagas
Elemir
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
43 : 21
Partizan (I)
Iđoš
Crvena Zvezda
Beograd
25 : 24
Radnički (KG)
Kragujevac
Železničar
Inđija
28 : 33
Naisa
Niš
Milenium
Beograd
29 : 26
Mladi Radnik
Radinac
Voždovac 1955
Beograd
36 : 34
Požarevac
Požarevac
Metalac
Kraljevo
22 : 16
Košutnjak
Čačak
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
29 : 20
Župa
Aleksandrovac
Knjaževac
Knjaževac
21 : 20
RTB Bor
Bor
Mladost
Smederevska Palanka
24 : 29
Feniks
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
12 : 11
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
29 : 19
Mačva
šabac
Spartak
Subotica
25 : 17
Želja
Žabalj
Radnički
Kovin
27 : 25
Naftagas
Elemir
Topola
Bačka Topola
31 : 26
Laki
Crvenka
Mladost 1949
Zaječar
38 : 15
Niška Banja
Niška Banja
Aleksinac
Aleksinac
19 : 18
Vlasotince
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
18 : 15
Dubočica
Leskovac
Temerin 2
Temerin
21 : 17
Odžaci
Odžaci

Futsal

VIK Naisus
Niš
3 : 5
Bečej
Bečej
Užice
Užice
3 : 5
Raška
Raška
Forum
Vršac
5 : 5
Viking
Ruma
Hajduk
Kula
5 : 7
Leteći Holandjanin
Vrbas
Kikinda
Kikinda
2 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
Srbobran
Srbobran
5 : 3
Telep
Novi Sad

Hokej

Beograd
Beograd
3 : 7
Tisza Volán
Szeged