XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 796 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2013

Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 0
Sindjelić
Beograd
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Rudar
Kostolac
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Polet
Ljubić
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Krušik
Valjevo
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Bane
Raška
2 : 1
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Šapine
Šapine
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Sloboda
Čačak
0 : 0
Loznica
Loznica
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Sinđelić
Niš
3 : 2
Kopaonik
Brus
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
SFK Moravac
Predejane
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Tabane Trgovački
Jagodina
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Palić
Palić
4 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Senta
Senta
1 : 1
Sloga
Temerin
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Radnički (Š)
Šid
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Tekstilac
Odžaci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Železnik Lasta
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
BASK
Beograd
1 : 1
Dorćol
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Srem
Jakovo
0 : 0
Sopot
Sopot
Turbina
Vreoci
0 : 0
Žarkovo
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
Zemun
Zemun
Hajduk
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Tutin
Tutin
1 : 0
Metalac
Kraljevo
Orlovac
Mrčajevci
2 : 0
Rudar
Baljevac
Sloboda
Grbice
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Karađorđe
Ribnica
0 : 1
Polet
Trbušani
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Dragačevo
Guča
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Obilić
Živica
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Borac
Žabari
1 : 3
Morava
Velika Plana
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Šumadinac (B)
Brzan
4 : 0
Karađorđe
Topola
Napredak
Markovac
0 : 1
Gruža
Gruža
Brezovica
Brezovica
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
6 : 0
Pukovac
Pukovac
Vlasina
Vlasotince
1 : 0
Radan
Lebane
Budućnost
Popovac
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
OFK Bor
Bor
Trajal
Kruševac
3 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Dunav
Prahovo
Rembas
Resavica
4 : 2
Radnički
Lubnica
Borac (Starčevo)
Starčevo
2 : 0
Bilećanin
Sečanj
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Borac (Sakule)
Sakule
2 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Hajduk
Beška
2 : 1
Index
Novi Sad
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Palilulac
Krnjača
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 0
PKB
Padinska skela
Baćevac
Baćevac
1 : 3
Železničar
Bara Venecija
Budućnost
Konarevo
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Lazac
Lazac
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Morava
Mrsać
6 : 1
Mataruge
Mataruge
Ribnica
Jovac
1 : 0
Radnik
Ušće
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Polet
Ratina
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 1
Miokovci
Miokovci
Prijevor
Prijevor
5 : 0
Morava
Katrga
Gorušica
Viča
0 : 4
Napredak
Svračkovci
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Mladost (A)
Atenica
2 : 1
Ovčar
Markovica
Spartak
Trnava
0 : 1
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Kolonija
Kragujevac
7 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Srbija
Ilićevo
1 : 4
Jadran
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 5
Partizan
Cerovac
Sloga D
Desimirovac
2 : 1
Budućnost
Resnik
Ćava
Grošnica
3 : 2
Seljak
Male Pčelice
Lokomotiva
Lapovo
0 : 1
ŽSK
Žirovnica
Šatornja
Šatornja
4 : 0
Šumadinac
Stojnik
Lepenica
Badnjevac
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Vinča
Vinča
0 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Beli orlovi
Konjuša
4 : 2
Marjan
Knić
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Partizan
Darosava
1 : 0
Borac
Pajsijević
Proleter
Vranovo
7 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
SASK
Saraorci
4 : 2
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Pobeda
Golobok
1 : 0
Polet
Trnovče
Železničar (K)
Kusadak
1 : 3
Glavaš
Glibovac
Budućnost (R)
Ratari
3 : 5
Sloboda
Lipe
Borac
Ralja
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Šumadija
Azanja
5 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Omladinac
Šetonje
0 : 2
Mladost
Biskuplje
Beli Orao
Bradarac
3 : 2
Rudar
Krepoljin
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 4
RSK
Rabrovo
Vihor
Maljurevac
3 : 2
Polet
Suvi Do
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 4
Sloga
Burovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 2
Integral
Batuša
Provo
Provo
3 : 2
Antimon
Zajača
Radjevac
Krupanj
6 : 1
Mladi Borac
Dublje
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Lipolist
Lipolist
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Majur
Majur
Tulari
Tulari
2 : 0
Kolubara
Jabučje
ZSK
Valjevo
3 : 0
Joševa
Joševa
Trlić
Trlić
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Budućnost
Arilje
0 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Perućac
Perućac
0 : 1
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
8 : 0
Omladinac
Zdravčići
Sečica
Seča reka
0 : 3
GP Zlatibor
Užice
Železničar
Požega
2 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Rutevac
Rutevac
3 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
2 : 2
Moravica
Subotinac
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 4
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Morava
Žitkovac
0 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Rad
Merošina
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Morava
Krušce
3 : 1
Rudar
Jelašnica
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 3
Crvena zastava
Hum
Mladost (M)
Medoševac
7 : 1
Mladost (L)
Lalinac
Proleter (DV)
Donja Vrežina
0 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Progres
Ladovica
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
3 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sloga
Lipovica
5 : 1
Šumadija
Razgojna
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Mladi Borac
Živkovo
Bobište
Bobište
4 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
1 : 1
Umac
Miroševce
Kosovac
Prokuplje
6 : 1
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
1 : 2
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 6
Jastrebac
Blace
Borac
Držanovac
2 : 6
Dobrič
Pejkovac
Dunđerski
Voljčinac
5 : 2
N.S. Tatko
Stara Božurna
Kosanica
Kuršumlija
4 : 2
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Padež
Petrovac
1 : 5
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
8 : 0
Sloga
Veliko Selo
Jedinstvo ( P )
Pirot
6 : 1
Napredak
Izvor
Trešnjevka
Lopardince
1 : 4
Vihor
Žbevac
OFK Alakince
Alakince
3 : 2
OFK Pavlovac
Pavlovac
Ternoci
Trnovac
3 : 0
Besa 2005
Bujanovac
Levosoje
Levosoje
0 : 7
Morava
Vladičin Han
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 4
Pčinja
Trgovište
Sloga (B)
Budriga
1 : 1
Oskar
Pasjane
Mineralac
Klokot
1 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Čaglavica
Čaglavica
2 : 2
Polet
Laplje Selo
Morava (R)
Ribare
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
BSK
Buljane
3 : 1
Mladost (J)
Jovac
Mladost (K)
Koncarevo
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Bratstvo
Međureč
1 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Budućnost
Miliva
6 : 1
Vinorača
Vinorača
Naupare
Naupare
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 4
Sloga Dašnica
Dašnica
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Temnić 1924
Varvarin
0 : 0
FUD
Brus
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Šanac
Šanac
Mladost
Makrešane
2 : 1
Jasika
Jasika
Čitluk
Čitluk
0 : 5
Poljoprivrednik
Počekovina
Ključ
Podvrška
2 : 2
Sloga
Kobišnica
Branik
Štubik
1 : 2
Brodoremont
Kladovo
Blizna
Blizna
0 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Radnički
Klokočevac
4 : 6
Brestovac
Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 3
Slatina
Bor
Mladost
Sumrakovac
2 : 5
Omladinac
Grezna
ŠSK
Štipina
5 : 1
Polet
Jablanica
Osnić
Osnić
10 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Rudar (P)
Podvis
8 : 1
Borac
Vražogrnac
OFK 019 Zaječar
Zaječar
0 : 0
BSK
Bogovina
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Kolonija
Kovin
4 : 3
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Mladost (O)
Omoljica
4 : 1
Polet
Izbište
Tempo
Sefkerin
0 : 3
Slavija
Kovačica
Bajša
Bajša
3 : 0
Bačka
Mol
Tavankut
Tavankut
5 : 0
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
AFK
Ada
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Jedinstvo
Bočar
3 : 1
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
5 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Potisje
Knićanin
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Omladinac (D)
Deronje
BSK
Bački Brestovac
2 : 5
Borac
Bački Gračac
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 1
Graničar
Gakovo
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Jadran
Golubinci
Sremac
Vojka
0 : 0
Radnički
Irig
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 0
1. Maj
Ruma
Hajduk 1932
Šimanovci
4 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Kupinovo
Kupinovo
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Kabel
Novi Sad
3 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 2
Veternik
Veternik
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
TSK
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 2
Tvrdjava
Bač
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Slavija
Beograd
Banja
Višnjička banja
2 : 2
13. maj
Zemun
BSK 2012
Batajnica
3 : 1
Komgrap
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
Borac
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
7 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Vranić
Vranić
7 : 0
Posavina
Stubline
Mladost (B)
Baroševac
4 : 1
Budućnost
Zvečka
Stepojevac VAGA
Stepojevac
3 : 0
Strelac
Mislođin
Velika Krsna
Velika Krsna
4 : 1
Podunavac
Ritopek
Dunavac
Grocka
2 : 0
Napredak
Međulužje
Torlak
Beograd
1 : 1
Kosmaj
Ralja
OFK Leštane
Leštane
2 : 1
Vlaška
Vlaška
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Boleč
Boleč
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Partizan
Vrba
Morava (S)
Sirča
3 : 1
Šumadija
Šumarice
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Napredak
Gračac
Zvezda
Čukojevac
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Stubal
Stubal
2 : 1
Jedinstvo
Dragosinjci
Ozrem PMH
Ozrem
9 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Velereč 94
Velereč
1 : 1
Ozremica
Beršići
Omladinac
Kalimanići
2 : 2
Brezak
Pranjani
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Majdan
Majdan
Polet (G)
Goričani
1 : 3
Rakova
Rakova
Vujan
Prislonica
4 : 2
Lugovi
Čačak
Premeća
Premeća
3 : 0
Strelac
Miokovci
Budućnost
Stančići
2 : 1
Zadrugar
Gornja Trepča
Čačak 94
Čačak
2 : 1
Morava
Mojsinje
Kotraža
Kotraža
3 : 1
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
1 : 0
Dedinje Junajted
Guča
Gradina
Rti
2 : 4
Prilike
Prilike
Jedinstvo (P)
Puhovo
4 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
2 : 2
Bjelica
Milatovići
21. oktobar
Kragujevac
1 : 0
Šumadija 1934
Drača
Mladost
Pajazitovo
0 : 0
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
0 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Seljak
Cvetojevac
6 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 2
Borac
Drenovac
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 2
Kopljari
Kopljari
Mladost
Jelenac
3 : 0
Sloga
Zagorica
Trnava
Donja Trnava
0 : 0
Proleter
Jelovik
BSK
Belosavci
5 : 1
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Misača
Misača
B 2000
Aranđelovac
2 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Karađorđe
Vučić
4 : 0
Grivac
Grivac
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
Kotlenik
Guncati
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 3
Pobeda (S)
Sepci
BSK
Borač
1 : 2
Omladinac
Donja Rača
Jasenica
Kruševo
1 : 5
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 0
Mladost
Novo Selo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 7
7. Jul
Vodanj
Podunavac
Udovice
5 : 1
Drugovac
Drugovac
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 4
Petrijevac
Petrijevo
Vučak
Vučak
0 : 1
Kolarac
Kolari
Papazovac
Smederevo
1 : 1
Sloga
Lugavčina
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Slavija
Smederevo
0 : 6
Jezava
Smederevo
Budućnost
Vezičevo
3 : 1
Borac
Veliko Laole
Radnički
Knežica
6 : 3
Napredak
Toponica
Dragoš
Oreškovica
4 : 3
Polet
Aleksandrovac
Rudar
Stamnica
4 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Omladinac (M)
Mirijevo
1 : 0
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
1 : 2
Mladost
Porodin
Sloga (Ć)
Ćirikovac
4 : 2
Polet
Voluja
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Sloga (D)
Drmno
3 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Dunavac
Kisiljevo
4 : 3
Napredak
Bubušinac
Mlava
Bratinac
1 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
3 : 2
Kurjače
Kurjače
Radnički
Koceljeva
3 : 3
Borac
Vladimirci
Volujac
Volujac
2 : 1
Sloga Mat
Matijevac
Galeb
Cerovac
1 : 0
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
0 : 4
Sloga Krnic
Krnić
Dobrava
Vukošić
1 : 1
Cerić
Miokus
Trešnjevka
Trbusac
2 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Sloga LŠ
Lipnički Šor
3 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Cerova
Cerova
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Bratstvo
Krupanj
2 : 2
Sloga K
Korenita
Mladost
Borina
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Hajduk
Ribarica
2 : 6
Borac Lešnica
Lešnica
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 3
Stolice
Krupanj
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
Borac K
Kozjak
Napredak MB
Mačvanski Belotić
1 : 2
Napredak BP
Banovo Polje
Budućnost ZM
Zminjak
5 : 2
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Sloga
Duvanište
1 : 0
Drina
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
9 : 0
Napredak RIB
Ribari
Premijer
Badovinci
1 : 7
BMR Petlovača
Petlovača
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
6 : 1
Torpedo
Tabanović
Ribnikar
Pecka
5 : 2
Borac
Rajković
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Beloševac
Beloševac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Sovljak
Sovljak
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 2
Proleter
Bajevac
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 4
Polet (T)
Takovo
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Gunjevac
Gunjevac
2 : 0
Stepanje
Stepanje
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 0
Rudar 1945
Radljevo
Soko
Bajina Bašta
27.10.2013
14:00
Tara
Kremna
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 2
Savinac
Visibaba
Lauš
Lopaš
3 : 0
Avijatičar
Vranjani
Borac
Srednja Dobrinja
4 : 1
Duškovci
Duškovci
Ježevica
Ježevica
2 : 0
Pobeda
Milićevo Selo
Plavi tok
Dražinovići
3 : 3
Glumač
Glumač
Dušnik
Donji Dušnik
3 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Real
Jasenica
0 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Toplica
Šarlinac
4 : 0
Knežica
Knežica
Kraljevo
Selo Kraljevo
0 : 3
Tempo
Mozgovo
Napredak 2012
Krušje
2 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Pobeda 1976
Jakovlje
4 : 1
Gredetin
Gredetin
Feniks 2012
Gornji Krupac
3 : 6
Ratar
Gornja Peščanica
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 6
Jedinstvo
Bobovište
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 1
Supovac
Supovac
Mramor 1927
Mramor
2 : 1
Sečanica
Sečanica
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
4 : 5
Mladost (DK)
Donji Komren
Čegar 2013 (K)
Kamenica
1 : 3
Radnički 1936
Trupale
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
3 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
Palilulac
Niš
2 : 2
Vulkan 1963
Brenica
OFK Brza
Brza
3 : 0
Veternica
Leskovac
OFK Morava
Leskovac
4 : 3
Jedinstvo
Šišava
Mladost (V)
Vinarce
3 : 2
Kumarevo
Kumarevo
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
MB Marjan
Mala Biljanica
Navalin
Navalin
1 : 3
Polet
Stajkovce
Železničar
Brestovac
8 : 0
Morava
Gložane
Jerma
Sukovo
2 : 0
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
3 : 4
Temac
Temska
Dragoš
Pirot
6 : 2
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Crni Vrh
Deonica
1 : 2
Ursule
Ursule
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 0
Juhor
Glavinci
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Kolare
Kolare
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Šumadija
Trešnjevica
2 : 1
Javor
Sladaja
Polet
Senje
1 : 9
Resavac (VP)
Veliki Popović
Istok 63
Plana
4 : 1
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (ST)
Stubica
1 : 3
Rudar
Plazane
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 2
Hajduk
Čepure
Rubin (Z)
Zalogovac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 1
Župski biseri
Lacisled
Mladi radnik
Bačina
8 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Omladinac
Pojate
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga
Lozna
1 : 1
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 0
Blagotin
Poljna
Parunovac
Parunovac
8 : 1
OFK Ribare
Ribare
BSK
Bela Voda
5 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Sebečevac
Sebečevac
5 : 1
Dedina
Dedina
Sloga
Majdevo
2 : 0
Kupci
Kupci
Rasina
Vitanovac
0 : 3
Dvorane
Dvorane
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 0
13. April
Lomnica
Lokomotiva
Novi Sip
1 : 1
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Napredak
Korbovo
2 : 1
Rtkovo
Rtkovo
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 2
Rečka
Rečka
Polet
Jabukovac
2 : 1
Urovica
Urovica
Čubra
Čubra
1 : 0
Srbovo
Srbovo
Slatina
Negotin
2 : 5
Ratar
Jasenica
Deli Jovan
Sikole
6 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Smedovac
Smedovac
1 : 1
OFK Sikole
Sikole
Kovilovo
Kovilovo
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Palilulac
Šarbanovac
3 : 2
Rtanj
Vrmdža
Sloga
Žučkovac
1 : 4
Slemen
Milušinac
Pobeda
Trubarevac
3 : 3
Omladinac
Blendija
Mladost
Vasilj
3 : 0
Štrbac
Štrbac
Kosovo
Zvezdan
3 : 0
Malinik
Podgorac
Kastrum
Gamzigrad
2 : 1
IMT
Boljevac
Unirea
Uzdin
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Polet
Idvor
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Spartak
Debeljača
3 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Strela
Ivanovo
7 : 0
Borac (P)
Pločica
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
3 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Dolovo
Dolovo
8 : 5
Proleter
Mramorak
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 5
Ratar
Kruščica
Hajduk
Šušara
6 : 0
Vinogradar
Gudurica
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
1 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Graničar
Đala
4 : 2
Jadran
Sanad
Tisa (P)
Padej
5 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Hajduk
Podlokanj
1 : 3
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Đurđin
Đurđin
Zrinjski 1932
Subotica
4 : 0
Bikovo
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
5 : 2
Solid
Subotica
Udarnik
Višnjevac
1 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Dušan Silni
Subotica
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
Pobeda
Pobeda
3 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Tomislavci
Tomislavci
1 : 2
Mladost 1952
Gornja Rogatica
Naftagas
Boka
2 : 0
OFK Klek
Klek
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 0
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 1
Lehel
Mužlja
Radnički Ratar
Jaša Tomić
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Borac
Zrenjanin
1 : 1
Omladinac
Botoš
Zlatica
Zlatica
0 : 2
Banat
Čenta
Borac
Iđoš
6 : 2
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
4 : 0
Napredak
Banatska Topola
ŽAK
Kikinda
0 : 0
Delija
Mokrin
Olimpija
Torda
6 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Terekves
Hetin
4 : 1
Progresul
Torak
Proleter
Međa
0 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Roham
Nova Crnja
1 : 2
Napredak
Čestereg
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
1 : 2
Graničar
Riđica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Dinamo
Sonta
Partizan
Kupusina
0 : 0
Rastina 1918
Rastina
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 4
Mladost
Kruščić
OFK Šikara
Sombor
1 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
Sloga Milšped
Krnješevci
Šumar
Ogar
0 : 1
Napredak (Ž)
Žarkovac
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Sremac
Deč
Podunavac
Belegiš
3 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Graničar
Grabovci
5 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Sloven
Sibač
1 : 1
Napredak (P)
Popinci
Fruška Gora
Ruma
3 : 4
PSK Putinci
Putinci
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 1
Noćaj
Noćaj
Srem
Sremska Rača
1 : 2
Omladinac (M)
Molovin
Jedinstvo (M)
Morović
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk
Divoš
5 : 0
Napredak (V)
Vašica
Fruškogorac (K)
Kukujevci
3 : 0
Sinđelić
Gibarac
Sremac Beomal
Čerević
4 : 0
Čenej
Čenej
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Tatra
Kisač
Vinogradar
Ledinci
4 : 0
Bačka
Begeč
Proleter
Banoštor
1 : 0
Borac
Rakovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Dinamo
Budisava
Sirig
Sirig
1 : 3
OFK Futog
Futog
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
0 : 6
Bečej 1918
Bečej
Mladost (Radič.)
Radičević
1 : 4
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
0 : 1
Hajduk (Čurug)
Čurug
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
1 : 1
Iskra (Kucura)
Kucura
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
0 : 4
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
6 : 1
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Titel
Titel
10 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
9 : 0
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Krivanj
Selenča
2 : 1
Bačka
Despotovo
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Borac 46
Obrovac
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Busije
Zemun
7 : 1
BUSK
Beograd
Institut
Zemun Polje
1 : 2
OFK Petrovčić
Petrovčić
Borac
Progar
6 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 5
Studenski Grad
Novi Beograd
Šećeranac
Beograd
2 : 4
Sparta
Beograd
Dunavac
Dunavac
1 : 0
Mladi proleter
Beograd
Dunav
Veliko Selo
5 : 0
Olimpija
Beograd
Crvenka
Borča
4 : 3
Pobednik
Beograd
Mladi Borac
Županjac
2 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
Polet
Mirosaljci
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Sloboda
Stubica
0 : 5
Rudar
Zeoke
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 4
Sloga
Lukavica
Radnički PDM
Mladenovac
5 : 0
Markovac
Markovac
Omladinac
Rajkovac
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Napredak
Dubona
2 : 1
Sloga
Granice
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 1
Senaja
Senaja
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 1
Studenac
Goločelo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Đuriselac
Đuriselo
Vrbica
Aranđelovac
3 : 2
Šamot
Aranđelovac
Rade Milošević
Dubočka
3 : 2
Mladost (R)
Ranovac
B.S.K.
Bošnjak
1 : 2
7 juli
Lopušnik
Čokordin
Vošanovac
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Radnik
Pankovo
2 : 0
Burovac
Burovac
Napredak
Simićevo
0 : 2
Sloga
Viteževo
BSK
Brzohode
0 : 1
Jedinstvo
Oreovica
Budućnost
Kočetin
2 : 2
Mladost
Svinjarevo
Proleter
Četereže
0 : 3
OFK Porodin
Porodin
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
Udarnik
Sibnica
Sloga (VS)
Veliko Selo
1 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Radnik
Salakovac
2 : 3
BSK
Boževac
OFK Vinci
Vinci
2 : 1
Carevac
Carevac
Barič
Barič
0 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Srednjevo
Srednjevo
3 : 0
Graničar 2013
Zatonje
Ram
Ram
2 : 1
Polet
Bikinje
Usije
Usije
0 : 6
OFK Braničevo
Braničevo
Električar
Šuvajić
4 : 3
Desine
Desine
Kumane
Kumane
1 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Radnički
Požeženo
2 : 1
Pek
Kusiće
Sopot
Požarevac
0 : 4
Sloga (L)
Lučica
Sloga (D)
Dubravica
0 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Proleter
Požarevac
0 : 2
Zemljoradnik
Trnjane
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Dizel
Bare
Dunavac
Petka
3 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
0 : 4
Sloga 1936
Kasidol
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Metalac
Požarevac
Neresnica
Neresnica
3 : 0
Homolje
Bukovska
Sloga Trgošped
Mehovine
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 4
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
1 : 0
Krnule 09
Krnule
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Hajduk
Debrc
4 : 1
Mladost PB
Pocerski Belotic
Sloga Ridj
Ridjake
1 : 0
Žika
Provo
OFK Varna
Varna
4 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost 2011
Sinošević
0 : 0
Bojić
Bojić
Radnički Šabački
Šabac
9 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 4
Jedinstvo
Poljanice
Orao
Poljanice
1 : 3
Veliševac
Veliševac
Toplica
Donja Toplica
3 : 1
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Mladost
Latković
3 : 5
Komanice
Komanice
Proleter
Latković
0 : 18
Mionica
Mionica
Paune
Paune
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Mali korak
Oglađenovac
3 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Jadar 2013
Valjevo
5 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Rakac Stave
Stave
5 : 1
Zabari
Zabari
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 1
Bujacic
Bujacic
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Gradac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
3 : 3
Lukavac
Lukavac
Nepričava
Nepričava
2 : 3
Lajkovac
Lajkovac
Radnik
Ub
1 : 1
Brgule
Brgule
Vrelo
Vrelo
2 : 0
Vukona
Vukona
Kolubara
Liso Polje
4 : 1
Strelac 001
Kožuar
Jedinstvo
Milorci
1 : 1
Sloga
Lončanik
Đorđe Bodinović
Raduša
3 : 2
Čučuge
Čučuge
Dokmir
Dokmir
4 : 3
Zvizdar
Zvizdar
OFK Paljuvi
Paljuvi
4 : 2
Pambukovica
Pambukovica
Real
Donja Jajna
1 : 0
Radnik 2013
Sisince
Šumadija
Prevešt
3 : 1
Polet
Sekurič
Goša
Vukmanovac
0 : 1
OFK Blagotin
Belušić
Beočić
Beočić
2 : 1
Šumadinac
Dragovo
Jedinstvo
Duboka
0 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Partizan (M)
Majur
0 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Partizan (G)
Glogovac
8 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
Trnava
Trnava
3 : 1
Ribnik
Ribnik
Jedinstvo
Troponje
3 : 0
Radnički "B"
Svilajnac
Polet
Zabrega
1 : 0
ISK Izvor
Izvor
Jedinstvo
Ratari
3 : 5
Budućnost (L)
Lebina
Železničar
Klačevica
2 : 1
OFK Borac
Bošnjane
Omladinac
Šaludovac
1 : 1
Mladost (R)
Raševica
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 1
Heroj
Busilovac
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Mladost Virine
Virine
Supska
Supska
0 : 4
OFK Krušar
Krušar
Budućnost
Vlaška
3 : 2
Sloga
Isakovo
Rudar (ST)
Stenjevac
10 : 1
Planinac
Panjevac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
1 : 0
Sindjelić
Vojnik
Mladi Radnik
Grabovica
0 : 4
Mladost 1950
Lomnica
Gradac
Pločnik
3 : 0
Parcane
Parcane
Čukarički
Kruševica
4 : 3
Kiseljak
Orašje
Kostrež
Ćićevac
2 : 0
Borac
Gornji Katun
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 0
Stragari
Stragari
Polet 57
Milutovac
1 : 0
Mladost
Mala Drenova
Ratajac
Rataje
4 : 2
Mladi Gorani
Dupci
Mladost (R)
Raklja
1 : 4
Garevina
Garevina
Meševo
Meševo
1 : 3
Globoder
Globoder
Kruševica
Kruševica
1 : 4
Padež
Padež
Gaglovo
Gaglovo
5 : 1
Konjuh
Konjuh
Pasjak 2013
Pasjak
1 : 1
Sokolovi
Velika Kruševica
Trmčare
Trmčare
8 : 0
Zmajevac
Belasica
OFK Budućnost
Kaonik
2 : 1
Polet (Š)
Šavrane
Štitari
Štitari
1 : 0
Polet (K)
Kobilje
Modrica
Modrica
2 : 3
Jablanica
Jablanica
Zdravinje
Zdravinje
2 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Lipovac
Lipovac
4 : 0
Drugari
Stanci
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 2
Janošik
Janošik
Gaj
Veliki Gaj
3 : 2
Graničar
Miletićevo
Lokve
Lokve
0 : 3
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
Vitorul
Straža
4 : 1
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
0 : 6
Vojvodina
Crvena Crkva
Jedinstvo
Ečka
5 : 1
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 1
Mladost
Belo Blato
MSK
Mihajlovo
2 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tamiš
Farkaždin
2 : 4
ASK
Aradac
Sloga
Voganj
3 : 0
Vojvodina
Neradin
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 1
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Mladost (B)
Buđanovci
Planinac
Rivica
0 : 4
Krušedol
Krušedol
Polet
Nikinci
2 : 1
Borac (S)
Stejanovci
Borac (K)
Klenak
0 : 0
Sremac
Dobrinci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Mladost
Prhovo
6 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Sloga
Maradik
3 : 0
Graničar
Obrež
OFK Brestač
Brestač
6 : 1
Vitez
Subotište
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Lovac
Karlovčić
Borac
Jarkovci
6 : 1
Kameni
Ašanja
Napredak
Šuljam
1 : 4
Fruškogorac
Manđeloš
BSK
Bešenovo
0 : 2
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
6 : 0
Sremac
Jarak
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Borac (R)
Radenković
1 : 1
Sloga (Č)
Čalma
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Omladinac
Batrovci
Borac
Ilinci
1 : 2
Graničar
Jamena
Sremac
Berkasovo
0 : 6
Jedinstvo
Ljuba
Bratstvo
Sot
1 : 1
OFK Bingula
Bingula
Proleter
Vrbovno
0 : 1
Šumadinac (K)
Kruševica
OFK Borac
Arapovac
2 : 0
Petka
Petka
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 2
BSK
Brajkovac
Mladost (L)
Leskovac
3 : 0
Strmovo
Strmovo
OFK Sokolovo
Sokolovo
3 : 1
Vreoci
Vreoci
Pobeda
Piroman
0 : 0
Proleter
Jasenak
Borac
Ušće
1 : 1
Sloga
Ratari
Ljubinić
Ljubinić
1 : 1
Baljevac
Baljevac
Partizan
Draževac
2 : 1
Crvena Zastava
Obrenovac
Rekreativo
Zabrežje
1 : 4
Zvezda Konatice
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
6 : 2
Skela
Skela
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Bratstvo
Cijevna
Bokelj
Kotor
4 : 0
Kom
Podgorica
Zora
Spuž
1 : 0
Berane
Berane
Jezero
Plav
1 : 0
Zabjelo
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Cetinje
Cetinje
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Mladost
Velika Obarska
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Čelik
Zenica
Radnički 2013
Rudovci
4 : 0
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
Budućnost
Gložan
4 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Bačka Žabalj
Žabalj
1 : 5
Železničar
Pančevo
Polet
Sivac
4 : 0
Kikinda
Kikinda
Sremice
Sremska Mitrovica
5 : 0
Rubin
Mol
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Sloboda Piont
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Borac
Čačak
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Indeks
Novi Sad
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Spartak
Subotica
5 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
3 : 0
Arsenal
Kragujevac
Javor
Ivanjica
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Radan
Lebane
Radnički (N)
Niš
5 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnik
Surdulica
0 : 0
Palilulac
Niš
Timok
Zajecar
4 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
BSK Borča 2
Borča
1 : 0
Voždovac
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 5
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Brodarac 2
Beograd
3 : 1
Čukarički
Beograd
Bačinac
Bačinac
4 : 1
Polet
Trnovče
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Partizan
Beograd
5 : 0
Borac
Čačak
Sloboda Point
Užice
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Čukarički
Beograd
Sevojno
Sevojno
4 : 0
AS
Novi Pazar
Subotica
Subotica
5 : 1
Palić
Palić
Senta
Senta
5 : 0
Olimpia B
Totovo Selo
Dolina
Padina
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Savacijum
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Čukarički
Beograd
Čačak 94
Čačak
0 : 2
Dragačevo
Guča
Budućnost
Arilje
2 : 7
Bane
Raška
Javor
Ivanjica
2 : 0
BIP
Čačak
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Potisje
Kanjiža
1 : 4
Spartak
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
8 : 1
AFK
Ada
Polet
Izbište
0 : 5
BAK
Bela Crkva
Radnički 1927
Vršac
0 : 7
Banat
Vršac
Partizan (U)
Uljma
0 : 13
Sloga (P)
Plandište
Železničar
Pančevo
3 : 1
Borac (St)
Starčevo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Strela
Ivanovo
0 : 15
BSK
Bavanište
Slavija
Kovačica
3 : 3
Dobrica
Dobrica
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Polet
Trnovče
Mladost (P)
Preljina
2 : 1
Borac 2
Čačak
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 1
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Spartak '01
Subotica
7 : 0
Čantavir
Čantavir
Potisje
Kanjiža
1 : 5
Subotica
Subotica
Dribling
Subotica
12 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Duljaj
Topola
1 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Apolon 4 I
Kragujevac
11 : 0
Sušica
Kragujevac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Pionir 028
Kosovska Mitrovica

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
69 : 70
Partizan mts
Beograd
Široki Primorka
Široki Brijeg
67 : 81
Budućnost VOLI
Podgorica
Šabac
Šabac
70 : 82
Mladost (Z)
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
98 : 61
Prva Petoletka
Trstenik
Mileševac
Prijepolje
70 : 65
Temnić
Varvarin
Polet
Ratina
64 : 87
Plana
Velika Plana
Ub
Ub
95 : 99
Zlatar
Nova Varoš
Mladost
Zaječar
72 : 91
Knjaževac
Knjaževac
Vrbas
Vrbas
90 : 75
Ruma
Ruma
Student BB
Bajina Bašta
89 : 72
Play off
Užice
Flash
Beograd
71 : 84
Milan Trivić 2
Beograd
Mladost 2009 2
Zemun
62 : 49
Zvezdara 2
Beograd
Grocka
Grocka
56 : 79
Umka 2009
Beograd
Radan
Lebane
89 : 56
Mladost Vesna
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
58 : 56
Đerdap
Kladovo
Vlasotince
Vlasotince
73 : 80
Hisar
Leskovac
Šumarice
Kragujevac
81 : 58
Bane
Raška
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
70 : 67
Stragari
Stragari
Budućnost
Novi Sad
20 : 0
Apatin
Apatin
LSK
Laćarak
95 : 100
Vojka
Vojka
Indians Basket
Inđija
62 : 73
Omladinac
Novi Banovci
BNS
Banatsko Novo Selo
75 : 48
Partizan
Šid
Šabac
Šabac
60 : 70
Crvena Zvezda
Beograd
Čelik
Zenica
88 : 72
Play Off
Sarajevo
Student 2
Niš
47 : 78
Gimnazijalac Partizan
Pirot
Paraćin
Paraćin
53 : 84
Bor
Bor
Play Off
Užice
43 : 72
Time Out
Arilje
All Star
Prijepolje
43 : 87
Karaburma
Beograd

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 0
Spartak (S)
Subotica
Antena
Kruševac
3 : 0
Priboj
Priboj
Partizan
Lipljan
3 : 2
FAP Livnica
Prijepolje
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Užice
Užice
Desetka
Niš
0 : 3
Niš
Niš
Pirot
Pirot
0 : 3
Radan
Lebane
Borac
Paraćin
0 : 3
Mladost
Vranje
Milenijum
Niš
0 : 3
Jagodina
Jagodina
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac
Roda
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Sterija
Beograd
3 : 0
Obilić
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 3
VA 014
Valjevo
Tutin
Tutin
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Mladi Radnik 2
Požarevac
As
Beograd
3 : 1
Karađorđe
Topola
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Busije
Požarevac
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Mladost (T)
Turija
0 : 3
Bečej
Bečej
Kikinda
Kikinda
1 : 3
Mladost (NP)
Nova Pazova
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Banat
Vršac
Šid
Šid
1 : 3
Kulpin
Kulpin
Spartak 2
Subotica
0 : 3
Sirig
Sirig
Dunav Volley
Novi Sad
2 : 3
Futog 2
Futog
Varadin
Petrovaradin
3 : 0
Radnički (K)
Kragujevac
Borac
Čačak
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Ekonomac
Kraljevo
Zlatar
Nova Varoš
0 : 3
Putevi Trendteks
Prijepolje
Jagodina
Jagodina
3 : 1
LE-016
Leskovac
Milenijum
Niš
3 : 2
Leskovac 98
Leskovac
Ruma
Ruma
3 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički
Kovin
Spas
Beograd
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Sterija
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Bane
Raška
1 : 3
Mokra Gora
Mokra Gora
Tehničar
Kraljevo
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Radnički 3
Kragujevac
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Čemp 07
Novi Sad
VST
Novi Sad
3 : 0
NS Volej tim
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Banat
Vršac
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
3 : 0
Beočin Metal
Beočin
Mladost
Nova Pazova
3 : 1
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Neoplanta
Novi Sad
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Trijumf 2013
Šid
VA 014
Valjevo
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Proleter
Loznica
0 : 3
Ub
Ub
Goks In
Bački Gračac
2 : 3
Bečej
Bečej
Senta
Senta
1 : 3
Hajduk
Kula
VGSK
Veliko Gradište
3 : 1
Rudar
Kostolac
Carina
Smederevo
3 : 0
Mladi Radnik 2
Požarevac
Tehničar
Smederevo
3 : 0
Tvrđava L
Smederevo
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 0
Mitrovica
Sremska Mitrovica

Rukomet

Nexe
Osijek
26 : 26
Lovćen
Cetinje
Croatia Osiguranje
Zagreb
30 : 29
Vardar Pro
Skopje
Crvena Zvezda
Beograd
22 : 18
Vrbas Carnex
Vrbas
Požarevac
Požarevac
23 : 20
Metalac
Valjevo
Hercegovina
Sečanj
32 : 33
Proleter
Zrenjanin
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
34 : 21
Loznica
Loznica
Požarevac
Požarevac
23 : 20
Metalac
Valjevo
Sindjelić
Beograd
22 : 26
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Niš
26 : 27
Jagodina
Jagodina
Radnički 2
Kragujevac
44 : 27
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Mladost
Čačak
30 : 30
Župa 54
Aleksandrovac
Knez Lazar 2
Kruševac
28 : 28
Bane
Raška
Radnički-Cement
Novi Sad
31 : 25
Srem Sm
Sremska Mitrovica
Jabuka
Jabuka
27 : 23
Metalac
Futog
Dorćol
Beograd
29 : 32
Rekreativo
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
28 : 26
Radnički
Obrenovac
Aleksinac
Aleksinac
31 : 27
Morava
Vladičin Han
Progres
Svrljig
24 : 36
Radan
Lebane
Glogonj
Glogonj
25 : 30
Mladost (V)
Vrsac
Kljajićevo
Kljajićevo
37 : 27
Rusin
Ruski Krstur
Gučevo
Banja Koviljača
16 : 44
Zemun 1957
Beograd
Jedinstvo
Bočar
17 : 23
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
Senta
Senta
23 : 32
Obilić
Novi Kneževac
Bačka Palanka
Bačka Palanka
30 : 25
Partizan
Budisava
Mladi Radnik
Radinac
18 : 20
Radnički
Novi Beograd
Požarevac
Požarevac
32 : 29
ORK Beograd
Beograd
Župa
Aleksandrovac
20 : 26
Metalac
Kraljevo
Košutnjak
Čačak
16 : 38
Metalac AD
Gornji Milanovac
Vrbas
Vrbas
31 : 23
Jedinstvo
Kačarevo
Laki
Crvenka
29 : 21
Petrovaradin
Petrovaradin
Miletić
Mošorin
36 : 21
Radnički
Kovin
Dubočica
Leskovac
10 : 15
Aleksinac
Aleksinac
Naisa 3
Niš
23 : 27
Rtanj
Boljevac
Radan
Lebane
35 : 19
Knjaževac 2
Knjaževac
Jagodina 2
Jagodina
23 : 18
Niška Banja
Niška Banja
Gradnulica
Zrenjanin
29 : 19
Lehel
Mužlja
Senta
Senta
26 : 5
Obilić
Novi Kneževac
Sonta
Sonta
17 : 15
Temerin 2
Temerin

Futsal

Raška
Raška
4 : 5
Krčagovo
Krčagovo
Nova Pazova
Nova Pazova
6 : 1
Hajduk
Kula
Kraljevićevo
Kačarevo
4 : 5
Forum
Vršac
Ivanjica
Ivanjica
11 : 1
Kareli
Ub
Flash
Mionica
4 : 4
Župski Rubin
Prijepolje
Sremski Vitezovi
Irig
0 : 5
Srbobran
Srbobran
Šampion
Subotica
7 : 5
BSK
Bački Brestovac

Hokej

Beostar
Novi Beograd
5 : 6
Beograd
Beograd