XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 447 utakmica za dan
Subota, 21 Septembar 2013

Fudbal

Sparta
Beograd
1 : 1
Rekreativo 011
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Donji Srem
Pećinci
Voždovac
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 2
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Sloboda Point
Užice
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Smederevo
Smederevo
Dolina
Padina
2 : 0
Radnik
Surdulica
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Timok
Zaječar
Borac
Čačak
1 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 2
Inđija
Inđija
Proleter
Novi Sad
3 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 0
BSK Borča
Borča
Omladinac
Novo Selo
2 : 1
Rudar
Baljevac
Sloga
Batočina
1 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Gruža
Gruža
0 : 2
Mladi radnik
Radinac
Karađorđe
Topola
3 : 2
Zvižd
Kučevo
VGSK
Veliko Gradište
2 : 0
Morava
Velika Plana
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 0
Ribnica
Mionica
Budućnost
Valjevo
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Jedinstvo (UB)
Ub
2 : 0
FAP
Priboj
Borac
Šabac
0 : 2
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Bukovik
Razanj
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Napredak
Aleksinac
2 : 3
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Sloga
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Radnički
Lubnica
1 : 3
Rudar
Bor
Dunav
Prahovo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Bilećanin
Sečanj
5 : 2
TSC
Bačka Topola
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vršac
Vršac
0 : 0
Borac (Starčevo)
Starčevo
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Tisa
Adorjan
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Polet
Sivac
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Sloga
Erdevik
PIK Prigrevica
Prigrevica
1 : 0
Srbobran
Srbobran
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Borac
Novi Sad
IMT
Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Zvezdara
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Grafičar
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Grdica
Grdica
4 : 0
Polet
Ratina
Slatina
Slatina
0 : 0
Mladost (A)
Atenica
Partizan
Cerovac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Ibar
Leposavić
4 : 2
Sočanica
Sočanica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Borac
Ralja
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Polet
Suvi Do
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 2
Jedinstvo (Š)
Štitar
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Radjevac
Krupanj
Majur
Majur
4 : 1
Jadar
Stupnica
Rubribreza
Rubribreza
2 : 0
Banjani
Banjani
Joševa
Joševa
3 : 0
Kačer
Belanovica
Kolubara
Jabučje
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Mladost (D)
Dračić
OFK Divci
Divci
4 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Crnokosa
Kosjerić
1 : 2
Čajetina
Gostilje
Borac (A)
Azbresnica
2 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
1 : 1
Orljane
Orljane
Naisus
Rožina
2 : 1
Mekiš
Mekiš
Borac (T)
Trnjane
0 : 4
Radnički 1924 (K)
Kočane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Budućnost
Orašje
4 : 0
Umac
Miroševce
Polet
Samarinovac
3 : 2
Borac
Držanovac
Tanasko Rajić
Pirot
2 : 4
Zadrugar
Krupac
Spartak
Pirot
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Čelik
Belo polje
3 : 0
Biljači
Biljača
Morava
Parteš
2 : 2
Glama
Koretište
Oskar
Pasjane
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Jasika
Jasika
Vinogradar
Zleginje
2 : 1
Mladost
Makrešane
Zlot
Zlot
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Poreč
Donji milanovac
3 : 0
Blizna
Blizna
Rgotina
Rgotina
0 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
BSK
Bogovina
7 : 2
ŠSK
Štipina
Olimpija (G)
Gunaroš
2 : 0
Čoka
Čoka
AFK
Ada
2 : 2
Bajša
Bajša
Njegoš
Lovćenac
1 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Subotica
Subotica
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Naftagas
Elemir
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Mladost Bambi
Lukićevo
1 : 2
Potisje
Knićanin
Crvenka
Crvenka
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Polet
Karavukovo
0 : 1
ŽAK
Sombor
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Graničar
Gakovo
6 : 3
Omladinac (D)
Deronje
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Železničar
Inđija
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
1. Maj
Ruma
3 : 1
Radnički
Irig
Tvrdjava
Bač
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Brodarac
Novi Beograd
0 : 1
Banja
Višnjička banja
Poštar Zvezdara
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Zmaj 1953
Zemun
0 : 2
Slavija
Beograd
Komgrap
Beograd
2 : 0
Obilić
Beograd
Šumadija
Šopić
2 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Napredak
Medoševac
3 : 2
Borac
Lazarevac
Vinča
Vinča
0 : 1
Dunavac
Grocka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 5
Magnohrom
Kraljevo
Radnički
Turica
2 : 2
Kotraža
Kotraža
Bjelica
Milatovići
4 : 2
Bratstvo
Dljin
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 4
Jelica
Goračići
Žabare
Žabare
0 : 1
BSK
Belosavci
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
Žitkovica
Žitkovica
0 : 3
Borac
Klenovnik
Mladost PP
Pocerski Pričinović
6 : 0
Mrovska
Mrovska
Gorki
Glušci
2 : 1
Sloga
Duvanište
Rudar 1945
Radljevo
3 : 3
Omladinac
Kalinovac
Trešnjica
Tvrdići
0 : 1
Blagaja
Rupeljevo
Real
Jasenica
2 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Tempo
Mozgovo
0 : 3
Sloga (K)
Korman
OFK Draževac
Draževac
9 : 0
Ratar
Gornja Peščanica
Delijski Vis
Niš
1 : 0
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
MB Marjan
Mala Biljanica
6 : 3
Veternica
Leskovac
Zvezda
Blato
0 : 2
Pobeda
Držina
Borac
Barje Čiflik
0 : 3
Mladost (M.S)
Mali Suvodol
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
3 : 4
Temac
Temska
Zenit
Oparić
1 : 0
Crni Vrh
Deonica
Resavac (S)
Subotica
1 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Radnički
Tekija
3 : 0
Polet
Senje
Rudar
Plazane
5 : 2
Mladost (S)
Sikirica
Blagotin
Poljna
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Župski biseri
Lacisled
Malajnica
Malajnica
0 : 1
OFK Sikole
Sikole
Lovac
Mali Izvor
1 : 0
Nacional
Lukovo
Vratarnica
Vratarnica
6 : 2
Kosovo
Zvezdan
Jedinstvo (M)
Martonoš
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Tisa B (A)
Adorjan
2 : 3
Tisa (P)
Padej
Radnički Gladiolus
Tornjoš
5 : 2
Jadran
Sanad
Radnički 1905
Bajmok
2 : 0
Zrinjski 1932
Subotica
Jedinstvo 1947
Kolut
3 : 0
Partizan
Kupusina
Mladost
Kruščić
4 : 0
Panonija
Lalić
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 3
Hajduk
Divoš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
OFK Futog
Futog
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Studenski Grad
Novi Beograd
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Pionir
Besni Fok
3 : 1
Šećeranac
Beograd
Mladi radnik
Junkovac
2 : 2
OFK Burovo
Burovo
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
2 : 4
OFK Budućnost
Dudovica
Rudar
Zeoke
3 : 0
Lazarevac
Lazarevac
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 1
Bistrica
Bistrica
Barajevo
Barajevo
0 : 1
Beljina
Beljina
Belo Polje
Belo Polje
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Trstenica
Trstenica
1 : 4
Urovci
Urovci
Rvati
Obrenovac
0 : 0
Vukićevica
Vukićevica
Zadrugar
Orašac
0 : 2
Polet
Grabovac
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Poljane
Poljane
Denim
Drlupa
4 : 2
OFK Slatina
Slatina
Vis
Parcani
2 : 2
Drlupa
Drlupa
Mladost
Guberevac
1 : 4
Ropočevo
Ropočevo
Rudar 2012
Babe
0 : 1
Sloga 2012
Popović
Stojnik
Stojnik
0 : 2
Mladost
Mala Ivanča
Sibnica
Sibnica
1 : 7
OFK Rogača
Rogača
Vojvoda
Dučina
0 : 10
4 Juli
Mali Požarevac
Hajduk
Kamendol
0 : 3
Partizan
Kaluđerica
Popovići
Popovići
2 : 2
Jedinstvo
Godačica
Tulež
Tulež
0 : 1
Ranilović
Ranilović
Mladost
Pretoke
3 : 4
Kusovac
Kusovac
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
Feniks
Rača
3 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Melnica
Melnica
1 : 2
Mladost(L)
Leskovac
Omladinac B
Šetonje
1 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Napredak
Trnovče
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Vukan
Ždrelo
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Manastirica
Manastirica
6 : 3
Jedinstvo
Kamenovo
Čokordin
Vošanovac
0 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Radnik
Pankovo
1 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Mlava
Zabrđe
4 : 1
7 juli
Lopušnik
Laolac
Veliko Laole
2 : 3
Soko
Krvije
Burovac
Burovac
3 : 0
Dobrnje
Dobrnje
Zadrugar
Osanica
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Mladost
Krupaja
3 : 1
Zvezda
Izvarica
OFK Homolje
Žagubica
2 : 3
Borac
Vukovac
Kobilje
Kobilje
2 : 1
Sloga (VS)
Veliko Selo
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 0
Stig (C)
Crljenac
BSK
Boževac
6 : 0
Budućnost (A)
Aljudovo
Kaona
Kaona
0 : 5
Sloga
Mustapić
Pocerina
Jevremovac
1 : 0
OFK Varna
Varna
Bojić
Bojić
1 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
OFK Jelen
Jelenča
12 : 1
Mladost
Svileuva
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
2 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Mladost Lo
Loznica
1 : 1
Granit
Radalj
Luk
Voćnjak
0 : 5
Rudar
Brasina
Sloga DB
Donja Bukovica
2 : 2
Crnča
Crnča
Vrhpolje
Vrhpolje
5 : 0
Grabovica
Gornja Bukovica
DB Junajted
Donje Brezovice
2 : 3
Tolisavac - VT
Tolisavac
7. Juli
Bela Crkva
0 : 3
Krasava
Krasava
Omladinac
Bogatic
1 : 2
Mladost MM
Mačvanski Metković
Napredak
Uzveće
0 : 1
Bair
Bogatic
Sloga
Bogosavac
9 : 1
Napredak
Ševarice
Cer
Petkovica
7 : 1
Letnjikovac
Letnjikovac
Fortuna Miki
Šabac
4 : 2
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Culjkovic
Culjković
1 : 0
Maovi MH
Maovi
Sloga
Bogovađa
0 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Lajkovac
Lajkovac
3 : 1
Nepričava
Nepričava
Goblen
Badince
3 : 0
Bratstvo
Zlokućane
Moravac
Guberevac
2 : 0
Nomanica
Nomanica
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 2
Jašunja
Jašunja
Jedinstvo
Donja Lokošnica
5 : 3
Napredak
Bogojevce
Radnik 2013
Sisince
0 : 3
Bratstvo
Bratmilovce
OFK Tvrđava
Županjevac
0 : 5
OFK Blagotin
Belušić
Mladost
Tečić
1 : 2
Šumadinac
Dragovo
Radnik
Davidovac
3 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Parcane
Parcane
2 : 1
Čukarički
Kruševica
Varvarin
Varvarin
2 : 0
Gradac
Pločnik
Borac
Gornji Katun
3 : 4
Velika Morava
Selo Varvarin
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Omladinac (U)
Ugljarevo
Stevka Bozurevka
Bozurevac
2 : 1
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mladost
Mala Drenova
1 : 5
Moravac-C 74
Selište
Stragari
Stragari
3 : 0
Sloboda 1948
Mijajlovac
Jugovići
Bogdanje
0 : 2
Topoljak
Grabovac
Zmajevac
Belasica
0 : 4
Bukovica
Bukovica
Graničar
Miletićevo
4 : 2
Janošik
Janošik
Mladost
Bukovče
0 : 7
Šantarovac
Šantarovac
Bresje
Bresje
1 : 3
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
Oniks
Lozovik
0 : 3
OFK Borac
Lovci
Omladinac
Bunar
4 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Hajduk
Miloševo
1 : 5
PSS-192
Jagodina
Strmovo
Strmovo
1 : 2
Šumadinac (K)
Kruševica
Budućnost
Podgorica
2 : 0
Dečić
Tuzi
Rudar
Pljevlja
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Lovćen
Cetinje
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Čelik
Nikšić
3 : 0
Mornar
Bar
Mladost
Podgorica
0 : 0
Mogren
Budva
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zrinjski
Mostar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 2
Željezničar
Sarajevo
Leotar
Trebinje
0 : 0
Vitez
Vitez
Čelik
Zenica
1 : 1
Travnik
Travnik
Olimpic
Sarajevo
2 : 3
Zvijezda
Gradačac
Velež
Mostar
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Sloga
Doboj
0 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Proleter
Teslić
1 : 2
Drina HE
Višegrad
Modriča Maxima
Modriča
1 : 2
Podrinje
Janja
Kozara
Gradiška
1 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
Mladost
Gacko
2 : 1
Borac
Šamac
Rudar
Ugljevik
1 : 5
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Napredak
Donji Šepak
1 : 1
Sutjeska
Foča
Gradac
Valjevo
1 : 3
ŽFK Užice
Užice
Unafortuna 04
Kragujevac
4 : 1
ŽFK Jerina
Smederevo
Slatke male
Burovac
4 : 2
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
Sremice
Sremska Mitrovica
3 : 2
Metalmania
Kanjiža
Rubin
Mol
0 : 2
Radnički 1919
Zrenjanin
Partizan
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
OFK Hajduk
Kula
Banat
Zrenjanin
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Inđija
Inđija
5 : 2
Indeks
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Dinamo
Pančevo
Sloga 1940
Bajina Bašta
6 : 1
Jadran
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
7 : 2
FAP
Priboj
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 1
BIP
Čačak
Arsenal
Kragujevac
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 2
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 2
Vlasina
Vlasotince
Dinamo
Vranje
3 : 0
Žitoradja
Žitorađa
Palilulac
Niš
5 : 0
Radan
Lebane
Internacional
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Bežanija
Beograd
BSK Borča 2
Borča
2 : 3
Sinđelić
Beograd
BASK
Beograd
3 : 0
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Brodarac 2
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Grafičar
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Budućnost
Mala Krsna
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Proleter
Vranovo
1 : 1
Sloboda
Lipe
Sloga
Lugavčina
2 : 1
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
0 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Pobeda
Golobok
5 : 0
Šumadija
Azanja
Glavaš
Glibovac
2 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Partizan (G)
Gaj
2 : 4
Kolonija
Kovin
C.zvezda
Pavliš
1 : 6
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
Sloga (BNS)
Ban.Novo Selo
2 : 5
Mladost (O)
Omoljica
Vojvodina
Crepaja
0 : 2
Spartak
Debeljača
Slavija
Kovačica
1 : 5
Polet
Idvor
Radnički (B)
Baranda
0 : 4
Dobrica
Dobrica
Dolina
Padina
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 7
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Dinamo
Pančevo
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bečej
Bečej
1 : 0
Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Železničar
Pančevo
1 : 0
Inđija
Inđija
OFK Hajduk
Kula
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Spartak
Subotica
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Zemun
Zemun
8 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Internacional
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Voždovac
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Dominus
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Sinđelić
Beograd
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Bane
Raška
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 3
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Polet (LJ)
Ljubic
3 : 0
Sloboda 2
Čačak
Čantavir
Čantavir
0 : 5
Subotica
Subotica
Bačka
Pačir
1 : 1
Olimpia A
Totovo Selo
Dinamo
Pančevo
1 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Banat
Vršac
1 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (St)
Starčevo
13 : 0
Mika Antić
Pančevo
Rad
Beograd
2 : 1
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Savacijum
Šabac
Nacional
Niš
1 : 1
Napredak
Kruševac
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Loznica
Loznica
Sloboda Point
Užice
2 : 0
Borac
Čačak
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bečej
Bečej
3 : 0
Vršac
Vršac
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Železničar
Pančevo
0 : 3
Inđija
Inđija
OFK Hajduk
Kula
5 : 1
Banat
Zrenjanin
Spartak
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
8 : 1
TSC
Bačka Topola
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Javor
Ivanjica
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane
Raška
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Senta
Senta
1 : 0
Subotica
Subotica
Vršac United
Vršac
4 : 3
Sloga (P)
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
6 : 2
BAK
Bela Crkva
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Radnički (K)
Kovin
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 5
Borac (S)
Sakule
Jedinstvo Stević
Kačarevo
6 : 0
Dolina
Padina
Budućnost
Mala Krsna
9 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Proleter
Vranovo
1 : 2
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
3 : 0
Železničar
Smederevo
Sloga
Lugavčina
4 : 0
Podunavac
Udovice
Budućnost
Ratari
0 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Pobeda
Golobok
0 : 3
Šumadija
Azanja
Glavaš
Glibovac
1 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
Polet
Trnovče
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Borac 2
Čačak
4 : 0
Takovo Junior
Gornji Milanovac
Mladost Radost
Čačak
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Obilić
Živica
1 : 0
Trgovački
Petrovac
Tutin
Tutin
0 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Jošanica ND
Novi Pazar
2 : 2
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Bane
Raška
0 : 0
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Morava
Mrsać
2 : 0
Budućnost
Samaila
Mladenovac
Mladenovac
0 : 2
Internacional
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 3
BSK
Borča
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
BASK
Beograd
Dominus
Beograd
4 : 1
Ada
Beograd
011
Beograd
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Čantavir
Čantavir
0 : 7
Bačka 1901
Subotica
Čoka
Čoka
3 : 3
TSC
Bačka Topola
Senta
Senta
1 : 1
Subotica
Subotica
Radnicki
Valjevo
3 : 1
OFK Senjak
Valjevo
OFK Osecina
Osecina
0 : 3
Buducnost
Valjevo
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Sampion
Valjevo
Radnicki 1923 I
Kragujevac
2 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Apolon 4 II
Kragujevac
5 : 2
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1903 I
Kragujevac
6 : 0
Gruža
Gruža
Šumadija 1903 II
Kragujevac
1 : 13
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 5
Karađorđe
Topola
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 1
Kosmet
Leposavić
Tutin
Tutin
1 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok

Rukomet

Nexe
Osijek
33 : 19
Borac M:TEL
Banja Luka
Partizan
Beograd
26 : 23
Lovćen
Cetinje
Tatran
Prešov
37 : 26
Vojvodina
Novi Sad
Jugović Unimet
Kać
23 : 19
Napredak
Kruševac
Morava
Velika Plana
23 : 26
Crvena Zvezda
Beograd
Metaloplastika
Šabac
29 : 19
Kolubara
Lazarevac
Rudar
Kostolac
23 : 20
PKB
Padinska Skela
Železničar 1949
Niš
28 : 27
Vrbas Carnex
Vrbas
Dinamo
Pancevo
25 : 25
Crvenka
Crvenka
Hercegovina
Sečanj
31 : 24
Lavovi BP
Bačka Palanka
Dinamo
Pancevo
25 : 25
Crvenka
Crvenka
Proleter
Zrenjanin
29 : 23
Inđija
Inđija
Mladost
Bački Jarak
29 : 22
Jedinstvo
Kačarevo
Obilić
Beograd
29 : 19
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Novi Beograd
Beograd
43 : 18
Loznica
Loznica
Smederevo
Smederevo
24 : 19
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Jastrebac
Blace
31 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Vranje 1957
Vranje
25 : 28
Jagodina
Jagodina
Hajduk Veljko
Negotin
20 : 31
Planinka
Kuršumlija
Mokra Gora
Zubin Potok
37 : 28
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga
Požega
32 : 22
Zlatar
Nova Varoš
Novi Pazar
Novi Pazar
20 : 22
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Jedinstvo
Novi Bečej
33 : 19
Hajduk
Čurug
Metalac
Futog
25 : 20
Kikinda
Kikinda
Somborelektro
Sombor
32 : 22
Crvenka II
Crvenka
Dorćol
Beograd
17 : 26
Studentski grad
Beograd
Jedinstvo 1974
Krnjevo
31 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Junior
Beograd
34 : 29
Ub
Ub
Mačva
Bogatić
28 : 27
Udarnik
Lozovik
Radnički
Obrenovac
24 : 26
Rekreativo
Beograd
Crepaja
Crepaja
17 : 32
Dinamo 2
Pančevo
Radnički
Kovin
30 : 16
Mladost (O)
Omoljica
Spartak
Debeljaca
30 : 29
Dolovo
Dolovo
Omladinac (D)
Deliblato
31 : 29
Omladinac (I)
Ilandža
Grafičar
Bezdan
40 : 28
Borac
Bački Gračac
Vojput 2
Subotica
29 : 31
Graničar
Gakovo
Smederevo 2
Smederevo
35 : 36
Kosmaj
Ralja
Gučevo
Banja Koviljača
19 : 37
Umčari
Umčari
Zemun 1957
Beograd
28 : 22
Rukobel
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
28 : 28
Prva-Iskra Barič
Barič
Naftagas
Elemir
28 : 19
Jedinstvo
Bočar
Senta
Senta
32 : 23
Crvena Zvezda 2
Mokrin
Obilić
Novi Kneževac
24 : 29
Radnički
Jaša Tomić
Partizan (H)
Horgoš
17 : 27
DjurA Jakšić Gradnulica
Zrenjanin
Srbobran
Srbobran
39 : 23
ŽSK 2
Žabalj
Bačka Palanka
Bačka Palanka
37 : 27
Bačka-Tikvara
Bačka Palanka
Partizan
Budisava
19 : 18
Slavija
Novi Sad
Max Sport
Nova Pazova
26 : 27
Železničar
Inđija
Jagodina
Jagodina
37 : 28
Crvena Zvezda
Beograd
Vojvodina
Petrovaradin
23 : 39
BMS Milenijum
Beograd
Kikinda
Kikinda
33 : 22
Junior
Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
22 : 26
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Naisa
Niš
21 : 23
Radnički (KG)
Kragujevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
26 : 25
Kučevo
Kučevo
Slodes
Beograd
17 : 32
Topčider
Beograd
ORK Beograd
Beograd
31 : 28
Voždovac 1955
Beograd
Sloga
Požega
15 : 23
Župa
Aleksandrovac
Laki
Crvenka
20 : 14
Želja
Žabalj
Naftagas
Elemir
18 : 18
Vrbas
Vrbas
Radnički
Kovin
26 : 21
Jedinstvo
Kačarevo
Petrovaradin
Petrovaradin
28 : 20
Topola
Bačka Topola
Dolovo
Dolovo
39 : 20
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Obilić
Novi Kneževac
9 : 31
Partizan
Iđoš
Odžaci
Odžaci
15 : 15
Deronje
Deronje
Tikvara
Bačka Palanka
49 : 11
Železničar 2
Inđija
Eret
Bač
20 : 22
Rusin
Ruski Krstur
Hajduk
Beška
21 : 15
Temerin 2
Temerin

Ragbi 13

Novi Beograd
Beograd
0 : 18
Dorćol
Beograd
Niš
Niš
22 : 44
Radnički
Nova Pazova