XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 283 utakmica za dan
Nedelja, 18 Avgust 2013

Fudbal

Sindjelić
Beograd
4 : 0
Dolina
Padina
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
0 : 2
Rudar
Kostolac
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Krušik
Valjevo
0 : 1
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
0 : 0
Sloboda
Čačak
Polet
Ljubić
1 : 1
Šapine
Šapine
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Bane
Raška
Mladi radnik
Požarevac
2 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Pobeda
Beloševac
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Kopaonik
Brus
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Moravac Orion
Mrštane
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Tabane Trgovački
Jagodina
Car Konstantin
Niš
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Timočanin
Knjaževac
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Sinđelić
Niš
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
Sloga
Temerin
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Banat
Zrenjanin
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Palić
Palić
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Senta
Senta
Žarkovo
Beograd
1 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Sopot
Sopot
0 : 2
Zemun
Zemun
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Dorćol
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Turbina
Vreoci
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Srem
Jakovo
BASK
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Metalac
Kraljevo
Polet
Trbušani
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
6 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloboda
Grbice
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Homoljac
Žagubica
1 : 3
Gruža
Gruža
Morava
Velika Plana
1 : 0
Sloga
Batočina
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Napredak
Markovac
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Železničar
Požarevac
Borac
Žabari
3 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Sloga (S)
Sjenica
1 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Zlatar
Nova Varoš
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Brezovica
Brezovica
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Radan
Lebane
4 : 3
Zaplanjac
Gadžin Han
Dinamo
Vranje
6 : 1
Napredak
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Budućnost
Popovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
OFK Bor
Bor
Juhor
Obrež
6 : 0
Radnički
Lubnica
Borac (B)
Bivolje
1 : 1
Rembas
Resavica
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Lugomir
Rakitovo
2 : 2
Rtanj
Boljevac
Trajal
Kruševac
5 : 2
Kablovi
Zaječar
Tisa
Adorjan
0 : 3
OFK Kikinda
Kikinda
Borac (Starčevo)
Starčevo
3 : 2
TSC
Bačka Topola
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Vršac United
Vršac
Borac
Novi Sad
0 : 0
Hajduk
Beška
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Zvezdara
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
PKB
Padinska skela
1 : 1
Grafičar
Beograd
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Budućnost
Resnik
3 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
4 : 1
Ćava
Grošnica
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Sloga D
Desimirovac
Korićani
Korićani
3 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Polet
Trnovče
0 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 2
Šumadija
Azanja
Proleter
Vranovo
0 : 5
Borac
Ralja
SASK
Saraorci
3 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Pobeda
Golobok
0 : 3
Železničar (K)
Kusadak
RSK
Rabrovo
6 : 0
Sloga
Burovac
Rudar
Krepoljin
5 : 0
Integral
Batuša
Mladost
Biskuplje
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Makce
Makce
1 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Basarac
Mišljenovac
3 : 0
Vihor
Maljurevac
Omladinac
Šetonje
0 : 1
Beli Orao
Bradarac
Majur
Majur
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Hajduk Stanko
Crna Bara
4 : 0
Drina
Ljubovija
Lipolist
Lipolist
2 : 2
Sindjelić
Lipnica
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Antimon
Zajača
1 : 3
Mačva 2005
Bogatić
Provo
Provo
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Radjevac
Krupanj
7 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
GP Zlatibor
Užice
2 : 4
Jedinstvo (K)
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
0 : 7
Crnokosa
Kosjerić
Polet
Rasna
0 : 2
Železničar
Požega
Višesava
Bajina Bašta
2 : 2
Sečica
Seča reka
Zlatibor
Čajetina
6 : 0
Ariljska rampa
Požega
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 1
Naisus
Rožina
Morava
Žitkovac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 1
Borac (A)
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Orljane
Orljane
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Proleter (M)
Mezgraja
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Mladost (M)
Medoševac
5 : 2
Vrtište
Vrtište
Proleter (DV)
Donja Vrežina
5 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Mladost (L)
Lalinac
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Sloga
Donje Vidovo
4 : 1
Mladost (D)
Dublje
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Napredak (D)
Drenovac
5 : 2
Vinorača
Vinorača
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Levač
Rekovac
BSK
Buljane
1 : 0
Bratstvo
Međureč
Pepeljevac
Pepeljevac
4 : 0
Naupare
Naupare
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Vinogradar
Zleginje
2 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Trudbenik
Stalać
2 : 3
Sloga Dašnica
Dašnica
Mladost
Makrešane
4 : 2
Gradina
Pejovac
Čitluk
Čitluk
1 : 3
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Jasika
Jasika
3 : 1
Šanac
Šanac
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Partizan (G)
Gaj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
2 : 1
Slavija
Kovačica
Železničar
Pančevo
4 : 0
Tempo
Sefkerin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
4 : 0
Vojvodina
Crepaja
Kolonija
Kovin
4 : 2
Sloga (P)
Plandište
Bačka
Mol
0 : 2
Preporod
Novi Žednik
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Olimpija (G)
Gunaroš
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bajša
Bajša
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Jedinstvo
Bočar
1 : 1
Radnički (S)
Sutjeska
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Potisje
Knićanin
1 : 3
Naftagas
Elemir
Borac
Aleksandrovo
0 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Borac
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Kula
Kula
Sremac
Vojka
6 : 0
Železničar
Inđija
Hrtkovci
Hrtkovci
3 : 3
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 0
Radnički
Irig
Kupinovo
Kupinovo
5 : 0
1. Maj
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Ljukovo
Ljukovo
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Borac
Šajkaš
9 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 2
Mladost (T)
Turija
TSK
Temerin
2 : 1
Tvrdjava
Bač
Kabel
Novi Sad
8 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Sloga
Lužnice
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Košutnjak
Kragujevac
3 : 0
Azbest
aaa
Kremenac
Rogojevac
0 : 1
Borac
Drenovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Hajduk
Jovanovac
5 : 0
Zastava
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Seljak
Cvetojevac
Botunje
Botunje
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Radnički
Koceljeva
10 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Galeb
Cerovac
Cerić
Miokus
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
0 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga Krnic
Krnić
2 : 2
Borac
Vladimirci
Sloga Mat
Matijevac
0 : 7
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Mrovska
Mrovska
1 : 2
Volujac
Volujac
Borac Lešnica
Lešnica
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Stolice
Krupanj
Sloga K
Korenita
1 : 0
Borac K
Kozjak
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga LŠ
Lipnički Šor
6 : 0
Hajduk
Ribarica
Cerova
Cerova
7 : 4
Mladost
Borina
Velika Reka
Velika Reka
4 : 0
Bratstvo
Krupanj
BMR Petlovača
Petlovača
5 : 0
Napredak BP
Banovo Polje
Napredak RIB
Ribari
1 : 1
Torpedo
Tabanović
Drina
Badovinci
1 : 3
Partizan
Drenovac
Proleter
Šabac
5 : 1
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Napredak MB
Mačvanski Belotić
0 : 2
Premijer
Badovinci
Budućnost ZM
Zminjak
4 : 3
Sloboda
Salaš Crnobarski
Duško
Klenje
3 : 0
Sloga
Duvanište
Lauš
Lopaš
3 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Borac
Srednja Dobrinja
2 : 5
Lazarica
Prilipac
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Savinac
Visibaba
Plavi tok
Dražinovići
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Duškovci
Duškovci
Glumač
Glumač
7 : 1
Pobeda
Milićevo Selo
Kapidžija
Kapidžija
4 : 0
OFK Ribare
Ribare
Dvorane
Dvorane
0 : 2
13. April
Lomnica
Kupci
Kupci
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Dedina
Dedina
2 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 1
Rasina
Vitanovac
Parunovac
Parunovac
1 : 2
Sloga
Majdevo
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Dunav
Banatska Palanka
4 : 2
Dobrica
Dobrica
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Vladimirovac
Vladimirovac
Vinogradar
Gudurica
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 0
Ševac
Kusić
Hajduk
Šušara
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Tromedja
Majdan
2 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Graničar
Đala
2 : 0
Tisa (P)
Padej
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Partizan
Kupusina
3 : 2
Panonija
Lalić
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 4
Graničar
Riđica
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Dunav
Bački Monoštor
4 : 1
Rastina 1918
Rastina
Lipar
Lipar
2 : 1
Mladost
Kruščić
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 1
Šumar
Ogar
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Sloga Milšped
Krnješevci
Graničar
Grabovci
0 : 3
Napredak (Ž)
Žarkovac
Sloven
Sibač
5 : 0
Sremac
Deč
PSK Putinci
Putinci
3 : 2
Jedinstvo (P)
Platičevo
Napredak (P)
Popinci
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dinamo
Budisava
5 : 2
Železničar
Novi Sad
Bačka
Begeč
1 : 7
Slavija
Novi Sad
Tatra
Kisač
0 : 0
Sofeks
Futog
Čenej
Čenej
0 : 3
Sirig
Sirig
Sremac Beomal
Čerević
6 : 0
Proleter
Banoštor
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
6 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Iskra (Kucura)
Kucura
3 : 1
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Hajduk (Čurug)
Čurug
2 : 0
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
5 : 1
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
0 : 3
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Mladost (Radič.)
Radičević
0 : 4
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Dizel
Bare
3 : 2
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik
Trnjane
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 3
Dunav
Ostrovo
Sloga (L)
Lučica
4 : 0
Napredak 1947
Batovac
Sopot
Požarevac
2 : 4
Napredak (P)
Poljana
Sloga (D)
Dubravica
4 : 1
Proleter
Požarevac
Konjuh
Konjuh
3 : 2
Pasjak 2013
Pasjak
Globoder
Globoder
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Srnje
Srnje
3 : 2
Meševo
Meševo
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 0
Zmajevac
Belasica
Grkljane
Grkljane
1 : 0
Drugari
Stanci
Jablanica
Jablanica
1 : 4
Lipovac
Lipovac
Polet (K)
Kobilje
1 : 2
Zdravinje
Zdravinje
Polet (Š)
Šavrane
0 : 1
Bukovica
Bukovica
Trmčare
Trmčare
1 : 2
Modrica
Modrica
OFK Budućnost
Kaonik
8 : 1
Štitari
Štitari
Sremac
Dobrinci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Borac (S)
Stejanovci
3 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Krušedol
Krušedol
0 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Mladost (B)
Buđanovci
0 : 0
Borac (K)
Klenak
Car Uroš
Jazak
1 : 2
Polet
Nikinci
Sloga
Voganj
8 : 0
Planinac
Rivica
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Mogren
Budva
1 : 0
Budućnost
Podgorica
Bratstvo
Cijevna
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Kom
Podgorica
0 : 1
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
1 : 0
Arsenal
Tivat
Berane
Berane
2 : 0
Zora
Spuž
Zabjelo
Podgorica
0 : 1
Jezero
Plav
Cetinje
Cetinje
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Zvijezda
Gradačac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 3
Rudar
Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
1 : 1
Drina (Z)
Zvornik
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
BSK Borča
Borča
Sloboda Piont
Užice
1 : 0
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
4 : 0
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
5 : 0
BIP
Čačak
Javor
Ivanjica
6 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Spartak
Subotica
3 : 1
Čukarički
Beograd
Borac
Čačak
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Jagodina
Jagodina
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
5 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Nacional
Niš
1 : 0
AS
Novi Pazar
Smederevo
Smederevo
1 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Budućnost
Arilje
4 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Javor
Ivanjica
0 : 0
Dragačevo
Guča
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
FAP
Priboj
1 : 3
Bane
Raška
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac