XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 532 utakmica za dan
Subota, 29 Mart 2014

Fudbal

Donji Srem
Pećinci
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda Point
Užice
1 : 0
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
BSK Borča
Borča
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Borac
Čačak
1 : 0
Inđija
Inđija
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Bežanija
Beograd
Dolina
Padina
1 : 1
Timok
Zaječar
Smederevo
Smederevo
1 : 1
Radnik
Surdulica
Rudar
Kostolac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 0
Mačva
Šabac
Dubočica 1923
Leskovac
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Tabane Trgovački
Jagodina
2 : 1
Đerdap
Kladovo
SFK Moravac
Predejane
1 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Radnički (Š)
Šid
Bačka 1901
Subotica
4 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Palić
Palić
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Zemun
Zemun
2 : 0
Dorćol
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 0
Šumadija
Jagnjilo
Metalac
Kraljevo
2 : 0
Omladinac
Novo Selo
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Sloboda
Grbice
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Karađorđe
Topola
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Gruža
Gruža
2 : 1
Morava
Velika Plana
Šumadija
Toponica
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloga
Batočina
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga 1940
Bajina Bašta
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Borac
Šabac
3 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (UB)
Ub
4 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Budućnost
Valjevo
2 : 0
Brezovica
Brezovica
Ribnica
Mionica
1 : 0
Jedinstvo 1945
Vladimirci
Napredak
Aleksinac
1 : 0
Sloga
Leskovac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Lužnica
Babušnica
Radnički
Lubnica
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Trajal
Kruševac
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Rudar
Bor
Bilećanin
Sečanj
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Vršac
Vršac
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Tisa
Adorjan
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 2
Vršac United
Vršac
Graničar 1924
Adaševci
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
PIK Prigrevica
Prigrevica
2 : 0
Cement
Beočin
Mladost
Bački Jarak
1 : 3
Borac
Novi Sad
Vrbas
Vrbas
4 : 1
Srbobran
Srbobran
Jugović
Kać
0 : 0
Sloga
Erdevik
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 0
Polet
Sivac
Balkan Mirijevo
Mirijevo
1 : 3
Zvezdara
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
3 : 0
Spartak
Trnava
Majur
Majur
0 : 1
Lipolist
Lipolist
Sindjelić
Lipnica
0 : 0
Antimon
Zajača
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Jadar
Stupnica
Mačva 2005
Bogatić
0 : 0
Provo
Provo
Kačer
Belanovica
1 : 0
Tulari
Tulari
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Banjani
Banjani
Mladost (V)
Vračević
1 : 1
Spartak 1924
Ljig
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 1
Kolubara
Jabučje
OFK Divci
Divci
3 : 0
ZSK
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
2 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
3 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Moravica
Subotinac
4 : 0
Mekiš
Mekiš
Borac (A)
Azbresnica
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Malošište
Malošište
2 : 1
Orljane
Orljane
OFK Niš
Niš
3 : 0
Aluminjum
Niš
Radnički
Pertate
3 : 1
Jablanica
Medveđa
Polet
Samarinovac
1 : 1
Dobrič
Pejkovac
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Sloga
Veliko Selo
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 2
Padež
Petrovac
Morava
Vladičin Han
2 : 0
OFK Pavlovac
Pavlovac
Pčinja
Trgovište
5 : 1
OFK Alakince
Alakince
Čelik
Belo polje
0 : 0
Ternoci
Trnovac
FUD
Brus
2 : 0
Naupare
Naupare
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 1
Sloga Dašnica
Dašnica
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Branik
Štubik
BSK
Bogovina
6 : 1
OFK Knjaz
Trgovište
Rgotina
Rgotina
1 : 1
Omladinac
Grezna
Rudar (P)
Podvis
3 : 1
Osnić
Osnić
Midžor
Kalna
1 : 6
Bučje
Bučje kod Knjaževca
BAK
Bela Crkva
3 : 0
Kolonija
Kovin
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Bačka
Mol
AFK
Ada
2 : 1
Proleter
Njegoševo
Olimpija (G)
Gunaroš
0 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Čoka
Čoka
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 1
Mladost Bambi
Lukićevo
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 2
Potisje
Knićanin
Naftagas
Elemir
5 : 1
Borac
Aleksandrovo
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 0
Krajina
Krajišnik
Sloga
Čonoplja
0 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Borac
Bački Gračac
2 : 0
Polet
Karavukovo
Stanišić
Stanišić
1 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
0 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Železničar
Inđija
0 : 5
Hrtkovci
Hrtkovci
1. Maj
Ruma
0 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Tvrdjava
Bač
1 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Banja
Višnjička banja
Milutinac
Zemun
2 : 1
BSK 2012
Batajnica
Policajac
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Slavija
Beograd
1 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 1
Borac
Ostružnica
Krtinska
Krtinska
1 : 1
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 1
Budućnost
Zvečka
Proleter
Pečenog
4 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Šumadija
Šumarice
Mlada krila
Metikoši
1 : 1
Partizan
Vrba
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 5
Gruža
Vitanovac
Mladi Rudar
Rudnik
2 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Parmenac
Parmenac
3 : 1
Budućnost
Stančići
Bjelica
Milatovići
5 : 1
Prilike
Prilike
Mladost
Jelenac
0 : 1
BSK
Belosavci
Proleter
Jelovik
0 : 1
B 2000
Aranđelovac
Meteor
Lapovo
2 : 1
Bare
Bare
Bata Bulić
Bistrica
4 : 2
Napredak
Toponica
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
2 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Mladost PP
Pocerski Pričinović
4 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Gorki
Glušci
1 : 1
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Rudar 1945
Radljevo
2 : 2
Ratkovac
Ratkovac
Kalenić
Kalenić
2 : 2
Omladinac
Kalinovac
Real
Jasenica
0 : 3
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Pobeda
Rusna
Sloga (K)
Korman
3 : 1
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 1
OFK Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Mladost 1976
Biljeg
0 : 0
Padina
Padina
Sloga 1948 (M)
Malča
2 : 1
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Mramor 1927
Mramor
3 : 2
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Supovac
Supovac
3 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Sečanica
Sečanica
1 : 4
Palilulac
Niš
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 0
Delijski Vis
Niš
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 3
Vulkan 1963
Brenica
MB Marjan
Mala Biljanica
1 : 4
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Zvezda
Blato
2 : 0
Sloboda
Rasnica
Ursule
Ursule
2 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Rudar
Plazane
3 : 1
Radnički
Tekija
Ušće
Stalać
1 : 3
Omladinac
Pojate
OFK Sikole
Sikole
3 : 1
Ratar
Jasenica
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 3
Mladost
Resnik
Napredak 1976
Jošanica
1 : 1
Omladinac
Blendija
Glogonj
Glogonj
0 : 2
Spartak
Debeljača
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Radnički Ratar
Jaša Tomić
0 : 0
Naftagas
Boka
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 0
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
Noćaj
Noćaj
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Proleter
Banoštor
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 1
Sirig
Sirig
Borac
Rakovac
2 : 0
Železničar
Novi Sad
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 3
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Sparta
Beograd
0 : 2
Pionir
Besni Fok
Olimpija
Beograd
2 : 1
Pobednik
Beograd
Rudar
Zeoke
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
0 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Mladi radnik
Junkovac
2 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
OFK Burovo
Burovo
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sibnica
Sibnica
0 : 5
OFK Slatina
Slatina
Vojvoda
Dučina
0 : 1
Stojnik
Stojnik
Metalac
Požarevac
3 : 2
Pobeda
Stari Kostolac
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
0 : 5
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Sloga DB
Donja Bukovica
3 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
2 : 5
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
3 : 1
Jedinstvo
Milorci
Gornje Krajince
Gornje Krajince
3 : 0
Napredak
Bogojevce
Goblen
Badince
6 : 2
Nomanica
Nomanica
Grdanica
Grdanica
0 : 0
Bratstvo
Zlokućane
Radnik 2013
Sisince
4 : 0
Milanovo
Milanovo
Real
Donja Jajna
1 : 5
Bratstvo
Bratmilovce
BSK
Belanovce
1 : 5
Susica 2012
Kukolovce
Vrhunac
Radonjica
0 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 0
Rujišnik
Rujišnik
Stragari
Stragari
2 : 0
Jugovići
Bogdanje
Mladost
Mala Drenova
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Stevka Bozurevka
Bozurevac
2 : 5
Omladinac (O)
Odžaci
Omladinac (U)
Ugljarevo
1 : 3
Moravac-C 74
Selište
Padež
Padež
2 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Zmajevac
Belasica
1 : 3
Grkljane
Grkljane
Bukovica
Bukovica
2 : 4
OFK Budućnost
Kaonik
Sloga
Margita
2 : 1
Janošik
Janošik
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 2
Naša Krajina
Kupinik
OFK Borac
Lovci
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 1
Belica
Belica
PSS-192
Jagodina
2 : 0
Mladost
Bukovče
Hajduk
Miloševo
1 : 2
Bresje
Bresje
Omladinac
Bunar
7 : 0
Oniks
Lozovik
Pobeda
Piroman
2 : 1
Ljubinić
Ljubinić
Borac
Ušće
3 : 0
Partizan
Draževac
Proleter
Jasenak
3 : 0
Rekreativo
Zabrežje
Sloga
Ratari
3 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Baljevac
Baljevac
5 : 1
Skela
Skela
Crvena Zastava
Obrenovac
0 : 3
Zvezda Konatice
Konatice
Dečić
Tuzi
2 : 0
Mogren
Budva
Lovćen
Cetinje
3 : 2
Grbalj
Radanovići
Čelik
Nikšić
1 : 1
Rudar
Pljevlja
Budućnost
Podgorica
0 : 1
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 0
Mornar
Bar
Borac
Banja Luka
0 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 0
Rudar
Prijedor
Mladost
Velika Obarska
2 : 0
Zvijezda
Gradačac
Olimpic
Sarajevo
1 : 1
Travnik
Travnik
Čelik
Zenica
0 : 0
Vitez
Vitez
Leotar
Trebinje
0 : 3
Željezničar
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
4 : 0
Radnik
Bijeljina
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Sloga
Doboj
1 : 0
Napredak
Donji Šepak
Rudar
Ugljevik
0 : 1
Sutjeska
Foča
Mladost
Gacko
2 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
Kozara
Gradiška
0 : 0
Borac
Šamac
Modriča Maxima
Modriča
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
Proleter
Teslić
4 : 2
Podrinje
Janja
Drina (Z)
Zvornik
0 : 0
Drina HE
Višegrad
Jagodina
Jagodina
0 : 7
Napredak
Kruševac
LASK Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Požarevac
Požarevac
Novi Bečej
Novi Bečej
2 : 8
Mašinac
Niš
Trijumf
Kragujevac
0 : 6
Spartak
Subotica
Kolibri
Kuršumlija
1 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Nives
Knjaževac
4 : 0
Šabac
Šabac
Mačva
Šabac
1 : 0
Fruškogorac
Novi Sad
Gradac
Valjevo
1 : 3
Slatke male
Burovac
Unafortuna 04
Kragujevac
3 : 0
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
Radnički 2013
Rudovci
4 : 2
ŽFK Jerina
Smederevo
Rubin
Mol
1 : 5
Železničar
Pančevo
Sremice
Sremska Mitrovica
2 : 3
Radnički 1919
Zrenjanin
Bačka Žabalj
Žabalj
4 : 3
Budućnost
Gložan
Radnički (S)
Sombor
2 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
1 : 3
Dinamo
Pančevo
Banat
Zrenjanin
3 : 2
Donji Srem
Pećinci
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Indeks
Novi Sad
Novi Sad
Novi Sad
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Jadran
Kragujevac
2 : 4
Mladost (L)
Lučani
Pobeda
Beloševac
2 : 0
FAP
Priboj
BIP
Čačak
1 : 4
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Javor
Ivanjica
Arsenal
Kragujevac
5 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
5 : 1
Radnik
Surdulica
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Žitoradja
Žitorađa
1 : 2
Timok
Zajecar
Radan
Lebane
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Dinamo
Vranje
Bor
Bor
0 : 0
Palilulac
Niš
Svrljig
Svrljig
1 : 1
Toplicanin
Prokuplje
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Spartak
Subotica
Čukarički
Beograd
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
3 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 3
Spartak
Subotica
OFK Hajduk
Kula
2 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Železničar
Pančevo
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Bečej
Bečej
4 : 2
Banat
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Inđija
Inđija
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Vršac
Vršac
Bane
Raška
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Budućnost
Arilje
2 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Čantavir
Čantavir
1 : 4
Olimpia B
Totovo Selo
Bačka
Pačir
3 : 0
Palić
Palić
Subotica
Subotica
12 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Olimpia A
Totovo Selo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Banat
Vršac
6 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Sloga
Leskovac
0 : 2
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Borac
Čačak
Čukarički
Beograd
4 : 1
Savacijum
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Rad
Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
OFK Hajduk
Kula
6 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 0
TSC
Bačka Topola
Bečej
Bečej
9 : 0
Banat
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
1 : 10
Sloga (K)
Kraljevo
Dragačevo
Guča
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
FAP
Priboj
Bubamara
Kraljevo
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Bane
Raška
2 : 0
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
Senta
Senta
1 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Banat
Vršac
4 : 0
Radnički 1927
Vršac
Petar Urošev
Pančevo
3 : 0
BSK
Bavanište
Mika Antić
Pančevo
0 : 2
Radnički (K)
Kovin
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Kolonija
Kovin
Mladost (O)
Omoljica
2 : 0
Železničar
Pančevo
Tempo
Sefkerin
0 : 6
Jugoslavija
Jabuka
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 7
Proleter
Banatski Karlovac
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Slavija
Kovačica
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Subotica
Subotica
0 : 4
Spartak '02
Subotica
Senta
Senta
12 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Šumadija 1903 II
Kragujevac
0 : 8
Karađorđe
Topola
Šumadija 1903 I
Kragujevac
2 : 1
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Apolon 4 II
Kragujevac
4 : 0
Gruža
Gruža
Radnicki 1923 I
Kragujevac
5 : 1
Slavija
Kragujevac
Karađorđe
Rača
1 : 5
Duljaj
Topola

Košarka

MZT Skopje Aerodrom
Skopje
87 : 95
Radnički
Kragujevac
Krka
Novo Mesto
73 : 67
Szolnoki Olaj
Szolnok
Sloboda
Užice
62 : 64
Tamiš
Pančevo
Vršac
Vršac
102 : 78
Meridiana
Novi Sad
Crnokosa
Kosjerić
91 : 85
Napredak Rubin
Kruševac
Metalac
Valjevo
97 : 77
Smederevo
Smederevo
Konstantin
Niš
95 : 75
OKK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
85 : 76
FMP
Železnik
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
94 : 83
Sloga
Kraljevo
Pirot
Pirot
86 : 79
Napredak Maksi Ko
Aleksinac
Jagodina
Jagodina
93 : 84
Vojvodina
Novi Sad
Plana
Velika Plana
84 : 68
Železničar
Čačak
Polet
Ratina
84 : 80
Prva Petoletka
Trstenik
Zlatibor
Čajetina
79 : 70
Mileševac
Prijepolje
Radnik
Surdulica
77 : 64
Knjaževac
Knjaževac
Prokuplje
Prokuplje
95 : 73
OKK Junior
Niš
Niš
Niš
100 : 76
Kuršumlija
Kuršumlija
Rtanj
Boljevac
84 : 80
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Ruma
Ruma
66 : 81
Dunav
Stari Banovci
Akademik
Srbobran
93 : 75
Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
69 : 51
Mladost Teletehnika
Bački Jarak
Nova Pazova
Nova Pazova
52 : 103
Sveti Đorđe
Žitište
Mladost 2009
Zemun
64 : 92
Žarkovo
Beograd
Sparta Radijus Vektor
Beograd
69 : 61
Astra
Beograd
Beko
Beograd
92 : 89
Milan Trivić
Beograd
Zvezdara
Beograd
60 : 76
Viva Basket
Beograd
Bask
Beograd
57 : 93
Slodes
Beograd
Mionica
Mionica
96 : 86
Play off
Užice
Čačak 94
Čačak
70 : 58
Železničar
Lajkovac
Ivanjica
Ivanjica
70 : 63
M015
Šabac
Klik
Arilje
82 : 92
Čačak Basket Tim
Čačak
Užice
Užice
78 : 69
Vladimirci
Vladimirci
Mladenovac
Mladenovac
66 : 85
Milan Trivić 2
Beograd
Vitez
Beograd
84 : 78
Zvezdara 2
Beograd
Umka 2009
Beograd
93 : 77
Flash
Beograd
Grocka
Grocka
82 : 59
Mladost 2009 2
Zemun
Ras
Beograd
55 : 71
Surčin Dobanovci
Beograd
Radan
Lebane
90 : 67
Negotin
Negotin
Đerdap
Kladovo
50 : 69
Mladost Vesna
Bela Palanka
BSK Junior
Bujanovac
66 : 87
Jastrebac
Aleksinac
Hisar
Leskovac
68 : 76
Hajduk Veljko
Negotin
Vlasotince
Vlasotince
73 : 87
Zone Boys
Blace
Župa
Aleksandrovac
72 : 97
Basket Top
Kragujevac
Mladost
Smederevska Palanka
20 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Šumarice
Kragujevac
102 : 45
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Ušće
Ušće
83 : 81
Požarevac
Požarevac
Bane
Raška
49 : 81
Korićani
Kragujevac
Starinski
Smederevo
68 : 62
Paraćin
Paraćin
Vojvodina NM
Novo Mileševo
85 : 73
Kadet
Novi Sad
Feniks
Bačka Palanka
20 : 0
Apatin
Apatin
Pink
Šimanovci
90 : 108
Dinamo
Pančevo
Kris Kros
Pančevo
72 : 67
Omladinac
Novi Banovci
Partizan
Šid
105 : 79
Vojka
Vojka
BNS
Banatsko Novo Selo
86 : 65
Jadran
Golubinci
Radnički
Kovin
89 : 70
Družina Kozlovac
Crepaja
Indians Basket
Inđija
65 : 80
LSK
Laćarak
Radnički
Kragujevac
82 : 75
Vojvodina Nis Gas
Novi Sad
Jagodina 2001
Jagodina
72 : 99
Šumadija
Kragujevac
Partizan
Beograd
88 : 56
Stara Pazova
Stara Pazova
Crvena Zvezda
Beograd
84 : 54
Spartak
Subotica
Šabac
Šabac
68 : 67
Student Radnički
Niš
Srbobran Reahem
Srbobran
55 : 69
Vrbas Medela
Vrbas
Beočin
Beočin
76 : 68
Topolčanka
Bačka Topola
Play Off
Užice
54 : 77
Karaburma
Beograd
Kraljevo
Kraljevo
84 : 74
Ljubovija
Ljubovija
Loznica
Loznica
46 : 71
Time Out
Arilje
Ivanjica
Ivanjica
101 : 57
All Star
Prijepolje

Odbojka

Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Inđija
Inđija
Borac
Starčevo
3 : 1
Putevi
Ivanjica
Gračac
Gračac
3 : 1
FAP Livnica
Prijepolje
Pirot
Pirot
2 : 3
Desetka
Niš
Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Borac
Paraćin
Niš
Niš
3 : 1
Milenijum
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Radan
Lebane
3 : 0
Mladost
Vranje
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
2 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
Sloven
Ruma
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Srem Iton
Sremska Mitrovica
1 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Hercegovina
Ravni Topolovac
2 : 3
Futog
Futog
Rudar
Kostolac
0 : 3
Roda
Beograd
Sterija
Beograd
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 1
Loznica
Loznica
Obilić
Beograd
0 : 3
VA 014
Valjevo
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Radnički 2
Kragujevac
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 0
Duga
Beograd
As
Beograd
3 : 0
Blok Aut
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 1
Busije
Požarevac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Carina
Smederevo
Varadin
Petrovaradin
3 : 1
Futog
Futog
Mladost
Inđija
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Borac
Čačak
Tutin Stil Jasen
Tutin
3 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Ivanjica
Ivanjica
2 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Sloboda S
Čačak
3 : 0
Tajm
Užice
Ekonomac
Kraljevo
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Paraćin
Paraćin
3 : 2
Bor
Bor
Topličanin
Prokuplje
2 : 3
Milenijum
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Leskovac 98
Leskovac
LE-016
Leskovac
0 : 3
Vranje
Vranje
FOK
Futog
0 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Ruma
Ruma
3 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
1 : 3
Eaton Srem Tempo
Sremska Mitrovica
Slavija
Novi Sad
3 : 1
Vršac
Vršac
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Radnički
Kovin
Sterija
Beograd
0 : 3
Obilić
Beograd
Spas
Beograd
3 : 0
Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Poštar 064
Beograd
Lazarevac
Lazarevac
3 : 2
Imlek
Beograd
Šumadija
Aranđelovac
3 : 2
Spartak
Ljig
Mokra Gora
Mokra Gora
3 : 0
Tehničar
Kraljevo
Kraljevo
Kraljevo
2 : 3
Leposavić
Leposavić
Bane
Raška
3 : 1
Zvečan
Zvečan
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Trstenik
Trstenik
Čačak
Čačak
0 : 3
Stars
Požega
Lučani
Lučani
1 : 3
Tara
Bajina Bašta
Borac 2
Čačak
3 : 0
Arilje
Arilje
Radnički 3
Kragujevac
0 : 3
Kraguj 2
Kragujevac
Kraguj 3
Kragujevac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Ravno
Ćuprija
0 : 3
Radnički 2
Kragujevac
Futog vest
Futog
3 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Grbić
Temerin
1 : 3
Partizan
Bač
Čemp 07
Novi Sad
1 : 3
VST
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
3 : 2
NS Volej tim
Novi Sad
Žabalj Volej
Žabalj
3 : 1
Futog 2
Futog
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Hercegovina
Ravni Topolovac
Volejstars
Zrenjanin
3 : 0
MD Zrenjanin 2
Zrenjanin
Koral
Vršac
1 : 3
Kikinda
Kikinda
Žitište
Žitište
3 : 0
Banat
Vršac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
0 : 3
Krajišnik
Krajišnik
Mladost
Nova Pazova
3 : 0
Prvi Tempo
Sremska Mitrovica
Star
Novi Sad
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Beočin Metal
Beočin
2 : 3
Odbojka 013
Pančevo
Maks
Šid
3 : 1
Trijumf 2013
Šid
Eaton Srem Tempo 2
Sremska Mitrovica
3 : 0
Neoplanta
Novi Sad
Zaslon
Šabac
3 : 0
Proleter
Loznica
Tamnava Voćar
Koceljeva
0 : 3
Ub
Ub
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 1
Ribnica
Mionica
VA 014
Valjevo
3 : 0
Rađevac
Krupanj
Osečina
Osečina
3 : 0
Valjevo
Valjevo
NIS Spartak 2
Subotica
3 : 0
CVS
Sombor
Goks In
Bački Gračac
2 : 3
Senta
Senta
Merkur
Bačka Palanka
3 : 0
Apatin
Apatin
Bečej
Bečej
3 : 0
Turija
Turija
Volejstars
Sombor
2 : 3
Hajduk
Kula
Mladi Radnik 2
Požarevac
3 : 0
Rudar
Kostolac
Tvrđava L
Smederevo
3 : 1
Plana
Velika Plana
Tehničar
Smederevo
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Carina
Smederevo
2 : 3
Mladi Radnik
Požarevac
Stampedo
Niš
0 : 3
Pirot
Pirot
Caribrod
Dimitrovgrad
0 : 3
Aleksinac
Aleksinac
Naissus 97
Niš
0 : 3
Desetka
Niš
Prvi Tempo 2
Sremska Mitrovica
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Sloga
Čalma
3 : 0
Mladost
Martinci
Mitrovica
Sremska Mitrovica
0 : 3
Radinci Volej
Veliki Radinci
Sremac
Vojka
3 : 1
Srem 022
Sremska Mitrovica
KI 0230
Kikinda
3 : 1
Kikinda 2
Kikinda
Subotica
Subotica
3 : 1
Panonija
Panonija
Zlatica
Padej
3 : 0
Topola
Bačka Topola
NIS Spartak 3
Subotica
2 : 3
Vollejstar
Subotica

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
23 : 21
Crvena Zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
26 : 26
Napredak
Kruševac
Radnički
Kragujevac
33 : 28
Morava
Velika Plana
PKB
Padinska Skela
15 : 24
Metaloplastika
Šabac
Vrbas Carnex
Vrbas
33 : 30
Spartak Vojput
Subotica
Železničar 1949
Niš
32 : 31
Rudar
Kostolac
Mladost
Bački Jarak
26 : 34
Dinamo
Pancevo
Proleter
Zrenjanin
31 : 31
Titel Džon Dir
Titel
Smederevo
Smederevo
26 : 22
Sindjelić
Beograd
Zlatar
Nova Varoš
41 : 29
Radnički 2
Kragujevac
Priboj
Priboj
24 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
38 : 24
Novi Pazar
Novi Pazar
Lokomotiva
Lapovo
30 : 24
Prva Petoletka
Trstenik
Karađorđe
Topola
30 : 23
Štrpce Tandems
Štrpce
Bane
Raška
10 : 0
Knez Lazar 2
Kruševac
Jedinstvo
Novi Bečej
27 : 22
Metalac
Futog
Napredak
Čestereg
23 : 19
Somborelektro
Sombor
Rekreativo
Beograd
19 : 19
Studentski grad
Beograd
Mačva
Bogatić
34 : 27
Ub
Ub
Morava
Vladičin Han
21 : 34
Radan
Lebane
Omladinac (D)
Deliblato
54 : 18
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljaca
29 : 28
Omladinac (I)
Ilandža
Radnički
Kovin
28 : 25
Dolovo
Dolovo
Crepaja
Crepaja
22 : 23
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vrsac
33 : 15
Dinamo 2
Pančevo
Dalmatinac
Riđica
36 : 22
Rusin
Ruski Krstur
Vojput 2
Subotica
23 : 20
Sombor
Sombor
Grafičar
Bezdan
27 : 30
Graničar
Gakovo
Kljajićevo
Kljajićevo
40 : 28
Borac
Bački Gračac
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
31 : 9
Košutnjak
Čačak
Metalac
Kraljevo
32 : 25
Napredak 12
Kruševac
Metalac AD
Gornji Milanovac
29 : 29
Prijepolje
Prijepolje
Sočanica
Sočanica
30 : 26
Čačak
Čačak
Rudar
Kostolac
26 : 16
VGSK
Veliko Gradište
Cepelin
Beograd
20 : 19
Junior
Beograd
ORK Loznica
Loznica
32 : 16
Mačva
šabac
Feniks
Beograd
29 : 24
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Želja
Žabalj
32 : 20
Miletić
Mošorin
Laki
Crvenka
25 : 21
Naftagas
Elemir
Vrbas
Vrbas
40 : 26
Radnički
Kovin
Apatin
Apatin
18 : 18
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Kačarevo
30 : 27
Topola
Bačka Topola
Mladost 1949
Zaječar
35 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Morava Han
Vladičin Han
21 : 19
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
29 : 11
Dubočica
Leskovac
Knjaževac 2
Knjaževac
28 : 25
Vlasotince
Vlasotince

Futsal

Bečej
Bečej
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
VIK Naisus
Niš
4 : 2
Kalča
Niš
Vranje
Vranje
1 : 6
Ekonomac
Kragujevac
Smederevo
Smederevo
3 : 5
SAS
Zrenjanin
Ekonomac 2
Kragujevac
6 : 1
RB
Valjevo
Mašinac
Kragujevac
3 : 4
Fontana
Čačak
Raška
Raška
3 : 0
Bajina Bašta
Bajina Bašta
Partenon
Smederevska Palanka
3 : 3
Užice
Užice
Deus Futsal
Sremska Mitrovica
3 : 2
Forum
Vršac
Leteći Holandjanin
Vrbas
1 : 0
Tvrdjava
Novi Sad
Nova Pazova
Nova Pazova
4 : 1
Tango Liman
Novi Sad
Ekonomist
Beograd
6 : 2
Gardec
Grocka
Slodes
Beograd
3 : 6
TMF Adonis hospital
Beograd
Kareli
Ub
2 : 4
Flash
Mionica
Aranđelovac
Aranđelovac
4 : 3
Župski Rubin
Prijepolje
92
Užice
6 : 4
Kosjerić
Kosjerić
Ivanjica
Ivanjica
3 : 3
Kragujevac 2011
Kragujevac
Telep
Novi Sad
22 : 2
Bačka
Bačka Palanka
Gurgusovac
Knjaževac
7 : 5
Kopernikus Vidre 2
Niš

Ragbi 13

Bijeli Zečevi
Banja Luka
14 : 52
Crvena Zvezda
Beograd
Vojna akademija
Beograd
0 : 18
Voždovac
Beograd
Zmaj
Zemun
18 : 0
Vojvoda
Pančevo
Soko
Vranje
18 : 0
Niš
Niš