XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 553 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2013

Fudbal

Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Rudar
Kostolac
Krušik
Valjevo
0 : 0
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Mačva
Šabac
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Polet
Ljubić
1 : 1
Loznica
Loznica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Sloboda
Čačak
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Bane
Raška
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Kopaonik
Brus
2 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Tabane Trgovački
Jagodina
Sloga (D)
Despotovac
1 : 3
SFK Moravac
Predejane
Sinđelić
Niš
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga
Temerin
5 : 0
Tekstilac
Odžaci
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Bačka 1901
Subotica
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Palić
Palić
0 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Senta
Senta
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sopot
Sopot
2 : 2
Železnik Lasta
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Dorćol
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
Hajduk
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
1 : 4
IM Rakovica
Rakovica
BASK
Beograd
4 : 0
Turbina
Vreoci
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Srem
Jakovo
Polet
Trbušani
4 : 0
Arsenal
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 2
Dragačevo
Guča
Tutin
Tutin
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Slavija
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
Karađorđe
Ribnica
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Obilić
Živica
Morava
Velika Plana
2 : 1
Gruža
Gruža
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Šumadija
Toponica
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Sloga
Batočina
Mladi radnik
Radinac
1 : 1
Napredak
Markovac
Borac
Žabari
1 : 0
Šumadinac (B)
Brzan
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 0
Železničar
Požarevac
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Sloga 1940
Bajina Bašta
Zlatar
Nova Varoš
0 : 2
Borac
Šabac
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Budućnost
Valjevo
Dinamo
Vranje
4 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Pukovac
Pukovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 2
Budućnost
Popovac
Juhor
Obrež
0 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Borac (B)
Bivolje
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Dragocvet
Dragocvet
7 : 0
Radnički
Lubnica
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Rembas
Resavica
Trajal
Kruševac
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Vršac
Vršac
Tisa
Adorjan
3 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Borac (Starčevo)
Starčevo
1 : 2
Borac (Sakule)
Sakule
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Borac
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Bački Jarak
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
PKB
Padinska skela
5 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Sremčica
Sremčica
1 : 2
Baćevac
Baćevac
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Radnik
Ušće
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Polet
Ratina
Radnički
Kovači
0 : 2
Ribnica
Jovac
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Morava
Mrsać
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
0 : 0
Lazac
Lazac
Mladost (P)
Preljina
3 : 1
Prijevor
Prijevor
Mladost (A)
Atenica
1 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Trnava
4 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 1
Miokovci
Miokovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 0
Morava
Katrga
Rudar
Bresnica
2 : 0
Napredak
Svračkovci
Ovčar
Markovica
6 : 0
Omladinac
Zablaće (Čačak)
Jadran
Kragujevac
3 : 3
Budućnost
Resnik
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Male Pčelice
Kolonija
Kragujevac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
Korićani
Korićani
0 : 1
Ćava
Grošnica
Srbija
Ilićevo
4 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Vinča
Vinča
Beli orlovi
Konjuša
3 : 1
Šatornja
Šatornja
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Partizan
Darosava
3 : 1
Šumadinac
Stojnik
Borac
Pajsijević
5 : 4
Junkovac
Junkovac
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 1
Vitlina-Bokanja
Gorovič
Marjan
Knić
2 : 0
Banja
Banja
Sloboda
Lipe
7 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Glavaš
Glibovac
0 : 2
Bačinac
Bačinac
Polet
Trnovče
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost (MK)
Mala Krsna
1 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Proleter
Vranovo
2 : 4
Mladi borac
Veliko Orašje
SASK
Saraorci
1 : 0
Šumadija
Azanja
Pobeda
Golobok
1 : 0
Borac
Ralja
Železničar (K)
Kusadak
2 : 1
Budućnost (R)
Ratari
RSK
Rabrovo
3 : 0
Mlava
Malo Laole
Rudar
Krepoljin
3 : 2
Polet
Suvi Do
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Sloga
Burovac
Makce
Makce
2 : 1
Integral
Batuša
Basarac
Mišljenovac
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Omladinac
Šetonje
4 : 0
Vihor
Maljurevac
Beli Orao
Bradarac
1 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Lipolist
Lipolist
5 : 1
Majur
Majur
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Drina
Ljubovija
Antimon
Zajača
1 : 0
Sindjelić
Lipnica
Radjevac
Krupanj
5 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
Jedinstvo (Š)
Štitar
0 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Tulari
Tulari
1 : 2
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
1 : 0
OFK Divci
Divci
Trlić
Trlić
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
Jedinstvo (K)
Kalenić
Polet
Rasna
2 : 1
GP Zlatibor
Užice
Višesava
Bajina Bašta
1 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor
Čajetina
2 : 2
Železničar
Požega
Budućnost
Arilje
0 : 3
Perućac
Perućac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Rad
Merošina
3 : 2
Rasovača
Rasovača
Radnički 1924 (K)
Kočane
2 : 2
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Orljane
Orljane
1 : 1
Malošište
Malošište
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Rudar
Jelašnica
0 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Morava
Krušce
2 : 6
Mladost (M)
Medoševac
Mladi Borac
Živkovo
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 1
Gradac
Konopnica
Jablanica
Medveđa
9 : 0
Radnički
Pertate
Progres
Ladovica
5 : 0
Vučje
Vučje
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 3
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Sloga
Lipovica
Dobrič
Pejkovac
0 : 1
Polet
Samarinovac
Jastrebac
Blace
13 : 0
N.S. Tatko
Stara Božurna
Partizanski put
Grudaš
1 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
Dunđerski
Voljčinac
Omladinac
Podina
2 : 5
Pobeda
Donje Crnatovo
Željuša
Željuša
1 : 4
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Gnjilan
Gnjilan
2 : 2
Jedinstvo ( P )
Pirot
Sloga
Veliko Selo
1 : 4
Tanasko Rajić
Pirot
Padež
Petrovac
3 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Trešnjevka
Lopardince
1 : 1
Mladost (S)
Suvojnica
Besa 2005
Bujanovac
0 : 3
Morava
Vladičin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
0 : 0
Nebeski Anđeli
Vranje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 0
Vihor
Žbevac
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
6 : 2
Biljači
Biljača
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 0
Mladost (D)
Dublje
Napredak (D)
Drenovac
3 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (J)
Jovac
4 : 2
Vinorača
Vinorača
Morava (R)
Ribare
1 : 1
Budućnost
Miliva
BSK
Buljane
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 4
Bratstvo
Međureč
Naupare
Naupare
2 : 1
FUD
Brus
Sloga Ćićevac
Ćićevac
3 : 0
Šanac
Šanac
Gradina
Pejovac
2 : 1
Jasika
Jasika
Sloga Dašnica
Dašnica
3 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
Čitluk
Čitluk
Mačkovac
Mačkovac
2 : 0
Mladost
Makrešane
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Temnić 1924
Varvarin
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Branik
Štubik
Radnički
Klokočevac
3 : 1
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Zlot
Zlot
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
ŠSK
Štipina
OFK 019 Zaječar
Zaječar
1 : 0
Omladinac
Grezna
Sloga
Minićevo
6 : 3
OFK Knjaz
Trgovište
Borac
Vražogrnac
1 : 1
Trebič
Sokobanja
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Železničar
Pančevo
0 : 0
Polet
Izbište
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Slavija
Kovačica
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 1
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Kolonija
Kovin
3 : 2
BAK
Bela Crkva
Olimpija (TS)
Totovo Selo
1 : 3
Krivaja
Krivaja
Bačka
Mol
2 : 4
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Njegoševo
4 : 2
AFK
Ada
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Čoka
Čoka
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Potisje
Knićanin
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Borac
Aleksandrovo
2 : 1
Naftagas
Elemir
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 2
Stanišić
Stanišić
Radnički
Irig
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Jadran
Golubinci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
Kupinovo
Kupinovo
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Sremac
Vojka
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 1
Sloven (R)
Ruma
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 2
Budućnost (G)
Gložan
TSK
Temerin
1 : 0
Borac
Šajkaš
Kabel
Novi Sad
4 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Mladost (NS)
Novi Sad
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Komgrap
Beograd
13. maj
Zemun
0 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Obilić
Beograd
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Posavina
Stubline
1 : 3
Budućnost
Zvečka
Borac
Lazarevac
2 : 3
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
Šumadija
Šopić
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Vranić
Vranić
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Vlaška
Vlaška
Kosmaj
Ralja
1 : 3
Boleč
Boleč
Napredak
Međulužje
0 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Vinča
Vinča
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
3 : 1
Torlak
Beograd
Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Proleter
Pečenog
Tavnik
Tavnik
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Napredak
Gračac
0 : 3
Stubal
Stubal
Šumadija
Šumarice
2 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Partizan
Vrba
5 : 2
Mlada krila
Metikoši
Morava (S)
Sirča
1 : 1
Zvezda
Čukojevac
Gruža
Vitanovac
4 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jablanica
Jablanica
4 : 0
Brezak
Pranjani
Ozremica
Beršići
1 : 4
Majdan
Majdan
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Ozrem PMH
Ozrem
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Strelac
Miokovci
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Lugovi
Čačak
0 : 0
Zadrugar
Gornja Trepča
Rakova
Rakova
1 : 2
Morava
Mojsinje
Kej
Čačak
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Polet (G)
Goričani
2 : 0
Vujan
Prislonica
Prilike
Prilike
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Jelica
Goračići
1 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Košutnjak
Kragujevac
0 : 3
Šumadija 1934
Drača
Kremenac
Rogojevac
0 : 0
Sloga
Lužnice
OFK Žeželj
Donja Sabanta
3 : 0
Azbest
aaa
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Borac
Drenovac
21. oktobar
Kragujevac
3 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Zastava
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 5
Seljak
Cvetojevac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
Misača
Misača
Proleter
Jelovik
3 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Kopljari
Kopljari
0 : 0
Žabare
Žabare
Trnava
Donja Trnava
1 : 4
BSK
Belosavci
Kotlenik
Guncati
0 : 5
Pobeda (S)
Sepci
Mladost (B)
Bošnjane
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
Grivac
Grivac
0 : 0
BSK
Borač
Mladost MG (S)
Saranovo
1 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
Budućnost
Vezičevo
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Mladost
Porodin
Polet
Aleksandrovac
0 : 0
Omladinac (S)
Starčevo
Napredak
Toponica
5 : 4
Bata Bulić
Bistrica
Borac
Veliko Laole
0 : 1
Omladinac (B)
Busur
Radnički
Knežica
0 : 1
Omladinac (M)
Mirijevo
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Rudar
Stamnica
Sloga (Ć)
Ćirikovac
1 : 2
Napredak
Bubušinac
Borac
Klenovnik
1 : 2
Kurjače
Kurjače
Mladi Borac
Majilovac
1 : 4
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Karađorđe
Mišar
0 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Radnički
Koceljeva
4 : 1
Galeb
Cerovac
Volujac
Volujac
1 : 4
Dobrava
Vukošić
Cerić
Miokus
1 : 4
Borac
Vladimirci
Trešnjevka
Trbusac
3 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga Mat
Matijevac
0 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 1
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
7 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga K
Korenita
0 : 3
Borac Lešnica
Lešnica
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Borac K
Kozjak
Sloga LŠ
Lipnički Šor
4 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Cerova
Cerova
5 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Velika Reka
Velika Reka
6 : 0
Hajduk
Ribarica
Bratstvo
Krupanj
2 : 2
Mladost
Borina
Napredak RIB
Ribari
5 : 2
Napredak BP
Banovo Polje
Drina
Badovinci
1 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Proleter
Šabac
1 : 4
Partizan
Drenovac
Napredak MB
Mačvanski Belotić
2 : 1
Gorki
Glušci
Budućnost ZM
Zminjak
5 : 0
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Duško
Klenje
1 : 0
Premijer
Badovinci
Sloga
Duvanište
3 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Iskra
Donja Bukovica
5 : 2
Tešnjar
Valjevo
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 0
Liplje
Liplje
Ribnikar
Pecka
2 : 6
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Stepanje
Stepanje
1 : 7
Sovljak
Sovljak
Ratkovac
Ratkovac
0 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Polet (T)
Takovo
4 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Proleter
Bajevac
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Omladinac
Kalinovac
3 : 2
Kalenić
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 2
Trešnjica
Tvrdići
Ježevica
Ježevica
0 : 2
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Plavi tok
Dražinovići
4 : 3
Lazarica
Prilipac
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Glumač
Glumač
1 : 4
Avijatičar
Vranjani
Pobeda
Milićevo Selo
1 : 3
Duškovci
Duškovci
Sloga (K)
Korman
1 : 0
Polet (R)
Radevac
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
1 : 2
Jedinstvo
Bobovište
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Kraljevo
Selo Kraljevo
5 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Sloga 1948 (M)
Malča
1 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Radnički 1936
Trupale
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Sečanica
Sečanica
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Supovac
Supovac
0 : 3
Palilulac
Niš
Mramor 1927
Mramor
7 : 1
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
7 : 2
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
4 : 2
MB Marjan
Mala Biljanica
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Polet
Stajkovce
Veternica
Leskovac
1 : 2
Železničar
Brestovac
Omladinac
Donje Sinkovce
4 : 0
Navalin
Navalin
OFK Brza
Brza
3 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Temac
Temska
1 : 4
Borac
Barje Čiflik
Jerma
Sukovo
0 : 3
Dragoš
Pirot
Crni Vrh
Deonica
0 : 5
Sloga
Voljavče
Sindjelić (G)
Grabovac
1 : 0
Napredak (SL)
Staro Lanište
Kolare
Kolare
1 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Juhor
Glavinci
4 : 0
Resavac (S)
Subotica
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 5
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
7 : 2
Radnički
Tekija
Resavac (VP)
Veliki Popović
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Javor
Sladaja
1 : 1
Napredak (ST)
Stubica
Polet
Senje
1 : 0
Istok 63
Plana
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 6
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Mladost (T)
Toljevac
0 : 5
Blagotin
Poljna
Župski biseri
Lacisled
1 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Sloga
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 5
Omladinac
Pojate
Ušće
Stalać
2 : 1
Mladi radnik
Bačina
Dvorane
Dvorane
3 : 0
OFK Ribare
Ribare
Kupci
Kupci
3 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Dedina
Dedina
0 : 0
13. April
Lomnica
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Parunovac
Parunovac
4 : 0
Dušan Ristić
Kukljin
BSK
Bela Voda
0 : 2
Rasina
Vitanovac
Sebečevac
Sebečevac
5 : 0
Sloga
Majdevo
Graničar
Aleksandrovac
1 : 0
Vidrovac
Vidrovac
Ratar
Jasenica
0 : 3
OFK Sikole
Sikole
Srbovo
Srbovo
2 : 0
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
2 : 5
Kovilovo
Kovilovo
Rečka
Rečka
1 : 2
Smedovac
Smedovac
OFK Tamnič
Tamnič
3 : 0
Slatina
Negotin
Polet
Jabukovac
2 : 2
Čubra
Čubra
Omladinac (O)
Opovo
7 : 1
Pobeda
Samoš
Spartak
Debeljača
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Polet
Idvor
1 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Unirea
Uzdin
3 : 0
Glogonj
Glogonj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Ratar
Kruščica
5 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Hajduk
Šušara
4 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Ševac
Kusić
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Jadran
Sanad
1 : 1
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
Tisa (P)
Padej
4 : 0
Hajduk
Podlokanj
Lokomotiva
Subotica
3 : 2
Đurđin
Đurđin
Bratstvo
Ljutovo
3 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
0 : 3
Dušan Silni
Subotica
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Udarnik
Višnjevac
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Omladinac
Botoš
5 : 0
OFK Klek
Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 2
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
6 : 0
Zlatica
Zlatica
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
0 : 3
Borac
Zrenjanin
Naftagas
Boka
1 : 2
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Napredak
Banatska Topola
2 : 3
2. Oktobar
Kumane
Delija
Mokrin
3 : 3
Borac
Iđoš
ŽAK
Kikinda
2 : 0
Polet
Nakovo
Partizan
Kupusina
2 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 0
OFK Metalac
Sombor
OFK Šikara
Sombor
0 : 3
Graničar
Riđica
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Dinamo
Sonta
Lipar
Lipar
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
Jedinstvo (P)
Platičevo
Sremac
Deč
1 : 3
Napredak (P)
Popinci
Napredak (Ž)
Žarkovac
1 : 2
PSK Putinci
Putinci
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Šumar
Ogar
2 : 6
Sloven
Sibač
Dunav
Novi Slankamen
0 : 0
Graničar
Grabovci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
Podunavac
Belegiš
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Sinđelić
Gibarac
Napredak (V)
Vašica
0 : 0
Borac (M)
Martinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
6 : 3
Sloboda
Šašinci
Omladinac (M)
Molovin
1 : 5
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Noćaj
Noćaj
5 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Srem
Sremska Rača
1 : 1
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Hajduk
Divoš
Dinamo
Budisava
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Bačka
Begeč
6 : 0
Železničar
Novi Sad
Tatra
Kisač
1 : 0
Susek
Susek
Čenej
Čenej
0 : 2
Slavija
Novi Sad
Sremac Beomal
Čerević
1 : 1
Sirig
Sirig
Omladinac
Stepanovićevo
4 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Proleter
Banoštor
Iskra (Kucura)
Kucura
2 : 2
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Hajduk (Čurug)
Čurug
10 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
1 : 0
Titel
Titel
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
5 : 4
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
1 : 0
Mladost (Radič.)
Radičević
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
3 : 1
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Bačka
Despotovo
1 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
4 : 2
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
3 : 4
Krivanj
Selenča
Mladi Borac
Županjac
0 : 4
Rudar
Zeoke
Bistrica
Bistrica
3 : 0
Sloga
Lukavica
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Polet
Mirosaljci
1 : 1
Sloboda
Stubica
Omladinac
Drakčići
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Musina Reka
Musina reka
2 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Budućnost
Samaila
3 : 2
Studen Vitez
Studenica
Zgodačica
Godačica
1 : 2
Real
Podunavci
Mladost 1925
Oplanići
3 : 1
Popovići
Popovići
Miločajac
Miločaj
2 : 1
Jedinstvo
Godačica
Desine
Desine
0 : 3
Carevac
Carevac
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Polet
Bikinje
0 : 2
Pek
Kusiće
Graničar 2013
Zatonje
0 : 5
Radnički
Požeženo
Mrčkovac
Mrčkovac
0 : 2
Kumane
Kumane
OFK Vinci
Vinci
2 : 0
Električar
Šuvajić
Barič
Barič
3 : 0
Usije
Usije
Srednjevo
Srednjevo
2 : 1
Ram
Ram
Dizel
Bare
4 : 1
Sloga 1936
Kasidol
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 1
Metalac
Požarevac
Sloga (L)
Lučica
8 : 0
Stig 1955
Beranje
Sopot
Požarevac
0 : 0
Napredak 1947
Batovac
Sloga (D)
Dubravica
0 : 1
Dunavac
Petka
Proleter
Požarevac
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Krnule 09
Krnule
1 : 0
Mladost PB
Pocerski Belotic
Polet
Jalovik
3 : 1
Žika
Provo
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 2
Sloga Ridj
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
3 : 2
Hajduk
Debrc
Sloga Trgošped
Mehovine
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 3
Torpedo
Lojanice
Komanice
Komanice
4 : 3
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
1 : 3
Mionica
Mionica
Popadić
Popadić
18 : 1
Proleter
Latković
Mladost
Latković
1 : 1
Veliševac
Veliševac
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 3
Toplica
Donja Toplica
Rakac Stave
Stave
3 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Mladost
Valjevska Kamenica
6 : 1
Paune
Paune
Zadrugar
Lopatanj
1 : 2
Borac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Gradac
Valjevo
2 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Bujacic
Bujacic
2 : 2
Zabari
Zabari
Napredak
Bogojevce
2 : 8
Goblen
Badince
Jašunja
Jašunja
1 : 0
Grdanica
Grdanica
Jedinstvo
Duboka
1 : 4
Osaonica
Bagrdan
Lipar
Donji Račnik
0 : 0
Ribnik
Ribnik
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
Trnava
Trnava
Sloboda
Šuljkovac
0 : 1
Morava (KS)
Kočino Selo
Morava (R)
Rajkinac
2 : 2
Kolonija
Jagodina
Partizan (M)
Majur
2 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Polet
Zabrega
3 : 3
Popovac
Popovac
Železničar
Klačevica
0 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Omladinac
Šaludovac
4 : 1
Vihor
Golubovac
Heroj
Busilovac
3 : 2
Sloboda
Krežbinac
Mladost (R)
Raševica
0 : 0
ISK Izvor
Izvor
OFK Borac
Bošnjane
3 : 2
Budućnost (L)
Lebina
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 1
Moravac-C 74
Selište
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Borjak 2013
Okruglica
2 : 5
Jugovići
Bogdanje
Konjuh
Konjuh
1 : 7
Žabare
Žabare
Globoder
Globoder
4 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Srnje
Srnje
6 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Meševo
Meševo
2 : 2
Kruševica
Kruševica
Grkljane
Grkljane
5 : 0
Zmajevac
Belasica
Jablanica
Jablanica
1 : 3
Rasinac
Veliko Golovode
Polet (K)
Kobilje
2 : 1
Drugari
Stanci
Polet (Š)
Šavrane
1 : 3
Lipovac
Lipovac
Trmčare
Trmčare
2 : 3
Zdravinje
Zdravinje
OFK Budućnost
Kaonik
6 : 0
Bukovica
Bukovica
Štitari
Štitari
2 : 1
Modrica
Modrica
Janošik
Janošik
1 : 2
Sloga
Margita
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Lokve
Lokve
ASK
Aradac
1 : 0
Proleter
Neuzina
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Mladost
Belo Blato
Sloga
Jarkovac
3 : 1
Jedinstvo
Ečka
Borac (S)
Stejanovci
0 : 1
Vojvodina
Neradin
Krušedol
Krušedol
2 : 0
Sremac
Dobrinci
Mladost (B)
Buđanovci
4 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Car Uroš
Jazak
2 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Sloga
Voganj
0 : 0
Borac (K)
Klenak
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 7
Polet
Nikinci
27. Oktobar
Šatrinci
4 : 1
Planinac
Rivica
Napredak
Šuljam
3 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
Sremac
Jarak
0 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Planinac
Ležimir
3 : 0
Borac (R)
Radenković
Grgurevci
Grgurevci
1 : 4
Borac (VR)
Veliki Radinci
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 0
OFK Bosut
Bosut
Jedinstvo
Ljuba
3 : 0
Bratstvo
Sot
Graničar
Jamena
3 : 2
Sremac
Berkasovo
Omladinac
Batrovci
2 : 1
Borac
Ilinci
Jednota
Šid
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Vajska
Vajska
1 : 2
Slavija
Bođani
Mladost
Mali Bač
1 : 1
Borac
Vizić
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 1
Sloga
Plavna
BSK
Brajkovac
0 : 0
Vreoci
Vreoci
Šumadinac (K)
Kruševica
2 : 2
Mladost (L)
Leskovac
OFK Radnički
Dren
3 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Proleter
Vrbovno
3 : 1
OFK Borac
Arapovac
Budućnost
Podgorica
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Kom
Podgorica
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
2 : 0
Bratstvo
Cijevna
Berane
Berane
0 : 1
Bokelj
Kotor
Zabjelo
Podgorica
1 : 0
Arsenal
Tivat
Cetinje
Cetinje
1 : 2
Zora
Spuž
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Jezero
Plav
Borac
Banja Luka
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Vitez
Vitez
Široki Brijeg
Široki Brijeg
5 : 1
Travnik
Travnik
Mladost
Velika Obarska
1 : 1
Velež
Mostar
Sloboda Piont
Užice
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Napredak
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Borac
Čačak
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Indeks
Novi Sad
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
FAP
Priboj
Svrljig
Svrljig
0 : 3
Palilulac
Niš
Bežanija
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Čukarički
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
BSK Borča 2
Borča
2 : 1
Grafičar
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 0
Budućnost
Ratari
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Rad
Beograd
AS
Novi Pazar
4 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Budućnost
Arilje
0 : 1
Čačak 94
Čačak
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Javor
Ivanjica
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 6
Omladinac (O)
Opovo
Sloboda Point
Užice
9 : 0
Nacional
Niš
Borac
Čačak
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Čačak 94
Čačak
0 : 3
BIP
Čačak
Budućnost
Arilje
1 : 1
Javor
Ivanjica
Sloga (P)
Plandište
12 : 0
Polet
Izbište
Radnički (K)
Kovin
3 : 5
Mika Antić
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10 : 1
Stenli
Glogonj
Bresje Superior
Velika Plana
3 : 0
Budućnost
Ratari