XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 599 utakmica za dan
Nedelja, 25 Maj 2014

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Čukarički
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Spartak
Subotica
1 : 4
Partizan
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Sloboda Point
Užice
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Borac
Čačak
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Mladost (L)
Lučani
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Dolina
Padina
1 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
0 : 3
BSK Borča
Borča
Radnik
Surdulica
3 : 0
Sindjelić
Beograd
Timok
Zaječar
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Bežanija
Beograd
0 : 0
Inđija
Inđija
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 2
Car Konstantin
Niš
Kopaonik
Brus
1 : 0
Sinđelić
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
SFK Moravac
Predejane
Dubočica 1923
Leskovac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Palić
Palić
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Sloga
Temerin
1 : 0
Senta
Senta
Radnički (Š)
Šid
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
Tekstilac
Odžaci
0 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
2 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo
Pančevo
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Polet
Trbušani
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija
Toponica
2 : 1
Šumadinac (B)
Brzan
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Topličanin
Prokuplje
Pukovac
Pukovac
6 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloga
Leskovac
0 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Svrljig
Svrljig
3 : 0
Lužnica
Babušnica
Dinamo
Vranje
5 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Radan
Lebane
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Napredak
Aleksinac
3 : 1
Budućnost
Popovac
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Bukovik
Razanj
OFK Bor
Bor
4 : 1
Lugomir
Rakitovo
Dragocvet
Dragocvet
4 : 1
Trajal
Kruševac
Borac (B)
Bivolje
3 : 4
Rudar
Bor
Dunav
Prahovo
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
Rtanj
Boljevac
Župa
Aleksandrovac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radnički
Lubnica
1 : 3
Rembas
Resavica
Bilećanin
Sečanj
3 : 1
Borac (Starčevo)
Starčevo
Tisa
Adorjan
4 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 4
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Bačka (P)
Pačir
3 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Vršac
Vršac
0 : 2
TSC
Bačka Topola
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Borac (Sakule)
Sakule
Graničar 1924
Adaševci
1 : 3
Srbobran
Srbobran
Borac
Novi Sad
4 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Cement
Beočin
4 : 0
Polet
Sivac
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 0
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
0 : 0
Hajduk
Beška
Mladost
Bački Jarak
4 : 1
Vrbas
Vrbas
Budućnost
Konarevo
0 : 2
Borac (V)
Vraneši
Ribnica
Jovac
2 : 3
Polet
Ratina
Morava
Mrsać
1 : 0
Radnik
Ušće
Braća Vuković
Lađevci
2 : 0
Mataruge
Mataruge
Lazac
Lazac
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
0 : 1
Radnički
Kovači
Slatina
Slatina
6 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Miokovci
Miokovci
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Morava
Katrga
1 : 2
Prijevor
Prijevor
Napredak
Svračkovci
3 : 0
Gorušica
Viča
Omladinac
Zablaće (Čačak)
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
Ovčar
Markovica
5 : 0
Mladost (A)
Atenica
Rudar
Bresnica
3 : 0
Spartak
Trnava
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
4 : 3
Budućnost
Resnik
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Partizan
Cerovac
Korićani
Korićani
1 : 6
Sušica
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Zvečan
Zvečan
3 : 0
Moša
Banje
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Proleter
Vranovo
Budućnost (MK)
Mala Krsna
6 : 4
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
3 : 0
Pobeda
Golobok
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Železničar (K)
Kusadak
Sloboda
Lipe
3 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Bačinac
Bačinac
1 : 0
Borac
Ralja
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Šumadija
Azanja
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Mlava
Malo Laole
2 : 0
Basarac
Mišljenovac
Makce
Makce
1 : 3
Đerdap
Golubac
Mladost
Biskuplje
3 : 0
Omladinac
Šetonje
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Beli Orao
Bradarac
RSK
Rabrovo
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga
Burovac
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Integral
Batuša
3 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Železničar
Požega
3 : 0
Jedinstvo (K)
Kalenić
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
GP Zlatibor
Užice
Rad
Merošina
3 : 1
Orljane
Orljane
Morava
Žitkovac
1 : 4
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 3
Malošište
Malošište
Borac (T)
Trnjane
3 : 0
Borac (A)
Azbresnica
Rasovača
Rasovača
7 : 4
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Mladost (M)
Medoševac
1 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Moravac 1948
Gornje Međurovo
3 : 4
Mladost (L)
Lalinac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Crvena zastava
Hum
OFK Niš
Niš
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Aluminjum
Niš
5 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Morava
Krušce
4 : 1
Vrtište
Vrtište
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 4
Rudar
Jelašnica
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Jablanica
Medveđa
Lemind Livnica
Leskovac
0 : 2
Progres
Ladovica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 0
Budućnost
Orašje
Šumadija
Razgojna
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Mladi Borac
Živkovo
7 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 0
Sloga
Lipovica
Umac
Miroševce
4 : 3
Čekmin
Čekmin
Gradac
Konopnica
1 : 3
Bobište
Bobište
Radnički
Pertate
3 : 1
Vučje
Vučje
Kosanica
Kuršumlija
7 : 0
Polet
Samarinovac
Dunđerski
Voljčinac
2 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Borac
Držanovac
0 : 2
N.S. Tatko
Stara Božurna
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 2
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
2 : 7
Jastrebac
Blace
Jug Bogdan
Đakus
4 : 0
Partizanski put
Grudaš
Kosovac
Prokuplje
3 : 2
Trbunje
Trbunje
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
6 : 0
Sloga
Veliko Selo
Željuša
Željuša
3 : 4
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
5 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Jedinstvo ( P )
Pirot
5 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Trešnjevka
Lopardince
2 : 8
Pčinja
Trgovište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 6
Nebeski Anđeli
Vranje
Levosoje
Levosoje
2 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Ternoci
Trnovac
0 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
Mineralac
Klokot
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Rudar
Kosovska Kamenica
3 : 2
Glama
Koretište
Ugljare
Ugljare
7 : 2
Sitnica
Lepina
Gracko
Staro Gracko
3 : 0
Čaglavica
Čaglavica
Vinorača
Vinorača
4 : 2
Mladost (D)
Dublje
Budućnost
Miliva
6 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Levač
Rekovac
3 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Bratstvo
Međureč
5 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (K)
Koncarevo
3 : 0
OFK Tekstilac
Paraćin
Morava 1918
Ćuprija
3 : 2
Mladost (J)
Jovac
BSK
Buljane
1 : 3
Morava (R)
Ribare
Naupare
Naupare
4 : 5
Čitluk
Čitluk
Mladost
Makrešane
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Trudbenik
Stalać
3 : 3
Jasika
Jasika
Temnić 1924
Varvarin
6 : 0
Šanac
Šanac
Vinogradar
Zleginje
1 : 2
FUD
Brus
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 5
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 3
Gradina
Pejovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
Sloga Dašnica
Dašnica
Mačkovac
Mačkovac
3 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga
Kobišnica
3 : 6
Ključ
Podvrška
Brodoremont
Kladovo
4 : 0
Branik
Štubik
Rajac
Rajac
3 : 3
Poreč
Donji milanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
2 : 0
Blizna
Blizna
Brestovac
Brestovac
5 : 1
Radnički
Klokočevac
Slatina
Bor
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Omladinac
Grezna
0 : 5
Mladost
Sumrakovac
Polet
Jablanica
2 : 2
ŠSK
Štipina
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 4
Osnić
Osnić
Rudar (VČ)
Grljan
4 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Trebič
Sokobanja
3 : 1
Midžor
Kalna
Borac
Vražogrnac
3 : 1
Rudar (P)
Podvis
Sloga
Minićevo
4 : 3
Rgotina
Rgotina
Partizan (G)
Gaj
5 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Železničar
Pančevo
3 : 0
Kolonija
Kovin
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Sloga (P)
Plandište
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Vojvodina
Crepaja
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 2
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
4 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Slavija
Kovačica
7 : 1
Tempo
Sefkerin
Čantavir
Čantavir
0 : 7
Jadran
Feketić
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
2 : 2
Bajša
Bajša
Olimpija (TS)
Totovo Selo
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Subotica
Subotica
11 : 0
Čoka
Čoka
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 0
Begej
Žitište
Potisje
Knićanin
2 : 3
Borac
Aleksandrovo
Rusanda
Melenci
1 : 2
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost Bambi
Lukićevo
5 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Jedinstvo
Bočar
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 2
Naftagas
Elemir
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 1
Vojvodina (P)
Perlez
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Polet
Karavukovo
Omladinac (B)
Bukovac
0 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
BSK
Bački Brestovac
6 : 2
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Borac
Bački Gračac
Budućnost
Salaš Noćajski
8 : 0
Železničar
Inđija
Jadran
Golubinci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Radnički
Irig
2 : 1
Sremac
Vojka
Ljukovo
Ljukovo
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Tvrdjava
Bač
0 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
Borac
Šajkaš
Jedinstvo
Rumenka
1 : 3
TSK
Temerin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
8 : 2
Veternik
Veternik
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
Vrnjci
Vrnjci
3 : 4
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
2 : 3
Proleter
Pečenog
Gruža
Vitanovac
3 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Morava (S)
Sirča
2 : 2
Napredak
Gračac
Partizan
Vrba
3 : 3
Šumadija
Šumarice
Jelica
Goračići
3 : 0
Sloga
Kaona
Dedinje Junajted
Guča
1 : 0
Bratstvo
Dljin
Prilike
Prilike
2 : 2
Kotraža
Kotraža
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 3
Brezova
Brezova
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Gradina
Rti
Radnički
Turica
2 : 5
Jedinstvo (P)
Puhovo
Kutlovo
Kutlovo
3 : 1
Šumadija 1934
Drača
Zastava
Kragujevac
2 : 2
Borac
Drenovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
Sloga
Lužnice
Mladost Teferič
Kragujevac
2 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Botunje
Botunje
1 : 1
Kremenac
Rogojevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost
Novo Selo
0 : 3
Sloga
Miloševac
Jasenica
Kruševo
0 : 3
Omladinac
Rakinac
Ravni Gaj
Malo Orašje
4 : 3
Šumadinac
Binovac
Podunavac
Udovice
0 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
1 : 3
Drugovac
Drugovac
Slavija
Smederevo
0 : 3
Kolarac
Kolari
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Jezava
Smederevo
Papazovac
Smederevo
3 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Vučak
Vučak
1 : 0
Sloga
Lugavčina
Budućnost
Vezičevo
1 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (B)
Busur
4 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Omladinac (M)
Mirijevo
7 : 1
Mladost
Porodin
Rudar
Stamnica
5 : 3
Krilaš
Ćovdin
Dragoš
Oreškovica
5 : 4
Zadrugar
Tabanovac
Radnički
Knežica
3 : 2
Polet
Aleksandrovac
Borac
Veliko Laole
4 : 2
Napredak
Toponica
Volujac
Volujac
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Trešnjevka
Trbusac
2 : 2
Radnički
Koceljeva
Dumača
Pocerski Metković
4 : 2
Cerić
Miokus
Galeb
Cerovac
2 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 2
Sloga Krnic
Krnić
Dobrava
Vukošić
3 : 4
Sloga Mat
Matijevac
Partizan
Drenovac
7 : 2
Napredak BP
Banovo Polje
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
1 : 3
BMR Petlovača
Petlovača
Premijer
Badovinci
3 : 0
Napredak RIB
Ribari
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 2
Drina
Badovinci
Sloga
Duvanište
3 : 0
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
3 : 0
Proleter
Šabac
Budućnost ZM
Zminjak
0 : 1
Napredak MB
Mačvanski Belotić
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Omladinac
Kalinovac
Proleter
Bajevac
1 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
7 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Ratkovac
Ratkovac
2 : 2
Kalenić
Kalenić
Stepanje
Stepanje
0 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Ježevica
Ježevica
3 : 0
Blagaja
Rupeljevo
Borac
Srednja Dobrinja
1 : 3
Napredak
Gornja Dobrinja
Lauš
Lopaš
4 : 1
Glumač
Glumač
Dobrinjac
Donja Dobrinja
1 : 3
Duškovci
Duškovci
Lazarica
Prilipac
2 : 5
Avijatičar
Vranjani
Savinac
Visibaba
3 : 0
Gorobilje
Gorobilje
Dušnik
Donji Dušnik
1 : 0
Real
Jasenica
Doljevac 1971
Doljevac
0 : 3
Toplica
Šarlinac
Moravac (Č)
Čečina
4 : 2
Knežica
Knežica
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 2
Pobeda
Rusna
Jedinstvo
Bobovište
5 : 2
Polet (R)
Radevac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Feniks 2012
Gornji Krupac
1 : 4
Sloga (K)
Korman
Kraljevo
Selo Kraljevo
1 : 4
OFK Draževac
Draževac
Aleksandrovo
Aleksandrovo
5 : 1
Dobrič
Brest
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Padina
Padina
0 : 3
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Koprijan 1975
Gradište
3 : 2
Mladost 1976
Biljeg
Sečanica
Sečanica
4 : 2
Sloga 1948 (M)
Malča
Mladost (DK)
Donji Komren
4 : 2
Supovac
Supovac
Radnički 1936
Trupale
4 : 2
Mramor 1927
Mramor
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 3
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
Vulkan 1963
Brenica
3 : 3
Čegar 2013 (K)
Kamenica
Stevan Nešticki
Leskovik
2 : 2
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Delijski Vis
Niš
1 : 2
Palilulac
Niš
Omladinac
Donje Sinkovce
11 : 0
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Veternica
Leskovac
3 : 6
OFK Brza
Brza
Kumarevo
Kumarevo
1 : 2
Mladost (V)
Vinarce
Polet
Stajkovce
6 : 0
Navalin
Navalin
Morava
Gložane
1 : 4
Železničar
Brestovac
Provalija
Pirot
3 : 0
Sloboda
Rasnica
Temac
Temska
5 : 2
Jerma
Sukovo
Lokomotiva
Belo Polje
0 : 6
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
0 : 0
Zvezda
Blato
Juhor
Glavinci
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
Kolare
Kolare
4 : 2
Ursule
Ursule
Sindjelić (G)
Grabovac
0 : 3
Mladi radnik
Novo Lanište
Sloga
Voljavče
5 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Napredak (SL)
Staro Lanište
4 : 1
Zenit
Oparić
Vinogradar
Crkvenac
3 : 6
Resavac (S)
Subotica
Resavac (VP)
Veliki Popović
6 : 4
Šumadija
Trešnjevica
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Javor
Sladaja
Rudar
Plazane
4 : 1
Polet
Senje
Hajduk
Čepure
3 : 0
Istok 63
Plana
Napredak (SV)
Svojnovo
0 : 3
Napredak (ST)
Stubica
Radnički
Tekija
4 : 5
Napredak (Z)
Zlatovo
14. Oktobar
Izbenica
1 : 1
Rubin (Z)
Zalogovac
Župski biseri
Lacisled
6 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost (T)
Toljevac
4 : 0
Ušće
Stalać
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 2
Mladi radnik
Bačina
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 0
Omladinac
Pojate
Rubin (DS)
Donji Stupanj
4 : 3
Sloga
Lozna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 0
OFK Ribare
Ribare
Dušan Ristić
Kukljin
0 : 4
13. April
Lomnica
Rasina
Vitanovac
2 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Sloga
Majdevo
6 : 1
Dvorane
Dvorane
Sebečevac
Sebečevac
2 : 1
Kupci
Kupci
BSK
Bela Voda
3 : 1
Dedina
Dedina
Parunovac
Parunovac
3 : 4
Mudrakovac
Mudrakovac
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
5 : 0
Koča Andjelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
7 : 0
Velika Vrbica
Velika Vrbica
Egeta
Brza Palanka
1 : 2
Lokomotiva
Novi Sip
Pontes
Kostol
2 : 5
Napredak
Korbovo
Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Vidrovac
Vidrovac
Smedovac
Smedovac
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Deli Jovan
Sikole
4 : 2
OFK Sikole
Sikole
Slatina
Negotin
3 : 0
Graničar
Aleksandrovac
Čubra
Čubra
2 : 0
Ratar
Jasenica
Polet
Jabukovac
2 : 0
Srbovo
Srbovo
OFK Tamnič
Tamnič
2 : 1
Urovica
Urovica
Malajnica
Malajnica
5 : 2
Rečka
Rečka
Palilulac
Šarbanovac
1 : 5
Bukovik
Vrbovac
Omladinac
Blendija
1 : 1
Slemen
Milušinac
Pobeda
Trubarevac
2 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Sloga
Žučkovac
4 : 2
Sloboda 2013
Nikolinac
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
3 : 0
Mladost
Vasilj
Malinik
Podgorac
0 : 1
Kosovo
Zvezdan
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Vratarnica
Vratarnica
IMT
Boljevac
0 : 5
Kastrum
Gamzigrad
Pobeda
Samoš
5 : 3
Glogonj
Glogonj
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 1
Polet
Idvor
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 1
Spartak
Debeljača
Unirea
Uzdin
3 : 4
Omladinac (O)
Opovo
Borac (P)
Pločica
2 : 6
Strela
Ivanovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Proleter
Mramorak
3 : 6
Dolovo
Dolovo
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
2 : 5
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac (VG)
Vračev Gaj
6 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Potporanj
Potporanj
6 : 3
Vladimirovac
Vladimirovac
Partizan (K)
Kajtasovo
4 : 1
Dobrica
Dobrica
Ševac
Kusić
1 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Hajduk
Šušara
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 3
Vinogradar
Gudurica
Partizan (U)
Uljma
4 : 3
Ratar
Kruščica
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Jadran
Sanad
1 : 1
Graničar
Đala
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 1
Tisa (P)
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Sloga
Ostojićevo
8 : 1
Tisa B (A)
Adorjan
Đurđin
Đurđin
1 : 3
Žednik
Stari Žednik
Bikovo
Bikovo
3 : 1
Zrinjski 1932
Subotica
Solid
Subotica
7 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bratstvo
Ljutovo
6 : 2
Udarnik
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
0 : 4
Dušan Silni
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
6 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
Zlatica
Zlatica
1 : 1
OFK Klek
Klek
Borac
Zrenjanin
1 : 2
Banat
Čenta
Radnički Ratar
Jaša Tomić
7 : 0
Omladinac
Botoš
Mladost
Banatski Despotovac
5 : 4
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 1
Lehel
Mužlja
Naftagas
Boka
1 : 0
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
2. Oktobar
Kumane
1 : 2
Delija
Mokrin
Napredak
Banatska Topola
1 : 3
ŽAK
Kikinda
Borac
Iđoš
1 : 1
Polet
Nakovo
Progresul
Torak
2 : 2
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
5 : 5
Proleter
Međa
Napredak
Čestereg
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo 1947
Kolut
4 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 2
Lipar
Lipar
Partizan
Kupusina
0 : 0
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
OFK Metalac
Sombor
5 : 1
Dinamo
Sonta
Panonija
Lalić
0 : 3
Graničar
Riđica
Fruškogorac
Krčedin
1 : 4
Fruška Gora
Ruma
Sloven
Sibač
0 : 1
PSK Putinci
Putinci
Graničar
Grabovci
2 : 4
Napredak (P)
Popinci
Podunavac
Belegiš
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 4
Jedinstvo (P)
Platičevo
Šumar
Ogar
5 : 4
Sremac
Deč
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 2
Napredak (Ž)
Žarkovac
Omladinac (M)
Molovin
3 : 0
Srem
Sremska Rača
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Napredak (V)
Vašica
3 : 1
Hajduk
Divoš
Sinđelić
Gibarac
1 : 3
Fruškogorac (K)
Kukujevci
Borac (M)
Martinci
9 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Sloboda
Šašinci
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Šajkaš 1908
Kovilj
7 : 0
Čenej
Čenej
Tatra
Kisač
0 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka
Begeč
3 : 3
Sremac Beomal
Čerević
Borac
Rakovac
0 : 3
Omladinac
Stepanovićevo
Dinamo
Budisava
1 : 2
Vinogradar
Ledinci
OFK Futog
Futog
1 : 2
Proleter
Banoštor
Železničar
Novi Sad
1 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Susek
Susek
2 : 1
Sirig
Sirig
Slavija
Novi Sad
2 : 2
Sofeks
Futog
Napredak (Nadalj)
Nadalj
1 : 0
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Hajduk (Čurug)
Čurug
9 : 3
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Iskra (Kucura)
Kucura
4 : 1
Mladost (Radič.)
Radičević
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
4 : 1
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Obilić (Vilovo)
Vilovo
1 : 5
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Sloga (Lok)
Lok
1 : 3
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Miletić (Mošorin)
Mošorin
1 : 4
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
5 : 1
Titel
Titel
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Slavija
Pivnice
5 : 2
Borac 46
Obrovac
Maglić
Bački Maglić
4 : 3
Bačka
Despotovo
Vukićevica
Vukićevica
25.05.2014
17:30
Jedinstvo
Dren
Polet
Grabovac
25.05.2014
17:30
Urovci
Urovci
Poljane
Poljane
25.05.2014
17:30
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Veliko Polje
25.05.2014
17:30
Trstenica
Trstenica
Zadrugar
Orašac
25.05.2014
17:30
Rvati
Obrenovac
Ivanča
Velika Ivanča
5 : 1
Sloga
Granice
Napredak
Dubona
2 : 1
Šepšin
Šepšin
Omladinac
Rajkovac
2 : 3
Markovac
Markovac
Radnički PDM
Mladenovac
7 : 1
Borac
Amerić
OFK Slatina
Slatina
3 : 0
Mladost
Guberevac
Vis
Parcani
1 : 4
Rudar 2012
Babe
Denim
Drlupa
3 : 0
Stojnik
Stojnik
Drlupa
Drlupa
9 : 0
Sibnica
Sibnica
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Vojvoda
Dučina
Sloga 2012
Popović
0 : 4
4 Juli
Mali Požarevac
Mladost
Mala Ivanča
3 : 0
OFK Rogača
Rogača
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 7
Jedinstvo
Godačica
Mladost 1925
Oplanići
5 : 2
Borac (A)
Adrani
Đuriselac
Đuriselo
2 : 3
Studenac
Goločelo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 7
Divostin
Kragujevac
Borac
Novi Milanovac
1 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Ranilović
Ranilović
Tulež
Tulež
5 : 3
Gorski car
Garaši
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Brezovac
Brezovac
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
Šumadija
Sipić
3 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Karađorđe
Viševac
Rade Milošević
Dubočka
4 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
B.S.K.
Bošnjak
1 : 3
Mlava
Zabrđe
7 juli
Lopušnik
0 : 4
Soko
Krvije
Napredak
Simićevo
3 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Proleter
Četereže
1 : 5
Udarnik
Sibnica
Budućnost
Kočetin
1 : 4
OFK Porodin
Porodin
BSK
Brzohode
3 : 0
Mladost
Svinjarevo
Sloga
Viteževo
5 : 2
Jedinstvo
Oreovica
Mlava
Ribare
4 : 0
Budućnost
Milatovac
Dunav
Ostrovo
2 : 2
Metalac
Požarevac
Napredak 1947
Batovac
0 : 5
Napredak 1934
Nabrđe
Dunavac
Petka
1 : 3
Sloga 1936
Kasidol
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Proleter
Požarevac
0 : 3
Dizel
Bare
Sloga (D)
Dubravica
1 : 1
Zemljoradnik
Trnjane
Sopot
Požarevac
6 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Kaona
Kaona
2 : 4
Sloga
Mustapić
Homolje
Bukovska
1 : 2
Neresnica
Neresnica
Jedinstvo
Mala Vranjska
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Korman
Korman
7 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Rudar
Brasina
25.05.2014
Mladost Lo
Loznica
Prva Iskra
Runjani
25.05.2014
Sloga
Straža
Tolisavac - VT
Tolisavac
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo
Poljanice
4 : 4
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Veliševac
Veliševac
3 : 1
Orao
Poljanice
Gornji Mušić
Gornji Mušić
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Komanice
Komanice
2 : 1
Mladost
Latković
Mionica
Mionica
17 : 3
Proleter
Latković
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Goblen
Badince
4 : 1
Sušica 2012
Kukulovce
Polet
Sekurič
2 : 6
OFK Blagotin
Belušić
OFK Tvrđava
Županjevac
1 : 6
Beočić
Beočić
Sloboda
Šuljkovac
0 : 1
Jedinstvo
Duboka
Dražmirovac
Dražmirovac
1 : 1
Morava (R)
Rajkinac
Lipar
Donji Račnik
3 : 1
Partizan (M)
Majur
Osaonica
Bagrdan
0 : 4
Partizan (G)
Glogovac
Ribnik
Ribnik
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Trnava
Trnava
0 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost
Gložane
3 : 0
Mladost "B"
Gložane
Radnički "B"
Svilajnac
0 : 3
Jedinstvo
Troponje
Mladost Virine
Virine
0 : 3
OFK Krušar
Krušar
Sloga
Isakovo
2 : 7
OFK Batinac
Batinac
Budućnost
Vlaška
0 : 2
Supska
Supska
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Mladost 1950
Lomnica
Rudar (ST)
Stenjevac
4 : 3
Sindjelić
Vojnik
Beljanica
Strmosten
5 : 3
Planinac
Panjevac
Parcane
Parcane
3 : 0
Gradac
Pločnik
Kiseljak
Orašje
10 : 2
Čukarički
Kruševica
Velika Morava
Selo Varvarin
0 : 0
Varvarin
Varvarin
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Kostrež
Ćićevac
Mladost
Mala Drenova
2 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Polet 57
Milutovac
6 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Stevka Bozurevka
Bozurevac
5 : 0
Stragari
Stragari
Omladinac (U)
Ugljarevo
6 : 3
Rujišnik
Rujišnik
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
3 : 0
Jugovići
Bogdanje
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 4
Topoljak
Grabovac
Moravac-C 74
Selište
0 : 3
Vinogradar
Riljac
Omladinac (O)
Odžaci
2 : 1
Sloboda 1948
Mijajlovac
Ratajac
Rataje
5 : 1
Mladost (R)
Raklja
Mladost (G)
Garevina
4 : 0
Mladi Gorani
Dupci
Konjuh
Konjuh
3 : 1
Meševo
Meševo
Sokolovi
Velika Kruševica
4 : 3
Kruševica
Kruševica
Žabare
Žabare
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Lipovac
Lipovac
4 : 0
Zmajevac
Belasica
Zdravinje
Zdravinje
5 : 1
Drugari
Stanci
Bukovica
Bukovica
1 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Modrica
Modrica
3 : 2
Grkljane
Grkljane
Štitari
Štitari
5 : 5
Jablanica
Jablanica
OFK Budućnost
Kaonik
8 : 1
Polet (K)
Kobilje
Trmčare
Trmčare
1 : 3
Polet (Š)
Šavrane
Lokve
Lokve
0 : 3
Banat
Ilandža
Pobeda
Parta
1 : 3
Jedinstvo
Orešac
Sloga
Jarkovac
0 : 2
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
2 : 5
Proleter
Neuzina
ASK
Aradac
2 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
MSK
Mihajlovo
0 : 0
Jedinstvo
Ečka
Vojvodina
Neradin
0 : 1
Car Uroš
Jazak
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 2
Sloga
Voganj
Krušedol
Krušedol
4 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Sremac
Dobrinci
4 : 0
Planinac
Rivica
Mladost (P)
Pavlovci
1 : 3
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 3
Borac (K)
Klenak
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 2
Mladost
Prhovo
Graničar
Obrež
4 : 0
Sloga
Maradik
Vitez
Subotište
0 : 4
OFK Brestač
Brestač
Lovac
Karlovčić
2 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Kameni
Ašanja
1 : 3
Borac
Jarkovci
Fruškogorac
Manđeloš
5 : 1
Napredak
Šuljam
Grgurevci
Grgurevci
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Planinac
Ležimir
1 : 2
BSK
Bešenovo
Sremac
Jarak
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
Sloga (Z-I)
Zasavica I
3 : 3
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (Č)
Čalma
4 : 3
Borac (R)
Radenković
Slavija
Bođani
4 : 3
Proleter
Karađorđevo
Naša Zvezda
Silbaš
0 : 4
Neštin
Neštin
Mladost
Mali Bač
2 : 0
Sloga
Plavna
Vajska
Vajska
5 : 3
Borac
Vizić
Bratstvo
Cijevna
3 : 2
Kom
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
4 : 1
Cetinje
Cetinje
Zabjelo
Podgorica
1 : 2
Arsenal
Tivat
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Jezero
Plav
Ibar
Rožaje
2 : 1
Berane
Berane
Bokelj
Kotor
0 : 0
Zora
Spuž
LASK Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
Spartak
Subotica
Mašinac
Niš
0 : 3
Napredak
Kruševac
Trijumf
Kragujevac
1 : 6
Požarevac
Požarevac
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Banat
Zrenjanin
3 : 2
Radnički (S)
Sombor
Novi Sad
Novi Sad
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Spartak
Subotica
4 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Hajduk
Kula
6 : 1
Dinamo
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Donji Srem
Pećinci
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Bečej
Bečej
8 : 1
Železničar
Pančevo
Dinamo
Pančevo
0 : 0
OFK Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
0 : 6
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
4 : 0
TSC
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 0
Banat
Zrenjanin
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
AS
Novi Pazar
Partizan
Beograd
3 : 3
Sloboda Point
Užice
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Mladost (L)
Lukićevo
Bečej
Bečej
3 : 1
Železničar
Pančevo
Dinamo
Pančevo
2 : 0
OFK Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
0 : 3
Spartak
Subotica
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Vršac
Vršac
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 0
Banat
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
6 : 0
Polet
Izbište
Hajdučica
Hajdučica
6 : 3
Vršac
Vršac
Sloga (P)
Plandište
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Mladost (O)
Omoljica
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Tempo
Sefkerin
0 : 17
Proleter
Banatski Karlovac
Čoka
Čoka
10 : 1
Čantavir
Čantavir
Dribling
Subotica
0 : 0
Spartak '02
Subotica
Bačka 1901
Subotica
12 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Polet
Popucke
0 : 9
Krusik
Valjevo
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Duljaj
Topola
Radnicki 1923 II
Kragujevac
0 : 6
Apolon 4 I
Kragujevac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Radnicki 1923 I
Kragujevac

Rukomet

Železničar 1949
Niš
29 : 31
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
30 : 36
Crvena Zvezda
Beograd
Beli Anđeo
Prijepolje
31 : 28
Hidroelektrana
Bajina Bašta
Rtanj
Boljevac
22 : 34
Mladost 1949
Zaječar
Radan
Lebane
35 : 16
Dubočica
Leskovac

Američki fudbal

GAT Dukes Novi Sad
Novi Sad
42 : 14
Forestlanders Mladenovac
Mladenovac
Panthers Pančevo
Pančevo
35 : 14
Indians Inđija
Inđija
Celtis Sombor
Sombor
10 : 14
Grofovi Novi Kneževac
Novi Kneževac
Golden Bears Bor
Bor
22 : 62
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo