XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 184 utakmica za dan
Subota, 14 Jun 2014


Fudbal

OFK Bor
Bor
5 : 0
Rudar
Bor
14.06.2014 17:30
OFK Bor
5 : 0
Rudar
Bilećanin
Sečanj
6 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
14.06.2014 17:00
Bilećanin
6 : 2
Crvena Zvezda (RS)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Vršac United
Vršac
14.06.2014 17:00
Kozara
2 : 0
Vršac United
Borac (Starčevo)
Starčevo
0 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
14.06.2014 17:00
Borac (Starčevo)
0 : 1
Proleter
Tisa
Adorjan
3 : 1
TSC
Bačka Topola
14.06.2014 17:00
Tisa
3 : 1
TSC
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
14.06.2014 17:00
Jedinstvo (BK)
3 : 1
OFK Kikinda
Bačka (P)
Pačir
2 : 3
Borac (Sakule)
Sakule
14.06.2014 17:00
Bačka (P)
2 : 3
Borac (Sakule)
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
14.06.2014 17:00
Radnički (K)
4 : 0
Budućnost
Vršac
Vršac
2 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
14.06.2014 17:00
Vršac
2 : 0
Sloboda
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Vinogradi DB
Kragujevac
14.06.2014 17:30
Sušica
0 : 2
Vinogradi DB
Jadran
Kragujevac
4 : 2
Sloga D
Desimirovac
14.06.2014 17:30
Jadran
4 : 2
Sloga D
Partizan
Cerovac
2 : 1
Ćava
Grošnica
14.06.2014 17:30
Partizan
2 : 1
Ćava
Sindjelić
Lipnica
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.06.2014 18:00
Sindjelić
1 : 2
Jedinstvo (MZ)
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 3
Drina
Ljubovija
14.06.2014 18:00
Gučevo
6 : 3
Drina
Mačva 2005
Bogatić
3 : 1
Majur
Majur
14.06.2014 18:00
Mačva 2005
3 : 1
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Lipolist
Lipolist
14.06.2014 18:00
Podrinje
2 : 1
Lipolist
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
14.06.2014 16:30
OFK Jabučje
0 : 2
Zadrugar
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Banjani
Banjani
14.06.2014 16:30
Pepeljevac
2 : 1
Banjani
OFK Divci
Divci
1 : 3
Spartak 1924
Ljig
14.06.2014 16:30
OFK Divci
1 : 3
Spartak 1924
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 2
Čekmin
Čekmin
14.06.2014 17:30
Jedinstvo (B)
3 : 2
Čekmin
Napredak
Izvor
0 : 0
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
14.06.2014 17:30
Napredak
0 : 0
Jedinstvo ( B.P)
Jedinstvo ( P )
Pirot
5 : 4
Željuša
Željuša
14.06.2014 11:00
Jedinstvo ( P )
5 : 4
Željuša
Tanasko Rajić
Pirot
6 : 3
Spartak
Pirot
14.06.2014 17:30
Tanasko Rajić
6 : 3
Spartak
Vladimir Durković
Berilovac
6 : 0
Gnjilan
Gnjilan
14.06.2014 17:30
Vladimir Durković
6 : 0
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
3 : 0
Sloga
Veliko Selo
14.06.2014 17:30
Zadrugar
3 : 0
Sloga
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
1 : 1
Padež
Petrovac
14.06.2014 17:30
Mladost (P.R)
1 : 1
Padež
Sloga
Kobišnica
2 : 1
Krivelj
Krivelj
14.06.2014 17:30
Sloga
2 : 1
Krivelj
Ključ
Podvrška
3 : 0
Poreč
Donji milanovac
14.06.2014 17:30
Ključ
3 : 0
Poreč
Zlot
Zlot
4 : 3
Blizna
Blizna
14.06.2014 17:30
Zlot
4 : 3
Blizna
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
14.06.2014 17:30
Brodoremont
3 : 2
Nemetali
Rajac
Rajac
0 : 3
Slatina
Bor
14.06.2014 17:30
Rajac
0 : 3
Slatina
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
Brestovac
Brestovac
14.06.2014 17:30
Rudna Glava
3 : 0
Brestovac
Osnić
Osnić
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
14.06.2014 17:30
Osnić
3 : 0
Mladost
ŠSK
Štipina
0 : 5
Bučje
Bučje kod Knjaževca
14.06.2014 17:30
ŠSK
0 : 5
Bučje
Omladinac
Grezna
3 : 1
Midžor
Kalna
14.06.2014 17:30
Omladinac
3 : 1
Midžor
Polet
Jablanica
1 : 5
Rudar (P)
Podvis
14.06.2014 17:30
Polet
1 : 5
Rudar (P)
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 3
OFK 019 Zaječar
Zaječar
14.06.2014 17:30
OFK Knjaz
1 : 3
OFK 019 Zaječar
Rudar (VČ)
Grljan
4 : 2
Rgotina
Rgotina
14.06.2014 17:30
Rudar (VČ)
4 : 2
Rgotina
Trebič
Sokobanja
0 : 3
Sloga
Minićevo
14.06.2014 17:30
Trebič
0 : 3
Sloga
Borac
Vražogrnac
2 : 6
BSK
Bogovina
14.06.2014 17:30
Borac
2 : 6
BSK
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 3
Zmaj 1953
Zemun
14.06.2014 17:30
PKB Kovilovo
3 : 3
Zmaj 1953
Borac
Ostružnica
2 : 1
Komgrap
Beograd
14.06.2014 17:30
Borac
2 : 1
Komgrap
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
13. maj
Zemun
14.06.2014 17:30
Poštar Zvezdara
2 : 1
13. maj
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
14.06.2014 17:30
Brodarac
1 : 0
Jedinstvo
BSK 2012
Batajnica
4 : 0
Obilić
Beograd
14.06.2014 17:30
BSK 2012
4 : 0
Obilić
Banja
Višnjička banja
3 : 2
Slavija
Beograd
14.06.2014 17:30
Banja
3 : 2
Slavija
Milutinac
Zemun
2 : 3
Policajac
Beograd
14.06.2014 17:30
Milutinac
2 : 3
Policajac
Vrnjci
Vrnjci
3 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
14.06.2014 18:00
Vrnjci
3 : 2
OFK Ras
Jedinstvo
Dragosinjci
3 : 4
Proleter
Pečenog
14.06.2014 18:00
Jedinstvo
3 : 4
Proleter
Stubal
Stubal
4 : 2
Tavnik
Tavnik
14.06.2014 18:00
Stubal
4 : 2
Tavnik
Magnohrom
Kraljevo
4 : 0
Čibukovac
Kraljevo
14.06.2014 18:00
Magnohrom
4 : 0
Čibukovac
Mlada krila
Metikoši
4 : 5
Napredak
Gračac
14.06.2014 18:00
Mlada krila
4 : 5
Napredak
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Šumadija
Šumarice
14.06.2014 18:00
Zvezda
2 : 0
Šumadija
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 4
Partizan
Vrba
14.06.2014 18:00
Bogutovačka Banja
2 : 4
Partizan
Gruža
Vitanovac
3 : 1
Morava (S)
Sirča
14.06.2014 18:00
Gruža
3 : 1
Morava (S)
Lunjevica
Lunjevica
3 : 2
Jablanica
Jablanica
14.06.2014 17:00
Lunjevica
3 : 2
Jablanica
21. oktobar
Kragujevac
4 : 2
Botunje
Botunje
14.06.2014 17:30
21. oktobar
4 : 2
Botunje
Mladost
Jelenac
1 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
14.06.2014 17:30
Mladost
1 : 2
Radoje Domanović
Kopljari
Kopljari
6 : 0
Trnava
Donja Trnava
14.06.2014 17:30
Kopljari
6 : 0
Trnava
Sloga
Zagorica
1 : 1
BSK
Belosavci
14.06.2014 17:30
Sloga
1 : 1
BSK
Proleter
Jelovik
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
14.06.2014 17:30
Proleter
0 : 2
Mladi rudar
Jasenica
Božurnja
4 : 2
Žabare
Žabare
14.06.2014 17:30
Jasenica
4 : 2
Žabare
Misača
Misača
1 : 2
B 2000
Aranđelovac
14.06.2014 17:30
Misača
1 : 2
B 2000
Stolice
Krupanj
1 : 1
Jedinstvo
Zavlaka
14.06.2014 18:00
Stolice
1 : 1
Jedinstvo
Borac K
Kozjak
2 : 2
Borac Lešnica
Lešnica
14.06.2014 18:00
Borac K
2 : 2
Borac Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 4
Jadar 1961
Gornji Dobrić
14.06.2014 18:00
Cer
5 : 4
Jadar 1961
Studenac
Gornja Koviljača
5 : 3
Sloga K
Korenita
14.06.2014 18:00
Studenac
5 : 3
Sloga K
Hajduk
Ribarica
6 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
14.06.2014 18:00
Hajduk
6 : 0
TE Gučevo
Mladost
Borina
2 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
14.06.2014 18:00
Mladost
2 : 4
Milan Orlić
Bratstvo
Krupanj
0 : 3
Sloga LŠ
Lipnički Šor
14.06.2014 18:00
Bratstvo
0 : 3
Sloga LŠ
Velika Reka
Velika Reka
6 : 4
Cerova
Cerova
14.06.2014 18:00
Velika Reka
6 : 4
Cerova
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
14.06.2014 16:30
Junior Novo Naselje
3 : 0
Ribnikar
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Toplica
Šarlinac
14.06.2014 18:00
Moravac (ZT)
3 : 0
Toplica
Real
Jasenica
1 : 1
Doljevac 1971
Doljevac
14.06.2014 18:00
Real
1 : 1
Doljevac 1971
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Vulkan 1963
Brenica
14.06.2014 17:30
Delijski Vis
0 : 3
Vulkan 1963
OFK Sikole
Sikole
1 : 1
Vidrovac
Vidrovac
14.06.2014 18:00
OFK Sikole
1 : 1
Vidrovac
Nacional
Lukovo
0 : 1
Graničar
Veliki Izvor
14.06.2014 17:30
Nacional
0 : 1
Graničar
Vratarnica
Vratarnica
3 : 1
Šljivar
Šljivar
14.06.2014 17:30
Vratarnica
3 : 1
Šljivar
Lovac
Mali Izvor
5 : 5
Kosovo
Zvezdan
14.06.2014 17:30
Lovac
5 : 5
Kosovo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 1
Graničar
Đala
14.06.2014 17:30
Obilić
3 : 1
Graničar
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Tisa (P)
Padej
14.06.2014 17:30
Potisje
6 : 1
Tisa (P)
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Mićunovo
Mićunovo
14.06.2014 17:00
Sloboda
1 : 1
Mićunovo
Mladi Borac
Županjac
6 : 3
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
14.06.2014 17:30
Mladi Borac
6 : 3
Šumadija (MC)
Sloga
Lukavica
2 : 6
Rudar
Zeoke
14.06.2014 17:30
Sloga
2 : 6
Rudar
Dimitrije Tucović
Šušnjar
2 : 7
Mladost (Č)
Čibutkovica
14.06.2014 17:30
Dimitrije Tucović
2 : 7
Mladost (Č)
Mladi radnik
Junkovac
4 : 0
Bistrica
Bistrica
14.06.2014 17:30
Mladi radnik
4 : 0
Bistrica
Sloboda
Stubica
5 : 1
Lazarevac
Lazarevac
14.06.2014 17:30
Sloboda
5 : 1
Lazarevac
OFK Burovo
Burovo
5 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
14.06.2014 17:30
OFK Burovo
5 : 1
OFK Budućnost
TEK Sloga
Veliki Crljeni
6 : 1
Polet
Mirosaljci
14.06.2014 17:30
TEK Sloga
6 : 1
Polet
OFK Slatina
Slatina
3 : 0
Stojnik
Stojnik
14.06.2014 17:30
OFK Slatina
3 : 0
Stojnik
Mladost
Guberevac
2 : 1
Vojvoda
Dučina
14.06.2014 17:30
Mladost
2 : 1
Vojvoda
Denim
Drlupa
2 : 0
OFK Rogača
Rogača
14.06.2014 17:30
Denim
2 : 0
OFK Rogača
Tulež
Tulež
0 : 1
Venčani
Venčani
14.06.2014 17:30
Tulež
0 : 1
Venčani
Brezovac
Brezovac
5 : 2
Šamot
Aranđelovac
14.06.2014 17:30
Brezovac
5 : 2
Šamot
Borac
Ljuljaci
1 : 6
Mladost
Pretoke
14.06.2014 17:00
Borac
1 : 6
Mladost
Kusovac
Kusovac
1 : 0
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
14.06.2014 17:00
Kusovac
1 : 0
Omladinac-Šumadinac
Jedinstvo
Oplanić
6 : 3
Kotlenik
Selo Leskovac
14.06.2014 17:00
Jedinstvo
6 : 3
Kotlenik
Polet
Ljubić kod Knića
2 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
14.06.2014 17:00
Polet
2 : 3
Mladi Radnik
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 1
OFK Varna
Varna
14.06.2014 18:00
Zablaće
6 : 1
OFK Varna
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Rankovac
Nakučani
14.06.2014 18:00
Jevremovac
2 : 0
Rankovac
Mladost sl
Slatina
0 : 0
Pocerina
Jevremovac
14.06.2014 18:00
Mladost sl
0 : 0
Pocerina
Bojić
Bojić
3 : 0
Mladost 2011
Sinošević
14.06.2014 18:00
Bojić
3 : 0
Mladost 2011
Sušica 2012
Kukulovce
1 : 3
Goblen
Badince
14.06.2014 17:30
Sušica 2012
1 : 3
Goblen
Gornje Krajince
Gornje Krajince
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
14.06.2014 17:30
Gornje Krajince
2 : 1
Bratstvo
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 1
Moravac-C 74
Selište
14.06.2014 17:00
Stara Čaršija
1 : 1
Moravac-C 74
Omladinac (O)
Odžaci
2 : 3
Kamenorezac 76
Dublje
14.06.2014 17:00
Omladinac (O)
2 : 3
Kamenorezac 76
Sloboda 1948
Mijajlovac
2 : 2
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
14.06.2014 17:00
Sloboda 1948
2 : 2
FK Stari Trstenik
Jugovići
Bogdanje
1 : 1
Polet 57
Milutovac
14.06.2014 17:00
Jugovići
1 : 1
Polet 57
Stragari
Stragari
3 : 1
Borjak 2013
Okruglica
14.06.2014 17:00
Stragari
3 : 1
Borjak 2013
OFK Barice
Barice
0 : 3
Solunac
Banatski Sokolac
14.06.2014 18:00
OFK Barice
0 : 3
Solunac
Graničar
Miletićevo
2 : 4
Sloga
Margita
14.06.2014 18:00
Graničar
2 : 4
Sloga
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
1 : 3
Banat
Ilandža
14.06.2014 18:00
Crvena Zvezda
1 : 3
Banat
Bresje
Bresje
5 : 2
Omladinac
Bunar
14.06.2014 18:00
Bresje
5 : 2
Omladinac
Mladost
Bukovče
1 : 2
Hajduk
Miloševo
14.06.2014 18:00
Mladost
1 : 2
Hajduk
Belica
Belica
6 : 3
PSS-192
Jagodina
14.06.2014 18:00
Belica
6 : 3
PSS-192
Šantarovac
Šantarovac
3 : 0
OFK Dragoševac
Dragoševac
14.06.2014 18:00
Šantarovac
3 : 0
OFK Dragoševac
Crnovršanin
Štiplje-Vranovac
1 : 3
OFK Borac
Lovci
14.06.2014 18:00
Crnovršanin
1 : 3
OFK Borac
Pobeda
Piroman
14.06.2014
17:30
Zvezda Konatice
Konatice
14.06.2014 17:30
Pobeda
:
Zvezda Konatice
Skela
Skela
14.06.2014
17:30
Crvena Zastava
Obrenovac
14.06.2014 17:30
Skela
:
Crvena Zastava
Duboko
Mala Moštanica
14.06.2014
17:30
Baljevac
Baljevac
14.06.2014 17:30
Duboko
:
Baljevac
Rekreativo
Zabrežje
14.06.2014
17:30
Sloga
Ratari
14.06.2014 17:30
Rekreativo
:
Sloga
Partizan
Draževac
14.06.2014
17:30
Proleter
Jasenak
14.06.2014 17:30
Partizan
:
Proleter
Ljubinić
Ljubinić
14.06.2014
17:30
Borac
Ušće
14.06.2014 17:30
Ljubinić
:
Borac
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
14.06.2014 11:00
Jagodina
0 : 2
Brodarac
Sloboda Piont
Užice
1 : 4
Partizan
Beograd
14.06.2014 13:30
Sloboda Piont
1 : 4
Partizan
Radnički (P)
Pirot
1 : 2
Napredak
Kruševac
14.06.2014 16:30
Radnički (P)
1 : 2
Napredak
Radnički (S)
Sombor
6 : 0
Omladinac
Novi Banovci
14.06.2014 10:00
Radnički (S)
6 : 0
Omladinac
Indeks
Novi Sad
1 : 0
OFK Hajduk
Kula
14.06.2014 10:00
Indeks
1 : 0
OFK Hajduk
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 2
Spartak
Subotica
14.06.2014 10:00
Proleter 2006
0 : 2
Spartak
Dinamo
Pančevo
5 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.06.2014 10:00
Dinamo
5 : 2
Radnički (SM)
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 5
Vojvodina
Novi Sad
14.06.2014 10:00
Radnički (NP)
1 : 5
Vojvodina
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 1
Banat
Zrenjanin
14.06.2014 10:00
Proleter (NS)
1 : 1
Banat
Vršac United
Vršac
1 : 3
Inđija
Inđija
14.06.2014 10:00
Vršac United
1 : 3
Inđija
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 3
Palilulac
Niš
14.06.2014 11:00
Jedinstvo (P)
0 : 3
Palilulac
Dinamo
Vranje
4 : 0
Toplicanin
Prokuplje
14.06.2014 11:00
Dinamo
4 : 0
Toplicanin
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Svrljig
Svrljig
14.06.2014 11:00
Hajduk Veljko
5 : 1
Svrljig
Moravac Orion
Mrštane
4 : 1
Car Konstantin
Niš
14.06.2014 17:30
Moravac Orion
4 : 1
Car Konstantin
Radnik
Surdulica
4 : 1
Radan
Lebane
14.06.2014 17:30
Radnik
4 : 1
Radan
Radnički (N)
Niš
9 : 1
Vlasina
Vlasotince
14.06.2014 11:00
Radnički (N)
9 : 1
Vlasina
Budućnost (BB)
Ban. Brestovac
1 : 7
Železničar
Pančevo
14.06.2014 18:00
Budućnost (BB)
1 : 7
Železničar
Dolina
Padina
1 : 3
Dobrica
Dobrica
14.06.2014 18:00
Dolina
1 : 3
Dobrica
Jagodina
Jagodina
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
14.06.2014 13:30
Jagodina
1 : 1
ČSK Pivara
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
14.06.2014 12:00
Mladost (L)
1 : 1
Radnički (S)
Inđija
Inđija
3 : 0
Vršac
Vršac
14.06.2014 12:00
Inđija
3 : 0
Vršac
Banat
Zrenjanin
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
14.06.2014 12:00
Banat
1 : 3
Bačka 1901
Vojvodina
Novi Sad
4 : 2
Vrbas
Vrbas
14.06.2014 12:00
Vojvodina
4 : 2
Vrbas
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Dinamo
Pančevo
14.06.2014 12:00
TSC
4 : 0
Dinamo
Novi Sad
Novi Sad
6 : 1
Bečej
Bečej
14.06.2014 12:00
Novi Sad
6 : 1
Bečej
Spartak
Subotica
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
14.06.2014 12:00
Spartak
0 : 1
Proleter 2006
OFK Hajduk
Kula
3 : 0
Železničar
Pančevo
14.06.2014 12:00
OFK Hajduk
3 : 0
Železničar
Olimpia B
Totovo Selo
3 : 0
Tavankut
Tavankut
14.06.2014 11:00
Olimpia B
3 : 0
Tavankut
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 4
Borac (St)
Starčevo
14.06.2014 10:00
Proleter
5 : 4
Borac (St)
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
14.06.2014 10:00
Mladost (L)
4 : 0
Radnički (S)
Inđija
Inđija
3 : 1
Vršac
Vršac
14.06.2014 10:00
Inđija
3 : 1
Vršac
Banat
Zrenjanin
0 : 6
Bačka 1901
Subotica
14.06.2014 10:00
Banat
0 : 6
Bačka 1901
Vojvodina
Novi Sad
3 : 2
Vrbas
Vrbas
14.06.2014 10:00
Vojvodina
3 : 2
Vrbas
TSC
Bačka Topola
2 : 3
Dinamo
Pančevo
14.06.2014 10:00
TSC
2 : 3
Dinamo
Novi Sad
Novi Sad
3 : 2
Bečej
Bečej
14.06.2014 10:00
Novi Sad
3 : 2
Bečej
Spartak
Subotica
5 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
14.06.2014 10:00
Spartak
5 : 0
Proleter 2006
OFK Hajduk
Kula
3 : 0
Železničar
Pančevo
14.06.2014 10:00
OFK Hajduk
3 : 0
Železničar
Vršac
Vršac
4 : 3
Partizan (U)
Uljma
14.06.2014 10:00
Vršac
4 : 3
Partizan (U)
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 13
Mika Antić
Pančevo
14.06.2014 11:00
Omladinac (D)
0 : 13
Mika Antić
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Slavija
Kovačica
14.06.2014 18:00
Budućnost (A)
6 : 1
Slavija
Slavija
Kovačica
0 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
14.06.2014 10:00
Slavija
0 : 3
Proleter
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
OFK Nacional
Novi Pazar
14.06.2014
Rudar (KM)
3 : 0
OFK Nacional
Obilić
Novi Kneževac
2 : 9
Spartak '02
Subotica
14.06.2014 10:00
Obilić
2 : 9
Spartak '02
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Polet
Popucke
14.06.2014
Jedinstvo
3 : 0
Polet
OFK Osecina
Osecina
2 : 4
Krusik 2
Valjevo
14.06.2014
OFK Osecina
2 : 4
Krusik 2
Radnicki
Valjevo
3 : 0
Zeleznicar
Lajkovac
14.06.2014
Radnicki
3 : 0
Zeleznicar
Krusik
Valjevo
7 : 0
Sampion
Valjevo
14.06.2014
Krusik
7 : 0
Sampion
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Buducnost
Valjevo
14.06.2014
OFK Senjak
3 : 0
Buducnost

Košarka

Partizan
Beograd
88 : 97
Crvena zvezda
Beograd
14.06.2014 20:00
Partizan
88 : 97
Crvena zvezda
0:1

Rukomet

Crvenka
Crvenka
26 : 28
Sloga
Požega
14.06.2014 19:00
Crvenka
26 : 28
Sloga
Dinamo
Pancevo
32 : 29
Jagodina
Jagodina
14.06.2014
Dinamo
32 : 29
Jagodina
Metalac
Valjevo
28 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
14.06.2014
Metalac
28 : 28
Mokra Gora
Planinka PV
Kuršumlija
26 : 23
Sloga
Požega
14.06.2014
Planinka PV
26 : 23
Sloga
Zemun 1957
Beograd
24 : 21
Prva-Iskra Barič
Barič
14.06.2014
Zemun 1957
24 : 21
Prva-Iskra Barič
Gučevo
Banja Koviljača
16 : 35
Rukobel
Beograd
14.06.2014
Gučevo
16 : 35
Rukobel
Smederevo 2
Smederevo
28 : 29
Umčari
Umčari
14.06.2014
Smederevo 2
28 : 29
Umčari
Partizan 3
Beograd
32 : 34
Kosmaj
Ralja
14.06.2014
Partizan 3
32 : 34
Kosmaj
Sloga
Petrovac na Mlavi
32 : 26
Radnički
Bajmok
14.06.2014 19:00
Sloga
32 : 26
Radnički
Metalac
Kraljevo
27 : 37
Medicinar
Šabac
14.06.2014 19:00
Metalac
27 : 37
Medicinar

Američki fudbal

Panthers Pančevo
Pančevo
12 : 35
Wild Boars Kragujevac
Kragujevac
14.06.2014 17:30
Panthers Pančevo
12 : 35
Wild Boars Kragujevac
Grofovi Novi Kneževac
Novi Kneževac
6 : 56
Sirmium Legionaries SM
Sremska Mitrovica
14.06.2014 15:00
Grofovi Novi Kneževac
6 : 56
Sirmium Legionaries SM