XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 728 utakmica za dan
Nedelja, 27 April 2014

Fudbal

OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Rad
Beograd
1 : 1
Napredak
Kruševac
Šapine
Šapine
0 : 0
Rudar
Kostolac
Bane
Raška
2 : 0
Sloboda
Čačak
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 3
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Pobeda
Beloševac
0 : 2
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Polet
Ljubić
1 : 0
Mačva
Šabac
Tabane Trgovački
Jagodina
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Dubočica 1923
Leskovac
Sinđelić
Niš
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Senta
Senta
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
Palić
Palić
0 : 1
Radnički (Š)
Šid
Bačka (BP)
Bačka Palanka
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Turbina
Vreoci
1 : 0
Hajduk
Beograd
Srem
Jakovo
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Zemun
Zemun
BASK
Beograd
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
3 : 1
Sopot
Sopot
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Dorćol
Beograd
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Metalac
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
0 : 3
Dragačevo
Guča
Orlovac
Mrčajevci
5 : 0
Omladinac
Novo Selo
Tutin
Tutin
0 : 1
Polet
Trbušani
Napredak
Markovac
3 : 1
Obilić
Živica
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 2
Sloga
Batočina
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 1
Gruža
Gruža
Borac
Žabari
0 : 3
Karađorđe
Topola
Mladi radnik
Radinac
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Zvižd
Kučevo
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Morava
Velika Plana
Polimlje
Prijepolje
5 : 1
Borac
Šabac
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Mladost (DD)
Donji Dobrić
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost
Popovac
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Bukovik
Razanj
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 5
Dinamo
Vranje
Pukovac
Pukovac
2 : 0
Sloga
Leskovac
Kablovi
Zaječar
5 : 1
Radnički
Lubnica
Rudar
Bor
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Trajal
Kruševac
2 : 1
Dunav
Prahovo
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Juhor
Obrež
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Borac (B)
Bivolje
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 3
Vršac
Vršac
Borac (Starčevo)
Starčevo
4 : 1
Bačka (P)
Pačir
Tisa
Adorjan
4 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Hajduk
Beška
6 : 0
Graničar 1924
Adaševci
PKB
Padinska skela
1 : 2
Sremčica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
2 : 0
Vrčin
Vrčin
Radnički (R)
Rudovci
0 : 2
GSP Polet
Beograd
Železničar
Bara Venecija
4 : 1
Resnik
Resnik
Grafičar
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Baćevac
Baćevac
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
3 : 0
Radnički
Kovači
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
3 : 0
Grdica
Grdica
Radnik
Ušće
2 : 1
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
Polet
Ratina
3 : 1
Lazac
Lazac
Borac (V)
Vraneši
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Ribnica
Jovac
4 : 0
Morava
Mrsać
Slatina
Slatina
2 : 1
Morava
Katrga
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Miokovci
Miokovci
Ovčar
Markovica
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
2 : 1
Prijevor
Prijevor
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Gorušica
Viča
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
Mladost (P)
Preljina
Spartak
Trnava
1 : 0
Mladost (A)
Atenica
Šumadinac
Kragujevac
3 : 2
Sušica
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Korićani
Korićani
Seljak
Male Pčelice
0 : 1
Maršić
Maršić
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 1
Vinogradi DB
Kragujevac
Ćava
Grošnica
1 : 0
Sloga D
Desimirovac
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Junkovac
Junkovac
Vitlina-Bokanja
Gorovič
2 : 2
Šumadinac
Stojnik
Banja
Banja
4 : 2
Lokomotiva
Lapovo
Marjan
Knić
1 : 2
Šatornja
Šatornja
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 0
Lepenica
Badnjevac
Borac
Pajsijević
4 : 2
Vinča
Vinča
Partizan
Darosava
2 : 0
Karađorđe
Rača
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Beli orlovi
Konjuša
Bresje Superior
Velika Plana
4 : 1
Polet
Trnovče
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Budućnost (MK)
Mala Krsna
Bačinac
Bačinac
3 : 2
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
4 : 0
Pobeda
Golobok
Železničar (S)
Smederevo
1 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Šumadija
Azanja
1 : 3
Borac
Ralja
Mlava
Malo Laole
4 : 0
Mladost
Biskuplje
Rudar
Krepoljin
2 : 0
Makce
Makce
RSK
Rabrovo
3 : 0
Basarac
Mišljenovac
Polet
Suvi Do
4 : 3
Đerdap
Golubac
Sloga
Burovac
6 : 0
Omladinac
Šetonje
Integral
Batuša
1 : 0
Beli Orao
Bradarac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Vihor
Maljurevac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Mladi Borac
Dublje
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Antimon
Zajača
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Jadar
Stupnica
Drina
Ljubovija
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Tulari
Tulari
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
1 : 1
Mladost (V)
Vračević
ZSK
Valjevo
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Joševa
Joševa
1 : 2
Banjani
Banjani
Jedinstvo (K)
Kalenić
2 : 1
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Omladinac
Zdravčići
4 : 2
Jasen
Brodarevo
GP Zlatibor
Užice
0 : 0
Čajetina
Gostilje
Železničar
Požega
2 : 0
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
0 : 0
Ariljska rampa
Požega
Morava
Žitkovac
0 : 3
Rad
Merošina
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 2
Radnički 1924 (K)
Kočane
Borac (T)
Trnjane
1 : 0
Mekiš
Mekiš
Naisus
Rožina
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
0 : 2
Orljane
Orljane
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Morava
Krušce
2 : 2
Mladost (L)
Lalinac
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 1
Crvena zastava
Hum
Rudar
Jelašnica
4 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Vrtište
Vrtište
0 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Bobište
Bobište
4 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Vučje
Vučje
Sloga
Lipovica
1 : 2
Radnički
Pertate
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 2
Umac
Miroševce
Progres
Ladovica
6 : 4
Mladi Borac
Živkovo
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Lemind Livnica
Leskovac
2 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Jastrebac
Blace
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Kosovac
Prokuplje
N.S. Tatko
Stara Božurna
0 : 5
Jug Bogdan
Đakus
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 2
Omladinac
Podina
Kosanica
Kuršumlija
11 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Dunđerski
Voljčinac
5 : 2
Borac
Držanovac
Zadrugar
Krupac
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
0 : 3
Jedinstvo ( P )
Pirot
Padež
Petrovac
2 : 0
Napredak
Izvor
Sloga
Veliko Selo
3 : 3
Željuša
Željuša
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Spartak
Pirot
OFK Pavlovac
Pavlovac
4 : 1
Trešnjevka
Lopardince
Mladost (B)
Bosilegrad
5 : 1
Vihor
Žbevac
Besa 2005
Bujanovac
1 : 0
OFK Alakince
Alakince
Nebeski Anđeli
Vranje
9 : 1
Biljači
Biljača
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Čelik
Belo polje
Mineralac
Klokot
3 : 0
Glama
Koretište
Morava
Parteš
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Sloga (R)
Ranilug
4 : 4
Oskar
Pasjane
Rudar
Kosovska Kamenica
1 : 5
Ropotovo
Ropotovo
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
Levač
Rekovac
1 : 0
Budućnost
Miliva
Bratstvo
Međureč
3 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Koncarevo
4 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
BSK
Buljane
2 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
Morava (R)
Ribare
7 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
OFK Tekstilac
Paraćin
Naupare
Naupare
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Temnić 1924
Varvarin
4 : 0
Mladost
Makrešane
Vinogradar
Zleginje
6 : 2
Čitluk
Čitluk
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Pepeljevac
Pepeljevac
0 : 0
Jasika
Jasika
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
FUD
Brus
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 2
Sloga Ćićevac
Ćićevac
Sloga Dašnica
Dašnica
2 : 0
Gradina
Pejovac
Radnički
Klokočevac
3 : 0
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
1 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Branik
Štubik
0 : 2
Brestovac
Brestovac
Ključ
Podvrška
2 : 3
Brodoremont
Kladovo
OFK Knjaz
Trgovište
1 : 2
Mladost
Sumrakovac
Rudar (VČ)
Grljan
7 : 0
Polet
Jablanica
Trebič
Sokobanja
4 : 0
Omladinac
Grezna
Borac
Vražogrnac
5 : 1
ŠSK
Štipina
Sloga
Minićevo
0 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
OFK 019 Zaječar
Zaječar
2 : 3
Rudar (P)
Podvis
Mladost (O)
Omoljica
3 : 4
Partizan (G)
Gaj
Vojvodina
Crepaja
1 : 2
Slavija
Kovačica
Kolonija
Kovin
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
0 : 1
Železničar
Pančevo
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
2 : 3
Krivaja
Krivaja
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Bačka
Mol
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
1 : 1
Potisje
Knićanin
Jedinstvo
Bočar
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 3
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (P)
Perlez
3 : 0
Zadrugar
Lazarevo
Hajduk
Stapar
1 : 2
Borac
Bački Gračac
Kula
Kula
6 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
ŽAK
Sombor
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Sremac
Vojka
3 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jadran
Golubinci
3 : 0
Rudar
Vrdnik
Radnički
Irig
2 : 1
1. Maj
Ruma
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Veternik
Veternik
TSK
Temerin
0 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Borac
Šajkaš
2 : 0
ŽSK
Žabalj
Mladost (T)
Turija
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Budućnost (M)
Mladenovo
4 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Banja
Višnjička banja
1 : 2
Borac
Ostružnica
Obilić
Beograd
0 : 7
Jedinstvo
Surčin
Vranić
Vranić
0 : 2
Strelac
Mislođin
Prva Iskra
Barič
5 : 4
Budućnost
Zvečka
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
Napredak
Medoševac
Borac
Lazarevac
1 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 0
Pudarci
Pudarci
OFK Leštane
Leštane
2 : 0
Vinča
Vinča
Torlak
Beograd
0 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Dunavac
Grocka
0 : 1
Boleč
Boleč
Podunavac
Ritopek
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Selo Mladenovac
Mladenovac
5 : 1
Napredak
Međulužje
Napredak
Gračac
0 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Čibukovac
Kraljevo
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Tavnik
Tavnik
4 : 1
Partizan
Vrba
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo
Dragosinjci
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stubal
Stubal
6 : 1
Zvezda
Čukojevac
Mladost 09
Vraćevšnica
1 : 0
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
1 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Ozremica
Beršići
1 : 4
Jablanica
Jablanica
Budućnost
Stančići
0 : 2
Planinac
Vujetinci
Premeća
Premeća
1 : 1
Čačak 94
Čačak
Vujan
Prislonica
0 : 1
Morava
Mojsinje
Polet (G)
Goričani
1 : 9
Zadrugar
Gornja Trepča
Kej
Čačak
3 : 0
Rakova
Rakova
Brezova
Brezova
3 : 0
Jedinstvo (P)
Puhovo
Kotraža
Kotraža
2 : 4
Radnički
Turica
Jelica
Goračići
1 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Šumadija 1934
Drača
3 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kremenac
Rogojevac
3 : 1
Hajduk
Jovanovac
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Azbest
aaa
0 : 3
Botunje
Botunje
Borac
Drenovac
2 : 1
Mladost Teferič
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
B 2000
Aranđelovac
Mladost
Jelenac
2 : 5
Plaskovac
Plaskovac
Sloga
Zagorica
2 : 1
Misača
Misača
Proleter
Jelovik
4 : 2
Jasenica
Božurnja
Sloga (M)
Milatovac
10 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe
Vučić
2 : 4
Omladinac
Donja Rača
Mladost MG (S)
Saranovo
1 : 1
Pobeda (S)
Sepci
Grivac
Grivac
1 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 1
Kotlenik
Guncati
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 2
Sloga
Miloševac
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
7. Jul
Vodanj
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 4
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
1 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Kolarac
Kolari
4 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Jezava
Smederevo
4 : 2
Sloga
Lugavčina
Slavija
Smederevo
0 : 4
Vučak
Vučak
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Papazovac
Smederevo
Polet
Aleksandrovac
5 : 1
Budućnost
Vezičevo
Zadrugar
Tabanovac
5 : 1
Napredak
Toponica
Krilaš
Ćovdin
2 : 3
Borac
Veliko Laole
Mladost
Porodin
4 : 2
Radnički
Knežica
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 1
Dragoš
Oreškovica
Omladinac (B)
Busur
3 : 0
Omladinac (M)
Mirijevo
Borac
Klenovnik
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Napredak
Bubušinac
1 : 2
Polet
Voluja
Jedinstvo (D)
Duboka
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava
Bratinac
6 : 4
Dunavac
Kisiljevo
Borac
Vladimirci
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Cerić
Miokus
0 : 2
Radnički
Koceljeva
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Galeb
Cerovac
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Sloga Krnic
Krnić
2 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Sloga Mat
Matijevac
1 : 3
Mladost Zvezd
Zvezd
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Mrovska
Mrovska
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Sloga K
Korenita
3 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 1
Sloga LŠ
Lipnički Šor
Borac Lešnica
Lešnica
2 : 0
Cerova
Cerova
Stolice
Krupanj
2 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Borac K
Kozjak
2 : 0
Bratstvo
Krupanj
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 1
Mladost
Borina
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Hajduk
Ribarica
Napredak BP
Banovo Polje
1 : 2
Milicionar
Bogatić
Drina
Badovinci
6 : 0
Proleter
Šabac
Napredak RIB
Ribari
0 : 3
Napredak MB
Mačvanski Belotić
BMR Petlovača
Petlovača
3 : 1
Budućnost ZM
Zminjak
Partizan
Drenovac
1 : 1
Sloga
Duvanište
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
3 : 3
Premijer
Badovinci
Borac
Rajković
2 : 0
Beloševac
Beloševac
Iskra
Donja Bukovica
6 : 0
Polet
Popučke
Tešnjar
Valjevo
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Liplje
Liplje
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Stepanje
Stepanje
1 : 0
Omladinac
Kalinovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Kalenić
Kalenić
Duškovci
Duškovci
2 : 2
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 9
Savinac
Visibaba
Glumač
Glumač
1 : 0
Lazarica
Prilipac
Napredak
Gornja Dobrinja
5 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Blagaja
Rupeljevo
0 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Plavi tok
Dražinovići
2 : 1
Lauš
Lopaš
Ježevica
Ježevica
5 : 0
Borac
Srednja Dobrinja
Toplica
Šarlinac
0 : 3
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
0 : 6
Doljevac 1971
Doljevac
Polet (R)
Radevac
3 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Gredetin
Gredetin
0 : 0
OFK Draževac
Draževac
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 1
Pobeda 1976
Jakovlje
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 4
Mladost 1976
Biljeg
Jastrebac
Krajkovac
1 : 3
Koprijan 1975
Gradište
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 1
Padina
Padina
Sloga 1948 (M)
Malča
3 : 0
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
Čegar 2013 (K)
Kamenica
0 : 3
Palilulac
Niš
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Mramor 1927
Mramor
3 : 3
Stevan Nešticki
Leskovik
Supovac
Supovac
1 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Sečanica
Sečanica
6 : 5
Sloga (DT)
Donja Trnava
Mladost (DK)
Donji Komren
0 : 4
Radnički 1936
Trupale
Kumarevo
Kumarevo
7 : 0
Veternica
Leskovac
Polet
Stajkovce
1 : 3
OFK Brza
Brza
Morava
Gložane
0 : 1
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
1 : 0
Mladost (V)
Vinarce
Navalin
Navalin
1 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Dragoš
Pirot
2 : 1
Provalija
Pirot
Pobeda
Držina
0 : 1
Zvezda
Blato
Jerma
Sukovo
1 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
8 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
2 : 3
Resavac (S)
Subotica
Mladi radnik
Novo Lanište
0 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Juhor
Glavinci
2 : 3
Sloga
Voljavče
Kolare
Kolare
3 : 0
Sindjelić (G)
Grabovac
Šumadija
Trešnjevica
1 : 5
Napredak (ST)
Stubica
Istok 63
Plana
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Polet
Senje
1 : 2
Radnički
Tekija
Javor
Sladaja
7 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Resavac (VP)
Veliki Popović
1 : 0
Hajduk
Čepure
Mladost (S)
Sikirica
1 : 3
Rudar
Plazane
Rubin (Z)
Zalogovac
3 : 0
Sloga
Lozna
Omladinac
Pojate
5 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Mladi radnik
Bačina
1 : 0
Blagotin
Poljna
Ušće
Stalać
1 : 2
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Župski biseri
Lacisled
5 : 1
Mladost (T)
Toljevac
OFK Ribare
Ribare
4 : 2
Dedina
Dedina
Kupci
Kupci
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Dvorane
Dvorane
0 : 2
Parunovac
Parunovac
Kapidžija
Kapidžija
2 : 1
BSK
Bela Voda
13. April
Lomnica
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 4
Sloga
Majdevo
Dušan Ristić
Kukljin
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Omladinac
Vajuga
3 : 5
Lokomotiva
Novi Sip
Velika Vrbica
Velika Vrbica
0 : 7
Napredak
Korbovo
Koča Andjelković
Tekija
3 : 2
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
3 : 0
Egeta
Brza Palanka
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
5 : 1
Rtkovo
Rtkovo
Vidrovac
Vidrovac
3 : 2
Srbovo
Srbovo
Graničar
Aleksandrovac
3 : 0
Rečka
Rečka
Miloševo
Miloševo
6 : 0
OFK Tamnič
Tamnič
Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Polet
Jabukovac
Smedovac
Smedovac
1 : 3
Čubra
Čubra
Deli Jovan
Sikole
6 : 0
Slatina
Negotin
Palilulac
Šarbanovac
1 : 4
Pobeda
Trubarevac
Sloga
Žučkovac
3 : 1
Bukovik
Vrbovac
Rtanj
Vrmdža
0 : 3
Napredak 1976
Jošanica
Graničar
Veliki Izvor
4 : 0
Malinik
Podgorac
IMT
Boljevac
0 : 3
Šljivar
Šljivar
Kastrum
Gamzigrad
2 : 2
Kosovo
Zvezdan
Jedinstvo Stević
Kačarevo
12 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
0 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (O)
Opovo
1 : 0
Glogonj
Glogonj
Spartak
Debeljača
2 : 1
Polet
Idvor
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Strela
Ivanovo
3 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 1
Proleter
Mramorak
Borac (P)
Pločica
1 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Vinogradar
Gudurica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 4
Ratar
Kruščica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Jedinstvo
Vlajkovac
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Hajduk
Šušara
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
2 : 3
Partizan (K)
Kajtasovo
Tromedja
Majdan
1 : 6
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 0
Graničar
Đala
Sloga
Ostojićevo
7 : 2
Tisa (P)
Padej
Udarnik
Višnjevac
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Hajduk
Bačko Dušanovo
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
1 : 3
Lokomotiva
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Bikovo
Bikovo
1 : 0
Solid
Subotica
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 7
Pobeda
Pobeda
Mladost 1952
Gornja Rogatica
5 : 3
Tomislavci
Tomislavci
OFK Klek
Klek
0 : 2
Lehel
Mužlja
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 6
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
Omladinac
Botoš
1 : 1
Naftagas
Boka
Banat
Čenta
2 : 8
Proleter 2006
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
0 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Borac
Zrenjanin
0 : 2
Radnički Ratar
Jaša Tomić
ŽAK
Kikinda
7 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
3 : 0
Delija
Mokrin
Borac
Iđoš
2 : 0
Napredak
Banatska Topola
Proleter
Međa
2 : 5
Budućnost
Banatski Dvor
Terekves
Hetin
3 : 2
Roham
Nova Crnja
Olimpija
Torda
5 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Bega
Novi Itebej
1 : 1
Progresul
Torak
Dinamo
Sonta
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Terekveš
Svilojevo
4 : 1
Graničar
Riđica
Rastina 1918
Rastina
3 : 3
Panonija
Lalić
Lipar
Lipar
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
7 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Šikara
Sombor
2 : 4
Partizan
Kupusina
Jedinstvo 1947
Kolut
4 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Graničar
Grabovci
Podunavac
Belegiš
2 : 0
Sloven
Sibač
Jedinstvo (R)
Ruma
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Dunav
Novi Slankamen
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Šumar
Ogar
0 : 1
Napredak (P)
Popinci
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Napredak (Ž)
Žarkovac
1 : 0
Jedinstvo (P)
Platičevo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Napredak (V)
Vašica
2 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Sinđelić
Gibarac
1 : 3
Noćaj
Noćaj
Borac (M)
Martinci
5 : 2
Srem
Sremska Rača
Sloboda
Šašinci
1 : 1
Jedinstvo (M)
Morović
Dinamo
Budisava
2 : 0
Čenej
Čenej
Susek
Susek
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Sirig
Sirig
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Iskra (Kucura)
Kucura
6 : 2
Napredak (Nadalj)
Nadalj
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Obilić (Vilovo)
Vilovo
2 : 3
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
Sloga (Lok)
Lok
3 : 2
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
Miletić (Mošorin)
Mošorin
4 : 1
Mladost (Radič.)
Radičević
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
6 : 1
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
Titel
Titel
2 : 4
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
5 : 0
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
Bačka
Despotovo
3 : 5
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac 46
Obrovac
0 : 8
Soko
Nova Gajdobra
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Krivanj
Selenča
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Slavija
Pivnice
Busije
Zemun
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
1 : 3
Sindjelić 2012
Ugrinovci
BUSK
Beograd
1 : 2
Studenski Grad
Novi Beograd
OFK Petrovčić
Petrovčić
3 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Dunavac
Dunavac
1 : 0
Pobednik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
5 : 1
Mladost
Jabučki rit
Bistrica
Bistrica
2 : 1
Mladi Borac
Županjac
Sloga
Lukavica
0 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 7
OFK Burovo
Burovo
Lisović 1977
Beograd
1 : 1
OFK Meljak
Meljak
Rušanj
Rušanj
3 : 1
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
4 : 2
Borac
Arnajevo
Poljane
Poljane
3 : 2
Jedinstvo
Dren
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Polet
Grabovac
Zadrugar
Orašac
2 : 4
Vukićevica
Vukićevica
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Urovci
Urovci
Trstenica
Trstenica
1 : 6
Belo Polje
Belo Polje
Omladinac
Rajkovac
0 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Radnički PDM
Mladenovac
1 : 0
Senaja
Senaja
Borac
Amerić
0 : 1
Sloga
Granice
Markovac
Markovac
2 : 0
Šepšin
Šepšin
4 Juli
Mali Požarevac
4 : 1
OFK Slatina
Slatina
Sibnica
Sibnica
2 : 4
Mladost
Mala Ivanča
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Sloga 2012
Popović
Rudar 2012
Babe
0 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Vis
Parcani
1 : 2
Denim
Drlupa
Heroj 1925
Jajinci
0 : 0
Pinosava
Pinosava
OFK Mladost
Begaljica
3 : 2
Heroj-Polet
Jajinci
Zuce
Zuce
1 : 0
Hajduk
Kamendol
Studen Vitez
Studenica
0 : 3
Progorelica
Progorelica
Budućnost
Samaila
4 : 1
Žiča
Žiča
Musina Reka
Musina reka
1 : 1
Omladinac
Drakčići
Borac (A)
Adrani
2 : 2
Real
Podunavci
Jedinstvo
Godačica
2 : 2
Popovići
Popovići
Miločajac
Miločaj
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Maskar
Maskar
2 : 1
ZT Gorovič
Gorovič
Mladost
Rajkovac
0 : 1
Budućnost
Blaznava
Gorski car
Garaši
0 : 4
Brezovac
Brezovac
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 3
Mladi Radnik
Dragušica
Borac
Ljuljaci
0 : 6
Jedinstvo
Oplanić
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 3
Mladost(L)
Leskovac
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Burovac
Burovac
2 : 3
Soko
Krvije
Radnik
Pankovo
3 : 0
Čokordin
Vošanovac
Napredak
Simićevo
2 : 2
Budućnost
Kočetin
BSK
Brzohode
4 : 1
Proleter
Četereže
Sloga
Viteževo
5 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Jedinstvo
Oreovica
1 : 3
Udarnik
Sibnica
Mladost
Svinjarevo
2 : 3
OFK Porodin
Porodin
Radnik
Salakovac
8 : 0
Stig (C)
Crljenac
Kumane
Kumane
1 : 0
Carevac
Carevac
Električar
Šuvajić
2 : 3
Radnički
Požeženo
Usije
Usije
1 : 5
Pek
Kusiće
Ram
Ram
1 : 3
Žika Marković Uča
Miljević
Srednjevo
Srednjevo
4 : 2
Desine
Desine
Barič
Barič
0 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
OFK Vinci
Vinci
3 : 2
Polet
Bikinje
Mrčkovac
Mrčkovac
4 : 2
Graničar 2013
Zatonje
Dunavac
Petka
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Napredak (P)
Poljana
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Proleter
Požarevac
0 : 1
Metalac
Požarevac
Sloga (D)
Dubravica
0 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Sopot
Požarevac
0 : 4
Sloga 1936
Kasidol
Sloga (L)
Lučica
3 : 3
Dizel
Bare
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Zemljoradnik
Trnjane
Torpedo
Lojanice
1 : 3
Hajduk
Debrc
Petrovac 74
Kujavica
5 : 0
Mladost PB
Pocerski Belotic
Skupljen 2013
Skupljen
7 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Krnule 09
Krnule
4 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Dragojevac
Dragojevac
0 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost PB
Pocerski Belotic
0 : 2
Sloga Trgošped
Mehovine
Sloga Ridj
Ridjake
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
0 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Varna
Varna
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 1
Bojić
Bojić
Korman
Korman
3 : 0
Mladost
Svileuva
Žabar
Žabar
5 : 1
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Granit
Radalj
2 : 1
Mladost Lo
Loznica
Mladost Br
Brezjak
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jelav
Jelav
0 : 2
Sloga
Straža
Crnča
Crnča
4 : 1
Grabovica
Gornja Bukovica
Sloga DB
Donja Bukovica
2 : 3
Azbukovica
Crnca
Vrhpolje
Vrhpolje
0 : 4
Čobanče
Čitluk kod Ljubovije
Tolisavac - VT
Tolisavac
3 : 6
Krasava
Krasava
Mladost O
Očage
1 : 2
Radnik
Glogovac
Šumice
Glusci
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Bair
Bogatic
3 : 2
Napredak
Uzveće
Jedinstvo
Poljanice
3 : 5
Popadić
Popadić
Komanice
Komanice
5 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Mionica
Mionica
3 : 0
Orao
Poljanice
Mladost
Latković
5 : 1
Toplica
Donja Toplica
Mladi radnik
Valjevo
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Zabari
Zabari
5 : 3
Borac
Valjevo
Bujacic
Bujacic
0 : 0
Paune
Paune
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Kotešica
Kotešica
4 : 5
Rakac Stave
Stave
Zadrugar
Lopatanj
1 : 4
Mladost
Valjevska Kamenica
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
5 : 0
Nepričava
Nepričava
Jedinstvo
Milorci
1 : 1
Radnik
Ub
Vrelo
Vrelo
1 : 2
Brgule
Brgule
Vukona
Vukona
2 : 0
Sloga
Lončanik
Đorđe Bodinović
Raduša
3 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Sloga
Vrhovine
2 : 5
Čučuge
Čučuge
Napredak
Bogojevce
7 : 0
Nomanica
Nomanica
Moravac
Guberevac
0 : 4
Goblen
Badince
Milanovo
Milanovo
4 : 4
Susica 2012
Kukolovce
Turekovac
Turekovac
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Radnik 2013
Sisince
3 : 0
Vrhunac
Radonjica
Real
Donja Jajna
0 : 1
BSK
Belanovce
Goša
Vukmanovac
3 : 2
Polet
Sekurič
Šumadija
Prevešt
2 : 6
Beočić
Beočić
OFK Blagotin
Belušić
5 : 2
OFK Tvrđava
Županjevac
Jedinstvo
Duboka
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Partizan (G)
Glogovac
0 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Partizan (M)
Majur
2 : 3
Trnava
Trnava
Morava (R)
Rajkinac
5 : 4
Ribnik
Ribnik
Sloboda
Šuljkovac
2 : 2
Osaonica
Bagrdan
Dražmirovac
Dražmirovac
5 : 1
Lipar
Donji Račnik
Mladost
Gložane
2 : 0
Mladi Radnik
Bobovo
Jedinstvo
Troponje
3 : 0
Mladost "B"
Gložane
Sloboda
Krežbinac
8 : 2
Vihor
Golubovac
ISK Izvor
Izvor
2 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
OFK Borac
Bošnjane
2 : 1
Popovac
Popovac
Mladost (R)
Raševica
0 : 3
Radnik
Davidovac
Heroj
Busilovac
0 : 3
Polet
Zabrega
Moravac
Gornje Vidovo
9 : 1
Jedinstvo
Ratari
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
Železničar
Klačevica
Mladost 1950
Lomnica
3 : 1
Planinac
Panjevac
Mladi Radnik
Grabovica
1 : 2
Beljanica
Strmosten
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 3
Rudar (ST)
Stenjevac
Čukarički
Kruševica
1 : 7
Kostrež
Ćićevac
Gradac
Pločnik
3 : 7
Borac
Gornji Katun
Kiseljak
Orašje
3 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
5 : 2
Mladost
Mala Drenova
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Mladost (R)
Raklja
2 : 3
Mladi Gorani
Dupci
Kruševica
Kruševica
4 : 1
Pasjak 2013
Pasjak
Srnje
Srnje
3 : 3
Žabare
Žabare
Globoder
Globoder
3 : 2
Sokolovi
Velika Kruševica
Jablanica
Jablanica
1 : 4
Polet (Š)
Šavrane
Grkljane
Grkljane
7 : 3
Trmčare
Trmčare
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 4
OFK Budućnost
Kaonik
Drugari
Stanci
3 : 0
Štitari
Štitari
Lipovac
Lipovac
2 : 1
Modrica
Modrica
Zdravinje
Zdravinje
1 : 3
Bukovica
Bukovica
Crvena Zvezda
Novi Kozjak
3 : 0
OFK Barice
Barice
Banat
Ilandža
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Sloga
Margita
6 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Lokve
Lokve
1 : 0
Gaj
Veliki Gaj
Vojvodina
Crvena Crkva
4 : 1
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
1 : 4
Pobeda
Parta
Radnički 1927
Vršac
3 : 1
Vitorul
Straža
ASK
Aradac
5 : 0
Sloga
Jarkovac
MSK
Mihajlovo
6 : 0
Mladost
Belo Blato
Jedinstvo
Ečka
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 1
Proleter
Neuzina
Polet
Nikinci
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
0 : 3
Borac (K)
Klenak
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
4 : 0
Mladost (P)
Pavlovci
Sloga
Voganj
3 : 3
Sremac
Dobrinci
Car Uroš
Jazak
2 : 4
Borac (S)
Stejanovci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 3
Krušedol
Krušedol
OFK Brestač
Brestač
5 : 1
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
6 : 4
Kameni
Ašanja
Mladost
Prhovo
7 : 0
Lovac
Karlovčić
Polet
Novi Karlovci
9 : 0
Vitez
Subotište
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 3
Graničar
Obrež
Planinac
Ležimir
1 : 0
Napredak
Šuljam
Sremac
Jarak
3 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Sloga (Z-I)
Zasavica I
0 : 3
Fruškogorac
Manđeloš
Sloga (Č)
Čalma
1 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (R)
Radenković
1 : 1
BSK
Bešenovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Jedinstvo
Ljuba
4 : 1
Omladinac
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
Jednota
Šid
Bratstvo
Sot
2 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac
Berkasovo
1 : 0
Borac
Ilinci
Slavija
Bođani
4 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost
Mali Bač
1 : 0
Proleter
Karađorđevo
Vajska
Vajska
4 : 1
Neštin
Neštin
Borac
Vizić
2 : 1
Sloga
Plavna
BSK
Brajkovac
3 : 0
Šumadinac (K)
Kruševica
Vreoci
Vreoci
11 : 2
Proleter
Vrbovno
OFK Sokolovo
Sokolovo
1 : 3
OFK Borac
Arapovac
Mladost (L)
Leskovac
1 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Jezero
Plav
1 : 1
Bratstvo
Cijevna
Arsenal
Tivat
1 : 3
Berane
Berane
Cetinje
Cetinje
1 : 1
Zora
Spuž
Kom
Podgorica
1 : 0
Bokelj
Kotor
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 2
Ibar
Rožaje
Zabjelo
Podgorica
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Mačva
Šabac
5 : 0
Nives
Knjaževac
Sloga
Zemun
6 : 0
Šabac
Šabac
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 0
Radnički 2013
Rudovci
Kikinda
Kikinda
5 : 3
Budućnost
Gložan
Rubin
Mol
6 : 1
Bačka Žabalj
Žabalj
BSK Borča
Borča
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 0
Borac
Čačak
Spartak
Subotica
3 : 1
Banat
Zrenjanin
Indeks
Novi Sad
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
Dinamo
Pančevo
Radnik
Surdulica
2 : 1
Timok
Zajecar
Žitoradja
Žitorađa
0 : 1
Toplicanin
Prokuplje
Radnički (K)
Kovin
12 : 1
Vulturul
Grebenac
Borac
Čačak
2 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak
Subotica
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Dinamo
Pančevo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Vrbas
Vrbas
6 : 0
Bečej
Bečej
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Vršac
Vršac
4 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
OFK Hajduk
Kula
Inđija
Inđija
2 : 2
Spartak
Subotica
Banat
Zrenjanin
0 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
TSC
Bačka Topola
AS
Novi Pazar
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 2
Sevojno
Sevojno
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jošanica ND
Novi Pazar
AS
Novi Pazar
1 : 0
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
1 : 2
Napredak
Kruševac
Sloboda Point
Užice
4 : 1
Savacijum
Šabac
Nacional
Niš
1 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Bubamara
Kraljevo
3 : 2
Čačak 94
Čačak
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
5 : 0
Sloga 1940
Bajina Bašta
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
Budućnost
Arilje
Spartak
Subotica
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Radnički 1927
Vršac
3 : 0
Vršac
Vršac
Sloga (P)
Plandište
4 : 0
BAK
Bela Crkva
Mika Antić
Pančevo
1 : 4
Mladost (O)
Omoljica
Strela
Ivanovo
1 : 16
Omladinac (D)
Deliblato
Tempo
Sefkerin
1 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
2 : 0
Dobrica
Dobrica
Unirea
Uzdin
7 : 2
Slavija
Kovačica
Tutin
Tutin
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Jošanica ND
Novi Pazar
Čantavir
Čantavir
1 : 5
Subotica
Subotica
Senta
Senta
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 17
Spartak '01
Subotica
Polet
Popucke
0 : 5
Zeleznicar
Lajkovac
Radnicki 1923 II
Kragujevac
4 : 2
Slavija
Kragujevac
Karađorđe
Topola
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Tutin
Tutin
0 : 3
Trepča
Kosovska Mitrovica
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
11 : 0
OFK Lešak
Lešak

Košarka

Šabac
Šabac
79 : 78
Železničar
Inđija
OKK Junior
Niš
78 : 65
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Sparta Radijus Vektor
Beograd
65 : 84
Slodes
Beograd
Zvezdara
Beograd
69 : 50
Torlak
Beograd

Rukomet

Radnički
Kragujevac
28 : 24
Železničar 1949
Niš
Crvena Zvezda
Beograd
26 : 25
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
33 : 33
Vrbas
Vrbas
Crvenka
Crvenka
33 : 25
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Mokrin
31 : 24
Jastrebac
Blace
Obilić
Beograd
28 : 33
Zlatar
Nova Varoš
Karađorđe
Topola
22 : 24
Bane
Raška
Radnički
Ćuprija
25 : 23
Majdanpek
Majdanpek
Rembas
Resavica
38 : 30
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo 1974
Krnjevo
27 : 32
Mačva
Bogatić
Sloga
Petrovac na Mlavi
21 : 23
Rekreativo
Beograd
Niška Banja
Niška Banja
28 : 38
Hisar
Leskovac
Pirot
Pirot
25 : 27
Radan
Lebane
Aleksinac
Aleksinac
23 : 22
Bela Palanka
Bela Palanka
Hidroelektrana
Bajina Bašta
28 : 23
Atenica
Atenica
Užice
Užice
21 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Beli Anđeo
Prijepolje
34 : 22
Sjenica
Sjenica
Max Sport
Nova Pazova
25 : 35
BMS Milenijum
Beograd
Naisa
Niš
33 : 32
Vojvodina
Petrovaradin
Žitorađa
Žitorađa
26 : 21
Vlasotince
Vlasotince
Knjaževac 2
Knjaževac
29 : 20
Niška Banja
Niška Banja

Futsal

Kraljevićevo
Kačarevo
6 : 9
Hajduk
Kula
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
Bačka
Bačka Palanka
Šampion
Subotica
9 : 6
Apa futsal
Apatin

Američki fudbal

Lavovi Vršac
Vršac
38 : 35
Celtis Sombor
Sombor
Pastuvi Požarevac
Požarevac
12 : 29
Royal Crowns Kraljevo
Kraljevo
Pirates Zemun
Zemun
38 : 0
Werewolves Valjevo
Valjevo