XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 745 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2013

Fudbal

Mačva
Šabac
4 : 1
Rudar
Kostolac
Polet
Ljubić
2 : 1
Krušik
Valjevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Seljak
Mihajlovac
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Jošanica ND 2011
Novi Pazar
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Loznica
Loznica
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Sloboda
Čačak
Bane
Raška
0 : 0
Šapine
Šapine
Moravac Orion
Mrštane
0 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Kopaonik
Brus
Car Konstantin
Niš
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloga (D)
Despotovac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Sinđelić
Niš
3 : 1
Dubočica 1923
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
SFK Moravac
Predejane
1 : 1
Tabane Trgovački
Jagodina
Banat
Zrenjanin
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 2
Sloga
Temerin
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 2
Radnički (Š)
Šid
Palić
Palić
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Bačka 1901
Subotica
Senta
Senta
1 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Novi Sad
Novi Sad
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dorćol
Beograd
0 : 0
Železnik Lasta
Beograd
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 4
Sopot
Sopot
Šumadija
Jagnjilo
1 : 1
Žarkovo
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Srem
Jakovo
3 : 2
Hajduk
Beograd
Turbina
Vreoci
1 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Metalac
Kraljevo
Tutin
Tutin
0 : 0
Omladinac
Novo Selo
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Arsenal
Kragujevac
Sloboda
Grbice
1 : 0
Dragačevo
Guča
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Morava
Velika Plana
3 : 0
Obilić
Živica
Udarnik
Lozovik
2 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
4 : 1
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik
Radinac
0 : 0
Karađorđe
Topola
Borac
Žabari
3 : 0
Gruža
Gruža
Šumadinac 1913
Natalinci
6 : 0
Šumadija
Toponica
Šumadinac (B)
Brzan
1 : 0
Napredak
Markovac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Sevojno
Sevojno
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Polimlje
Prijepolje
0 : 1
Jedinstvo (UB)
Ub
Pukovac
Pukovac
1 : 3
Svrljig
Svrljig
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 3
Radan
Lebane
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Budućnost
Popovac
Borac (B)
Bivolje
1 : 0
OFK Bor
Bor
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Juhor
Obrež
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Dunav
Prahovo
Trajal
Kruševac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Rembas
Resavica
Tisa
Adorjan
5 : 4
Bačka (P)
Pačir
Borac (Starčevo)
Starčevo
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
Borac
Novi Sad
1 : 1
Cement
Beočin
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Grafičar
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Železničar
Bara Venecija
1 : 5
GSP Polet
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
2 : 2
Vrčin
Vrčin
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Budućnost
Konarevo
2 : 2
Goč
Vrnjačka Banja
Radnički
Kovači
2 : 0
Granit
Jošanička banja
Ibar
Mataruška Banja
4 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
2 : 1
Radnik
Ušće
Lazac
Lazac
1 : 0
Polet
Ratina
Braća Vuković
Lađevci
4 : 0
Borac (V)
Vraneši
Morava
Mrsać
1 : 1
Ribnica
Jovac
Morava
Katrga
1 : 1
Slatina
Slatina
Miokovci
Miokovci
1 : 0
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 2
Ovčar
Markovica
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Rudar
Bresnica
Gorušica
Viča
1 : 2
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Mladost (A)
Atenica
0 : 2
Spartak
Trnava
Sušica
Kragujevac
7 : 2
Šumadinac
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
1 : 2
Partizan
Cerovac
Korićani
Korićani
1 : 0
Budućnost
Resnik
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloga D
Desimirovac
5 : 2
Ćava
Grošnica
Ibar
Leposavić
2 : 1
Zvečan
Zvečan
Junkovac
Junkovac
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Banja
Banja
Šatornja
Šatornja
0 : 0
Marjan
Knić
Lepenica
Badnjevac
7 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča
1 : 0
Borac
Pajsijević
Beli orlovi
Konjuša
4 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Polet
Trnovče
1 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Budućnost (MK)
Mala Krsna
2 : 4
Glavaš
Glibovac
Proleter
Vranovo
2 : 2
Sloboda
Lipe
SASK
Saraorci
2 : 2
Bačinac
Bačinac
Pobeda
Golobok
1 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Železničar (K)
Kusadak
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Budućnost (R)
Ratari
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Borac
Ralja
3 : 1
Šumadija
Azanja
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Makce
Makce
7 : 2
Rudar
Krepoljin
Basarac
Mišljenovac
2 : 0
RSK
Rabrovo
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Sloga
Burovac
Beli Orao
Bradarac
4 : 3
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Vihor
Maljurevac
3 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladi Borac
Dublje
2 : 2
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Antimon
Zajača
1 : 2
Lipolist
Lipolist
Provo
Provo
3 : 0
Majur
Majur
Radjevac
Krupanj
3 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 1
Sindjelić
Lipnica
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Višesava
Bajina Bašta
1 : 2
Jedinstvo (K)
Kalenić
Zlatibor
Čajetina
4 : 0
Polet
Rasna
Budućnost
Arilje
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Perućac
Perućac
3 : 0
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
5 : 0
Sečica
Seča reka
Moravica
Subotinac
0 : 0
Malošište
Malošište
Radnički 1947 (Č)
Čapljinac
2 : 0
Mladi Radnik
Aleksinački Bujmir
Borac (T)
Trnjane
0 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 1
Mekiš
Mekiš
Morava
Žitkovac
2 : 0
Radnički 1924 (K)
Kočane
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Morava
Krušce
1 : 1
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Proleter (DV)
Donja Vrežina
Moravac 1948
Gornje Međurovo
0 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Bobište
Bobište
Vučje
Vučje
2 : 3
Čekmin
Čekmin
Radnički
Pertate
3 : 2
Sloga
Lipovica
Gradac
Konopnica
0 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Umac
Miroševce
0 : 0
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Budućnost
Orašje
Mladi Borac
Živkovo
4 : 2
Progres
Ladovica
Šumadija
Razgojna
2 : 2
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (B)
Bošnjace
4 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
1 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 6
Kosanica
Kuršumlija
Borac
Držanovac
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 5
Jedinstvo ( B.P)
Bela Palanka
Sloga
Veliko Selo
2 : 1
Spartak
Pirot
Padež
Petrovac
5 : 1
Željuša
Željuša
Mladost (P.R)
Poljska Ržana
2 : 1
Napredak
Izvor
Trešnjevka
Lopardince
2 : 5
Mladost (B)
Bosilegrad
OFK Pavlovac
Pavlovac
1 : 2
Besa 2005
Bujanovac
Vihor
Žbevac
9 : 2
Mladost (S)
Suvojnica
OFK Alakince
Alakince
1 : 2
Morava
Vladičin Han
Ternoci
Trnovac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Levosoje
Levosoje
1 : 2
Čelik
Belo polje
Ropotovo
Ropotovo
5 : 1
Glama
Koretište
Rudar
Kosovska Kamenica
6 : 1
Oskar
Pasjane
Sloga (R)
Ranilug
3 : 0
Sloga (B)
Budriga
Mladost (J)
Jovac
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Morava (R)
Ribare
1 : 2
Jedinstvo
Mijatovac
BSK
Buljane
1 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Mladost (K)
Koncarevo
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Bratstvo
Međureč
2 : 1
Budućnost
Miliva
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Naupare
Naupare
Mladost
Makrešane
0 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Čitluk
Čitluk
0 : 4
Vinogradar
Zleginje
Jasika
Jasika
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Šanac
Šanac
4 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloga Ćićevac
Ćićevac
4 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Gradina
Pejovac
1 : 0
Sloga Dašnica
Dašnica
Ključ
Podvrška
3 : 1
Rajac
Rajac
Branik
Štubik
2 : 5
Slatina
Bor
Blizna
Blizna
0 : 0
Radnički
Klokočevac
Mladost
Sumrakovac
1 : 3
OFK Knjaz
Trgovište
Polet
Jablanica
2 : 1
Rudar (VČ)
Grljan
Omladinac
Grezna
1 : 2
Trebič
Sokobanja
ŠSK
Štipina
1 : 4
Borac
Vražogrnac
Osnić
Osnić
1 : 4
BSK
Bogovina
Rudar (P)
Podvis
5 : 0
OFK 019 Zaječar
Zaječar
Železničar
Pančevo
7 : 1
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Vulturul
Grebenac
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Kolonija
Kovin
1 : 1
Polet
Izbište
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Tempo
Sefkerin
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Olimpija (TS)
Totovo Selo
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
4 : 0
AFK
Ada
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Olimpija (G)
Gunaroš
Potisje
Knićanin
0 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
3 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
Vojvodina (P)
Perlez
Kordun
Kljajićevo
4 : 2
Stanišić
Stanišić
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
1 : 3
Graničar
Gakovo
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Crvenka
Crvenka
Jadran
Golubinci
2 : 1
1. Maj
Ruma
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 3
Rudar
Vrdnik
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Sremac
Vojka
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Mladost (T)
Turija
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 2
Tvrdjava
Bač
Jedinstvo
Rumenka
1 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
Obilić
Beograd
2 : 2
13. maj
Zemun
Banja
Višnjička banja
1 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
BSK 2012
Batajnica
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Borac
Lazarevac
3 : 0
Posavina
Stubline
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 4
Budućnost
Zvečka
Prva Iskra
Barič
4 : 0
Strelac
Mislođin
Vranić
Vranić
2 : 2
Stepojevac VAGA
Stepojevac
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 1
Napredak
Međulužje
Selo Mladenovac
Mladenovac
4 : 0
Kosmaj
Ralja
Podunavac
Ritopek
5 : 2
Vlaška
Vlaška
Dunavac
Grocka
2 : 0
Nemenikuće
Nemenikuće
Torlak
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
OFK Leštane
Leštane
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Vrnjci
Vrnjci
2 : 0
Napredak
Gračac
Šumadija
Šumarice
0 : 3
Čibukovac
Kraljevo
Partizan
Vrba
2 : 2
Tavnik
Tavnik
Morava (S)
Sirča
0 : 2
Proleter
Pečenog
Gruža
Vitanovac
1 : 1
OFK Ras
Novi Pazar
Zvezda
Čukojevac
1 : 0
Stubal
Stubal
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 3
Jablanica
Jablanica
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 1
Brezak
Pranjani
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Rakova
Rakova
1 : 1
Planinac
Vujetinci
Kej
Čačak
2 : 1
Lugovi
Čačak
Vujan
Prislonica
4 : 1
Čačak 94
Čačak
Premeća
Premeća
1 : 3
Budućnost
Stančići
Kotraža
Kotraža
3 : 2
Bjelica
Milatovići
Brezova
Brezova
3 : 0
Radnički
Turica
Gradina
Rti
2 : 7
Jedinstvo (P)
Puhovo
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 1
Šumadija 1934
Drača
Hajduk
Jovanovac
4 : 2
Kremenac
Rogojevac
21. oktobar
Kragujevac
6 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
1 : 1
Sloga
Lužnice
Botunje
Botunje
3 : 2
Azbest
aaa
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 1
Borac
Drenovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
Proleter
Jelovik
Sloga
Zagorica
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Misača
Misača
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Grivac
Grivac
2 : 1
Kotlenik
Guncati
Mladost MG (S)
Saranovo
0 : 1
Pobeda (Đ)
Đurđevo
Karađorđe
Vučić
1 : 2
Pobeda (S)
Sepci
Sloga (M)
Milatovac
3 : 1
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Šumadinac
Binovac
7. Jul
Vodanj
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Lunjevac
Lunjevac
2 : 3
Podunavac
Udovice
Vrbovac
Vrbovac
0 : 0
Kolarac
Kolari
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
2 : 0
Slavija
Smederevo
Papazovac
Smederevo
2 : 1
Skobalj
Skobalj
Budućnost
Vezičevo
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
Napredak
Toponica
2 : 0
Zadrugar
Tabanovac
Borac
Veliko Laole
2 : 3
Krilaš
Ćovdin
Radnički
Knežica
5 : 1
Mladost
Porodin
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Rudar
Stamnica
6 : 5
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac (M)
Mirijevo
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
Sloga (Ć)
Ćirikovac
5 : 1
Borac
Klenovnik
Mladi Borac
Majilovac
0 : 3
Žitkovica
Žitkovica
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Jedinstvo (D)
Duboka
Sloga (D)
Drmno
3 : 3
Jedinstvo (Lj)
Ljubinje
Dunavac
Kisiljevo
0 : 1
Mlava
Bratinac
Karađorđe
Mišar
3 : 2
Borac
Vladimirci
Radnički
Koceljeva
5 : 1
Cerić
Miokus
Volujac
Volujac
2 : 3
Mladost PP
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
2 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Galeb
Cerovac
Trešnjevka
Trbusac
1 : 1
Sloga Krnic
Krnić
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Mrovska
Mrovska
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Sloga K
Korenita
Sloga LŠ
Lipnički Šor
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Cerova
Cerova
3 : 0
Borac Lešnica
Lešnica
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Stolice
Krupanj
Bratstvo
Krupanj
0 : 3
Borac K
Kozjak
Mladost
Borina
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Hajduk
Ribarica
5 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Proleter
Šabac
3 : 2
Drina
Badovinci
Napredak MB
Mačvanski Belotić
4 : 0
Napredak RIB
Ribari
Budućnost ZM
Zminjak
1 : 1
BMR Petlovača
Petlovača
Duško
Klenje
2 : 1
Torpedo
Tabanović
Sloga
Duvanište
3 : 4
Partizan
Drenovac
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Gorki
Glušci
Premijer
Badovinci
2 : 0
Budućnost PD
Pocerski Dobrić
Beloševac
Beloševac
1 : 0
Borac
Rajković
Polet
Popučke
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Liplje
Liplje
Polet (T)
Takovo
0 : 1
Sovljak
Sovljak
Proleter
Bajevac
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Omladinac
Kalinovac
5 : 1
Stepanje
Stepanje
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 4
Rudar 1945
Radljevo
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kalenić
Kalenić
0 : 3
Gunjevac
Gunjevac
Bioska
Bioska
1 : 0
Policajac 92
Užice
Soko
Bajina Bašta
0 : 5
Prvi partizan
Užice
Plavi tok
Dražinovići
1 : 1
Borac
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
2 : 1
Trešnjica
Tvrdići
Glumač
Glumač
2 : 3
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Pobeda
Milićevo Selo
0 : 2
Lazarica
Prilipac
Duškovci
Duškovci
0 : 9
Savinac
Visibaba
Avijatičar
Vranjani
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Pobeda
Rusna
2 : 2
Dušnik
Donji Dušnik
Doljevac 1971
Doljevac
2 : 4
Knežica
Knežica
Polet (R)
Radevac
3 : 2
Polet (V)
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Ratar
Gornja Peščanica
2 : 1
Kraljevo
Selo Kraljevo
Sloga (K)
Korman
2 : 1
OFK Draževac
Draževac
Gredetin
Gredetin
3 : 1
Tempo
Mozgovo
OFK Sloga (D)
Dobrujevac
1 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Mladost 1976
Biljeg
1 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Koprijan 1975
Gradište
2 : 0
Jastrebac
Krajkovac
Baličevac 1974
Baličevac
2 : 0
Aleksandrovo
Aleksandrovo
Padina
Padina
1 : 4
Sloga 1980
Jovanovac
Sloga 1948 (M)
Malča
5 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Sečanica
Sečanica
1 : 3
Radnički 1936
Trupale
Supovac
Supovac
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Mramor 1927
Mramor
2 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 1946 (DM)
Donji Matejevac
2 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013 (K)
Kamenica
0 : 1
Delijski Vis
Niš
Mladost 1954 (DM)
Donje Međurovo
0 : 3
Palilulac
Niš
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
0 : 1
Jedinstvo
Šišava
Veternica
Leskovac
0 : 1
Kumarevo
Kumarevo
Omladinac
Donje Sinkovce
5 : 0
MB Marjan
Mala Biljanica
OFK Brza
Brza
3 : 0
Polet
Stajkovce
OFK Morava
Leskovac
3 : 2
Morava
Gložane
Mladost (V)
Vinarce
3 : 3
Železničar
Brestovac
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
Navalin
Navalin
Temac
Temska
6 : 2
Provalija
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 1
Zvezda
Blato
Crni Vrh
Deonica
1 : 0
Kolare
Kolare
Juhor
Glavinci
5 : 1
Sindjelić (G)
Grabovac
Mladi radnik
Novo Lanište
1 : 1
Napredak (SL)
Staro Lanište
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Resavac (VP)
Veliki Popović
0 : 4
Rudar
Plazane
Javor
Sladaja
3 : 0
Hajduk
Čepure
Polet
Senje
3 : 0
Napredak (SV)
Svojnovo
Istok 63
Plana
3 : 1
Radnički
Tekija
Napredak (ST)
Stubica
0 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Rubin (Z)
Zalogovac
4 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Župski biseri
Lacisled
3 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Rubin (DS)
Donji Stupanj
Ušće
Stalać
0 : 0
Blagotin
Poljna
Mladi radnik
Bačina
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Katun
Omladinac
Pojate
4 : 1
Sloga
Lozna
Dedina
Dedina
3 : 3
OFK Ribare
Ribare
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 4
Kupci
Kupci
Parunovac
Parunovac
4 : 1
Dvorane
Dvorane
BSK
Bela Voda
1 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Sebečevac
Sebečevac
1 : 3
13. April
Lomnica
Sloga
Majdevo
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Rasina
Vitanovac
5 : 1
Dušan Ristić
Kukljin
Omladinac
Vajuga
0 : 3
Mala Vrbica 1958
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
4 : 2
Rtkovo
Rtkovo
Koča Andjelković
Tekija
1 : 2
Egeta
Brza Palanka
Velika Vrbica
Velika Vrbica
1 : 3
Pontes
Kostol
Lokomotiva
Novi Sip
5 : 0
Napredak
Korbovo
Vidrovac
Vidrovac
2 : 1
Deli Jovan
Sikole
Smedovac
Smedovac
5 : 2
Slatina
Negotin
Kovilovo
Kovilovo
1 : 0
Čubra
Čubra
Ratar
Jasenica
2 : 1
Rečka
Rečka
Srbovo
Srbovo
3 : 2
Urovica
Urovica
Palilulac
Šarbanovac
0 : 9
Slemen
Milušinac
Rtanj
Vrmdža
4 : 3
Omladinac
Blendija
Sloga
Žučkovac
1 : 3
Mladost
Resnik
Mladost
Vasilj
2 : 4
Svrljiška Topla
Svrljiška Topla
Malinik
Podgorac
1 : 4
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
5 : 5
Kastrum
Gamzigrad
Polet
Idvor
8 : 0
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
3 : 0
Spartak
Debeljača
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 1
Plavi Dunav 1932
Skorenovac
Strela
Ivanovo
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
6 : 0
Dolovo
Dolovo
Vinogradar
Gudurica
3 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Hajduk
Šušara
1 : 2
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
2 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Ševac
Kusić
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Jadran
Sanad
1 : 2
Obilić
Novi Kneževac
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Graničar
Đala
3 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Tisa (P)
Padej
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
Hajduk
Podlokanj
0 : 3
Tisa B (A)
Adorjan
Solid
Subotica
3 : 3
Đurđin
Đurđin
Bikovo
Bikovo
0 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
Zrinjski 1932
Subotica
0 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 5
Radnički 1905
Bajmok
Udarnik
Višnjevac
0 : 8
Dušan Silni
Subotica
Lehel
Mužlja
5 : 1
OFK Klek
Klek
ŽFK Banat-Bagljaš
Zrenjanin
5 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Naftagas
Boka
4 : 1
Omladinac
Botoš
Mladost
Banatski Despotovac
6 : 2
Zlatica
Zlatica
Radnički Ratar
Jaša Tomić
3 : 1
Borac
Zrenjanin
ŽAK
Kikinda
5 : 2
2. Oktobar
Kumane
Polet
Nakovo
2 : 1
Delija
Mokrin
Borac
Iđoš
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
Progresul
Torak
0 : 1
Budućnost
Banatski Dvor
Bega
Novi Itebej
2 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Olimpija
Torda
2 : 5
Napredak
Čestereg
Terekves
Hetin
2 : 2
Proleter
Međa
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Dinamo
Sonta
Graničar
Riđica
1 : 0
Terekveš
Svilojevo
Panonija
Lalić
5 : 2
Rastina 1918
Rastina
OFK Metalac
Sombor
0 : 2
Mladost
Kruščić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 4
Lipar
Lipar
Partizan
Kupusina
2 : 0
OFK Šikara
Sombor
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 3
Jedinstvo 1947
Kolut
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Sremac
Deč
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 3
Jedinstvo (P)
Platičevo
Šumar
Ogar
3 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 2
Napredak (P)
Popinci
Jedinstvo (R)
Ruma
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Podunavac
Belegiš
0 : 1
Fruška Gora
Ruma
Graničar
Grabovci
7 : 2
Sloven
Sibač
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Omladinac (M)
Molovin
2 : 1
Napredak (V)
Vašica
Noćaj
Noćaj
4 : 0
Sinđelić
Gibarac
Srem
Sremska Rača
2 : 4
Borac (M)
Martinci
Jedinstvo (M)
Morović
3 : 1
Sloboda
Šašinci
Hajduk
Divoš
1 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Fruškogorac (K)
Kukujevci
2 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Susek
Susek
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Dinamo
Budisava
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka
Begeč
0 : 2
Tatra
Kisač
Napredak (Nadalj)
Nadalj
3 : 1
Iskra (Kucura)
Kucura
Bečej 1918
Bečej
4 : 2
Budućnost (S.S.)
Savino Selo
Bačka (Đurđ.)
Đurđevo
7 : 0
Obilić (Vilovo)
Vilovo
Jedinstvo (B.P.S.)
Bačko Petrovo Selo
11 : 0
Sloga (Lok)
Lok
Mladost (Radič.)
Radičević
2 : 0
Miletić (Mošorin)
Mošorin
Jedinstvo (Gosp.)
Gospođinci
0 : 4
Mladost Radost (Srbob)
Srbobran
Proleter (R.S.)
Ravno Selo
5 : 2
Titel
Titel
Hajduk (Gard.)
Gardinovci
0 : 8
Obilić (Zmajevo)
Zmajevo
Maglić
Bački Maglić
0 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
0 : 4
Hercegovac
Gajdobra
Slavija
Pivnice
0 : 2
Kulpin
Kulpin
Busije
Zemun
4 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
0 : 5
Sindjelić 2012
Ugrinovci
Borac
Progar
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Šećeranac
Beograd
2 : 0
Mladost
Jabučki rit
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Olimpija
Beograd
Sparta
Beograd
4 : 2
Pobednik
Beograd
Dunavac
Dunavac
1 : 0
Crvenka
Borča
Mladi Borac
Županjac
0 : 0
Bistrica
Bistrica
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 4
Rudar
Zeoke
Polet
Mirosaljci
0 : 0
Šumadija (MC)
Mali Crljeni
Sloboda
Stubica
3 : 2
Mladi radnik
Junkovac
Borac
Arnajevo
1 : 2
Lisović 1977
Beograd
Beljina
Beljina
2 : 3
Rušanj
Rušanj
Markovac
Markovac
1 : 1
Sloga
Granice
Borac
Amerić
5 : 1
Senaja
Senaja
Radnički PDM
Mladenovac
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
Omladinac
Rajkovac
7 : 3
Napredak
Dubona
Partizan
Kaluđerica
2 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Heroj 1925
Jajinci
Hajduk
Kamendol
1 : 0
Zuce
Zuce
Budućnost
Samaila
1 : 0
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
1 : 3
Žiča
Žiča
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Mladost 1925
Oplanići
Jedinstvo
Godačica
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Popovići
Popovići
Studenac
Goločelo
6 : 2
Đuriselac
Đuriselo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 5
Divostin
Kragujevac
Šamot
Aranđelovac
1 : 3
Venčani
Venčani
Ranilović
Ranilović
1 : 0
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Jedinstvo
Oplanić
3 : 1
Polet
Ljubić kod Knića
Kusovac
Kusovac
2 : 0
Borac
Ljuljaci
Omladinac-Šumadinac
Vučkovica
2 : 6
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladost
Crni kao
5 : 2
Feniks
Rača
Karađorđe
Viševac
1 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Napredak
Simićevo
2 : 1
Mladost
Svinjarevo
Jedinstvo
Oreovica
4 : 1
OFK Porodin
Porodin
Sloga
Viteževo
2 : 1
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
3 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Budućnost
Kočetin
5 : 4
Proleter
Četereže
Zvezda
Izvarica
6 : 0
Budućnost
Milatovac
Budućnost (A)
Aljudovo
3 : 1
Kobilje
Kobilje
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
BSK
Boževac
Sloga (VS)
Veliko Selo
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Carevac
Carevac
1 : 1
Električar
Šuvajić
Kumane
Kumane
3 : 1
Usije
Usije
Radnički
Požeženo
4 : 1
Ram
Ram
Pek
Kusiće
9 : 0
Srednjevo
Srednjevo
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 0
Barič
Barič
Desine
Desine
0 : 6
OFK Vinci
Vinci
OFK Braničevo
Braničevo
5 : 1
Mrčkovac
Mrčkovac
Polet
Bikinje
3 : 1
Graničar 2013
Zatonje
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Dunavac
Petka
Stig 1955
Beranje
1 : 8
Napredak (P)
Poljana
Metalac
Požarevac
3 : 1
Proleter
Požarevac
Napredak 1934
Nabrđe
7 : 0
Sloga (D)
Dubravica
Sloga 1936
Kasidol
3 : 1
Sopot
Požarevac
Dizel
Bare
5 : 1
Sloga (L)
Lučica
Zemljoradnik
Trnjane
1 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Radenka
Radenka
3 : 0
Kaona
Kaona
Sloga
Mustapić
3 : 0
Homolje
Bukovska
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 3
Krnule 09
Krnule
Petrovac 74
Kujavica
6 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Sloga Trgošped
Mehovine
5 : 3
Mladost PB
Pocerski Belotic
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 0
Žika
Provo
Torpedo
Lojanice
2 : 0
Sloga Ridj
Ridjake
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 2
Hajduk
Debrc
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 0
Mladost sl
Slatina
OFK Varna
Varna
3 : 1
Mladost 2011
Sinošević
Mladost
Svileuva
0 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
2 : 6
Korman
Korman
Sava
Mrđenovac
0 : 4
Dušan Silni
Šabačka Kamenica
Granit
Radalj
0 : 3
Sloga
Straža
Mladost Br
Brezjak
3 : 0
Mladost Lo
Loznica
Crnča
Crnča
3 : 2
OFK Donja Ljubovidja
Ljubovija
Tolisavac - VT
Tolisavac
2 : 9
Krasava
Krasava
Šumice
Glusci
4 : 8
Napredak
Uzveće
Mladost O
Očage
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Radnički Šabački
Šabac
2 : 1
Cer
Petkovica
Popadić
Popadić
6 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Veliševac
Veliševac
5 : 0
Gornji Mušić
Gornji Mušić
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 4
Komanice
Komanice
Orao
Poljanice
3 : 5
Mionica
Mionica
Toplica
Donja Toplica
1 : 2
Mladost
Latković
OFK Povlen
Brezovice
2 : 1
Mladi radnik
Valjevo
Borac
Valjevo
1 : 1
Zabari
Zabari
Paune
Paune
3 : 0
Bujacic
Bujacic
Mali korak
Oglađenovac
1 : 2
Gradac
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
5 : 1
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
1 : 1
Kotešica
Kotešica
Mladost
Valjevska Kamenica
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
0 : 0
Lajkovac
Lajkovac
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Sloga
Bogovađa
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Radnik
Ub
Crvena Jabuka
Crvena Jabuka
4 : 0
Brgule
Brgule
Jedinstvo
Milorci
10 : 0
Kolubara
Liso Polje
Vukona
Vukona
3 : 0
Strelac 001
Kožuar
Sloga
Vrhovine
3 : 1
Zvizdar
Zvizdar
Murgaš 2012
Murgaš
1 : 1
Pambukovica
Pambukovica
Đorđe Bodinović
Raduša
2 : 0
Dokmir
Dokmir
Jašunja
Jašunja
2 : 6
Jedinstvo
Donja Lokošnica
OFK Blagotin
Belušić
3 : 0
Mladost
Tečić
Šumadija
Prevešt
3 : 1
OFK Tvrđava
Županjevac
Goša
Vukmanovac
0 : 3
Beočić
Beočić
Jedinstvo
Duboka
2 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Sloboda
Šuljkovac
1 : 0
Lipar
Donji Račnik
Morava (R)
Rajkinac
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Partizan (M)
Majur
3 : 1
Ribnik
Ribnik
Partizan (G)
Glogovac
2 : 0
Trnava
Trnava
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 0
Mladost
Gložane
Omladinac
Šaludovac
6 : 0
Jedinstvo
Ratari
Moravac
Gornje Vidovo
2 : 2
Polet
Zabrega
Heroj
Busilovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
Mladost (R)
Raševica
0 : 0
Popovac
Popovac
Budućnost (L)
Lebina
1 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
1 : 1
Vihor
Golubovac
Sloga
Isakovo
0 : 0
Mladost Virine
Virine
OFK Krušar
Krušar
3 : 2
Budućnost
Vlaška
OFK Batinac
Batinac
3 : 0
Supska
Supska
Planinac
Panjevac
0 : 5
Mladost 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
8 : 3
Mladi Radnik
Grabovica
Rudar (ST)
Stenjevac
0 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Kiseljak
Orašje
2 : 3
Borac
Gornji Katun
Gradac
Pločnik
1 : 3
Kostrež
Ćićevac
Čukarički
Kruševica
1 : 3
Varvarin
Varvarin
Topoljak
Grabovac
4 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Vinogradar
Riljac
0 : 7
Jugovići
Bogdanje
FK Stari Trstenik
Stari Trstenik
4 : 0
Polet 57
Milutovac
Mladost (G)
Garevina
4 : 1
Mladi Gorani
Dupci
Globoder
Globoder
4 : 0
Konjuh
Konjuh
Srnje
Srnje
1 : 3
Sokolovi
Velika Kruševica
Meševo
Meševo
1 : 5
Žabare
Žabare
Gaglovo
Gaglovo
0 : 0
Pasjak 2013
Pasjak
Polet (K)
Kobilje
3 : 1
Zmajevac
Belasica
Polet (Š)
Šavrane
8 : 1
Jablanica
Jablanica
Trmčare
Trmčare
5 : 3
Grkljane
Grkljane
OFK Budućnost
Kaonik
3 : 2
Rasinac
Veliko Golovode
Štitari
Štitari
2 : 1
Drugari
Stanci
Modrica
Modrica
5 : 2
Lipovac
Lipovac
Vojvodina
Seleuš
1 : 1
Graničar
Miletićevo
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 6
Sloga
Margita
Gaj
Veliki Gaj
3 : 0
Lokve
Lokve
Jedinstvo
Orešac
1 : 1
Vojvodina
Crvena Crkva
Pobeda
Parta
1 : 3
Omladinac
Zagajica
Vitorul
Straža
3 : 0
Radnički 1927
Vršac
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
1 : 4
Tamiš
Farkaždin
Jedinstvo
Ečka
1 : 1
ASK
Aradac
Mladost
Belo Blato
0 : 1
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
0 : 3
Krušedol
Krušedol
Sloga
Voganj
6 : 1
Borac (S)
Stejanovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 2
Sremac
Dobrinci
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Planinac
Rivica
3 : 5
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 6
Vitez
Subotište
Polet
Novi Karlovci
7 : 1
Lovac
Karlovčić
Mladost
Prhovo
0 : 2
Kameni
Ašanja
Sloga
Maradik
1 : 1
Borac
Jarkovci
OFK Brestač
Brestač
3 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Napredak
Šuljam
3 : 5
Planinac
Ležimir
Grgurevci
Grgurevci
1 : 1
Sremac
Jarak
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Sloga (Z-I)
Zasavica I
BSK
Bešenovo
6 : 1
Borac (R)
Radenković
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Omladinac
Batrovci
2 : 4
Jedinstvo
Ljuba
Jednota
Šid
0 : 0
OFK Bingula
Bingula
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 1
Bratstvo
Sot
Borac
Ilinci
0 : 0
Sremac
Berkasovo
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 4
Slavija
Bođani
Neštin
Neštin
0 : 2
Vajska
Vajska
Sloga
Plavna
1 : 5
Borac
Vizić
Šumadinac (K)
Kruševica
1 : 5
BSK
Brajkovac
OFK Radnički
Dren
8 : 0
Strmovo
Strmovo
Proleter
Vrbovno
1 : 2
Vreoci
Vreoci
OFK Borac
Arapovac
3 : 1
OFK Sokolovo
Sokolovo
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 2
Mladost (L)
Leskovac
Pobeda
Piroman
1 : 1
Baljevac
Baljevac
Sloga
Ratari
3 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Proleter
Jasenak
2 : 3
Zvezda Konatice
Konatice
Borac
Ušće
3 : 3
Skela
Skela
Ljubinić
Ljubinić
2 : 4
Duboko
Mala Moštanica
Partizan
Draževac
3 : 2
Rekreativo
Zabrežje
Čelik
Nikšić
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 2
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
1 : 1
Zora
Spuž
Bratstvo
Cijevna
1 : 0
Jezero
Plav
Kom
Podgorica
2 : 0
Igalo
Herceg Novi
Ibar
Rožaje
0 : 2
Cetinje
Cetinje
Berane
Berane
6 : 0
Zabjelo
Podgorica
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Mladost
Velika Obarska
0 : 0
Travnik
Travnik
Sarajevo
Sarajevo
3 : 2
Rudar
Prijedor
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 0
Napredak
Donji Šepak
Napredak
Kruševac
6 : 1
Jagodina
Jagodina
Požarevac
Požarevac
0 : 1
LASK Crvena zvezda
Beograd
Mašinac
Niš
3 : 1
Novi Bečej
Novi Bečej
Spartak
Subotica
7 : 0
Trijumf
Kragujevac
Lemind Lavice
Leskovac
2 : 0
Šabac
Šabac
Sloga
Zemun
5 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Fruškogorac
Novi Sad
5 : 2
Nives
Knjaževac
Mačva
Šabac
2 : 1
Kalemegdan
Beograd
ŽFK Bukovička Banja
Aranđelovac
2 : 0
Gradac
Valjevo
Radnički 1919
Zrenjanin
5 : 1
Kikinda
Kikinda
Budućnost
Gložan
0 : 0
Sremice
Sremska Mitrovica
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Sloboda Piont
Užice
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Napredak
Kruševac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Borac
Čačak
Donji Srem
Pećinci
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Indeks
Novi Sad
1 : 1
Vršac United
Vršac
Omladinac
Novi Banovci
1 : 4
Inđija
Inđija
FAP
Priboj
1 : 4
Javor
Ivanjica
Sloga 1940
Bajina Bašta
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Voždovac
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grafičar
Beograd
0 : 5
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 1
BASK
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
5 : 2
Polet
Trnovče
Bačinac
Bačinac
5 : 3
Budućnost
Ratari
Dobrica
Dobrica
5 : 2
Dolina
Padina
Vojvodina
Crepaja
7 : 0
Borac (S)
Sakule
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Zrenjanin
0 : 16
Spartak
Subotica
Sušica
Kragujevac
2 : 1
AS
Novi Pazar
Javor
Ivanjica
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sevojno
Sevojno
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Pazar Juniors 2011
Novi Pazar
1 : 3
Jošanica ND
Novi Pazar
Mika Antić
Pančevo
2 : 2
Dinamo
Pančevo
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Čukarički
Beograd
Banat
Zrenjanin
0 : 5
Spartak
Subotica
Vrbas
Vrbas
10 : 1
Dinamo
Pančevo
Čačak 94
Čačak
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Budućnost
Arilje
1 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Javor
Ivanjica
0 : 1
FAP
Priboj
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 1
Kiker
Kraljevo
Subotica
Subotica
0 : 0
Spartak
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
2 : 3
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
20 : 2
Obilić
Novi Kneževac
BAK
Bela Crkva
2 : 3
Sloga (P)
Plandište
Radnički (K)
Kovin
6 : 0
Petar Urošev
Pančevo
Železničar
Pančevo
0 : 0
Dinamo
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 1
Strela
Ivanovo
Dobrica
Dobrica
2 : 4
Dolina
Padina
Proleter
Banatski Karlovac
8 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Mladi radnik
Radinac
5 : 0
Borac
Ralja
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 4
Polet
Trnovče
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Budućnost
Ratari
Mladost (P)
Preljina
1 : 1
Mladost Radost
Čačak
Šapine
Šapine
2 : 5
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
0 : 4
Borac
Žabari
OFK Nacional
Novi Pazar
0 : 4
Jošanica ND
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 2
ŠF Fenerbahče
Novi Pazar
Polet
Ratina
7 : 0
Budućnost
Samaila
Lazac
Lazac
2 : 2
Morava
Mrsać
Subotica
Subotica
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Senta
Senta
Potisje
Kanjiža
1 : 15
Čoka
Čoka
Bačka 1901
Subotica
2 : 4
Dribling
Subotica
Krusik
Valjevo
2 : 1
Radnicki
Valjevo
Karađorđe
Topola
2 : 3
Radnicki 1923 II
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 4
Kosmet
Leposavić
Rudar (B)
Baljevac
4 : 4
Tutin
Tutin

Rukomet

Croatia Osiguranje
Zagreb
36 : 24
Partizan
Beograd
PKB
Padinska Skela
23 : 32
Železničar 1949
Niš
Radnički
Kragujevac
27 : 25
Rudar
Kostolac
Inđija
Inđija
31 : 24
Mladost
Bački Jarak
Crvena Zvezda
Mokrin
37 : 19
Hercegovina
Sečanj
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
29 : 26
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Loznica
Loznica
19 : 34
Metalac
Valjevo
Jagodina
Jagodina
32 : 21
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički 2
Kragujevac
30 : 22
Priboj
Priboj
Metalac
Kraljevo
25 : 29
Župa 54
Aleksandrovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
24 : 36
Sloga
Požega
Mladost
Čačak
30 : 30
Mokra Gora
Zubin Potok
Crvenka II
Crvenka
28 : 22
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički-Cement
Novi Sad
21 : 22
Metalac
Futog
Studentski grad
Beograd
23 : 24
Rekreativo
Beograd
Udarnik
Lozovik
32 : 23
Radnički
Obrenovac
Dorćol
Beograd
29 : 23
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Radan
Lebane
29 : 19
Niška Banja
Niška Banja
Morava
Vladičin Han
29 : 34
Hisar
Leskovac
Junior
Beograd
26 : 27
Radnički (S)
Svilajnac
BMS Milenijum
Beograd
38 : 16
Kikinda
Kikinda
Ravangrad
Sombor
26 : 33
Spartak
Debeljača
Sloven
Ruma
27 : 37
Proleter
Zrenjanin
Srem
Sremska Mitrovica
33 : 30
Jadran
Feketić
Jabuka 95
Jabuka
11 : 36
Temerin
Temerin
Radnički
Novi Beograd
33 : 25
Slodes
Beograd
Kučevo
Kučevo
38 : 22
Milenium
Beograd
Požarevac
Požarevac
28 : 28
Loznica grad
Loznica
Župa
Aleksandrovac
35 : 17
Prijepolje
Prijepolje
Crveni krst
Niš
36 : 15
Đerdap
Kladovo
VGSK
Veliko Gradište
13 : 11
Rudar
Kostolac
Junior
Beograd
24 : 20
Cepelin
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
29 : 27
Rtanj
Boljevac
Žitorađa
Žitorađa
20 : 17
Knjaževac 2
Knjaževac