XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.08.2010 Radnički - Omladinac 2:1
2 29.08.2010 Omladinac - Dobrič 2:1
3 05.09.2010 Naša krila - Omladinac 1:3
4 08.09.2010 Omladinac - Rad 6:1
5 12.09.2010 Mladost (B) - Omladinac 0:1
6 15.09.2010 Omladinac - Toplica 2:1
7 19.09.2010 Zemljoradnik - Omladinac 0:2
8 26.09.2010 Omladinac - Rutevac 1:0
9 02.10.2010 Knežica - Omladinac 0:3
10 10.10.2010 Omladinac - Napredak 2:0
11 17.10.2010 Borac - Omladinac 1:4
13 31.10.2010 Rasovača - Omladinac 0:3
14 07.11.2010 Omladinac - Jastrebac 1:0
15 14.11.2010 Morava - Omladinac 0:0
16 21.11.2010 Mladost (O) - Omladinac 1:0
17 28.11.2010 Omladinac - Bukovik 3:0
18 20.03.2011 15:00 Omladinac - Radnički 3:0
19 26.03.2011 15:00 Dobrič - Omladinac 0:1
20 03.04.2011 15:30 Omladinac - Naša krila 4:2
21 10.04.2011 15:30 Rad - Omladinac 1:0
22 17.04.2011 16:00 Omladinac - Mladost (B) 2:0
23 23.04.2011 16:00 Toplica - Omladinac 1:1
24 30.04.2011 16:30 Omladinac - Zemljoradnik 6:0
25 03.05.2011 16:30 Rutevac - Omladinac 3:5
26 07.05.2011 16:30 Omladinac - Knežica 4:0
27 14.05.2011 16:30 Napredak - Omladinac 1:1
28 22.05.2011 17:00 Omladinac - Borac 4:2
30 28.05.2011 17:00 Omladinac - Rasovača 9:1
31 05.06.2011 17:00 Jastrebac - Omladinac 3:1
32 12.06.2011 17:30 Omladinac - Morava 2:0
33 15.06.2011 17:30 Omladinac - Mladost (O) 4:0
34 19.06.2011 17:30 Bukovik - Omladinac 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Niška zona Omladinac 32 24 3 5 75
2 Jastrebac 32 20 5 7 65
3 Napredak 32 19 2 11 59
4 Mladost (B) 32 17 6 9 57
5 Morava 32 16 6 10 54
6 Radnički 32 14 6 12 48
7 Bukovik 32 14 2 16 44
8 Toplica (-1) 32 12 7 13 42
9 Zemljoradnik (-1) 32 11 9 12 41
10 Mladost (O) (-1) 32 13 3 16 41
11 Borac 32 13 1 18 40
12 Rutevac 32 12 3 17 39
13 Naša krila 32 12 2 18 38
14 Rad (-1) 32 12 3 17 38
15 Rasovača 32 10 5 17 35
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Merošina-Doljevac Dobrič 32 9 4 19 31
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Merošina-Doljevac Knežica (-2) 32 9 3 20 28