XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 491 utakmica za dan
Nedelja, 19 Septembar 2010

Fudbal

Rad
Beograd
1 : 0
Hajduk
Kula
Borac
Čačak
0 : 2
Partizan
Beograd
Spartak ZV
Subotica
2 : 2
Sloboda PS
Užice
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Budućnost
Valjevo
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Mačva
Šabac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Radnik
Surdulica
4 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Sloga (T)
Temerin
4 : 0
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Palić
Palić
0 : 3
Solunac
Rastina
Donji Srem
Pećinci
0 : 2
Veternik Viskol
Veternik
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Voždovac
Beograd
Srem (J)
Jakovo
2 : 0
Grafičar
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Dorćol
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
Beograd
Beograd
1 : 1
Sopot
Sopot
Hajduk
Beograd
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Polet (T)
Trbušani
2 : 1
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
0 : 2
Bane
Raška
Železničar Inon
Požarevac
0 : 1
Šapine
Šapine
Obilić
Živica
3 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Homoljac
Žagubica
5 : 0
Sloga (D)
Drmno
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
Šumadinac
Brzan
Železničar (S)
Smederevo
0 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 1
Loznica
Loznica
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 4
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Osečina
Osečina
1 : 2
Krušik
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Drina
Ljubovija
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Mramor
Mramor
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Moravica (S)
Subotinac
2 : 0
Radan
Lebane
Vučje
Vučje
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički
Lubnica
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Borac
Bivolje
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Slatina
Bor
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Majdanpek
Majdanpek
3 : 1
Trajal
Kruševac
Bor
Bor
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Rembas
Resavica
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Dunav
Stari Banovci
5 : 1
Budućnost
Mladenovo
Index
Novi Sad
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Borac
Novi Sad
3 : 1
1. Maj
Ruma
Mladost
Turija
1 : 0
Sloga Radnički
Erdevik
Metalac AV
Futog
2 : 1
Jugović
Kać
PKB
Padinska skela
0 : 1
Slavija
Beograd
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
Borac
Ostružnica
0 : 3
Železničar
Bara Venecija
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Borac (A)
Adrani
5 : 1
Borac (V)
Vraneši
Morava
Sirča
0 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Radnički
Kovači
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Rudar
Baljevac
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Radnik
Ušće
5 : 3
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Beli Orao
Bradarac
5 : 0
Sloga (B)
Burovac
Integral
Batuša
4 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Omladinac
Šetonje
0 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Dunavac
Kisiljevo
4 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Crni Vrh
Miljević
2 : 3
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Mladost
Biskuplje
3 : 0
Napredak
Nabrđe
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Omladinac (R)
Rakinac
Drugovac
Drugovac
2 : 1
Napredak
Markovac
Sloga (M)
Miloševac
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
4 : 1
Cerovac
Cerovac
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Polet (T)
Trnovče
3 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Junkovac
Junkovac
2 : 0
Marjan
Knić
Partizan
Darosava
3 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Banja
Banja
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Rača Popović
Popović
3 : 1
Karađorđe
Rača
Antimon
Zajača
3 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
milos pocerac
gornja vranjska
2 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (Š)
Štitar
4 : 3
Dobrava
Vukošić
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Tulari
Tulari
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Ribnikar
Pecka
Vrujci
Gornja Toplica
6 : 1
Trlić
Trlić
Sovljak
Sovljak
0 : 1
Kačer
Belanovica
Spartak
Ljig
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Divci
Divci
1 : 0
Mladost
Vračević
Perućac
Perućac
1 : 5
GP Zlatibor
Užice
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Jasen
Brodarevo
Savinac
Visibaba
0 : 3
Polet
Rasna
Sevojno
Sevojno
2 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Budućnost
Arilje
3 : 1
Ariljska rampa
Požega
Železničar
Požega
6 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 0
Jedinstvo
Kalenić
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Mladost (O)
Orljane
Rad
Merošina
1 : 2
Dobrič
Brest
Mladost (B)
Batušinac
1 : 1
Radnički
Čapljinac
Toplica
Šarlinac
6 : 1
Bukovik
Razanj
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Omladinac
Malošište
Rutevac
Rutevac
1 : 1
Morava
Žitkovac
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Bobište
Bobište
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Sloga
Lipovica
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 2
Mladost
Vinarce
Železničar
Brestovac
7 : 0
Radnički
Pertate
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Napredak
Bogojevce
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
MB
Mala Biljanica
1 : 4
Morava (L)
Leskovac
Progres
Ladovica
6 : 1
Gradac
Konopnica
Veternica
Leskovac
2 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Morava (G)
Glozane
2 : 5
SFK Moravac
Predejane
Dragoš
Pirot
2 : 5
Prčevac
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Dobrič
Pejkovac
5 : 1
Trbunje
Trbunje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Omladinac
Podina
Kosovac
Prokuplje
5 : 0
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 2
Borac
Držanovac
Jastrebac
Blace
2 : 0
Topličanin
Prokuplje
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Mladost
Medoševac
3 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Radnički
Trupale
3 : 2
OFK Niš
Niš
Budućnost
Prva Kutina
2 : 3
Palilulac
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Brzi Brod
Brzi Brod
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Vulkan
Brenica
1 : 0
Proleter
Mezgraja
Mladost
Jovac
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Istok-63
Plana
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 0
Mladost
Koncarevo
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Buducnost
Miliva
Kušiljevo
Kušiljevo
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Morava
Ribare
Ključ
Podvrška
3 : 0
Rajac
Rajac
Sloga (K)
Kobišnica
6 : 1
Miloševo
Miloševo
Midžor
Kalna
2 : 0
ŠSK
Štipina
Sloga (M)
Minićevo
4 : 5
Bučje
Bučje kod Knjaževca
BSK
Bogovina
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
Rtanj
Boljevac
8 : 2
Omladinac
Grezna
Rudar
Podvis
4 : 2
Sloga (Ž)
Žučkovac
Borac
Vražogrnac
6 : 2
Ozren
Sokobanja
Krivaja
Krivaja
6 : 1
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Tisa
Adorjan
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Bajša
Bajša
5 : 1
Tavankut
Tavankut
Proleter
Njegoševo
1 : 4
Preporod
Novi Žednik
Polet (N)
Nakovo
2 : 3
Mladost
Lukićevo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Borac
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
OFK Klek
Klek
1 : 1
Potisje
Knićanin
Kolonija
Kovin
3 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
Mladost
Omoljica
6 : 2
Radnički (B)
Baranda
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Vršac United
Vršac
Slavija
Kovačica
3 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Tempo
Sefkerin
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Graničar
Riđica
2 : 1
Crvenka
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
2 : 0
Polet
Karavukovo
Omladinac
Bukovac
4 : 2
Hajduk
Stapar
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
3 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
PIK
Prigrevica
4 : 2
Borac
Bački Gračac
Zmaj
Zemun
2 : 0
Podunavac
Ritopek
Železnik
Beograd
2 : 0
Poštar - Zvezdara
Beograd
Dunavac
Grocka
2 : 1
Baćevac
Baćevac
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Mlada krila
Metikoši
Granit
Jošanička banja
2 : 1
Ribnica
Jovac
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Morava
Mrsać
Napredak
Gračac
1 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Olimpik
Novi Pazar
7 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Polet
Ratina
3 : 2
Šumadija
Šumarice
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 1
Jablanica
Jablanica
Brusnica
Brusnica
1 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Foka
Gornji Milanovac
0 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 2
Velereč 94
Velereč
Gornji Branetići
Gornji Branetići
4 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Ozrem
Ozrem
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Ozremica
Beršići
2 : 2
Šilopaj
Šilopaj
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 3
Brezak
Pranjani
Opornica
Opornica
0 : 3
Botunje
Botunje
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Ćava
Grošnica
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Korićani
Korićani
Hajduk
Jovanovac
0 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Jedinstvo
Duboka
3 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Sloga D
Dubravica
3 : 1
Žika Marković uča
Miljević
BSK
Brežane
1 : 0
Makce
Makce
Mladi Borac
Majilovac
5 : 0
Đerdap
Golubac
Napredak
Bubušinac
3 : 0
Desine
Desine
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 0
Mladost
Svinjarevo
Krilaš
Ćovdin
1 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 1
Rudar
Krepoljin
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Zadrugar
Osanica
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Košava
Kalište
0 : 0
Radnički
Knežica
Omladinac (B)
Busur
4 : 1
BSK
Boževac
Šumadija
Azanja
5 : 0
Proleter
Mala Plana
Budućnost
Vlaški Do
4 : 1
Bašin
Bašin
Bačinac
Bačinac
1 : 1
Mramorac
Mramorac
Udarnik
Baničina
3 : 0
Pobeda
Golobok
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 3
Borac (R)
Ralja
Slavija
Smederevo
0 : 2
Kolarac
Kolari
Skobalj
Skobalj
5 : 2
Jedinstvo (S)
Smederevo
Proleter
Vranovo
3 : 0
SASK
Saraorci
7. Jul
Vodanj
2 : 1
Landol
Landol
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Šumadinac
Binovac
Podunavac
Udovice
5 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Vučak
Vučak
2 : 2
Badljevica
Badljevica
Omladinac
Donja Rača
4 : 2
Lepenica
Badnjevac
Karađorđe
Vučić
4 : 3
Pobeda
Đurđevo
Bare
Bare
2 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 2
ŽSK
Žirovnica
Bokanja
Gorovič
5 : 2
Borac
Kloka
Mladost
Jelenac
6 : 2
Sloga
Zagorica
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladi rudar
Bukovik
6 : 4
Vinča
Vinča
Šamot
Aranđelovac
5 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Jasenica
Božurnja
1 : 4
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Proleter
Jelovik
2 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Stolice
Krupanj
Mladost
Borina
2 : 2
Sloga (K)
Korenita
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Radjevac
Krupanj
4 : 1
Sloga (S)
Straža
Velika Reka
Podgaj
4 : 2
Bratstvo
Krupanj
Gorki
Glušci
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Budućnost
Zminjak
0 : 3
Mladi Borac
Dublje
Omladinac
Slepčević
1 : 1
Sloga
Bogosavac
Petlovača
Petlovača
0 : 2
Partizan
Drenovac
Mladost(P)
Prnjavor
3 : 0
Napredak
Banovo Poilje
Duško
Klenje
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Drina
Badovinci
5 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Jelen
Jelenča
Varna
Varna
1 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Maovi MH
Maovi
0 : 3
Sloga Mat
Matijevac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 6
Galeb
Cerovac
Korman
Korman
3 : 0
Rankovac
Nakučani
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Pocerina
Jevremovac
Provo
Provo
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 3
Hajduk
Debrc
Rajac
Kadina Luka
3 : 2
Komanice
Komanice
Orao
Poljanice
1 : 6
Veliševac
Veliševac
Toplica
Donja Toplica
2 : 3
Mladost
Osečenica
Borac
Rajkovic
3 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Polet
Popučke
Lukavac
Lukavac
1 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
Gradac
Valjevo
Dupljaj
Dupljaj
2 : 4
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
OFK Povlen
Brezovice
2 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Kotešica
Kotešica
0 : 1
Pričević
Pričević
Kolubara Gaj
Jabučje
0 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Proleter
Bajevac
1 : 1
Stepanje
Stepanje
Koprijan
Gradište
7 : 3
4. Juli
Mekiš
Padina
Padina kod Merošine
1 : 3
Radnički
Kočane
Obilić
Perutina
1 : 2
Doljevac
Doljevac
Naisus
Rožina
2 : 2
Sloga
Jovanovac
Jasunja
Jasunja
6 : 0
BSK
Belanovce
Radnicki
Tekija
3 : 3
Mladi Radnik
Novo Laniste
Javor
Sladaja
2 : 1
Sindjelic (G)
Grabovac
Polet
Senje
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
BSK
Buljane
3 : 2
Mladost (D)
Dublje
Napredak
Svojnovo
4 : 2
Ursule
Ursule
Gorica
Valevac
4 : 0
Trgovište
Trgovište
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
3 : 4
Mladost (V)
Vasilj
13.April
Lomnica
3 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Omladinac
Pojate
3 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladost
Toljevac
7 : 0
Pakasnica
Pakasnica
Mladi Radnik
Bacina
2 : 0
Župski biseri
Lacisled
Sloga
Lozna
1 : 0
Belović
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 0
Kupci
Kupci
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Lokomotiva
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik
Višnjevac
2 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Mićunovo
Mićunovo
3 : 4
Napredak
Karađorđevo
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Olimpija
Gunaroš
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 3
Sokolac
Bački Sokolac
Šampion Olimpija
Orom
2 : 2
Graničar
Đala
Tisa
Padej
8 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
4 : 4
Sloga
Ostojićevo
Tromedja
Majdan
2 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
2. Oktobar
Kumane
1 : 4
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
0 : 3
Borac
Iđoš
Jedinstvo
Bočar
4 : 6
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Čestereg
4 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Terekves
Hetin
3 : 3
Olimpija
Torda
Borac
Aleksandrovo
3 : 1
Roham
Nova Crnja
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 5
Proleter
Međa
Dolovo
Dolovo
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Unirea
Uzdin
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Pobeda
Samoš
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Pančevo
Pančevo
3 : 3
Borac (P)
Pločica
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac (O)
Opovo
6 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Potporanj
Potporanj
4 : 1
Ševac
Kusić
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Banat
Dupljaja
Borac (VG)
Vračev Gaj
3 : 2
Ratar
Kruščica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Hajduk
Šušara
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Dobrica
Dobrica
1 : 8
Sloga
Plandište
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Panonija
Lalić
OFK Metalac
Sombor
0 : 2
Graničar
Gakovo
OFK Šikara
Sombor
1 : 0
Sloga
Čonoplja
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Dinamo (S)
Sonta
1 : 5
Lipar
Lipar
Partizan
Susek
4 : 0
Čenej
Čenej
Dinamo
Budisava
5 : 0
Borac
Rakovac
OFK Sirig
Sirig
6 : 2
Proleter
Banoštor
Bačka
Begeč
2 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sremac
Čerević
3 : 1
Tatra
Kisač
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Vojvodina
Bačko Gradište
8 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
3 : 1
Proleter
Ravno Selo
Napredak
Nadalj
2 : 0
Iskra
Kucura
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Hajduk (Č)
Čurug
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 1
Obilić
Vilovo
Miletić
Mošorin
1 : 2
Titel
Titel
Sloga
Lok
0 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
0 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Krila Krajine
Bačka Palanka
8 : 0
Slavija (B)
Bođani
Vojvodina
Tovariševo
2 : 2
Maglić
Bački Maglić
Budućnost (P)
Parage
2 : 3
Borac
Obrovac
Bačka
Despotovo
1 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Krivanj
Selenča
0 : 1
Soko
Nova Gajdobra
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
PSK Putinci
Putinci
Fruška Gora
Ruma
2 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Sremac
Dobrinci
0 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Jedinstvo
Ruma
0 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
Napredak
Žarkovac
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Polet
Nikinci
Graničar
Grabovci
2 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
5 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar
Jamena
3 : 1
Bratstvo
Sot
Sinđelić
Gibarac
2 : 1
Napredak
Vašica
OFK Bingula
Bingula
6 : 1
Jedinstvo
Morović
Omladinac (M)
Molovin
1 : 4
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Sremac
Berkasovo
0 : 4
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
3 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
Graničar
Kuzmin
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Sloboda
Šašinci
7 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 2
Borac
Martinci
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 2
Sloga
Čalma
Sremac
Jarak
8 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Mladost (B)
Baroševac
3 : 1
Barajevo
Barajevo
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 5
Budućnost
Zvečka
Sloboda
Stubica
1 : 5
Šumadija
Šopić
Ivanca
Ivanca
0 : 7
Rabrovac
Rabrovac
Mladost
Umcari
3 : 4
Vlaska
Vlaska
Lestane
Lestane
2 : 4
Vrcin
Vrcin
Popovic
Popovic
0 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 0
Bolec
Bolec
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 3
Musina reka
Musina reka
Partizan
Vrba
1 : 1
Progorelica
Progorelica
Miločajac
Miločaj
3 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
3 : 0
Tavnik
Tavnik
Stubal
Stubal
2 : 2
Kablar
Kraljevo
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Studenac
Goločelo
1 : 3
Mladost
Pajazitovo
Trmbas
Trmbas
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 0
Divostin
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 0
Stari momci
Kragujevac
Kaona
Kaona
3 : 6
Polet
Voluja
Radenka
Radenka
0 : 3
Homolje
Bukovska
Napredak (B)
Batovac
2 : 1
Metalac
Požarevac
Mlava
Bratinac
4 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Dizel
Bare
0 : 3
Dunavac
Petka
Dunav
Ostrovo
6 : 2
Proleter
Požarevac
Stig
Beranje
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mip Majdan
Požarevac
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Ram
Ram
1 : 1
Pek
Kusiće
Mirko Tomić
Tribrode
6 : 0
Graničar
Zatonje
Jedinstvo
Ljubinje
8 : 3
Carevac
Carevac
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
3 : 1
Sloga (T)
Topolovnik
Budućnost
Aljudovo
2 : 3
Stig (C)
Crljenac
Pobeda
Sepci
5 : 1
Napredak
Malo Krčmare
Borci
Borci
3 : 3
Sumadija
Sipic
Jedinstvo
Oplanić
2 : 0
Kotlenik
Guncati
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 2
Mladost
Pretoke
Kopljari
Kopljari
4 : 0
Gorski Car
Garaši
Ranilović
Ranilović
2 : 3
B 2000
Aranđelovac
Misača
Misača
1 : 1
22 Februar
Tulezi
Hajduk
Ribarice
0 : 3
"14 Oktobar"
Draginac
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 2
Borac (L)
Lesnica
Napredak
Uzvece
2 : 1
Premijer
Badovinci
Mladost
Ocage
0 : 1
Bair
Bogatic
Torpedo
Tabanovic
1 : 1
Culjkovic
Culjkovic
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Beloševac
Beloševac
0 : 1
Borac
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 3
Zadrugar
Lopatanj
Mladost
Gložane
2 : 0
Mladi Radnik
Bobovo
Jedinstvo
Troponje
0 : 3
Radnički
Dubnica
Morava
Radošin
2 : 3
Hum
Vrlane
Resavac
Subotica
3 : 0
Pobeda
Lukovica
Resava
Bukovac
0 : 1
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Beljanica
Strmosten
1 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Resavac
Veliki Popović
3 : 0
Mladost
Lomnica
Omladinac
Odžaci
5 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
2 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 3
Morava
Medveđa
Stara Čaršija
Osaonica
1 : 5
Gradina
Pejovac
Kapidzija
Kapidzija
6 : 1
Mladost
Djunis
Gaglovo
Gaglovo
2 : 1
Polet
Kobilje
Omladinac
Botoš
1 : 3
Naftagas
Boka
Sloga
Jarkovac
1 : 5
MSK
Mihajlovo
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
4 : 2
Lehel
Mužlja
Radnički
Sutjeska
3 : 0
Proleter
Neuzina
Mladost
Belo Blato
1 : 6
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 0
Banat
Čenta
Jedinstvo
Ečka
4 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
Vojvodina
Seleuš
2 : 5
Solunac
Banatski Sokolac
Banat
Ilandža
0 : 6
Napredak
Dužine
Car Uroš
Jazak
3 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Sloga
Voganj
2 : 1
Mladost (B)
Buđanovci
Vojvodina
Neradin
5 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Planinac
Rivica
0 : 5
Borac (K)
Klenak
Grgurevci
Grgurevci
3 : 0
Napredak
Šuljam
OFK Bosut
Bosut
2 : 2
Borac
Radenković
BSK
Bešenovo
0 : 4
Srem
Sremska Rača
Planinac
Ležimir
1 : 0
Hajduk
Divoš
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 2
Mladost
Cvetovac
Sloga
Lukavica
5 : 4
Bistrica
Bistrica
OFK Burovo
Burovo
3 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
Stepojevac 2007
Stepojevac
1 : 2
Polet
Mirosaljci
Budućnost
Dudovica
3 : 2
Šumadinac
Kruševica
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
Rožanci
Rožanci
1 : 2
Lisović 1977
Beograd
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 4
Beljina
Beljina
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 7
Borac
Arnajevo
Olimpija
Beograd
1 : 5
Heroj
Jajinci
Mabat
Beograd
0 : 3
Mladi proleter
Beograd
Dunavac
Dunavac
2 : 5
GAK
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 0
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
Institut
Zemun Polje
4 : 2
Borac
Zemun
Kozara
Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Mačva
Šabac
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
LASK
Lazarevac
4 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
Sloga
Zemun
0 : 6
Spartak Jaffa
Subotica
Napredak
Kruševac
1 : 1
Šabac
Šabac
Ravangrad
Sombor
5 : 0
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Kalemegdan
Beograd
0 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Borac
Čačak
BSK Borča
Borča
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Sloga
Kraljevo
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Graničar
Riđica
2 : 1
Crvenka
Crvenka
BSK
Bački Brestovac
0 : 12
Polet
Karavukovo
Omladinac
Bukovac
8 : 0
Hajduk
Stapar
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
8 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
PIK
Prigrevica
7 : 4
Borac
Bački Gračac
Smederevo
Smederevo
1 : 0
Rudar
Kostolac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
OFK Beograd
Beograd
6 : 2
Timok
Zaječar
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Beograd
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
AFK
Ada
2 : 1
Palić
Palić
Radnički
Bajmok
8 : 1
Lokomotiva
Subotica
Smederevo
Smederevo
3 : 2
Rudar
Kostolac
Šumadija (A)
Aranđelovac
6 : 0
Železničar (P)
Požarevac
Morava
Velika Plana
1 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
OFK Plandište
Plandište
7 : 0
Mika Antić
Pančevo
Dolina
Padina
1 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Pančevo
Pančevo
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Krivaja
Krivaja
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Vinogradar
Hajdukovo
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Tisa
Adorjan
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Bajša
Bajša
2 : 3
Tavankut
Tavankut
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Jagodina
Jagodina
1 : 10
Partizan
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Smederevo
Smederevo
Njegoš
Lovćenac
1 : 5
Tisa
Adorjan
Panter
Požarevac
1 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
5 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Morava
Velika Plana
3 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Radnik
Stari Tamiš
0 : 3
Spartak (D)
Debeljača
OFK Plandište
Plandište
6 : 2
Mika Antić
Pančevo
Dolina
Padina
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Pančevo
Pančevo
1 : 0
OFK Stenli
Glogonj
Palić
Palić
0 : 12
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
Jugoslavija
Jabuka
2 : 5
Slavija
Kovačica
Spartak
Debeljača
1 : 6
OFK Stenli
Glogonj
Kraljevićevo
Kočarevo
1 : 10
Dinamo
Pančevo