XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 471 utakmica za dan
Nedelja, 12 Septembar 2010

Fudbal

BSK Borča
Borča
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk
Kula
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Zemun
Zemun
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Vranje
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Radnik
Surdulica
0 : 0
Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Timok
Zaječar
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Svrljig
Svrljig
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 2
Kopaonik
Brus
Senta
Senta
4 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Dolina
Padina
2 : 1
Cement
Beočin
Hajduk
Beograd
3 : 2
Žarkovo
Beograd
Sopot
Sopot
2 : 0
Dorćol
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 3
Sindjelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 2
Srem (J)
Jakovo
Grafičar
Beograd
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Kovačevac
Kovačevac
0 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Šumadija (J)
Jagnjilo
3 : 1
Voždovac
Beograd
Vodojaža
Grošnica
0 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Orlovac
Mrčajevci
3 : 2
Jošanica
Novi Pazar
Bane
Raška
2 : 0
Metalac (K)
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Tutin
Tutin
2 : 2
Mladost (O)
Oplanići
Železničar (S)
Smederevo
3 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Šumadinac
Brzan
4 : 3
Homoljac
Žagubica
Sloga (D)
Drmno
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Gruža
Gruža
Borac
Žabari
1 : 0
Obilić
Živica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 2
Šapine
Šapine
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 3
Jadar (ST)
Stupnica
Sloga (S)
Sjenica
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
1 : 2
Osečina
Osečina
Krušik
Valjevo
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatar
Nova Varoš
5 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Sloga
Leskovac
Radan
Lebane
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Bor
Bor
Trajal
Kruševac
1 : 1
Slatina
Bor
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Župa
Aleksandrovac
3 : 5
Borac
Bivolje
Juhor
Obrež
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Spartak
Debeljača
1 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Borac
Starčevo
3 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Bačka (P)
Pačir
0 : 2
Bačka Topola
Bačka Topola
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga Radnički
Erdevik
1 : 1
Borac
Novi Sad
Budućnost
Mladenovo
0 : 2
Polet
Sivac
Radnički (I)
Irig
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
PKB
Padinska skela
1 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Bulbulderac
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
4 : 2
Borac
Ostružnica
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Ibar
Mataruška Banja
2 : 1
Rudar
Baljevac
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 1
Radnički
Kovači
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Borac (V)
Vraneši
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Mladost
Biskuplje
3 : 1
Beli Orao
Bradarac
Napredak
Nabrđe
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Vihor
Маljurevac
4 : 3
Crni Vrh
Miljević
Budućnost (R)
Ratari
1 : 2
Selevac
Selevac
Sloboda (L)
Lipe
1 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
4 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Cerovac
Cerovac
1 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Drugovac
Drugovac
Napredak
Markovac
1 : 1
Omladinac (R)
Rakinac
Junkovac
Junkovac
1 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Partizan
Darosava
0 : 2
Karađorđe
Rača
Banja
Banja
1 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Rača Popović
Popović
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Mladost
Donji Dobrić
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 0
Majur
Majur
ZSK
Valjevo
3 : 1
Ribnikar
Pecka
Brezovica
Brezovica
1 : 5
Trlić
Trlić
Brežđe
Brežđe
1 : 2
Kačer
Belanovica
Vrujci
Gornja Toplica
4 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Spartak
Ljig
1 : 2
OFK Divci
Divci
Dobrič
Brest
1 : 0
Mladost (O)
Orljane
Naša krila
Belotinac
5 : 1
Radnički
Čapljinac
Rad
Merošina
6 : 3
Bukovik
Razanj
Mladost (B)
Batušinac
0 : 1
Omladinac
Malošište
Toplica
Šarlinac
2 : 2
Morava
Žitkovac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 1
Jastrebac
Tešica
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Šumadija
Razgojna
5 : 0
Napredak
Bogojevce
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Železničar
Brestovac
Radnički
Pertate
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Sloga
Lipovica
6 : 2
Jablanica
Medveđa
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
Progres
Ladovica
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 1
MB
Mala Biljanica
Morava (L)
Leskovac
1 : 0
Buducnost
Orašje
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
Temac
Temska
1 : 2
Zadrugar
Krupac
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 0
Dragoš
Pirot
Kosanica
Kuršumlija
0 : 0
Jastrebac
Blace
Omladinac
Podina
1 : 3
Dobrič
Pejkovac
Sloga
Donje Vidovo
2 : 1
Mladost
Jovac
Morava
Ribare
0 : 2
Lugomir
Rakitovo
Napredak (Z)
Zlatovo
5 : 3
Kušiljevo
Kušiljevo
Vinogradar
Crkvenac
0 : 0
Napredak (D)
Drenovac
Buducnost
Miliva
1 : 0
Vinoraca
Vinoraca
Mladost
Koncarevo
2 : 0
Istok-63
Plana
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Slatina (N)
Negotin
1 : 0
Zlot
Zlot
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
Rajac
Rajac
0 : 3
Brestovac
Brestovac
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 3
Dunav
Prahovo
ŠSK
Štipina
1 : 3
Borac
Vražogrnac
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Rudar
Podvis
Sloga (Ž)
Žučkovac
2 : 3
Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
1 : 3
BSK
Bogovina
Mladost
Sumrakovac
3 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Bučje
Bučje kod Knjaževca
1 : 0
Midžor
Kalna
Potisje
Kanjiža
0 : 6
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
4 : 0
Tisa
Adorjan
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Mol
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
6 : 0
Rusanda
Melenci
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 1
Krajina
Krajišnik
Vojvodina
Perlez
5 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Delija
Mokrin
1 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Tempo
Sefkerin
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Slavija
Kovačica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
3 : 1
Mladost
Omoljica
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 2
Kolonija
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
PIK
Prigrevica
2 : 0
Mladost
Kruščić
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
Kordun
Kljajićevo
ŽAK
Sombor
1 : 1
Omladinac
Bukovac
Hajduk
Stapar
3 : 1
Radnički
Ratkovo
Dunavac
Grocka
1 : 3
IM Rakovica
Rakovica
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Strelac
Mislođin
1 : 0
Prva Iskra
Barič
PIK Zemun
Zemun
1 : 3
Železnik
Beograd
Borac
Lazarevac
4 : 4
Zmaj
Zemun
Podunavac
Ritopek
0 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Žiča
Žiča
Napredak
Gračac
3 : 1
Mladost
Vrdila
Olimpik
Novi Pazar
2 : 2
Polet
Ratina
Jablanica
Jablanica
1 : 2
Mladi Rudar
Rudnik
Velereč 94
Velereč
4 : 3
Foka
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
2 : 1
Brusnica
Brusnica
Mladost 09
Vraćevšnica
5 : 1
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Boljkovci
Boljkovci
3 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
Brezak
Pranjani
12 : 1
Ozremica
Beršići
Šilopaj
Šilopaj
0 : 6
Ozrem
Ozrem
Omladinac
Kalimanići
5 : 1
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Azbest
Stragari
6 : 1
Hajduk
Jovanovac
Seljak
Cvetojevac
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
Korićani
Korićani
10 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 1
Bagremar
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
0 : 0
Opornica
Opornica
Botunje
Botunje
3 : 1
Kolektiv
Gornja Sabanta
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 1
Napredak
Bubušinac
Desine
Desine
1 : 4
RSK
Rabrovo
Makce
Makce
1 : 2
Sloga D
Dubravica
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Mladost
Svinjarevo
4 : 0
Omladinac (B)
Busur
BSK
Boževac
1 : 3
Košava
Kalište
Radnički
Knežica
1 : 1
Polet
Aleksandrovac
Napredak (S)
Simićevo
2 : 3
Dragoš
Oreškovica
Rudar
Krepoljin
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 4
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Pobeda
Golobok
2 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Radnik
Smederevska Palanka
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Mramorac
Mramorac
1 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Bašin
Bašin
1 : 2
Šumadija
Azanja
SASK
Saraorci
1 : 1
Skobalj
Skobalj
Jedinstvo (S)
Smederevo
1 : 1
Slavija
Smederevo
Kolarac
Kolari
0 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Borac (R)
Ralja
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Vučak
Vučak
0 : 2
7. Jul
Vodanj
Badljevica
Badljevica
0 : 4
Podunavac
Udovice
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Šumadinac
Binovac
0 : 1
Landol
Landol
Crvena zvezda
Miraševac
2 : 3
Mladost MG
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
2 : 2
Mladost (R)
Rašković
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 3
Bare
Bare
Sloga (M)
Milatovac
0 : 1
Karađorđe
Vučić
Pobeda
Đurđevo
1 : 0
BSK
Borač
Proleter
Jelovik
1 : 4
Bokanja
Gorovič
OFK Šatornja
Šatornja
4 : 0
Jasenica
Božurnja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
6 : 1
Šamot
Aranđelovac
Radoje Domanović
Ovsište
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Vinča
Vinča
2 : 2
BSK Belosavci
Belosavci
Sloga
Zagorica
3 : 1
Borac
Kloka
Velika Reka
Podgaj
4 : 2
Crnča
Crnča
Bratstvo
Krupanj
0 : 2
Radjevac
Krupanj
Sloga (S)
Straža
0 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 0
Mladost
Borina
Sloga (K)
Korenita
5 : 1
Granit
Radalj
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Stolice
Krupanj
1 : 3
Rudar
Brasina
Proleter
Šabac
0 : 1
Drina
Badovinci
Mladost(M)
Mačvanski Metković
2 : 1
Duško
Klenje
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 4
Mladost(P)
Prnjavor
Napredak
Banovo Poilje
0 : 2
Petlovača
Petlovača
Partizan
Drenovac
3 : 0
Omladinac
Slepčević
Sloga
Bogosavac
1 : 1
Budućnost
Zminjak
Mladi Borac
Dublje
1 : 0
Milicionar
Bogatić
Pocerina
Jevremovac
1 : 5
Korman
Korman
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 1
Provo
Provo
Karađorđe
Mišar
5 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Jelen
Jelenča
5 : 1
Maovi MH
Maovi
Rankovac
Nakučani
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Hajduk
Debrc
3 : 2
Varna
Varna
Sloga Mat
Matijevac
2 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
4 : 2
Galeb
Cerovac
Jedinstvo
Poljanice
1 : 7
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
5 : 1
Borac
Rajkovic
Mladost
Osečenica
3 : 2
Liplje
Liplje
Komanice
Komanice
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Pričević
Pričević
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
6 : 1
Dupljaj
Dupljaj
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Mladost (D)
Dračić
Gradac
Valjevo
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Iskra
Donja Bukovica
5 : 0
Polet
Popučke
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 2
Proleter
Bajevac
Stepanje
Stepanje
3 : 1
Kolubara Gaj
Jabučje
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Jasunja
Jasunja
1 : 2
Mladost
Kutles
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Polet
Senje
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Javor
Sladaja
Sindjelic (G)
Grabovac
2 : 1
Sindjelic (V)
Vojnik
Kolare
Kolare
4 : 0
Radnicki
Tekija
Sloboda
Suljkovac
2 : 1
Rudar
Plazane
Kupci
Kupci
4 : 2
Jedinstvo
Stopanja
Belović
Dedina
1 : 1
Mladi Radnik
Bacina
Pakasnica
Pakasnica
2 : 4
Omladinac
Pojate
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Đurđin
Đurđin
2 : 4
Žednik
Stari Žednik
Bratstvo
Ljutovo
2 : 2
Udarnik
Višnjevac
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 2
Hajduk
Bačko Dušanovo
Lokomotiva
Subotica
3 : 3
Bačka 1901 B
Subotica
Slavija
Novo Orahovo
5 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 3
Mladost
Gornja Rogatica
Tromedja
Majdan
3 : 7
Jedinstvo
Srpski Krstur
Horgoš Higlo
Horgoš
5 : 0
Hajduk
Podlokanj
Sloga
Ostojićevo
3 : 1
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 1
Šampion Olimpija
Orom
ŽAK
Kikinda
3 : 3
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina
Bašaid
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
5 : 1
2. Oktobar
Kumane
1.Oktobar
Srpski Itebej
6 : 1
Polet
Banatsko Visnjicevo
Proleter
Međa
1 : 6
Borac
Aleksandrovo
Roham
Nova Crnja
5 : 0
Terekves
Hetin
Olimpija
Torda
1 : 4
Napredak
Čestereg
Vojvodina
Crepaja
2 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
Dolovo
Dolovo
1 : 3
Železničar (P)
Pančevo
Unirea
Uzdin
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
1 : 2
Borac (P)
Pločica
Pančevo
Pančevo
3 : 4
Omladinac (D)
Deliblato
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Ševac
Kusić
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Jedinstvo
Vlajkovac
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Sloga
Plandište
2 : 0
Hajduk
Šušara
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
6 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Banat
Dupljaja
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Lipar
Lipar
0 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
Rusin
Ruski Krstur
6 : 0
OFK Šikara
Sombor
Sloga
Čonoplja
4 : 2
OFK Metalac
Sombor
Omladinac
Deronje
2 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Čenej
Čenej
3 : 0
Sremac
Čerević
Tatra
Kisač
1 : 3
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Vinogradar
Ledinci
0 : 4
Mladost
Novi Sad
TSK
Temerin
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
3 : 2
Dinamo
Budisava
Borac
Rakovac
0 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 4
Partizan
Susek
Mladost
Radičević
0 : 5
Napredak
Nadalj
Iskra
Kucura
4 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
3 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Budućnost
Savino Selo
Sloga
Lok
0 : 2
Bačka
Đurđevo
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Miletić
Mošorin
Titel
Titel
1 : 1
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Obilić
Vilovo
2 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
3 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Bačka
Despotovo
Slavija (P)
Pivnice
2 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Obrovac
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Budućnost (G)
Gložan
3 : 2
Budućnost (P)
Parage
Slavija (B)
Bođani
3 : 3
Krivanj
Selenča
PSK Putinci
Putinci
0 : 1
Graničar
Grabovci
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 4
Rudar
Vrdnik
Polet
Nikinci
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Napredak
Žarkovac
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Sremac
Dobrinci
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Borac
Ilinci
Omladinac (B)
Batrovci
4 : 0
Sremac
Berkasovo
Jednota
Šid
9 : 0
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo
Morović
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Napredak
Vašica
3 : 1
Graničar
Jamena
Bratstvo
Sot
3 : 2
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Sremac
Jarak
2 : 0
Graničar
Kuzmin
Fruškogorac
Manđeloš
0 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga
Čalma
0 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac
Martinci
7 : 1
Sloboda
Šašinci
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 3
Zmaj
Noćaj
Vranić
Vranić
1 : 2
Sloboda
Stubica
Borac
Ušće
4 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 2
Ivanca
Ivanca
Bolec
Bolec
2 : 0
Popovic
Popovic
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Lestane
Lestane
Vrcin
Vrcin
4 : 1
Mladost
Umcari
Vlaska
Vlaska
0 : 4
Radnicki PDM
Mladenovac
Sepsin
Sepsin
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Stari momci
Kragujevac
2 : 1
Borac
Drenovac
Divostin
Kragujevac
3 : 4
Trmbas
Trmbas
Zastava
Kragujevac
1 : 2
Studenac
Goločelo
Mladost
Pajazitovo
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Mladost Teferič
Kragujevac
Sloga (L)
Lučica
3 : 0
Stig
Beranje
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
2 : 1
Dunav
Ostrovo
Proleter
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Dunavac
Petka
3 : 1
Mlava
Bratinac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 1
Napredak (B)
Batovac
Sloga (T)
Topolovnik
0 : 1
Jedinstvo
Ljubinje
Carevac
Carevac
2 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Graničar
Zatonje
5 : 1
Ram
Ram
Pek
Kusiće
7 : 1
Radnički
Požeženo
Stig (C)
Crljenac
2 : 2
Kobilje
Kobilje
Sumadija
Sipic
4 : 2
Pobeda
Sepci
Napredak
Malo Krčmare
4 : 1
Mladost (B)
Bošnjane
Mladost
Pretoke
2 : 5
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
3 : 0
Polet
Guberevac
7. Juli
Bela Crkva
0 : 4
Cerova
Cerova
Borac (L)
Lesnica
4 : 0
Mladost (L)
Loznica
Polet
Loznica
4 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Bair
Bogatic
2 : 2
Napredak
Uzvece
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 2
Mladost
Ocage
Sumice
Glusci
0 : 3
Omladinac
Bogatic
Krnule 09
Krnule
1 : 2
Sloga
Ridjake
Torpedo
Lojanice
6 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Polet
Jalovik
1 : 4
Borac
Vladimirci
Bobovik
Bobovik
1 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Dragojevac
Dragojevac
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Sloga Trgosped
Mehovine
1 : 6
Sloga
Krnic
Žabar
Žabar
2 : 1
Sava
Mrdjenovac
Volujac
Volujac
2 : 2
Ceric
Miokus
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 1
Mladost
Predvorica
Zadrugar
Lopatanj
2 : 1
Beloševac
Beloševac
Borac
Valjevo
1 : 5
Mladi radnik
Valjevo
Radnički
Dubnica
1 : 0
Mladi Radnik
Bobovo
Pobeda
Lukovica
4 : 0
Morava
Radošin
Hum
Vrlane
4 : 2
Jedinstvo
Troponje
Resavac
Subotica
6 : 1
Mladost
Gložane
Mladost
Lomnica
2 : 0
Beljanica
Strmosten
OFK Dvorište
Dvorište
3 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 1
Resava
Bukovac
Omladinac
Odžaci
4 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
2 : 5
Morava
Medveđa
Tomako
Trstenik
1 : 7
Gradina
Pejovac
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Mačkovac
Mačkovac
0 : 5
Kruševica
Kruševica
Drugari
Stanci
2 : 0
Ribare
Ribare
Polet
Kobilje
1 : 3
Kapidzija
Kapidzija
Zdravinje
Zdravinje
0 : 5
Budućnost
Kaonik
Radnički
Sutjeska
2 : 1
Omladinac
Botoš
Proleter
Neuzina
1 : 11
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
Lehel
Mužlja
7 : 0
Sloga
Jarkovac
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Naftagas
Boka
Jedinstvo
Ečka
6 : 0
Mladost
Belo Blato
Banat
Čenta
0 : 1
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Vojvodina
Crvena Crkva
1 : 0
Vinogradar
Gudurica
Partizan
Kajtasovo
0 : 3
Pobeda
Parta
Vitorul
Straža
2 : 0
Jedinstvo
Orešac
Borac (K)
Klenak
6 : 0
Vojvodina
Neradin
Borac (S)
Stejanovci
2 : 7
Sloga
Voganj
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 2
Car Uroš
Jazak
Mladost (P)
Pavlovci
7 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Hajduk
Divoš
2 : 0
BSK
Bešenovo
Srem
Sremska Rača
1 : 1
OFK Bosut
Bosut
Borac
Radenković
5 : 1
Grgurevci
Grgurevci
Napredak
Šuljam
2 : 1
Sloga
Zasavica I
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
3 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
1 : 7
Budućnost
Dudovica
Šumadinac
Kruševica
1 : 2
Stepojevac 2007
Stepojevac
Polet
Mirosaljci
0 : 1
OFK Burovo
Burovo
Mladi Radnik
Junkovac
3 : 1
Sloga
Lukavica
Bistrica
Bistrica
0 : 4
Mladost
Cvetovac
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 3
Rožanci
Rožanci
Borac
Arnajevo
3 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Beljina
Beljina
1 : 0
OFK Meljak
Meljak
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 1
Lisović 1977
Beograd
Heroj
Jajinci
5 : 1
Dunavac
Dunavac
Mladost
Jabučki rit
5 : 0
Kapedunum
Beograd
Crvenka
Borča
3 : 1
Mabat
Beograd
Busije
Zemun
4 : 1
Kozara
Beograd
BUSK
Beograd
0 : 0
Institut
Zemun Polje
Borac
Zemun
0 : 0
Seceranac Ada
Beograd
OFK Petrovcic
Petrovcic
1 : 3
Torlak
Beograd
Radnički 1919
Zrenjanin
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 3
Sloga
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Borac
Čačak
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Partizan
Beograd
0 : 1
Banat
Zrenjanin
PIK
Prigrevica
1 : 3
Mladost
Kruščić
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 5
Kordun
Kljajićevo
ŽAK
Sombor
0 : 1
Omladinac
Bukovac
Hajduk
Stapar
0 : 2
Radnički
Ratkovo
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Karadjordje
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Radnički (N)
Niš
Loznica
Loznica
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
6 : 0
Napredak
Kruševac
Senta
Senta
2 : 2
Radnički
Bajmok
Radnički Gladiolus
Tornjoš
2 : 7
Obilić
Novi Kneževac
Morava
Velika Plana
10 : 0
Zvižd
Kučevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
1 : 4
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
OFK Stenli
Glogonj Opovo
1 : 6
Dolina
Padina
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
4 : 5
OFK Plandište
Plandište
Mika Antić
Pančevo
0 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Borac (S)
Starčevo
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Proleter
Njegoševo
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
Subotica
Subotica
Tavankut
Tavankut
6 : 2
Tisa
Adorjan
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka
Mol
0 : 1
Krivaja
Krivaja
Zemun
Zemun
0 : 1
Sloga
Kraljevo
Loznica
Loznica
1 : 1
Jagodina
Jagodina
Partizan
Beograd
4 : 1
Napredak
Kruševac
AFK
Ada
4 : 0
Čantavir
Čantavir
Obilić
Novi Kneževac
8 : 3
Senta
Senta
Morava
Velika Plana
7 : 0
Zvižd
Kučevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Mladi radnik (P)
Požarevac
7 : 0
MIP Presing
Požarevac
Rudar
Kostolac
3 : 5
Panter
Požarevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 2
AF Duljaj
Topola
OFK Stenli
Glogonj
3 : 0
Dolina
Padina
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 6
OFK Plandište
Plandište
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Spartak (D)
Debeljača
5 : 2
Borac (S)
Starčevo
AFK
Ada
6 : 0
Čantavir
Čantavir
Bačka 1901 98
Subotica
10 : 2
Bačka 1901 99
Subotica
Dinamo
Pančevo
9 : 0
Pančevo
Pančevo
Dolina
Padina
3 : 0
Spartak
Debeljača
OFK Stenli
Glogonj
2 : 3
Jugoslavija
Jabuka