XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 495 utakmica za dan
Nedelja, 26 Septembar 2010


Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Srem
Sremska Mitrovica
26.09.2010 16:00
Kolubara
1 : 1
Srem
Dinamo
Vranje
0 : 1
BASK
Beograd
26.09.2010 16:00
Dinamo
0 : 1
BASK
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Proleter (NS)
2 : 2
Radnički 1923
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Vujić voda
Valjevo
26.09.2010 16:00
Sloga (K)
2 : 0
Vujić voda
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Sloga (P)
Požega
26.09.2010 16:00
Železničar
1 : 1
Sloga (P)
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
26.09.2010 16:00
Sloboda (Č)
2 : 0
Radnički Stobeks
Radnički (P)
Pirot
2 : 0
Radnik
Surdulica
26.09.2010 15:30
Radnički (P)
2 : 0
Radnik
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
26.09.2010 15:30
Vlasina
0 : 0
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Car Konstantin
Niš
26.09.2010 15:30
Hajduk Veljko
3 : 1
Car Konstantin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
26.09.2010 15:30
Rudar Alpos
1 : 3
Jedinstvo (P)
Senta
Senta
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
26.09.2010 16:00
Senta
3 : 0
Mladost (A)
Dolina
Padina
1 : 0
Vršac
Vršac
26.09.2010 16:00
Dolina
1 : 0
Vršac
Sopot
Sopot
1 : 1
Hajduk
Beograd
26.09.2010 15:30
Sopot
1 : 1
Hajduk
Resnik
Resnik
0 : 2
Beograd
Beograd
26.09.2010 15:30
Resnik
0 : 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Dorćol
Beograd
26.09.2010 15:30
Radnički (O)
4 : 1
Dorćol
Grafičar
Beograd
0 : 0
Sindjelić
Beograd
26.09.2010 10:00
Grafičar
0 : 0
Sindjelić
Kovačevac
Kovačevac
5 : 2
Srem (J)
Jakovo
26.09.2010 15:30
Kovačevac
5 : 2
Srem (J)
Šumadija (J)
Jagnjilo
2 : 1
Palilulac
Krnjača
26.09.2010 15:30
Šumadija (J)
2 : 1
Palilulac
Vodojaža
Grošnica
6 : 0
Slavija
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Vodojaža
6 : 0
Slavija
Orlovac
Mrčajevci
0 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
26.09.2010 16:00
Orlovac
0 : 2
Mokra Gora
Bane
Raška
1 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
26.09.2010 16:00
Bane
1 : 2
Takovo
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Jošanica
Novi Pazar
26.09.2010 11:00
Šumadija 1903
2 : 1
Jošanica
Tutin
Tutin
1 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
26.09.2010 16:00
Tutin
1 : 1
Omladinac (NS)
Mladost (O)
Oplanići
3 : 2
Polet (T)
Trbušani
26.09.2010 11:00
Mladost (O)
3 : 2
Polet (T)
Šumadinac
Brzan
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
26.09.2010 16:00
Šumadinac
2 : 1
Železničar (S)
Sloga (D)
Drmno
1 : 2
Seljak
Mihajlovac
26.09.2010 16:00
Sloga (D)
1 : 2
Seljak
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Homoljac
Žagubica
26.09.2010 16:00
Zvižd
1 : 0
Homoljac
Borac
Žabari
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
26.09.2010 16:00
Borac
1 : 1
Sloga (B)
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 3
Obilić
Živica
26.09.2010 16:00
Crvena zvezda (S)
2 : 3
Obilić
Šapine
Šapine
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
26.09.2010 16:00
Šapine
0 : 1
GFK Jasenica 1911
Sloga (S)
Sjenica
2 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
26.09.2010 16:00
Sloga (S)
2 : 1
Jadar (ST)
Drina
Ljubovija
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
26.09.2010 16:00
Drina
1 : 0
Sloga (LŠ)
Krušik
Valjevo
0 : 1
Zadrugar
Lajkovac
26.09.2010 16:00
Krušik
0 : 1
Zadrugar
Zlatar
Nova Varoš
2 : 1
Osečina
Osečina
26.09.2010 16:00
Zlatar
2 : 1
Osečina
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 0
Pukovac
Pukovac
26.09.2010 15:30
Zaplanjac
1 : 0
Pukovac
Radan
Lebane
3 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
26.09.2010 15:30
Radan
3 : 1
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Moravica (S)
Subotinac
26.09.2010 15:30
Moravac Orion
1 : 0
Moravica (S)
Ropotovo
Ropotovo
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
26.09.2010 14:00
Ropotovo
3 : 0
Balkanski
Mramor
Mramor
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
26.09.2010 15:30
Mramor
2 : 2
Mladost (B)
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Radnički
Lubnica
26.09.2010 15:30
Kablovi
1 : 0
Radnički
Trajal
Kruševac
1 : 1
Bor
Bor
26.09.2010 15:30
Trajal
1 : 1
Bor
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Majdanpek
Majdanpek
26.09.2010 15:30
Timočanin
2 : 0
Majdanpek
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Slatina
Bor
26.09.2010 15:30
Župa
3 : 2
Slatina
Juhor
Obrež
2 : 0
Borac
Bivolje
26.09.2010 15:30
Juhor
2 : 0
Borac
Trgovački
Jagodina
5 : 0
Đerdap
Kladovo
26.09.2010 15:30
Trgovački
5 : 0
Đerdap
Spartak
Debeljača
2 : 1
Dinamo
Pančevo
26.09.2010 16:00
Spartak
2 : 1
Dinamo
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 0
Obilić
Novi Kneževac
26.09.2010 16:00
Vojvodina
0 : 0
Obilić
Borac
Starčevo
3 : 2
Jedinstvo
Novi Bečej
26.09.2010 16:00
Borac
3 : 2
Jedinstvo
Bačka 1901
Subotica
6 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
26.09.2010 16:00
Bačka 1901
6 : 2
Kozara
Bačka (P)
Pačir
4 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
26.09.2010 16:00
Bačka (P)
4 : 0
Budućnost
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
26.09.2010 16:00
Zadrugar
2 : 0
Radnički (Z)
Sloga Radnički
Erdevik
3 : 1
Metalac AV
Futog
26.09.2010 16:00
Sloga Radnički
3 : 1
Metalac AV
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Index
Novi Sad
26.09.2010 16:00
Budućnost
1 : 1
Index
Radnički (I)
Irig
0 : 3
Polet
Sivac
26.09.2010 16:00
Radnički (I)
0 : 3
Polet
Ibar
Mataruška Banja
0 : 0
Budućnost
Konarevo
26.09.2010 16:00
Ibar
0 : 0
Budućnost
Proleter Lasta
Pečenog
2 : 0
Radnik
Ušće
26.09.2010 16:00
Proleter Lasta
2 : 0
Radnik
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Morava
Sirča
26.09.2010 16:00
Magnohrom
2 : 0
Morava
Borac (V)
Vraneši
2 : 2
Grdica
Grdica
26.09.2010 16:00
Borac (V)
2 : 2
Grdica
Mataruge
Mataruge
0 : 1
Borac (A)
Adrani
26.09.2010 16:00
Mataruge
0 : 1
Borac (A)
Napredak
Nabrđe
2 : 1
Beli Orao
Bradarac
26.09.2010 16:00
Napredak
2 : 1
Beli Orao
Vihor
Маljurevac
2 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
26.09.2010 16:00
Vihor
2 : 2
Petar Dobrnjac
Sloga (B)
Burovac
1 : 0
Integral
Batuša
26.09.2010 16:00
Sloga (B)
1 : 0
Integral
Sloboda (L)
Lipe
0 : 0
Polet (T)
Trnovče
26.09.2010
Sloboda (L)
0 : 0
Polet (T)
Udarnik
Lozovik
0 : 1
Selevac
Selevac
26.09.2010
Udarnik
0 : 1
Selevac
Cerovac
Cerovac
6 : 1
Osipaonica
Osipaonica
26.09.2010
Cerovac
6 : 1
Osipaonica
Lunjevac
Lunjevac
2 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
26.09.2010
Lunjevac
2 : 1
Jedinstvo (K)
Napredak
Markovac
4 : 0
Sloga (M)
Miloševac
26.09.2010
Napredak
4 : 0
Sloga (M)
Omladinac (R)
Rakinac
4 : 0
Drugovac
Drugovac
26.09.2010
Omladinac (R)
4 : 0
Drugovac
Šumadija
Toponica
5 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
26.09.2010 16:00
Šumadija
5 : 3
Šumadinac (N)
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 4
Karađorđe (T)
Topola
26.09.2010 16:00
Beli Orlovi
2 : 4
Karađorđe (T)
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 0
Lokomotiva
Lapovo
26.09.2010 16:00
Borac (P)
3 : 0
Lokomotiva
Karađorđe
Rača
3 : 1
Badnjevac
Badnjevac
26.09.2010 16:00
Karađorđe
3 : 1
Badnjevac
Aranđelovac
Aranđelovac
3 : 1
Rača Popović
Popović
26.09.2010 16:00
Aranđelovac
3 : 1
Rača Popović
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 2
Banja
Banja
26.09.2010 16:00
Šumadinac (S)
1 : 2
Banja
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Antimon
Zajača
26.09.2010 16:00
Lipolist
2 : 1
Antimon
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 3
Mladost
Donji Dobrić
26.09.2010 16:00
Hajduk Stanko
2 : 3
Mladost
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
26.09.2010 16:00
Dobrava
1 : 2
Napredak
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
26.09.2010 16:00
Gučevo
2 : 0
Sindjelić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Majur
Majur
26.09.2010 16:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 0
Majur
Trlić
Trlić
1 : 0
Sovljak
Sovljak
26.09.2010 16:00
Trlić
1 : 0
Sovljak
Ribnikar
Pecka
0 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
26.09.2010 16:00
Ribnikar
0 : 1
Vrujci
Tulari
Tulari
3 : 0
Brežđe
Brežđe
26.09.2010 16:00
Tulari
3 : 0
Brežđe
ZSK
Valjevo
3 : 1
Brezovica
Brezovica
26.09.2010 16:00
ZSK
3 : 1
Brezovica
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
26.09.2010
Napredak
3 : 2
Zlatibor voda
Ariljska rampa
Požega
2 : 5
Luna Avijatičar
Vranjani
26.09.2010
Ariljska rampa
2 : 5
Luna Avijatičar
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Budućnost
Arilje
26.09.2010
Crnokosa
5 : 0
Budućnost
Polet
Rasna
2 : 1
Sevojno
Sevojno
26.09.2010
Polet
2 : 1
Sevojno
Perućac
Perućac
4 : 2
Omladinac
Zdravčići
26.09.2010
Perućac
4 : 2
Omladinac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Borac
Azbresnica
26.09.2010
Rasovača
3 : 0
Borac
Jastrebac
Tešica
0 : 1
Napredak
Aleksinac
26.09.2010
Jastrebac
0 : 1
Napredak
Morava
Žitkovac
5 : 0
Knežica
Knežica
26.09.2010
Morava
5 : 0
Knežica
Omladinac
Malošište
1 : 0
Rutevac
Rutevac
26.09.2010
Omladinac
1 : 0
Rutevac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
26.09.2010
Bukovik
2 : 1
Zemljoradnik
Radnički
Čapljinac
2 : 2
Toplica
Šarlinac
26.09.2010
Radnički
2 : 2
Toplica
Dobrič
Brest
0 : 4
Mladost (B)
Batušinac
26.09.2010
Dobrič
0 : 4
Mladost (B)
Naša krila
Belotinac
8 : 2
Rad
Merošina
26.09.2010
Naša krila
8 : 2
Rad
Šumadija
Razgojna
4 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
26.09.2010 15:30
Šumadija
4 : 0
Sloboda
Čekmin
Čekmin
8 : 0
Napredak
Bogojevce
26.09.2010 15:30
Čekmin
8 : 0
Napredak
Radnički
Pertate
4 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
26.09.2010 15:30
Radnički
4 : 2
Jedinstvo
Sloga
Lipovica
8 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
26.09.2010 15:30
Sloga
8 : 1
Plantaža
Bobište
Bobište
3 : 0
Milanovo
Milanovo
26.09.2010 15:30
Bobište
3 : 0
Milanovo
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
Morava (G)
Glozane
26.09.2010 15:30
Kumarevo
1 : 1
Morava (G)
Lemind Livnica
Leskovac
3 : 0
Progres
Ladovica
26.09.2010 15:30
Lemind Livnica
3 : 0
Progres
Morava (L)
Leskovac
1 : 3
OFK Vlasotince
Vlasotince
26.09.2010 15:30
Morava (L)
1 : 3
OFK Vlasotince
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
MB
Mala Biljanica
26.09.2010 15:30
Jedinstvo (G)
3 : 1
MB
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 2
Napredak
Izvor
26.09.2010 15:30
Jedinstvo (P)
2 : 2
Napredak
Vladimir Durković
Berilovac
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
26.09.2010 15:30
Vladimir Durković
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Dragoš
Pirot
0 : 3
Gnjilan
Gnjilan
26.09.2010 15:30
Dragoš
0 : 3
Gnjilan
Omladinac
Podina
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
26.09.2010 16:00
Omladinac
2 : 2
Kosovac
Dobrič
Pejkovac
8 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
26.09.2010 16:00
Dobrič
8 : 0
Svetlost
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 1
Delijski Vis
Niš
26.09.2010
Jedinstvo
0 : 1
Delijski Vis
Proleter
Mezgraja
2 : 1
Aluminjum
Niš
26.09.2010
Proleter
2 : 1
Aluminjum
Crvena zastava
Hum
2 : 1
Vulkan
Brenica
26.09.2010
Crvena zastava
2 : 1
Vulkan
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Vrtište
Vrtište
26.09.2010
Brzi Brod
2 : 0
Vrtište
Omladinac
Gornji Komren
2 : 3
Radnički
Trupale
26.09.2010
Omladinac
2 : 3
Radnički
Čegar
Donji Matejevac
2 : 2
Mladost
Medoševac
26.09.2010
Čegar
2 : 2
Mladost
Morava
Ribare
3 : 1
Mladost
Jovac
26.09.2010 16:30
Morava
3 : 1
Mladost
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
26.09.2010 16:30
Napredak (Z)
2 : 1
Sloga
Vinogradar
Crkvenac
2 : 1
Lugomir
Rakitovo
26.09.2010 16:30
Vinogradar
2 : 1
Lugomir
Buducnost
Miliva
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
26.09.2010 16:30
Buducnost
1 : 0
Kušiljevo
Mladost
Koncarevo
2 : 1
Vinoraca
Vinoraca
26.09.2010 16:30
Mladost
2 : 1
Vinoraca
Kupinovac
Kupinovac
1 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
26.09.2010 16:30
Kupinovac
1 : 0
Jedinstvo
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Istok-63
Plana
26.09.2010 16:30
Dragocvet
2 : 0
Istok-63
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 1
Krivelj
Krivelj
26.09.2010 15:30
Nemetali
4 : 1
Krivelj
Slatina (N)
Negotin
4 : 2
Poreč
Donji milanovac
26.09.2010 15:30
Slatina (N)
4 : 2
Poreč
Brodoremont
Kladovo
7 : 0
Rudna Glava
Rudna Glava
26.09.2010 15:30
Brodoremont
7 : 0
Rudna Glava
Miloševo
Miloševo
1 : 4
Zlot
Zlot
26.09.2010 15:30
Miloševo
1 : 4
Zlot
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 2
Ključ
Podvrška
26.09.2010 15:30
Radnički (K)
1 : 2
Ključ
ŠSK
Štipina
3 : 2
Ozren
Sokobanja
26.09.2010 15:30
ŠSK
3 : 2
Ozren
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 1
Borac
Vražogrnac
26.09.2010 15:30
Sloga (Ž)
3 : 1
Borac
Omladinac
Grezna
0 : 1
Rudar
Podvis
26.09.2010 15:30
Omladinac
0 : 1
Rudar
Mladost
Sumrakovac
2 : 4
Rtanj
Boljevac
26.09.2010 15:30
Mladost
2 : 4
Rtanj
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 1
BSK
Bogovina
26.09.2010 15:30
Bučje
4 : 1
BSK
Midžor
Kalna
9 : 1
Sloga (M)
Minićevo
26.09.2010 15:30
Midžor
9 : 1
Sloga (M)
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
26.09.2010 15:30
Potisje
1 : 1
Preporod
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Čoka
Čoka
26.09.2010 15:30
Tavankut
3 : 0
Čoka
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Bajša
Bajša
26.09.2010 15:30
Čantavir
2 : 0
Bajša
Bačka
Mol
3 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
26.09.2010 15:30
Bačka
3 : 1
Vinogradar
Krivaja
Krivaja
0 : 3
Jadran
Feketić
26.09.2010 15:30
Krivaja
0 : 3
Jadran
Potisje
Knićanin
2 : 1
Begej
Žitište
26.09.2010 16:00
Potisje
2 : 1
Begej
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
0 : 2
OFK Klek
Klek
26.09.2010 16:00
Crvena Zvezda (RS)
0 : 2
OFK Klek
Vojvodina
Perlez
1 : 1
Rusanda
Melenci
26.09.2010 16:00
Vojvodina
1 : 1
Rusanda
Delija
Mokrin
1 : 3
Krajina
Krajišnik
26.09.2010 16:00
Delija
1 : 3
Krajina
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Vulturul
Grebenac
26.09.2010 16:30
Partizan (G)
2 : 1
Vulturul
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 3
Tempo
Sefkerin
26.09.2010 16:30
Budućnost (A)
0 : 3
Tempo
Polet
Izbište
1 : 0
Jugoslavija
Jabuka
26.09.2010 16:30
Polet
1 : 0
Jugoslavija
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
BAK
Bela Crkva
26.09.2010 16:30
Radnički (B)
4 : 1
BAK
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 1
Mladost
Omoljica
26.09.2010 16:30
Budućnost
4 : 1
Mladost
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
26.09.2010 16:30
Sloga
2 : 1
Radnički (K)
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
26.09.2010 16:00
OFK Odžaci
1 : 2
PIK Prigrevica
ŽAK
Sombor
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
26.09.2010 16:00
ŽAK
1 : 2
Zadrugar
Hajduk
Stapar
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
26.09.2010 16:00
Hajduk
4 : 1
Kordun
Kula
Kula
1 : 3
Graničar
Riđica
26.09.2010 16:00
Kula
1 : 3
Graničar
Baćevac
Baćevac
1 : 0
IM Rakovica
Rakovica
26.09.2010 15:30
Baćevac
1 : 0
IM Rakovica
Strelac
Mislođin
1 : 1
Dunavac
Grocka
26.09.2010 15:30
Strelac
1 : 1
Dunavac
PIK Zemun
Zemun
5 : 2
Prva Iskra
Barič
26.09.2010 15:30
PIK Zemun
5 : 2
Prva Iskra
Železnik
Beograd
3 : 1
Borac
Lazarevac
26.09.2010 15:30
Železnik
3 : 1
Borac
Podunavac
Ritopek
1 : 1
Rudar
Zeoke
26.09.2010 15:30
Podunavac
1 : 1
Rudar
Šumadija
Šumarice
1 : 0
Vrnjci
Vrnjci
26.09.2010 16:30
Šumadija
1 : 0
Vrnjci
Mladost
Vrdila
3 : 0
Olimpik
Novi Pazar
26.09.2010 16:30
Mladost
3 : 0
Olimpik
Žiča
Žiča
0 : 2
Čibukovac
Kraljevo
26.09.2010 16:30
Žiča
0 : 2
Čibukovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 3
Lazac
Lazac
26.09.2010 16:30
Jedinstvo (D)
1 : 3
Lazac
Morava
Mrsać
1 : 1
Napredak
Gračac
26.09.2010 16:30
Morava
1 : 1
Napredak
Ribnica
Jovac
3 : 0
Gruža
Vitanovac
26.09.2010 16:30
Ribnica
3 : 0
Gruža
Jablanica
Jablanica
5 : 0
Velereč 94
Velereč
26.09.2010 16:00
Jablanica
5 : 0
Velereč 94
Lunjevica
Lunjevica
0 : 3
Mladi Rudar
Rudnik
26.09.2010 16:00
Lunjevica
0 : 3
Mladi Rudar
Mladost 09
Vraćevšnica
0 : 2
Foka
Gornji Milanovac
26.09.2010 16:00
Mladost 09
0 : 2
Foka
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 2
Brusnica
Brusnica
26.09.2010 16:00
Baćkovac Junajted
1 : 2
Brusnica
Boljkovci
Boljkovci
1 : 4
Brezak
Pranjani
26.09.2010 16:00
Boljkovci
1 : 4
Brezak
Šilopaj
Šilopaj
1 : 4
Takovski Ustanak
Takovo
26.09.2010 16:00
Šilopaj
1 : 4
Takovski Ustanak
Omladinac
Kalimanići
4 : 1
Ozremica
Beršići
26.09.2010 16:00
Omladinac
4 : 1
Ozremica
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 4
Ozrem
Ozrem
26.09.2010 16:00
Gornji Branetići
0 : 4
Ozrem
Đuriselac
Đuriselo
2 : 3
Dobrača
Dobrača
26.09.2010 16:00
Đuriselac
2 : 3
Dobrača
Seljak
Cvetojevac
3 : 2
Hajduk
Jovanovac
26.09.2010 16:00
Seljak
3 : 2
Hajduk
Ćava
Grošnica
3 : 0
Kremenac
Rogojevac
26.09.2010 16:00
Ćava
3 : 0
Kremenac
Kragujevac
Kragujevac
6 : 0
Šumarice 2008
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Kragujevac
6 : 0
Šumarice 2008
Botunje
Botunje
3 : 1
Bagremar
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Botunje
3 : 1
Bagremar
Kolektiv
Gornja Sabanta
3 : 0
Opornica
Opornica
26.09.2010 16:00
Kolektiv
3 : 0
Opornica
Sloga Ć
Ćirikovac
0 : 1
Desine
Desine
26.09.2010 16:00
Sloga Ć
0 : 1
Desine
Makce
Makce
0 : 3
Mladi Borac
Majilovac
26.09.2010 16:00
Makce
0 : 3
Mladi Borac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 2
Sloga D
Dubravica
26.09.2010 16:00
Pobeda
3 : 2
Sloga D
Mladost
Svinjarevo
2 : 1
BSK
Boževac
26.09.2010 16:00
Mladost
2 : 1
BSK
Radnički
Knežica
2 : 2
Omladinac (B)
Busur
26.09.2010 16:00
Radnički
2 : 2
Omladinac (B)
Napredak (S)
Simićevo
0 : 2
Košava
Kalište
26.09.2010 16:00
Napredak (S)
0 : 2
Košava
Rudar
Krepoljin
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
26.09.2010 16:00
Rudar
3 : 0
Dragoš
Omladinac (S)
Starčevo
4 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
26.09.2010 16:00
Omladinac (S)
4 : 1
Jedinstvo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 0
Krilaš
Ćovdin
26.09.2010 16:00
Napredak (VC)
0 : 0
Krilaš
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 1
Udarnik
Baničina
26.09.2010
Radnik
4 : 1
Udarnik
Mramorac
Mramorac
3 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
26.09.2010
Mramorac
3 : 2
Palanka
Bašin
Bašin
2 : 0
Bačinac
Bačinac
26.09.2010
Bašin
2 : 0
Bačinac
Vodice
Vodice
4 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
26.09.2010
Vodice
4 : 0
Beli Orlovi
Jedinstvo (S)
Smederevo
0 : 3
Proleter
Vranovo
26.09.2010
Jedinstvo (S)
0 : 3
Proleter
Kolarac
Kolari
1 : 3
Skobalj
Skobalj
26.09.2010
Kolarac
1 : 3
Skobalj
Borac (R)
Ralja
9 : 0
Slavija
Smederevo
26.09.2010
Borac (R)
9 : 0
Slavija
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
26.09.2010
Budućnost
1 : 1
Sloga (L)
Badljevica
Badljevica
0 : 2
7. Jul
Vodanj
26.09.2010
Badljevica
0 : 2
7. Jul
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 3
Vučak
Vučak
26.09.2010
Ravni Gaj
1 : 3
Vučak
Šumadinac
Binovac
3 : 1
Podunavac
Udovice
26.09.2010
Šumadinac
3 : 1
Podunavac
Landol
Landol
5 : 1
Petrijevac
Petrijevo
26.09.2010
Landol
5 : 1
Petrijevac
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Mladost MG
Saranovo
26.09.2010 16:00
ŽSK
1 : 0
Mladost MG
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 3
Crvena zvezda
Miraševac
26.09.2010 16:00
Sloga (Z)
2 : 3
Crvena zvezda
Sloga (M)
Milatovac
5 : 1
Mladost (R)
Rašković
26.09.2010 16:00
Sloga (M)
5 : 1
Mladost (R)
Pobeda
Đurđevo
0 : 1
Bare
Bare
26.09.2010 16:00
Pobeda
0 : 1
Bare
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
BSK
Borač
26.09.2010 16:00
Lepenica
1 : 1
BSK
OFK Šatornja
Šatornja
1 : 1
Bokanja
Gorovič
26.09.2010
OFK Šatornja
1 : 1
Bokanja
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
6 : 2
Proleter
Jelovik
26.09.2010
Trešnjevica
6 : 2
Proleter
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 2
Jasenica
Božurnja
26.09.2010
Radoje Domanović
4 : 2
Jasenica
Vinča
Vinča
1 : 0
Šamot
Aranđelovac
26.09.2010
Vinča
1 : 0
Šamot
Sloga
Zagorica
4 : 3
BSK Belosavci
Belosavci
26.09.2010
Sloga
4 : 3
BSK Belosavci
Borac
Kloka
2 : 3
Mladost
Jelenac
26.09.2010
Borac
2 : 3
Mladost
Bratstvo
Krupanj
2 : 0
Crnča
Crnča
26.09.2010 16:00
Bratstvo
2 : 0
Crnča
Sloga (S)
Straža
2 : 2
Velika Reka
Podgaj
26.09.2010 16:00
Sloga (S)
2 : 2
Velika Reka
Stari Jadar
Gornji Dobrić
0 : 1
Radjevac
Krupanj
26.09.2010 16:00
Stari Jadar
0 : 1
Radjevac
Sloga (K)
Korenita
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
26.09.2010 16:00
Sloga (K)
2 : 0
Studenac
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Granit
Radalj
26.09.2010 16:00
Cer
1 : 0
Granit
Stolice
Krupanj
1 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
26.09.2010 16:00
Stolice
1 : 3
TE Gučevo
Rudar
Brasina
0 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
26.09.2010 16:00
Rudar
0 : 4
Podrinje
Proleter
Šabac
3 : 3
Gorki
Glušci
26.09.2010
Proleter
3 : 3
Gorki
Mladost(M)
Mačvanski Metković
0 : 2
Borac
Šabac
26.09.2010
Mladost(M)
0 : 2
Borac
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
Drina
Badovinci
26.09.2010
Sloboda
2 : 0
Drina
Napredak
Banovo Poilje
2 : 3
Duško
Klenje
26.09.2010
Napredak
2 : 3
Duško
Partizan
Drenovac
2 : 4
Mladost(P)
Prnjavor
26.09.2010
Partizan
2 : 4
Mladost(P)
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Petlovača
Petlovača
26.09.2010
Sloga
3 : 1
Petlovača
Mladi Borac
Dublje
4 : 1
Omladinac
Slepčević
26.09.2010
Mladi Borac
4 : 1
Omladinac
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Maovi MH
Maovi
26.09.2010
Pocerina
0 : 1
Maovi MH
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
26.09.2010
Mladost
3 : 1
Mladost Zvezd
Jelen
Jelenča
3 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
26.09.2010
Jelen
3 : 0
Vlašić
Galeb
Cerovac
2 : 1
Provo
Provo
26.09.2010
Galeb
2 : 1
Provo
Rankovac
Nakučani
3 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
26.09.2010
Rankovac
3 : 4
Pričinović
Hajduk
Debrc
2 : 9
Korman
Korman
26.09.2010
Hajduk
2 : 9
Korman
Sloga Mat
Matijevac
1 : 4
Karađorđe
Mišar
26.09.2010
Sloga Mat
1 : 4
Karađorđe
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Varna
Varna
26.09.2010
Mrovska
1 : 1
Varna
Pričević
Pričević
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
26.09.2010 16:00
Pričević
1 : 2
Tešnjar
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
0 : 3
Kotešica
Kotešica
26.09.2010 16:00
Mladost (VK)
0 : 3
Kotešica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
5 : 2
OFK Povlen
Brezovice
26.09.2010 16:00
Milenko Pavlović
5 : 2
OFK Povlen
Gradac
Valjevo
5 : 0
Dupljaj
Dupljaj
26.09.2010 16:00
Gradac
5 : 0
Dupljaj
Iskra
Donja Bukovica
0 : 2
Mladost (D)
Dračić
26.09.2010 16:00
Iskra
0 : 2
Mladost (D)
Polet
Popučke
1 : 1
Lukavac
Lukavac
26.09.2010 16:00
Polet
1 : 1
Lukavac
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Sloga
Bogovađa
26.09.2010 16:00
Pepeljevac
1 : 2
Sloga
Stepanje
Stepanje
2 : 3
Polet
Donji Lajkovac
26.09.2010 16:00
Stepanje
2 : 3
Polet
Ratkovac
Ratkovac
1 : 5
Proleter
Bajevac
26.09.2010 16:00
Ratkovac
1 : 5
Proleter
Nepričava
Nepričava
2 : 8
Kolubara Gaj
Jabučje
26.09.2010 16:00
Nepričava
2 : 8
Kolubara Gaj
Radnik
Bučić
2 : 0
Sloga
Jovanovac
26.09.2010 14:00
Radnik
2 : 0
Sloga
Doljevac
Doljevac
6 : 1
Naisus
Rožina
26.09.2010 14:00
Doljevac
6 : 1
Naisus
Radnički
Kočane
3 : 0
Obilić
Perutina
26.09.2010 14:00
Radnički
3 : 0
Obilić
4. Juli
Mekiš
2 : 1
Padina
Padina kod Merošine
26.09.2010 14:00
4. Juli
2 : 1
Padina
Baličevac
Baličevac
0 : 3
Koprijan
Gradište
26.09.2010 14:00
Baličevac
0 : 3
Koprijan
Provalija
Pirot
3 : 1
Padež
Petrovac
26.09.2010 15:30
Provalija
3 : 1
Padež
Željuša
Željuša
1 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
26.09.2010 15:30
Željuša
1 : 5
Mladost (PR)
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 1
Sloga
Veliko Selo
26.09.2010 15:30
Lokomotiva
2 : 1
Sloga
Mladost (D)
Dublje
0 : 1
Napredak
Svojnovo
26.09.2010 15:00
Mladost (D)
0 : 1
Napredak
Crni Vrh
Deonica
0 : 2
BSK
Buljane
26.09.2010 15:00
Crni Vrh
0 : 2
BSK
Sindjelic (G)
Grabovac
3 : 3
Polet
Senje
26.09.2010 15:00
Sindjelic (G)
3 : 3
Polet
Kolare
Kolare
3 : 0
Javor
Sladaja
26.09.2010 15:00
Kolare
3 : 0
Javor
Sloboda
Suljkovac
5 : 0
Radnicki
Tekija
26.09.2010 15:00
Sloboda
5 : 0
Radnicki
Trgovište
Trgovište
2 : 1
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
26.09.2010 16:00
Trgovište
2 : 1
Mladost (GK)
Borac
Štrbac
1 : 3
Gorica
Valevac
26.09.2010 16:00
Borac
1 : 3
Gorica
Kupci
Kupci
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
26.09.2010 17:00
Kupci
3 : 1
Donji Kopaonik
Belović
Dedina
2 : 1
Jedinstvo
Stopanja
26.09.2010 17:00
Belović
2 : 1
Jedinstvo
Pakasnica
Pakasnica
1 : 3
Mladi Radnik
Bacina
26.09.2010 17:00
Pakasnica
1 : 3
Mladi Radnik
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
1 : 0
Mladost
Toljevac
26.09.2010 17:00
Jastrebac
1 : 0
Mladost
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Omladinac
Pojate
26.09.2010 17:00
Rubin
3 : 2
Omladinac
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
26.09.2010 15:30
Đurđin
1 : 0
Bratstvo
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
26.09.2010 15:30
Poljoprivrednik
1 : 0
Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 2
Udarnik
Višnjevac
26.09.2010 15:30
Elektrovojvodina
0 : 2
Udarnik
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
26.09.2010 15:30
Lokomotiva
2 : 0
Mala Bosna
Slavija
Novo Orahovo
1 : 2
Mićunovo
Mićunovo
26.09.2010 15:30
Slavija
1 : 2
Mićunovo
Napredak
Karađorđevo
4 : 6
Pobeda
Pobeda
26.09.2010 15:30
Napredak
4 : 6
Pobeda
Horgoš Higlo
Horgoš
2 : 0
Jedinstvo
Srpski Krstur
26.09.2010 16:00
Horgoš Higlo
2 : 0
Jedinstvo
Sloga
Ostojićevo
2 : 0
Tromedja
Majdan
26.09.2010 16:00
Sloga
2 : 0
Tromedja
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
26.09.2010 16:00
Slavija
2 : 0
Hajduk
Graničar
Đala
1 : 0
Tisa
Padej
26.09.2010 16:00
Graničar
1 : 0
Tisa
ŽAK
Kikinda
0 : 3
Vojvodina
Bašaid
26.09.2010 16:00
ŽAK
0 : 3
Vojvodina
Borac
Iđoš
3 : 2
Jedinstvo
Bočar
26.09.2010 16:00
Borac
3 : 2
Jedinstvo
2. Oktobar
Kumane
7 : 4
Napredak
Banatska Topola
26.09.2010 16:00
2. Oktobar
7 : 4
Napredak
1.Oktobar
Srpski Itebej
1 : 3
Proleter
Međa
26.09.2010 16:00
1.Oktobar
1 : 3
Proleter
Roham
Nova Crnja
4 : 0
Polet
Banatsko Visnjicevo
26.09.2010 16:00
Roham
4 : 0
Polet
Olimpija
Torda
0 : 6
Borac
Aleksandrovo
26.09.2010 16:00
Olimpija
0 : 6
Borac
Napredak
Čestereg
10 : 0
Terekves
Hetin
26.09.2010 16:00
Napredak
10 : 0
Terekves
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 3
Omladinac (O)
Opovo
26.09.2010 16:30
Jedinstvo Stević
2 : 3
Omladinac (O)
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
26.09.2010 16:30
Borac (P)
0 : 3
Plavi Dunav
Proleter
Mramorak
7 : 1
Pančevo
Pančevo
26.09.2010 16:30
Proleter
7 : 1
Pančevo
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Glogonj
Glogonj
26.09.2010 16:30
BSK Bavanište
1 : 0
Glogonj
Železničar (P)
Pančevo
4 : 0
Pobeda
Samoš
26.09.2010 16:30
Železničar (P)
4 : 0
Pobeda
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Unirea
Uzdin
26.09.2010 16:30
Borac (S)
3 : 0
Unirea
Vojvodina
Crepaja
1 : 1
Dolovo
Dolovo
26.09.2010 16:30
Vojvodina
1 : 1
Dolovo
Ševac
Kusić
3 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
26.09.2010 16:30
Ševac
3 : 1
Jedinstvo
Sloga
Plandište
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
26.09.2010 16:30
Sloga
5 : 0
Karaš (K)
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Dobrica
Dobrica
26.09.2010 16:30
Karaš (J)
3 : 1
Dobrica
Dunav
Banatska Palanka
2 : 5
Borac (VS)
Veliko Središte
26.09.2010 16:30
Dunav
2 : 5
Borac (VS)
Ratar
Kruščica
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
26.09.2010 16:30
Ratar
2 : 1
Crvena zvezda
Banat
Dupljaja
3 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
26.09.2010 16:30
Banat
3 : 2
Borac (VG)
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
26.09.2010 16:30
Potporanj
1 : 1
Hajdučica
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Lipar
Lipar
26.09.2010
Aleksa Šantić
4 : 0
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Dinamo (S)
Sonta
26.09.2010
Rusin
3 : 1
Dinamo (S)
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
26.09.2010
Sloga
2 : 0
Jedinstvo
Panonija
Lalić
6 : 2
OFK Metalac
Sombor
26.09.2010
Panonija
6 : 2
OFK Metalac
Omladinac
Deronje
4 : 0
Terekveš
Svilojevo
26.09.2010
Omladinac
4 : 0
Terekveš
Čenej
Čenej
1 : 4
Tatra
Kisač
26.09.2010 16:00
Čenej
1 : 4
Tatra
Vinogradar
Ledinci
1 : 4
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
26.09.2010 16:00
Vinogradar
1 : 4
Stražilovo Milan
TSK
Temerin
3 : 0
Bačka
Begeč
26.09.2010 16:00
TSK
3 : 0
Bačka
Proleter
Banoštor
1 : 1
Mladost
Novi Sad
26.09.2010 16:00
Proleter
1 : 1
Mladost
Borac
Rakovac
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
26.09.2010 16:00
Borac
1 : 0
OFK Sirig
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
Dinamo
Budisava
26.09.2010 16:00
Fruškogorac
1 : 1
Dinamo
Partizan
Susek
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
26.09.2010 16:00
Partizan
3 : 0
Fruškogorski partizan
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 0
Mladost
Radičević
26.09.2010 15:30
Sutjeska
3 : 0
Mladost
Proleter
Ravno Selo
2 : 2
Napredak
Nadalj
26.09.2010 15:30
Proleter
2 : 2
Napredak
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
3 : 0
Mladost Radost
Srbobran
26.09.2010 15:30
Jedinstvo
3 : 0
Mladost Radost
Budućnost
Savino Selo
4 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
26.09.2010 15:30
Budućnost
4 : 0
Vojvodina
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 3
Bačka
Đurđevo
26.09.2010 15:00
Hajduk (G)
1 : 3
Bačka
Titel
Titel
4 : 1
Sloga
Lok
26.09.2010 15:00
Titel
4 : 1
Sloga
Obilić
Vilovo
1 : 2
Miletić
Mošorin
26.09.2010 15:00
Obilić
1 : 2
Miletić
Hajduk (Č)
Čurug
1 : 0
Jedinstvo (G)
Gospođinci
26.09.2010 15:00
Hajduk (Č)
1 : 0
Jedinstvo (G)
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Krivanj
Selenča
26.09.2010 15:30
Budućnost (G)
2 : 1
Krivanj
Slavija (P)
Pivnice
4 : 1
Vojvodina
Tovariševo
26.09.2010 15:30
Slavija (P)
4 : 1
Vojvodina
Slavija (B)
Bođani
3 : 2
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
26.09.2010 15:30
Slavija (B)
3 : 2
Karađorđevo
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
26.09.2010 15:30
Soko
1 : 0
Krila Krajine
Borac
Obrovac
6 : 0
Bačka
Despotovo
26.09.2010 15:30
Borac
6 : 0
Bačka
Maglić
Bački Maglić
2 : 6
Budućnost (P)
Parage
26.09.2010 15:30
Maglić
2 : 6
Budućnost (P)
PSK Putinci
Putinci
3 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
26.09.2010 14:00
PSK Putinci
3 : 3
Hrtkovci
Polet
Nikinci
2 : 0
Graničar
Grabovci
26.09.2010 14:00
Polet
2 : 0
Graničar
Napredak
Žarkovac
1 : 4
Rudar
Vrdnik
26.09.2010 14:00
Napredak
1 : 4
Rudar
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
26.09.2010 14:00
Jedinstvo
1 : 0
Donji Petrovci
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 0
Jedinstvo
Ruma
26.09.2010 14:00
Krušedol
2 : 0
Jedinstvo
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 1
Sremac
Dobrinci
26.09.2010 14:00
Fruškogorac
2 : 1
Sremac
OFK Kraljevci
Kraljevci
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
26.09.2010 14:00
OFK Kraljevci
2 : 1
Fruška Gora
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 5
Omladinac (B)
Batrovci
26.09.2010 14:00
OFK Bikić
1 : 5
Omladinac (B)
Jednota
Šid
2 : 1
Borac
Ilinci
26.09.2010 14:00
Jednota
2 : 1
Borac
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
6 : 2
Sremac
Berkasovo
26.09.2010 14:00
OFK Bačinci Sloga
6 : 2
Sremac
Jedinstvo
Morović
2 : 2
Omladinac (M)
Molovin
26.09.2010 14:00
Jedinstvo
2 : 2
Omladinac (M)
Napredak
Vašica
4 : 0
OFK Bingula
Bingula
26.09.2010 14:00
Napredak
4 : 0
OFK Bingula
Bratstvo
Sot
3 : 1
Sinđelić
Gibarac
26.09.2010 14:00
Bratstvo
3 : 1
Sinđelić
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
6 : 2
Graničar
Jamena
26.09.2010 14:00
Jedinstvo (LJ)
6 : 2
Graničar
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 0
Graničar
Kuzmin
26.09.2010 15:00
Fruškogorac
3 : 0
Graničar
Sloga
Čalma
3 : 0
Sremac
Jarak
26.09.2010 15:00
Sloga
3 : 0
Sremac
Borac
Martinci
1 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
26.09.2010 15:00
Borac
1 : 1
Mitros
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
26.09.2010 15:00
Borac (VR)
2 : 3
Budućnost
Zmaj
Noćaj
9 : 3
Sloboda
Šašinci
26.09.2010 15:00
Zmaj
9 : 3
Sloboda
Vranić
Vranić
0 : 4
Krtinska
Krtinska
26.09.2010 15:30
Vranić
0 : 4
Krtinska
Borac
Ušće
3 : 0
Sloboda
Stubica
26.09.2010 15:30
Borac
3 : 0
Sloboda
Bolec
Bolec
6 : 0
Ivanca
Ivanca
26.09.2010 15:00
Bolec
6 : 0
Ivanca
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
26.09.2010 15:00
Selo Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Vrcin
Vrcin
4 : 0
Popovic
Popovic
26.09.2010 15:00
Vrcin
4 : 0
Popovic
Vlaska
Vlaska
1 : 1
Lestane
Lestane
26.09.2010 15:00
Vlaska
1 : 1
Lestane
Sepsin
Sepsin
1 : 0
Radnicki PDM
Mladenovac
26.09.2010 15:00
Sepsin
1 : 0
Radnicki PDM
Divostin
Kragujevac
5 : 1
Velika Sugubina
Velika Sugubina
26.09.2010 16:00
Divostin
5 : 1
Velika Sugubina
Zastava
Kragujevac
4 : 4
Borac
Drenovac
26.09.2010 16:00
Zastava
4 : 4
Borac
Mladost
Pajazitovo
5 : 0
Trmbas
Trmbas
26.09.2010 16:00
Mladost
5 : 0
Trmbas
Kutlovo
Kutlovo
3 : 0
Studenac
Goločelo
26.09.2010 16:00
Kutlovo
3 : 0
Studenac
Mladost Teferič
Kragujevac
5 : 1
21. oktobar
Kragujevac
26.09.2010 16:00
Mladost Teferič
5 : 1
21. oktobar
Sloga
Mustapić
0 : 3
Kvarc
Neresnica
26.09.2010 15:30
Sloga
0 : 3
Kvarc
Kaona
Kaona
3 : 4
Radenka
Radenka
26.09.2010 15:30
Kaona
3 : 4
Radenka
Vojvoda Milenko
Kličevac
0 : 1
Mip Majdan
Požarevac
26.09.2010 16:00
Vojvoda Milenko
0 : 1
Mip Majdan
Sopot
Požarevac
6 : 0
Stig
Beranje
26.09.2010 16:00
Sopot
6 : 0
Stig
Proleter
Požarevac
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
26.09.2010 16:00
Proleter
1 : 1
Napredak (P)
Dunavac
Petka
2 : 2
Dunav
Ostrovo
26.09.2010 16:00
Dunavac
2 : 2
Dunav
Borac (K)
Klenovnik
4 : 2
Dizel
Bare
26.09.2010 16:00
Borac (K)
4 : 2
Dizel
Napredak (B)
Batovac
1 : 6
Mlava
Bratinac
26.09.2010 16:00
Napredak (B)
1 : 6
Mlava
Carevac
Carevac
4 : 2
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
26.09.2010 15:30
Carevac
4 : 2
Sloga (ĐP)
Graničar
Zatonje
1 : 2
Jedinstvo
Ljubinje
26.09.2010 15:30
Graničar
1 : 2
Jedinstvo
Pek
Kusiće
1 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
26.09.2010 15:30
Pek
1 : 2
Mirko Tomić
Radnički
Požeženo
3 : 2
Ram
Ram
26.09.2010 15:30
Radnički
3 : 2
Ram
Napredak
Malo Krčmare
0 : 3
Borci
Borci
26.09.2010 16:00
Napredak
0 : 3
Borci
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 3
Pobeda
Sepci
26.09.2010 16:00
Mladost (B)
1 : 3
Pobeda
Grivac
Grivac
3 : 2
Polet
Guberevac
26.09.2010 16:00
Grivac
3 : 2
Polet
B 2000
Aranđelovac
5 : 1
Misača
Misača
26.09.2010 16:00
B 2000
5 : 1
Misača
Gorski Car
Garaši
2 : 3
Ranilović
Ranilović
26.09.2010 16:00
Gorski Car
2 : 3
Ranilović
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
26.09.2010 16:00
Jedinstvo
2 : 1
7. Juli
Borac (K)
Kozjak
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
26.09.2010 16:00
Borac (K)
1 : 2
Milan Orlić
Jelav
Jelav
2 : 2
Mladost (L)
Loznica
26.09.2010 16:00
Jelav
2 : 2
Mladost (L)
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
26.09.2010 16:00
Mladost (B)
3 : 0
Prva Iskra
Sumice
Glusci
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
26.09.2010
Sumice
1 : 3
Stojan Lazarac
Bair
Bogatic
0 : 2
Omladinac
Bogatic
26.09.2010
Bair
0 : 2
Omladinac
Volujac
Volujac
1 : 1
Sava
Mrdjenovac
26.09.2010
Volujac
1 : 1
Sava
Žabar
Žabar
2 : 2
Draginje
Draginje
26.09.2010
Žabar
2 : 2
Draginje
Zablaće
Zablaće (Šabac)
5 : 2
Ceric
Miokus
26.09.2010
Zablaće
5 : 2
Ceric
Borac
Valjevo
2 : 3
Mali korak
Oglađenovac
26.09.2010 15:30
Borac
2 : 3
Mali korak
Vragočanica
Vragočanica
2 : 5
Mladi radnik
Valjevo
26.09.2010 15:30
Vragočanica
2 : 5
Mladi radnik
Pobeda
Lukovica
3 : 0
Mladost
Gložane
26.09.2010 15:30
Pobeda
3 : 0
Mladost
Hum
Vrlane
0 : 1
Resavac
Subotica
26.09.2010 15:30
Hum
0 : 1
Resavac
Radnički
Dubnica
7 : 2
Morava
Radošin
26.09.2010 15:30
Radnički
7 : 2
Morava
Mladi Radnik
Bobovo
4 : 1
Jedinstvo
Troponje
26.09.2010 15:30
Mladi Radnik
4 : 1
Jedinstvo
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
4 : 1
Mladost
Lomnica
26.09.2010 15:30
Medveđa
4 : 1
Mladost
OFK Dvorište
Dvorište
0 : 3
Resavac
Veliki Popović
26.09.2010 15:30
OFK Dvorište
0 : 3
Resavac
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 0
Beljanica
Strmosten
26.09.2010 15:30
Rudar
3 : 0
Beljanica
Resava
Bukovac
1 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
26.09.2010 15:30
Resava
1 : 2
Mladi Radnik
Morava
Medveđa
4 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
26.09.2010 16:00
Morava
4 : 1
Stara Čaršija
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 3
Tomako
Trstenik
26.09.2010 16:00
Stari Trstenik
0 : 3
Tomako
Vinogradar
Riljac
2 : 1
Polet 57
Milutovac
26.09.2010 16:00
Vinogradar
2 : 1
Polet 57
Beli Orlovi
Tobolac
7 : 4
Jugovići
Bogdanje
26.09.2010 16:00
Beli Orlovi
7 : 4
Jugovići
Topoljak
Grabovac
1 : 4
Omladinac
Odžaci
26.09.2010 16:00
Topoljak
1 : 4
Omladinac
Mačkovac
Mačkovac
5 : 1
Zabare
Žabare
26.09.2010 16:00
Mačkovac
5 : 1
Zabare
Drugari
Stanci
0 : 5
Modrica
Modrica
26.09.2010 16:00
Drugari
0 : 5
Modrica
Polet
Kobilje
0 : 4
Ribare
Ribare
26.09.2010 16:00
Polet
0 : 4
Ribare
Zdravinje
Zdravinje
2 : 3
Kapidzija
Kapidzija
26.09.2010 16:00
Zdravinje
2 : 3
Kapidzija
Proleter
Neuzina
1 : 3
Omladinac
Botoš
26.09.2010 16:00
Proleter
1 : 3
Omladinac
Lehel
Mužlja
0 : 0
Radnički
Sutjeska
26.09.2010 16:00
Lehel
0 : 0
Radnički
MSK
Mihajlovo
1 : 0
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
26.09.2010 16:00
MSK
1 : 0
Radnicki Ratar
Naftagas
Boka
6 : 0
Sloga
Jarkovac
26.09.2010 16:00
Naftagas
6 : 0
Sloga
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 2
Mladost
Belo Blato
26.09.2010 16:00
ŽFK Banat
4 : 2
Mladost
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
0 : 7
OFK Gradnulica
Zrenjanin
26.09.2010 16:00
Gradnulica Bečkerek
0 : 7
OFK Gradnulica
Partizan
Kajtasovo
1 : 3
Vitorul
Straža
26.09.2010 16:30
Partizan
1 : 3
Vitorul
Vinogradar
Gudurica
4 : 0
Pobeda
Parta
26.09.2010 16:30
Vinogradar
4 : 0
Pobeda
Omladinac
Zagajica
2 : 3
Vojvodina
Crvena Crkva
26.09.2010 16:30
Omladinac
2 : 3
Vojvodina
Borac (S)
Stejanovci
3 : 2
Planinac
Rivica
26.09.2010 13:30
Borac (S)
3 : 2
Planinac
Mladost (B)
Buđanovci
3 : 1
Vojvodina
Neradin
26.09.2010 13:30
Mladost (B)
3 : 1
Vojvodina
Mladost (P)
Pavlovci
0 : 3
Sloga
Voganj
26.09.2010 13:30
Mladost (P)
0 : 3
Sloga
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Car Uroš
Jazak
26.09.2010 13:30
27. Oktobar
0 : 3
Car Uroš
Srem
Sremska Rača
3 : 0
Planinac
Ležimir
26.09.2010 15:00
Srem
3 : 0
Planinac
Borac
Radenković
2 : 0
BSK
Bešenovo
26.09.2010 15:00
Borac
2 : 0
BSK
Napredak
Šuljam
1 : 0
OFK Bosut
Bosut
26.09.2010 15:00
Napredak
1 : 0
OFK Bosut
Sloga
Zasavica I
5 : 0
Grgurevci
Grgurevci
26.09.2010 15:00
Sloga
5 : 0
Grgurevci
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
1 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
26.09.2010 15:30
20. Oktobar
1 : 2
Šumadija
Šumadinac
Kruševica
1 : 6
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
26.09.2010 15:30
Šumadinac
1 : 6
OFK Radnički
Polet
Mirosaljci
0 : 3
Budućnost
Dudovica
26.09.2010 15:30
Polet
0 : 3
Budućnost
Mladi Radnik
Junkovac
0 : 2
Stepojevac 2007
Stepojevac
26.09.2010 15:30
Mladi Radnik
0 : 2
Stepojevac 2007
Bistrica
Bistrica
2 : 1
OFK Burovo
Burovo
26.09.2010 15:30
Bistrica
2 : 1
OFK Burovo
Mladost
Cvetovac
1 : 1
Sloga
Lukavica
26.09.2010 15:30
Mladost
1 : 1
Sloga
Beljina
Beljina
7 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
26.09.2010 15:00
Beljina
7 : 0
Šiljakovac
Lisović 1977
Beograd
2 : 0
OFK Meljak
Meljak
26.09.2010 15:00
Lisović 1977
2 : 0
OFK Meljak
Hajduk
Kamendol
5 : 0
Partizan
Kaludjerica
26.09.2010 16:00
Hajduk
5 : 0
Partizan
Mladost
Begaljica
1 : 0
Pudarci
Pudarci
26.09.2010 16:00
Mladost
1 : 0
Pudarci
Heroj
Jajinci
6 : 0
GAK
Beograd
26.09.2010 10:00
Heroj
6 : 0
GAK
Mladost
Jabučki rit
4 : 1
Dunavac
Dunavac
26.09.2010 15:30
Mladost
4 : 1
Dunavac
Crvenka
Borča
0 : 2
Sveti Stefan
Slanci
26.09.2010 15:30
Crvenka
0 : 2
Sveti Stefan
Mabat
Beograd
3 : 2
Olimpija
Beograd
26.09.2010 10:00
Mabat
3 : 2
Olimpija
Busije
Zemun
2 : 1
BUSK
Beograd
26.09.2010 15:00
Busije
2 : 1
BUSK
Borac
Zemun
3 : 2
Kozara
Beograd
26.09.2010 15:00
Borac
3 : 2
Kozara
OFK Petrovcic
Petrovcic
3 : 1
Seceranac Ada
Beograd
26.09.2010 15:00
OFK Petrovcic
3 : 1
Seceranac Ada
Torlak
Beograd
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
26.09.2010 15:00
Torlak
2 : 0
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
26.09.2010 15:30
Radnički (NB)
0 : 0
OFK Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
BSK Borča
Borča
26.09.2010 11:00
Jagodina
1 : 0
BSK Borča
Borac
Čačak
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
26.09.2010 11:00
Borac
2 : 1
Čukarički Stankom
Rad
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
26.09.2010 13:00
Rad
0 : 0
Radnički (N)
Partizan
Beograd
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2010 13:00
Partizan
2 : 0
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Banat
Zrenjanin
26.09.2010 13:00
Radnički 1923
1 : 2
Banat
OFK Odžaci
Odžaci
4 : 6
PIK
Prigrevica
26.09.2010 14:00
OFK Odžaci
4 : 6
PIK
ŽAK
Sombor
2 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
26.09.2010 14:00
ŽAK
2 : 3
Zadrugar
Hajduk
Stapar
1 : 3
Kordun
Kljajićevo
26.09.2010 14:00
Hajduk
1 : 3
Kordun
Kula
Kula
8 : 1
Graničar
Riđica
26.09.2010 14:00
Kula
8 : 1
Graničar
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Karadjordje
Topola
26.09.2010
GFK Jasenica 1911
5 : 0
Karadjordje
Rudar
Kostolac
6 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
26.09.2010
Rudar
6 : 0
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
0 : 3
BSK Borča
Borča
26.09.2010 10:00
Zemun
0 : 3
BSK Borča
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički (N)
Niš
26.09.2010 11:00
Loznica
1 : 1
Radnički (N)
Senta
Senta
8 : 1
Lokomotiva
Subotica
26.09.2010 10:00
Senta
8 : 1
Lokomotiva
Radnički Gladiolus
Tornjoš
1 : 9
Radnički
Bajmok
26.09.2010 10:00
Radnički Gladiolus
1 : 9
Radnički
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Zvižd
Kučevo
26.09.2010
GFK Jasenica 1911
5 : 0
Zvižd
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Smederevo
Smederevo
26.09.2010
Sloga (PM)
1 : 3
Smederevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 2
Pančevo
Pančevo
26.09.2010 12:00
Proleter (BK)
2 : 2
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
5 : 1
Dolina
Padina
26.09.2010 12:00
Mika Antić
5 : 1
Dolina
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
OFK Plandište
Plandište
26.09.2010 12:00
Spartak (D)
0 : 3
OFK Plandište
Borac (S)
Starčevo
2 : 5
Radnik
Stari Tamiš
26.09.2010 12:00
Borac (S)
2 : 5
Radnik
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
26.09.2010 13:30
Potisje
1 : 0
Preporod
Tavankut
Tavankut
5 : 1
Čoka
Čoka
26.09.2010 13:30
Tavankut
5 : 1
Čoka
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Bajša
Bajša
26.09.2010 13:30
Čantavir
1 : 1
Bajša
Bačka
Mol
3 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
26.09.2010 13:30
Bačka
3 : 3
Vinogradar
Krivaja
Krivaja
10 : 0
Jadran
Feketić
26.09.2010 13:30
Krivaja
10 : 0
Jadran
Zemun
Zemun
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
26.09.2010 12:00
Zemun
0 : 2
Radnički 1923
Loznica
Loznica
4 : 2
Sloga
Kraljevo
26.09.2010 13:00
Loznica
4 : 2
Sloga
Bačka
Pačir
6 : 1
Obilić
Novi Kneževac
26.09.2010 10:00
Bačka
6 : 1
Obilić
AFK
Ada
2 : 1
Tavankut
Tavankut
26.09.2010 11:00
AFK
2 : 1
Tavankut
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 0
Zvižd
Kučevo
26.09.2010
GFK Jasenica 1911
4 : 0
Zvižd
Mladi radnik (P)
Požarevac
2 : 0
Šumadija
Aranđelovac
26.09.2010
Mladi radnik (P)
2 : 0
Šumadija
Rudar
Kostolac
1 : 5
Seljak
Mihajlovac
26.09.2010
Rudar
1 : 5
Seljak
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 2
MIP Presing
Požarevac
26.09.2010
Sloga
3 : 2
MIP Presing
Pinkum
Veliko Gradište
4 : 0
Panter
Požarevac
26.09.2010
Pinkum
4 : 0
Panter
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Homoljac
Žagubica
26.09.2010
AF Duljaj
2 : 2
Homoljac
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 17
Pančevo
Pančevo
26.09.2010 10:00
Proleter (BK)
0 : 17
Pančevo
Mika Antić
Pančevo
15 : 0
Dolina
Padina
26.09.2010 10:00
Mika Antić
15 : 0
Dolina
Spartak (D)
Debeljača
1 : 3
OFK Plandište
Plandište
26.09.2010 10:00
Spartak (D)
1