XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 242 utakmica za dan
Nedelja, 21 Novembar 2010

Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Sinđelić
Niš
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Dinamo
Vranje
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
FAP
Priboj
Železničar
Lajkovac
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Mačva
Šabac
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Dubočica
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
5 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Radnik
Surdulica
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Grafičar
Beograd
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
3 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Šumadija (J)
Jagnjilo
6 : 0
Resnik
Resnik
Srem (J)
Jakovo
0 : 2
Beograd
Beograd
Sindjelić
Beograd
2 : 2
Dorćol
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Tutin
Tutin
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Mladost (O)
Oplanići
4 : 3
Partizan (C)
Cerovac
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Borac
Žabari
3 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 5
Zvižd
Kučevo
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 1
Sloga (D)
Drmno
Šapine
Šapine
2 : 1
Šumadinac
Brzan
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Obilić
Živica
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Gruža
Gruža
0 : 0
Seljak
Mihajlovac
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Osečina
Osečina
Radan
Lebane
0 : 1
Pukovac
Pukovac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Ropotovo
Ropotovo
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Mramor
Mramor
4 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 4
Zaplanjac
Gadžin Han
Moravica (S)
Subotinac
1 : 0
Sloga
Leskovac
Župa
Aleksandrovac
3 : 2
Radnički
Lubnica
Juhor
Obrež
1 : 0
Trajal
Kruševac
Trgovački
Jagodina
1 : 3
SFS Borac
Paraćin
Borac
Bivolje
1 : 1
Rembas
Resavica
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Bor
Bor
Slatina
Bor
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Zadrugar
Lazarevo
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Budućnost
Mladenovo
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (I)
Irig
0 : 3
1. Maj
Ruma
Dunav
Stari Banovci
4 : 0
Mladost
Turija
Index
Novi Sad
2 : 1
Borac
Novi Sad
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Slavija
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
7 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Sloga (B)
Burovac
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Integral
Batuša
3 : 0
Napredak
Nabrđe
Omladinac
Šetonje
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Dunavac
Kisiljevo
1 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Crni Vrh
Miljević
3 : 2
Sloga (K)
Kasidol
Cerovac
Cerovac
2 : 3
Mladi radnik
Radinac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 1
Udarnik
Lozovik
Napredak
Markovac
4 : 0
Sloboda (L)
Lipe
Omladinac (R)
Rakinac
4 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Drugovac
Drugovac
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
1 : 0
Polet (T)
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
5 : 1
Selevac
Selevac
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Dobrava
Vukošić
Majur
Majur
2 : 1
Lipolist
Lipolist
milos pocerac
gornja vranjska
2 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
Mladost (O)
Orljane
1 : 0
Omladinac
Malošište
Bukovik
Razanj
0 : 3
Morava
Žitkovac
Radnički
Čapljinac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Dobrič
Brest
3 : 3
Rasovača
Rasovača
Rad
Merošina
2 : 0
Borac
Azbresnica
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Toplica
Šarlinac
8 : 0
Knežica
Knežica
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Rutevac
Rutevac
Omladinac
Podina
3 : 3
Polet
Samarinovac
Dobrič
Pejkovac
4 : 0
Borac
Držanovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 5
Topličanin
Prokuplje
Kosovac
Prokuplje
0 : 2
Kosanica
Kuršumlija
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 10
Jastrebac
Blace
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Crvena zastava
Hum
Čegar
Donji Matejevac
2 : 4
Proleter
Mezgraja
Mladost
Medoševac
6 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Radnički
Trupale
6 : 0
Aluminjum
Niš
Budućnost
Prva Kutina
6 : 0
Vulkan
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Vrtište
Vrtište
Mladost
Koncarevo
2 : 1
Buducnost
Miliva
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Dragocvet
Dragocvet
2 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Istok-63
Plana
3 : 2
Morava
Ribare
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Rajac
Rajac
1 : 0
Miloševo
Miloševo
Radnički (K)
Klokočevac
4 : 9
Brodoremont
Kladovo
Ključ
Podvrška
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
Sloga (K)
Kobišnica
3 : 0
Zlot
Zlot
Čantavir
Čantavir
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka
Mol
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 0
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
2 : 1
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
7 : 0
Čoka
Čoka
Rusanda
Melenci
0 : 0
Naftagas
Elemir
OFK Klek
Klek
2 : 2
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Potisje
Knićanin
9 : 1
Polet (N)
Nakovo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 0
Bilećanin
Sečanj
Vojvodina
Perlez
0 : 0
Mladost
Lukićevo
Delija
Mokrin
0 : 1
Borac
Zrenjanin
Partizan (G)
Gaj
1 : 2
Radnički (B)
Baranda
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 4
Polet
Izbište
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Vršac United
Vršac
Kolonija
Kovin
3 : 2
Vulturul
Grebenac
Mladost
Omoljica
3 : 2
Slavija
Kovačica
Kula
Kula
3 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Graničar
Riđica
1 : 1
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
1 : 2
PIK
Prigrevica
Omladinac
Bukovac
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
Dunavac
Grocka
0 : 0
Zmaj
Zemun
Baćevac
Baćevac
3 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Strelac
Mislođin
2 : 0
Komgrap
Beograd
PIK Zemun
Zemun
1 : 0
Podunavac
Ritopek
Kragujevac
Kragujevac
1 : 1
Korićani
Korićani
Botunje
Botunje
4 : 2
Seljak
Cvetojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
5 : 2
Đuriselac
Đuriselo
Opornica
Opornica
1 : 3
Azbest
Stragari
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 6
Hajduk
Jovanovac
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 3
Sloga (K)
Korenita
Stolice
Krupanj
1 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Rudar
Brasina
3 : 3
Sloga (S)
Straža
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 1
Bratstvo
Krupanj
Mladost
Borina
6 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga
Bogosavac
2 : 2
Napredak
Banovo Poilje
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Partizan
Drenovac
3 : 0
Gorki
Glušci
Budućnost
Zminjak
3 : 1
Proleter
Šabac
Omladinac
Slepčević
0 : 2
Borac
Šabac
Petlovača
Petlovača
1 : 0
Drina
Badovinci
Mladost(P)
Prnjavor
3 : 0
Duško
Klenje
Mladost
Pocerski Pričinović
3 : 0
Rankovac
Nakučani
Varna
Varna
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Galeb
Cerovac
1 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Korman
Korman
4 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Provo
Provo
3 : 3
Jelen
Jelenča
Hajduk
Debrc
3 : 5
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Maovi MH
Maovi
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Pocerina
Jevremovac
Sloboda
Suljkovac
3 : 2
Crni Vrh
Deonica
Radnicki
Tekija
2 : 2
Napredak
Svojnovo
Javor
Sladaja
4 : 3
Polet
Senje
Železničar (P)
Pančevo
7 : 2
Proleter
Mramorak
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 0
Borac (P)
Pločica
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina
Crepaja
2 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Unirea
Uzdin
6 : 2
Plavi Dunav
Skorenovac
Pobeda
Samoš
3 : 1
Glogonj
Glogonj
Ševac
Kusić
0 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Banat
Dupljaja
0 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Potporanj
Potporanj
0 : 3
Sloga
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Hajduk
Šušara
Bačka
Begeč
9 : 0
Čenej
Čenej
Sremac
Čerević
2 : 1
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
1 : 2
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
0 : 1
Partizan
Susek
TSK
Temerin
2 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Proleter
Banoštor
0 : 1
Borac
Rakovac
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Vojvodina
Bačko Gradište
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
9 : 0
Budućnost
Savino Selo
Proleter
Ravno Selo
10 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Iskra
Kucura
1 : 2
Napredak
Nadalj
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Sloboda
Stubica
1 : 2
BSK
Brajkovac
Sepsin
Sepsin
2 : 1
Vlaska
Vlaska
Rabrovac
Rabrovac
5 : 0
Vrcin
Vrcin
Radnicki PDM
Mladenovac
0 : 3
Bolec
Bolec
Mladost
Umcari
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Lestane
Lestane
0 : 1
Popovic
Popovic
Napredak
Kruševac
5 : 0
LASK
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Banat
Zrenjanin
BSK Borča
Borča
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Kula
Kula
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Graničar
Riđica
3 : 0
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
PIK
Prigrevica
Omladinac
Bukovac
3 : 2
Kordun
Kljajićevo
Zemun
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Napredak
Kruševac
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
1 : 1
Borac
Čačak
Rad
Beograd
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka
Mol
7 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
1 : 6
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Tisa
Adorjan
2 : 1
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
2 : 0
Čoka
Čoka
Bežanija
Beograd
2 : 6
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak Zlatibor voda
Subotica
9 : 0
Njegoš
Lovćenac
Sloga
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Zvižd
Kučevo
Pinkum
Veliko Gradište
9 : 0
Rudar
Kostolac
AF Duljaj
Topola
1 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
Panter
Požarevac
0 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
2 : 5
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica

Košarka

Krka
Novo Mesto
79 : 66
Igokea
Aleksandrovac
Cibona
Zagreb
88 : 82
Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
99 : 68
Crvena Zvezda
Beograd
Mladost Vesna
Bela Palanka
75 : 84
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost Kolubara
Lazarevac
67 : 72
Stara Pazova
Stara Pazova
Jagodina 2001
Jagodina
90 : 68
Beočin
Beočin
Trepča
Kosovska Mitrovica
72 : 82
Šabac
Šabac

Odbojka

Smederevo
Smederevo
0 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
Bor II
Bor
3 : 1
Midžor
Kalna
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Timok
Zaječar
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Lučani
Lučani
Antena
Kruševac
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
35 : 29
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Nova Pazova
Nova Pazova
25 : 35
Napredak
Kruševac
Dubočica 54
Leskovac
24 : 31
Vlasotince
Vlasotince
Užice
Užice
24 : 31
Trepča
Kosovska Mitrovica
Aleksinac
Aleksinac
43 : 25
Brestovac
Brestovac
Rtanj
Boljevac
24 : 18
Radnički
Ćuprija
Metalac A.D.
Valjevo
37 : 32
Kučevo
Kučevo
Osice
Osipaonica
0 : 10
Milenijum
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
28 : 34
Požarevac
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
19 : 32
Radnički Resavac 2
Svilajnac
Cepelin 2
Beograd
28 : 24
Petrovac
Petrovac na Mlavi

Futsal

Niš 92
Niš
6 : 2
Leteći Holandjanin
Vrbas
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 7
Marbo Intermezzo
Beograd
Flash
Valjevo
5 : 5
Bajina Bašta
Bajina Bašta