XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan
Subota, 7 Maj 2011

Fudbal

Borac
Čačak
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda PS
Užice
2 : 0
Javor
Ivanjica
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 0
Dinamo
Vranje
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Sinđelić
Niš
BASK
Beograd
2 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Bežanija
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Mačva
Šabac
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Vujić voda
Valjevo
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
0 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Dubočica
Leskovac
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Žitorađa
Žitorađa
3 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Timok
Zaječar
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
1 : 3
Veternik Viskol
Veternik
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Solunac
Rastina
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Donji Srem
Pećinci
4 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Sloga (T)
Temerin
0 : 0
Dolina
Padina
Mladost (A)
Apatin
1 : 3
Cement
Beočin
Vršac
Vršac
2 : 2
Tekstilac Ites
Odžaci
Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Resnik
Resnik
Dorćol
Beograd
1 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Palilulac
Krnjača
2 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Slavija
Kragujevac
1 : 3
Partizan (C)
Cerovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
3 : 2
Bane
Raška
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Pobeda
Beloševac
Metalac (K)
Kraljevo
10 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Sloga (D)
Drmno
Sloga (B)
Batočina
4 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 3
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Polimlje
Prijepolje
Sloga
Leskovac
1 : 0
Radan
Lebane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Balkanski
Dimitrovgrad
9 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Bačka Topola
Bačka Topola
1 : 2
Dinamo
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
AFK
Ada
2 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Radnički (B)
Bajmok
3 : 4
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Spartak
Debeljača
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Dunav
Stari Banovci
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 0
Index
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Mladost
Turija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Jugović
Kać
1. Maj
Ruma
3 : 1
Sloga Radnički
Erdevik
Milutinac
Zemun
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Turbina
Beograd
2 : 2
GSP Polet
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Trudbenik
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Vinča
Vinča
Grdica
Grdica
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Seljak
Male Pčelice
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Sumadinac
Kragujevac
3 : 1
Srbija
Ilicevo
Arsenal
Kragujevac
2 : 7
Sloboda
Grbice
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Buducnost
Resnik
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 1
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Čumić
3 : 4
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
4 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
0 : 3
Sloga (L)
Lužnice
Kosutnjak
Kragujevac
2 : 1
Marsic
Marsic
Polet (SD)
Suvi Do
1 : 2
Dunavac
Kisiljevo
VGSK
Veliko Gradište
7 : 0
Napredak
Nabrđe
Glavaš
Glibovac
2 : 1
Sloboda (L)
Lipe
Selevac
Selevac
0 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Marjan
Knić
3 : 0
Banja
Banja
Radnički
Koceljeva
2 : 1
Sindjelić
Lipnica
Luk Kompenzatori
Voćnjak
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Kačer
Belanovica
2 : 0
Mladost
Vračević
Rubribreza
Rubribreza
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Budućnost
Arilje
3 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Rad
Merošina
Naša krila
Belotinac
3 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Omladinac
Malošište
4 : 0
Knežica
Knežica
Mladost
Vinarce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Polet
Stajkovce
4 : 1
MB
Mala Biljanica
Buducnost
Orašje
3 : 0
OFK Vlasotince
Vlasotince
Jedinstvo (S)
Sisava
2 : 1
Progres
Ladovica
Gradac
Konopnica
2 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Napredak
Izvor
0 : 2
Lužnica
Babušnica
Zadrugar
Krupac
1 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 1
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
4 : 0
Gnjilan
Gnjilan
Polet
Samarinovac
3 : 1
Trbunje
Trbunje
Borac
Držanovac
2 : 1
Partizanski put
Grudaš
Topličanin
Prokuplje
10 : 0
Omladinac
Podina
Dunđerski
Voljčinac
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
OFK Niš
Niš
0 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilulac
Niš
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Vinoraca
Vinoraca
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Brestovac
Brestovac
4 : 3
Krivelj
Krivelj
Dunav
Prahovo
5 : 0
Ključ
Podvrška
Rudar (B)
Bor
2 : 1
Zlot
Zlot
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Mladost
Makrešane
Trudbenik
Stalać
3 : 1
FUD
Brus
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 0
Mladost
Donji Katun
Naupare
Naupare
5 : 1
Dedina
Dedina
Blagotin
Poljna
0 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Jasika
Jasika
6 : 1
Sloga
Dašnica
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 2
Sloga
Ćićevac
Čitluk
Čitluk
3 : 0
Temnić
Varvarin
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Potisje
Kanjiža
Subotica
Subotica
3 : 4
Čantavir
Čantavir
Begej
Žitište
5 : 0
Vojvodina
Perlez
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Mladost
Lukićevo
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
BAK
Bela Crkva
3 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
Radnički (K)
Kovin
4 : 0
Kolonija
Kovin
Crvenka
Crvenka
6 : 1
Radnički
Ratkovo
Polet
Karavukovo
3 : 1
Omladinac
Bukovac
Stanišić
Stanišić
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Bečej
Bečej
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Vrbas
Vrbas
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Srbobran
Srbobran
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Ljukovo
Ljukovo
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Hajduk
Višnjićevo
2 : 1
Hajduk (B)
Beška
Mladost
Kupinovo
1 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Zeka Buljubaša
Ravnje
5 : 1
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Železničar
Inđija
2 : 5
Jadran
Golubinci
Sloven
Ruma
0 : 1
Graničar
Adaševci
Partizan
Vitojevci
4 : 0
Hajduk (Š)
Šimanovci
IM Rakovica
Rakovica
4 : 0
Strelac
Mislođin
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Poštar - Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Barič
4 : 1
Borac
Lazarevac
Policajac
Beograd
0 : 0
Podunavac
Ritopek
Rudar
Zeoke
2 : 0
Komgrap
Beograd
Rudar
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Moša
Banje
Sočanica
Sočanica
0 : 5
Ibar
Leposavić
Zvečan
Zvečan
0 : 3
Kopaonik
Lešak
Čibukovac
Kraljevo
3 : 1
Morava
Mrsać
Lazac
Lazac
0 : 3
Ribnica
Jovac
Kragujevac
Kragujevac
5 : 0
Kremenac
Rogojevac
Žitkovica
Žitkovica
5 : 0
Sloga D
Dubravica
Žika Marković uča
Miljević
0 : 4
Mladi Borac
Majilovac
Đerdap
Golubac
3 : 1
Napredak
Bubušinac
Zadrugar
Osanica
1 : 3
Košava
Kalište
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Proleter
Mala Plana
3 : 3
Udarnik
Baničina
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 1
Velika Reka
Podgaj
Milicionar
Bogatić
5 : 0
Omladinac
Slepčević
Sloga
Bogovađa
0 : 9
Pepeljevac
Pepeljevac
Polet
Donji Lajkovac
2 : 1
Stepanje
Stepanje
Radnik
Bučić
6 : 1
Padina
Padina kod Merošine
4. Juli
Mekiš
4 : 2
Sloga
Jovanovac
Jedinstvo
Bobovište
5 : 1
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Draževac
Draževac
2 : 3
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (V)
Vitoševac
6 : 0
Tempo
Mozgovo
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Gredetin
Gredetin
Mladi Radnik
Al.Bujmir
10 : 1
Pobeda
Jakovlje
Katun
Katun
4 : 5
Polet (R)
Radevac
Kraljevo
Kraljevo
3 : 0
Sloga
Korman
Navalin
Navalin
3 : 2
Mladi Borac
Zivkovo
BSK
Belanovce
5 : 1
Mladost
Donja Lokosnica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 0
Nomanica
Nomanica
Umac
Miroševce
2 : 1
Goblen
Badince
Real
Donja Jajna
0 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Ursule
Ursule
2 : 0
Crni Vrh
Deonica
Sindjelic (V)
Vojnik
1 : 0
Rudar
Plazane
Župski biseri
Lacisled
6 : 2
Jedinstvo
Stopanja
Borac
Gornji Katun
4 : 2
Donji Kopaonik
Razbojna
Naftagas
Boka
3 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
0 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
1 : 0
Jedinstvo
Ečka
Radnički
Sutjeska
3 : 0
Banat
Čenta
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Graničar
Gakovo
4 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorac
Krčedin
0 : 3
Polet
Novi Karlovci
Podunavac
Belegiš
6 : 0
Borac
Jarkovci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 3
Sremac
Vojka
Sloga Borac
Surduk
3 : 1
Sloga
Maradik
Vitez
Subotište
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Šumar
Ogar
4 : 1
Lovac
Karlovčić
Sloven
Sibač
3 : 1
Kameni
Ašanja
Graničar
Obrež
1 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Popinci
Popinci
1 : 0
Napredak
Popinci
Sremac
Deč
3 : 1
OFK Brestač
Brestač
Mladost (Č)
Čibutkovica
1 : 2
Šumadija
Šopić
Krtinska
Krtinska
0 : 1
Borac
Ušće
BSK
Brajkovac
0 : 1
Budućnost
Zvečka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 1
Barajevo
Barajevo
Metalac
Požarevac
3 : 0
Mlava
Bratinac
Radnik
Pankovo
1 : 1
Burovac
Burovac
7 juli
Lopušnik
0 : 2
B.S.K.
Bošnjak
Mlava
Zabrđe
1 : 2
Zadrugar
Tabanovac
Busur
Busur
8 : 2
Obilić
Zabrđe
Budućnost
Vezičevo
0 : 3
Laolac
Veliko Laole
Soko
Krvije
3 : 5
Dobrnje
Dobrnje
Rade Milošević
Dubočka
3 : 2
Vukan
Ždrelo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Napredak
Trnovče
0 : 7
Rudar
Stamnica
Mladost
Ranovac
4 : 0
Sloboda
Bistrica
Bečevica
Bečevica
1 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Kotlenik
Guncati
3 : 1
Mladost
Pretoke
Kopljari
Kopljari
0 : 2
Misača
Misača
Venčani
Venčani
2 : 4
Vrbica
Aranđelovac
Krasava
Krasava
2 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Premijer
Badovinci
2 : 3
Omladinac
Bogatic
Radnik
Glogovac
2 : 1
Mladost
Ocage
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
3 : 0
Napredak (S)
Sevarice
Napredak (R)
Ribari
3 : 0
Culjkovic
Culjkovic
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
0 : 1
Cer
Petkovica
Draginje
Draginje
1 : 3
Žabar
Žabar
Mladost s
Sinosevic
0 : 5
Dumaca
Dumaca
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 4
Metlić
Metlić
Sava
Mrdjenovac
3 : 0
Volujac
Volujac
Ceric
Miokus
5 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost
Slatina
2 : 2
Mladost
Predvorica
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mladost
Mala Drenova
6 : 1
Omladinac
Odžaci
Topoljak
Grabovac
3 : 3
Jugovići
Bogdanje
Stitari
Stitari
1 : 4
Sloga
Majdevo
Bukovica
Bukovica
1 : 7
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet
Savrane
1 : 1
Vitanovac 08
Vitanovac
Rasinac
Veliko Golovode
0 : 6
Sebecevac
Sebecevac
Grkljane
Grkljane
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Parunovac
Parunovac
1 : 2
Sanac
Šanac
Kruševica
Kruševica
4 : 4
Zabare
Žabare
BSK
Bela Voda
1 : 3
Globoder
Globoder
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 0
Srnje
Srnje
Budućnost
Kaonik
2 : 2
Kapidzija
Kapidzija
Mladost
Djunis
1 : 2
Ribare
Ribare
Borac
Arnajevo
7 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Vis
Parcane
2 : 1
Ropočevo
Ropočevo
Stojnik
Stojnik
0 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Crvena Zvezda
Ralja
7 : 1
Rogača
Rogača
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 5
Kosmaj
Ralja
Mladost (G)
Guberevac
8 : 1
Slatina
Slatina
4 juli (MP)
Mali Požarevac
4 : 3
Sibnica
Sibnica
Kapedunum
Beograd
2 : 3
Mladi proleter
Beograd
Strmovo
Strmovo
3 : 1
Mladost
Leskovac
Mašinac PZP
Niš
3 : 0
Sloga
Zemun
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 5
Spartak Jaffa
Subotica
Pančevo
Pančevo
3 : 0
Rubin
Mol
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Rad
Beograd
5 : 0
Sloga
Kraljevo
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Radnički
Ratkovo
Polet
Karavukovo
5 : 1
Omladinac
Bukovac
Stanišić
Stanišić
2 : 5
Kordun
Kljajićevo
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Karadjordje
Topola
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Napredak
Kruševac
2 : 0
Borac
Čačak
Crvena zvezda
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Palić
Palić
0 : 2
Akademija
Senta
Bačka
Pačir
5 : 0
Radnički
Bajmok
Mladi radnik (P)
Požarevac
3 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
OFK Plandište
Plandište
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Dolina
Padina
Njegoš
Lovćenac
2 : 4
Potisje
Kanjiža
Subotica
Subotica
2 : 3
Čantavir
Čantavir
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
1 : 0
Borac
Čačak
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Tisa
Adorjan
Bačka
Pačir
0 : 3
Njegoš
Lovćenac
Homoljac
Žagubica
4 : 4
MIP Presing
Požarevac
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
OFK Plandište
Plandište
Spartak (D)
Debeljača
3 : 1
Dolina
Padina
Mika Antić
Pančevo
6 : 3
Pančevo
Pančevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
0 : 6
OFK Stenli
Glogonj
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
7 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Bačka 1901 99
Subotica
13 : 0
Palić
Palić
Bačka Topola
Bačka Topola
5 : 0
Subotica
Subotica
Čantavir
Čantavir
1 : 8
Bačka 1901 98
Subotica
Senta
Senta
0 : 5
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica

Košarka

Metalac
Valjevo
66 : 73
Partizan mt:s
Beograd

Rukomet

Požarevac
Požarevac
27 : 27
Radnički
Kragujevac
Smederevo
Smederevo
27 : 26
Vranje
Vranje
Vojvodina Železničar
Novi Sad
38 : 37
Priboj
Priboj
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
30 : 32
Dinamo
Pancevo
Metaloplastika
Šabac
24 : 19
Jugović Unimet
Kać
Kolubara
Lazarevac
36 : 33
Crvenka
Crvenka
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 20
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Vrbas Carnex
Vrbas
28 : 29
Rudar
Kostolac
Zlatar
Nova Varoš
34 : 38
Mokra Gora
Zubin Potok
Zemun
Beograd
25 : 29
Novi Beograd
Beograd
Metalac
Valjevo
27 : 28
Stari grad
Beograd
Radnički
Obrenovac
24 : 28
Sindjelić
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
37 : 37
Radnički Morava
Svilajnac
Šamot 65
Aranđelovac
37 : 35
Kolubara 2
Lazarevac
Majdanpek
Majdanpek
35 : 39
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Sloga
Despotovac
35 : 38
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
Bane
Raška
21 : 12
15 oktobar
Velika Drenova
Vlasotince
Vlasotince
37 : 33
Dubočica 54
Leskovac
Žitorađa
Žitorađa
34 : 26
Đerdap
Kladovo
Trepča
Kosovska Mitrovica
44 : 31
Užice
Užice
Radnički
Ćuprija
34 : 24
Rtanj
Boljevac
Paraćin
Paraćin
31 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Pirot
Pirot
24 : 23
Halas Jožef
Ada
Proleter Superprotein
Zrenjanin
42 : 36
Metalac A.D.
Valjevo
Radnički
Obrenovac
39 : 16
Loznica grad
Loznica
Sloga
Petrovac na Mlavi
30 : 31
Slodes
Beograd
Jagodina 2
Jagodina
23 : 30
Crvena Zvezda 2
Beograd
Metalac-Valjevo
Valjevo
25 : 35
Mladi Radnik
Radinac
Đerdap
Kladovo
27 : 30
Knjaževac
Knjaževac
Metalac
Kraljevo
32 : 22
Župa
Aleksandrovac
Zaječar 2
Zaječar
19 : 29
Vlasotince
Vlasotince
Rtanj
Boljevac
25 : 19
Niška Banja
Niška Banja
Knjaževac 2
Knjaževac
16 : 24
Morava Han
Vladičin Han

Vaterpolo

Crvena Zvezda VET
Beograd
16 : 3
Beograd
Beograd
Partizan Rajfajzen
Beograd
16 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
2 : 10
Taš 2000
Beograd
Senta Yordo
Senta
13 : 10
Vračar
Beograd