XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 420 utakmica za dan
Nedelja, 7 Novembar 2010

Fudbal

Smederevo
Smederevo
0 : 0
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Partizan
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
Dinamo
Vranje
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
BASK
Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Mačva
Šabac
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Radnički (P)
Pirot
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Timok
Zaječar
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Žarkovo
Beograd
Grafičar
Beograd
5 : 0
Resnik
Resnik
Kovačevac
Kovačevac
1 : 3
Sopot
Sopot
Šumadija (J)
Jagnjilo
0 : 4
Mladenovac
Mladenovac
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
Sindjelić
Beograd
Bane
Raška
3 : 0
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Tutin
Tutin
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Mladost (O)
Oplanići
1 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Borac
Žabari
1 : 1
Sloga (D)
Drmno
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 0
Šumadinac
Brzan
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Šapine
Šapine
1 : 0
Železničar (S)
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
3 : 1
Seljak
Mihajlovac
Obilić
Živica
2 : 0
Homoljac
Žagubica
Gruža
Gruža
3 : 2
Sloga (B)
Batočina
Zlatar
Nova Varoš
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Polimlje
Prijepolje
5 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Radan
Lebane
0 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Ropotovo
Ropotovo
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Mramor
Mramor
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Sloga
Leskovac
Moravica (S)
Subotinac
5 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Radnički
Lubnica
Župa
Aleksandrovac
4 : 3
Trajal
Kruševac
Juhor
Obrež
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Rembas
Resavica
Borac
Bivolje
3 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 0
Slatina
Bor
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Budućnost
Mladenovo
2 : 1
1. Maj
Ruma
Radnički (I)
Irig
2 : 4
Jugović
Kać
Dunav
Stari Banovci
4 : 1
Index
Novi Sad
Bulbulderac
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 3
Vinča
Vinča
Borac
Ostružnica
1 : 0
Trudbenik
Beograd
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 2
Slavija
Beograd
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Integral
Batuša
2 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Omladinac
Šetonje
0 : 2
Sloga (K)
Kasidol
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Crni Vrh
Miljević
Udarnik
Lozovik
1 : 2
Mladi radnik
Radinac
Cerovac
Cerovac
2 : 3
Sloboda (L)
Lipe
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Budućnost (R)
Ratari
Napredak
Markovac
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Drugovac
Drugovac
0 : 2
Polet (T)
Trnovče
Sloga (M)
Miloševac
0 : 0
Selevac
Selevac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
4 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Junkovac
Junkovac
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 0
Partizan
Darosava
Šumadija
Toponica
0 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Borac (P)
Pajsijevići
2 : 1
Karađorđe
Rača
Dobrava
Vukošić
3 : 2
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Majur
Majur
0 : 0
Mladost
Donji Dobrić
milos pocerac
gornja vranjska
2 : 0
Napredak
Mačvanski Belotić
Spartak
Ljig
1 : 2
Brežđe
Brežđe
OFK Divci
Divci
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Budućnost
Arilje
0 : 1
GP Zlatibor
Užice
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Železničar
Požega
2 : 3
Savinac
Visibaba
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
5 : 1
Perućac
Perućac
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 3
Jasen
Brodarevo
Ariljska rampa
Požega
1 : 3
Crnokosa
Kosjerić
Mladost (O)
Orljane
3 : 0
Morava
Žitkovac
Omladinac
Malošište
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Bukovik
Razanj
3 : 1
Rasovača
Rasovača
Dobrič
Brest
1 : 3
Borac
Azbresnica
Naša krila
Belotinac
2 : 3
Napredak
Aleksinac
Rad
Merošina
3 : 0
Knežica
Knežica
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Rutevac
Rutevac
Toplica
Šarlinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Šumadija
Razgojna
2 : 4
Mladost
Vinarce
Sloga
Lipovica
3 : 0
Radnički
Pertate
Bobište
Bobište
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Napredak
Bogojevce
Milanovo
Milanovo
2 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 2
Železničar
Brestovac
Morava (L)
Leskovac
2 : 1
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 1
Kumarevo
Kumarevo
MB
Mala Biljanica
0 : 0
Veternica
Leskovac
Vladimir Durković
Berilovac
7 : 1
Borac
Barje Čiflik
Dragoš
Pirot
1 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
4 : 0
Temac
Temska
Omladinac
Podina
2 : 5
Topličanin
Prokuplje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 6
Dunđerski
Voljčinac
Kosovac
Prokuplje
0 : 3
Jastrebac
Blace
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 0
Delijski Vis
Niš
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Čegar
Donji Matejevac
0 : 4
Aluminjum
Niš
Mladost
Medoševac
5 : 1
Vulkan
Brenica
Radnički
Trupale
2 : 0
Vrtište
Vrtište
Budućnost
Prva Kutina
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Buducnost
Miliva
0 : 1
Mladost
Jovac
Mladost
Koncarevo
1 : 5
Napredak (Z)
Zlatovo
Kupinovac
Kupinovac
0 : 3
Morava
Ribare
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Istok-63
Plana
3 : 2
Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo
Mijatovac
5 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Miloševo
Miloševo
1 : 5
Krivelj
Krivelj
Rajac
Rajac
2 : 2
Slatina (N)
Negotin
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 3
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
3 : 0
Zlot
Zlot
ŠSK
Štipina
3 : 0
Mladost
Sumrakovac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 2
Omladinac
Grezna
Midžor
Kalna
1 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Sloga (M)
Minićevo
0 : 1
Ozren
Sokobanja
BSK
Bogovina
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Rudar
Podvis
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Čantavir
Čantavir
1 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Bačka
Mol
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
1 : 2
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
3 : 0
Tisa
Adorjan
Rusanda
Melenci
3 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
OFK Klek
Klek
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
5 : 3
Bilećanin
Sečanj
Potisje
Knićanin
3 : 2
Mladost
Lukićevo
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Borac
Zrenjanin
Vojvodina
Perlez
3 : 0
Delija
Mokrin
Partizan (G)
Gaj
2 : 1
Polet
Izbište
Budućnost
Banatski Brestovac
6 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Sloga
Banatsko Novo Selo
5 : 0
Vulturul
Grebenac
Kolonija
Kovin
5 : 2
Slavija
Kovačica
Mladost
Omoljica
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Hajduk
Stapar
3 : 0
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
1 : 2
PIK
Prigrevica
Graničar
Riđica
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
3 : 1
Kordun
Kljajićevo
Železnik
Beograd
3 : 2
IM Rakovica
Rakovica
Dunavac
Grocka
4 : 0
Komgrap
Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Strelac
Mislođin
1 : 0
Podunavac
Ritopek
PIK Zemun
Zemun
0 : 0
Poštar - Zvezdara
Beograd
Ćava
Grošnica
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Kragujevac
Kragujevac
3 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Botunje
Botunje
2 : 5
Azbest
Stragari
Kolektiv
Gornja Sabanta
5 : 3
Dobrača
Dobrača
Opornica
Opornica
1 : 2
Hajduk
Jovanovac
Šumarice 2008
Kragujevac
1 : 4
Kremenac
Rogojevac
Sloga Ć
Ćirikovac
3 : 2
Makce
Makce
Jedinstvo
Duboka
1 : 0
Napredak
Bubušinac
Sloga D
Dubravica
1 : 0
RSK
Rabrovo
BSK
Brežane
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Mladost
Svinjarevo
3 : 1
Zadrugar
Osanica
Rudar
Krepoljin
5 : 2
Napredak (S)
Simićevo
Omladinac (S)
Starčevo
0 : 0
Radnički
Knežica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 0
BSK
Boževac
Krilaš
Ćovdin
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Košava
Kalište
Dragoš
Oreškovica
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Vodice
Vodice
4 : 3
Pobeda
Golobok
Šumadija
Azanja
7 : 1
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost
Vlaški Do
4 : 1
Bačinac
Bačinac
Budućnost
Mala Krsna
5 : 0
Kolarac
Kolari
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 2
Jedinstvo (S)
Smederevo
Slavija
Smederevo
0 : 5
SASK
Saraorci
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Proleter
Vranovo
Mladost MG
Saranovo
2 : 2
Bare
Bare
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Karađorđe
Vučić
Crvena zvezda
Miraševac
0 : 3
BSK
Borač
ŽSK
Žirovnica
2 : 0
Omladinac
Donja Rača
Sloga (M)
Milatovac
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
Bokanja
Gorovič
3 : 1
Šamot
Aranđelovac
Jasenica
Božurnja
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Proleter
Jelovik
2 : 2
BSK Belosavci
Belosavci
OFK Šatornja
Šatornja
6 : 2
Mladost
Jelenac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
5 : 2
Borac
Kloka
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Sloga
Zagorica
Vinča
Vinča
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Sloga (K)
Korenita
2 : 0
Crnča
Crnča
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Stolice
Krupanj
2 : 3
Bratstvo
Krupanj
Rudar
Brasina
0 : 2
Velika Reka
Podgaj
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Granit
Radalj
1 : 1
Mladost
Borina
Partizan
Drenovac
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sloga
Bogosavac
1 : 2
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Proleter
Šabac
Napredak
Banovo Poilje
0 : 3
Gorki
Glušci
Budućnost
Zminjak
4 : 1
Drina
Badovinci
Omladinac
Slepčević
1 : 3
Duško
Klenje
Petlovača
Petlovača
0 : 3
Mladost(P)
Prnjavor
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Varna
Varna
2 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
1 : 1
Karađorđe
Mišar
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Provo
Provo
4 : 1
Maovi MH
Maovi
Hajduk
Debrc
1 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 0
Korman
Korman
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Jelen
Jelenča
Gradac
Valjevo
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
2 : 3
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Lukavac
Lukavac
1 : 2
Pričević
Pričević
Mladost (D)
Dračić
3 : 0
Kotešica
Kotešica
Dupljaj
Dupljaj
2 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Radnik
Bučić
4 : 2
4. Juli
Mekiš
Baličevac
Baličevac
3 : 2
Radnički
Kočane
Koprijan
Gradište
4 : 3
Doljevac
Doljevac
Padina
Padina kod Merošine
0 : 3
Sloga
Jovanovac
Obilić
Perutina
4 : 0
Naisus
Rožina
Kolare
Kolare
3 : 0
Crni Vrh
Deonica
Sloboda
Suljkovac
1 : 4
Ursule
Ursule
Radnicki
Tekija
3 : 3
Polet
Senje
Đurđin
Đurđin
1 : 1
Lokomotiva
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
6 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
Mala Bosna
Mala Bosna
2 : 3
Udarnik
Višnjevac
Napredak
Karađorđevo
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Pobeda
Pobeda
2 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 3
Slavija
Novo Orahovo
Graničar
Đala
4 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Šampion Olimpija
Orom
1 : 0
Sloga
Ostojićevo
Tisa
Padej
0 : 3
Horgoš Higlo
Horgoš
ŽAK
Kikinda
0 : 2
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
9 : 1
Jedinstvo
Bočar
Borac
Iđoš
0 : 3
Vojvodina
Bašaid
1.Oktobar
Srpski Itebej
3 : 3
Napredak
Čestereg
Olimpija
Torda
1 : 1
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
1 : 6
Borac
Aleksandrovo
Proleter
Međa
4 : 4
Polet
Banatsko Visnjicevo
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Železničar (P)
Pančevo
2 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (S)
Sakule
3 : 1
Omladinac (O)
Opovo
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Pančevo
Pančevo
Unirea
Uzdin
7 : 1
Glogonj
Glogonj
Dunav
Banatska Palanka
7 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
0 : 4
Sloga
Plandište
Banat
Dupljaja
3 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
2 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Hajdučica
Hajdučica
5 : 1
Dobrica
Dobrica
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 2
Hajduk
Šušara
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 3
Graničar
Gakovo
Panonija
Lalić
4 : 1
Sloga
Čonoplja
Omladinac
Deronje
3 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
OFK Metalac
Sombor
0 : 2
OFK Šikara
Sombor
Bačka
Begeč
7 : 2
OFK Sirig
Sirig
Sremac
Čerević
0 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Tatra
Kisač
1 : 4
Partizan
Susek
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Borac
Rakovac
TSK
Temerin
5 : 0
Proleter
Banoštor
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
11 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Proleter
Ravno Selo
0 : 1
Budućnost
Savino Selo
Iskra
Kucura
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
1 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 0
Bačka
Đurđevo
Obilić
Vilovo
1 : 2
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Titel
Titel
1 : 2
Miletić
Mošorin
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 1
Sloga
Lok
Budućnost (G)
Gložan
1 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Borac
Obrovac
6 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Maglić
Bački Maglić
6 : 0
Slavija (B)
Bođani
Budućnost (P)
Parage
1 : 4
Slavija (P)
Pivnice
Bačka
Despotovo
4 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Krivanj
Selenča
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
PSK Putinci
Putinci
0 : 4
Jedinstvo
Platičevo
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 7
Polet
Nikinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 2
Graničar
Grabovci
Sremac
Dobrinci
0 : 3
Rudar
Vrdnik
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 2
Jedinstvo
Morović
Napredak
Vašica
3 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Bratstvo
Sot
2 : 2
Jednota
Šid
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
4 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Graničar
Jamena
5 : 0
Borac
Ilinci
Sinđelić
Gibarac
11 : 0
Sremac
Berkasovo
OFK Bingula
Bingula
4 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Borac
Ušće
6 : 1
Mladost (B)
Baroševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 3
BSK
Brajkovac
Vlaska
Vlaska
3 : 0
Ivanca
Ivanca
Sepsin
Sepsin
2 : 0
Selo Mladenovac
Mladenovac
Rabrovac
Rabrovac
3 : 0
Bolec
Bolec
Radnicki PDM
Mladenovac
1 : 1
Popovic
Popovic
Mladost
Umcari
2 : 1
Lestane
Lestane
Kutlovo
Kutlovo
8 : 1
Zastava
Kragujevac
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Studenac
Goločelo
2 : 2
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Trmbas
Trmbas
3 : 1
Borac
Drenovac
Dunavac
Petka
2 : 1
Sopot
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak (B)
Batovac
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Mlava
Bratinac
1 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Dizel
Bare
5 : 3
Stig
Beranje
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Napredak (P)
Poljana
Radnički
Požeženo
2 : 1
Graničar
Zatonje
Ram
Ram
6 : 1
Carevac
Carevac
Mirko Tomić
Tribrode
8 : 1
Sloga (T)
Topolovnik
Jedinstvo
Ljubinje
3 : 2
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
Budućnost
Aljudovo
4 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
Stig (C)
Crljenac
0 : 0
Napredak
Toponica
Mladost (B)
Bošnjane
2 : 1
Borci
Borci
Napredak
Malo Krčmare
1 : 3
Sumadija
Sipic
Kopljari
Kopljari
3 : 0
22 Februar
Tulezi
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Brezovac
Brezovac
Misača
Misača
3 : 4
Vrbica
Aranđelovac
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Borac (K)
Kozjak
Buducnost
Dobric
1 : 0
Savacijum
Sabac
Dragojevac
Dragojevac
1 : 2
Sloga
Ridjake
Sloga Trgosped
Mehovine
1 : 3
Bobovik
Bobovik
Sloga
Krnic
3 : 1
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Tresnjevka
Trbusac
2 : 3
Krnule 09
Krnule
Borac
Vladimirci
3 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 2
Volujac
Volujac
Tomako
Trstenik
5 : 1
Mladost
Mala Drenova
Gradina
Pejovac
5 : 1
Omladinac
Odžaci
Morava
Medveđa
3 : 0
Topoljak
Grabovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
7 : 1
Vinogradar
Riljac
Mladi Radnik
Junkovac
2 : 2
Šumadija
Mali Crljeni
Bistrica
Bistrica
2 : 2
Polet
Mirosaljci
Mladost
Cvetovac
6 : 3
Šumadinac
Kruševica
Sloga
Lukavica
2 : 0
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
OFK Burovo
Burovo
2 : 0
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
Stepojevac 2007
Stepojevac
1 : 0
Budućnost
Dudovica
Partizan
Kaludjerica
1 : 0
Mladost
Begaljica
Hajduk
Kamendol
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Sušica
Kragujevac
1 : 5
LASK
Lazarevac
Spartak Jaffa
Subotica
6 : 0
Unafortuna 04
Kragujevac
Partizan
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Hajduk
Stapar
4 : 2
Mladost
Kruščić
Kula
Kula
5 : 1
PIK
Prigrevica
Graničar
Riđica
0 : 9
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
0 : 4
Kordun
Kljajićevo
Loznica
Loznica
2 : 1
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
1 : 2
BSK Borča
Borča
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Obilić
Novi Kneževac
4 : 2
Bačka
Pačir
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Radnik
Stari Tamiš
4 : 4
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
OFK Plandište
Plandište
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Dolina
Padina
1 : 2
Pančevo
Pančevo
Tavankut
Tavankut
7 : 1
Potisje
Kanjiža
Bačka
Mol
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Krivaja
Krivaja
1 : 4
Proleter
Njegoševo
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Čoka
Čoka
Bajša
Bajša
0 : 1
Tisa
Adorjan
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Bežanija
Beograd
Loznica
Loznica
1 : 0
Zemun
Zemun
Jagodina
Jagodina
0 : 1
Rad
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Rudar
Kostolac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Mladi radnik (P)
Požarevac
Pinkum
Veliko Gradište
8 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
AF Duljaj
Topola
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Panter
Požarevac
0 : 5
Šumadija
Aranđelovac
Borac (S)
Starčevo
1 : 3
Mika Antić
Pančevo
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
OFK Plandište
Plandište
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj
Dolina
Padina
0 : 5
Pančevo
Pančevo
Bačka 1901 98
Subotica
2 : 0
AFK
Ada

Košarka

Zadar
Zadar
86 : 96
Radnički
Kragujevac
Krka
Novo Mesto
89 : 76
Crvena Zvezda
Beograd
Hemofarm Štada
Vršac
84 : 74
Union Olimpija
Ljubljana
Superfund
Beograd
78 : 91
Crnokosa
Kosjerić
Pečenjevce BP
Leskovac
99 : 52
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost Vesna
Bela Palanka
62 : 60
Borac
Leskovac
Ergonom
Niš
56 : 71
Jastreb
Aleksinac
Radivoj Korać
Beograd
86 : 84
Partizan Galenika
Beograd
Moravac
Čačak
65 : 47
Play Off
Užice
Mladost Kolubara
Lazarevac
73 : 61
Beočin
Beočin
Jagodina 2001
Jagodina
91 : 53
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Bor II
Bor
0 : 3
Timok
Zaječar
Midžor
Kalna
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Zaječar
Zaječar
Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Antena
Kruševac
3 : 2
Brezovica
Brezovica

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
26 : 29
Partizan
Beograd
Požarevac
Požarevac
21 : 21
Smederevo
Smederevo
Obilić
Beograd
34 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
Mladost TSK
Bački Jarak
20 : 26
Rudar
Kostolac
Jagodina
Jagodina
33 : 29
Novi Pazar
Novi Pazar
Nova Pazova
Nova Pazova
27 : 25
Zaječar
Zaječar
Dubočica 54
Leskovac
34 : 24
Arilje
Arilje
Osipaonica
Osipaonica
26 : 39
Lokomotiva
Lapovo
Železničar
Beograd
38 : 38
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
Novi Beograd 2
Beograd
10 : 0
Kosmaj
Ralja
Aleksinac
Aleksinac
23 : 22
Radnički
Ćuprija
Rtanj
Boljevac
26 : 21
Paraćin
Paraćin
Požarevac
Požarevac
17 : 25
Milenijum
Beograd
Osice
Osipaonica
12 : 37
Radnički Resavac 2
Svilajnac
Mladost
Smederevska Palanka
34 : 21
Rudar
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
24 : 37
Junior
Beograd
Čačak 2
Čačak
35 : 24
Loznica
Loznica

Futsal

Mašinac
Kragujevac
6 : 3
Užice
Užice