XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2010


Fudbal

Rad
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
14.11.2010 13:00
Rad
0 : 1
Crvena zvezda
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
14.11.2010 13:00
Radnički 1923
2 : 1
Kolubara
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
14.11.2010 13:00
Srem
2 : 0
Big bul Radnički
Dinamo
Vranje
0 : 1
Sinđelić
Niš
14.11.2010 13:00
Dinamo
0 : 1
Sinđelić
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
14.11.2010 13:00
Partizan (BB)
1 : 0
Vujić voda
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
14.11.2010 13:00
Polet (LJ)
1 : 0
Radnički Stobeks
Radnik
Surdulica
4 : 3
Svrljig
Svrljig
14.11.2010 13:30
Radnik
4 : 3
Svrljig
Radnički (P)
Pirot
5 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
14.11.2010 13:30
Radnički (P)
5 : 0
Rudar Alpos
Palić
Palić
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
14.11.2010 14:00
Palić
3 : 0
Mladost (A)
Donji Srem
Pećinci
3 : 0
Vršac
Vršac
14.11.2010 14:00
Donji Srem
3 : 0
Vršac
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Sindjelić
Beograd
14.11.2010 11:00
Žarkovo
2 : 1
Sindjelić
Beograd
Beograd
2 : 1
Palilulac
Krnjača
14.11.2010 10:00
Beograd
2 : 1
Palilulac
Hajduk
Beograd
1 : 1
Balkan Mirijevo
Mirijevo
14.11.2010 11:00
Hajduk
1 : 1
Balkan Mirijevo
Sopot
Sopot
0 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
14.11.2010 13:00
Sopot
0 : 0
Šumadija (J)
Resnik
Resnik
1 : 2
Kovačevac
Kovačevac
14.11.2010 13:00
Resnik
1 : 2
Kovačevac
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Grafičar
Beograd
14.11.2010 13:00
Radnički (O)
4 : 1
Grafičar
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Mladost (O)
Oplanići
14.11.2010 13:00
Vodojaža
5 : 1
Mladost (O)
Orlovac
Mrčajevci
1 : 2
Pobeda
Beloševac
14.11.2010 13:00
Orlovac
1 : 2
Pobeda
Bane
Raška
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
14.11.2010 13:00
Bane
1 : 2
Šumadija 1903
Železničar Inon
Požarevac
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
14.11.2010 13:00
Železničar Inon
2 : 1
Sloga (B)
Homoljac
Žagubica
1 : 1
Gruža
Gruža
14.11.2010 13:00
Homoljac
1 : 1
Gruža
Seljak
Mihajlovac
2 : 1
Obilić
Živica
14.11.2010 13:00
Seljak
2 : 1
Obilić
Železničar (S)
Smederevo
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
14.11.2010 13:00
Železničar (S)
1 : 2
GFK Jasenica 1911
Šumadinac
Brzan
0 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
14.11.2010 13:00
Šumadinac
0 : 1
Crvena zvezda (S)
Sloga (D)
Drmno
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
14.11.2010 13:00
Sloga (D)
1 : 1
Morava (VP)
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Borac
Žabari
14.11.2010 13:00
Zvižd
2 : 0
Borac
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
14.11.2010 13:00
Jadar (ST)
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Osečina
Osečina
4 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
14.11.2010 13:00
Osečina
4 : 0
Jadar (GD)
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
14.11.2010 13:00
Zadrugar
1 : 0
Radnički (V)
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
14.11.2010 13:00
Sloga (LŠ)
1 : 0
Polimlje
Sloga (S)
Sjenica
1 : 2
Loznica
Loznica
14.11.2010 13:00
Sloga (S)
1 : 2
Loznica
Drina
Ljubovija
1 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
14.11.2010 13:00
Drina
1 : 1
Jedinstvo (V)
Krušik
Valjevo
2 : 0
Ribnica
Mionica
14.11.2010 13:00
Krušik
2 : 0
Ribnica
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
14.11.2010 13:00
Zlatar
1 : 1
Zlatibor
Pukovac
Pukovac
9 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
14.11.2010 13:30
Pukovac
9 : 0
Jedinstvo (B)
Vučje
Vučje
0 : 1
Moravica (S)
Subotinac
14.11.2010 13:30
Vučje
0 : 1
Moravica (S)
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
14.11.2010 13:30
BSK Bujanovac
2 : 0
Mladost (B)
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Mramor
Mramor
14.11.2010 13:30
Zaplanjac
4 : 1
Mramor
Radnički
Lubnica
2 : 0
Slatina
Bor
14.11.2010 13:30
Radnički
2 : 0
Slatina
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
14.11.2010 13:30
Majdanpek
3 : 0
Pepeljevac
Bor
Bor
0 : 3
Borac
Bivolje
14.11.2010 13:30
Bor
0 : 3
Borac
Rembas
Resavica
1 : 2
Đerdap
Kladovo
14.11.2010 13:30
Rembas
1 : 2
Đerdap
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Trgovački
Jagodina
14.11.2010 13:30
Kablovi
2 : 0
Trgovački
Trajal
Kruševac
1 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
14.11.2010 13:30
Trajal
1 : 0
Morava (Ć)
Timočanin
Knjaževac
7 : 2
Župa
Aleksandrovac
14.11.2010 13:30
Timočanin
7 : 2
Župa
Spartak
Debeljača
1 : 2
AFK
Ada
14.11.2010 14:00
Spartak
1 : 2
AFK
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 1
Radnički (B)
Bajmok
14.11.2010 14:00
Vojvodina
1 : 1
Radnički (B)
Borac
Starčevo
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
14.11.2010 14:00
Borac
1 : 0
Zadrugar
Bačka 1901
Subotica
2 : 2
Bačka (P)
Pačir
14.11.2010 14:00
Bačka 1901
2 : 2
Bačka (P)
Borac
Novi Sad
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
14.11.2010 14:00
Borac
0 : 1
Dunav
Mladost
Turija
0 : 0
Polet
Sivac
14.11.2010 14:00
Mladost
0 : 0
Polet
Sloga Radnički
Erdevik
1 : 0
Radnički (I)
Irig
14.11.2010 14:00
Sloga Radnički
1 : 0
Radnički (I)
Bulbulderac
Beograd
0 : 1
PKB
Padinska skela
14.11.2010 13:00
Bulbulderac
0 : 1
PKB
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
IMT
Beograd
14.11.2010 13:00
Crvena zvezda (MML)
0 : 0
IMT
Borac
Ostružnica
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.11.2010 13:00
Borac
3 : 0
Radnički (NB)
Železničar
Bara Venecija
1 : 0
Vinča
Vinča
14.11.2010 10:00
Železničar
1 : 0
Vinča
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Trudbenik
Beograd
14.11.2010 13:00
Budućnost
3 : 0
Trudbenik
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
14.11.2010 10:00
Radnički (R)
1 : 0
Posavac Tišma
Sremčica
Sremčica
0 : 3
GSP Polet
Beograd
14.11.2010 13:00
Sremčica
0 : 3
GSP Polet
Beli Orao
Bradarac
8 : 1
Crni Vrh
Miljević
14.11.2010 13:00
Beli Orao
8 : 1
Crni Vrh
Sloga (K)
Kasidol
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
14.11.2010 13:00
Sloga (K)
3 : 0
Dunavac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 1
Omladinac
Šetonje
14.11.2010 13:00
Petar Dobrnjac
4 : 1
Omladinac
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Integral
Batuša
14.11.2010 13:00
Mladost
2 : 0
Integral
Napredak
Nabrđe
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
14.11.2010 13:00
Napredak
2 : 1
Sloga (B)
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Borac (VL)
Veliko Laole
14.11.2010 13:00
Vihor
2 : 1
Borac (VL)
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
14.11.2010
Mladi radnik
2 : 1
Osipaonica
Polet (T)
Trnovče
1 : 0
Sloga (M)
Miloševac
14.11.2010
Polet (T)
1 : 0
Sloga (M)
Budućnost (R)
Ratari
2 : 1
Napredak
Markovac
14.11.2010
Budućnost (R)
2 : 1
Napredak
Sloboda (L)
Lipe
2 : 1
Lunjevac
Lunjevac
14.11.2010
Sloboda (L)
2 : 1
Lunjevac
Udarnik
Lozovik
2 : 0
Cerovac
Cerovac
14.11.2010
Udarnik
2 : 0
Cerovac
Karađorđe
Rača
3 : 2
Junkovac
Junkovac
14.11.2010 13:00
Karađorđe
3 : 2
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 4
Borac (P)
Pajsijevići
14.11.2010 13:00
Aranđelovac
1 : 4
Borac (P)
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
14.11.2010 13:00
Šumadinac (S)
6 : 3
Beli Orlovi
Banja
Banja
3 : 5
Šumadinac (N)
Natalinci
14.11.2010 13:00
Banja
3 : 5
Šumadinac (N)
Rača Popović
Popović
0 : 3
Karađorđe (T)
Topola
14.11.2010 13:00
Rača Popović
0 : 3
Karađorđe (T)
Antimon
Zajača
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
14.11.2010 13:00
Antimon
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 2
Sindjelić
Lipnica
14.11.2010 13:00
Napredak
4 : 2
Sindjelić
Mladost
Donji Dobrić
2 : 2
milos pocerac
gornja vranjska
14.11.2010 13:00
Mladost
2 : 2
milos pocerac
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
14.11.2010 13:00
Lipolist
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 2
Gučevo
Banja Koviljača
14.11.2010 13:00
Hajduk Stanko
2 : 2
Gučevo
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
14.11.2010 13:00
Dobrava
3 : 1
Luk Kompenzatori
Trlić
Trlić
1 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
14.11.2010 14:00
Trlić
1 : 1
OFK Jabučje
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Kačer
Belanovica
14.11.2010 14:00
Ribnikar
3 : 1
Kačer
Tulari
Tulari
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
14.11.2010 14:00
Tulari
1 : 1
Rubribreza
ZSK
Valjevo
2 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
14.11.2010 14:00
ZSK
2 : 0
Dimitrije Tucović
Brezovica
Brezovica
3 : 0
Mladost
Vračević
14.11.2010 14:00
Brezovica
3 : 0
Mladost
Brežđe
Brežđe
0 : 0
OFK Divci
Divci
14.11.2010 14:00
Brežđe
0 : 0
OFK Divci
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 1
Spartak
Ljig
14.11.2010 14:00
Vrujci
2 : 1
Spartak
Sovljak
Sovljak
3 : 2
Banjani
Banjani
14.11.2010 14:00
Sovljak
3 : 2
Banjani
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
14.11.2010
Zemljoradnik
3 : 0
Mladost (O)
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Toplica
Šarlinac
14.11.2010
Rutevac
2 : 0
Toplica
Borac
Azbresnica
4 : 3
Naša krila
Belotinac
14.11.2010
Borac
4 : 3
Naša krila
Rasovača
Rasovača
1 : 5
Radnički
Čapljinac
14.11.2010
Rasovača
1 : 5
Radnički
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Bukovik
Razanj
14.11.2010
Jastrebac
3 : 0
Bukovik
Morava
Žitkovac
0 : 0
Omladinac
Malošište
14.11.2010
Morava
0 : 0
Omladinac
Železničar
Brestovac
1 : 4
Šumadija
Razgojna
14.11.2010 13:30
Železničar
1 : 4
Šumadija
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
14.11.2010 13:30
Jedinstvo
3 : 1
Plantaža
Napredak
Bogojevce
1 : 4
Milanovo
Milanovo
14.11.2010 13:30
Napredak
1 : 4
Milanovo
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 1
Jablanica
Medveđa
14.11.2010 13:30
Sloboda
1 : 1
Jablanica
Radnički
Pertate
0 : 3
Bobište
Bobište
14.11.2010 13:30
Radnički
0 : 3
Bobište
Progres
Ladovica
2 : 0
Polet
Stajkovce
14.11.2010 13:30
Progres
2 : 0
Polet
Veternica
Leskovac
1 : 1
OFK Vlasotince
Vlasotince
14.11.2010 13:30
Veternica
1 : 1
OFK Vlasotince
Morava (G)
Glozane
2 : 1
MB
Mala Biljanica
14.11.2010 13:30
Morava (G)
2 : 1
MB
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
Jedinstvo (S)
Sisava
14.11.2010 13:30
Kumarevo
1 : 1
Jedinstvo (S)
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 2
Morava (L)
Leskovac
14.11.2010 13:30
Lemind Livnica
1 : 2
Morava (L)
Temac
Temska
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
14.11.2010 13:30
Temac
1 : 3
Jedinstvo (BP)
Jedinstvo (P)
Pirot
2 : 0
Gnjilan
Gnjilan
14.11.2010 13:30
Jedinstvo (P)
2 : 0
Gnjilan
Pobeda
Donje Crnatovo
4 : 3
Trbunje
Trbunje
14.11.2010
Pobeda
4 : 3
Trbunje
Jastrebac
Blace
4 : 1
Jug Bogdan
Đakus
14.11.2010
Jastrebac
4 : 1
Jug Bogdan
Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
14.11.2010
Kosanica
4 : 0
Svetlost
Delijski Vis
Niš
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
14.11.2010
Delijski Vis
4 : 0
Sloboda
Vrtište
Vrtište
1 : 1
Budućnost
Prva Kutina
14.11.2010
Vrtište
1 : 1
Budućnost
Vulkan
Brenica
2 : 5
Radnički
Trupale
14.11.2010
Vulkan
2 : 5
Radnički
Jedinstvo
Gornji Matejevac
4 : 2
Čegar
Donji Matejevac
14.11.2010
Jedinstvo
4 : 2
Čegar
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Omladinac
Gornji Komren
14.11.2010
Proleter
1 : 1
Omladinac
Crvena zastava
Hum
2 : 1
OFK Niš
Niš
14.11.2010
Crvena zastava
2 : 1
OFK Niš
Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Palilulac
Niš
14.11.2010
Brzi Brod
0 : 1
Palilulac
Mladost
Jovac
2 : 2
Napredak (D)
Drenovac
14.11.2010 13:30
Mladost
2 : 2
Napredak (D)
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Vinoraca
Vinoraca
14.11.2010 13:30
Kušiljevo
3 : 1
Vinoraca
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
14.11.2010 13:30
Lugomir
2 : 1
Jedinstvo
Sloga
Donje Vidovo
3 : 1
Istok-63
Plana
14.11.2010 13:30
Sloga
3 : 1
Istok-63
Morava
Ribare
2 : 1
Dragocvet
Dragocvet
14.11.2010 13:30
Morava
2 : 1
Dragocvet
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 4
Kupinovac
Kupinovac
14.11.2010 13:30
Napredak (Z)
3 : 4
Kupinovac
Vinogradar
Crkvenac
2 : 0
Mladost
Koncarevo
14.11.2010 13:30
Vinogradar
2 : 0
Mladost
Buducnost
Miliva
2 : 1
Levac
Rekovac
14.11.2010 13:30
Buducnost
2 : 1
Levac
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 3
Dunav
Prahovo
14.11.2010 13:30
Nemetali
0 : 3
Dunav
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
14.11.2010 13:30
Slatina (N)
3 : 0
Radnički (K)
Brodoremont
Kladovo
9 : 0
Rajac
Rajac
14.11.2010 13:30
Brodoremont
9 : 0
Rajac
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Rudar (B)
Bor
14.11.2010 13:30
Miloševo
0 : 3
Rudar (B)
Rudar
Podvis
1 : 4
ŠSK
Štipina
14.11.2010 13:00
Rudar
1 : 4
ŠSK
Borac
Vražogrnac
3 : 1
Rtanj
Boljevac
14.11.2010 13:00
Borac
3 : 1
Rtanj
Ozren
Sokobanja
3 : 1
BSK
Bogovina
14.11.2010 13:00
Ozren
3 : 1
BSK
Sloga (Ž)
Žučkovac
1 : 0
Sloga (M)
Minićevo
14.11.2010 13:00
Sloga (Ž)
1 : 0
Sloga (M)
Omladinac
Grezna
2 : 0
Midžor
Kalna
14.11.2010 13:00
Omladinac
2 : 0
Midžor
Mladost
Sumrakovac
1 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
14.11.2010 13:00
Mladost
1 : 2
Bučje
Potisje
Kanjiža
0 : 3
Bajša
Bajša
14.11.2010 13:00
Potisje
0 : 3
Bajša
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Jadran
Feketić
14.11.2010 13:00
Proleter
2 : 1
Jadran
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Krivaja
Krivaja
14.11.2010 13:00
Preporod
2 : 0
Krivaja
Tavankut
Tavankut
2 : 1
Čantavir
Čantavir
14.11.2010 13:00
Tavankut
2 : 1
Čantavir
Polet (N)
Nakovo
0 : 8
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
14.11.2010 13:00
Polet (N)
0 : 8
Jedinstvo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
Begej
Žitište
14.11.2010 13:00
Crvena zvezda (VS)
3 : 2
Begej
Jugoslavija
Jabuka
4 : 2
Mladost
Omoljica
14.11.2010 13:30
Jugoslavija
4 : 2
Mladost
Slavija
Kovačica
1 : 4
Radnički (K)
Kovin
14.11.2010 13:30
Slavija
1 : 4
Radnički (K)
Tempo
Sefkerin
1 : 0
Kolonija
Kovin
14.11.2010 13:30
Tempo
1 : 0
Kolonija
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
14.11.2010 13:30
Vulturul
1 : 1
Partizan (U)
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
14.11.2010 13:30
Budućnost (A)
0 : 2
Sloga
Polet
Izbište
2 : 4
Radnički (B)
Baranda
14.11.2010 13:30
Polet
2 : 4
Radnički (B)
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Radnički
Ratkovo
14.11.2010 14:00
Kordun
2 : 0
Radnički
Zadrugar
Srpski Miletić
6 : 0
BSK
Bački Brestovac
14.11.2010 14:00
Zadrugar
6 : 0
BSK
PIK Prigrevica
Prigrevica
3 : 0
Graničar
Riđica
14.11.2010 14:00
PIK Prigrevica
3 : 0
Graničar
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 4
Crvenka
Crvenka
14.11.2010 14:00
OFK Odžaci
5 : 4
Crvenka
ŽAK
Sombor
1 : 1
Polet
Karavukovo
14.11.2010 14:00
ŽAK
1 : 1
Polet
Hajduk
Stapar
2 : 3
FK Stanišić
Stanišić
14.11.2010 14:00
Hajduk
2 : 3
FK Stanišić
Borac
Lazarevac
2 : 0
PIK Zemun
Zemun
14.11.2010 13:00
Borac
2 : 0
PIK Zemun
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Obilić
Beograd
14.11.2010 13:00
Podunavac
0 : 0
Obilić
Zmaj
Zemun
5 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
14.11.2010 13:00
Zmaj
5 : 0
Lepušnica
Železnik
Beograd
4 : 1
Policajac
Beograd
14.11.2010 13:00
Železnik
4 : 1
Policajac
Hajduk
Jovanovac
3 : 3
Bagremar
Kragujevac
14.11.2010 13:00
Hajduk
3 : 3
Bagremar
Azbest
Stragari
3 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
14.11.2010 13:00
Azbest
3 : 0
Kolektiv
Đuriselac
Đuriselo
3 : 2
Botunje
Botunje
14.11.2010 13:00
Đuriselac
3 : 2
Botunje
Seljak
Cvetojevac
1 : 2
Kragujevac
Kragujevac
14.11.2010 13:00
Seljak
1 : 2
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 1
Ćava
Grošnica
14.11.2010 13:00
Korićani
1 : 1
Ćava
Mladi Borac
Majilovac
1 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
14.11.2010 13:00
Mladi Borac
1 : 0
Sloga Ć
RSK
Rabrovo
2 : 1
BSK
Brežane
14.11.2010 13:00
RSK
2 : 1
BSK
Napredak
Bubušinac
1 : 2
Sloga D
Dubravica
14.11.2010 13:00
Napredak
1 : 2
Sloga D
Desine
Desine
1 : 2
Jedinstvo
Duboka
14.11.2010 13:00
Desine
1 : 2
Jedinstvo
Makce
Makce
5 : 1
Žika Marković uča
Miljević
14.11.2010 13:00
Makce
5 : 1
Žika Marković uča
Polet
Aleksandrovac
3 : 1
Mladost
Svinjarevo
14.11.2010 13:00
Polet
3 : 1
Mladost
Košava
Kalište
0 : 0
Dragoš
Oreškovica
14.11.2010 13:00
Košava
0 : 0
Dragoš
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
14.11.2010 13:00
Omladinac (B)
1 : 1
Jedinstvo
BSK
Boževac
1 : 2
Krilaš
Ćovdin
14.11.2010 13:00
BSK
1 : 2
Krilaš
Radnički
Knežica
3 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crniće
14.11.2010 13:00
Radnički
3 : 1
Napredak (VC)
Napredak (S)
Simićevo
1 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
14.11.2010 13:00
Napredak (S)
1 : 2
Omladinac (S)
Udarnik
Baničina
1 : 2
Šumadija
Azanja
14.11.2010
Udarnik
1 : 2
Šumadija
Pobeda
Golobok
7 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
14.11.2010
Pobeda
7 : 0
Beli Orlovi
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 0
Vodice
Vodice
14.11.2010
Radnik
5 : 0
Vodice
Bašin
Bašin
1 : 3
Proleter
Mala Plana
14.11.2010
Bašin
1 : 3
Proleter
Lepenica
Badnjevac
2 : 1
Pobeda
Đurđevo
14.11.2010 13:00
Lepenica
2 : 1
Pobeda
Omladinac
Donja Rača
1 : 3
Sloga (Z)
Zabojnica
14.11.2010 13:00
Omladinac
1 : 3
Sloga (Z)
BSK
Borač
3 : 1
ŽSK
Žirovnica
14.11.2010 13:00
BSK
3 : 1
ŽSK
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
14.11.2010 13:00
Karađorđe
3 : 1
Crvena zvezda
Bare
Bare
2 : 4
Mladost (R)
Rašković
14.11.2010 13:00
Bare
2 : 4
Mladost (R)
Sloga
Zagorica
1 : 2
Vinča
Vinča
14.11.2010
Sloga
1 : 2
Vinča
Borac
Kloka
0 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
14.11.2010
Borac
0 : 2
Radoje Domanović
Mladost
Jelenac
2 : 6
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
14.11.2010
Mladost
2 : 6
Trešnjevica
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
14.11.2010
BSK Belosavci
1 : 2
OFK Šatornja
Mladi rudar
Bukovik
5 : 2
Proleter
Jelovik
14.11.2010
Mladi rudar
5 : 2
Proleter
Šamot
Aranđelovac
4 : 0
Jasenica
Božurnja
14.11.2010
Šamot
4 : 0
Jasenica
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 0
Granit
Radalj
14.11.2010 13:00
Studenac
1 : 0
Granit
Radjevac
Krupanj
4 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
14.11.2010 13:00
Radjevac
4 : 1
TE Gučevo
Velika Reka
Podgaj
1 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
14.11.2010 13:00
Velika Reka
1 : 3
Podrinje
Bratstvo
Krupanj
4 : 1
Rudar
Brasina
14.11.2010 13:00
Bratstvo
4 : 1
Rudar
Sloga (S)
Straža
5 : 2
Stolice
Krupanj
14.11.2010 13:00
Sloga (S)
5 : 2
Stolice
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
14.11.2010 13:00
Stari Jadar
3 : 0
Cer
Duško
Klenje
2 : 1
Petlovača
Petlovača
14.11.2010
Duško
2 : 1
Petlovača
Drina
Badovinci
3 : 1
Omladinac
Slepčević
14.11.2010
Drina
3 : 1
Omladinac
Gorki
Glušci
1 : 4
Mladost(P)
Prnjavor
14.11.2010
Gorki
1 : 4
Mladost(P)
Proleter
Šabac
2 : 3
Milicionar
Bogatić
14.11.2010
Proleter
2 : 3
Milicionar
Mladost(M)
Mačvanski Metković
2 : 1
Mladi Borac
Dublje
14.11.2010
Mladost(M)
2 : 1
Mladi Borac
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 3
Sloga
Bogosavac
14.11.2010
Sloboda
0 : 3
Sloga
Napredak
Banovo Poilje
3 : 1
Partizan
Drenovac
14.11.2010
Napredak
3 : 1
Partizan
Pocerina
Jevremovac
0 : 9
Mladost
Pocerski Pričinović
14.11.2010
Pocerina
0 : 9
Mladost
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Provo
Provo
14.11.2010
Karađorđe
3 : 1
Provo
Maovi MH
Maovi
2 : 1
Varna
Varna
14.11.2010
Maovi MH
2 : 1
Varna
Jelen
Jelenča
3 : 1
Galeb
Cerovac
14.11.2010
Jelen
3 : 1
Galeb
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 0
Korman
Korman
14.11.2010
Vlašić
0 : 0
Korman
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
14.11.2010
Pričinović
2 : 1
Mladost Zvezd
Rankovac
Nakučani
2 : 1
Hajduk
Debrc
14.11.2010
Rankovac
2 : 1
Hajduk
Sloga Mat
Matijevac
2 : 1
Mrovska
Mrovska
14.11.2010
Sloga Mat
2 : 1
Mrovska
Naisus
Rožina
0 : 2
Radnik
Bučić
14.11.2010 14:00
Naisus
0 : 2
Radnik
Sloga
Jovanovac
1 : 3
Obilić
Perutina
14.11.2010 14:00
Sloga
1 : 3
Obilić
Doljevac
Doljevac
10 : 0
Padina
Padina kod Merošine
14.11.2010 14:00
Doljevac
10 : 0
Padina
Radnički
Kočane
3 : 4
Koprijan
Gradište
14.11.2010 14:00
Radnički
3 : 4
Koprijan
4. Juli
Mekiš
2 : 2
Baličevac
Baličevac
14.11.2010 14:00
4. Juli
2 : 2
Baličevac
Polet
Senje
5 : 0
Sindjelic (V)
Vojnik
14.11.2010 13:30
Polet
5 : 0
Sindjelic (V)
BSK
Buljane
5 : 1
Radnicki
Tekija
14.11.2010 13:30
BSK
5 : 1
Radnicki
Napredak
Svojnovo
2 : 0
Mladost (S)
Sikirica
14.11.2010 13:30
Napredak
2 : 0
Mladost (S)
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Sloboda
Suljkovac
14.11.2010 13:30
Mladost (D)
4 : 0
Sloboda
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
14.11.2010 13:30
Crni Vrh
2 : 1
Mladi Radnik
Sindjelic (G)
Grabovac
4 : 1
Kolare
Kolare
14.11.2010 13:30
Sindjelic (G)
4 : 1
Kolare
Udarnik
Višnjevac
1 : 0
Đurđin
Đurđin
14.11.2010 13:00
Udarnik
1 : 0
Đurđin
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Mala Bosna
Mala Bosna
14.11.2010 13:00
Žednik
2 : 1
Mala Bosna
Bratstvo
Ljutovo
1 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
14.11.2010 13:00
Bratstvo
1 : 4
Hajduk
Poljoprivrednik
Bikovo
1 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
14.11.2010 13:00
Poljoprivrednik
1 : 0
Bačka 1901 B
Pančevo
Pančevo
1 : 4
Unirea
Uzdin
14.11.2010 13:30
Pančevo
1 : 4
Unirea
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 3
Dolovo
Dolovo
14.11.2010 13:30
Plavi Dunav
0 : 3
Dolovo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
Vojvodina
Crepaja
14.11.2010 13:30
Omladinac (O)
3 : 0
Vojvodina
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 4
Borac (S)
Sakule
14.11.2010 13:30
Omladinac (D)
1 : 4
Borac (S)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
14.11.2010 13:30
Jedinstvo Stević
0 : 1
Mladost (V)
Borac (P)
Pločica
3 : 2
Železničar (P)
Pančevo
14.11.2010 13:30
Borac (P)
3 : 2
Železničar (P)
Proleter
Mramorak
0 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
14.11.2010 13:30
Proleter
0 : 3
BSK Bavanište
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Ševac
Kusić
14.11.2010 13:30
Borac (VS)
1 : 1
Ševac
Hajduk
Šušara
1 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
14.11.2010 13:30
Hajduk
1 : 0
Crvena zvezda
Dobrica
Dobrica
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
14.11.2010 13:30
Dobrica
5 : 1
Borac (VG)
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
14.11.2010 13:30
Karaš (K)
1 : 1
Hajdučica
Jedinstvo
Vlajkovac
6 : 5
Potporanj
Potporanj
14.11.2010 13:30
Jedinstvo
6 : 5
Potporanj
Sloga
Plandište
8 : 0
Banat
Dupljaja
14.11.2010 13:30
Sloga
8 : 0
Banat
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 2
Ratar
Kruščica
14.11.2010 13:30
Karaš (J)
1 : 2
Ratar
OFK Šikara
Sombor
0 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
14.11.2010
OFK Šikara
0 : 3
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 3
OFK Metalac
Sombor
14.11.2010
Jedinstvo
3 : 3
OFK Metalac
Dinamo (S)
Sonta
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
14.11.2010
Dinamo (S)
3 : 0
Terekveš
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
14.11.2010
Rusin
2 : 1
Dunav
Sloga
Čonoplja
3 : 1
Omladinac
Deronje
14.11.2010
Sloga
3 : 1
Omladinac
Čenej
Čenej
2 : 5
Proleter
Banoštor
14.11.2010 13:30
Čenej
2 : 5
Proleter
Borac
Rakovac
1 : 2
TSK
Temerin
14.11.2010 13:30
Borac
1 : 2
TSK
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Vinogradar
Ledinci
14.11.2010 13:30
Fruškogorac
3 : 2
Vinogradar
Dinamo
Budisava
2 : 1
Sremac
Čerević
14.11.2010 13:30
Dinamo
2 : 1
Sremac
OFK Sirig
Sirig
1 : 4
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
14.11.2010 13:30
OFK Sirig
1 : 4
Stražilovo Milan
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 4
Proleter
Ravno Selo
14.11.2010 13:30
Vojvodina
0 : 4
Proleter
Mladost Radost
Srbobran
2 : 4
Iskra
Kucura
14.11.2010 13:30
Mladost Radost
2 : 4
Iskra
Napredak
Nadalj
3 : 0
Mladost
Radičević
14.11.2010 13:30
Napredak
3 : 0
Mladost
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
14.11.2010 13:30
Budućnost
3 : 0
Jedinstvo
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
14.11.2010 14:00
Donji Petrovci
3 : 0
PSK Putinci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Jedinstvo
Ruma
14.11.2010 14:00
Rudar
3 : 1
Jedinstvo
Graničar
Grabovci
7 : 1
Sremac
Dobrinci
14.11.2010 14:00
Graničar
7 : 1
Sremac
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 0
Fruška Gora
Ruma
14.11.2010 14:00
Hrtkovci
5 : 0
Fruška Gora
Polet
Nikinci
0 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
14.11.2010 14:00
Polet
0 : 0
OFK Kraljevci
Napredak
Žarkovac
0 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
14.11.2010 14:00
Napredak
0 : 1
Fruškogorac
Jedinstvo
Platičevo
5 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
14.11.2010 14:00
Jedinstvo
5 : 0
Krušedol
Omladinac (M)
Molovin
2 : 6
OFK Bikić
Bikić Do
14.11.2010 14:00
Omladinac (M)
2 : 6
OFK Bikić
Sremac
Berkasovo
2 : 6
OFK Bingula
Bingula
14.11.2010 14:00
Sremac
2 : 6
OFK Bingula
Borac
Ilinci
2 : 2
Sinđelić
Gibarac
14.11.2010 14:00
Borac
2 : 2
Sinđelić
Omladinac (B)
Batrovci
3 : 3
Graničar
Jamena
14.11.2010 14:00
Omladinac (B)
3 : 3
Graničar
Jednota
Šid
4 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
14.11.2010 14:00
Jednota
4 : 1
Jedinstvo (LJ)
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
5 : 0
Bratstvo
Sot
14.11.2010 14:00
OFK Bačinci Sloga
5 : 0
Bratstvo
Jedinstvo
Morović
0 : 5
Napredak
Vašica
14.11.2010 14:00
Jedinstvo
0 : 5
Napredak
Mladost (B)
Baroševac
4 : 1
Sloboda
Stubica
14.11.2010 13:00
Mladost (B)
4 : 1
Sloboda
Vranić
Vranić
3 : 0
Barajevo
Barajevo
14.11.2010 13:00
Vranić
3 : 0
Barajevo
Borac
Ušće
0 : 0
Budućnost
Zvečka
14.11.2010 13:00
Borac
0 : 0
Budućnost
Ivanca
Ivanca
0 : 4
Lestane
Lestane
14.11.2010
Ivanca
0 : 4
Lestane
Popovic
Popovic
4 : 0
Mladost
Umcari
14.11.2010
Popovic
4 : 0
Mladost
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Radnicki PDM
Mladenovac
14.11.2010
Velika Krsna
1 : 1
Radnicki PDM
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Rabrovac
Rabrovac
14.11.2010
Selo Mladenovac
0 : 3
Rabrovac
Vrcin
Vrcin
7 : 0
Sepsin
Sepsin
14.11.2010
Vrcin
7 : 0
Sepsin
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Trmbas
Trmbas
14.11.2010 13:00
Velika Sugubina
0 : 3
Trmbas
Stari momci
Kragujevac
1 : 0
Studenac
Goločelo
14.11.2010 13:00
Stari momci
1 : 0
Studenac
Divostin
Kragujevac
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
14.11.2010 13:00
Divostin
2 : 1
21. oktobar
Mladost
Pajazitovo
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
14.11.2010 13:00
Mladost
1 : 1
Kutlovo
Stig
Beranje
0 : 2
Dunav
Ostrovo
14.11.2010 13:00
Stig
0 : 2
Dunav
Mip Majdan
Požarevac
2 : 0
Dizel
Bare
14.11.2010 13:00
Mip Majdan
2 : 0
Dizel
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Mlava
Bratinac
14.11.2010 13:00
Sloga (L)
1 : 2
Mlava
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Napredak (B)
Batovac
14.11.2010 13:00
Vojvoda Milenko
2 : 1
Napredak (B)
Sopot
Požarevac
3 : 0
Borac (K)
Klenovnik
14.11.2010 13:00
Sopot
3 : 0
Borac (K)
Proleter
Požarevac
0 : 1
Dunavac
Petka
14.11.2010 13:00
Proleter
0 : 1
Dunavac
Jedinstvo
Ljubinje
3 : 0
Sloga (T)
Topolovnik
14.11.2010 15:00
Jedinstvo
3 : 0
Sloga (T)
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 0
Carevac
Carevac
14.11.2010 15:00
Mirko Tomić
3 : 0
Carevac
Ram
Ram
0 : 0
Graničar
Zatonje
14.11.2010 15:00
Ram
0 : 0
Graničar
Radnički
Požeženo
3 : 3
Pek
Kusiće
14.11.2010 15:00
Radnički
3 : 3
Pek
Sumadija
Sipic
7 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
14.11.2010 13:30
Sumadija
7 : 0
Mladost (B)
Borci
Borci
3 : 0
Pobeda
Sepci
14.11.2010 13:30
Borci
3 : 0
Pobeda
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Kopljari
Kopljari
14.11.2010 13:00
B 2000
2 : 1
Kopljari
Gorski Car
Garaši
2 : 3
Venčani
Venčani
14.11.2010 13:00
Gorski Car
2 : 3
Venčani
Mladost (B)
Brezjak
4 : 1
Jelav
Jelav
14.11.2010 16:00
Mladost (B)
4 : 1
Jelav
Novi Bečej
Novi Bečej
3 : 0
Sušica
Kragujevac
14.11.2010 14:00
Novi Bečej
3 : 0
Sušica
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 1
Lemind Lavice
Leskovac
14.11.2010 13:00
Unafortuna 04
0 : 1
Lemind Lavice
Mačva
Šabac
0 : 11
Spartak Jaffa
Subotica
14.11.2010 13:00
Mačva
0 : 11
Spartak Jaffa
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
14.11.2010 13:00
Radnički (N)
0 : 0
Radnički (NB)
BSK Borča
Borča
4 : 0
Železničar
Bara Venecija
14.11.2010 10:00
BSK Borča
4 : 0
Železničar
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Sloga
Kraljevo
14.11.2010 13:00
Banat
1 : 1
Sloga
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
14.11.2010 13:00
OFK Beograd
0 : 0
Radnički 1923
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
14.11.2010 13:00
Vojvodina
2 : 2
Crvena zvezda
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Partizan
Beograd
14.11.2010 11:00
Jagodina
0 : 2
Partizan
Borac
Čačak
2 : 3
Rad
Beograd
14.11.2010 11:00
Borac
2 : 3
Rad
Kordun
Kljajićevo
2 : 1
Radnički
Ratkovo
14.11.2010 12:00
Kordun
2 : 1
Radnički
Zadrugar
Srpski Miletić
9 : 0
BSK
Bački Brestovac
14.11.2010 12:00
Zadrugar
9 : 0
BSK
PIK
Prigrevica
4 : 0
Graničar
Riđica
14.11.2010 12:00
PIK
4 : 0
Graničar
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 6
Crvenka
Crvenka
14.11.2010 12:00
OFK Odžaci
1 : 6
Crvenka
ŽAK
Sombor
0 : 1
Polet
Karavukovo
14.11.2010 12:00
ŽAK
0 : 1
Polet
Hajduk
Stapar
2 : 3
Stanišić
Stanišić
14.11.2010 12:00
Hajduk
2 : 3
Stanišić
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Timok
Zaječar
14.11.2010 11:00
Radnički (N)
3 : 1
Timok
BSK Borča
Borča
3 : 2
Jagodina
Jagodina
14.11.2010 13:00
BSK Borča
3 : 2
Jagodina
Napredak
Kruševac
0 : 2
Sloga
Kraljevo
14.11.2010 13:30
Napredak
0 : 2
Sloga
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Crvena zvezda
Beograd
14.11.2010 11:00
Vojvodina
2 : 2
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
1 : 3
Partizan
Beograd
14.11.2010 10:00
Zemun
1 : 3
Partizan
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Bajša
Bajša
14.11.2010 11:00
Potisje
2 : 0
Bajša
Proleter
Njegoševo
21 : 1
Jadran
Feketić
14.11.2010 11:00
Proleter
21 : 1
Jadran
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Krivaja
Krivaja
14.11.2010 11:00
Preporod
1 : 0
Krivaja
Tavankut
Tavankut
4 : 1
Čantavir
Čantavir
14.11.2010 11:00
Tavankut
4 : 1
Čantavir
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
14.11.2010 16:00
OFK Beograd
7 : 0
OFK Paraćin
Zemun
Zemun
0 : 3
Partizan
Beograd
14.11.2010 12:00
Zemun
0 : 3
Partizan
Bežanija
Beograd
0 : 0
Loznica
Loznica
14.11.2010 11:00
Bežanija
0 : 0
Loznica
AFK
Ada
5 : 1
Preporod
Novi Žednik
14.11.2010 11:00
AFK
5 : 1
Preporod
Obilić
Novi Kneževac
6 : 2
Tisa
Adorjan
14.11.2010 10:00
Obilić
6 : 2
Tisa
Šumadija
Aranđelovac
8 : 1
MIP Presing
Požarevac
14.11.2010
Šumadija
8 : 1
MIP Presing
Morava
Velika Plana
6 : 0
Panter
Požarevac
14.11.2010
Morava
6 : 0
Panter
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 3
Homoljac
Žagubica
14.11.2010
GFK Jasenica 1911
4 : 3
Homoljac
Mladi radnik (P)
Požarevac
0 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
14.11.2010
Mladi radnik (P)
0 : 3
Pinkum
Rudar
Kostolac
4 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
14.11.2010
Rudar
4 : 0
Sloga
Bačka 1901 99
Subotica
1 : 0
Bačka
Pačir
14.11.2010 09:30
Bačka 1901 99
1 : 0
Bačka
AFK
Ada
0 : 8
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
14.11.2010 09:30
AFK
0 : 8
Spartak Zlatibor voda 99

Košarka

Crvena Zvezda
Beograd
83 : 72
Cibona
Zagreb
14.11.2010 12:00
Crvena Zvezda
83 : 72
Cibona
Borac
Leskovac
93 : 36
Ergonom
Niš
14.11.2010 17:00
Borac
93 : 36
Ergonom
Hajduk Veljko
Negotin
80 : 65
BSK Junior
Bujanovac
14.11.2010 19:00
Hajduk Veljko
80 : 65
BSK Junior
Voždovac
Beograd
71 : 57
Medveščak
Zagreb
14.11.2010 19:30
Voždovac
71 : 57
Medveščak
Celje
Celje
68 : 57
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
14.11.2010 18:00
Celje
68 : 57
Jolly JBS Šibenik
Gospić CO
Gospić
90 : 57
Radivoj Korać
Beograd
14.11.2010 18:00
Gospić CO
90 : 57
Radivoj Korać
Lupa Promotion
Zagreb
75 : 73
Čelik Zenica
Zenica
14.11.2010 18:00
Lupa Promotion
75 : 73
Čelik Zenica
Šabac
Šabac
84 : 79
Jagodina 2001
Jagodina
14.11.2010 14:30
Šabac
84 : 79
Jagodina 2001
Beočin
Beočin
66 : 75
Vrbas Medela
Vrbas
14.11.2010 16:30
Beočin
66 : 75
Vrbas Medela
Play Off
Užice
48 : 67
Mladost Kolubara
Lazarevac
14.11.2010 15:00
Play Off
48 : 67
Mladost Kolubara

Odbojka

Jagodina
Jagodina
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
14.11.2010 16:00
Jagodina
3 : 1
VGSK
Spartak
Subotica
3 : 2
Novi Sad DDOR
Novi Sad
14.11.2010 18:00
Spartak
3 : 2
Novi Sad DDOR
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Bor II
Bor
14.11.2010 16:30
Zaječar
3 : 1
Bor II
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
14.11.2010 16:30
Ozren
3 : 2
Hajduk Veljko
Timok
Zaječar
3 : 0
Midžor
Kalna
14.11.2010 16:30
Timok
3 : 0
Midžor
Brezovica
Brezovica
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
14.11.2010 12:30
Brezovica
0 : 3
FAP Livnica
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 2
Knez Lazar
Kruševac
14.11.2010 15:00
Novi Pazar-Junior
3 : 2
Knez Lazar
Putevi Trendteks
Prijepolje
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
14.11.2010 18:30
Putevi Trendteks
1 : 3
Lazarevac
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
14.11.2010 18:00
Šumadija
0 : 3
Vojvodina
Spartak
Ljig
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
14.11.2010 17:00
Spartak
1 : 3
Varadin BMG-Gradnja

Rukomet

Crvena Zvezda
Beograd
33 : 29
Požarevac
Požarevac
14.11.2010 17:30
Crvena Zvezda
33 : 29
Požarevac
PKB
Padinska Skela
30 : 32
Partizan
Beograd
14.11.2010 19:00
PKB
30 : 32
Partizan
Radnički
Kragujevac
30 : 26
Smederevo
Smederevo
14.11.2010 18:00
Radnički
30 : 26
Smederevo
Vranje
Vranje
30 : 24
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
14.11.2010 19:00
Vranje
30 : 24
Planinka Prolom voda
Arilje
Arilje
39 : 22
Jastrebac
Blace
14.11.2010
Arilje
39 : 22
Jastrebac
Knjaževac
Knjaževac
47 : 43
Dubočica 54
Leskovac
14.11.2010
Knjaževac
47 : 43
Dubočica 54
Jedinstvo
Krnjevo
25 : 27
Rača
Rača
14.11.2010 17:30
Jedinstvo
25 : 27
Rača
Lokomotiva
Lapovo
37 : 23
Karadjordje
Topola
14.11.2010 12:00
Lokomotiva
37 : 23
Karadjordje
Prva Petoletka
Trstenik
30 : 40
Župa 54
Aleksandrovac
14.11.2010 19:00
Prva Petoletka
30 : 40
Župa 54
Niška Banja
Niška Banja
36 : 29
Hajduk Veljko
Negotin
14.11.2010 16:00
Niška Banja
36 : 29
Hajduk Veljko
Brestovac
Brestovac
23 : 46
BSK Heba
Bujanovac
14.11.2010 13:00
Brestovac
23 : 46
BSK Heba
Naisa 2
Niš
31 : 28
Pirot
Pirot
14.11.2010 18:30
Naisa 2
31 : 28
Pirot
Radnički Lepenica
Kragujevac
34 : 30
Metalac A.D.
Valjevo
14.11.2010 20:00
Radnički Lepenica
34 : 30
Metalac A.D.
Crveni krst
Niš
29 : 15
Naisa 3
Niš
14.11.2010 17:00
Crveni krst
29 : 15
Naisa 3
Raška
Raška
20 : 29
Župa
Aleksandrovac
14.11.2010 17:00
Raška
20 : 29
Župa
Petrovac
Petrovac na Mlavi
19 : 18
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
14.11.2010 18:00
Petrovac
19 : 18
Knjaz Miloš 2
Rudar
Kostolac
18 : 28
VGSK
Veliko Gradište
14.11.2010 18:00
Rudar
18 : 28
VGSK
Radnički Resavac 2
Svilajnac
30 : 18
Mladost
Smederevska Palanka
14.11.2010 18:00
Radnički Resavac 2
30 : 18
Mladost
Požarevac
Požarevac
31 : 15
Osice
Osipaonica
14.11.2010 18:00
Požarevac
31 : 15
Osice
Knjaževac 2
Knjaževac
17 : 11
Niška Banja
Niška Banja
14.11.2010 19:00
Knjaževac 2
17 : 11
Niška Banja
Dubočica
Leskovac
33 : 22
Vlasotince
Vlasotince
14.11.2010 17:00
Dubočica
33 : 22
Vlasotince

Futsal

Užice
Užice
4 : 2
Partenon
Smederevska Palanka
14.11.2010
Užice
4 : 2
Partenon
Mašinac
Kragujevac
14.11.2010
Kraljevo
Kraljevo
14.11.2010
Mašinac
:
Kraljevo