XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 489 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2010

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Proleter (NS)
Novi Sad
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Radnički Stobeks
Klupci
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Radnik
Surdulica
2 : 1
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palić
Palić
1 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Cement
Beočin
Žarkovo
Beograd
1 : 2
Srem (J)
Jakovo
Sindjelić
Beograd
0 : 0
Palilulac
Krnjača
Beograd
Beograd
2 : 0
Voždovac
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Sopot
Sopot
1 : 0
Grafičar
Beograd
Resnik
Resnik
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Orlovac
Mrčajevci
4 : 1
Bane
Raška
Železničar Inon
Požarevac
2 : 1
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
Šapine
Šapine
Železničar (S)
Smederevo
4 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Šumadinac
Brzan
2 : 0
Borac
Žabari
Sloga (D)
Drmno
1 : 3
Zvižd
Kučevo
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Osečina
Osečina
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Loznica
Loznica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 3
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga (S)
Sjenica
0 : 0
Ribnica
Mionica
Drina
Ljubovija
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
Krušik
Valjevo
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Pukovac
Pukovac
0 : 1
Moravica (S)
Subotinac
Vučje
Vučje
4 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Zaplanjac
Gadžin Han
0 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radnički
Lubnica
3 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Slatina
Bor
1 : 0
Borac
Bivolje
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Đerdap
Kladovo
Bor
Bor
1 : 0
Trgovački
Jagodina
Rembas
Resavica
3 : 2
Juhor
Obrež
Kablovi
Zaječar
4 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Trajal
Kruševac
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Spartak
Debeljača
1 : 3
Zadrugar
Lazarevo
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Borac
Starčevo
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
Index
Novi Sad
0 : 1
Polet
Sivac
Borac
Novi Sad
3 : 2
Obilić
Zmajevo
Mladost
Turija
0 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sloga Radnički
Erdevik
1 : 2
Budućnost
Mladenovo
Sremčica
Sremčica
1 : 0
Milutinac
Zemun
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Železničar
Bara Venecija
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
Borac
Ostružnica
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Borac (A)
Adrani
3 : 1
Radnik
Ušće
Morava
Sirča
0 : 0
Radnički
Kovači
Beli Orao
Bradarac
3 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Omladinac
Šetonje
Sloga (K)
Kasidol
1 : 1
Integral
Batuša
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Mladost
Biskuplje
3 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Napredak
Nabrđe
2 : 3
Borac (VL)
Veliko Laole
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladi radnik
Radinac
1 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
3 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Polet (T)
Trnovče
0 : 2
Omladinac (R)
Rakinac
Budućnost (R)
Ratari
1 : 2
Cerovac
Cerovac
Sloboda (L)
Lipe
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 3
Junkovac
Junkovac
Karađorđe
Rača
3 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 2
Šumadija
Toponica
Partizan
Darosava
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Banja
Banja
4 : 3
Lokomotiva
Lapovo
Rača Popović
Popović
2 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Antimon
Zajača
3 : 1
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 2
milos pocerac
gornja vranjska
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 2
Majur
Majur
Mladost
Donji Dobrić
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Hajduk Stanko
Crna Bara
5 : 0
Dobrava
Vukošić
Trlić
Trlić
4 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Ribnikar
Pecka
3 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Tulari
Tulari
6 : 2
Mladost
Vračević
ZSK
Valjevo
3 : 0
OFK Divci
Divci
Brezovica
Brezovica
2 : 0
Spartak
Ljig
Brežđe
Brežđe
2 : 2
Banjani
Banjani
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 0
Sovljak
Sovljak
Polet
Rasna
4 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Perućac
Perućac
2 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Omladinac
Zdravčići
1 : 3
Železničar
Požega
Savinac
Visibaba
6 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Sevojno
Sevojno
4 : 0
Budućnost
Arilje
Toplica
Šarlinac
1 : 5
Mladost (O)
Orljane
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Rutevac
Rutevac
6 : 1
Rad
Merošina
Borac
Azbresnica
1 : 0
Radnički
Čapljinac
Rasovača
Rasovača
0 : 3
Omladinac
Malošište
Jastrebac
Tešica
1 : 1
Morava
Žitkovac
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 3
Šumadija
Razgojna
Železničar
Brestovac
2 : 2
Milanovo
Milanovo
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 1
Bobište
Bobište
Čekmin
Čekmin
2 : 0
Sloga
Lipovica
Radnički
Pertate
1 : 8
Mladost
Vinarce
Progres
Ladovica
2 : 2
MB
Mala Biljanica
Veternica
Leskovac
1 : 3
Buducnost
Orašje
Morava (G)
Glozane
1 : 1
Jedinstvo (S)
Sisava
Kumarevo
Kumarevo
2 : 0
Morava (L)
Leskovac
Temac
Temska
5 : 2
Dragoš
Pirot
Jedinstvo (P)
Pirot
4 : 0
Vladimir Durković
Berilovac
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 6
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Kosanica
Kuršumlija
6 : 0
Omladinac
Podina
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Budućnost
Prva Kutina
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Radnički
Trupale
Vrtište
Vrtište
0 : 0
Mladost
Medoševac
Vulkan
Brenica
1 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 0
OFK Niš
Niš
Proleter
Mezgraja
0 : 1
Palilulac
Niš
Crvena zastava
Hum
4 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Mladost
Jovac
2 : 0
Vinoraca
Vinoraca
Napredak (D)
Drenovac
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Istok-63
Plana
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Sloga
Donje Vidovo
8 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Morava
Ribare
1 : 0
Mladost
Koncarevo
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 1
Levac
Rekovac
Vinogradar
Crkvenac
1 : 2
Buducnost
Miliva
Sloga (K)
Kobišnica
2 : 1
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
6 : 3
Rajac
Rajac
Slatina (N)
Negotin
0 : 1
Rudar (B)
Bor
Brodoremont
Kladovo
7 : 2
Miloševo
Miloševo
Rtanj
Boljevac
0 : 1
ŠSK
Štipina
Rudar
Podvis
7 : 0
BSK
Bogovina
Borac
Vražogrnac
5 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Ozren
Sokobanja
2 : 2
Midžor
Kalna
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 4
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Omladinac
Grezna
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
Tisa
Adorjan
2 : 0
Potisje
Kanjiža
Bajša
Bajša
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
1 : 0
Bačka
Mol
Preporod
Novi Žednik
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Delija
Mokrin
0 : 0
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Polet (N)
Nakovo
3 : 1
OFK Klek
Klek
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 1
Rusanda
Melenci
Mladost
Omoljica
6 : 0
Partizan (G)
Gaj
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Kolonija
Kovin
Slavija
Kovačica
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 4
Radnički (B)
Baranda
Omladinac
Bukovac
8 : 2
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
4 : 0
Graničar
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Kula
Kula
PIK
Prigrevica
2 : 0
Crvenka
Crvenka
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Stanišić
Stanišić
ŽAK
Sombor
1 : 1
Hajduk
Stapar
PIK Zemun
Zemun
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Borac
Lazarevac
1 : 0
Strelac
Mislođin
Podunavac
Ritopek
0 : 2
Baćevac
Baćevac
Zmaj
Zemun
3 : 0
Policajac
Beograd
Žiča
Žiča
3 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Mladost
Vrdila
Morava
Mrsać
2 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Ribnica
Jovac
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Granit
Jošanička banja
0 : 3
Olimpik
Novi Pazar
Gruža
Vitanovac
0 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Napredak
Gračac
4 : 1
Lazac
Lazac
Kremenac
Rogojevac
1 : 1
Bagremar
Kragujevac
Hajduk
Jovanovac
3 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Azbest
Stragari
2 : 0
Kragujevac
Kragujevac
Đuriselac
Đuriselo
2 : 5
Ćava
Grošnica
Seljak
Cvetojevac
0 : 2
Korićani
Korićani
BSK
Brežane
2 : 2
Sloga Ć
Ćirikovac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 1
Sloga D
Dubravica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Jedinstvo
Duboka
Napredak
Bubušinac
3 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Desine
Desine
5 : 3
Pobeda
Stari Kostolac
Dragoš
Oreškovica
3 : 1
Mladost
Svinjarevo
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Košava
Kalište
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Omladinac (B)
Busur
5 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
BSK
Boževac
1 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
Radnički
Knežica
4 : 3
Rudar
Krepoljin
Napredak (S)
Simićevo
3 : 0
Zadrugar
Osanica
Bačinac
Bačinac
0 : 1
Šumadija
Azanja
Udarnik
Baničina
2 : 2
Vodice
Vodice
Radnik
Smederevska Palanka
7 : 2
Proleter
Mala Plana
Mramorac
Mramorac
5 : 2
Bašin
Bašin
Proleter
Vranovo
6 : 1
Slavija
Smederevo
SASK
Saraorci
0 : 0
Sloga (L)
Lugavčina
Jedinstvo (S)
Smederevo
1 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Kolarac
Kolari
0 : 5
Borac (R)
Ralja
Pobeda
Đurđevo
0 : 2
Mladost MG
Saranovo
Lepenica
Badnjevac
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Omladinac
Donja Rača
3 : 2
Crvena zvezda
Miraševac
BSK
Borač
3 : 2
Mladost (R)
Rašković
Karađorđe
Vučić
3 : 2
Bare
Bare
Vinča
Vinča
2 : 0
Bokanja
Gorovič
Sloga
Zagorica
5 : 3
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Borac
Kloka
4 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Mladost
Jelenac
0 : 3
Proleter
Jelovik
BSK Belosavci
Belosavci
6 : 0
Jasenica
Božurnja
Mladi rudar
Bukovik
2 : 3
Šamot
Aranđelovac
Mladost
Borina
2 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Radjevac
Krupanj
13 : 0
Rudar
Brasina
Velika Reka
Podgaj
4 : 0
Stolice
Krupanj
Bratstvo
Krupanj
1 : 3
Cer
Jadranska Lešnica
Stari Jadar
Gornji Dobrić
1 : 0
Sloga (K)
Korenita
Mladost(P)
Prnjavor
4 : 2
Omladinac
Slepčević
Duško
Klenje
2 : 0
Budućnost
Zminjak
Drina
Badovinci
0 : 3
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
2 : 2
Petlovača
Petlovača
Proleter
Šabac
4 : 2
Sloga
Bogosavac
Mladost(M)
Mačvanski Metković
1 : 3
Partizan
Drenovac
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Napredak
Banovo Poilje
Pocerina
Jevremovac
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Mrovska
Mrovska
Maovi MH
Maovi
1 : 5
Galeb
Cerovac
Jelen
Jelenča
1 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
6 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Korman
Korman
2 : 1
Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 1
Provo
Provo
Sloga Mat
Matijevac
4 : 2
Hajduk
Debrc
Liplje
Liplje
1 : 4
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
0 : 2
Komanice
Komanice
Borac
Rajkovic
4 : 1
Mladost
Osečenica
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
6 : 1
Dupljaj
Dupljaj
OFK Povlen
Brezovice
1 : 2
Mladost (D)
Dračić
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Lukavac
Lukavac
Pričević
Pričević
2 : 1
Polet
Popučke
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Gradac
Valjevo
Proleter
Bajevac
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Kolubara Gaj
Jabučje
2 : 1
Stepanje
Stepanje
Nepričava
Nepričava
3 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Obilić
Perutina
1 : 0
Radnik
Bučić
Naisus
Rožina
2 : 2
Padina
Padina kod Merošine
Sloga
Jovanovac
1 : 2
Koprijan
Gradište
Doljevac
Doljevac
4 : 0
Baličevac
Baličevac
Radnički
Kočane
3 : 0
4. Juli
Mekiš
Javor
Sladaja
3 : 0
Radnicki
Tekija
Polet
Senje
0 : 1
Mladost (S)
Sikirica
BSK
Buljane
2 : 0
Rudar
Plazane
Napredak
Svojnovo
6 : 1
Sloboda
Suljkovac
Mladost (D)
Dublje
1 : 0
Kolare
Kolare
Crni Vrh
Deonica
1 : 1
Sindjelic (G)
Grabovac
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
2 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Bačka 1901 B
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 0
Lokomotiva
Subotica
Mićunovo
Mićunovo
0 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Slavija
Novo Orahovo
1 : 0
Pobeda
Pobeda
Sokolac
Bački Sokolac
9 : 1
Napredak
Karađorđevo
Jedinstvo
Srpski Krstur
6 : 2
Hajduk
Podlokanj
Horgoš Higlo
Horgoš
2 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 0
Graničar
Đala
Vojvodina
Bašaid
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
3 : 3
Borac
Iđoš
Napredak
Banatska Topola
0 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 2
1.Oktobar
Srpski Itebej
Borac
Aleksandrovo
6 : 0
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
1 : 4
Roham
Nova Crnja
Napredak
Čestereg
6 : 0
Olimpija
Torda
Pobeda
Samoš
2 : 3
Unirea
Uzdin
Pančevo
Pančevo
2 : 2
Vojvodina
Crepaja
Plavi Dunav
Skorenovac
0 : 4
Borac (S)
Sakule
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Železničar (P)
Pančevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (P)
Pločica
3 : 0
Proleter
Mramorak
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 0
Ševac
Kusić
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Hajduk
Šušara
2 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Dobrica
Dobrica
0 : 3
Potporanj
Potporanj
Karaš (K)
Kuštilj
7 : 2
Banat
Dupljaja
Jedinstvo
Vlajkovac
0 : 2
Ratar
Kruščica
Sloga
Plandište
10 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Čenej
Čenej
0 : 8
TSK
Temerin
Proleter
Banoštor
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 2
Tatra
Kisač
Partizan
Susek
3 : 2
Sremac
Čerević
Dinamo
Budisava
1 : 3
Bačka
Begeč
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Mladost
Novi Sad
Napredak
Nadalj
3 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost
Radičević
1 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
2 : 2
Budućnost
Savino Selo
Proleter
Ravno Selo
10 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bačka
Đurđevo
9 : 0
Sloga
Lok
Miletić
Mošorin
2 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 1
Titel
Titel
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 0
Obilić
Vilovo
Vojvodina
Tovariševo
5 : 1
Krivanj
Selenča
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Bačka
Despotovo
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Slavija (P)
Pivnice
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Slavija (B)
Bođani
1 : 3
Borac
Obrovac
Soko
Nova Gajdobra
4 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
Sremac
Dobrinci
Rudar
Vrdnik
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Graničar
Grabovci
2 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
Hrtkovci
Hrtkovci
5 : 0
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
6 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Jedinstvo
Platičevo
OFK Bingula
Bingula
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Omladinac (M)
Molovin
0 : 5
Sinđelić
Gibarac
Sremac
Berkasovo
0 : 3
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
0 : 3
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 2
Bratstvo
Sot
Jednota
Šid
3 : 5
Napredak
Vašica
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
9 : 0
Jedinstvo
Morović
Mladost (B)
Baroševac
3 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sloboda
Stubica
2 : 2
OFK Zabrežje
Zabrežje
Vranić
Vranić
1 : 2
Budućnost
Zvečka
Ivanca
Ivanca
2 : 0
Mladost
Umcari
Lestane
Lestane
3 : 1
Radnicki PDM
Mladenovac
Velika Krsna
Velika Krsna
0 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Bolec
Bolec
1 : 0
Sepsin
Sepsin
Vrcin
Vrcin
5 : 0
Vlaska
Vlaska
Progorelica
Progorelica
3 : 0
Budućnost
Samaila
Musina reka
Musina reka
4 : 7
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Kablar
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 0
Miločajac
Miločaj
Zgodačica
Godačica
0 : 0
Partizan
Vrba
Borac
Drenovac
1 : 2
Studenac
Goločelo
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Stari momci
Kragujevac
0 : 6
Mladost Teferič
Kragujevac
Divostin
Kragujevac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Kvarc
Neresnica
0 : 4
Polet
Voluja
Sloga
Mustapić
3 : 0
Radenka
Radenka
Dunav
Ostrovo
1 : 0
Metalac
Požarevac
Stig
Beranje
2 : 5
Mlava
Bratinac
Mip Majdan
Požarevac
3 : 1
Napredak (B)
Batovac
Sloga (L)
Lučica
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
Vojvoda Milenko
Kličevac
1 : 3
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
6 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
0 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Sloga (T)
Topolovnik
1 : 4
Ram
Ram
Carevac
Carevac
4 : 3
Radnički
Požeženo
Graničar
Zatonje
1 : 2
Pek
Kusiće
Budućnost
Aljudovo
4 : 3
Kobilje
Kobilje
Borci
Borci
2 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Pobeda
Sepci
5 : 0
Mladost (B)
Bošnjane
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Grivac
Grivac
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
7 : 1
Bečevica
Bečevica
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Gorski Car
Garaši
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Borac (K)
Kozjak
5 : 2
Polet
Loznica
Jelav
Jelav
0 : 3
"14 Oktobar"
Draginac
Torpedo
Tabanovic
2 : 0
Buducnost
Dobric
Sloga
Ridjake
1 : 1
Borac
Vladimirci
Mladost
Pocerski Belotic
4 : 1
Tresnjevka
Trbusac
Krnule 09
Krnule
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
2 : 6
Sloga
Krnic
Polet
Jalovik
2 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Bobovik
Bobovik
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
Volujac
Volujac
3 : 2
Dumaca
Dumaca
Žabar
Žabar
4 : 2
Mladost
Predvorica
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 3
Morava
Medveđa
Topoljak
Grabovac
1 : 3
Gradina
Pejovac
Polet 57
Milutovac
2 : 1
Tomako
Trstenik
Gaglovo
Gaglovo
3 : 1
Drugari
Stanci
Polet
Kobilje
2 : 4
Budućnost
Kaonik
Jedinstvo
Orešac
3 : 1
Pobeda
Parta
Partizan
Kajtasovo
1 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Vinogradar
Gudurica
3 : 0
Omladinac
Zagajica
Janošik
Janošik
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Planinac
Rivica
0 : 2
Sloga
Voganj
Borac (K)
Klenak
4 : 2
Car Uroš
Jazak
Borac (S)
Stejanovci
5 : 4
27. Oktobar
Šatrinci
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 3
Mladost (P)
Pavlovci
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 0
Stepojevac 2007
Stepojevac
Budućnost
Dudovica
3 : 1
OFK Burovo
Burovo
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
0 : 2
Sloga
Lukavica
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
0 : 3
Mladost
Cvetovac
Šumadinac
Kruševica
1 : 1
Bistrica
Bistrica
Polet
Mirosaljci
3 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Pudarci
Pudarci
3 : 1
Partizan
Kaludjerica
Mladost
Begaljica
0 : 0
Hajduk
Kamendol
Sveti Stefan
Slanci
3 : 0
Heroj
Jajinci
Dunavac
Dunavac
5 : 0
Kapedunum
Beograd
Mladost
Jabučki rit
4 : 0
Olimpija
Beograd
Crvenka
Borča
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 1
Busije
Zemun
Kozara
Beograd
1 : 0
Seceranac Ada
Beograd
BUSK
Beograd
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Borac
Zemun
2 : 3
Torlak
Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 0
Sušica
Kragujevac
Unafortuna 04
Kragujevac
3 : 2
Šabac
Šabac
Mašinac PZP
Niš
3 : 1
LASK
Lazarevac
Pančevo
Pančevo
1 : 9
Radnički 1919
Zrenjanin
Ravangrad
Sombor
3 : 1
Rubin
Mol
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Železničar
Bara Venecija
BSK Borča
Borča
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Rad
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Borac
Čačak
Omladinac
Bukovac
9 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
6 : 2
Graničar
Riđica
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 0
Kula
Kula
PIK
Prigrevica
3 : 3
Crvenka
Crvenka
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 2
Stanišić
Stanišić
ŽAK
Sombor
12 : 0
Hajduk
Stapar
Borac
Čačak
4 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Jagodina
Jagodina
BSK Borča
Borča
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Sloga
Kraljevo
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Beograd
Beograd
Radnički
Bajmok
4 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Bačka
Pačir
3 : 1
Palić
Palić
Pančevo
Pančevo
4 : 7
OFK Plandište
Plandište
OFK Stenli
Glogonj Opovo
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Borac (S)
Starčevo
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Tisa
Adorjan
2 : 1
Potisje
Kanjiža
Bajša
Bajša
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
1 : 1
Bačka
Mol
Preporod
Novi Žednik
6 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Borac
Čačak
1 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Loznica
Loznica
AFK
Ada
3 : 2
Subotica
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
2 : 5
Potisje
Kanjiža
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Homoljac
Žagubica
Morava
Velika Plana
2 : 0
AF Duljaj
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Pančevo
Pančevo
6 : 1
OFK Plandište
Plandište
OFK Stenli
Glogonj
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 5
Borac (S)
Starčevo
Mika Antić
Pančevo
3 : 4
Spartak (D)
Debeljača
Bačka 1901 99
Subotica
0 : 8
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
AFK
Ada
3 : 2
Subotica
Subotica
Kraljevićevo
Kočarevo
5 : 0
Spartak
Debeljača
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Jugoslavija
Jabuka
OFK Stenli
Glogonj
3 : 0
Slavija
Kovačica

Košarka

Union Olimpija
Ljubljana
75 : 73
Partizan
Beograd
Zagreb CO
Zagreb
77 : 87
Cibona
Zagreb
Radnički Basket
Beograd
74 : 64
Vojvodina
Novi Sad
Vlasotince
Vlasotince
76 : 64
Pečenjevce BP
Leskovac
Jastreb
Aleksinac
78 : 64
Mladost Vesna
Bela Palanka
Borac
Leskovac
64 : 73
BSK Junior
Bujanovac
Bor
Bor
88 : 67
Hajduk Veljko
Negotin
Partizan Galenika
Beograd
57 : 38
Jedinstvo
Bijelo Polje
Jagodina 2001
Jagodina
97 : 74
Kraljevo
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
70 : 87
Vrbas Medela
Vrbas
Šabac
Šabac
65 : 52
Mladost Kolubara
Lazarevac
Beočin
Beočin
74 : 55
Moravac
Čačak
Play Off
Užice
45 : 68
Radivoj Korać MT
Beograd

Odbojka

Hajduk Veljko
Negotin
3 : 0
Bor II
Bor
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Midžor
Kalna
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Timok
Zaječar
Antena
Kruševac
3 : 2
FAP Livnica
Prijepolje
Brezovica
Brezovica
1 : 3
Knez Lazar
Kruševac
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Smeč 5
Gruža
Spartak
Ljig
3 : 2
Vizura Super Nova
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
2 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Proleter Naftagas
Zrenjanin
38 : 35
Jagodina
Jagodina
Užice
Užice
21 : 24
Sloga
Požega
Arilje
Arilje
24 : 25
15 oktobar
Velika Drenova
Knjaževac
Knjaževac
29 : 32
Vlasotince
Vlasotince
Rudar 2
Kostolac
40 : 19
Rača
Rača
Jedinstvo
Krnjevo
29 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
Lokomotiva
Lapovo
51 : 20
Šamot 65 2
Aranđelovac
Čukarički
Beograd
34 : 28
Novi Beograd 2
Beograd
Sjenica
Sjenica
30 : 36
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
Kruševac
Arilje 2
Arilje
25 : 29
Metalac
Kraljevo
Naisus 2
Niš
41 : 24
Brestovac
Brestovac
Max Sport
Nova Pazova
29 : 28
Medicinar
Šabac
ORK Beograd
Beograd
28 : 22
Radnički Resavac
Svilajnac
Naisa 2
Niš
27 : 35
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Napredak
Kruševac
32 : 32
Metalac A.D.
Valjevo
Crveni krst
Niš
32 : 22
Vranje
Vranje
Topličanin
Prokuplje
50 : 23
Kopaonik
Brus
Petrovac
Petrovac na Mlavi
35 : 28
VGSK
Veliko Gradište
Junior
Beograd
46 : 16
Mladost
Smederevska Palanka
Rudar
Kostolac
10 : 0
Osice
Osipaonica
Radnički Resavac 2
Svilajnac
36 : 17
Požarevac
Požarevac
Knjaževac 2
Knjaževac
16 : 17
Vlasotince
Vlasotince
Dubočica
Leskovac
32 : 23
Zaječar 2
Zaječar

Futsal

VIK Naisus
Niš
7 : 2
Pirot
Pirot