XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 351 utakmica za dan
Subota, 23 April 2011

Fudbal

Inđija
Inđija
2 : 0
Borac
Čačak
Rad
Beograd
1 : 1
Spartak ZV
Subotica
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Hajduk
Kula
2 : 0
Smederevo
Smederevo
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Sloboda PS
Užice
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
BSK Borča
Borča
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Javor
Ivanjica
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
1 : 3
Banat
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
BASK
Beograd
5 : 0
Dinamo
Vranje
Bežanija
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Teleoptik
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Big bul Radnički
Šid
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Mačva
Šabac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 1
Budućnost
Valjevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 1
FAP
Priboj
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Vujić voda
Valjevo
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Dubočica
Leskovac
1 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timok
Zaječar
2 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Kopaonik
Brus
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Veternik Viskol
Veternik
Donji Srem
Pećinci
2 : 0
Solunac
Rastina
Palić
Palić
0 : 2
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Sloga (T)
Temerin
1 : 2
OFK Kikinda
Kikinda
Mladost (A)
Apatin
0 : 2
Senta
Senta
Vršac
Vršac
1 : 1
Dolina
Padina
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 3
Cement
Beočin
Dorćol
Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Palilulac
Krnjača
1 : 3
Šumadija (J)
Jagnjilo
Balkan Mirijevo
Mirijevo
2 : 1
Voždovac
Beograd
Slavija
Kragujevac
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Partizan (C)
Cerovac
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 2
Bane
Raška
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 0
Tutin
Tutin
Homoljac
Žagubica
4 : 3
Zvižd
Kučevo
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Borac
Žabari
Gruža
Gruža
2 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Šapine
Šapine
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga
Leskovac
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 0
Radan
Lebane
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Trgovački
Jagodina
Proleter
Banatski Karlovac
3 : 0
Dinamo
Pančevo
AFK
Ada
0 : 1
Bačka Topola
Bačka Topola
Radnički (B)
Bajmok
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
4 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
4 : 3
Jedinstvo
Novi Bečej
Vojvodina
Novo Miloševo
9 : 0
Spartak
Debeljača
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Crvena Zvezda
Novi Sad
4 : 1
Polet
Sivac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 0
Mladost
Turija
1. Maj
Ruma
3 : 0
Metalac AV
Futog
Milutinac
Zemun
1 : 1
Železničar
Bara Venecija
Turbina
Beograd
2 : 2
Slavija
Beograd
IMT
Beograd
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Vinča
Vinča
1 : 1
Trudbenik
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Grdica
Grdica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Morava
Sirča
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Radnički
Kovači
Karađorđe
Kraljevo
1 : 0
Budućnost
Konarevo
Seljak
Male Pčelice
2 : 2
Sumadinac
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
2 : 1
Cerovac
Cerovac
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilicevo
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 3
Sloboda
Grbice
Šumadija
Čumić
2 : 0
Buducnost
Resnik
Kolonija
Kragujevac
3 : 2
Jadran
Kragujevac
Vinogradi DB
Kragujevac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Kosutnjak
Kragujevac
0 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
Marsic
Marsic
1 : 2
Sloga (L)
Lužnice
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Beli Orao
Bradarac
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Integral
Batuša
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 0
Omladinac
Šetonje
Bata Bulić
Bistrica
3 : 0
Dunavac
Kisiljevo
Mlava (ML)
Malo Laole
2 : 1
Crni Vrh
Miljević
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Sloga (K)
Kasidol
VGSK
Veliko Gradište
5 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Napredak
Nabrđe
1 : 0
Mladost
Biskuplje
Selevac
Selevac
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Marjan
Knić
2 : 3
Junkovac
Junkovac
Radnički
Koceljeva
3 : 2
Majur
Majur
Luk Kompenzatori
Voćnjak
2 : 5
Sindjelić
Lipnica
OFK Jabučje
Jabučje
0 : 1
Mladost
Vračević
Banjani
Banjani
5 : 0
Kačer
Belanovica
Borac
Azbresnica
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Omladinac
Malošište
Rad
Merošina
3 : 3
Radnički
Čapljinac
Mladost
Vinarce
0 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Polet
Stajkovce
0 : 4
Buducnost
Orašje
Jedinstvo (S)
Sisava
3 : 0
MB
Mala Biljanica
Gradac
Konopnica
3 : 1
Morava (G)
Glozane
Trbunje
Trbunje
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Dunđerski
Voljčinac
Polet
Samarinovac
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Borac
Držanovac
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
OFK Niš
Niš
3 : 0
Radnički
Trupale
Palilulac
Niš
2 : 1
Budućnost
Prva Kutina
Vinoraca
Vinoraca
1 : 0
Mladost
Koncarevo
Dunav
Prahovo
5 : 0
Krivelj
Krivelj
Miloševo
Miloševo
1 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
Brodoremont
Kladovo
5 : 1
Zlot
Zlot
Slatina (N)
Negotin
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Trudbenik
Stalać
2 : 2
Mladost
Makrešane
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Naupare
Naupare
1 : 1
FUD
Brus
Blagotin
Poljna
4 : 2
Mladost
Donji Katun
Jasika
Jasika
2 : 3
Dedina
Dedina
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Čitluk
Čitluk
2 : 2
Sloga
Dašnica
Temnić
Varvarin
4 : 3
Sloga
Ćićevac
Potisje
Kanjiža
0 : 6
Krivaja
Krivaja
Sloboda
Stara Moravica
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 0
Čoka
Čoka
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Subotica
Subotica
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Begej
Žitište
2 : 0
Potisje
Knićanin
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Delija
Mokrin
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
Borac
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Graničar
Riđica
Polet
Karavukovo
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Stanišić
Stanišić
4 : 0
Radnički
Ratkovo
Borac
Bački Gračac
3 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Šajkaš
Kovilj
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Borac
Šajkaš
Bečej
Bečej
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Vrbas
Vrbas
2 : 1
Slavija
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Ljukovo
Ljukovo
1 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Hajduk
Višnjićevo
0 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Mladost
Kupinovo
8 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 0
Hajduk (B)
Beška
Železničar
Inđija
0 : 1
Jedinstvo
Stara Pazova
Sloven
Ruma
4 : 3
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Partizan
Vitojevci
0 : 3
Jadran
Golubinci
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 8
Graničar
Adaševci
Komgrap
Beograd
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Poštar - Zvezdara
Beograd
0 : 1
Železnik
Beograd
Obilić
Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Mlada krila
Metikoši
4 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 2
Olimpik
Novi Pazar
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Foka
Gornji Milanovac
2 : 2
Mladost 09
Vraćevšnica
Brusnica
Brusnica
1 : 2
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Kragujevac
Kragujevac
2 : 0
Bagremar
Kragujevac
Žika Marković uča
Miljević
2 : 3
Sloga D
Dubravica
Đerdap
Golubac
3 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Zadrugar
Osanica
0 : 4
Dragoš
Oreškovica
Proleter
Mala Plana
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Stari Jadar
Gornji Dobrić
3 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Bratstvo
Krupanj
4 : 2
Velika Reka
Podgaj
Milicionar
Bogatić
3 : 0
Gorki
Glušci
Jelen
Jelenča
1 : 4
Karađorđe
Mišar
Naisus
Rožina
3 : 2
4. Juli
Mekiš
Obilić
Perutina
0 : 3
Baličevac
Baličevac
Jedinstvo
Bobovište
3 : 1
Draževac
Draževac
Polet (V)
Vitoševac
5 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Mladi Radnik
Al.Bujmir
2 : 1
Tempo
Mozgovo
Katun
Katun
1 : 2
Gredetin
Gredetin
Kraljevo
Kraljevo
8 : 0
Pobeda
Jakovlje
Sloga
Korman
3 : 1
Polet (R)
Radevac
Mladost
Kutles
3 : 0
Omladinac
Sinkovce
Navalin
Navalin
2 : 2
Mladost
Donja Lokosnica
Goblen
Badince
1 : 4
Nomanica
Nomanica
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
7 : 2
Moravac
Guberevac
Umac
Miroševce
1 : 2
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Mladi Radnik
Novo Laniste
3 : 0
Radnicki
Tekija
Ursule
Ursule
3 : 0
Napredak
Svojnovo
Župski biseri
Lacisled
4 : 0
Mladi Radnik
Bacina
Borac
Gornji Katun
1 : 0
Jedinstvo
Stopanja
Pobeda
Lucina
1 : 3
Donji Kopaonik
Razbojna
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 0
Udarnik
Višnjevac
Bratstvo
Ljutovo
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Naftagas
Boka
4 : 0
Jedinstvo
Ečka
Radnički
Sutjeska
1 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
4 : 1
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
2 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo
Vlajkovac
2 : 1
Ševac
Kusić
Graničar
Gakovo
6 : 1
OFK Metalac
Sombor
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
6 : 2
Vinogradar
Ledinci
Bačka
Begeč
0 : 1
TSK
Temerin
Mladost
Novi Sad
6 : 2
Proleter
Banoštor
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 1
Partizan
Susek
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Dunav
Novi Slankamen
ČSK Čortanovci
Čortanovci
2 : 3
Polet
Novi Karlovci
Sloga Borac
Surduk
10 : 1
Borac
Jarkovci
Sloga
Maradik
0 : 2
Sremac
Vojka
Šumar
Ogar
5 : 0
Mladost
Prhovo
Sloven
Sibač
9 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Graničar
Obrež
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Popinci
Popinci
3 : 0
Kameni
Ašanja
Sremac
Deč
5 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
OFK Brestač
Brestač
1 : 0
Napredak
Popinci
Krtinska
Krtinska
1 : 3
Vranić
Vranić
BSK
Brajkovac
1 : 3
Šumadija
Šopić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
6 : 2
Budućnost
Zvečka
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Miločajac
Miločaj
Metalac
Požarevac
5 : 0
Napredak (B)
Batovac
Proleter
Požarevac
2 : 0
Dunav
Ostrovo
7 juli
Lopušnik
5 : 1
Burovac
Burovac
Mlava
Zabrđe
3 : 1
Radnik
Pankovo
Busur
Busur
1 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Budućnost
Vezičevo
0 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Soko
Krvije
2 : 2
Obilić
Zabrđe
Dobrnje
Dobrnje
3 : 4
Laolac
Veliko Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
8 : 2
Melnica
Melnica
Napredak
Trnovče
2 : 1
Vukan
Ždrelo
Mladost
Ranovac
9 : 0
Brana Paunović
Rašanac
Sloboda
Bistrica
1 : 0
Rudar
Stamnica
Bečevica
Bečevica
2 : 0
Polet
Guberevac
Kotlenik
Guncati
1 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Mladost
Pretoke
2 : 1
Mladi Radnik
Dragušica
Venčani
Venčani
1 : 2
Ranilović
Ranilović
22 Februar
Tulezi
0 : 2
Brezovac
Brezovac
7. Juli
Bela Crkva
1 : 6
Jedinstvo
Zavlaka
Cerova
Cerova
1 : 2
Krasava
Krasava
Polet
Loznica
2 : 2
Prva Iskra
Runjani
Borac (L)
Lesnica
5 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Premijer
Badovinci
3 : 0
Napredak
Uzvece
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 2
Omladinac
Bogatic
Napredak (R)
Ribari
2 : 2
Sloga
Duvaniste
Culjkovic
Culjkovic
2 : 1
Cer
Petkovica
Savacijum
Sabac
2 : 2
Fortuna
Bogosavac
Buducnost
Dobric
5 : 1
Napredak (S)
Sevarice
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Mladost
Mala Drenova
2 : 0
Topoljak
Grabovac
Bukovica
Bukovica
1 : 1
Rasina
Vitanovac
Polet
Savrane
1 : 3
Sloga
Majdevo
Rasinac
Veliko Golovode
3 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Grkljane
Grkljane
0 : 3
Vitanovac 08
Vitanovac
Jablanica
Jablanica
0 : 0
Sebecevac
Sebecevac
Parunovac
Parunovac
5 : 1
Kruševica
Kruševica
BSK
Bela Voda
0 : 5
Zabare
Žabare
Dušan Ristić
Kukljin
5 : 0
Padez
Padez
Srnje
Srnje
1 : 2
Globoder
Globoder
Mladost
Djunis
0 : 3
Kapidzija
Kapidzija
Modrica
Modrica
3 : 0
Ribare
Ribare
Agrobanat
Veliki Gaj
1 : 7
Graničar
Miletićevo
Neštin
Neštin
5 : 1
Sloga
Plavna
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 1
Labudnjača
Vajska
Borac
Vizić
2 : 3
Kulpin
Kulpin
Mladost
Mali Bač
4 : 3
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
OFK Meljak
Meljak
0 : 3
Lisović 1977
Beograd
Stojnik
Stojnik
6 : 2
Ropočevo
Ropočevo
Crvena Zvezda
Ralja
0 : 1
Vis
Parcane
Nemenikuće
Nemenikuće
2 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
Mladost (G)
Guberevac
3 : 0
Rogača
Rogača
4 juli (MP)
Mali Požarevac
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Sibnica
Sibnica
8 : 1
Slatina
Slatina
Kapedunum
Beograd
0 : 2
Mladost
Jabučki rit
Petka
Petka
1 : 0
Mladost
Leskovac
Strmovo
Strmovo
3 : 0
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Lemind Lavice
Leskovac
Spartak Jaffa
Subotica
9 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Šabac
Šabac
1 : 1
Unafortuna 04
Kragujevac
Napredak
Kruševac
10 : 0
Mačva
Šabac
Sloga
Zemun
0 : 3
Požarevac
Požarevac
LASK
Lazarevac
2 : 2
Mašinac PZP
Niš
Rubin
Mol
3 : 2
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Kalemegdan
Beograd
1 : 1
Ravangrad
Sombor
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 1
Borac
Čačak
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Crvenka
Crvenka
6 : 0
Graničar
Riđica
Polet
Karavukovo
13 : 2
BSK
Bački Brestovac
Stanišić
Stanišić
2 : 2
Radnički
Ratkovo
Borac
Bački Gračac
10 : 0
PIK
Prigrevica
Mladi radnik (P)
Požarevac
2 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Napredak
Kruševac
3 : 5
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik (P)
Požarevac
4 : 1
Morava
Velika Plana
Železničar (P)
Požarevac
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Potisje
Kanjiža
6 : 1
Krivaja
Krivaja
Sloboda
Stara Moravica
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 2
Čoka
Čoka
Njegoš
Lovćenac
0 : 1
Subotica
Subotica
Preporod
Novi Žednik
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Kruševac
Kruševac
2 : 1
Smederevo
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga
Kraljevo
3 : 1
Loznica
Loznica
Borac
Čačak
1 : 1
Partizan
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Potisje
Kanjiža
Homoljac
Žagubica
5 : 1
Zvižd
Kučevo
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka

Odbojka

Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Vranje
Vranje
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Radan
Lebane
FAP Livnica
Prijepolje
0 : 3
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Lučani
Lučani
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Užice
Užice
Antena
Kruševac
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Knez Lazar
Kruševac
1 : 3
Partizan
Lipljan

Rukomet

Požarevac
Požarevac
33 : 40
Crvena Zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
26 : 27
Radnički
Kragujevac
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
25 : 24
Vranje
Vranje
Metaloplastika
Šabac
28 : 26
Priboj
Priboj
Kolubara
Lazarevac
34 : 31
Dinamo
Pancevo
Crvenka
Crvenka
27 : 25
Jugović Unimet
Kać
Vrbas Carnex
Vrbas
35 : 29
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
26 : 31
Rudar
Kostolac
Metalac
Valjevo
28 : 30
Studentski grad
Beograd
Radnički
Obrenovac
29 : 31
Novi Beograd
Beograd
Smederevo 2
Smederevo
28 : 24
Stari grad
Beograd
Šamot 65
Aranđelovac
30 : 33
Sindjelić
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
28 : 30
Radnički Morava
Svilajnac
Sloga
Despotovac
22 : 32
Kolubara 2
Lazarevac
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
26 : 28
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
Arilje
Arilje
32 : 27
Dubočica 54
Leskovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
27 : 27
Sloga
Požega
Paraćin
Paraćin
27 : 24
Rtanj
Boljevac
Radan
Lebane
28 : 20
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički Resavac
Svilajnac
34 : 27
Napredak
Kruševac
Radnički
Obrenovac
36 : 27
Sloga
Petrovac na Mlavi
Železnik 1963
Beograd
29 : 15
Loznica grad
Loznica
Jagodina 2
Jagodina
34 : 26
Slodes
Beograd
Metalac-Valjevo
Valjevo
17 : 36
Crvena Zvezda 2
Beograd
Mladi Radnik
Radinac
17 : 20
Zemun
Zemun
Kopaonik
Brus
21 : 33
Knjaževac
Knjaževac
Crveni krst
Niš
34 : 25
Župa
Aleksandrovac
Dubočica
Leskovac
26 : 5
Radan
Lebane
Morava Han
Vladičin Han
16 : 21
Niška Banja
Niška Banja

Vaterpolo

Kvalifikacije za 5.mesto
TENT
Obrenovac
7 : 14
ŽAK
Kikinda
Banjica
Beograd
5 : 3
Niš
Niš
Crvena Zvezda VET
Beograd
10 : 11
Vojvodina
Novi Sad
Taš 2000
Beograd
14 : 6
Senta Yordo
Senta
ŽAK
Kikinda
10 : 8
Partizan
Beograd