XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 398 utakmica za dan
Subota, 30 April 2011

Fudbal

Čukarički Stankom
Beograd
1 : 2
Inđija
Inđija
Javor
Ivanjica
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Sloboda PS
Užice
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Partizan
Beograd
Smederevo
Smederevo
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Rad
Beograd
Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Borac
Čačak
Mladi radnik
Požarevac
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Radnički (S)
Sombor
Sinđelić
Niš
1 : 0
BASK
Beograd
Napredak
Kruševac
3 : 1
Zemun
Zemun
Banat
Zrenjanin
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost
Valjevo
2 : 3
Polet (LJ)
Ljubić
Rudar (K)
Kostolac
1 : 3
Mačva
Šabac
Svrljig
Svrljig
1 : 4
Dubočica
Leskovac
Kopaonik
Brus
1 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Tekstilac Ites
Odžaci
3 : 0
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
Cement
Beočin
0 : 0
Vršac
Vršac
Dolina
Padina
3 : 0
Mladost (A)
Apatin
Senta
Senta
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
OFK Kikinda
Kikinda
4 : 1
Palić
Palić
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 1
Donji Srem
Pećinci
Solunac
Rastina
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Veternik Viskol
Veternik
0 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 1
Žarkovo
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Pobeda
Beloševac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
4 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Šapine
Šapine
1 : 2
Obilić
Živica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 0
Gruža
Gruža
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Zvižd
Kučevo
3 : 2
Seljak
Mihajlovac
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
Loznica
Loznica
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo (V)
Vladimirci
6 : 1
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Ribnica
Mionica
2 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Osečina
Osečina
Ropotovo
Ropotovo
4 : 0
Moravica (S)
Subotinac
Pusta Reka
Bojnik
3 : 2
Sloga
Leskovac
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 2
Zaplanjac
Gadžin Han
Đerdap
Kladovo
5 : 0
Radnički
Lubnica
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Borac
Bivolje
Juhor
Obrež
6 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
Morava (Ć)
Ćuprija
3 : 1
Slatina
Bor
Župa
Aleksandrovac
4 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Bor
Bor
Trajal
Kruševac
1 : 0
Rembas
Resavica
SFS Borac
Paraćin
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Dinamo
Pančevo
2 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Spartak
Debeljača
2 : 4
Borac
Starčevo
Obilić
Novi Kneževac
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Jedinstvo
Novi Bečej
4 : 0
Bačka (P)
Pačir
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
Radnički (B)
Bajmok
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
AFK
Ada
Bačka Topola
Bačka Topola
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Bačka (BP)
Bačka Palanka
3 : 1
Sloga Radnički
Erdevik
Jugović
Kać
1 : 1
1. Maj
Ruma
Metalac AV
Futog
1 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Polet
Sivac
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Vinča
Vinča
2 : 2
Milutinac
Zemun
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Turbina
Beograd
Slavija
Beograd
1 : 2
Bulbulderac
Beograd
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 5
Rudar
Baljevac
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Radnik
Ušće
Marsic
Marsic
10 : 0
Seljak
Male Pčelice
Sloga (L)
Lužnice
2 : 4
Kosutnjak
Kragujevac
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
3 : 4
Kolonija
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
2 : 2
Šumadija
Čumić
Buducnost
Resnik
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Srbija
Ilicevo
5 : 2
Arsenal
Kragujevac
Cerovac
Cerovac
1 : 4
Sumadinac
Kragujevac
Mladost
Biskuplje
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Omladinac
Šetonje
2 : 0
Polet (SD)
Suvi Do
Karađorđe (T)
Topola
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Badnjevac
Badnjevac
2 : 0
Karađorđe
Rača
Sindjelić
Lipnica
1 : 1
Gučevo
Banja Koviljača
OFK Jabučje
Jabučje
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Mladost
Vračević
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Banjani
Banjani
5 : 0
Ribnikar
Pecka
GP Zlatibor
Užice
5 : 0
Perućac
Perućac
Jasen
Brodarevo
4 : 1
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
2 : 0
Savinac
Visibaba
Crnokosa
Kosjerić
0 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
Mladost (O)
Orljane
3 : 3
Naša krila
Belotinac
Dobrič
Brest
2 : 1
Rad
Merošina
Radnički
Čapljinac
1 : 3
Mladost (B)
Batušinac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Toplica
Šarlinac
Omladinac
Malošište
6 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Morava
Žitkovac
1 : 0
Rutevac
Rutevac
Jastrebac
Tešica
4 : 0
Knežica
Knežica
Rasovača
Rasovača
2 : 3
Napredak
Aleksinac
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Šumadija
Razgojna
SFK Moravac
Predejane
3 : 1
Gradac
Konopnica
OFK Vlasotince
Vlasotince
1 : 0
Jedinstvo (S)
Sisava
Prčevac
Pirot
0 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Lužnica
Babušnica
10 : 0
Zadrugar
Krupac
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Napredak
Izvor
Trbunje
Trbunje
2 : 3
Jug Bogdan
Đakus
Partizanski put
Grudaš
1 : 4
Topličanin
Prokuplje
Polet
Samarinovac
3 : 2
Borac
Držanovac
Aluminjum
Niš
3 : 0
Proleter
Mezgraja
Levac
Rekovac
5 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Krivelj
Krivelj
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 0
Brodoremont
Kladovo
Sloga (K)
Kobišnica
0 : 1
Rudar (B)
Bor
Ključ
Podvrška
3 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
Brestovac
Brestovac
4 : 1
Dunav
Prahovo
Mladost
Makrešane
6 : 0
Temnić
Varvarin
Sloga
Ćićevac
5 : 0
Čitluk
Čitluk
Sloga
Dašnica
2 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Jasika
Jasika
Dedina
Dedina
4 : 3
Blagotin
Poljna
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Naupare
Naupare
FUD
Brus
5 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Potisje
Kanjiža
1 : 0
Jadran
Feketić
Bačka
Mol
1 : 0
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Subotica
Subotica
Panonija IM Topola
Panonija
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Njegoš
Lovćenac
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Naftagas
Elemir
5 : 0
Polet (N)
Nakovo
Bilećanin
Sečanj
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Mladost
Lukićevo
3 : 1
Mladost
Banatski Despotovac
Borac
Zrenjanin
0 : 2
Krajina
Krajišnik
Partizan (G)
Gaj
2 : 3
Kolonija
Kovin
Partizan (U)
Uljma
1 : 2
Radnički (K)
Kovin
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Mladost
Omoljica
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Polet
Izbište
3 : 4
Slavija
Kovačica
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 2
Vulturul
Grebenac
Mladost
Kruščić
3 : 0
Borac
Bački Gračac
PIK
Prigrevica
1 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
3 : 0
Stanišić
Stanišić
Radnički
Ratkovo
0 : 2
Polet
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Crvenka
Crvenka
Graničar
Riđica
3 : 0
Kula
Kula
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Mladost
Bački Petrovac
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Srbobran
Srbobran
ŽSK
Žabalj
2 : 2
Vrbas
Vrbas
Slavija
Novi Sad
2 : 1
Bečej
Bečej
Tvrdjava
Bač
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Železničar
Novi Sad
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Šajkaš
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Šajkaš
Kovilj
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Hajduk (Š)
Šimanovci
4 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Graničar
Adaševci
4 : 2
Partizan
Vitojevci
Jadran
Golubinci
1 : 0
Sloven
Ruma
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
8 : 0
Železničar
Inđija
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Hajduk (B)
Beška
3 : 1
Mladost
Kupinovo
Fruškogorac
Kukujevci
0 : 3
Hajduk
Višnjićevo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
BSK Batajnica
Batajnica
3 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Komgrap
Beograd
4 : 2
Zmaj
Zemun
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Rudar
Zeoke
Poštar - Zvezdara
Beograd
2 : 0
Prva Iskra
Barič
Obilić
Beograd
3 : 1
Dunavac
Grocka
Radnik
Prilužje
4 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Ibar
Leposavić
3 : 0
Zvečan
Zvečan
Moša
Banje
0 : 1
Sočanica
Sočanica
Čibukovac
Kraljevo
1 : 1
Žiča
Žiča
Lazac
Lazac
2 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Dobrača
Dobrača
4 : 1
Đuriselac
Đuriselo
RSK
Rabrovo
2 : 2
Đerdap
Golubac
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 3
Proleter
Mala Plana
BSK
Borač
1 : 3
Lepenica
Badnjevac
Crnča
Crnča
2 : 1
Bratstvo
Krupanj
Granit
Radalj
5 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 4
Stolice
Krupanj
Borac
Šabac
8 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Polet (R)
Radevac
4 : 2
Kraljevo
Kraljevo
Pobeda
Jakovlje
3 : 0
Katun
Katun
Gredetin
Gredetin
0 : 5
Mladi Radnik
Al.Bujmir
Tempo
Mozgovo
0 : 1
Palilula
Aleksinac
Vukašinovac
Vukašinovac
1 : 3
Polet (V)
Vitoševac
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 4
Draževac
Draževac
Mladost
Donja Lokosnica
1 : 1
Jasunja
Jasunja
Omladinac
Sinkovce
2 : 3
Navalin
Navalin
Mladi Borac
Zivkovo
3 : 0
Mladost
Kutles
Nomanica
Nomanica
1 : 1
Real
Donja Jajna
Gornje Krajince
Gornje Krajince
0 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Moravac
Guberevac
1 : 9
Umac
Miroševce
Goblen
Badince
4 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Rudar
Plazane
4 : 0
Radnicki
Tekija
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 0
Javor
Sladaja
Donji Kopaonik
Razbojna
7 : 2
Kupci
Kupci
Jedinstvo
Stopanja
3 : 4
Belović
Dedina
Bratstvo
Ljutovo
2 : 1
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
3 : 0
Elektrovojvodina
Subotica
Mala Bosna
Mala Bosna
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Olimpija
Gunaroš
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Borac
Iđoš
1 : 2
Jedinstvo
Bočar
2. Oktobar
Kumane
1 : 3
Napredak
Banatska Topola
Borac
Aleksandrovo
10 : 0
Terekves
Hetin
Roham
Nova Crnja
1 : 2
Polet
Banatsko Visnjicevo
Proleter
Međa
4 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Banat
Čenta
3 : 5
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 0
Lehel
Mužlja
Jedinstvo
Ečka
1 : 3
Radnički Ratar
Jaša Tomić
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
1 : 2
Radnički
Sutjeska
Omladinac (O)
Opovo
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Glogonj
Glogonj
4 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Pobeda
Samoš
1 : 3
Železničar (P)
Pančevo
Unirea
Uzdin
2 : 3
Borac (S)
Sakule
Dolovo
Dolovo
4 : 1
Vojvodina
Crepaja
Ševac
Kusić
6 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Banat
Dupljaja
0 : 8
Crvena zvezda
Pavliš
Ratar
Kruščica
2 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Hajduk
Šušara
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Sloga
Plandište
8 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Dinamo (S)
Sonta
0 : 5
Rusin
Ruski Krstur
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 0
Sloga
Čonoplja
OFK Šikara
Sombor
1 : 2
Graničar
Gakovo
OFK Metalac
Sombor
0 : 1
Panonija
Lalić
Terekveš
Svilojevo
0 : 1
Omladinac
Deronje
Sremac
Čerević
0 : 2
TSK
Temerin
Mladost
Novi Sad
3 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Partizan
Susek
Budućnost
Savino Selo
3 : 2
Napredak
Nadalj
Proleter
Ravno Selo
7 : 0
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Soko
Nova Gajdobra
2 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Sremac
Vojka
2 : 1
Sloga Borac
Surduk
Borac
Jarkovci
4 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
1 : 3
Podunavac
Belegiš
Dunav
Novi Slankamen
1 : 2
Fruškogorac
Krčedin
Napredak
Popinci
6 : 0
Sremac
Deč
Srem
Sremski Mihaljevci
1 : 4
Popinci
Popinci
Kameni
Ašanja
1 : 0
Graničar
Obrež
Lovac
Karlovčić
0 : 3
Sloven
Sibač
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 7
Šumar
Ogar
Mladost
Prhovo
6 : 2
Vitez
Subotište
Barajevo
Barajevo
0 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Napredak
Medoševac
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Budućnost
Zvečka
5 : 1
Sloboda
Stubica
Šumadija
Šopić
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 0
Budućnost
Samaila
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 0
Stubal
Stubal
Polet
Voluja
3 : 0
Radenka
Radenka
Homolje
Bukovska
2 : 0
Kvarc
Neresnica
Sloga (L)
Lučica
5 : 3
Metalac
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Proleter
Požarevac
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Dunavac
Petka
Burovac
Burovac
3 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Laolac
Veliko Laole
4 : 3
Soko
Krvije
Obilić
Zabrđe
1 : 2
Budućnost
Vezičevo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
Busur
Busur
B.S.K.
Bošnjak
3 : 0
Mlava
Zabrđe
Radnik
Pankovo
2 : 2
7 juli
Lopušnik
Rudar
Stamnica
1 : 3
Mladost
Ranovac
Brana Paunović
Rašanac
0 : 5
Napredak
Trnovče
Vukan
Ždrelo
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Melnica
Melnica
0 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Mladi Radnik
Dragušica
3 : 2
Kotlenik
Guncati
Jedinstvo
Oplanić
3 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Polet
Guberevac
1 : 1
Grivac
Grivac
Vrbica
Aranđelovac
6 : 1
Gorski Car
Garaši
Misača
Misača
6 : 0
Venčani
Venčani
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 0
Krasava
Krasava
Mladost (L)
Loznica
3 : 2
Jelav
Jelav
Prva Iskra
Runjani
3 : 2
Mladost (B)
Brezjak
Napredak
Uzvece
3 : 2
Radnik
Glogovac
Omladinac
Bogatic
1 : 2
Bair
Bogatic
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 0
Sumice
Glusci
Cer
Petkovica
0 : 1
Napredak (R)
Ribari
Fortuna
Bogosavac
1 : 1
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Napredak (S)
Sevarice
2 : 3
Savacijum
Sabac
Sloga
Duvaniste
8 : 2
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Culjkovic
Culjkovic
7 : 2
Torpedo
Tabanovic
Dumaca
Dumaca
2 : 0
Ceric
Miokus
Mladost
Predvorica
3 : 2
Draginje
Draginje
Metlić
Metlić
4 : 1
Sava
Mrdjenovac
Stara Čaršija
Osaonica
4 : 1
Morava
Medveđa
Jugovići
Bogdanje
5 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac
Odžaci
0 : 0
Topoljak
Grabovac
Sebecevac
Sebecevac
4 : 1
Grkljane
Grkljane
Vitanovac 08
Vitanovac
4 : 0
Rasinac
Veliko Golovode
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Polet
Savrane
Sloga
Majdevo
2 : 0
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
5 : 0
Stitari
Stitari
Srnje
Srnje
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Globoder
Globoder
2 : 3
Dušan Ristić
Kukljin
Padez
Padez
5 : 2
BSK
Bela Voda
Zabare
Žabare
1 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Sanac
Šanac
3 : 0
Kruševica
Kruševica
Modrica
Modrica
3 : 0
Drugari
Stanci
Ribare
Ribare
9 : 0
Polet
Kobilje
Dvorane
Dvorane
1 : 2
Budućnost
Kaonik
Graničar
Miletićevo
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Krajina
Kupinik
3 : 0
Banat
Ilandža
Solunac
Banatski Sokolac
5 : 0
Janošik
Janošik
Sloga
Plavna
4 : 2
Mladost
Mali Bač
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Borac
Vizić
Kulpin
Kulpin
5 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
Labudnjača
Vajska
1 : 2
Neštin
Neštin
OFK Meljak
Meljak
0 : 0
Rožanci
Rožanci
Veliki Borak
Veliki Borak
8 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
Ropočevo
Ropočevo
2 : 1
Sibnica
Sibnica
Slatina
Slatina
0 : 9
4 juli (MP)
Mali Požarevac
Kosmaj
Ralja
10 : 1
Mladost (G)
Guberevac
Rogača
Rogača
2 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Mladost (MI)
Mala Ivanča
5 : 1
Crvena Zvezda
Ralja
Vis
Parcane
1 : 1
Stojnik
Stojnik
Pudarci
Pudarci
3 : 0
Mladost
Begaljica
Heroj
Jajinci
4 : 1
Olimpija
Beograd
Mladi proleter
Beograd
4 : 0
Mabat
Beograd
Petka
Petka
1 : 0
Strmovo
Strmovo
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Borac
Čačak
Čukarički Stankom
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar
Bara Venecija
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Mladost
Kruščić
2 : 7
Borac
Bački Gračac
PIK
Prigrevica
3 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
6 : 0
Stanišić
Stanišić
Radnički
Ratkovo
0 : 2
Polet
Karavukovo
BSK
Bački Brestovac
0 : 18
Crvenka
Crvenka
Graničar
Riđica
1 : 3
Kula
Kula
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 5
Smederevo
Smederevo
Teleoptik
Zemun
2 : 3
Zemun
Zemun
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Lokomotiva
Subotica
1 : 11
Senta
Senta
Zvižd
Kučevo
1 : 7
Železničar (P)
Požarevac
Potisje
Kanjiža
11 : 0
Jadran
Feketić
Bačka
Mol
1 : 8
Tisa
Adorjan
Tavankut
Tavankut
4 : 2
Subotica
Subotica
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Njegoš
Lovćenac
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
Smederevo
Smederevo
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Loznica
Loznica
Sloga
Kraljevo
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Bačka
Pačir
Subotica
Subotica
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Zvižd
Kučevo
2 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Seljak
Mihajlovac
3 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
MIP Presing
Požarevac
2 : 4
AF Duljaj
Topola
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
9 : 0
Bačka
Pačir
Bačka 1901 98
Subotica
5 : 0
Senta
Senta
Subotica
Subotica
10 : 0
Čantavir
Čantavir

Rukomet

Dinamo
Pancevo
21 : 31
Metaloplastika
Šabac
Priboj
Priboj
27 : 30
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Naisus
Niš
23 : 22
Smederevo
Smederevo
PKB
Padinska Skela
31 : 31
Požarevac
Požarevac
Mladost TSK
Bački Jarak
20 : 18
Obilić
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
33 : 26
Jagodina
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
37 : 31
Vrbas Carnex
Vrbas
Napredak
Kruševac
38 : 31
Nova Pazova
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Mokrin
32 : 32
Bask Soko
Beograd
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
38 : 32
Sloga
Despotovac
Kolubara 2
Lazarevac
38 : 27
Majdanpek
Majdanpek
Radnički Morava
Svilajnac
44 : 40
Šamot 65
Aranđelovac
Sindjelić
Beograd
30 : 27
Smederevo 2
Smederevo
Stari grad
Beograd
26 : 29
Radnički
Obrenovac
Novi Beograd
Beograd
40 : 15
Metalac
Valjevo
Studentski grad
Beograd
25 : 24
Zemun
Beograd
Užice
Užice
30 : 35
Bane
Raška
Jastrebac
Blace
28 : 21
Arilje
Arilje
Dubočica 54
Leskovac
26 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Hajduk Veljko
Negotin
27 : 26
Niška Banja
Niška Banja
Pirot
Pirot
42 : 28
Paraćin
Paraćin
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 26
Radnički
Ćuprija
BSK Heba
Bujanovac
10 : 0
Brestovac
Brestovac
Cepelin
Beograd
28 : 30
Max Sport
Nova Pazova
Knjaz Miloš
Aranđelovac
37 : 31
Naisa
Niš
Zaječar
Zaječar
46 : 20
Jugopetrol Radnički
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
42 : 25
Medicinar
Šabac
Kučevo
Kučevo
38 : 34
Metalac A.D.
Valjevo
Radnički Lepenica
Kragujevac
37 : 22
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Napredak
Kruševac
31 : 23
Pirot
Pirot
Mladi Radnik
Radinac
26 : 29
Radnički
Obrenovac
Zemun
Zemun
31 : 15
Metalac-Valjevo
Valjevo
Slodes
Beograd
25 : 27
Železnik 1963
Beograd
Loznica grad
Loznica
19 : 32
Sloga
Petrovac na Mlavi
Knjaževac
Knjaževac
40 : 29
RTB Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
36 : 25
Kopaonik
Brus
Niška Banja
Niška Banja
33 : 4
Knjaževac 2
Knjaževac
Vlasotince
Vlasotince
22 : 29
Dubočica
Leskovac
Radan
Lebane
19 : 19
Zaječar 2
Zaječar