XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 515 utakmica za dan
Nedelja, 17 April 2011

Fudbal

Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Dinamo
Vranje
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Rudar (K)
Kostolac
Radnički Stobeks
Klupci
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Železničar
Lajkovac
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Palić
Palić
0 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Hajduk
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Srem (J)
Jakovo
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Metalac (K)
Kraljevo
1 : 0
Bane
Raška
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Pobeda
Beloševac
Mladost (O)
Oplanići
3 : 1
Tutin
Tutin
Železničar Inon
Požarevac
0 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Seljak
Mihajlovac
0 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Homoljac
Žagubica
2 : 1
Šumadinac
Brzan
Gruža
Gruža
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Obilić
Živica
1 : 0
Borac
Žabari
Šapine
Šapine
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Jadar (ST)
Stupnica
4 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Osečina
Osečina
2 : 0
Drina
Ljubovija
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Krušik
Valjevo
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Ribnica
Mionica
Pukovac
Pukovac
5 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vučje
Vučje
4 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Moravica (S)
Subotinac
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 4
Moravac Orion
Mrštane
Mramor
Mramor
0 : 2
Ropotovo
Ropotovo
Radnički
Lubnica
2 : 1
Rembas
Resavica
Bor
Bor
1 : 0
Kablovi
Zaječar
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Slatina
Bor
2 : 1
Trajal
Kruševac
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Timočanin
Knjaževac
Borac
Bivolje
1 : 2
Župa
Aleksandrovac
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Juhor
Obrež
Zadrugar
Lazarevo
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Starčevo
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina
Novo Miloševo
3 : 2
Jedinstvo
Novi Bečej
Spartak
Debeljača
1 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Radnički (I)
Irig
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Dunav
Stari Banovci
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Vinča
Vinča
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Turbina
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
2 : 1
Bulbulderac
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Železničar
Bara Venecija
2 : 0
Borac
Ostružnica
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
1 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Rudar
Baljevac
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Radnički
Kovači
6 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Morava
Sirča
0 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Beli Orao
Bradarac
4 : 1
Mladost
Biskuplje
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Napredak
Nabrđe
Sloga (K)
Kasidol
0 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Crni Vrh
Miljević
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Omladinac
Šetonje
3 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Integral
Batuša
1 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga (B)
Burovac
1 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Omladinac (R)
Rakinac
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Napredak
Markovac
7 : 2
Drugovac
Drugovac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Cerovac
Cerovac
2 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Sloboda (L)
Lipe
2 : 0
Selevac
Selevac
Budućnost (R)
Ratari
2 : 0
Polet (T)
Trnovče
Šumadinac (S)
Stojnik
4 : 1
Junkovac
Junkovac
Aranđelovac
Aranđelovac
0 : 0
Marjan
Knić
Karađorđe
Rača
4 : 0
Partizan
Darosava
Borac (P)
Pajsijevići
1 : 6
Banja
Banja
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 0
Rača Popović
Popović
Šumadija
Toponica
2 : 3
Badnjevac
Badnjevac
Šumadinac (N)
Natalinci
0 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Antimon
Zajača
4 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Mladost
Donji Dobrić
2 : 0
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
milos pocerac
gornja vranjska
6 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Majur
Majur
3 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 1
Radnički
Koceljeva
ZSK
Valjevo
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Tulari
Tulari
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Ribnikar
Pecka
1 : 1
Brežđe
Brežđe
Trlić
Trlić
2 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Polet
Rasna
2 : 1
Perućac
Perućac
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Savinac
Visibaba
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 3
Budućnost
Arilje
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Zlatibor voda
Gostilje
4 : 1
Železničar
Požega
Radnički
Čapljinac
1 : 1
Naša krila
Belotinac
Bukovik
Razanj
10 : 0
Rad
Merošina
Omladinac
Malošište
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Rasovača
Rasovača
1 : 1
Rutevac
Rutevac
Borac
Azbresnica
3 : 1
Napredak
Aleksinac
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 2
Šumadija
Razgojna
Napredak
Bogojevce
1 : 7
Čekmin
Čekmin
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 0
Radnički
Pertate
Železničar
Brestovac
1 : 1
Mladost
Vinarce
Plantaža
Donje Stopanje
5 : 1
Sloga
Lipovica
Milanovo
Milanovo
1 : 0
Bobište
Bobište
Morava (G)
Glozane
2 : 4
Kumarevo
Kumarevo
Veternica
Leskovac
0 : 1
Gradac
Konopnica
Progres
Ladovica
2 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
MB
Mala Biljanica
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Temac
Temska
2 : 0
Prčevac
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
4 : 0
Dragoš
Pirot
Kosanica
Kuršumlija
5 : 0
Borac
Držanovac
Jastrebac
Blace
3 : 0
Partizanski put
Grudaš
Pobeda
Donje Crnatovo
2 : 4
Omladinac
Podina
Kosovac
Prokuplje
5 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Delijski Vis
Niš
4 : 2
Aluminjum
Niš
Vulkan
Brenica
1 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Vrtište
Vrtište
4 : 1
Proleter
Mezgraja
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Budućnost
Prva Kutina
0 : 1
Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički
Trupale
1 : 2
Palilulac
Niš
Mladost
Medoševac
5 : 3
OFK Niš
Niš
Čegar
Donji Matejevac
0 : 6
Omladinac
Gornji Komren
Mladost
Jovac
2 : 4
Sloga
Donje Vidovo
Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Morava
Ribare
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (D)
Drenovac
2 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Mijatovac
7 : 0
Levac
Rekovac
Istok-63
Plana
3 : 2
Mladost
Koncarevo
Dragocvet
Dragocvet
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Sloga (K)
Kobišnica
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Ključ
Podvrška
3 : 0
Rudar (B)
Bor
ŠSK
Štipina
2 : 1
Midžor
Kalna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
5 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Mladost
Sumrakovac
1 : 5
BSK
Bogovina
Omladinac
Grezna
0 : 1
Rtanj
Boljevac
Sloga (Ž)
Žučkovac
2 : 1
Rudar
Podvis
Ozren
Sokobanja
4 : 0
Borac
Vražogrnac
Proleter
Njegoševo
5 : 0
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Tisa
Adorjan
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Bačka
Mol
Delija
Mokrin
0 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Vojvodina
Perlez
4 : 1
Krajina
Krajišnik
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
3 : 1
Rusanda
Melenci
Potisje
Knićanin
3 : 2
OFK Klek
Klek
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Begej
Žitište
Partizan (G)
Gaj
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 3
Kolonija
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 10
Radnički (K)
Kovin
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Mladost
Omoljica
Polet
Izbište
1 : 4
BAK
Bela Crkva
Vršac United
Vršac
6 : 0
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 4
Slavija
Kovačica
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Tempo
Sefkerin
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
6 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
0 : 1
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
1 : 3
Stanišić
Stanišić
Graničar
Riđica
5 : 2
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
2 : 2
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Mladost
Bački Petrovac
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Stari Grad
Bačka Palanka
Borac
Šajkaš
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Šajkaš
Kovilj
4 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
Hercegovac
Gajdobra
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Železnik
Beograd
3 : 1
PIK Zemun
Zemun
Zmaj
Zemun
1 : 1
Borac
Lazarevac
Ribnica
Jovac
2 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Morava
Mrsać
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Žiča
Žiča
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Mladost
Vrdila
6 : 1
Napredak
Gračac
Šumadija
Šumarice
0 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Polet
Ratina
2 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Jablanica
Jablanica
5 : 3
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost 09
Vraćevšnica
4 : 3
Brusnica
Brusnica
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Foka
Gornji Milanovac
Velereč 94
Velereč
3 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Boljkovci
Boljkovci
1 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Ozrem
Ozrem
Šilopaj
Šilopaj
2 : 1
Ozremica
Beršići
Brezak
Pranjani
7 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Hajduk
Jovanovac
1 : 3
Azbest
Stragari
Kremenac
Rogojevac
5 : 2
Seljak
Cvetojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 4
Korićani
Korićani
Bagremar
Kragujevac
1 : 1
Ćava
Grošnica
Opornica
Opornica
1 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
3 : 5
Botunje
Botunje
Napredak
Bubušinac
2 : 1
Sloga Ć
Ćirikovac
RSK
Rabrovo
1 : 1
Desine
Desine
BSK
Brežane
2 : 1
Đerdap
Golubac
Sloga D
Dubravica
3 : 1
Makce
Makce
Jedinstvo
Duboka
5 : 1
Žika Marković uča
Miljević
Omladinac (B)
Busur
1 : 1
Mladost
Svinjarevo
Košava
Kalište
3 : 0
BSK
Boževac
Polet
Aleksandrovac
4 : 1
Radnički
Knežica
Dragoš
Oreškovica
0 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Zadrugar
Osanica
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Rudar
Krepoljin
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Udarnik
Baničina
0 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
9 : 1
Bašin
Bašin
Budućnost
Vlaški Do
0 : 2
Proleter
Mala Plana
Budućnost
Mala Krsna
7 : 1
Slavija
Smederevo
Borac (R)
Ralja
3 : 1
Skobalj
Skobalj
Kolarac
Kolari
1 : 4
Proleter
Vranovo
Jedinstvo (S)
Smederevo
2 : 0
SASK
Saraorci
Landol
Landol
0 : 2
7. Jul
Vodanj
Šumadinac
Binovac
4 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
0 : 0
Podunavac
Udovice
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Vučak
Vučak
Mladost MG
Saranovo
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
Bare
Bare
2 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Borač
1 : 1
Pobeda
Đurđevo
Bokanja
Gorovič
3 : 0
Proleter
Jelovik
Jasenica
Božurnja
1 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
BSK Belosavci
Belosavci
0 : 1
Vinča
Vinča
Mladost
Jelenac
0 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Borac
Kloka
4 : 4
Sloga
Zagorica
Bratstvo
Krupanj
0 : 4
Radjevac
Krupanj
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 1
Sloga (S)
Straža
Mladost
Borina
1 : 0
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
3 : 2
Sloga (K)
Korenita
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Rudar
Brasina
4 : 1
Stolice
Krupanj
Gorki
Glušci
0 : 1
Borac
Šabac
Drina
Badovinci
3 : 2
Proleter
Šabac
Duško
Klenje
4 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Mladost(P)
Prnjavor
4 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Petlovača
Petlovača
2 : 1
Napredak
Banovo Poilje
Omladinac
Slepčević
2 : 1
Partizan
Drenovac
Budućnost
Zminjak
1 : 0
Sloga
Bogosavac
Korman
Korman
2 : 2
Pocerina
Jevremovac
Provo
Provo
1 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Maovi MH
Maovi
0 : 3
Jelen
Jelenča
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Rankovac
Nakučani
Varna
Varna
5 : 0
Hajduk
Debrc
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Sloga Mat
Matijevac
Galeb
Cerovac
1 : 0
Mrovska
Mrovska
Rajac
Kadina Luka
1 : 3
Veliševac
Veliševac
Orao
Poljanice
3 : 1
Mladost
Osečenica
Borac
Rajkovic
5 : 0
Liplje
Liplje
Toplica
Donja Toplica
1 : 3
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Komanice
Komanice
1 : 1
Jedinstvo
Poljanice
Tešnjar
Valjevo
3 : 1
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
0 : 1
Pričević
Pričević
Dupljaj
Dupljaj
1 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Mladost (D)
Dračić
0 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Lukavac
Lukavac
1 : 1
Gradac
Valjevo
Polet
Popučke
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Radnik
Bučić
1 : 2
Koprijan
Gradište
Baličevac
Baličevac
5 : 0
Padina
Padina kod Merošine
Radnički
Kočane
3 : 0
Naisus
Rožina
Doljevac
Doljevac
7 : 0
Sloga
Jovanovac
Jasunja
Jasunja
4 : 1
Mladost
Donja Lokosnica
BSK
Buljane
2 : 2
Ursule
Ursule
Polet
Senje
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
Javor
Sladaja
4 : 1
Crni Vrh
Deonica
Radnicki
Tekija
0 : 0
Kolare
Kolare
13.April
Lomnica
2 : 4
Donji Kopaonik
Razbojna
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Pobeda
Lucina
Sloga
Lozna
4 : 1
Borac
Gornji Katun
Mladi Radnik
Bacina
4 : 0
Belović
Dedina
Mladost
Toljevac
2 : 1
Župski biseri
Lacisled
Omladinac
Pojate
6 : 1
Pakasnica
Pakasnica
Rubin
Donji Stupanj
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Žednik
Stari Žednik
1 : 1
Đurđin
Đurđin
Udarnik
Višnjevac
1 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 1
Poljoprivrednik
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Bačka 1901 B
Subotica
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Napredak
Karađorđevo
0 : 3
Mićunovo
Mićunovo
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Graničar
Đala
5 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Tisa
Padej
Sloga
Ostojićevo
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Horgoš Higlo
Horgoš
8 : 0
Tromedja
Majdan
ŽAK
Kikinda
4 : 1
Jedinstvo
Bočar
Vojvodina
Bašaid
1 : 0
Napredak
Banatska Topola
Borac
Iđoš
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Roham
Nova Crnja
4 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
5 : 0
Olimpija
Torda
Polet
Banatsko Visnjicevo
0 : 2
Napredak
Čestereg
Borac
Aleksandrovo
4 : 0
Terekves
Hetin
Mladost (V)
Vojlovica
0 : 1
Vojvodina
Crepaja
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Dolovo
Dolovo
BSK Bavanište
Bavanište
6 : 3
Unirea
Uzdin
Borac (P)
Pločica
2 : 1
Pobeda
Samoš
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 2
Glogonj
Glogonj
Omladinac (D)
Deliblato
7 : 1
Pančevo
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
1 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Ševac
Kusić
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Banat
Dupljaja
1 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Ratar
Kruščica
5 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Dunav
Banatska Palanka
3 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 1
Hajduk
Šušara
Sloga
Plandište
3 : 1
Dobrica
Dobrica
Dinamo (S)
Sonta
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Jedinstvo
Ribarevo
2 : 0
Lipar
Lipar
OFK Šikara
Sombor
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
OFK Metalac
Sombor
1 : 1
Sloga
Čonoplja
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Graničar
Gakovo
Dunav
Bački Monoštor
0 : 3
Omladinac
Deronje
Čenej
Čenej
1 : 2
Partizan
Susek
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 4
Fruškogorski partizan
Bukovac
Borac
Rakovac
3 : 2
Dinamo
Budisava
Proleter
Banoštor
3 : 2
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
2 : 0
Mladost
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
1 : 1
Bačka
Begeč
Tatra
Kisač
0 : 0
Sremac
Čerević
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 2
Napredak
Nadalj
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 1
Mladost
Radičević
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 4
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo (G)
Gospođinci
0 : 3
Bačka
Đurđevo
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 0
Miletić
Mošorin
Obilić
Vilovo
2 : 2
Sloga
Lok
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Titel
Titel
Slavija (P)
Pivnice
9 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Slavija (B)
Bođani
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Borac
Obrovac
0 : 0
Budućnost (P)
Parage
Budućnost (G)
Gložan
4 : 0
Bačka
Despotovo
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Krivanj
Selenča
Hrtkovci
Hrtkovci
6 : 0
PSK Putinci
Putinci
Graničar
Grabovci
1 : 1
Polet
Nikinci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Napredak
Žarkovac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Sremac
Dobrinci
0 : 6
Fruškogorac
Mali Radinci
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Bratstvo
Sot
3 : 2
Graničar
Jamena
Napredak
Vašica
2 : 4
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo
Morović
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
8 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Jednota
Šid
1 : 0
Sremac
Berkasovo
Omladinac (B)
Batrovci
3 : 2
Borac
Ilinci
Zmaj
Noćaj
0 : 1
Graničar
Kuzmin
Borac (VR)
Veliki Radinci
6 : 2
Sloboda
Šašinci
Borac
Martinci
5 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloga
Čalma
5 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Sremac
Jarak
Borac
Ušće
1 : 6
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vranić
Vranić
2 : 2
BSK
Brajkovac
Rabrovac
Rabrovac
3 : 1
Ivanca
Ivanca
Vlaska
Vlaska
1 : 2
Mladost
Umcari
Vrcin
Vrcin
1 : 0
Lestane
Lestane
Selo Mladenovac
Mladenovac
2 : 1
Popovic
Popovic
Bolec
Bolec
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Budućnost
Samaila
0 : 1
Stubal
Stubal
Omladinac
Drakčići
1 : 0
Kablar
Kraljevo
Miločajac
Miločaj
3 : 4
Tavnik
Tavnik
Partizan
Vrba
0 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
2 : 1
Progorelica
Progorelica
Borac
Drenovac
0 : 1
Stari momci
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
1 : 5
Divostin
Kragujevac
Studenac
Goločelo
4 : 1
Zastava
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 0
Mladost
Pajazitovo
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Mip Majdan
Požarevac
2 : 0
Metalac
Požarevac
Stig
Beranje
1 : 3
Sloga (L)
Lučica
Napredak (P)
Poljana
1 : 0
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Sopot
Požarevac
Dizel
Bare
3 : 0
Proleter
Požarevac
Mlava
Bratinac
1 : 2
Dunavac
Petka
Napredak (B)
Batovac
4 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Pek
Kusiće
5 : 1
Ram
Ram
Graničar
Zatonje
0 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Carevac
Carevac
1 : 5
Jedinstvo
Ljubinje
Sloga (T)
Topolovnik
5 : 4
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
Jedinstvo
Oplanić
1 : 2
Mladost
Pretoke
Polet
Guberevac
4 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Grivac
Grivac
6 : 1
Bečevica
Bečevica
Misača
Misača
2 : 3
B 2000
Aranđelovac
Ranilović
Ranilović
3 : 0
Gorski Car
Garaši
Kopljari
Kopljari
5 : 0
Venčani
Venčani
Mladost (B)
Brezjak
3 : 0
Polet
Loznica
Hajduk
Ribarice
5 : 2
Jelav
Jelav
Napredak
Uzvece
1 : 0
Bair
Bogatic
Mladost
Ocage
2 : 6
Stojan Lazarac
Sovljak
Sloga Trgosped
Mehovine
2 : 2
Sloga
Ridjake
Dragojevac
Dragojevac
1 : 5
Sloga
Krnic
Bobovik
Bobovik
2 : 7
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
3 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Torpedo
Lojanice
1 : 5
Borac
Vladimirci
Krnule 09
Krnule
3 : 1
Mladost
Pocerski Belotic
Žabar
Žabar
4 : 2
Mladost s
Sinosevic
Volujac
Volujac
3 : 1
Mladost
Slatina
Zablaće
Zablaće (Šabac)
6 : 2
Draginje
Draginje
Borac
Valjevo
2 : 2
Vragočanica
Vragočanica
Zadrugar
Lopatanj
0 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
3 : 2
Beloševac
Beloševac
Mladost
Gložane
5 : 2
Pobeda
Lukovica
Resavac
Subotica
3 : 0
Hum
Vrlane
Morava
Radošin
4 : 2
Radnički
Dubnica
Jedinstvo
Troponje
1 : 4
Mladi Radnik
Bobovo
Resavac
Veliki Popović
1 : 1
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Mladost
Lomnica
Mladi Radnik
Grabovica
4 : 0
OFK Dvorište
Dvorište
Resava
Bukovac
2 : 3
Rudar
Senjski Rudnik
Tomako
Trstenik
4 : 2
Morava
Medveđa
Topoljak
Grabovac
3 : 0
Beli Orlovi
Tobolac
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Modrica
Modrica
Kapidzija
Kapidzija
5 : 0
Polet
Kobilje
Omladinac
Botoš
3 : 1
Lehel
Mužlja
Proleter
Neuzina
2 : 1
MSK
Mihajlovo
Radnički
Sutjeska
0 : 2
Naftagas
Boka
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
4 : 2
Sloga
Jarkovac
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 3
Banat
Čenta
Jedinstvo
Ečka
4 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Vitorul
Straža
2 : 0
Partizan
Kajtasovo
Pobeda
Parta
0 : 3
Vinogradar
Gudurica
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 2
Omladinac
Zagajica
Sloga
Plavna
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Kulpin
Kulpin
8 : 1
Mladost
Mali Bač
Labudnjača
Vajska
2 : 5
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
0 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Mladost (P)
Pavlovci
2 : 3
Car Uroš
Jazak
Mladost (B)
Buđanovci
1 : 0
Sloga
Voganj
Borac (S)
Stejanovci
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Planinac
Rivica
Napredak
Šuljam
2 : 2
Grgurevci
Grgurevci
Borac
Radenković
3 : 2
OFK Bosut
Bosut
Srem
Sremska Rača
2 : 1
BSK
Bešenovo
Hajduk
Divoš
4 : 0
Planinac
Ležimir
Bistrica
Bistrica
0 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 0
Mladost
Cvetovac
Polet
Mirosaljci
2 : 0
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
OFK Burovo
Burovo
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
0 : 6
Stepojevac 2007
Stepojevac
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
2 : 0
Budućnost
Dudovica
Lisović 1977
Beograd
2 : 2
Rožanci
Rožanci
Beljina
Beljina
8 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Crvenka
Borča
4 : 0
Olimpija
Beograd
Mladost
Jabučki rit
2 : 1
Mabat
Beograd
GAK
Beograd
4 : 0
Kapedunum
Beograd
Dunavac
Dunavac
2 : 6
Sveti Stefan
Slanci
Busije
Zemun
5 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
Borac
Zemun
2 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
BUSK
Beograd
0 : 1
Seceranac Ada
Beograd
Kozara
Beograd
0 : 3
Institut
Zemun Polje
Požarevac
Požarevac
4 : 0
LASK
Lazarevac
Mačva
Šabac
1 : 3
Sloga
Zemun
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 3
Napredak
Kruševac
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 1
Šabac
Šabac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 3
Spartak Jaffa
Subotica
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
BSK Borča
Borča
Zadrugar
Srpski Miletić
4 : 1
Borac
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
4 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
0 : 0
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
2 : 4
Stanišić
Stanišić
Graničar
Riđica
1 : 2
Polet
Karavukovo
Kula
Kula
2 : 3
Crvenka
Crvenka
Karadjordje
Topola
7 : 4
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Mladi radnik (P)
Požarevac
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Rudar
Kostolac
Timok
Zaječar
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 0
Jagodina
Jagodina
Loznica
Loznica
2 : 2
Borac
Čačak
Zemun
Zemun
0 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Morava
Velika Plana
0 : 1
Železničar (P)
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
Smederevo
Smederevo
4 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Radnik
Stari Tamiš
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
6 : 4
Dolina
Padina
Proleter
Njegoševo
0 : 3
Potisje
Kanjiža
Čoka
Čoka
7 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bajša
Bajša
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Tisa
Adorjan
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
2 : 0
Bačka
Mol
Radnički (N)
Niš
3 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
Partizan
Beograd
4 : 0
Jagodina
Jagodina
Loznica
Loznica
2 : 0
Borac
Čačak
Bežanija
Beograd
1 : 3
Sloga
Kraljevo
Zemun
Zemun
0 : 6
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Kruševac
Kruševac
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Zvižd
Kučevo
2 : 1
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Morava
Velika Plana
7 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Mladi radnik (P)
Požarevac
Seljak
Mihajlovac
4 : 1
Rudar
Kostolac
Panter
Požarevac
0 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Spartak (D)
Debeljača
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Mika Antić
Pančevo
4 : 2
OFK Plandište
Plandište
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
4 : 14
Dolina
Padina
Bačka
Pačir
14 : 0
Palić
Palić
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
0 : 2
Bačka 1901 98
Subotica
Dolina
Padina
3 : 0
Dinamo
Pančevo

Košarka

Kraljevo
Kraljevo
66 : 44
Play Off
Užice
Jagodina 2001
Jagodina
82 : 68
Basket Stars
Kragujevac
Mladost Kolubara
Lazarevac
78 : 62
Moravac
Čačak

Odbojka

SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Đerdap
Kladovo
Partizan
Lipljan
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 2
Knez Lazar
Kruševac
Užice
Užice
1 : 3
Antena
Kruševac
Lučani
Lučani
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 35
Spartak Vojput
Subotica
Dubočica 54
Leskovac
23 : 30
Topličanin
Prokuplje
Napredak
Kruševac
26 : 20
Proleter Superprotein
Zrenjanin
ORK Beograd
Beograd
41 : 30
Pirot
Pirot