XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 278 utakmica za dan
Subota, 28 Maj 2011

Fudbal

Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 0
FAP
Priboj
Budućnost
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Rudar (K)
Kostolac
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mačva
Šabac
1 : 2
Železničar
Lajkovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Vujić voda
Valjevo
Dubočica
Leskovac
4 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Žitorađa
Žitorađa
7 : 4
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Svrljig
Svrljig
Timok
Zaječar
2 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Car Konstantin
Niš
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
3 : 4
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Solunac
Rastina
1 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Veternik Viskol
Veternik
1 : 0
Senta
Senta
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Dolina
Padina
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Cement
Beočin
Donji Srem
Pećinci
4 : 2
Tekstilac Ites
Odžaci
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Mladost (A)
Apatin
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Dorćol
Beograd
1 : 0
Palilulac
Krnjača
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Bane
Raška
Partizan (C)
Cerovac
1 : 0
Pobeda
Beloševac
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 0
Mladost (O)
Oplanići
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Polet (T)
Trbušani
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 1
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Gruža
Gruža
Morava (VH)
Vladičin Han
2 : 2
Moravac Orion
Mrštane
Sloga
Leskovac
8 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 0
Moravica (S)
Subotinac
SFS Borac
Paraćin
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Dinamo
Pančevo
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Borac
Starčevo
0 : 0
Bačka (P)
Pačir
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 4
Zadrugar
Lazarevo
Spartak
Debeljača
2 : 5
Radnički (B)
Bajmok
Obilić
Novi Kneževac
2 : 1
AFK
Ada
Jedinstvo
Novi Bečej
4 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 0
Radnički (Z)
Zrenjanin
Milutinac
Zemun
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Turbina
Beograd
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Grdica
Grdica
3 : 2
Radnički
Kovači
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Seljak
Male Pčelice
3 : 8
Sloboda
Grbice
Srbija
Ilicevo
1 : 0
Buducnost
Resnik
Cerovac
Cerovac
0 : 2
Jadran
Kragujevac
Sumadinac
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Arsenal
Kragujevac
1 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
5 : 1
Sloga (L)
Lužnice
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 2
Marsic
Marsic
Šumadija
Čumić
1 : 0
Kosutnjak
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
4 : 0
Vinogradi DB
Kragujevac
Polet (SD)
Suvi Do
3 : 1
Mladost
Biskuplje
Marjan
Knić
2 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Mačva 2005
Bogatić
2 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Sindjelić
Lipnica
3 : 2
milos pocerac
gornja vranjska
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 2
Kačer
Belanovica
Rubribreza
Rubribreza
1 : 0
Trlić
Trlić
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 2
Ribnikar
Pecka
Mladost
Vračević
2 : 1
Tulari
Tulari
Banjani
Banjani
8 : 3
Brežđe
Brežđe
Budućnost
Arilje
7 : 2
Omladinac
Zdravčići
Sevojno
Sevojno
7 : 0
Savinac
Visibaba
Mladost (O)
Orljane
1 : 4
Toplica
Šarlinac
Omladinac
Malošište
9 : 1
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Prčevac
Pirot
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
5 : 0
Zadrugar
Krupac
Lužnica
Babušnica
13 : 0
Borac
Barje Čiflik
Partizanski put
Grudaš
7 : 4
Trbunje
Trbunje
Polet
Samarinovac
1 : 2
Omladinac
Podina
Borac
Držanovac
1 : 6
Dobrič
Pejkovac
Topličanin
Prokuplje
11 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Dunđerski
Voljčinac
2 : 2
Jug Bogdan
Đakus
OFK Niš
Niš
1 : 1
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Palilulac
Niš
2 : 0
Proleter
Mezgraja
Krivelj
Krivelj
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Poreč
Donji milanovac
4 : 0
Rajac
Rajac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
Zlot
Zlot
1 : 3
Dunav
Prahovo
Temnić
Varvarin
4 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Sloga
Dašnica
2 : 3
Poljoprivrednik
Počekovina
Bošnjane
Bošnjane
1 : 1
FUD
Brus
Dedina
Dedina
4 : 1
Mladost
Donji Katun
Jadran
Feketić
1 : 1
Čoka
Čoka
Sloboda
Stara Moravica
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Begej
Žitište
4 : 1
Bilećanin
Sečanj
Krajina
Krajišnik
2 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
BAK
Bela Crkva
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Slavija
Kovačica
Mladost
Kruščić
1 : 1
ŽAK
Sombor
Borac
Bački Gračac
0 : 3
Stanišić
Stanišić
Radnički
Ratkovo
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Mladost
Bački Petrovac
5 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac
Šajkaš
2 : 2
Tvrdjava
Bač
Šajkaš
Kovilj
3 : 1
Slavija
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Bečej
Bečej
0 : 1
Vrbas
Vrbas
Sloven
Ruma
3 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Partizan
Vitojevci
9 : 1
Železničar
Inđija
Hajduk (Š)
Šimanovci
1 : 1
Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar
Adaševci
5 : 1
Mladost
Kupinovo
Jadran
Golubinci
3 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
IM Rakovica
Rakovica
4 : 2
PIK Zemun
Zemun
Obilić
Beograd
3 : 7
Poštar - Zvezdara
Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 2
Komgrap
Beograd
Prva Iskra
Barič
2 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Policajac
Beograd
2 : 4
Zmaj
Zemun
Mlada krila
Metikoši
1 : 0
Olimpik
Novi Pazar
Kragujevac
Kragujevac
0 : 5
Azbest
Stragari
Đerdap
Golubac
3 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
Palanka
Smederevska Palanka
1 : 1
Šumadija
Azanja
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 2
Šamot
Aranđelovac
Sloga
Zagorica
3 : 4
OFK Šatornja
Šatornja
Crnča
Crnča
0 : 3
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Borac
Šabac
4 : 1
Sloga
Bogosavac
Mladi Borac
Zivkovo
6 : 2
Mladost
Donja Lokosnica
Mladost
Kutles
3 : 1
BSK
Belanovce
Navalin
Navalin
4 : 2
Jasunja
Jasunja
Nomanica
Nomanica
0 : 0
Moravac
Guberevac
Goblen
Badince
1 : 1
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 0
Real
Donja Jajna
Umac
Miroševce
2 : 0
Bratstvo
Bratmilovce
Mladost (S)
Sikirica
1 : 2
Polet
Senje
Rudar
Plazane
3 : 0
BSK
Buljane
Mladi Radnik
Novo Laniste
4 : 3
Ursule
Ursule
Mladost (D)
Dublje
6 : 4
Mladi Radnik
Novo Laniste
Ursule
Ursule
8 : 4
Sloboda
Suljkovac
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Kupci
Kupci
Pobeda
Lucina
2 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo
Stopanja
4 : 5
Mladost
Toljevac
Olimpija
Gunaroš
0 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Naftagas
Boka
6 : 3
Banat
Čenta
Lehel
Mužlja
0 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički Ratar
Jaša Tomić
2 : 0
Jedinstvo
Ečka
Radnički
Sutjeska
3 : 0
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 0
Sremac
Čerević
Sloga Borac
Surduk
3 : 4
Podunavac
Belegiš
Sloga
Maradik
4 : 3
Fruškogorac
Krčedin
Sremac
Vojka
9 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Jarkovci
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
Sremac
Deč
2 : 3
Graničar
Obrež
OFK Brestač
Brestač
1 : 2
Sloven
Sibač
Napredak
Popinci
0 : 8
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
2 : 3
Mladost
Prhovo
Lovac
Karlovčić
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 3
Mladost (B)
Baroševac
Barajevo
Barajevo
2 : 1
Krtinska
Krtinska
Napredak
Medoševac
5 : 1
Mladost (Č)
Čibutkovica
Budućnost
Zvečka
1 : 0
Vranić
Vranić
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Polet
Voluja
2 : 1
Kvarc
Neresnica
Burovac
Burovac
1 : 1
Budućnost
Vezičevo
Soko
Krvije
0 : 1
Busur
Busur
Dobrnje
Dobrnje
0 : 4
Mlava
Zabrđe
Laolac
Veliko Laole
3 : 0
7 juli
Lopušnik
Obilić
Zabrđe
3 : 2
Radnik
Pankovo
Zadrugar
Tabanovac
2 : 0
B.S.K.
Bošnjak
Mladost
Ranovac
1 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rudar
Stamnica
5 : 0
Melnica
Melnica
Brana Paunović
Rašanac
0 : 5
Vukan
Ždrelo
Kotlenik
Guncati
4 : 0
Bečevica
Bečevica
Mladi Radnik
Dragušica
2 : 2
Polet
Guberevac
22 Februar
Tulezi
0 : 1
Kopljari
Kopljari
Vrbica
Aranđelovac
3 : 3
Misača
Misača
Jedinstvo
Zavlaka
4 : 3
Cerova
Cerova
7. Juli
Bela Crkva
0 : 1
Krasava
Krasava
Borac (L)
Lesnica
4 : 0
Polet
Loznica
Mladost (L)
Loznica
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
Napredak (R)
Ribari
4 : 3
Buducnost
Dobric
Sloga
Duvaniste
11 : 0
Fortuna
Bogosavac
Cer
Petkovica
1 : 4
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
5 : 4
Torpedo
Tabanovic
Culjkovic
Culjkovic
3 : 2
Savacijum
Sabac
Volujac
Volujac
6 : 0
Metlić
Metlić
Dumaca
Dumaca
4 : 0
Žabar
Žabar
Stara Čaršija
Osaonica
5 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Ribnik
Gornji Ribnik
9 : 3
Topoljak
Grabovac
Grkljane
Grkljane
2 : 0
Polet
Savrane
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Bukovica
Bukovica
Sebecevac
Sebecevac
3 : 0
Stitari
Stitari
Vitanovac 08
Vitanovac
0 : 1
Rasina
Vitanovac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Sloga
Majdevo
BSK
Bela Voda
0 : 3
Parunovac
Parunovac
Dušan Ristić
Kukljin
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Srnje
Srnje
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Globoder
Globoder
0 : 3
Sanac
Šanac
Padez
Padez
2 : 7
Zabare
Žabare
Mladost
Djunis
1 : 0
Drugari
Stanci
Modrica
Modrica
2 : 4
Budućnost
Kaonik
Ribare
Ribare
0 : 2
Dvorane
Dvorane
Graničar
Miletićevo
7 : 1
Napredak
Dužine
Krajina
Kupinik
1 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Heroj
Jajinci
1 : 2
Kapedunum
Beograd
Mladi proleter
Beograd
1 : 0
GAK
Beograd
Spartak Jaffa
Subotica
4 : 1
Mašinac PZP
Niš
Šabac
Šabac
1 : 5
LASK
Lazarevac
Napredak
Kruševac
8 : 0
Sloga
Zemun
Borac
Čačak
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Rad
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Mladost
Kruščić
3 : 1
ŽAK
Sombor
Borac
Bački Gračac
6 : 1
Stanišić
Stanišić
Radnički
Ratkovo
12 : 0
BSK
Bački Brestovac
Beograd
Beograd
5 : 1
Timok
Zaječar
Zemun
Zemun
2 : 0
Loznica
Loznica
Rad
Beograd
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Borac
Čačak
Bačka
Pačir
3 : 5
Senta
Senta
Radnički Gladiolus
Tornjoš
3 : 2
Palić
Palić
Akademija
Senta
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Pančevo
Pančevo
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
OFK Stenli
Glogonj Opovo
7 : 0
Borac (S)
Starčevo
Jadran
Feketić
1 : 8
Čoka
Čoka
Sloboda
Stara Moravica
0 : 1
Preporod
Novi Žednik
Zemun
Zemun
0 : 5
Loznica
Loznica
Smederevo
Smederevo
0 : 6
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Kruševac
Kruševac
1 : 4
OFK Paraćin
Paraćin
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Napredak
Kruševac
Rad
Beograd
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Sloga
Kraljevo
1 : 0
Borac
Čačak
Čoka
Čoka
6 : 0
Senta
Senta
Tisa
Adorjan
0 : 6
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Subotica
Subotica
3 : 0
AFK
Ada
Zvižd
Kučevo
7 : 3
Rudar
Kostolac
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 3
Pinkum
Veliko Gradište
Seljak
Mihajlovac
4 : 2
MIP Presing
Požarevac
Pančevo
Pančevo
0 : 1
Spartak (D)
Debeljača
OFK Stenli
Glogonj
3 : 0
Borac (S)
Starčevo
Bačka
Pačir
6 : 0
Čantavir
Čantavir
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
9 : 0
Bačka 1901 99
Subotica
Subotica
Subotica
4 : 0
AFK
Ada
Palić
Palić
0 : 13
Vinogradar
Hajdukovo

Košarka

Partizan
Beograd
98 : 68
FMP
Železnik
Hemofarm
Vršac
96 : 66
Radnički
Kragujevac

Rukomet

Radnički
Kragujevac
33 : 25
Crvena Zvezda
Beograd
PKB
Padinska Skela
27 : 24
Naisus
Niš
Požarevac
Požarevac
37 : 37
Vranje
Vranje
Partizan
Beograd
46 : 25
Priboj
Priboj
Vojvodina Železničar
Novi Sad
35 : 36
Jugović Unimet
Kać
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
27 : 27
Crvenka
Crvenka
Zlatar
Nova Varoš
33 : 35
Obilić
Beograd
Mladost TSK
Bački Jarak
22 : 26
Spartak Vojput
Subotica
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 26
Nova Pazova
Nova Pazova
Napredak
Kruševac
33 : 26
Crvena Zvezda
Mokrin
Sloga
Despotovac
30 : 30
Šamot 65
Aranđelovac
Mladost Palanački Kiseljak
Smederevska Palanka
29 : 35
Smederevo 2
Smederevo
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
40 : 34
Radnički
Obrenovac
Kolubara 2
Lazarevac
30 : 27
Metalac
Valjevo
Radnički Morava
Svilajnac
36 : 34
Zemun
Beograd
Sindjelić
Beograd
34 : 31
Studentski grad
Beograd
Stari grad
Beograd
30 : 31
Novi Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
23 : 26
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 19
Topličanin
Prokuplje
Đerdap
Kladovo
28 : 31
Knjaževac
Knjaževac
Sloga
Požega
39 : 27
Vlasotince
Vlasotince
Bor 2
Bor
23 : 23
15 oktobar
Velika Drenova
Jastrebac
Blace
27 : 23
Dubočica 54
Leskovac
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 21
Naisus 2
Niš
Pirot
Pirot
48 : 22
Brestovac
Brestovac
Bela Palanka
Bela Palanka
35 : 27
Aleksinac
Aleksinac
Knjaževac
Knjaževac
28 : 22
Raška
Raška
RTB Bor
Bor
39 : 30
Topličanin
Prokuplje
Naisa 3
Niš
38 : 27
Kopaonik
Brus
Župa
Aleksandrovac
34 : 29
Đerdap
Kladovo