XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 284 utakmica za dan
Nedelja, 22 Avgust 2010

Fudbal

Inđija
Inđija
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Javor
Ivanjica
0 : 0
Spartak ZV
Subotica
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
BASK
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Vranje
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
FAP
Priboj
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Budućnost
Valjevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 4
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Dolina
Padina
2 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Palić
Palić
1 : 3
Donji Srem
Pećinci
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Šumadija (J)
Jagnjilo
1 : 0
Grafičar
Beograd
Srem (J)
Jakovo
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Hajduk
Beograd
Tutin
Tutin
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladost (O)
Oplanići
1 : 3
Bane
Raška
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Jošanica
Novi Pazar
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Železničar Inon
Požarevac
2 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Crvena zvezda (S)
Suvodol
0 : 1
Borac
Žabari
Šapine
Šapine
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Obilić
Živica
2 : 2
Šumadinac
Brzan
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
Polimlje
Prijepolje
1 : 3
Krušik
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
6 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Osečina
Osečina
2 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Mramor
Mramor
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Mladost (B)
Bosilegrad
4 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Moravica (S)
Subotinac
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Vučje
Vučje
4 : 1
Sloga
Leskovac
Radnički
Lubnica
4 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Juhor
Obrež
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Trgovački
Jagodina
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Borac
Bivolje
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Slatina
Bor
3 : 1
Rembas
Resavica
Majdanpek
Majdanpek
2 : 1
Bor
Bor
Radnički (I)
Irig
0 : 1
Budućnost
Mladenovo
Dunav
Stari Banovci
4 : 1
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
1 : 0
Metalac AV
Futog
Borac
Novi Sad
4 : 4
Mladost
Turija
Bulbulderac
Beograd
3 : 3
Milutinac
Zemun
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 1
Turbina
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 2
PKB
Padinska skela
Železničar
Bara Venecija
0 : 0
IMT
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (R)
Rudovci
2 : 0
Vinča
Vinča
Sremčica
Sremčica
0 : 0
Trudbenik
Beograd
Rudar
Baljevac
2 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Radnik
Ušće
0 : 0
Radnički
Kovači
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Morava
Sirča
Ibar
Mataruška Banja
0 : 2
Borac (A)
Adrani
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Sloga (B)
Burovac
2 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Integral
Batuša
3 : 0
Vihor
Маljurevac
Omladinac
Šetonje
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Dunavac
Kisiljevo
2 : 1
Napredak
Nabrđe
Crni Vrh
Miljević
1 : 1
Mladost
Biskuplje
Sloga (K)
Kasidol
3 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Mladi radnik
Radinac
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Napredak
Markovac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Omladinac (R)
Rakinac
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Drugovac
Drugovac
2 : 2
Sloboda (L)
Lipe
Sloga (M)
Miloševac
2 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Šumadinac (N)
Natalinci
5 : 1
Rača Popović
Popović
Šumadija
Toponica
3 : 0
Partizan
Darosava
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 0
Marjan
Knić
Borac (P)
Pajsijevići
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Karađorđe
Rača
2 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Antimon
Zajača
3 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Dobrava
Vukošić
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Napredak
Mačvanski Belotić
2 : 1
Mladost
Donji Dobrić
Spartak
Ljig
1 : 2
Sovljak
Sovljak
OFK Divci
Divci
0 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Trlić
Trlić
0 : 0
Ribnikar
Pecka
Železničar
Požega
1 : 0
Budućnost
Arilje
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 3
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo
Kalenić
1 : 3
Savinac
Visibaba
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Ariljska rampa
Požega
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Bukovik
Razanj
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
Radnički
Čapljinac
2 : 1
Omladinac
Malošište
Dobrič
Brest
2 : 1
Morava
Žitkovac
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Jastrebac
Tešica
Rad
Merošina
2 : 4
Rasovača
Rasovača
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Borac
Azbresnica
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 2
Napredak
Aleksinac
Rutevac
Rutevac
2 : 0
Knežica
Knežica
Sloga
Lipovica
6 : 2
Šumadija
Razgojna
Bobište
Bobište
1 : 5
Mladost
Vinarce
Jablanica
Medveđa
1 : 3
Čekmin
Čekmin
Milanovo
Milanovo
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Plantaža
Donje Stopanje
6 : 0
Napredak
Bogojevce
Železničar
Brestovac
2 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Morava (L)
Leskovac
3 : 0
Polet
Stajkovce
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
MB
Mala Biljanica
1 : 6
SFK Moravac
Predejane
Progres
Ladovica
0 : 0
Veternica
Leskovac
Vrtište
Vrtište
0 : 3
Delijski Vis
Niš
Vulkan
Brenica
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 1
Radnički
Trupale
Proleter
Mezgraja
0 : 2
Mladost
Medoševac
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 4
Omladinac
Gornji Komren
Mladost
Jovac
0 : 0
Mladost
Koncarevo
Kupinovac
Kupinovac
1 : 1
Levac
Rekovac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Buducnost
Miliva
Istok-63
Plana
3 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Lugomir
Rakitovo
Nemetali
Donja Bela Reka
8 : 3
Ključ
Podvrška
Slatina (N)
Negotin
1 : 2
Brestovac
Brestovac
Brodoremont
Kladovo
1 : 0
Dunav
Prahovo
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
Bačka
Mol
3 : 3
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
1 : 1
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
3 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Polet (N)
Nakovo
1 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 3
Potisje
Knićanin
Rusanda
Melenci
6 : 1
OFK Klek
Klek
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 2
Partizan (G)
Gaj
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Kolonija
Kovin
3 : 0
Vršac United
Vršac
Mladost
Omoljica
4 : 1
Vulturul
Grebenac
Jugoslavija
Jabuka
1 : 2
Slavija
Kovačica
Kula
Kula
2 : 2
Hajduk
Stapar
Graničar
Riđica
4 : 1
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
3 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
0 : 0
PIK
Prigrevica
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Dunavac
Grocka
0 : 4
Železnik
Beograd
Baćevac
Baćevac
2 : 1
Rudar
Zeoke
Strelac
Mislođin
1 : 3
Zmaj
Zemun
PIK Zemun
Zemun
1 : 3
Komgrap
Beograd
Borac
Lazarevac
2 : 2
Podunavac
Ritopek
Olimpik
Novi Pazar
1 : 1
Lazac
Lazac
Polet
Ratina
2 : 1
Napredak
Gračac
Šumadija
Šumarice
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Mladost
Vrdila
1 : 3
Mlada krila
Metikoši
Žiča
Žiča
0 : 1
Ribnica
Jovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 2
Morava
Mrsać
Botunje
Botunje
1 : 1
Ćava
Grošnica
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 2
Korićani
Korićani
Opornica
Opornica
1 : 1
Seljak
Cvetojevac
Šumarice 2008
Kragujevac
0 : 3
Azbest
Stragari
Kremenac
Rogojevac
1 : 4
Dobrača
Dobrača
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 2
Makce
Makce
Sloga D
Dubravica
4 : 1
Desine
Desine
BSK
Brežane
3 : 2
Napredak
Bubušinac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
RSK
Rabrovo
Rudar
Krepoljin
3 : 2
Mladost
Svinjarevo
Omladinac (S)
Starčevo
2 : 0
Zadrugar
Osanica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Radnički
Knežica
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
BSK
Boževac
Dragoš
Oreškovica
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Polet
Aleksandrovac
1 : 5
Košava
Kalište
Vodice
Vodice
4 : 0
Mramorac
Mramorac
Šumadija
Azanja
2 : 6
Pobeda
Golobok
Budućnost
Vlaški Do
2 : 1
Udarnik
Baničina
Bačinac
Bačinac
3 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
Rudar
Brasina
1 : 4
Sloga (K)
Korenita
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Granit
Radalj
6 : 1
Bratstvo
Krupanj
Mladost
Borina
4 : 1
Velika Reka
Podgaj
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 4
Radjevac
Krupanj
Gorki
Glušci
2 : 0
Sloga
Bogosavac
Mladi Borac
Dublje
2 : 2
Partizan
Drenovac
Budućnost
Zminjak
4 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Omladinac
Slepčević
1 : 2
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Petlovača
Petlovača
0 : 3
Proleter
Šabac
Mladost(P)
Prnjavor
0 : 1
Borac
Šabac
Duško
Klenje
3 : 1
Drina
Badovinci
Varna
Varna
1 : 1
Sloga Mat
Matijevac
Galeb
Cerovac
1 : 0
Rankovac
Nakučani
Vlašić
Donje Crniljevo
0 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Korman
Korman
5 : 1
Karađorđe
Mišar
Pričinović
Pocerski Pričinović
5 : 1
Maovi MH
Maovi
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Hajduk
Debrc
Provo
Provo
2 : 5
Pocerina
Jevremovac
Mladost Zvezd
Zvezd
1 : 3
Jelen
Jelenča
Toplica
Donja Toplica
0 : 2
Veliševac
Veliševac
Jedinstvo
Poljanice
2 : 6
Mladost
Osečenica
Komanice
Komanice
1 : 0
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Borac
Rajkovic
5 : 1
Orao
Poljanice
Sloboda
Suljkovac
3 : 3
Kolare
Kolare
Radnicki
Tekija
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Javor
Sladaja
3 : 1
Napredak
Svojnovo
Polet
Senje
5 : 0
BSK
Buljane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 1
Sloga
Lozna
Kupci
Kupci
3 : 0
Omladinac
Pojate
Belović
Dedina
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Proleter
Mramorak
Vojvodina
Crepaja
4 : 0
Borac (P)
Pločica
Dolovo
Dolovo
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Unirea
Uzdin
2 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Pobeda
Samoš
3 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Ratar
Kruščica
0 : 4
Ševac
Kusić
Banat
Dupljaja
0 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Hajdučica
Hajdučica
8 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 4
Sloga
Plandište
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Hajduk
Šušara
1 : 0
Dobrica
Dobrica
Panonija
Lalić
4 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac
Deronje
1 : 0
Graničar
Gakovo
Dunav
Bački Monoštor
5 : 1
Sloga
Čonoplja
Terekveš
Svilojevo
5 : 0
Lipar
Lipar
OFK Metalac
Sombor
4 : 3
Dinamo (S)
Sonta
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Borac
Rakovac
5 : 1
Čenej
Čenej
Fruškogorac
Sremska Kamenica
8 : 0
Proleter
Banoštor
Partizan
Susek
0 : 0
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
2 : 2
Tatra
Kisač
Bačka
Begeč
0 : 3
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 1
PSK Putinci
Putinci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 3
Jedinstvo
Platičevo
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 1
Napredak
Žarkovac
Fruška Gora
Ruma
0 : 0
Polet
Nikinci
Sremac
Dobrinci
0 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Graničar
Grabovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Napredak
Vašica
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Bratstvo
Sot
6 : 0
Jedinstvo
Morović
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
2 : 1
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Graničar
Jamena
1 : 1
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
0 : 1
Omladinac (B)
Batrovci
OFK Bingula
Bingula
3 : 0
Borac
Ilinci
Omladinac (M)
Molovin
3 : 1
Sremac
Berkasovo
Miločajac
Miločaj
1 : 0
Budućnost
Samaila
Omladinac
Drakčići
2 : 3
Partizan
Vrba
Stubal
Stubal
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Kablar
Kraljevo
2 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
Tavnik
Tavnik
5 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Progorelica
Progorelica
4 : 2
Zvezda
Čukojevac
Dunavac
Petka
4 : 0
Metalac
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 2
Proleter
Požarevac
Napredak (B)
Batovac
3 : 3
Sopot
Požarevac
Mlava
Bratinac
2 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Dizel
Bare
3 : 0
Sloga (L)
Lučica
Dunav
Ostrovo
2 : 4
Mip Majdan
Požarevac
BSK Borča
Borča
0 : 1
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Železničar
Bara Venecija
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Banat
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Borac
Čačak
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Kula
Kula
8 : 2
Hajduk
Stapar
Graničar
Riđica
1 : 3
ŽAK
Sombor
BSK
Bački Brestovac
6 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Bukovac
9 : 0
PIK
Prigrevica
Kordun
Kljajićevo
1 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Timok
Zaječar
1 : 1
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 3
Partizan
Beograd
Bačka
Mol
0 : 3
Čantavir
Čantavir
Krivaja
Krivaja
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tisa
Adorjan
1 : 2
Preporod
Novi Žednik
Bajša
Bajša
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Sloga
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Zemun
Zemun
3 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
Bežanija
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Bačka 1901 98
Subotica
13 : 1
Palić
Palić

Vaterpolo

Goč
Vrnjačka Banja
14 : 13
Kraljevo
Kraljevo
Senta
Senta
17 : 10
Paraćin
Paraćin