XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2011

Fudbal

Sinđelić
Niš
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Vranje
4 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Napredak
Kruševac
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Banat
Zrenjanin
1 : 0
Big bul Radnički
Šid
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Zemun
Zemun
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
Novi Sad
Novi Sad
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
BASK
Beograd
2 : 1
Radnički (S)
Sombor
Bežanija
Beograd
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 2
Jedinstvo
Ub
FAP
Priboj
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Mačva
Šabac
1 : 2
Radnički Stobeks
Klupci
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 2
Sloga (P)
Požega
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 0
Vujić voda
Valjevo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Dubočica
Leskovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Sloga (D)
Despotovac
3 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Kopaonik
Brus
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Radnik
Surdulica
4 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Car Konstantin
Niš
Timok
Zaječar
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Bane
Raška
4 : 0
Pobeda
Beloševac
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Tutin
Tutin
Partizan (C)
Cerovac
7 : 2
Mladost (O)
Oplanići
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Mokra Gora
Zubin Potok
1 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Železničar Inon
Požarevac
6 : 4
Borac
Žabari
Zvižd
Kučevo
4 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (D)
Drmno
4 : 3
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Šumadinac
Brzan
2 : 1
Šapine
Šapine
Vrbovac
Vrbovac
4 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Železničar (S)
Smederevo
2 : 1
Obilić
Živica
Seljak
Mihajlovac
0 : 3
Gruža
Gruža
Homoljac
Žagubica
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Jadar (ST)
Stupnica
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
Zlatar
Nova Varoš
5 : 3
Ribnica
Mionica
Krušik
Valjevo
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Drina
Ljubovija
1 : 2
Loznica
Loznica
Sloga (S)
Sjenica
5 : 3
Polimlje
Prijepolje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
5 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Osečina
Osečina
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Radan
Lebane
Pusta Reka
Bojnik
1 : 3
Moravac Orion
Mrštane
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Ropotovo
Ropotovo
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 3
Mramor
Mramor
Zaplanjac
Gadžin Han
3 : 0
Mladost (B)
Bosilegrad
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 2
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Leskovac
3 : 1
Moravica (S)
Subotinac
Vučje
Vučje
8 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Radnički
Lubnica
4 : 2
Župa
Aleksandrovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Trajal
Kruševac
0 : 3
Juhor
Obrež
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Trgovački
Jagodina
Kablovi
Zaječar
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Rembas
Resavica
1 : 0
Borac
Bivolje
Bor
Bor
1 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac
Majdanpek
Majdanpek
5 : 0
Slatina
Bor
Milutinac
Zemun
4 : 3
Lokomotiva
Beograd
Slavija
Beograd
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Radnički (R)
Rudovci
2 : 2
Trudbenik
Beograd
Budućnost
Dobanovci
7 : 0
Vinča
Vinča
Železničar
Bara Venecija
4 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Borac
Ostružnica
2 : 2
IMT
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 2
PKB
Padinska skela
Bulbulderac
Beograd
1 : 1
Turbina
Beograd
Radnički
Kovači
3 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Morava
Sirča
0 : 2
Rudar
Baljevac
Grdica
Grdica
2 : 2
Radnik
Ušće
Borac (A)
Adrani
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
1 : 4
Karađorđe
Kraljevo
Borac (V)
Vraneši
4 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Crni Vrh
Miljević
2 : 0
Beli Orao
Bradarac
Dunavac
Kisiljevo
0 : 0
Sloga (K)
Kasidol
Omladinac
Šetonje
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Integral
Batuša
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Sloga (B)
Burovac
3 : 0
Napredak
Nabrđe
Polet (SD)
Suvi Do
4 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Borac (VL)
Veliko Laole
5 : 3
Vihor
Маljurevac
Bata Bulić
Bistrica
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Mladi radnik
Radinac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Selevac
Selevac
Sloga (M)
Miloševac
2 : 0
Polet (T)
Trnovče
Omladinac (R)
Rakinac
1 : 0
Glavaš
Glibovac
Napredak
Markovac
2 : 1
Budućnost (R)
Ratari
Lunjevac
Lunjevac
2 : 1
Sloboda (L)
Lipe
Cerovac
Cerovac
1 : 1
Udarnik
Lozovik
Badnjevac
Badnjevac
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Rača Popović
Popović
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Banja
Banja
1 : 1
Karađorđe (T)
Topola
Partizan
Darosava
3 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 1
Šumadija
Toponica
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Karađorđe
Rača
0 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Antimon
Zajača
6 : 5
Dobrava
Vukošić
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 2
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Lipolist
Lipolist
2 : 3
Radnički
Koceljeva
Mladost
Donji Dobrić
3 : 1
Majur
Majur
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 3
milos pocerac
gornja vranjska
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
OFK Divci
Divci
2 : 1
Brežđe
Brežđe
Spartak
Ljig
3 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
GP Zlatibor
Užice
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 3
Polet
Rasna
Jedinstvo
Kalenić
2 : 3
Jasen
Brodarevo
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 1
Perućac
Perućac
Železničar
Požega
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
Luna Avijatičar
Vranjani
0 : 5
Savinac
Visibaba
Mladost (O)
Orljane
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Toplica
Šarlinac
5 : 0
Rutevac
Rutevac
Rad
Merošina
3 : 2
Napredak
Aleksinac
Radnički
Čapljinac
2 : 3
Rasovača
Rasovača
Omladinac
Malošište
2 : 0
Morava
Žitkovac
Prčevac
Pirot
2 : 1
Zadrugar
Krupac
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Delijski Vis
Niš
Budućnost
Prva Kutina
2 : 0
Vrtište
Vrtište
Radnički
Trupale
1 : 2
Vulkan
Brenica
Mladost
Medoševac
4 : 1
Aluminjum
Niš
Čegar
Donji Matejevac
3 : 4
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Omladinac
Gornji Komren
6 : 0
Proleter
Mezgraja
Mladost
Jovac
6 : 2
Levac
Rekovac
Buducnost
Miliva
4 : 1
Mladost
Koncarevo
Vinogradar
Crkvenac
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Napredak (Z)
Zlatovo
3 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Morava
Ribare
4 : 2
Istok-63
Plana
Sloga
Donje Vidovo
4 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Vinoraca
Vinoraca
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Brodoremont
Kladovo
1 : 3
Rudar (B)
Bor
Nemetali
Donja Bela Reka
4 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
ŠSK
Štipina
4 : 1
Rudar
Podvis
Rtanj
Boljevac
0 : 1
Borac
Vražogrnac
BSK
Bogovina
2 : 5
Ozren
Sokobanja
Sloga (M)
Minićevo
4 : 2
Sloga (Ž)
Žučkovac
Midžor
Kalna
2 : 1
Omladinac
Grezna
Bučje
Bučje kod Knjaževca
8 : 2
Mladost
Sumrakovac
Tisa
Adorjan
4 : 1
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 3
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
4 : 2
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
4 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Tavankut
Tavankut
Delija
Mokrin
1 : 3
Naftagas
Elemir
Vojvodina
Perlez
0 : 1
Borac
Zrenjanin
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 1
Mladost
Lukićevo
Potisje
Knićanin
2 : 1
Bilećanin
Sečanj
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Polet (N)
Nakovo
Begej
Žitište
4 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
OFK Klek
Klek
4 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Rusanda
Melenci
1 : 0
Krajina
Krajišnik
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Mladost
Omoljica
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Slavija
Kovačica
Kolonija
Kovin
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Partizan (U)
Uljma
1 : 3
Vulturul
Grebenac
Sloga
Banatsko Novo Selo
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 1
Vršac United
Vršac
Radnički (B)
Baranda
3 : 1
Polet
Izbište
Mladost
Kruščić
2 : 1
Hajduk
Stapar
ŽAK
Sombor
4 : 0
Stanišić
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 1
Polet
Karavukovo
Borac
Bački Gračac
2 : 0
Crvenka
Crvenka
PIK
Prigrevica
1 : 1
Kula
Kula
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
Graničar
Riđica
Kordun
Kljajićevo
5 : 1
BSK
Bački Brestovac
Omladinac
Bukovac
0 : 3
Radnički
Ratkovo
Mladost
Bački Petrovac
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Železničar
Novi Sad
1 : 5
Slavija
Novi Sad
Borac
Šajkaš
2 : 1
ŽSK
Žabalj
Šajkaš
Kovilj
5 : 3
Jedinstvo
Rumenka
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Stari Grad
Bačka Palanka
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
Srbobran
Srbobran
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 2
Vrbas
Vrbas
Kabel
Novi Sad
4 : 3
Bečej
Bečej
Železnik
Beograd
2 : 3
Prva Iskra
Barič
Zmaj
Zemun
4 : 5
Dunavac
Grocka
Podunavac
Ritopek
0 : 3
PIK Zemun
Zemun
Borac
Lazarevac
3 : 1
Poštar - Zvezdara
Beograd
Napredak
Gračac
1 : 2
Čibukovac
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
3 : 2
Olimpik
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
0 : 2
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
5 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Morava
Mrsać
5 : 3
Mladost
Vrdila
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 2
Žiča
Žiča
Bagremar
Kragujevac
2 : 0
Hajduk
Jovanovac
Opornica
Opornica
4 : 3
Dobrača
Dobrača
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 4
Azbest
Stragari
Botunje
Botunje
4 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Ćava
Grošnica
2 : 0
Korićani
Korićani
Makce
Makce
2 : 3
Sloga Ć
Ćirikovac
Đerdap
Golubac
3 : 2
Žika Marković uča
Miljević
Desine
Desine
5 : 4
Žitkovica
Žitkovica
Napredak
Bubušinac
3 : 1
Jedinstvo
Duboka
RSK
Rabrovo
4 : 1
Sloga D
Dubravica
Mladi Borac
Majilovac
5 : 4
BSK
Brežane
Napredak (S)
Simićevo
0 : 3
Rudar
Krepoljin
Radnički
Knežica
1 : 2
Omladinac (S)
Starčevo
BSK
Boževac
1 : 3
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Omladinac (B)
Busur
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Košava
Kalište
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Polet
Aleksandrovac
3 : 2
Dragoš
Oreškovica
Karađorđe
Vučić
2 : 0
Mladost (R)
Rašković
Omladinac
Donja Rača
5 : 2
ŽSK
Žirovnica
Lepenica
Badnjevac
0 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Mladost(P)
Prnjavor
3 : 2
Gorki
Glušci
Petlovača
Petlovača
6 : 0
Duško
Klenje
Budućnost
Zminjak
0 : 5
Borac
Šabac
Mladi Borac
Dublje
2 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Sloga
Bogosavac
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Partizan
Drenovac
14 : 2
Napredak
Banovo Poilje
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 0
Pocerina
Jevremovac
Provo
Provo
4 : 2
Karađorđe
Mišar
Varna
Varna
3 : 4
Maovi MH
Maovi
Galeb
Cerovac
0 : 2
Jelen
Jelenča
Korman
Korman
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Mladost Zvezd
Zvezd
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Hajduk
Debrc
2 : 2
Rankovac
Nakučani
Sloga Mat
Matijevac
3 : 2
Mrovska
Mrovska
Orao
Poljanice
0 : 10
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
4 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
3 : 0
Mladost
Osečenica
Liplje
Liplje
3 : 4
Toplica
Donja Toplica
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
Gradac
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Polet
Popučke
Pričević
Pričević
3 : 2
Lukavac
Lukavac
Kotešica
Kotešica
2 : 2
Mladost (D)
Dračić
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Ratkovac
Ratkovac
1 : 1
Stepanje
Stepanje
Mladost (PR)
Poljska Ržana
0 : 1
Padež
Petrovac
Sloga
Veliko Selo
3 : 1
Sloboda
Rasnica
Lokomotiva
Belo Polje
4 : 4
Provalija
Pirot
Željuša
Željuša
5 : 3
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Mladost (V)
Vasilj
8 : 2
Borac
Štrbac
13.April
Lomnica
6 : 2
Župski biseri
Lacisled
Belović
Dedina
3 : 0
Pakasnica
Pakasnica
Kupci
Kupci
3 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 0
Mladi Radnik
Bacina
Bratstvo
Ljutovo
0 : 13
Bačka 1901 B
Subotica
Udarnik
Višnjevac
4 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Jedinstvo
Srpski Krstur
0 : 2
Graničar
Đala
Sloga
Ostojićevo
6 : 0
Šampion Olimpija
Orom
Horgoš Higlo
Horgoš
5 : 2
Tisa
Padej
Tromedja
Majdan
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
ŽAK
Kikinda
6 : 1
Napredak
Banatska Topola
2. Oktobar
Kumane
2 : 4
Jedinstvo
Bočar
Borac
Iđoš
9 : 0
Vojvodina
Bašaid
Proleter
Međa
7 : 1
Terekves
Hetin
1.Oktobar
Srpski Itebej
2 : 0
Roham
Nova Crnja
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 3
Napredak
Čestereg
Olimpija
Torda
0 : 8
Borac
Aleksandrovo
Unirea
Uzdin
3 : 0
Pančevo
Pančevo
Dolovo
Dolovo
4 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Vojvodina
Crepaja
2 : 0
Omladinac (O)
Opovo
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Železničar (P)
Pančevo
0 : 3
Borac (P)
Pločica
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Proleter
Mramorak
Ševac
Kusić
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Hajduk
Šušara
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Dobrica
Dobrica
Hajdučica
Hajdučica
5 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Potporanj
Potporanj
0 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Banat
Dupljaja
3 : 2
Sloga
Plandište
Ratar
Kruščica
3 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Graničar
Gakovo
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Sloga
Čonoplja
1 : 2
Panonija
Lalić
Rusin
Ruski Krstur
2 : 2
Omladinac
Deronje
Lipar
Lipar
3 : 5
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 0
Terekveš
Svilojevo
OFK Šikara
Sombor
2 : 0
OFK Metalac
Sombor
Čenej
Čenej
5 : 4
Bačka
Begeč
Mladost
Novi Sad
0 : 3
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
OFK Sirig
Sirig
1 : 1
Sremac
Čerević
Dinamo
Budisava
4 : 2
Tatra
Kisač
Partizan
Susek
1 : 3
Vinogradar
Ledinci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 9
TSK
Temerin
Borac
Rakovac
5 : 2
Proleter
Banoštor
Vojvodina
Bačko Gradište
6 : 3
Iskra
Kucura
Mladost Radost
Srbobran
3 : 1
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Radičević
2 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 0
Napredak
Nadalj
Sloboda
Stubica
0 : 4
Mladost (B)
Baroševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 1
Krtinska
Krtinska
Lestane
Lestane
0 : 0
Ivanca
Ivanca
Mladost
Umcari
2 : 1
Popovic
Popovic
Radnicki PDM
Mladenovac
3 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Rabrovac
Rabrovac
5 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Sepsin
Sepsin
1 : 2
Vrcin
Vrcin
Progorelica
Progorelica
1 : 2
Musina reka
Musina reka
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Kablar
Kraljevo
0 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Stubal
Stubal
2 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Omladinac
Drakčići
4 : 1
Zgodačica
Godačica
Miločajac
Miločaj
4 : 3
Partizan
Vrba
Zastava
Kragujevac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Divostin
Kragujevac
0 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
Stari momci
Kragujevac
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
1 : 3
Studenac
Goločelo
Borac
Drenovac
3 : 6
Trmbas
Trmbas
Proleter
Požarevac
0 : 0
Metalac
Požarevac
Sopot
Požarevac
0 : 4
Dunavac
Petka
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Sloga (L)
Lučica
2 : 1
Napredak (B)
Batovac
Mip Majdan
Požarevac
0 : 4
Mlava
Bratinac
Stig
Beranje
3 : 2
Dizel
Bare
Napredak (P)
Poljana
4 : 2
Dunav
Ostrovo
Jelav
Jelav
4 : 1
Polet
Loznica
Borac (K)
Kozjak
1 : 1
Mladost (B)
Brezjak
Borac (L)
Lesnica
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 2
Hajduk
Ribarice
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Mladost
Mala Drenova
Morava
Medveđa
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Gradina
Pejovac
3 : 2
Topoljak
Grabovac
Tomako
Trstenik
6 : 2
Polet 57
Milutovac
Šumadija
Mali Crljeni
6 : 4
Mladi Radnik
Junkovac
Polet
Mirosaljci
4 : 0
Bistrica
Bistrica
Šumadinac
Kruševica
2 : 3
Mladost
Cvetovac
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
5 : 4
Sloga
Lukavica
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
1 : 1
OFK Burovo
Burovo
Budućnost
Dudovica
0 : 1
Stepojevac 2007
Stepojevac
Ropočevo
Ropočevo
5 : 3
Mladost (G)
Guberevac
4 juli (MP)
Mali Požarevac
5 : 2
Nemenikuće
Nemenikuće
Sibnica
Sibnica
3 : 3
Crvena Zvezda
Ralja
Kosmaj
Ralja
1 : 0
Vis
Parcane
Pudarci
Pudarci
2 : 3
Hajduk
Kamendol
Mladost
Begaljica
3 : 0
Partizan
Kaludjerica
Mabat
Beograd
4 : 7
GAK
Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 3
Mladost
Jabučki rit
Busije
Zemun
0 : 2
Institut
Zemun Polje
Seceranac Ada
Beograd
4 : 1
Kozara
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 5
BUSK
Beograd
Torlak
Beograd
9 : 2
Borac
Zemun
Sokolovo
Sokolovo
3 : 3
Mladost
Leskovac
Proleter
Vrbovno
0 : 6
Mladi Borac
Županjac
Rasadnik
Lazarevac
2 : 1
Strmovo
Strmovo
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
1 : 3
Petka
Petka
Mladost
Kruščić
1 : 1
Hajduk
Stapar
ŽAK
Sombor
7 : 1
Stanišić
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Polet
Karavukovo
Borac
Bački Gračac
2 : 3
Crvenka
Crvenka
PIK
Prigrevica
4 : 0
Kula
Kula
Zadrugar
Srpski Miletić
9 : 0
Graničar
Riđica
Kordun
Kljajićevo
10 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac
Bukovac
8 : 1
Radnički
Ratkovo
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Borac (S)
Starčevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 1
Radnik
Stari Tamiš
OFK Stenli
Glogonj Opovo
3 : 0
OFK Plandište
Plandište
Tisa
Adorjan
5 : 2
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 0
Subotica
Subotica
Jadran
Feketić
1 : 5
Proleter
Njegoševo
Krivaja
Krivaja
2 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka
Mol
4 : 1
Njegoš
Lovćenac
Sloboda
Stara Moravica
0 : 3
Panonija IM Topola
Panonija
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Tavankut
Tavankut
Rudar
Kostolac
3 : 4
Pinkum
Veliko Gradište
Mladi radnik (P)
Požarevac
1 : 0
AF Duljaj
Topola
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Panter
Požarevac
Morava
Velika Plana
9 : 0
MIP Presing
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
Seljak
Mihajlovac
Mika Antić
Pančevo
7 : 2
Borac (S)
Starčevo
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
OFK Stenli
Glogonj
3 : 0
OFK Plandište
Plandište
Bačka
Pačir
1 : 2
Bačka 1901 99
Subotica