XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 493 utakmica za dan
Nedelja, 10 April 2011


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
10.04.2011 18:00
Crvena zvezda
4 : 0
Čukarički Stankom
Spartak ZV
Subotica
1 : 2
Partizan
Beograd
10.04.2011 15:30
Spartak ZV
1 : 2
Partizan
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
10.04.2011 14:30
Rad
2 : 0
OFK Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Big bul Radnički
Šid
10.04.2011 15:30
Kolubara
2 : 0
Big bul Radnički
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
10.04.2011 15:30
Proleter (NS)
1 : 1
Mladost (L)
Sinđelić
Niš
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
10.04.2011 15:30
Sinđelić
1 : 3
Novi Pazar
Dinamo
Vranje
1 : 0
Radnički (S)
Sombor
10.04.2011 15:30
Dinamo
1 : 0
Radnički (S)
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 4
BASK
Beograd
10.04.2011 15:30
Srem
1 : 4
BASK
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.04.2011 15:30
Železničar
2 : 2
Šumadija (A)
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
10.04.2011 15:30
Sloga (K)
2 : 0
Sloboda (Č)
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
10.04.2011 15:30
Polet (LJ)
1 : 1
Sloga (BB)
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 2
Dubočica
Leskovac
10.04.2011 15:30
Rudar Alpos
2 : 2
Dubočica
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Kopaonik
Brus
10.04.2011 15:30
Hajduk Veljko
1 : 0
Kopaonik
Vlasina
Vlasotince
0 : 1
Svrljig
Svrljig
10.04.2011 15:30
Vlasina
0 : 1
Svrljig
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
10.04.2011 15:30
Radnički (P)
3 : 1
Trstenik PPT
Radnik
Surdulica
0 : 0
Radnički (N)
Niš
10.04.2011 15:30
Radnik
0 : 0
Radnički (N)
Dolina
Padina
3 : 1
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
10.04.2011 15:30
Dolina
3 : 1
Sloboda (NK)
Senta
Senta
0 : 1
Cement
Beočin
10.04.2011 15:30
Senta
0 : 1
Cement
Šumadija (J)
Jagnjilo
2 : 1
Žarkovo
Beograd
10.04.2011 16:00
Šumadija (J)
2 : 1
Žarkovo
Kovačevac
Kovačevac
4 : 0
Voždovac
Beograd
10.04.2011 16:00
Kovačevac
4 : 0
Voždovac
Grafičar
Beograd
2 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
10.04.2011 10:00
Grafičar
2 : 0
Balkan Mirijevo
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Palilulac
Krnjača
10.04.2011 16:00
Radnički (O)
0 : 0
Palilulac
Resnik
Resnik
2 : 1
Srem (J)
Jakovo
10.04.2011 16:00
Resnik
2 : 1
Srem (J)
Sopot
Sopot
1 : 2
Sindjelić
Beograd
10.04.2011 16:00
Sopot
1 : 2
Sindjelić
Hajduk
Beograd
0 : 1
Beograd
Beograd
10.04.2011 11:00
Hajduk
0 : 1
Beograd
Tutin
Tutin
4 : 0
Slavija
Kragujevac
10.04.2011 15:30
Tutin
4 : 0
Slavija
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 5
Polet (T)
Trbušani
10.04.2011 11:00
Šumadija 1903
4 : 5
Polet (T)
Bane
Raška
6 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
10.04.2011 15:30
Bane
6 : 0
Omladinac (NS)
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
10.04.2011 15:30
Vodojaža
1 : 0
Takovo
Borac
Žabari
1 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
10.04.2011 15:30
Borac
1 : 3
GFK Jasenica 1911
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Obilić
Živica
10.04.2011 15:30
Zvižd
3 : 0
Obilić
Sloga (D)
Drmno
2 : 1
Gruža
Gruža
10.04.2011 15:30
Sloga (D)
2 : 1
Gruža
Šumadinac
Brzan
0 : 3
Sloga (B)
Batočina
10.04.2011 15:30
Šumadinac
0 : 3
Sloga (B)
Železničar (S)
Smederevo
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
10.04.2011 11:00
Železničar (S)
1 : 0
Seljak
Zlatar
Nova Varoš
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
10.04.2011 15:30
Zlatar
1 : 1
Radnički (V)
Krušik
Valjevo
2 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
10.04.2011 15:30
Krušik
2 : 0
Jadar (GD)
Drina
Ljubovija
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
10.04.2011 15:30
Drina
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga (S)
Sjenica
3 : 0
Osečina
Osečina
10.04.2011 15:30
Sloga (S)
3 : 0
Osečina
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
10.04.2011 15:30
Sloga (LŠ)
0 : 2
Zadrugar
Ropotovo
Ropotovo
2 : 2
Pukovac
Pukovac
10.04.2011 16:00
Ropotovo
2 : 2
Pukovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Mramor
Mramor
10.04.2011 16:00
Moravac Orion
3 : 0
Mramor
Radan
Lebane
3 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
10.04.2011 16:00
Radan
3 : 1
Mladost (B)
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 0
Moravica (S)
Subotinac
10.04.2011 16:00
Zloćudovo
2 : 0
Moravica (S)
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Vučje
Vučje
10.04.2011 16:00
Zaplanjac
2 : 0
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 1
Sloga
Leskovac
10.04.2011 16:00
BSK Bujanovac
2 : 1
Sloga
Juhor
Obrež
1 : 0
Radnički
Lubnica
10.04.2011 16:00
Juhor
1 : 0
Radnički
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
10.04.2011 16:00
Župa
3 : 0
Đerdap
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Borac
Bivolje
10.04.2011 16:00
Timočanin
0 : 1
Borac
Trajal
Kruševac
1 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac
10.04.2011 16:00
Trajal
1 : 1
Pepeljevac
Kablovi
Zaječar
3 : 3
Majdanpek
Majdanpek
10.04.2011 16:00
Kablovi
3 : 3
Majdanpek
Rembas
Resavica
2 : 2
Bor
Bor
10.04.2011 16:00
Rembas
2 : 2
Bor
Mladost
Turija
2 : 1
Jugović
Kać
10.04.2011 15:30
Mladost
2 : 1
Jugović
Borac
Novi Sad
4 : 1
Sloga Radnički
Erdevik
10.04.2011 15:30
Borac
4 : 1
Sloga Radnički
Index
Novi Sad
1 : 0
1. Maj
Ruma
10.04.2011 15:30
Index
1 : 0
1. Maj
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
10.04.2011 15:30
Dunav
3 : 0
Radnički (SM)
Posavac Tišma
Boljevci
0 : 0
Milutinac
Zemun
10.04.2011 16:00
Posavac Tišma
0 : 0
Milutinac
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Trudbenik
Beograd
10.04.2011 10:00
GSP Polet
0 : 0
Trudbenik
Sremčica
Sremčica
1 : 2
IMT
Beograd
10.04.2011 16:00
Sremčica
1 : 2
IMT
Radnički (R)
Rudovci
0 : 0
PKB
Padinska skela
10.04.2011 10:00
Radnički (R)
0 : 0
PKB
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Turbina
Beograd
10.04.2011 16:00
Budućnost
1 : 0
Turbina
Železničar
Bara Venecija
2 : 2
Bulbulderac
Beograd
10.04.2011 10:00
Železničar
2 : 2
Bulbulderac
Borac
Ostružnica
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
10.04.2011 16:00
Borac
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Borac (V)
Vraneši
0 : 1
Braća Vuković
Lađevci
10.04.2011 16:00
Borac (V)
0 : 1
Braća Vuković
Magnohrom
Kraljevo
1 : 2
Mataruge
Mataruge
10.04.2011 16:00
Magnohrom
1 : 2
Mataruge
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Borac (A)
Adrani
10.04.2011 16:00
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Borac (A)
Proleter Lasta
Pečenog
0 : 3
Morava
Sirča
10.04.2011 16:00
Proleter Lasta
0 : 3
Morava
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Radnički
Kovači
10.04.2011 16:00
Ibar
1 : 0
Radnički
Budućnost
Konarevo
4 : 1
Radnik
Ušće
10.04.2011 16:00
Budućnost
4 : 1
Radnik
Srbija
Ilicevo
1 : 3
Kolonija
Kragujevac
10.04.2011 16:00
Srbija
1 : 3
Kolonija
Vihor
Маljurevac
6 : 2
Dunavac
Kisiljevo
10.04.2011 15:30
Vihor
6 : 2
Dunavac
Napredak
Nabrđe
0 : 1
Sloga (K)
Kasidol
10.04.2011 15:30
Napredak
0 : 1
Sloga (K)
Mladost
Biskuplje
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
10.04.2011 15:30
Mladost
3 : 1
Petar Dobrnjac
Polet (T)
Trnovče
1 : 0
Glavaš
Glibovac
10.04.2011
Polet (T)
1 : 0
Glavaš
Osipaonica
Osipaonica
6 : 1
Sloboda (L)
Lipe
10.04.2011
Osipaonica
6 : 1
Sloboda (L)
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 1
Udarnik
Lozovik
10.04.2011
Jedinstvo (K)
2 : 1
Udarnik
Sloga (M)
Miloševac
3 : 0
Cerovac
Cerovac
10.04.2011
Sloga (M)
3 : 0
Cerovac
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Lunjevac
Lunjevac
10.04.2011
Drugovac
1 : 0
Lunjevac
Omladinac (R)
Rakinac
0 : 0
Napredak
Markovac
10.04.2011
Omladinac (R)
0 : 0
Napredak
Junkovac
Junkovac
1 : 2
Karađorđe (T)
Topola
10.04.2011 15:30
Junkovac
1 : 2
Karađorđe (T)
Rača Popović
Popović
1 : 1
Šumadija
Toponica
10.04.2011 15:30
Rača Popović
1 : 1
Šumadija
Banja
Banja
5 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
10.04.2011 15:30
Banja
5 : 1
Beli Orlovi
Partizan
Darosava
3 : 0
Borac (P)
Pajsijevići
10.04.2011 15:30
Partizan
3 : 0
Borac (P)
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
10.04.2011 15:30
Šumadinac (S)
5 : 1
Aranđelovac
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
10.04.2011
Gučevo
3 : 1
Jedinstvo (MZ)
Dobrava
Vukošić
2 : 2
milos pocerac
gornja vranjska
10.04.2011
Dobrava
2 : 2
milos pocerac
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 0
Sindjelić
Lipnica
10.04.2011
Hajduk Stanko
2 : 0
Sindjelić
Lipolist
Lipolist
2 : 3
Napredak
Mačvanski Belotić
10.04.2011
Lipolist
2 : 3
Napredak
Tulari
Tulari
5 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
10.04.2011 14:30
Tulari
5 : 1
OFK Jabučje
Ribnikar
Pecka
3 : 0
ZSK
Valjevo
10.04.2011 14:30
Ribnikar
3 : 0
ZSK
Trlić
Trlić
0 : 0
Brezovica
Brezovica
10.04.2011 14:30
Trlić
0 : 0
Brezovica
OFK Divci
Divci
0 : 1
Spartak
Ljig
10.04.2011 14:30
OFK Divci
0 : 1
Spartak
Železničar
Požega
3 : 2
GP Zlatibor
Užice
10.04.2011
Železničar
3 : 2
GP Zlatibor
Luna Avijatičar
Vranjani
3 : 2
Zlatibor voda
Gostilje
10.04.2011
Luna Avijatičar
3 : 2
Zlatibor voda
Sevojno
Sevojno
7 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
10.04.2011
Sevojno
7 : 0
Napredak
Omladinac
Zdravčići
0 : 0
Ariljska rampa
Požega
10.04.2011
Omladinac
0 : 0
Ariljska rampa
Napredak
Aleksinac
4 : 1
Mladost (O)
Orljane
10.04.2011 15:30
Napredak
4 : 1
Mladost (O)
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 2
Rasovača
Rasovača
10.04.2011 15:30
Zemljoradnik
2 : 2
Rasovača
Toplica
Šarlinac
3 : 2
Jastrebac
Tešica
10.04.2011 15:30
Toplica
3 : 2
Jastrebac
Rad
Merošina
1 : 0
Omladinac
Malošište
10.04.2011 15:30
Rad
1 : 0
Omladinac
Dobrič
Brest
1 : 5
Radnički
Čapljinac
10.04.2011 15:30
Dobrič
1 : 5
Radnički
Bobište
Bobište
2 : 0
Jablanica
Medveđa
10.04.2011 15:30
Bobište
2 : 0
Jablanica
Sloga
Lipovica
1 : 1
Milanovo
Milanovo
10.04.2011 15:30
Sloga
1 : 1
Milanovo
Radnički
Pertate
1 : 0
Železničar
Brestovac
10.04.2011 15:30
Radnički
1 : 0
Železničar
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Jedinstvo
Gornje Stopanje
10.04.2011 15:30
Čekmin
1 : 0
Jedinstvo
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Napredak
Bogojevce
10.04.2011 15:30
Sloboda
3 : 0
Napredak
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Buducnost
Orašje
10.04.2011 15:30
Jedinstvo (G)
2 : 0
Buducnost
Morava (L)
Leskovac
4 : 1
MB
Mala Biljanica
10.04.2011 15:30
Morava (L)
4 : 1
MB
Lemind Livnica
Leskovac
6 : 0
OFK Vlasotince
Vlasotince
10.04.2011 15:30
Lemind Livnica
6 : 0
OFK Vlasotince
Kumarevo
Kumarevo
1 : 1
Veternica
Leskovac
10.04.2011 15:30
Kumarevo
1 : 1
Veternica
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Gnjilan
Gnjilan
10.04.2011 11:00
Vladimir Durković
2 : 1
Gnjilan
Jedinstvo (P)
Pirot
5 : 0
Zadrugar
Krupac
10.04.2011 11:00
Jedinstvo (P)
5 : 0
Zadrugar
Temac
Temska
0 : 3
Napredak
Izvor
10.04.2011 15:00
Temac
0 : 3
Napredak
Dobrič
Pejkovac
3 : 1
Kosovac
Prokuplje
10.04.2011 16:30
Dobrič
3 : 1
Kosovac
Omladinac
Podina
0 : 2
Jug Bogdan
Đakus
10.04.2011 16:30
Omladinac
0 : 2
Jug Bogdan
Omladinac
Gornji Komren
4 : 1
Delijski Vis
Niš
10.04.2011
Omladinac
4 : 1
Delijski Vis
Brzi Brod
Brzi Brod
2 : 2
Radnički
Trupale
10.04.2011
Brzi Brod
2 : 2
Radnički
Crvena zastava
Hum
5 : 1
Budućnost
Prva Kutina
10.04.2011
Crvena zastava
5 : 1
Budućnost
Proleter
Mezgraja
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
10.04.2011
Proleter
3 : 0
Sloboda
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 5
Vrtište
Vrtište
10.04.2011
Jedinstvo
0 : 5
Vrtište
Kupinovac
Kupinovac
1 : 5
Mladost
Jovac
10.04.2011
Kupinovac
1 : 5
Mladost
Mladost
Koncarevo
1 : 0
Dragocvet
Dragocvet
10.04.2011
Mladost
1 : 0
Dragocvet
Buducnost
Miliva
1 : 3
Jedinstvo
Mijatovac
10.04.2011
Buducnost
1 : 3
Jedinstvo
Vinogradar
Crkvenac
2 : 0
Vinoraca
Vinoraca
10.04.2011
Vinogradar
2 : 0
Vinoraca
Napredak (Z)
Zlatovo
1 : 1
Napredak (D)
Drenovac
10.04.2011
Napredak (Z)
1 : 1
Napredak (D)
Morava
Ribare
0 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
10.04.2011
Morava
0 : 0
Kušiljevo
Sloga
Donje Vidovo
5 : 1
Lugomir
Rakitovo
10.04.2011
Sloga
5 : 1
Lugomir
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 3
Krivelj
Krivelj
10.04.2011 16:00
Radnički (K)
1 : 3
Krivelj
Rajac
Rajac
0 : 3
Dunav
Prahovo
10.04.2011 16:00
Rajac
0 : 3
Dunav
Miloševo
Miloševo
2 : 4
Ključ
Podvrška
10.04.2011 16:00
Miloševo
2 : 4
Ključ
Slatina (N)
Negotin
2 : 1
Sloga (K)
Kobišnica
10.04.2011 16:00
Slatina (N)
2 : 1
Sloga (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 3
Zlot
Zlot
10.04.2011 16:00
Nemetali
0 : 3
Zlot
Borac
Vražogrnac
2 : 0
ŠSK
Štipina
10.04.2011 16:00
Borac
2 : 0
ŠSK
Rudar
Podvis
2 : 2
Ozren
Sokobanja
10.04.2011 16:00
Rudar
2 : 2
Ozren
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
10.04.2011 16:00
Rtanj
2 : 0
Sloga (Ž)
BSK
Bogovina
5 : 0
Omladinac
Grezna
10.04.2011 16:00
BSK
5 : 0
Omladinac
Sloga (M)
Minićevo
3 : 2
Mladost
Sumrakovac
10.04.2011 16:00
Sloga (M)
3 : 2
Mladost
Midžor
Kalna
1 : 0
Bučje
Bučje kod Knjaževca
10.04.2011 16:00
Midžor
1 : 0
Bučje
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Bačka
Mol
10.04.2011 16:30
Potisje
1 : 1
Bačka
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Jadran
Feketić
10.04.2011 16:30
Čantavir
2 : 1
Jadran
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
10.04.2011 16:30
Tavankut
1 : 0
Vinogradar
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Čoka
Čoka
10.04.2011 16:30
Preporod
0 : 0
Čoka
OFK Klek
Klek
2 : 3
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
10.04.2011
OFK Klek
2 : 3
Jedinstvo
Rusanda
Melenci
5 : 1
Potisje
Knićanin
10.04.2011
Rusanda
5 : 1
Potisje
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
7 : 0
Delija
Mokrin
10.04.2011
Crvena zvezda (VS)
7 : 0
Delija
Polet (N)
Nakovo
1 : 3
Borac
Zrenjanin
10.04.2011
Polet (N)
1 : 3
Borac
Tempo
Sefkerin
3 : 3
Partizan (G)
Gaj
10.04.2011 15:30
Tempo
3 : 3
Partizan (G)
Slavija
Kovačica
2 : 1
Vulturul
Grebenac
10.04.2011 15:30
Slavija
2 : 1
Vulturul
Jugoslavija
Jabuka
4 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
10.04.2011 15:30
Jugoslavija
4 : 1
Budućnost (A)
Mladost
Omoljica
5 : 0
Polet
Izbište
10.04.2011 15:30
Mladost
5 : 0
Polet
Kolonija
Kovin
2 : 0
Budućnost
Banatski Brestovac
10.04.2011 15:30
Kolonija
2 : 0
Budućnost
Hajduk
Stapar
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
10.04.2011 15:30
Hajduk
1 : 0
BSK
ŽAK
Sombor
2 : 1
Radnički
Ratkovo
10.04.2011 15:30
ŽAK
2 : 1
Radnički
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 2
Omladinac
Bukovac
10.04.2011 15:30
OFK Odžaci
2 : 2
Omladinac
PIK Prigrevica
Prigrevica
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
10.04.2011 15:30
PIK Prigrevica
2 : 2
Zadrugar
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Mladost
Bački Petrovac
10.04.2011 15:30
ŽSK
2 : 1
Mladost
Borac
Šajkaš
2 : 0
Vrbas
Vrbas
10.04.2011 15:30
Borac
2 : 0
Vrbas
Šajkaš
Kovilj
2 : 1
Bečej
Bečej
10.04.2011 15:30
Šajkaš
2 : 1
Bečej
Hercegovac
Gajdobra
0 : 1
Kabel
Novi Sad
10.04.2011 15:30
Hercegovac
0 : 1
Kabel
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
Petrovaradin
Petrovaradin
10.04.2011 15:30
Omladinac
0 : 2
Petrovaradin
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Komgrap
Beograd
10.04.2011 16:00
Podunavac
0 : 1
Komgrap
Borac
Lazarevac
0 : 1
BSK Batajnica
Batajnica
10.04.2011 16:00
Borac
0 : 1
BSK Batajnica
PIK Zemun
Zemun
2 : 0
Rudar
Zeoke
10.04.2011 16:00
PIK Zemun
2 : 0
Rudar
Strelac
Mislođin
0 : 1
Policajac
Beograd
10.04.2011 16:00
Strelac
0 : 1
Policajac
Baćevac
Baćevac
1 : 0
Prva Iskra
Barič
10.04.2011 16:00
Baćevac
1 : 0
Prva Iskra
Dunavac
Grocka
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
10.04.2011 16:00
Dunavac
0 : 1
Lepušnica
Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Olimpik
Novi Pazar
10.04.2011 16:00
Vrnjci
1 : 3
Olimpik
Napredak
Gračac
3 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
10.04.2011 16:00
Napredak
3 : 0
Jedinstvo (G)
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Mladost
Vrdila
10.04.2011 16:00
Gruža
2 : 0
Mladost
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Žiča
Žiča
10.04.2011 16:00
Granit
3 : 1
Žiča
Ribnica
Jovac
2 : 0
Morava
Mrsać
10.04.2011 16:00
Ribnica
2 : 0
Morava
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 1
Jablanica
Jablanica
10.04.2011
Mladi Rudar
1 : 1
Jablanica
Foka
Gornji Milanovac
3 : 1
Velereč 94
Velereč
10.04.2011
Foka
3 : 1
Velereč 94
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Mladost 09
Vraćevšnica
10.04.2011
Baćkovac Junajted
1 : 0
Mladost 09
Takovski Ustanak
Takovo
3 : 1
Boljkovci
Boljkovci
10.04.2011
Takovski Ustanak
3 : 1
Boljkovci
Ozremica
Beršići
2 : 3
Brezak
Pranjani
10.04.2011
Ozremica
2 : 3
Brezak
Ozrem
Ozrem
1 : 2
Šilopaj
Šilopaj
10.04.2011 15:30
Ozrem
1 : 2
Šilopaj
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 6
Omladinac
Kalimanići
10.04.2011
Gornji Branetići
0 : 6
Omladinac
Ćava
Grošnica
3 : 2
Opornica
Opornica
10.04.2011 16:00
Ćava
3 : 2
Opornica
Korićani
Korićani
0 : 0
Bagremar
Kragujevac
10.04.2011 16:00
Korićani
0 : 0
Bagremar
Seljak
Cvetojevac
5 : 2
Šumarice 2008
Kragujevac
10.04.2011 16:00
Seljak
5 : 2
Šumarice 2008
Đuriselac
Đuriselo
0 : 1
Kremenac
Rogojevac
10.04.2011 16:00
Đuriselac
0 : 1
Kremenac
Sloga Ć
Ćirikovac
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
10.04.2011 15:30
Sloga Ć
2 : 0
Pobeda
Makce
Makce
1 : 2
Jedinstvo
Duboka
10.04.2011 15:30
Makce
1 : 2
Jedinstvo
Desine
Desine
2 : 3
Mladi Borac
Majilovac
10.04.2011 15:30
Desine
2 : 3
Mladi Borac
Napredak
Bubušinac
1 : 0
RSK
Rabrovo
10.04.2011 15:30
Napredak
1 : 0
RSK
Mladost
Svinjarevo
1 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
10.04.2011 15:30
Mladost
1 : 1
Omladinac (S)
Rudar
Krepoljin
5 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
10.04.2011 15:30
Rudar
5 : 2
Napredak (VC)
Napredak (S)
Simićevo
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
10.04.2011 15:30
Napredak (S)
2 : 0
Jedinstvo
Radnički
Knežica
0 : 3
Dragoš
Oreškovica
10.04.2011 15:30
Radnički
0 : 3
Dragoš
BSK
Boževac
2 : 1
Polet
Aleksandrovac
10.04.2011 15:30
BSK
2 : 1
Polet
Omladinac (B)
Busur
4 : 2
Košava
Kalište
10.04.2011 15:30
Omladinac (B)
4 : 2
Košava
Bašin
Bašin
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
10.04.2011
Bašin
3 : 0
Budućnost
Mramorac
Mramorac
0 : 3
Bačinac
Bačinac
10.04.2011
Mramorac
0 : 3
Bačinac
Radnik
Smederevska Palanka
7 : 0
Palanka
Smederevska Palanka
10.04.2011
Radnik
7 : 0
Palanka
Pobeda
Golobok
9 : 1
Udarnik
Baničina
10.04.2011
Pobeda
9 : 1
Udarnik
Proleter
Vranovo
3 : 0
Jedinstvo (S)
Smederevo
10.04.2011
Proleter
3 : 0
Jedinstvo (S)
Skobalj
Skobalj
4 : 1
Kolarac
Kolari
10.04.2011
Skobalj
4 : 1
Kolarac
Slavija
Smederevo
0 : 8
Borac (R)
Ralja
10.04.2011
Slavija
0 : 8
Borac (R)
Sloga (L)
Lugavčina
4 : 0
Budućnost
Mala Krsna
10.04.2011
Sloga (L)
4 : 0
Budućnost
7. Jul
Vodanj
1 : 1
Vučak
Vučak
10.04.2011
7. Jul
1 : 1
Vučak
Podunavac
Udovice
4 : 0
Badljevica
Badljevica
10.04.2011
Podunavac
4 : 0
Badljevica
Petrijevac
Petrijevo
0 : 3
Ravni Gaj
Malo Orašje
10.04.2011
Petrijevac
0 : 3
Ravni Gaj
Landol
Landol
1 : 1
Šumadinac
Binovac
10.04.2011
Landol
1 : 1
Šumadinac
Lepenica
Badnjevac
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
10.04.2011 15:00
Lepenica
0 : 0
Mladost MG
Sloga (M)
Milatovac
2 : 0
BSK
Borač
10.04.2011 15:00
Sloga (M)
2 : 0
BSK
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Karađorđe
Vučić
10.04.2011 15:00
Sloga (Z)
2 : 1
Karađorđe
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Bare
Bare
10.04.2011 15:00
ŽSK
1 : 0
Bare
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
10.04.2011 15:00
Crvena zvezda
1 : 1
Mladost (R)
Sloga
Zagorica
2 : 2
Bokanja
Gorovič
10.04.2011 15:00
Sloga
2 : 2
Bokanja
Prvi srpski ustanak
Orašac
4 : 1
Borac
Kloka
10.04.2011 15:00
Prvi srpski ustanak
4 : 1
Borac
Vinča
Vinča
4 : 0
Mladost
Jelenac
10.04.2011 15:00
Vinča
4 : 0
Mladost
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
BSK Belosavci
Belosavci
10.04.2011 15:00
Radoje Domanović
0 : 3
BSK Belosavci
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Mladi rudar
Bukovik
10.04.2011 15:00
Trešnjevica
1 : 0
Mladi rudar
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
10.04.2011 15:00
OFK Šatornja
3 : 0
Šamot
Proleter
Jelovik
1 : 2
Jasenica
Božurnja
10.04.2011 15:00
Proleter
1 : 2
Jasenica
Stolice
Krupanj
3 : 1
Crnča
Crnča
10.04.2011 16:00
Stolice
3 : 1
Crnča
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 1
Rudar
Brasina
10.04.2011 16:00
Cer
1 : 1
Rudar
Sloga (K)
Korenita
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
10.04.2011 16:00
Sloga (K)
1 : 0
TE Gučevo
Sloga (S)
Straža
3 : 0
Mladost
Borina
10.04.2011 16:00
Sloga (S)
3 : 0
Mladost
Bratstvo
Krupanj
1 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
10.04.2011 16:00
Bratstvo
1 : 1
Studenac
Velika Reka
Podgaj
1 : 3
Radjevac
Krupanj
10.04.2011 16:00
Velika Reka
1 : 3
Radjevac
Mladi Borac
Dublje
3 : 0
Gorki
Glušci
10.04.2011 16:00
Mladi Borac
3 : 0
Gorki
Sloga
Bogosavac
1 : 1
Milicionar
Bogatić
10.04.2011 16:00
Sloga
1 : 1
Milicionar
Partizan
Drenovac
4 : 0
Budućnost
Zminjak
10.04.2011 16:00
Partizan
4 : 0
Budućnost
Napredak
Banovo Poilje
1 : 2
Omladinac
Slepčević
10.04.2011 16:00
Napredak
1 : 2
Omladinac
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Petlovača
Petlovača
10.04.2011 16:00
Sloboda
3 : 1
Petlovača
Mladost(M)
Mačvanski Metković
0 : 4
Mladost(P)
Prnjavor
10.04.2011 16:00
Mladost(M)
0 : 4
Mladost(P)
Proleter
Šabac
3 : 0
Duško
Klenje
10.04.2011 16:00
Proleter
3 : 0
Duško
Rankovac
Nakučani
0 : 2
Varna
Varna
10.04.2011 16:00
Rankovac
0 : 2
Varna
Karađorđe
Mišar
3 : 0
Maovi MH
Maovi
10.04.2011 16:00
Karađorđe
3 : 0
Maovi MH
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 0
Galeb
Cerovac
10.04.2011 16:00
Mladost
2 : 0
Galeb
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
10.04.2011 16:00
Mrovska
2 : 0
Vlašić
Sloga Mat
Matijevac
3 : 1
Korman
Korman
10.04.2011 16:00
Sloga Mat
3 : 1
Korman
Jelen
Jelenča
1 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
10.04.2011 16:00
Jelen
1 : 1
Pričinović
Hajduk
Debrc
5 : 0
Provo
Provo
10.04.2011 16:00
Hajduk
5 : 0
Provo
Pocerina
Jevremovac
3 : 2
Mladost Zvezd
Zvezd
10.04.2011 16:00
Pocerina
3 : 2
Mladost Zvezd
Veliševac
Veliševac
1 : 1
Toplica
Donja Toplica
10.04.2011 13:00
Veliševac
1 : 1
Toplica
Mladost
Osečenica
1 : 2
Jedinstvo
Poljanice
10.04.2011 15:00
Mladost
1 : 2
Jedinstvo
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
2 : 2
Komanice
Komanice
10.04.2011 15:00
Gornji Lajkovac
2 : 2
Komanice
Orao
Poljanice
0 : 1
Borac
Rajkovic
10.04.2011 15:00
Orao
0 : 1
Borac
Iskra
Donja Bukovica
0 : 2
Tešnjar
Valjevo
10.04.2011 15:00
Iskra
0 : 2
Tešnjar
Gradac
Valjevo
0 : 2
Polet
Popučke
10.04.2011 15:00
Gradac
0 : 2
Polet
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Lukavac
Lukavac
10.04.2011 15:00
Milenko Pavlović
3 : 0
Lukavac
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 0
Mladost (D)
Dračić
10.04.2011 15:00
Mladost (VK)
1 : 0
Mladost (D)
Pričević
Pričević
3 : 2
Dupljaj
Dupljaj
10.04.2011 15:00
Pričević
3 : 2
Dupljaj
Kotešica
Kotešica
3 : 1
OFK Povlen
Brezovice
10.04.2011 15:00
Kotešica
3 : 1
OFK Povlen
Sloga
Jovanovac
3 : 0
Radnik
Bučić
10.04.2011
Sloga
3 : 0
Radnik
Naisus
Rožina
2 : 3
Doljevac
Doljevac
10.04.2011
Naisus
2 : 3
Doljevac
Obilić
Perutina
0 : 3
Radnički
Kočane
10.04.2011
Obilić
0 : 3
Radnički
Koprijan
Gradište
6 : 1
Baličevac
Baličevac
10.04.2011
Koprijan
6 : 1
Baličevac
Sloga
Korman
3 : 0
Gredetin
Gredetin
10.04.2011
Sloga
3 : 0
Gredetin
Provalija
Pirot
0 : 1
Sloga
Veliko Selo
10.04.2011 15:00
Provalija
0 : 1
Sloga
Padež
Petrovac
1 : 2
Pobeda
Držina
10.04.2011 15:00
Padež
1 : 2
Pobeda
Kolare
Kolare
3 : 1
Mladost (S)
Sikirica
10.04.2011 16:30
Kolare
3 : 1
Mladost (S)
Sindjelic (G)
Grabovac
6 : 1
Radnicki
Tekija
10.04.2011 16:30
Sindjelic (G)
6 : 1
Radnicki
Crni Vrh
Deonica
0 : 0
Sindjelic (V)
Vojnik
10.04.2011 16:30
Crni Vrh
0 : 0
Sindjelic (V)
Mladost (D)
Dublje
4 : 2
Javor
Sladaja
10.04.2011 16:30
Mladost (D)
4 : 2
Javor
Napredak
Svojnovo
1 : 0
BSK
Buljane
10.04.2011 16:30
Napredak
1 : 0
BSK
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
2 : 1
13.April
Lomnica
10.04.2011 16:00
Jastrebac
2 : 1
13.April
Pakasnica
Pakasnica
2 : 0
Rubin
Donji Stupanj
10.04.2011 16:00
Pakasnica
2 : 0
Rubin
Belović
Dedina
4 : 0
Mladost
Toljevac
10.04.2011 16:00
Belović
4 : 0
Mladost
Kupci
Kupci
5 : 2
Sloga
Lozna
10.04.2011 16:00
Kupci
5 : 2
Sloga
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 3
Bačka 1901 B
Subotica
10.04.2011 13:00
Elektrovojvodina
3 : 3
Bačka 1901 B
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 4
Hajduk
Bačko Dušanovo
10.04.2011 13:00
Poljoprivrednik
0 : 4
Hajduk
Žednik
Stari Žednik
4 : 1
Udarnik
Višnjevac
10.04.2011 13:00
Žednik
4 : 1
Udarnik
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 2
Slavija
Novo Orahovo
10.04.2011 16:30
Eđšeg
1 : 2
Slavija
Mladost
Gornja Rogatica
1 : 2
Sokolac
Bački Sokolac
10.04.2011 16:30
Mladost
1 : 2
Sokolac
Pobeda
Pobeda
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
10.04.2011 16:30
Pobeda
1 : 2
Tomislavci
Napredak
Karađorđevo
0 : 3
Olimpija
Gunaroš
10.04.2011 16:30
Napredak
0 : 3
Olimpija
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 4
Tromedja
Majdan
10.04.2011 16:30
Jedinstvo
4 : 4
Tromedja
Hajduk
Podlokanj
2 : 1
Horgoš Higlo
Horgoš
10.04.2011 16:30
Hajduk
2 : 1
Horgoš Higlo
Tisa
Padej
2 : 4
Sloga
Ostojićevo
10.04.2011 16:30
Tisa
2 : 4
Sloga
Šampion Olimpija
Orom
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
10.04.2011 16:30
Šampion Olimpija
1 : 1
Slavija
Borac
Iđoš
0 : 0
ŽAK
Kikinda
10.04.2011 15:30
Borac
0 : 0
ŽAK
2. Oktobar
Kumane
2 : 0
Vojvodina
Bašaid
10.04.2011 15:30
2. Oktobar
2 : 0
Vojvodina
Napredak
Banatska Topola
2 : 3
Jedinstvo
Bočar
10.04.2011 15:30
Napredak
2 : 3
Jedinstvo
1.Oktobar
Srpski Itebej
6 : 1
Terekves
Hetin
10.04.2011 16:00
1.Oktobar
6 : 1
Terekves
Napredak
Čestereg
0 : 0
Borac
Aleksandrovo
10.04.2011 16:00
Napredak
0 : 0
Borac
Olimpija
Torda
1 : 2
Polet
Banatsko Visnjicevo
10.04.2011 16:00
Olimpija
1 : 2
Polet
Roham
Nova Crnja
0 : 0
Proleter
Međa
10.04.2011 16:00
Roham
0 : 0
Proleter
Pančevo
Pančevo
0 : 3
Omladinac (O)
Opovo
10.04.2011 15:30
Pančevo
0 : 3
Omladinac (O)
Pobeda
Samoš
0 : 4
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.04.2011 15:30
Pobeda
0 : 4
Jedinstvo Stević
Unirea
Uzdin
10 : 0
Proleter
Mramorak
10.04.2011 15:30
Unirea
10 : 0
Proleter
Dolovo
Dolovo
4 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
10.04.2011 15:30
Dolovo
4 : 1
BSK Bavanište
Vojvodina
Crepaja
5 : 2
Železničar (P)
Pančevo
10.04.2011 15:30
Vojvodina
5 : 2
Železničar (P)
Borac (S)
Sakule
1 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
10.04.2011 15:30
Borac (S)
1 : 0
Mladost (V)
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 2
Borac (P)
Pločica
10.04.2011 15:30
Plavi Dunav
2 : 2
Borac (P)
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Ševac
Kusić
10.04.2011 15:30
Karaš (K)
3 : 1
Ševac
Dobrica
Dobrica
0 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
10.04.2011 15:30
Dobrica
0 : 0
Jedinstvo
Hajduk
Šušara
0 : 3
Sloga
Plandište
10.04.2011 15:30
Hajduk
0 : 3
Sloga
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
10.04.2011 15:30
Borac (VS)
1 : 0
Karaš (J)
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Dunav
Banatska Palanka
10.04.2011 15:30
Borac (VG)
0 : 3
Dunav
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Ratar
Kruščica
10.04.2011 15:30
Hajdučica
2 : 1
Ratar
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Banat
Dupljaja
10.04.2011 15:30
Potporanj
3 : 0
Banat
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
0 : 1
Omladinac
Deronje
10.04.2011 15:30
Aleksa Šantić
0 : 1
Omladinac
Panonija
Lalić
2 : 0
Dunav
Bački Monoštor
10.04.2011 15:30
Panonija
2 : 0
Dunav
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Terekveš
Svilojevo
10.04.2011 15:30
Sloga
2 : 0
Terekveš
Rusin
Ruski Krstur
2 : 1
OFK Metalac
Sombor
10.04.2011 15:30
Rusin
2 : 1
OFK Metalac
Lipar
Lipar
1 : 2
OFK Šikara
Sombor
10.04.2011 15:30
Lipar
1 : 2
OFK Šikara
Dinamo (S)
Sonta
2 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
10.04.2011 15:30
Dinamo (S)
2 : 0
Jedinstvo
Sremac
Čerević
2 : 0
Čenej
Čenej
10.04.2011 15:30
Sremac
2 : 0
Čenej
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
TSK
Temerin
10.04.2011 15:30
OFK Sirig
2 : 0
TSK
Dinamo
Budisava
5 : 1
Proleter
Banoštor
10.04.2011 15:30
Dinamo
5 : 1
Proleter
Partizan
Susek
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
10.04.2011 15:30
Partizan
1 : 3
Fruškogorac
Proleter
Ravno Selo
1 : 7
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.04.2011 15:30
Proleter
1 : 7
Sutjeska
Mladost
Radičević
1 : 4
Budućnost
Savino Selo
10.04.2011 15:30
Mladost
1 : 4
Budućnost
Iskra
Kucura
5 : 0
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
10.04.2011 15:30
Iskra
5 : 0
Jedinstvo
Napredak
Nadalj
2 : 1
Mladost Radost
Srbobran
10.04.2011 15:30
Napredak
2 : 1
Mladost Radost
Bačka
Đurđevo
5 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
10.04.2011 15:00
Bačka
5 : 0
Hajduk (G)
Sloga
Lok
1 : 3
Titel
Titel
10.04.2011 15:00
Sloga
1 : 3
Titel
Miletić
Mošorin
1 : 0
Obilić
Vilovo
10.04.2011 15:00
Miletić
1 : 0
Obilić
Jedinstvo (G)
Gospođinci
2 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
10.04.2011 15:00
Jedinstvo (G)
2 : 1
Hajduk (Č)
Vojvodina
Tovariševo
4 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
10.04.2011 16:00
Vojvodina
4 : 0
Karađorđevo
Bačka
Despotovo
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
10.04.2011 16:00
Bačka
1 : 0
Soko
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 3
Slavija (P)
Pivnice
10.04.2011 16:00
Krila Krajine
1 : 3
Slavija (P)
Maglić
Bački Maglić
3 : 1
Borac
Obrovac
10.04.2011 16:00
Maglić
3 : 1
Borac
Budućnost (P)
Parage
1 : 0
Budućnost (G)
Gložan
10.04.2011 16:00
Budućnost (P)
1 : 0
Budućnost (G)
Krivanj
Selenča
3 : 0
Slavija (B)
Bođani
10.04.2011 16:00
Krivanj
3 : 0
Slavija (B)
PSK Putinci
Putinci
5 : 0
OFK Kraljevci
Kraljevci
10.04.2011 14:00
PSK Putinci
5 : 0
OFK Kraljevci
Fruškogorac
Mali Radinci
1 : 1
Fruška Gora
Ruma
10.04.2011 14:00
Fruškogorac
1 : 1
Fruška Gora
Krušedol
Krušedol Selo
3 : 1
Sremac
Dobrinci
10.04.2011 14:00
Krušedol
3 : 1
Sremac
Jedinstvo
Platičevo
3 : 0
Jedinstvo
Ruma
10.04.2011 14:00
Jedinstvo
3 : 0
Jedinstvo
Napredak
Žarkovac
1 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
10.04.2011 14:00
Napredak
1 : 2
Donji Petrovci
Polet
Nikinci
0 : 2
Rudar
Vrdnik
10.04.2011 14:00
Polet
0 : 2
Rudar
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Graničar
Grabovci
10.04.2011 14:00
Hrtkovci
1 : 1
Graničar
Borac
Ilinci
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
10.04.2011 14:00
Borac
0 : 1
OFK Bikić
Sremac
Berkasovo
0 : 4
Omladinac (B)
Batrovci
10.04.2011 14:00
Sremac
0 : 4
Omladinac (B)
Omladinac (M)
Molovin
1 : 5
Jednota
Šid
10.04.2011 14:00
Omladinac (M)
1 : 5
Jednota
OFK Bingula
Bingula
2 : 2
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
10.04.2011 14:00
OFK Bingula
2 : 2
OFK Bačinci Sloga
Sinđelić
Gibarac
9 : 0
Jedinstvo
Morović
10.04.2011 14:00
Sinđelić
9 : 0
Jedinstvo
Graničar
Jamena
1 : 5
Napredak
Vašica
10.04.2011 14:00
Graničar
1 : 5
Napredak
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
6 : 1
Bratstvo
Sot
10.04.2011 14:00
Jedinstvo (LJ)
6 : 1
Bratstvo
Graničar
Kuzmin
2 : 2
Sremac
Jarak
10.04.2011 15:00
Graničar
2 : 2
Sremac
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 0
Fruškogorac
Manđeloš
10.04.2011 15:00
Mitros
5 : 0
Fruškogorac
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 0
Sloga
Čalma
10.04.2011 15:00
Budućnost
4 : 0
Sloga
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Borac
Martinci
10.04.2011 15:00
Sloboda
1 : 2
Borac
Zmaj
Noćaj
3 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
10.04.2011 15:00
Zmaj
3 : 0
Borac (VR)
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
Krtinska
Krtinska
10.04.2011 16:00
Mladost (B)
1 : 1
Krtinska
Sloboda
Stubica
1 : 2
Vranić
Vranić
10.04.2011 16:00
Sloboda
1 : 2
Vranić
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 1
Borac
Ušće
10.04.2011 16:00
OFK Zabrežje
5 : 1
Borac
Ivanca
Ivanca
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
10.04.2011
Ivanca
0 : 0
Velika Krsna
Popovic
Popovic
4 : 0
Bolec
Bolec
10.04.2011
Popovic
4 : 0
Bolec
Lestane
Lestane
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
10.04.2011
Lestane
3 : 1
Selo Mladenovac
Mladost
Umcari
0 : 1
Vrcin
Vrcin
10.04.2011
Mladost
0 : 1
Vrcin
Radnicki PDM
Mladenovac
2 : 0
Vlaska
Vlaska
10.04.2011
Radnicki PDM
2 : 0
Vlaska
Sepsin
Sepsin
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
10.04.2011
Sepsin
1 : 0
Rabrovac
Budućnost
Samaila
3 : 1
Omladinac
Drakčići
10.04.2011 16:30
Budućnost
3 : 1
Omladinac
Miločajac
Miločaj
2 : 3
Stubal
Stubal
10.04.2011 11:00
Miločajac
2 : 3
Stubal
Partizan
Vrba
2 : 0
Kablar
Kraljevo
10.04.2011 16:30
Partizan
2 : 0
Kablar
Zgodačica
Godačica
2 : 4
Tavnik
Tavnik
10.04.2011 16:30
Zgodačica
2 : 4
Tavnik
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
10.04.2011 16:30
Jovo Kursula
0 : 2
Stara Čaršija
Zvezda
Čukojevac
4 : 0
Musina reka
Musina reka
10.04.2011 16:30
Zvezda
4 : 0
Musina reka
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Mladost Teferič
Kragujevac
10.04.2011 16:00
Mladost
2 : 0
Mladost Teferič
Zastava
Kragujevac
0 : 0
21. oktobar
Kragujevac
10.04.2011 16:00
Zastava
0 : 0
21. oktobar
Divostin
Kragujevac
1 : 2
Studenac
Goločelo
10.04.2011 16:00
Divostin
1 : 2
Studenac
Stari momci
Kragujevac
4 : 0
Trmbas
Trmbas
10.04.2011 16:00
Stari momci
4 : 0
Trmbas
Velika Sugubina
Velika Sugubina
3 : 0
Borac
Drenovac
10.04.2011 16:00
Velika Sugubina
3 : 0
Borac
Dunavac
Petka
2 : 0
Napredak (B)
Batovac
10.04.2011 15:30
Dunavac
2 : 0
Napredak (B)
Proleter
Požarevac
1 : 4
Mlava
Bratinac
10.04.2011 15:30
Proleter
1 : 4
Mlava
Sopot
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
10.04.2011 15:30
Sopot
3 : 0
Dizel
Vojvoda Milenko
Kličevac
3 : 0
Dunav
Ostrovo
10.04.2011 15:30
Vojvoda Milenko
3 : 0
Dunav
Sloga (L)
Lučica
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
10.04.2011 15:30
Sloga (L)
1 : 1
Napredak (P)
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Stig
Beranje
10.04.2011 15:30
Mip Majdan
3 : 0
Stig
Busur
Busur
2 : 3
7 juli
Lopušnik
10.04.2011 11:00
Busur
2 : 3
7 juli
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
2 : 0
Grivac
Grivac
10.04.2011 15:30
Kotlenik (L)
2 : 0
Grivac
Gorski Car
Garaši
0 : 2
Kopljari
Kopljari
10.04.2011 10:00
Gorski Car
0 : 2
Kopljari
B 2000
Aranđelovac
5 : 0
Ranilović
Ranilović
10.04.2011 12:00
B 2000
5 : 0
Ranilović
Brezovac
Brezovac
0 : 0
Vrbica
Aranđelovac
10.04.2011 11:00
Brezovac
0 : 0
Vrbica
Jelav
Jelav
2 : 4
Prva Iskra
Runjani
10.04.2011 16:00
Jelav
2 : 4
Prva Iskra
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 1
Mladost (L)
Loznica
10.04.2011 16:00
Milan Orlić
3 : 1
Mladost (L)
"14 Oktobar"
Draginac
4 : 2
Mladost (B)
Brezjak
10.04.2011 16:00
"14 Oktobar"
4 : 2
Mladost (B)
Hajduk
Ribarice
3 : 0
Borac (K)
Kozjak
10.04.2011 16:00
Hajduk
3 : 0
Borac (K)
Bair
Bogatic
3 : 4
Radnik
Glogovac
10.04.2011 16:30
Bair
3 : 4
Radnik
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 4
Napredak
Uzvece
10.04.2011 16:30
Stojan Lazarac
2 : 4
Napredak
Sumice
Glusci
0 : 5
Premijer
Badovinci
10.04.2011 16:30
Sumice
0 : 5
Premijer
Buducnost
Dobric
1 : 3
Zadrugar Milkivit
Macvanski Pricinovic
10.04.2011
Buducnost
1 : 3
Zadrugar Milkivit
Torpedo
Tabanovic
1 : 1
Savacijum
Sabac
10.04.2011
Torpedo
1 : 1
Savacijum
Sloga
Ridjake
0 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
10.04.2011
Sloga
0 : 0
Mladost
Borac
Vladimirci
2 : 1
Krnule 09
Krnule
10.04.2011
Borac
2 : 1
Krnule 09
Tresnjevka
Trbusac
4 : 0
Torpedo
Lojanice
10.04.2011
Tresnjevka
4 : 0
Torpedo
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Polet
Jalovik
10.04.2011
Petrovac 74
2 : 1
Polet
Sloga
Krnic
12 : 1
Bobovik
Bobovik
10.04.2011
Sloga
12 : 1
Bobovik
Sloga Trgosped
Mehovine
2 : 1
Dragojevac
Dragojevac
10.04.2011
Sloga Trgosped
2 : 1
Dragojevac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 3
Dumaca
Dumaca
10.04.2011
Zablaće
2 : 3
Dumaca
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 1
Mladost
Gložane
10.04.2011
Mladi Radnik
0 : 1
Mladost
Radnički
Dubnica
2 : 1
Jedinstvo
Troponje
10.04.2011
Radnički
2 : 1
Jedinstvo
Hum
Vrlane
1 : 1
Morava
Radošin
10.04.2011
Hum
1 : 1
Morava
Pobeda
Lukovica
2 : 5
Resavac
Subotica
10.04.2011
Pobeda
2 : 5
Resavac
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
2 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
10.04.2011
Medveđa
2 : 0
Rudar
OFK Dvorište
Dvorište
4 : 1
Resava
Bukovac
10.04.2011
OFK Dvorište
4 : 1
Resava
Mladost
Lomnica
0 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
10.04.2011
Mladost
0 : 1
Mladi Radnik
Resavac
Veliki Popović
1 : 0
Beljanica
Strmosten
10.04.2011
Resavac
1 : 0
Beljanica
Vinogradar
Riljac
0 : 4
Topoljak
Grabovac
10.04.2011
Vinogradar
0 : 4
Topoljak
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Omladinac
Odžaci
10.04.2011
Stari Trstenik
2 : 1
Omladinac
Morava
Medveđa
3 : 0
Polet 57
Milutovac
10.04.2011
Morava
3 : 0
Polet 57
Gradina
Pejovac
3 : 4
Tomako
Trstenik
10.04.2011
Gradina
3 : 4
Tomako
Drugari
Stanci
3 : 3
Zdravinje
Zdravinje
10.04.2011 16:00
Drugari
3 : 3
Zdravinje
Polet
Kobilje
0 : 3
Dvorane
Dvorane
10.04.2011 16:00
Polet
0 : 3
Dvorane
Sloga
Jarkovac
2 : 5
Omladinac
Botoš
10.04.2011 15:30
Sloga
2 : 5
Omladinac
Naftagas
Boka
2 : 0
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
10.04.2011 15:30
Naftagas
2 : 0
Radnicki Ratar
MSK
Mihajlovo
6 : 0
Radnički
Sutjeska
10.04.2011 15:30
MSK
6 : 0
Radnički
Lehel
Mužlja
4 : 0
Proleter
Neuzina
10.04.2011 15:30
Lehel
4 : 0
Proleter
OFK Gradnulica
Zrenjanin
5 : 1
Mladost
Belo Blato
10.04.2011 15:30
OFK Gradnulica
5 : 1
Mladost
Banat
Čenta
2 : 2
Jedinstvo
Ečka
10.04.2011 15:30
Banat
2 : 2
Jedinstvo
Vinogradar
Gudurica
4 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
10.04.2011 16:30
Vinogradar
4 : 0
Vojvodina
Pobeda
Parta
3 : 1
Partizan
Kajtasovo
10.04.2011 16:30
Pobeda
3 : 1
Partizan
Jedinstvo
Orešac
1 : 0
Vitorul
Straža
10.04.2011 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Vitorul
Vojvodina
Seleuš
0 : 3
Napredak
Dužine
10.04.2011 15:30
Vojvodina
0 : 3
Napredak
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Kulpin
Kulpin
10.04.2011 16:00
Bački Hajduk
0 : 1
Kulpin
Borac
Vizić
1 : 3
Neštin
Neštin
10.04.2011 16:00
Borac
1 : 3
Neštin
Vojvodina
Neradin
0 : 5
Borac (K)
Klenak
10.04.2011 13:30
Vojvodina
0 : 5
Borac (K)
Sloga
Voganj
2 : 0
Borac (S)
Stejanovci
10.04.2011 13:30
Sloga
2 : 0
Borac (S)
Car Uroš
Jazak
4 : 0
Mladost (B)
Buđanovci
10.04.2011 13:30
Car Uroš
4 : 0
Mladost (B)
27. Oktobar
Šatrinci
5 : 8
Mladost (P)
Pavlovci
10.04.2011 13:30
27. Oktobar
5 : 8
Mladost (P)
BSK
Bešenovo
0 : 4
Hajduk
Divoš
10.04.2011 15:00
BSK
0 : 4
Hajduk
OFK Bosut
Bosut
1 : 4
Srem
Sremska Rača
10.04.2011 15:00
OFK Bosut
1 : 4
Srem
Grgurevci
Grgurevci
2 : 1
Borac
Radenković
10.04.2011 15:00
Grgurevci
2 : 1
Borac
Sloga
Zasavica I
2 : 1
Napredak
Šuljam
10.04.2011 15:00
Sloga
2 : 1
Napredak
Šumadija
Mali Crljeni
2 : 1
Budućnost
Dudovica
10.04.2011 15:30
Šumadija
2 : 1
Budućnost
Stepojevac 2007
Stepojevac
2 : 1
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
10.04.2011 15:30
Stepojevac 2007
2 : 1
OFK Radnički
OFK Burovo
Burovo
9 : 0
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
10.04.2011 15:30
OFK Burovo
9 : 0
20. Oktobar
Sloga
Lukavica
4 : 0
Šumadinac
Kruševica
10.04.2011 15:30
Sloga
4 : 0
Šumadinac
Mladost
Cvetovac
4 : 1
Polet
Mirosaljci
10.04.2011 15:30
Mladost
4 : 1
Polet
Bistrica
Bistrica
1 : 0
Mladi Radnik
Junkovac
10.04.2011 15:30
Bistrica
1 : 0
Mladi Radnik
Rožanci
Rožanci
3 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
10.04.2011 15:00
Rožanci
3 : 0
Šiljakovac
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 1
Borac
Arnajevo
10.04.2011 15:00
OFK Boždarevac
0 : 1
Borac
Lisović 1977
Beograd
1 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
10.04.2011 15:00
Lisović 1977
1 : 0
Veliki Borak
Napredak
Kruševac
13 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
10.04.2011 14:00
Napredak
13 : 0
Novi Bečej
LASK
Lazarevac
4 : 1
Mačva
Šabac
10.04.2011 15:30
LASK
4 : 1
Mačva
BSK Borča
Borča
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
10.04.2011 10:00
BSK Borča
0 : 0
OFK Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Jagodina
Jagodina
10.04.2011 11:00
Radnički (N)
2 : 1
Jagodina
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Borac
Čačak
10.04.2011 11:00
Novi Pazar
0 : 1
Borac
Banat
Zrenjanin
1 : 3
Partizan
Beograd
10.04.2011 11:00
Banat
1 : 3
Partizan
Hajduk
Stapar
3 : 3
BSK
Bački Brestovac
10.04.2011 13:30
Hajduk
3 : 3
BSK
ŽAK
Sombor
1 : 2
Radnički
Ratkovo
10.04.2011 13:30
ŽAK
1 : 2
Radnički
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 4
Omladinac
Bukovac
10.04.2011 13:30
OFK Odžaci
2 : 4
Omladinac
PIK
Prigrevica
1 : 12
Zadrugar
Srpski Miletić
10.04.2011 13:30
PIK
1 : 12
Zadrugar
Rudar
Kostolac
1 : 0
Smederevo
Smederevo
10.04.2011 14:00
Rudar
1 : 0
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
0 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
10.04.2011
GFK Jasenica 1911
0 : 4
Morava (VP)
Sloga
Kraljevo
2 : 0
Timok
Zaječar
10.04.2011 14:00
Sloga
2 : 0
Timok
BSK Borča
Borča
2 : 0
Teleoptik
Zemun
10.04.2011 13:00
BSK Borča
2 : 0
Teleoptik
Borac
Čačak
3 : 0
Beograd
Beograd
10.04.2011 11:00
Borac
3 : 0
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Loznica
Loznica
10.04.2011 13:00
Jagodina
0 : 0
Loznica
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
10.04.2011 10:00
OFK Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Radnički
Bajmok
1 : 5
Senta
Senta
10.04.2011 10:00
Radnički
1 : 5
Senta
Obilić
Novi Kneževac
9 : 4
Radnički Gladiolus
Tornjoš
10.04.2011 10:00
Obilić
9 : 4
Radnički Gladiolus
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
10 : 0
Zvižd
Kučevo
10.04.2011
Sloga (PM)
10 : 0
Zvižd
Rudar
Kostolac
2 : 3
Smederevo
Smederevo
10.04.2011 12:00
Rudar
2 : 3
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Morava
Velika Plana
10.04.2011 12:00
GFK Jasenica 1911
2 : 1
Morava
OFK Plandište
Plandište
2 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
10.04.2011
OFK Plandište
2 : 2
Proleter (BK)
Radnik
Stari Tamiš
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
10.04.2011
Radnik
3 : 0
Mika Antić
Potisje
Kanjiža
5 : 0
Bačka
Mol
10.04.2011 14:30
Potisje
5 : 0
Bačka
Čantavir
Čantavir
8 : 1
Jadran
Feketić
10.04.2011 14:30
Čantavir
8 : 1
Jadran
Tavankut
Tavankut
6 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
10.04.2011 14:30
Tavankut
6 : 1
Vinogradar
Preporod
Novi Žednik
0 : 0
Čoka
Čoka
10.04.2011 14:30
Preporod
0 : 0
Čoka
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
10.04.2011 11:00
Radnički 1923
1 : 0
OFK Beograd
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Loznica
Loznica
10.04.2011 15:00
Jagodina
1 : 0
Loznica
Njegoš
Lovćenac
0 : 3
Subotica
Subotica
10.04.2011 11:00
Njegoš
0 : 3
Subotica
AF Duljaj
Topola
3 : 0
Zvižd
Kučevo
10.04.2011
AF Duljaj
3 : 0
Zvižd
Pinkum
Veliko Gradište
6 : 2
Homoljac
Žagubica
10.04.2011
Pinkum
6 : 2
Homoljac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Panter
Požarevac
10.04.2011
Sloga
3 : 0
Panter
Rudar
Kostolac
3 : 3
MIP Presing
Požarevac
10.04.2011
Rudar
3 : 3
MIP Presing
Mladi radnik (P)
Požarevac
4 : 0
Seljak
Mihajlovac
10.04.2011
Mladi radnik (P)
4 : 0
Seljak
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 2
Morava
Velika Plana
10.04.2011
GFK Jasenica 1911
2 : 2
Morava
OFK Plandište
Plandište
3 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
10.04.2011
OFK Plandište
3 : 0
Proleter (BK)
Radnik
Stari Tamiš
0 : 3
Mika Antić
Pančevo
10.04.2011
Radnik
0 : 3
Mika Antić
Slavija
Kovačica
3 : 2
Jugoslavija
Jabuka
10.04.2011 10:00
Slavija
3 : 2
Jugoslavija
OFK Stenli
Glogonj
7 : 0
Spartak
Debeljača
10.04.2011 10:00
OFK Stenli
7 : 0