XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 462 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2011

Fudbal

Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sinđelić
Niš
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Radnički Stobeks
Klupci
2 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mačva
Šabac
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Dubočica
Leskovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
0 : 2
Radnik
Surdulica
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Radnički (P)
Pirot
Dolina
Padina
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Senta
Senta
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Srem (J)
Jakovo
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Šumadija (J)
Jagnjilo
2 : 3
Hajduk
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Grafičar
Beograd
2 : 1
Sopot
Sopot
Radnički (O)
Obrenovac
6 : 0
Resnik
Resnik
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost (O)
Oplanići
0 : 5
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Partizan (C)
Cerovac
Bane
Raška
4 : 2
Orlovac
Mrčajevci
Obilić
Živica
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
Šapine
Šapine
1 : 0
Seljak
Mihajlovac
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Borac
Žabari
1 : 2
Šumadinac
Brzan
Zvižd
Kučevo
2 : 3
Sloga (D)
Drmno
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
1 : 2
Jadar (ST)
Stupnica
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Krušik
Valjevo
Moravica (S)
Subotinac
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 3
Vučje
Vučje
Mramor
Mramor
3 : 0
Sloga
Leskovac
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Radan
Lebane
2 : 3
Morava (VH)
Vladičin Han
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Radnički
Lubnica
Borac
Bivolje
6 : 0
Slatina
Bor
Trgovački
Jagodina
3 : 0
Bor
Bor
Juhor
Obrež
2 : 2
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
SFS Borac
Paraćin
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Trajal
Kruševac
Zadrugar
Lazarevo
11 : 1
Spartak
Debeljača
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Radnički (I)
Irig
1 : 2
Metalac AV
Futog
Budućnost
Mladenovo
1 : 4
Sloga Radnički
Erdevik
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
GSP Polet
Beograd
2 : 1
Borac
Ostružnica
Sremčica
Sremčica
3 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Magnohrom
Kraljevo
Radnik
Ušće
0 : 4
Borac (V)
Vraneši
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Radnički
Kovači
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Morava
Sirča
2 : 1
Grdica
Grdica
Napredak
Nabrđe
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Mladost
Biskuplje
3 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Sloga (K)
Kasidol
1 : 0
Sloga (B)
Burovac
Crni Vrh
Miljević
2 : 0
Integral
Batuša
Dunavac
Kisiljevo
1 : 2
Omladinac
Šetonje
Mladi radnik
Radinac
3 : 0
Sloboda (L)
Lipe
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
Udarnik
Lozovik
Polet (T)
Trnovče
2 : 1
Napredak
Markovac
Osipaonica
Osipaonica
7 : 0
Drugovac
Drugovac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
5 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Junkovac
Junkovac
3 : 2
Beli Orlovi
Brestovac
Šumadija
Toponica
4 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Rača Popović
Popović
3 : 1
Banja
Banja
milos pocerac
gornja vranjska
3 : 0
Antimon
Zajača
Majur
Majur
5 : 6
Sindjelić
Lipnica
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Gučevo
Banja Koviljača
1 : 0
Mladost
Donji Dobrić
Dobrava
Vukošić
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Vrujci
Gornja Toplica
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Brežđe
Brežđe
4 : 1
Sovljak
Sovljak
Brezovica
Brezovica
4 : 4
Banjani
Banjani
ZSK
Valjevo
1 : 0
Spartak
Ljig
Tulari
Tulari
1 : 1
OFK Divci
Divci
Ribnikar
Pecka
2 : 1
Mladost
Vračević
Trlić
Trlić
4 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Omladinac
Zdravčići
0 : 6
Sevojno
Sevojno
Perućac
Perućac
2 : 0
Budućnost
Arilje
Polet
Rasna
4 : 3
Železničar
Požega
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Mladost (O)
Orljane
1 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Rad
Merošina
6 : 6
Toplica
Šarlinac
Naša krila
Belotinac
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Bukovik
Razanj
3 : 0
Napredak
Aleksinac
Omladinac
Malošište
4 : 2
Borac
Azbresnica
Šumadija
Razgojna
2 : 3
Plantaža
Donje Stopanje
Milanovo
Milanovo
1 : 1
Železničar
Brestovac
Jablanica
Medveđa
5 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Bobište
Bobište
5 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Sloga
Lipovica
0 : 4
Čekmin
Čekmin
MB
Mala Biljanica
3 : 4
Progres
Ladovica
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
SFK Moravac
Predejane
Morava (L)
Leskovac
2 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 2
Gradac
Konopnica
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 2
Lužnica
Babušnica
Temac
Temska
1 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Crvena zastava
Hum
Proleter
Mezgraja
1 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 3
Palilulac
Niš
Vulkan
Brenica
3 : 5
Omladinac
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
10 : 0
Čegar
Donji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 0
Mladost
Medoševac
Budućnost
Prva Kutina
1 : 2
Radnički
Trupale
Jedinstvo
Mijatovac
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Istok-63
Plana
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Dragocvet
Dragocvet
0 : 1
Lugomir
Rakitovo
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Mladost
Koncarevo
2 : 0
Morava
Ribare
Buducnost
Miliva
4 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Ključ
Podvrška
2 : 0
Krivelj
Krivelj
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 2
Zlot
Zlot
Rajac
Rajac
1 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Miloševo
Miloševo
0 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Slatina (N)
Negotin
Omladinac
Grezna
0 : 0
ŠSK
Štipina
Sloga (Ž)
Žučkovac
4 : 0
Mladost
Sumrakovac
Ozren
Sokobanja
4 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Borac
Vražogrnac
2 : 1
Midžor
Kalna
Rudar
Podvis
5 : 1
Sloga (M)
Minićevo
Rtanj
Boljevac
3 : 0
BSK
Bogovina
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
9 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Čoka
Čoka
1 : 1
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
2 : 1
Jadran
Feketić
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
2 : 0
Krajina
Krajišnik
Polet (N)
Nakovo
2 : 5
Rusanda
Melenci
Delija
Mokrin
2 : 1
Potisje
Knićanin
Vojvodina
Perlez
1 : 3
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Vršac United
Vršac
4 : 1
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 1
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Tempo
Sefkerin
1 : 3
Budućnost
Banatski Brestovac
Slavija
Kovačica
1 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Mladost
Omoljica
0 : 0
Radnički (K)
Kovin
BSK
Bački Brestovac
0 : 1
Mladost
Kruščić
Graničar
Riđica
6 : 1
Radnički
Ratkovo
Kula
Kula
3 : 1
Omladinac
Bukovac
Hajduk
Stapar
3 : 1
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
5 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Strelac
Mislođin
2 : 1
PIK Zemun
Zemun
Baćevac
Baćevac
2 : 0
Poštar - Zvezdara
Beograd
Dunavac
Grocka
3 : 0
Borac
Lazarevac
Železnik
Beograd
6 : 0
BSK Batajnica
Batajnica
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Kopaonik
Lešak
Vrnjci
Vrnjci
4 : 0
Mladost
Vrdila
Šumadija
Šumarice
0 : 2
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Polet
Ratina
3 : 0
Morava
Mrsać
Olimpik
Novi Pazar
0 : 1
Ribnica
Jovac
Napredak
Gračac
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Đuriselac
Đuriselo
1 : 4
Korićani
Korićani
Azbest
Stragari
2 : 0
Ćava
Grošnica
Hajduk
Jovanovac
1 : 3
Botunje
Botunje
Kremenac
Rogojevac
2 : 0
Opornica
Opornica
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 1
Bagremar
Kragujevac
Sloga Ć
Ćirikovac
3 : 1
Sloga D
Dubravica
Jedinstvo
Duboka
7 : 1
BSK
Brežane
Pobeda
Stari Kostolac
2 : 1
RSK
Rabrovo
Makce
Makce
3 : 0
Desine
Desine
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Krilaš
Ćovdin
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
Napredak (VC)
Veliko Crniće
6 : 0
Polet
Aleksandrovac
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 0
Košava
Kalište
Rudar
Krepoljin
2 : 1
Omladinac (B)
Busur
Napredak (S)
Simićevo
0 : 3
Radnički
Knežica
Šumadija
Azanja
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Vodice
Vodice
6 : 1
Udarnik
Baničina
Bašin
Bašin
0 : 3
Mramorac
Mramorac
Kolarac
Kolari
6 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Jedinstvo (S)
Smederevo
4 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
SASK
Saraorci
6 : 1
Slavija
Smederevo
Proleter
Vranovo
7 : 1
Skobalj
Skobalj
7. Jul
Vodanj
3 : 2
Šumadinac
Binovac
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 0
Landol
Landol
Badljevica
Badljevica
1 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Vučak
Vučak
1 : 4
Podunavac
Udovice
Sloga (Z)
Zabojnica
4 : 1
Pobeda
Đurđevo
Crvena zvezda
Miraševac
4 : 0
Lepenica
Badnjevac
Bare
Bare
5 : 1
Omladinac
Donja Rača
Karađorđe
Vučić
4 : 3
BSK
Borač
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 2
Vinča
Vinča
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Borac
Kloka
Šamot
Aranđelovac
1 : 3
Mladost
Jelenac
Mladi rudar
Bukovik
6 : 3
BSK Belosavci
Belosavci
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Granit
Radalj
Rudar
Brasina
2 : 1
Mladost
Borina
Stolice
Krupanj
3 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 2
Radjevac
Krupanj
Sloga (K)
Korenita
3 : 4
Bratstvo
Krupanj
Omladinac
Slepčević
5 : 4
Gorki
Glušci
Budućnost
Zminjak
0 : 0
Petlovača
Petlovača
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Duško
Klenje
Sloga
Bogosavac
5 : 0
Drina
Badovinci
Partizan
Drenovac
4 : 3
Borac
Šabac
Napredak
Banovo Poilje
2 : 11
Proleter
Šabac
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 2
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 0
Pocerina
Jevremovac
Karađorđe
Mišar
0 : 3
Mladost
Pocerski Pričinović
Mladost Zvezd
Zvezd
4 : 2
Varna
Varna
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Galeb
Cerovac
Sloga Mat
Matijevac
3 : 1
Rankovac
Nakučani
Korman
Korman
2 : 2
Provo
Provo
Jelen
Jelenča
9 : 0
Hajduk
Debrc
Maovi MH
Maovi
3 : 3
Mrovska
Mrovska
Mladost
Osečenica
0 : 5
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
2 : 5
Borac
Rajkovic
Jedinstvo
Poljanice
3 : 1
Orao
Poljanice
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
1 : 2
Liplje
Liplje
Mladost (D)
Dračić
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Lukavac
Lukavac
2 : 4
Dupljaj
Dupljaj
Polet
Popučke
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Iskra
Donja Bukovica
1 : 5
Kotešica
Kotešica
Gradac
Valjevo
2 : 3
Pričević
Pričević
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
7 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Proleter
Bajevac
1 : 1
Kolubara Gaj
Jabučje
Padina
Padina kod Merošine
3 : 5
Naisus
Rožina
Baličevac
Baličevac
2 : 5
Doljevac
Doljevac
4. Juli
Mekiš
3 : 1
Radnički
Kočane
4. Juli
Mekiš
3 : 2
Radnik
Bučić
Radnički
Kočane
3 : 0
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Koprijan
Gradište
Sloga
Jovanovac
5 : 2
Padina
Padina kod Merošine
Naisus
Rožina
3 : 0
Obilić
Perutina
Jasunja
Jasunja
4 : 2
Mladost
Kutles
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 3
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Pobeda
Držina
1 : 2
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 2
Sloga
Veliko Selo
Mladost (D)
Dublje
4 : 6
Sindjelic (G)
Grabovac
Napredak
Svojnovo
6 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
BSK
Buljane
6 : 2
Sloboda
Suljkovac
Polet
Senje
4 : 0
Rudar
Plazane
Trgovište
Trgovište
0 : 0
Gorica
Valevac
Mladost (V)
Vasilj
3 : 0
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
13.April
Lomnica
0 : 0
Borac
Gornji Katun
Kupci
Kupci
6 : 1
Belović
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 6
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Sloga
Lozna
1 : 1
Omladinac
Pojate
Mladi Radnik
Bacina
2 : 0
Mladost
Toljevac
Đurđin
Đurđin
3 : 0
Hajduk
Bačko Dušanovo
Bačka 1901 B
Subotica
5 : 0
Mala Bosna
Mala Bosna
Lokomotiva
Subotica
0 : 3
Bratstvo
Ljutovo
Mićunovo
Mićunovo
0 : 5
Tomislavci
Tomislavci
Sokolac
Bački Sokolac
0 : 0
Olimpija
Gunaroš
Slavija
Novo Orahovo
3 : 0
Napredak
Karađorđevo
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Tisa
Padej
1 : 1
Jedinstvo
Srpski Krstur
Šampion Olimpija
Orom
3 : 0
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
2 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 6
Sloga
Ostojićevo
Jedinstvo
Bočar
6 : 3
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
0 : 1
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
1 : 3
Borac
Iđoš
Terekves
Hetin
2 : 3
Polet
Banatsko Visnjicevo
Olimpija
Torda
4 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Proleter
Međa
Napredak
Čestereg
0 : 0
Roham
Nova Crnja
Vojvodina
Crepaja
5 : 0
Pobeda
Samoš
Borac (S)
Sakule
9 : 2
Glogonj
Glogonj
Mladost (V)
Vojlovica
3 : 0
Pančevo
Pančevo
Železničar (P)
Pančevo
0 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 3
Omladinac (O)
Opovo
Proleter
Mramorak
0 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (P)
Pločica
3 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 0
Ševac
Kusić
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Ratar
Kruščica
Dobrica
Dobrica
7 : 0
Banat
Dupljaja
Hajduk
Šušara
5 : 3
Potporanj
Potporanj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Hajdučica
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
7 : 1
Terekveš
Svilojevo
Dunav
Bački Monoštor
3 : 0
OFK Šikara
Sombor
Omladinac
Deronje
2 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Panonija
Lalić
11 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Sloga
Čonoplja
2 : 3
Rusin
Ruski Krstur
Čenej
Čenej
1 : 2
OFK Sirig
Sirig
Dinamo
Budisava
0 : 1
Mladost
Novi Sad
Partizan
Susek
1 : 2
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 1
Sremac
Čerević
Borac
Rakovac
2 : 5
Tatra
Kisač
TSK
Temerin
3 : 2
Vinogradar
Ledinci
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Napredak
Nadalj
5 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
Vojvodina
Tovariševo
4 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Slavija (B)
Bođani
3 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Slavija (P)
Pivnice
4 : 0
Borac
Obrovac
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
4 : 1
Maglić
Bački Maglić
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Krivanj
Selenča
2 : 0
Bačka
Despotovo
PSK Putinci
Putinci
0 : 0
Jedinstvo
Ruma
Sremac
Dobrinci
1 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Rudar
Vrdnik
OFK Kraljevci
Kraljevci
4 : 1
Graničar
Grabovci
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 3
Hrtkovci
Hrtkovci
Krušedol
Krušedol Selo
2 : 0
Polet
Nikinci
Jedinstvo
Platičevo
6 : 0
Napredak
Žarkovac
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
7 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Jednota
Šid
3 : 4
Jedinstvo
Morović
Omladinac (B)
Batrovci
0 : 3
Napredak
Vašica
Borac
Ilinci
3 : 0
Bratstvo
Sot
Sremac
Berkasovo
0 : 5
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Omladinac (M)
Molovin
0 : 2
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
0 : 1
Sinđelić
Gibarac
Graničar
Kuzmin
1 : 1
Borac
Martinci
Sloga
Čalma
1 : 4
Borac (VR)
Veliki Radinci
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 2
Zmaj
Noćaj
Sremac
Jarak
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Mitros
Sremska Mitrovica
5 : 3
Budućnost
Salaš Noćajski
Mladost (B)
Baroševac
1 : 2
Šumadija
Šopić
Vranić
Vranić
3 : 2
Borac
Ušće
Ivanca
Ivanca
0 : 1
Vrcin
Vrcin
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
Vlaska
Vlaska
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Sepsin
Sepsin
Popovic
Popovic
1 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Mladost
Umcari
1 : 0
Radnicki PDM
Mladenovac
Budućnost
Samaila
3 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
6 : 0
Progorelica
Progorelica
Stubal
Stubal
5 : 2
Musina reka
Musina reka
Omladinac
Drakčići
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Partizan
Vrba
1 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Zgodačica
Godačica
0 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
21. oktobar
Kragujevac
10 : 0
Trmbas
Trmbas
Mladost Teferič
Kragujevac
3 : 0
Borac
Drenovac
Kutlovo
Kutlovo
4 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Mladost
Pajazitovo
6 : 1
Stari momci
Kragujevac
Zastava
Kragujevac
1 : 4
Divostin
Kragujevac
Sloga
Mustapić
4 : 0
Kaona
Kaona
Mlava
Bratinac
5 : 3
Dunav
Ostrovo
Napredak (B)
Batovac
2 : 6
Napredak (P)
Poljana
Borac (K)
Klenovnik
4 : 1
Stig
Beranje
Dunavac
Petka
4 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Proleter
Požarevac
0 : 3
Sloga (L)
Lučica
Sopot
Požarevac
4 : 3
Vojvoda Milenko
Kličevac
Carevac
Carevac
0 : 5
Pek
Kusiće
Sloga (T)
Topolovnik
4 : 0
Radnički
Požeženo
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
4 : 1
Ram
Ram
Jedinstvo
Ljubinje
3 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Bečevica
Bečevica
1 : 3
Mladost
Pretoke
Ranilović
Ranilović
1 : 2
Vrbica
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Brezovac
Brezovac
Gorski Car
Garaši
0 : 7
B 2000
Aranđelovac
Krasava
Krasava
2 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Mladost (B)
Brezjak
3 : 2
Mladost (L)
Loznica
"14 Oktobar"
Draginac
1 : 1
Borac (L)
Lesnica
Jelav
Jelav
3 : 0
Borac (K)
Kozjak
Torpedo
Tabanovic
2 : 4
Napredak (S)
Sevarice
Buducnost
Dobric
3 : 0
Culjkovic
Culjkovic
Petrovac 74
Kujavica
3 : 2
Sloga
Ridjake
Sloga
Krnic
5 : 0
Tresnjevka
Trbusac
Sloga Trgosped
Mehovine
0 : 2
Borac
Vladimirci
Dragojevac
Dragojevac
6 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Bobovik
Bobovik
1 : 3
Krnule 09
Krnule
Polet
Jalovik
2 : 0
Torpedo
Lojanice
Žabar
Žabar
4 : 9
Volujac
Volujac
Vragočanica
Vragočanica
0 : 7
Beloševac
Beloševac
Borac
Valjevo
4 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Mladost
Gložane
2 : 1
Radnički
Dubnica
Hum
Vrlane
2 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Resavac
Subotica
2 : 0
Morava
Radošin
Pobeda
Lukovica
3 : 0
Jedinstvo
Troponje
OFK Dvorište
Dvorište
1 : 4
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Mladost
Lomnica
2 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Resavac
Veliki Popović
3 : 1
Resava
Bukovac
Beljanica
Strmosten
5 : 2
Mladi Radnik
Grabovica
Topoljak
Grabovac
2 : 1
Tomako
Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
7 : 2
Ribnik
Gornji Ribnik
Vinogradar
Riljac
0 : 6
Stara Čaršija
Osaonica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 7
Gradina
Pejovac
Mačkovac
Mačkovac
0 : 1
Srnje
Srnje
Drugari
Stanci
1 : 5
Kapidzija
Kapidzija
Zdravinje
Zdravinje
0 : 3
Modrica
Modrica
Partizan
Kajtasovo
0 : 3
Omladinac
Zagajica
Jedinstvo
Orešac
3 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Vitorul
Straža
8 : 0
Pobeda
Parta
Janošik
Janošik
6 : 3
Agrobanat
Veliki Gaj
Banat
Ilandža
3 : 0
Vojvodina
Seleuš
Borac (S)
Stejanovci
5 : 2
Mladost (P)
Pavlovci
Borac (K)
Klenak
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Planinac
Rivica
2 : 1
Car Uroš
Jazak
Vojvodina
Neradin
1 : 6
Sloga
Voganj
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Napredak
Šuljam
Hajduk
Divoš
8 : 0
Sloga
Zasavica I
Planinac
Ležimir
0 : 0
Grgurevci
Grgurevci
BSK
Bešenovo
2 : 2
OFK Bosut
Bosut
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 1
Polet
Mirosaljci
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
Mladi Radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
2 : 7
Bistrica
Bistrica
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
1 : 0
Mladost
Cvetovac
Budućnost
Dudovica
2 : 1
Sloga
Lukavica
Stepojevac 2007
Stepojevac
1 : 0
OFK Burovo
Burovo
Rožanci
Rožanci
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
0 : 0
Lisović 1977
Beograd
Šiljakovac
Šiljakovac
2 : 2
OFK Boždarevac
Boždarevac
Hajduk
Kamendol
2 : 5
Partizan
Kaludjerica
Mladost
Jabučki rit
2 : 0
Heroj
Jajinci
GAK
Beograd
1 : 2
Crvenka
Borča
Dunavac
Dunavac
2 : 2
Mladi proleter
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
12 : 2
Olimpija
Beograd
Borac
Zemun
3 : 7
Busije
Zemun
Kozara
Beograd
0 : 1
OFK Petrovcic
Petrovcic
Institut
Zemun Polje
2 : 0
Torlak
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Sokolovo
Sokolovo
1 : 3
Strmovo
Strmovo
Mladi Borac
Županjac
2 : 1
Mladost
Leskovac
Proleter
Vrbovno
1 : 3
Petka
Petka
Rasadnik
Lazarevac
5 : 2
Dimitrije Tucovic
Šušnjar
Požarevac
Požarevac
1 : 6
Spartak Jaffa
Subotica
Mačva
Šabac
0 : 3
Lemind Lavice
Leskovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Bara Venecija
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Banat
Zrenjanin
4 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Borac
Čačak
2 : 2
Jagodina
Jagodina
BSK
Bački Brestovac
4 : 6
Mladost
Kruščić
Graničar
Riđica
7 : 0
Radnički
Ratkovo
Kula
Kula
0 : 1
Omladinac
Bukovac
Polet
Karavukovo
0 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
2 : 4
Borac
Bački Gračac
ŽAK
Sombor
6 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Zemun
Zemun
3 : 1
Timok
Zaječar
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
7 : 2
Teleoptik
Zemun
Loznica
Loznica
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Beograd
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Radnik
Stari Tamiš
5 : 0
Dolina
Padina
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Mika Antić
Pančevo
1 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Čantavir
Čantavir
Proleter
Njegoševo
7 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Čoka
Čoka
2 : 0
Krivaja
Krivaja
Bajša
Bajša
4 : 0
Jadran
Feketić
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Borac
Čačak
Jagodina
Jagodina
3 : 2
Sloga
Kraljevo
OFK Paraćin
Paraćin
3 : 7
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
4 : 0
Smederevo
Smederevo
Bežanija
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Obilić
Novi Kneževac
2 : 4
Čoka
Čoka
Panter
Požarevac
0 : 2
Seljak
Mihajlovac
AF Duljaj
Topola
4 : 6
Morava
Velika Plana
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Sloga
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Rudar
Kostolac
1 : 6
Mladi radnik (P)
Požarevac
Spartak (D)
Debeljača
7 : 3
OFK Stenli
Glogonj
Mika Antić
Pančevo
15 : 0
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
AFK
Ada
6 : 1
Palić
Palić

Rukomet

Nova Pazova
Nova Pazova
29 : 33
Rudar
Kostolac
Knjaževac
Knjaževac
42 : 46
Sloga
Požega
Arilje
Arilje
39 : 27
Đerdap
Kladovo
Brestovac
Brestovac
25 : 32
Rtanj
Boljevac
Naisus 2
Niš
43 : 38
Pirot
Pirot
Topličanin
Prokuplje
31 : 27
Naisa 3
Niš
Raška
Raška
11 : 23
Crveni krst
Niš