XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 545 utakmica za dan
Nedelja, 17 Oktobar 2010

Fudbal

Sloboda PS
Užice
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Hajduk
Kula
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 1
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Mladi radnik
Požarevac
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Dinamo
Vranje
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 4
Jedinstvo
Ub
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Svrljig
Svrljig
Radnik
Surdulica
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Palić
Palić
2 : 0
Dolina
Padina
Donji Srem
Pećinci
3 : 1
Senta
Senta
Žarkovo
Beograd
2 : 1
Palilulac
Krnjača
Srem (J)
Jakovo
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Sindjelić
Beograd
4 : 0
Voždovac
Beograd
Dorćol
Beograd
1 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Beograd
Beograd
4 : 1
Kovačevac
Kovačevac
Hajduk
Beograd
1 : 0
Grafičar
Beograd
Sopot
Sopot
5 : 0
Resnik
Resnik
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Mladost (O)
Oplanići
Vodojaža
Grošnica
3 : 0
Bane
Raška
Železničar Inon
Požarevac
3 : 0
Obilić
Živica
Gruža
Gruža
0 : 2
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Železničar (S)
Smederevo
0 : 0
Borac
Žabari
Šumadinac
Brzan
4 : 2
Sloga (D)
Drmno
Jadar (ST)
Stupnica
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 3
Loznica
Loznica
Osečina
Osečina
7 : 6
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Ribnica
Mionica
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
0 : 4
Zlatibor
Čajetina
Sloga (S)
Sjenica
2 : 3
Zlatar
Nova Varoš
Drina
Ljubovija
4 : 0
Krušik
Valjevo
Pukovac
Pukovac
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Moravica (S)
Subotinac
4 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Vučje
Vučje
1 : 0
Ropotovo
Ropotovo
BSK Bujanovac
Bujanovac
2 : 0
Radan
Lebane
Zaplanjac
Gadžin Han
4 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Radnički
Lubnica
1 : 1
Borac
Bivolje
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Slatina
Bor
3 : 2
Trgovački
Jagodina
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Juhor
Obrež
Bor
Bor
2 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Rembas
Resavica
2 : 0
Župa
Aleksandrovac
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Timočanin
Knjaževac
Spartak
Debeljača
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Vojvodina
Novo Miloševo
5 : 1
Borac
Starčevo
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
Obilić
Zmajevo
Index
Novi Sad
0 : 4
Crvena Zvezda
Novi Sad
Borac
Novi Sad
3 : 0
Radnički (I)
Irig
Mladost
Turija
5 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Sloga Radnički
Erdevik
0 : 0
1. Maj
Ruma
PKB
Padinska skela
3 : 0
Trudbenik
Beograd
Bulbulderac
Beograd
2 : 2
GSP Polet
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Borac
Ostružnica
1 : 2
Slavija
Beograd
Železničar
Bara Venecija
3 : 1
Sremčica
Sremčica
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 4
Braća Vuković
Lađevci
Magnohrom
Kraljevo
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Borac (V)
Vraneši
3 : 2
Radnik
Ušće
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Rudar
Baljevac
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Radnički
Kovači
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Omladinac
Šetonje
Dunavac
Kisiljevo
0 : 0
Integral
Batuša
Crni Vrh
Miljević
4 : 2
Sloga (B)
Burovac
Sloga (K)
Kasidol
1 : 2
Polet (SD)
Suvi Do
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Mladost
Biskuplje
2 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Napredak
Nabrđe
1 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Mladi radnik
Radinac
6 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Jedinstvo (K)
Krnjevo
4 : 2
Drugovac
Drugovac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 2
Omladinac (R)
Rakinac
Polet (T)
Trnovče
1 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Budućnost (R)
Ratari
2 : 0
Sloboda (L)
Lipe
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 0
Junkovac
Junkovac
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 2
Šumadija
Toponica
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 1
Šumadinac (N)
Natalinci
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Partizan
Darosava
6 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Banja
Banja
0 : 4
Rača Popović
Popović
Antimon
Zajača
1 : 0
milos pocerac
gornja vranjska
Jedinstvo (Š)
Štitar
6 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Napredak
Mačvanski Belotić
4 : 1
Radnički
Koceljeva
Mladost
Donji Dobrić
4 : 3
Gučevo
Banja Koviljača
Lipolist
Lipolist
6 : 4
Dobrava
Vukošić
Trlić
Trlić
3 : 0
Mladost
Vračević
Ribnikar
Pecka
0 : 0
OFK Divci
Divci
Tulari
Tulari
5 : 0
Spartak
Ljig
ZSK
Valjevo
3 : 2
Banjani
Banjani
Brezovica
Brezovica
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Brežđe
Brežđe
0 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Ariljska rampa
Požega
4 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Polet
Rasna
4 : 1
Zlatibor voda
Gostilje
Perućac
Perućac
1 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Omladinac
Zdravčići
1 : 1
Budućnost
Arilje
Savinac
Visibaba
2 : 4
Sevojno
Sevojno
Mladost (B)
Batušinac
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
Toplica
Šarlinac
2 : 3
Rad
Merošina
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 3
Naša krila
Belotinac
Rutevac
Rutevac
1 : 0
Dobrič
Brest
Borac
Azbresnica
1 : 4
Omladinac
Malošište
Rasovača
Rasovača
0 : 3
Jastrebac
Tešica
Milanovo
Milanovo
5 : 3
Šumadija
Razgojna
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 0
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Bobište
Bobište
Napredak
Bogojevce
1 : 3
Sloga
Lipovica
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
Mladost
Vinarce
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Radnički
Pertate
MB
Mala Biljanica
1 : 3
Polet
Stajkovce
Progres
Ladovica
0 : 3
Jedinstvo (S)
Sisava
Veternica
Leskovac
0 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Morava (G)
Glozane
3 : 3
Morava (L)
Leskovac
Kumarevo
Kumarevo
1 : 0
Gradac
Konopnica
Temac
Temska
1 : 5
Lužnica
Babušnica
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 0
Borac
Barje Čiflik
Kosovac
Prokuplje
6 : 1
Trbunje
Trbunje
Pobeda
Donje Crnatovo
0 : 5
Dobrič
Pejkovac
Jastrebac
Blace
5 : 0
Omladinac
Podina
Kosanica
Kuršumlija
4 : 0
Polet
Samarinovac
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Radnički
Trupale
Budućnost
Prva Kutina
1 : 0
Mladost
Medoševac
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Čegar
Donji Matejevac
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Vulkan
Brenica
0 : 2
OFK Niš
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
1 : 5
Brzi Brod
Brzi Brod
Proleter
Mezgraja
2 : 0
Crvena zastava
Hum
Mladost
Jovac
0 : 0
Jedinstvo
Mijatovac
Napredak (D)
Drenovac
3 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Lugomir
Rakitovo
0 : 0
Mladost
Koncarevo
Sloga
Donje Vidovo
2 : 0
Levac
Rekovac
Morava
Ribare
2 : 3
Buducnost
Miliva
Napredak (Z)
Zlatovo
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Sloga (K)
Kobišnica
0 : 1
Dunav
Prahovo
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 1
Miloševo
Miloševo
Slatina (N)
Negotin
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
BSK
Bogovina
6 : 1
ŠSK
Štipina
Rtanj
Boljevac
6 : 0
Sloga (M)
Minićevo
Rudar
Podvis
3 : 1
Midžor
Kalna
Borac
Vražogrnac
3 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Ozren
Sokobanja
3 : 2
Mladost
Sumrakovac
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Vinogradar
Hajdukovo
6 : 0
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
1 : 0
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
3 : 0
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
3 : 0
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Vojvodina
Perlez
2 : 2
Potisje
Knićanin
Delija
Mokrin
0 : 5
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Polet (N)
Nakovo
1 : 5
Krajina
Krajišnik
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 2
Mladost
Banatski Despotovac
Mladost
Omoljica
2 : 1
Kolonija
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Slavija
Kovačica
5 : 2
Budućnost
Banatski Brestovac
Tempo
Sefkerin
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Polet
Izbište
Omladinac
Bukovac
5 : 1
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
0 : 2
Crvenka
Crvenka
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Polet
Karavukovo
PIK
Prigrevica
2 : 0
Stanišić
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 1
ŽAK
Sombor
PIK Zemun
Zemun
0 : 2
Strelac
Mislođin
Borac
Lazarevac
3 : 1
Dunavac
Grocka
Podunavac
Ritopek
0 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Zmaj
Zemun
4 : 1
Rudar
Zeoke
Mladost
Vrdila
3 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Žiča
Žiča
5 : 0
Jedinstvo (G)
Godačica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Morava
Mrsać
2 : 1
Polet
Ratina
Ribnica
Jovac
1 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Granit
Jošanička banja
2 : 0
Lazac
Lazac
Gruža
Vitanovac
2 : 2
Napredak
Gračac
Foka
Gornji Milanovac
2 : 2
Jablanica
Jablanica
Mladi Rudar
Rudnik
4 : 0
Brusnica
Brusnica
Velereč 94
Velereč
1 : 4
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
0 : 3
Mladost 09
Vraćevšnica
Ozremica
Beršići
3 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Takovski Ustanak
Takovo
6 : 3
Ozrem
Ozrem
Brezak
Pranjani
3 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Omladinac
Kalimanići
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 1
Opornica
Opornica
Kremenac
Rogojevac
7 : 0
Kolektiv
Gornja Sabanta
Hajduk
Jovanovac
2 : 3
Kragujevac
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 0
Korićani
Korićani
Đuriselac
Đuriselo
1 : 5
Seljak
Cvetojevac
Sloga D
Dubravica
3 : 1
Sloga Ć
Ćirikovac
BSK
Brežane
3 : 0
Jedinstvo
Duboka
Mladi Borac
Majilovac
2 : 3
Žitkovica
Žitkovica
RSK
Rabrovo
2 : 0
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak
Bubušinac
4 : 1
Žika Marković uča
Miljević
Desine
Desine
0 : 1
Makce
Makce
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Mladost
Svinjarevo
Dragoš
Oreškovica
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Polet
Aleksandrovac
3 : 0
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Košava
Kalište
2 : 3
Omladinac (S)
Starčevo
Omladinac (B)
Busur
3 : 0
Rudar
Krepoljin
BSK
Boževac
2 : 1
Zadrugar
Osanica
Radnički
Knežica
4 : 1
Napredak (S)
Simićevo
Budućnost
Vlaški Do
3 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Vodice
Vodice
Udarnik
Baničina
0 : 0
Proleter
Mala Plana
Pobeda
Golobok
1 : 0
Bašin
Bašin
Radnik
Smederevska Palanka
4 : 0
Mramorac
Mramorac
Skobalj
Skobalj
1 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Proleter
Vranovo
5 : 1
Budućnost
Mala Krsna
SASK
Saraorci
2 : 1
Borac (R)
Ralja
Jedinstvo (S)
Smederevo
2 : 2
Kolarac
Kolari
7. Jul
Vodanj
2 : 1
Podunavac
Udovice
Vučak
Vučak
4 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Badljevica
Badljevica
0 : 3
Landol
Landol
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 5
Šumadinac
Binovac
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Mladost MG
Saranovo
Pobeda
Đurđevo
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Lepenica
Badnjevac
4 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Omladinac
Donja Rača
0 : 0
Bare
Bare
BSK
Borač
4 : 2
Karađorđe
Vučić
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
Bokanja
Gorovič
Vinča
Vinča
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Sloga
Zagorica
2 : 2
Proleter
Jelovik
Borac
Kloka
1 : 2
Jasenica
Božurnja
Mladost
Jelenac
2 : 1
Šamot
Aranđelovac
BSK Belosavci
Belosavci
1 : 1
Mladi rudar
Bukovik
Granit
Radalj
0 : 3
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Borina
1 : 1
Rudar
Brasina
Studenac
Gornja Koviljača
9 : 0
Stolice
Krupanj
Radjevac
Krupanj
10 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Bratstvo
Krupanj
3 : 4
Sloga (K)
Korenita
Sloga (S)
Straža
0 : 3
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Petlovača
Petlovača
0 : 1
Budućnost
Zminjak
Mladost(P)
Prnjavor
5 : 1
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
0 : 0
Mladi Borac
Dublje
Drina
Badovinci
3 : 1
Sloga
Bogosavac
Gorki
Glušci
1 : 1
Omladinac
Slepčević
Proleter
Šabac
13 : 1
Napredak
Banovo Poilje
Mladost(M)
Mačvanski Metković
0 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Karađorđe
Mišar
5 : 0
Hajduk
Debrc
Maovi MH
Maovi
0 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Jelen
Jelenča
4 : 0
Rankovac
Nakučani
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 3
Varna
Varna
Korman
Korman
1 : 2
Galeb
Cerovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Mrovska
Mrovska
Sloga Mat
Matijevac
3 : 1
Pocerina
Jevremovac
Mladost Zvezd
Zvezd
5 : 0
Provo
Provo
Borac
Rajkovic
1 : 2
Rajac
Kadina Luka
Veliševac
Veliševac
5 : 2
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Orao
Poljanice
0 : 1
Toplica
Donja Toplica
Liplje
Liplje
3 : 4
Komanice
Komanice
Tešnjar
Valjevo
1 : 3
Mladost (D)
Dračić
Dupljaj
Dupljaj
0 : 5
Lukavac
Lukavac
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Polet
Popučke
Kotešica
Kotešica
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Pričević
Pričević
5 : 2
Gradac
Valjevo
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
1 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Nepričava
Nepričava
Stepanje
Stepanje
1 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Padina
Padina kod Merošine
1 : 3
Radnik
Bučić
Naisus
Rožina
0 : 2
Baličevac
Baličevac
Sloga
Jovanovac
4 : 4
4. Juli
Mekiš
Doljevac
Doljevac
1 : 0
Radnički
Kočane
Javor
Sladaja
3 : 1
Rudar
Plazane
Polet
Senje
1 : 0
Sloboda
Suljkovac
BSK
Buljane
5 : 1
Mladi Radnik
Novo Laniste
Napredak
Svojnovo
3 : 3
Kolare
Kolare
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Crni Vrh
Deonica
Mladost (V)
Vasilj
4 : 4
Gorica
Valevac
Trgovište
Trgovište
3 : 0
Borac
Štrbac
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 2
Đurđin
Đurđin
Mala Bosna
Mala Bosna
0 : 0
Bačka 1901 B
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Poljoprivrednik
Bikovo
0 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Mićunovo
Mićunovo
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 4
Pobeda
Pobeda
Slavija
Novo Orahovo
4 : 1
Olimpija
Gunaroš
Sokolac
Bački Sokolac
1 : 2
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 3
Tisa
Padej
Horgoš Higlo
Horgoš
6 : 0
Graničar
Đala
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jedinstvo
Bočar
1 : 4
ŽAK
Kikinda
Napredak
Banatska Topola
1 : 2
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
2 : 3
Borac
Iđoš
Borac
Aleksandrovo
7 : 0
1.Oktobar
Srpski Itebej
Polet
Banatsko Visnjicevo
4 : 0
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
0 : 5
Napredak
Čestereg
Roham
Nova Crnja
2 : 2
Olimpija
Torda
Pobeda
Samoš
1 : 1
Vojvodina
Crepaja
Pančevo
Pančevo
0 : 4
Mladost (V)
Vojlovica
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 2
Železničar (P)
Pančevo
Omladinac (O)
Opovo
3 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
5 : 1
Proleter
Mramorak
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 0
Borac (P)
Pločica
Borac (VG)
Vračev Gaj
2 : 1
Ševac
Kusić
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Potporanj
Potporanj
Hajduk
Šušara
5 : 3
Banat
Dupljaja
Dobrica
Dobrica
1 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Plandište
10 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Terekveš
Svilojevo
0 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
0 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
1 : 2
Omladinac
Deronje
Dinamo (S)
Sonta
2 : 1
Panonija
Lalić
Lipar
Lipar
2 : 4
Graničar
Gakovo
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Sloga
Čonoplja
Čenej
Čenej
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
2 : 2
Tatra
Kisač
Borac
Rakovac
1 : 2
Sremac
Čerević
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 9
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Partizan
Susek
0 : 0
Bačka
Begeč
Dinamo
Budisava
3 : 0
OFK Sirig
Sirig
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Napredak
Nadalj
4 : 0
Vojvodina
Bačko Gradište
Mladost
Radičević
2 : 1
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Iskra
Kucura
1 : 3
Proleter
Ravno Selo
Bačka
Đurđevo
3 : 1
Miletić
Mošorin
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 2
Sloga
Lok
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
Obilić
Vilovo
1 : 2
Titel
Titel
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Bačka
Despotovo
Krivanj
Selenča
3 : 3
Budućnost (P)
Parage
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Maglić
Bački Maglić
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 2
Borac
Obrovac
Slavija (P)
Pivnice
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Slavija (B)
Bođani
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Sremac
Dobrinci
0 : 3
PSK Putinci
Putinci
Jedinstvo
Ruma
0 : 0
Fruška Gora
Ruma
Donji Petrovci
Donji Petrovci
3 : 1
OFK Kraljevci
Kraljevci
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Graničar
Grabovci
5 : 0
Krušedol
Krušedol Selo
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Polet
Nikinci
5 : 2
Napredak
Žarkovac
Sinđelić
Gibarac
3 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
OFK Bingula
Bingula
3 : 4
Graničar
Jamena
Omladinac (M)
Molovin
1 : 5
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Sremac
Berkasovo
0 : 1
Bratstvo
Sot
Borac
Ilinci
0 : 2
Napredak
Vašica
Omladinac (B)
Batrovci
2 : 1
Jedinstvo
Morović
Jednota
Šid
2 : 0
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Graničar
Kuzmin
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
Sloboda
Šašinci
Sremac
Jarak
1 : 2
Zmaj
Noćaj
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga
Čalma
2 : 1
Borac
Martinci
Mladost (B)
Baroševac
1 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Sloboda
Stubica
0 : 1
Barajevo
Barajevo
Vranić
Vranić
0 : 2
Šumadija
Šopić
Ivanca
Ivanca
2 : 0
Radnicki PDM
Mladenovac
Lestane
Lestane
0 : 5
Rabrovac
Rabrovac
Popovic
Popovic
2 : 1
Sepsin
Sepsin
Bolec
Bolec
3 : 2
Vlaska
Vlaska
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Vrcin
Vrcin
Progorelica
Progorelica
3 : 3
Tavnik
Tavnik
Musina reka
Musina reka
3 : 6
Stubal
Stubal
Zvezda
Čukojevac
3 : 1
Omladinac
Drakčići
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 1
Zgodačica
Godačica
Trmbas
Trmbas
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Borac
Drenovac
0 : 6
Mladost Teferič
Kragujevac
Velika Sugubina
Velika Sugubina
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Stari momci
Kragujevac
1 : 6
Mladost
Pajazitovo
Divostin
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Kvarc
Neresnica
2 : 1
Radenka
Radenka
Sloga
Mustapić
0 : 7
Homolje
Bukovska
Dizel
Bare
1 : 4
Metalac
Požarevac
Dunav
Ostrovo
2 : 2
Mlava
Bratinac
Stig
Beranje
0 : 10
Borac (K)
Klenovnik
Mip Majdan
Požarevac
2 : 3
Dunavac
Petka
Sloga (L)
Lučica
5 : 0
Proleter
Požarevac
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 4
Sopot
Požarevac
Jedinstvo
Ljubinje
6 : 1
Ram
Ram
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
0 : 3
Radnički
Požeženo
Sloga (T)
Topolovnik
1 : 3
Pek
Kusiće
Carevac
Carevac
1 : 1
Graničar
Zatonje
Budućnost
Aljudovo
1 : 2
Napredak
Toponica
Pobeda
Sepci
3 : 3
Sumadija
Sipic
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Mladi Radnik
Dragušica
0 : 1
Grivac
Grivac
Kotlenik
Guncati
2 : 3
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Misača
Misača
2 : 3
Kopljari
Kopljari
Milan Orlić
Novo Selo
7 : 2
Polet
Loznica
Borac (K)
Kozjak
2 : 3
Jelav
Jelav
Mladost
Ocage
3 : 2
Sumice
Glusci
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 4
Radnik
Glogovac
Bair
Bogatic
3 : 7
Premijer
Badovinci
Torpedo
Tabanovic
11 : 0
Pofk Letnjikovac
Letnjikovac
Buducnost
Dobric
1 : 2
Napredak (R)
Ribari
Sloga
Ridjake
3 : 2
Tresnjevka
Trbusac
Borac
Vladimirci
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Mladost
Pocerski Belotic
0 : 5
Sloga
Krnic
Krnule 09
Krnule
3 : 0
Sloga Trgosped
Mehovine
Torpedo
Lojanice
3 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Polet
Jalovik
3 : 1
Bobovik
Bobovik
Žabar
Žabar
0 : 3
Dumaca
Dumaca
Mali korak
Oglađenovac
1 : 0
Mladi radnik
Valjevo
Zadrugar
Lopatanj
3 : 1
Vragočanica
Vragočanica
Borac
Valjevo
1 : 7
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mladost
Gložane
1 : 1
Morava
Radošin
Resavac
Subotica
6 : 0
Jedinstvo
Troponje
Pobeda
Lukovica
2 : 3
Mladi Radnik
Bobovo
Hum
Vrlane
2 : 3
Radnički
Dubnica
Beljanica
Strmosten
1 : 2
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Resavac
Veliki Popović
1 : 1
Mladi Radnik
Grabovica
Mladost
Lomnica
9 : 1
Resava
Bukovac
OFK Dvorište
Dvorište
0 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 1
Morava
Medveđa
Vinogradar
Riljac
3 : 6
Gradina
Pejovac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Topoljak
Grabovac
2 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Kapidzija
Kapidzija
3 : 0
Drugari
Stanci
Gaglovo
Gaglovo
1 : 4
Dvorane
Dvorane
Polet
Kobilje
0 : 2
Mladost
Djunis
Omladinac
Botoš
2 : 3
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
Sloga
Jarkovac
0 : 4
Radnički
Sutjeska
Naftagas
Boka
7 : 1
Proleter
Neuzina
MSK
Mihajlovo
0 : 3
Lehel
Mužlja
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 0
Jedinstvo
Ečka
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
1 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
Vitorul
Straža
2 : 0
Vojvodina
Crvena Crkva
Jedinstvo
Orešac
0 : 3
Omladinac
Zagajica
Partizan
Kajtasovo
2 : 7
Vinogradar
Gudurica
Banat
Ilandža
1 : 3
Agrobanat
Veliki Gaj
Janošik
Janošik
2 : 1
Graničar
Miletićevo
Borac
Vizić
3 : 3
Sloga
Plavna
Naša Zvezda
Silbaš
2 : 0
Mladost
Mali Bač
Neštin
Neštin
3 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Planinac
Rivica
0 : 4
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Mladost (P)
Pavlovci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 3
Mladost (B)
Buđanovci
BSK
Bešenovo
4 : 0
Grgurevci
Grgurevci
Planinac
Ležimir
0 : 0
Sloga
Zasavica I
Hajduk
Divoš
4 : 0
Napredak
Šuljam
Srem
Sremska Rača
2 : 1
Borac
Radenković
Šumadija
Mali Crljeni
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
Stepojevac 2007
Stepojevac
4 : 3
Sloga
Lukavica
Budućnost
Dudovica
1 : 2
Mladost
Cvetovac
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
0 : 0
Bistrica
Bistrica
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
3 : 1
Mladi Radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
Polet
Mirosaljci
Rožanci
Rožanci
3 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Šiljakovac
Šiljakovac
0 : 9
OFK Meljak
Meljak
Beljina
Beljina
2 : 0
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost
Begaljica
6 : 0
Partizan
Kaludjerica
Pudarci
Pudarci
0 : 1
Hajduk
Kamendol
Dunavac
Dunavac
4 : 2
Olimpija
Beograd
Mladost
Jabučki rit
2 : 1
Crvenka
Borča
Seceranac Ada
Beograd
1 : 1
Busije
Zemun
Institut
Zemun Polje
4 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Kozara
Beograd
2 : 3
Torlak
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 3
Šabac
Šabac
Novi Bečej
Novi Bečej
1 : 5
Napredak
Kruševac
Unafortuna 04
Kragujevac
2 : 2
Sloga
Zemun
Mačva
Šabac
1 : 1
LASK
Lazarevac
Požarevac
Požarevac
0 : 3
Mašinac PZP
Niš
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
0 : 2
Rubin
Mol
Ravangrad
Sombor
5 : 1
Kalemegdan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
BSK Borča
Borča
0 : 3
Partizan
Beograd
Sloga
Kraljevo
2 : 1
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Omladinac
Bukovac
1 : 3
Kula
Kula
Kordun
Kljajićevo
1 : 1
Crvenka
Crvenka
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Polet
Karavukovo
PIK
Prigrevica
2 : 4
Stanišić
Stanišić
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 0
ŽAK
Sombor
Karadjordje
Topola
3 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 2
Smederevo
Smederevo
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Rudar
Kostolac
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Timok
Zaječar
Radnički (N)
Niš
0 : 4
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 6
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 3
Beograd
Beograd
Obilić
Novi Kneževac
4 : 3
Senta
Senta
Radnički Gladiolus
Tornjoš
0 : 5
Bačka
Pačir
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 5
Smederevo
Smederevo
Morava
Velika Plana
2 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Rudar
Kostolac
Dolina
Padina
3 : 6
Radnik
Stari Tamiš
Pančevo
Pančevo
1 : 2
Borac (S)
Starčevo
OFK Stenli
Glogonj Opovo
3 : 0
Spartak (D)
Debeljača
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
3 : 0
Mika Antić
Pančevo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
7 : 0
Jadran
Feketić
Bajša
Bajša
4 : 0
Krivaja
Krivaja
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Čantavir
Čantavir
Preporod
Novi Žednik
1 : 2
Tavankut
Tavankut
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Senta
Senta
8 : 0
Njegoš
Lovćenac
AFK
Ada
3 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 1
Pinkum
Veliko Gradište
Morava
Velika Plana
9 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
5 : 0
Rudar
Kostolac
Dolina
Padina
3 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Pančevo
Pančevo
8 : 1
Borac (S)
Starčevo
OFK Stenli
Glogonj
2 : 3
Spartak (D)
Debeljača
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
2 : 9
Mika Antić
Pančevo
Čantavir
Čantavir
0 : 4
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
Bačka 1901 99
Subotica
0 : 3
Subotica
Subotica
Dinamo
Pančevo
6 : 0
Slavija
Kovačica
Dolina
Padina
2 : 1
OFK Stenli
Glogonj

Košarka

Hemofarm Štada
Vršac
88 : 76
Budućnost m:tel
Podgorica
Zagreb CO
Zagreb
65 : 63
Zadar
Zadar
OKK Beograd
Beograd
85 : 73
Crnokosa
Kosjerić
Voždovac
Beograd
58 : 62
Jedinstvo
Bijelo Polje
Šabac
Šabac
60 : 85
Radivoj Korać MT
Beograd
Beočin
Beočin
87 : 49
Basket Stars
Kragujevac
Play Off
Užice
74 : 48
Bor
Bor

Odbojka

Knez Lazar
Kruševac
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Antena
Kruševac
3 : 2
Partizan
Lipljan
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Užice
Užice
Novi Pazar-Junior
Novi Pazar
3 : 1
Lučani
Lučani
Jedinstvo
Užice
3 : 2
Vizura
Beograd
Putevi Trendteks
Prijepolje
0 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Spartak
Ljig
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Vojvodina Železničar
Novi Sad
24 : 21
Smederevo
Smederevo
Nova Pazova
Nova Pazova
24 : 31
Obilić
Beograd
Crvena Zvezda
Mokrin
33 : 28
Jagodina
Jagodina
Napredak
Kruševac
31 : 28
Mladost TSK
Bački Jarak
Užice
Užice
28 : 23
Jastrebac
Blace
Arilje
Arilje
26 : 30
Knjaževac
Knjaževac
Rudar 2
Kostolac
34 : 30
Karadjordje
Topola
Radnički 2
Kragujevac
36 : 18
Šamot 65 2
Aranđelovac
Kosmaj
Ralja
23 : 19
Umčari
Umčari
Železničar
Beograd
28 : 26
Ub
Ub
Novi Beograd 2
Beograd
42 : 34
Junior
Beograd
Max Sport
Nova Pazova
27 : 31
Čačak
Čačak
ORK Beograd
Beograd
27 : 26
Metalac A.D.
Valjevo
Naisa 2
Niš
23 : 36
Radnički Lepenica
Kragujevac
Crveni krst
Niš
37 : 22
Đerdap
Kladovo
Raška
Raška
29 : 24
Kopaonik
Brus
Rudar
Kostolac
19 : 29
Milenijum
Beograd
Radnički Resavac 2
Svilajnac
19 : 35
Junior
Beograd
Požarevac
Požarevac
28 : 19
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Osice
Osipaonica
32 : 40
Cepelin 2
Beograd
Mladost
Smederevska Palanka
23 : 34
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 4
Bečej
Bečej
Novi Beograd
Novi Beograd
3 : 1
Krčagovo
Krčagovo
Kopernikus
Niš
6 : 2
SAS
Zrenjanin