XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 468 utakmica za dan
Nedelja, 5 Jun 2011

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (S)
Sombor
0 : 1
Bežanija
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
BASK
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Mladi radnik
Požarevac
1 : 0
Zemun
Zemun
Big bul Radnički
Šid
1 : 2
Srem
Sremska Mitrovica
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Banat
Zrenjanin
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Napredak
Kruševac
Sinđelić
Niš
2 : 3
Dinamo
Vranje
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
2 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Radnički Stobeks
Klupci
6 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 2
Mačva
Šabac
Železničar
Lajkovac
3 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Budućnost
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 0
FAP
Priboj
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Car Konstantin
Niš
4 : 2
Timok
Zaječar
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 3
Radnički (N)
Niš
Svrljig
Svrljig
3 : 2
Radnik
Surdulica
Kopaonik
Brus
2 : 2
Žitorađa
Žitorađa
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 7
Radnički (P)
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Sindjelić
Beograd
1 : 3
Žarkovo
Beograd
Srem (J)
Jakovo
3 : 0
Dorćol
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 0
Beograd
Beograd
Balkan Mirijevo
Mirijevo
3 : 4
Hajduk
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Šumadija (J)
Jagnjilo
1 : 1
Sopot
Sopot
Kovačevac
Kovačevac
6 : 1
Resnik
Resnik
Grafičar
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Metalac (K)
Kraljevo
2 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
4 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet (T)
Trbušani
4 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost (O)
Oplanići
0 : 6
Vodojaža
Grošnica
Tutin
Tutin
3 : 0
Partizan (C)
Cerovac
Pobeda
Beloševac
4 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Bane
Raška
Sloga (B)
Batočina
3 : 2
Železničar Inon
Požarevac
Gruža
Gruža
5 : 3
Homoljac
Žagubica
Obilić
Živica
3 : 2
Seljak
Mihajlovac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
2 : 1
Železničar (S)
Smederevo
Šapine
Šapine
5 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Crvena zvezda (S)
Suvodol
3 : 1
Šumadinac
Brzan
Morava (VP)
Velika Plana
4 : 1
Sloga (D)
Drmno
Borac
Žabari
3 : 2
Zvižd
Kučevo
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 3
Osečina
Osečina
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Loznica
Loznica
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
1 : 2
Drina
Ljubovija
Ribnica
Mionica
2 : 0
Krušik
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 3
Pukovac
Pukovac
Moravica (S)
Subotinac
0 : 3
Vučje
Vučje
Balkanski
Dimitrovgrad
3 : 1
Sloga
Leskovac
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 5
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mramor
Mramor
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Ropotovo
Ropotovo
7 : 2
Morava (VH)
Vladičin Han
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Radan
Lebane
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Slatina
Bor
4 : 0
Radnički
Lubnica
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Borac
Bivolje
3 : 1
Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Rembas
Resavica
Trgovački
Jagodina
4 : 0
Kablovi
Zaječar
Juhor
Obrež
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Morava (Ć)
Ćuprija
5 : 4
Trajal
Kruševac
Župa
Aleksandrovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Sremčica
Sremčica
2 : 3
Lokomotiva
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Železničar
Bara Venecija
0 : 2
Trudbenik
Beograd
Borac
Ostružnica
4 : 2
Vinča
Vinča
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
4 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Bulbulderac
Beograd
2 : 1
IMT
Beograd
Braća Vuković
Lađevci
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Proleter Lasta
Pečenog
0 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
3 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
3 : 2
Borac (A)
Adrani
Rudar
Baljevac
1 : 0
Grdica
Grdica
Radnički
Kovači
2 : 2
Morava
Sirča
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Vihor
Маljurevac
4 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Napredak
Nabrđe
2 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Mladost
Biskuplje
3 : 2
Sloga (B)
Burovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
Integral
Batuša
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Omladinac
Šetonje
Mladi radnik
Radinac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Sloboda (L)
Lipe
3 : 0
Cerovac
Cerovac
Budućnost (R)
Ratari
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Polet (T)
Trnovče
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Osipaonica
Osipaonica
4 : 1
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Junkovac
Junkovac
3 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 1
Karađorđe
Rača
Šumadija
Toponica
5 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 5
Marjan
Knić
milos pocerac
gornja vranjska
3 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Gučevo
Banja Koviljača
3 : 3
Lipolist
Lipolist
Dobrava
Vukošić
0 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sovljak
Sovljak
7 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Vrujci
Gornja Toplica
1 : 1
Banjani
Banjani
Brežđe
Brežđe
8 : 5
Spartak
Ljig
Brezovica
Brezovica
2 : 1
OFK Divci
Divci
ZSK
Valjevo
3 : 3
Mladost
Vračević
Tulari
Tulari
7 : 3
Dimitrije Tucović
Ćelije
Ribnikar
Pecka
3 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Trlić
Trlić
4 : 1
Kačer
Belanovica
Savinac
Visibaba
3 : 3
Budućnost
Arilje
Omladinac
Zdravčići
2 : 2
Luna Avijatičar
Vranjani
Perućac
Perućac
1 : 1
Železničar
Požega
Polet
Rasna
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Morava
Žitkovac
3 : 0
Mladost (O)
Orljane
Jastrebac
Tešica
3 : 1
Omladinac
Malošište
Knežica
Knežica
2 : 0
Rad
Merošina
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 0
Toplica
Šarlinac
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Železničar
Brestovac
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Bobište
Bobište
3 : 2
Radnički
Pertate
Sloga
Lipovica
5 : 2
Mladost
Vinarce
Polet
Stajkovce
2 : 0
Progres
Ladovica
OFK Vlasotince
Vlasotince
0 : 1
Veternica
Leskovac
MB
Mala Biljanica
0 : 3
Morava (G)
Glozane
Buducnost
Orašje
2 : 4
SFK Moravac
Predejane
Jedinstvo (S)
Sisava
3 : 0
Kumarevo
Kumarevo
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Gradac
Konopnica
Morava (L)
Leskovac
2 : 1
Lemind Livnica
Leskovac
Trbunje
Trbunje
1 : 3
Jastrebac
Blace
Pobeda
Donje Crnatovo
1 : 0
Dunđerski
Voljčinac
Jug Bogdan
Đakus
0 : 3
Kosanica
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
1 : 2
Topličanin
Prokuplje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 3
Borac
Držanovac
Dobrič
Pejkovac
0 : 0
Polet
Samarinovac
Omladinac
Podina
1 : 2
Partizanski put
Grudaš
Delijski Vis
Niš
0 : 4
Brzi Brod
Brzi Brod
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Palilulac
Niš
Proleter
Mezgraja
2 : 2
OFK Niš
Niš
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 4
Omladinac
Gornji Komren
Vulkan
Brenica
2 : 3
Mladost
Medoševac
Vrtište
Vrtište
3 : 0
Radnički
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 0
Budućnost
Prva Kutina
Napredak (D)
Drenovac
5 : 0
Mladost
Jovac
Vinoraca
Vinoraca
4 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo
Mijatovac
4 : 2
Lugomir
Rakitovo
Istok-63
Plana
4 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Morava
Ribare
Kupinovac
Kupinovac
3 : 4
Napredak (Z)
Zlatovo
Mladost
Koncarevo
1 : 0
Vinogradar
Crkvenac
Levac
Rekovac
2 : 1
Buducnost
Miliva
Ključ
Podvrška
4 : 2
Sloga (K)
Kobišnica
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 0
Poreč
Donji milanovac
Rajac
Rajac
2 : 5
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
1 : 5
Brodoremont
Kladovo
Mladost
Sumrakovac
4 : 2
ŠSK
Štipina
Omladinac
Grezna
1 : 1
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Sloga (Ž)
Žučkovac
6 : 1
Midžor
Kalna
Ozren
Sokobanja
8 : 2
Sloga (M)
Minićevo
Borac
Vražogrnac
5 : 3
BSK
Bogovina
Rudar
Podvis
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Dedina
Dedina
4 : 3
Mladost
Makrešane
Mladost
Donji Katun
5 : 5
Bošnjane
Bošnjane
FUD
Brus
6 : 3
Sloga
Dašnica
Poljoprivrednik
Počekovina
3 : 0
Sloga
Ćićevac
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 1
Čitluk
Čitluk
Naupare
Naupare
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Blagotin
Poljna
4 : 3
Jasika
Jasika
Potisje
Kanjiža
2 : 4
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Njegoš
Lovćenac
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
2 : 2
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
2 : 4
Jadran
Feketić
Čoka
Čoka
1 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Tisa
Adorjan
1 : 2
Bajša
Bajša
Naftagas
Elemir
0 : 1
Krajina
Krajišnik
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
Rusanda
Melenci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
5 : 0
OFK Klek
Klek
Polet (N)
Nakovo
1 : 3
Begej
Žitište
Bilećanin
Sečanj
1 : 1
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Mladost
Lukićevo
6 : 0
Potisje
Knićanin
Borac
Zrenjanin
2 : 1
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
Delija
Mokrin
0 : 6
Vojvodina
Perlez
Polet
Izbište
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Vršac United
Vršac
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 9
Budućnost
Banatski Brestovac
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Slavija
Kovačica
2 : 2
Kolonija
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
BSK
Bački Brestovac
5 : 3
Omladinac
Bukovac
Graničar
Riđica
1 : 1
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
3 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
2 : 2
ŽAK
Sombor
Bečej
Bečej
3 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Vrbas
Vrbas
3 : 3
Kabel
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Jedinstvo
Rumenka
2 : 0
Hercegovac
Gajdobra
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Šajkaš
Kovilj
Slavija
Novi Sad
3 : 4
Borac
Šajkaš
Tvrdjava
Bač
3 : 0
Železničar
Novi Sad
Zmaj
Zemun
1 : 0
Prva Iskra
Barič
Podunavac
Ritopek
1 : 3
Strelac
Mislođin
Borac
Lazarevac
4 : 1
Obilić
Beograd
Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
Žiča
Žiča
Mladost
Vrdila
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
1 : 4
Ribnica
Jovac
Polet
Ratina
2 : 1
Mlada krila
Metikoši
Olimpik
Novi Pazar
0 : 1
Granit
Jošanička banja
Seljak
Cvetojevac
6 : 0
Ćava
Grošnica
Đuriselac
Đuriselo
2 : 3
Kragujevac
Kragujevac
Azbest
Stragari
0 : 1
Botunje
Botunje
Hajduk
Jovanovac
2 : 1
Opornica
Opornica
Kremenac
Rogojevac
2 : 3
Šumarice 2008
Kragujevac
Sloga Ć
Ćirikovac
4 : 3
BSK
Brežane
Sloga D
Dubravica
3 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Jedinstvo
Duboka
5 : 3
RSK
Rabrovo
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 0
Desine
Desine
Makce
Makce
4 : 0
Đerdap
Golubac
Mladost
Svinjarevo
1 : 2
Dragoš
Oreškovica
Jedinstvo
Kamenovo
6 : 2
Polet
Aleksandrovac
Krilaš
Ćovdin
7 : 2
Košava
Kalište
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 0
Omladinac (B)
Busur
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 1
BSK
Boževac
Rudar
Krepoljin
3 : 4
Radnički
Knežica
Budućnost
Vlaški Do
0 : 3
Palanka
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
8 : 0
Udarnik
Baničina
Vodice
Vodice
0 : 5
Radnik
Smederevska Palanka
Mladost MG
Saranovo
1 : 0
Pobeda
Đurđevo
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Lepenica
Badnjevac
Crvena zvezda
Miraševac
3 : 3
Omladinac
Donja Rača
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
BSK
Borač
Bare
Bare
3 : 5
Karađorđe
Vučić
Bokanja
Gorovič
4 : 1
Vinča
Vinča
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 1
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
2 : 2
Mladost
Jelenac
Šamot
Aranđelovac
3 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Granit
Radalj
4 : 1
Crnča
Crnča
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Rudar
Brasina
0 : 4
Radjevac
Krupanj
Stolice
Krupanj
2 : 0
Velika Reka
Podgaj
Cer
Jadranska Lešnica
5 : 1
Bratstvo
Krupanj
Sloga (K)
Korenita
2 : 1
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Petlovača
Petlovača
3 : 2
Gorki
Glušci
Omladinac
Slepčević
1 : 3
Mladost(P)
Prnjavor
Budućnost
Zminjak
2 : 1
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
1 : 1
Borac
Šabac
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Proleter
Šabac
Partizan
Drenovac
2 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Napredak
Banovo Poilje
1 : 6
Sloboda
Salaš Crnobarski
Sloga Mat
Matijevac
1 : 4
Mladost
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
0 : 0
Varna
Varna
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Galeb
Cerovac
Vlašić
Donje Crniljevo
1 : 2
Rankovac
Nakučani
Maovi MH
Maovi
3 : 4
Provo
Provo
Pocerina
Jevremovac
7 : 0
Hajduk
Debrc
Korman
Korman
2 : 0
Mladost Zvezd
Zvezd
Jelen
Jelenča
4 : 3
Mrovska
Mrovska
Rajac
Kadina Luka
7 : 1
Borac
Rajkovic
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
5 : 2
Veliševac
Veliševac
Toplica
Donja Toplica
3 : 1
Orao
Poljanice
Komanice
Komanice
5 : 2
Liplje
Liplje
Dupljaj
Dupljaj
0 : 1
Tešnjar
Valjevo
Mladost (D)
Dračić
5 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
2 : 2
Kotešica
Kotešica
Polet
Popučke
3 : 0
Pričević
Pričević
Iskra
Donja Bukovica
3 : 2
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Gradac
Valjevo
0 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Stepanje
Stepanje
7 : 1
Nepričava
Nepričava
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 1
Kolubara Gaj
Jabučje
Bratstvo
Bratmilovce
5 : 2
Nomanica
Nomanica
Provalija
Pirot
1 : 1
Željuša
Željuša
Padež
Petrovac
2 : 0
Sloga
Veliko Selo
Pobeda
Držina
0 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Kolare
Kolare
Borac
Štrbac
1 : 3
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
Trgovište
Trgovište
2 : 5
Mladost (V)
Vasilj
Sloga
Lozna
1 : 0
13.April
Lomnica
Mladi Radnik
Bacina
3 : 0
Jedinstvo
Stopanja
Mladost
Toljevac
4 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Omladinac
Pojate
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Rubin
Donji Stupanj
0 : 3
Pobeda
Lucina
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 0
Kupci
Kupci
Pakasnica
Pakasnica
0 : 3
Borac
Gornji Katun
Đurđin
Đurđin
3 : 3
Mala Bosna
Mala Bosna
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 3
Udarnik
Višnjevac
Bačka 1901 B
Subotica
1 : 0
Žednik
Stari Žednik
Mićunovo
Mićunovo
0 : 3
Olimpija
Gunaroš
Sokolac
Bački Sokolac
3 : 0
Pobeda
Pobeda
Slavija
Novo Orahovo
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Hajduk
Podlokanj
1 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tisa
Padej
3 : 1
Tromedja
Majdan
Šampion Olimpija
Orom
1 : 2
Horgoš Higlo
Horgoš
Graničar
Đala
2 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Vojvodina
Bašaid
0 : 0
ŽAK
Kikinda
Jedinstvo
Bočar
0 : 1
Borac
Iđoš
Napredak
Banatska Topola
0 : 3
2. Oktobar
Kumane
Terekves
Hetin
1 : 1
Olimpija
Torda
Borac
Aleksandrovo
4 : 0
Polet
Banatsko Visnjicevo
Napredak
Čestereg
3 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Proleter
Međa
Borac (P)
Pločica
2 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Jedinstvo Stević
Kačarevo
4 : 0
Železničar (P)
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (O)
Opovo
0 : 1
Borac (S)
Sakule
Plavi Dunav
Skorenovac
2 : 2
Vojvodina
Crepaja
Pančevo
Pančevo
0 : 3
Dolovo
Dolovo
Karaš (J)
Jasenovo
6 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Sloga
Plandište
6 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 0
Potporanj
Potporanj
Dobrica
Dobrica
2 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Hajduk
Šušara
3 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
5 : 1
OFK Metalac
Sombor
Terekveš
Svilojevo
2 : 2
OFK Šikara
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
2 : 0
Dinamo (S)
Sonta
Omladinac
Deronje
4 : 0
Lipar
Lipar
Panonija
Lalić
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Graničar
Gakovo
3 : 0
Sloga
Čonoplja
Proleter
Banoštor
0 : 3
Čenej
Čenej
TSK
Temerin
9 : 1
Borac
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
4 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Sremac
Čerević
3 : 2
Dinamo
Budisava
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
8 : 2
OFK Sirig
Sirig
Bačka
Begeč
0 : 1
Mladost
Novi Sad
Napredak
Nadalj
4 : 1
Mladost
Radičević
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 3
Mladost Radost
Srbobran
Budućnost
Savino Selo
9 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
Iskra
Kucura
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Slavija (B)
Bođani
5 : 4
Maglić
Bački Maglić
Slavija (P)
Pivnice
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
2 : 1
Bačka
Despotovo
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Krivanj
Selenča
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Jedinstvo
Ruma
0 : 0
Rudar
Vrdnik
Sremac
Dobrinci
1 : 2
Graničar
Grabovci
Fruška Gora
Ruma
1 : 8
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
3 : 1
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Krušedol
Krušedol Selo
0 : 2
Jedinstvo
Platičevo
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
Omladinac (M)
Molovin
OFK Bingula
Bingula
1 : 0
Sremac
Berkasovo
Sinđelić
Gibarac
8 : 2
Borac
Ilinci
Graničar
Jamena
1 : 2
Omladinac (B)
Batrovci
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
6 : 1
Jednota
Šid
Bratstvo
Sot
1 : 4
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
Napredak
Vašica
5 : 0
Jedinstvo
Morović
Mladost (B)
Baroševac
3 : 1
Borac
Ušće
Vranić
Vranić
3 : 5
Napredak
Medoševac
Sloboda
Stubica
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Ivanca
Ivanca
2 : 1
Vlaska
Vlaska
Selo Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Sepsin
Sepsin
Bolec
Bolec
3 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Popovic
Popovic
0 : 0
Radnicki PDM
Mladenovac
Lestane
Lestane
2 : 0
Mladost
Umcari
Budućnost
Samaila
2 : 3
Progorelica
Progorelica
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Musina reka
Musina reka
Kablar
Kraljevo
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Miločajac
Miločaj
1 : 3
Jovo Kursula
Cvetke
Partizan
Vrba
0 : 3
Zgodačica
Godačica
Studenac
Goločelo
6 : 1
Borac
Drenovac
21. oktobar
Kragujevac
5 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Mladost Teferič
Kragujevac
5 : 0
Stari momci
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 3
Divostin
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
3 : 2
Zastava
Kragujevac
Dizel
Bare
1 : 5
Napredak (P)
Poljana
Mlava
Bratinac
7 : 2
Stig
Beranje
Napredak (B)
Batovac
4 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
0 : 1
Sloga (L)
Lučica
Dunavac
Petka
1 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Proleter
Požarevac
0 : 4
Sopot
Požarevac
Graničar
Zatonje
1 : 5
Radnički
Požeženo
Carevac
Carevac
2 : 1
Ram
Ram
Sloga (T)
Topolovnik
1 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
1 : 2
Jedinstvo
Ljubinje
Polet
Guberevac
1 : 1
Mladost
Pretoke
Bečevica
Bečevica
2 : 2
Kotlenik (L)
Selo Leskovac
Misača
Misača
2 : 4
Brezovac
Brezovac
Ranilović
Ranilović
2 : 5
22 Februar
Tulezi
Kopljari
Kopljari
1 : 4
B 2000
Aranđelovac
Tresnjevka
Trbusac
3 : 0
Sloga
Ridjake
Petrovac 74
Kujavica
6 : 2
Borac
Vladimirci
Sloga
Krnic
5 : 2
Mladost
Pocerski Belotic
Sloga Trgosped
Mehovine
3 : 2
Krnule 09
Krnule
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Bobovik
Bobovik
3 : 3
Polet
Jalovik
Topoljak
Grabovac
3 : 5
Stara Čaršija
Osaonica
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Riljac
0 : 2
Morava
Medveđa
Parunovac
Parunovac
6 : 2
Padez
Padez
Sanac
Šanac
4 : 1
Srnje
Srnje
Kruševica
Kruševica
3 : 2
Dušan Ristić
Kukljin
Mačkovac
Mačkovac
5 : 0
BSK
Bela Voda
Drugari
Stanci
1 : 4
Gaglovo
Gaglovo
Kapidzija
Kapidzija
5 : 1
Ribare
Ribare
Zdravinje
Zdravinje
3 : 0
Mladost
Djunis
Stepojevac 2007
Stepojevac
3 : 1
Šumadija
Mali Crljeni
OFK Burovo
Burovo
2 : 2
Budućnost
Dudovica
Sloga
Lukavica
1 : 4
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
Mladost
Cvetovac
0 : 1
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Šumadinac
Kruševica
Mladi Radnik
Junkovac
3 : 4
Polet
Mirosaljci
Hajduk
Kamendol
2 : 0
Mladost
Begaljica
Crvenka
Borča
3 : 0
Heroj
Jajinci
Mladost
Jabučki rit
1 : 2
Mladi proleter
Beograd
GAK
Beograd
8 : 1
Olimpija
Beograd
Dunavac
Dunavac
2 : 0
Mabat
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
0 : 1
Kapedunum
Beograd
Borac
Zemun
3 : 0
OFK Petrovcic
Petrovcic
BUSK
Beograd
1 : 0
Torlak
Beograd
Kozara
Beograd
3 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Institut
Zemun Polje
3 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 3
Čukarički Stankom
Beograd
BSK
Bački Brestovac
2 : 4
Omladinac
Bukovac
Graničar
Riđica
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Kula
Kula
2 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
2 : 1
ŽAK
Sombor
Borac
Čačak
1 : 2
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
0 : 0
Zemun
Zemun
Senta
Senta
0 : 0
Akademija
Senta
Obilić
Novi Kneževac
5 : 1
Radnički
Bajmok
AFK
Ada
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Radnik
Stari Tamiš
3 : 1
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Potisje
Kanjiža
3 : 1
Tavankut
Tavankut
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 1
Čantavir
Čantavir
Njegoš
Lovćenac
5 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Preporod
Novi Žednik
2 : 1
Bačka
Mol
Proleter
Njegoševo
7 : 1
Krivaja
Krivaja
Subotica
Subotica
8 : 0
Jadran
Feketić
Čoka
Čoka
4 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Tisa
Adorjan
1 : 2
Bajša
Bajša
Radnički (N)
Niš
5 : 1
Sloga
Kraljevo
Borac
Čačak
1 : 0
Rad
Beograd
Obilić
Novi Kneževac
1 : 2
Subotica
Subotica
Panter
Požarevac
1 : 1
Morava
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
8 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
3 : 2
Rudar
Kostolac
Radnik
Stari Tamiš
0 : 3
OFK Stenli
Glogonj
Bačka Topola
Bačka Topola
4 : 0
Bačka
Pačir

Košarka

Hemofarm
Vršac
83 : 89
Partizan
Beograd

Rukomet

Obilić
Beograd
34 : 32
Napredak
Kruševac
Bask Soko
Beograd
30 : 38
Mokra Gora
Zubin Potok
Dubočica 54
Leskovac
32 : 30
Bor 2
Bor
Vlasotince
Vlasotince
28 : 25
Đerdap
Kladovo
Knjaževac
Knjaževac
37 : 37
Užice
Užice
Rača
Rača
27 : 28
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
24 : 32
Udarnik
Lozovik
Osipaonica
Osipaonica
37 : 28
Šamot 65 2
Aranđelovac
Kosmaj
Ralja
25 : 29
Novi Beograd 2
Beograd
Čukarički
Beograd
31 : 29
Primus Car Dušan
Beograd
Umčari
Umčari
29 : 37
Loznica
Loznica
Radan
Lebane
30 : 25
Radnički
Ćuprija
Aleksinac
Aleksinac
35 : 34
Rtanj
Boljevac
Brestovac
Brestovac
28 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Srpska Crnja
05.06.2011
17:00
Ravangrad
Sombor
Cepelin 2
Beograd
33 : 30
Milenijum
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
20 : 19
Rudar
Kostolac