XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 519 utakmica za dan
Nedelja, 10 Oktobar 2010

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Banat
Zrenjanin
Dinamo
Vranje
0 : 2
Zemun
Zemun
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
BASK
Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Vujić voda
Valjevo
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Dubočica
Leskovac
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Timok
Zaječar
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
1 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Resnik
Resnik
0 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Hajduk
Beograd
Grafičar
Beograd
1 : 0
Beograd
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 0
Dorćol
Beograd
Šumadija (J)
Jagnjilo
0 : 0
Sindjelić
Beograd
Orlovac
Mrčajevci
0 : 0
Vodojaža
Grošnica
Bane
Raška
2 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Tutin
Tutin
3 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Mladost (O)
Oplanići
1 : 1
Metalac (K)
Kraljevo
Polet (T)
Trbušani
4 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Šumadinac
Brzan
1 : 1
Železničar Inon
Požarevac
Sloga (D)
Drmno
2 : 1
Vrbovac
Vrbovac
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Borac
Žabari
1 : 3
Seljak
Mihajlovac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Homoljac
Žagubica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
1 : 2
Sloga (B)
Batočina
Šapine
Šapine
3 : 1
Gruža
Gruža
Drina
Ljubovija
2 : 0
Jadar (ST)
Stupnica
Krušik
Valjevo
1 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Polimlje
Prijepolje
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Radan
Lebane
1 : 0
Sloga
Leskovac
Moravac Orion
Mrštane
3 : 0
Vučje
Vučje
Ropotovo
Ropotovo
4 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Mramor
Mramor
2 : 0
Moravica (S)
Subotinac
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 5
Balkanski
Dimitrovgrad
Trajal
Kruševac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Rembas
Resavica
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
Bor
Bor
Juhor
Obrež
4 : 0
Slatina
Bor
Trgovački
Jagodina
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Vojvodina
Novo Miloševo
0 : 3
Dinamo
Pančevo
Borac
Starčevo
1 : 1
Spartak
Debeljača
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Zadrugar
Lazarevo
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga Radnički
Erdevik
2 : 1
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
1 : 1
Mladost
Turija
Radnički (I)
Irig
0 : 1
Index
Novi Sad
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Milutinac
Zemun
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Železničar
Bara Venecija
Sremčica
Sremčica
0 : 1
Borac
Ostružnica
GSP Polet
Beograd
0 : 0
Turbina
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 1
PKB
Padinska skela
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Grdica
Grdica
Morava
Sirča
1 : 5
Borac (A)
Adrani
Radnički
Kovači
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Rudar
Baljevac
4 : 1
Borac (V)
Vraneši
Radnik
Ušće
2 : 0
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Proleter Lasta
Pečenog
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Napredak
Nabrđe
Sloga (B)
Burovac
3 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Integral
Batuša
1 : 0
Omladinac
Šetonje
Budućnost (R)
Ratari
3 : 2
Mladi radnik
Radinac
Sloboda (L)
Lipe
3 : 0
Glavaš
Glibovac
Cerovac
Cerovac
3 : 1
Polet (T)
Trnovče
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Selevac
Selevac
Napredak
Markovac
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Omladinac (R)
Rakinac
3 : 0
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Drugovac
Drugovac
1 : 3
Sloga (M)
Miloševac
Šumadija
Toponica
6 : 1
Junkovac
Junkovac
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 0
Šumadinac (N)
Natalinci
Karađorđe
Rača
1 : 5
Karađorđe (T)
Topola
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Šumadinac (S)
Stojnik
6 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Partizan
Darosava
1 : 4
Banja
Banja
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Dobrava
Vukošić
2 : 2
Mačva 2005
Bogatić
Gučevo
Banja Koviljača
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 1
Sindjelić
Lipnica
Majur
Majur
2 : 1
milos pocerac
gornja vranjska
Vrujci
Gornja Toplica
2 : 1
Brezovica
Brezovica
Sovljak
Sovljak
1 : 0
ZSK
Valjevo
Spartak
Ljig
0 : 1
Ribnikar
Pecka
OFK Divci
Divci
2 : 1
Trlić
Trlić
Savinac
Visibaba
2 : 1
GP Zlatibor
Užice
Sevojno
Sevojno
4 : 2
Omladinac
Zdravčići
Budućnost
Arilje
4 : 1
Perućac
Perućac
Luna Avijatičar
Vranjani
2 : 2
Jasen
Brodarevo
Železničar
Požega
2 : 1
Polet
Rasna
Zlatibor voda
Gostilje
2 : 5
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Ariljska rampa
Požega
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Rasovača
Rasovača
Morava
Žitkovac
2 : 0
Borac
Azbresnica
Omladinac
Malošište
2 : 0
Napredak
Aleksinac
Bukovik
Razanj
0 : 3
Knežica
Knežica
Radnički
Čapljinac
3 : 0
Rutevac
Rutevac
Dobrič
Brest
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Naša krila
Belotinac
2 : 1
Toplica
Šarlinac
Rad
Merošina
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Čekmin
Čekmin
Radnički
Pertate
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Sloga
Lipovica
2 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Bobište
Bobište
1 : 0
Železničar
Brestovac
Jablanica
Medveđa
4 : 0
Milanovo
Milanovo
Lemind Livnica
Leskovac
1 : 1
Morava (G)
Glozane
Morava (L)
Leskovac
3 : 0
Veternica
Leskovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Progres
Ladovica
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
4 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
0 : 1
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Omladinac
Podina
3 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Dobrič
Pejkovac
1 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Proleter
Mezgraja
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Crvena zastava
Hum
3 : 0
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Aluminjum
Niš
Omladinac
Gornji Komren
5 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar
Donji Matejevac
0 : 4
Budućnost
Prva Kutina
Mladost
Medoševac
4 : 0
Radnički
Trupale
Napredak (Z)
Zlatovo
4 : 3
Mladost
Jovac
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Morava
Ribare
Buducnost
Miliva
1 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Mladost
Koncarevo
2 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Napredak (D)
Drenovac
Dragocvet
Dragocvet
1 : 0
Vinoraca
Vinoraca
Istok-63
Plana
1 : 1
Jedinstvo
Mijatovac
Slatina (N)
Negotin
4 : 0
Krivelj
Krivelj
Brodoremont
Kladovo
4 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Rajac
Rajac
0 : 3
Zlot
Zlot
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 1
Sloga (K)
Kobišnica
ŠSK
Štipina
3 : 2
Sloga (Ž)
Žučkovac
Omladinac
Grezna
0 : 1
Ozren
Sokobanja
Mladost
Sumrakovac
0 : 3
Borac
Vražogrnac
Bučje
Bučje kod Knjaževca
4 : 6
Rudar
Podvis
Midžor
Kalna
4 : 1
Rtanj
Boljevac
Sloga (M)
Minićevo
2 : 0
BSK
Bogovina
Potisje
Kanjiža
1 : 2
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
3 : 1
Subotica
Subotica
Bačka
Mol
0 : 3
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
5 : 0
Tisa
Adorjan
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 6
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Vojvodina
Perlez
2 : 0
Begej
Žitište
Delija
Mokrin
4 : 1
OFK Klek
Klek
Polet (N)
Nakovo
0 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Partizan (G)
Gaj
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Polet
Izbište
2 : 2
Tempo
Sefkerin
Radnički (B)
Baranda
4 : 2
Slavija
Kovačica
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 4
Jugoslavija
Jabuka
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Kolonija
Kovin
4 : 0
Radnički (K)
Kovin
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 4
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
4 : 1
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
1 : 1
PIK
Prigrevica
Kula
Kula
3 : 3
Radnički
Ratkovo
Graničar
Riđica
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Strelac
Mislođin
2 : 1
IM Rakovica
Rakovica
PIK Zemun
Zemun
0 : 0
Dunavac
Grocka
Borac
Lazarevac
4 : 2
Prva Iskra
Barič
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Policajac
Beograd
Vrnjci
Vrnjci
3 : 0
Gruža
Vitanovac
Napredak
Gračac
0 : 0
Granit
Jošanička banja
Olimpik
Novi Pazar
2 : 1
Morava
Mrsać
Polet
Ratina
3 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Žiča
Žiča
Jablanica
Jablanica
3 : 1
Lunjevica
Lunjevica
Mladost 09
Vraćevšnica
3 : 1
Velereč 94
Velereč
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Mladi Rudar
Rudnik
Brusnica
Brusnica
4 : 5
Foka
Gornji Milanovac
Boljkovci
Boljkovci
1 : 6
Šilopaj
Šilopaj
Omladinac
Kalimanići
1 : 3
Brezak
Pranjani
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 7
Takovski Ustanak
Takovo
Ozrem
Ozrem
6 : 1
Ozremica
Beršići
Seljak
Cvetojevac
2 : 7
Azbest
Stragari
Korićani
Korićani
1 : 1
Dobrača
Dobrača
Ćava
Grošnica
1 : 0
Hajduk
Jovanovac
Botunje
Botunje
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Kolektiv
Gornja Sabanta
3 : 1
Šumarice 2008
Kragujevac
Opornica
Opornica
0 : 4
Bagremar
Kragujevac
Makce
Makce
2 : 0
Napredak
Bubušinac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Jedinstvo
Duboka
2 : 4
Sloga D
Dubravica
Mladost
Svinjarevo
3 : 1
Radnički
Knežica
Napredak (S)
Simićevo
1 : 2
BSK
Boževac
Rudar
Krepoljin
7 : 1
Košava
Kalište
Omladinac (S)
Starčevo
3 : 4
Polet
Aleksandrovac
Napredak (VC)
Veliko Crniće
1 : 1
Dragoš
Oreškovica
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Jedinstvo
Kamenovo
Mramorac
Mramorac
2 : 0
Pobeda
Golobok
Bašin
Bašin
2 : 2
Udarnik
Baničina
Vodice
Vodice
2 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Kolarac
Kolari
2 : 5
SASK
Saraorci
Borac (R)
Ralja
3 : 3
Proleter
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Skobalj
Skobalj
Sloga (L)
Lugavčina
7 : 2
Slavija
Smederevo
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 3
7. Jul
Vodanj
Šumadinac
Binovac
5 : 2
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
1 : 2
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Podunavac
Udovice
Mladost MG
Saranovo
0 : 1
BSK
Borač
Karađorđe
Vučić
1 : 1
Omladinac
Donja Rača
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Lepenica
Badnjevac
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Pobeda
Đurđevo
Sloga (Z)
Zabojnica
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Bokanja
Gorovič
5 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
Mladi rudar
Bukovik
3 : 0
Mladost
Jelenac
Šamot
Aranđelovac
4 : 3
Borac
Kloka
Jasenica
Božurnja
1 : 5
Sloga
Zagorica
Proleter
Jelovik
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
OFK Šatornja
Šatornja
2 : 1
Vinča
Vinča
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Sloga (S)
Straža
0 : 0
Crnča
Crnča
Stari Jadar
Gornji Dobrić
4 : 1
Bratstvo
Krupanj
Sloga (K)
Korenita
3 : 1
Velika Reka
Podgaj
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Stolice
Krupanj
3 : 2
Mladost
Borina
Rudar
Brasina
1 : 3
Granit
Radalj
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Mladost(M)
Mačvanski Metković
0 : 2
Gorki
Glušci
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Proleter
Šabac
Napredak
Banovo Poilje
1 : 5
Borac
Šabac
Partizan
Drenovac
4 : 2
Drina
Badovinci
Sloga
Bogosavac
7 : 2
Duško
Klenje
Mladi Borac
Dublje
0 : 0
Mladost(P)
Prnjavor
Budućnost
Zminjak
3 : 3
Omladinac
Slepčević
Pocerina
Jevremovac
0 : 0
Jelen
Jelenča
Mladost
Pocerski Pričinović
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Galeb
Cerovac
3 : 1
Mladost Zvezd
Zvezd
Rankovac
Nakučani
0 : 3
Karađorđe
Mišar
Provo
Provo
2 : 0
Varna
Varna
Hajduk
Debrc
2 : 1
Maovi MH
Maovi
Sloga Mat
Matijevac
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Mrovska
Mrovska
1 : 3
Korman
Korman
Mladost
Osečenica
3 : 2
Veliševac
Veliševac
Komanice
Komanice
9 : 2
Orao
Poljanice
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Borac
Rajkovic
Jedinstvo
Poljanice
4 : 1
Liplje
Liplje
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 1
Tešnjar
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
0 : 2
Pričević
Pričević
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Polet
Popučke
3 : 0
Dupljaj
Dupljaj
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Mladost (D)
Dračić
Stepanje
Stepanje
0 : 0
Sloga
Bogovađa
Ratkovac
Ratkovac
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Nepričava
Nepričava
4 : 2
Polet
Donji Lajkovac
Kolubara Gaj
Jabučje
1 : 6
Proleter
Bajevac
Radnik
Bučić
2 : 1
Doljevac
Doljevac
Radnički
Kočane
6 : 0
Sloga
Jovanovac
4. Juli
Mekiš
1 : 0
Naisus
Rožina
Baličevac
Baličevac
0 : 3
Obilić
Perutina
Koprijan
Gradište
4 : 1
Padina
Padina kod Merošine
Željuša
Željuša
1 : 7
Padež
Petrovac
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 4
Pobeda
Držina
Sloga
Veliko Selo
1 : 2
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Crni Vrh
Deonica
2 : 1
Ursule
Ursule
Sindjelic (G)
Grabovac
3 : 0
Napredak
Svojnovo
Kolare
Kolare
1 : 0
BSK
Buljane
Sloboda
Suljkovac
0 : 1
Javor
Sladaja
Borac
Štrbac
1 : 6
Mladost (V)
Vasilj
Gorica
Valevac
1 : 0
Mladost (GK)
Gornja Kamenica
Đurđin
Đurđin
1 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Elektrovojvodina
Subotica
4 : 1
Bratstvo
Ljutovo
Lokomotiva
Subotica
2 : 2
Žednik
Stari Žednik
Bačka 1901 B
Subotica
0 : 1
Hajduk
Bačko Dušanovo
Sokolac
Bački Sokolac
2 : 1
Mićunovo
Mićunovo
Napredak
Karađorđevo
3 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Pobeda
Pobeda
3 : 0
Mladost
Gornja Rogatica
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Horgoš Higlo
Horgoš
Graničar
Đala
2 : 1
Tromedja
Majdan
Šampion Olimpija
Orom
0 : 2
Tisa
Padej
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Borac
Iđoš
Vojvodina
Bašaid
1 : 1
2. Oktobar
Kumane
Jedinstvo
Bočar
1 : 3
Napredak
Banatska Topola
1.Oktobar
Srpski Itebej
0 : 4
Roham
Nova Crnja
Olimpija
Torda
1 : 2
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
0 : 8
Borac
Aleksandrovo
Borac (P)
Pločica
0 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Proleter
Mramorak
0 : 3
Omladinac (O)
Opovo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 1
Plavi Dunav
Skorenovac
Železničar (P)
Pančevo
6 : 1
Pančevo
Pančevo
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 1
Glogonj
Glogonj
Borac (S)
Sakule
7 : 0
Pobeda
Samoš
Dolovo
Dolovo
2 : 2
Unirea
Uzdin
Ševac
Kusić
1 : 4
Sloga
Plandište
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Jedinstvo
Vlajkovac
Dunav
Banatska Palanka
3 : 0
Dobrica
Dobrica
Ratar
Kruščica
2 : 0
Hajduk
Šušara
Banat
Dupljaja
0 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Potporanj
Potporanj
1 : 6
Crvena zvezda
Pavliš
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Sloga
Čonoplja
2 : 0
Lipar
Lipar
Panonija
Lalić
3 : 1
Jedinstvo
Ribarevo
Omladinac
Deronje
5 : 0
OFK Šikara
Sombor
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
OFK Metalac
Sombor
Dinamo
Budisava
3 : 2
Čenej
Čenej
OFK Sirig
Sirig
2 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka
Begeč
4 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Sremac
Čerević
2 : 3
Proleter
Banoštor
Tatra
Kisač
0 : 5
TSK
Temerin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 2
Iskra
Kucura
Proleter
Ravno Selo
10 : 1
Mladost
Radičević
Budućnost
Savino Selo
2 : 1
Napredak
Nadalj
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 0
Mladost Radost
Srbobran
Titel
Titel
1 : 2
Bačka
Đurđevo
Obilić
Vilovo
3 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
Hajduk (Č)
Čurug
7 : 0
Sloga
Lok
Jedinstvo (G)
Gospođinci
3 : 1
Miletić
Mošorin
Slavija (B)
Bođani
1 : 4
Vojvodina
Tovariševo
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Slavija (P)
Pivnice
Budućnost (G)
Gložan
2 : 2
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Borac
Obrovac
3 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
Budućnost (P)
Parage
5 : 1
Bačka
Despotovo
Maglić
Bački Maglić
2 : 0
Krivanj
Selenča
PSK Putinci
Putinci
1 : 4
Polet
Nikinci
Napredak
Žarkovac
1 : 7
Hrtkovci
Hrtkovci
Jedinstvo
Platičevo
2 : 1
Graničar
Grabovci
Krušedol
Krušedol Selo
1 : 1
Rudar
Vrdnik
Fruškogorac
Mali Radinci
0 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
OFK Kraljevci
Kraljevci
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Sremac
Dobrinci
OFK Bikić
Bikić Do
4 : 3
Jednota
Šid
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
3 : 0
Omladinac (B)
Batrovci
Jedinstvo
Morović
0 : 8
Borac
Ilinci
Napredak
Vašica
6 : 1
Sremac
Berkasovo
Bratstvo
Sot
8 : 0
Omladinac (M)
Molovin
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
4 : 1
OFK Bingula
Bingula
Graničar
Jamena
0 : 3
Sinđelić
Gibarac
Sloga
Čalma
6 : 1
Graničar
Kuzmin
Borac
Martinci
4 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Borac (VR)
Veliki Radinci
1 : 0
Sremac
Jarak
Zmaj
Noćaj
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
2 : 2
Budućnost
Salaš Noćajski
Vranić
Vranić
2 : 1
Mladost (B)
Baroševac
Borac
Ušće
0 : 2
Krtinska
Krtinska
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Ivanca
Ivanca
Vrcin
Vrcin
2 : 2
Bolec
Bolec
Vlaska
Vlaska
1 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Sepsin
Sepsin
2 : 2
Lestane
Lestane
Rabrovac
Rabrovac
0 : 0
Mladost
Umcari
Budućnost
Samaila
1 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Zgodačica
Godačica
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Miločajac
Miločaj
0 : 4
Zvezda
Čukojevac
Omladinac
Drakčići
7 : 0
Musina reka
Musina reka
Kablar
Kraljevo
0 : 0
Progorelica
Progorelica
Tavnik
Tavnik
1 : 1
Stara Čaršija
Kraljevo
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Stari momci
Kragujevac
Mladost
Pajazitovo
2 : 0
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Kutlovo
Kutlovo
2 : 0
Borac
Drenovac
Mladost Teferič
Kragujevac
5 : 0
Trmbas
Trmbas
21. oktobar
Kragujevac
6 : 0
Studenac
Goločelo
Kaona
Kaona
1 : 3
Kvarc
Neresnica
Proleter
Požarevac
1 : 4
Mip Majdan
Požarevac
Dunavac
Petka
3 : 0
Stig
Beranje
Borac (K)
Klenovnik
3 : 3
Napredak (P)
Poljana
Napredak (B)
Batovac
1 : 2
Dunav
Ostrovo
Mlava
Bratinac
3 : 2
Dizel
Bare
Graničar
Zatonje
3 : 0
Sloga (T)
Topolovnik
Pek
Kusiće
11 : 1
Sloga (ĐP)
Đurakovo-Popovac
Radnički
Požeženo
1 : 2
Jedinstvo
Ljubinje
Ram
Ram
1 : 0
Mirko Tomić
Tribrode
Stig (C)
Crljenac
2 : 2
Stig (MC)
Malo Crniće
Mladost (B)
Bošnjane
1 : 2
Sumadija
Sipic
Pobeda
Sepci
1 : 2
Borci
Borci
Bečevica
Bečevica
1 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
B 2000
Aranđelovac
1 : 1
Brezovac
Brezovac
Gorski Car
Garaši
1 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
2 : 0
Ranilović
Ranilović
Jedinstvo
Zavlaka
5 : 0
Cerova
Cerova
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Krasava
Krasava
Jelav
Jelav
1 : 5
Borac (L)
Lesnica
"14 Oktobar"
Draginac
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Napredak
Uzvece
3 : 1
Mladost
Ocage
Sumice
Glusci
1 : 4
Bair
Bogatic
Polet
Jalovik
1 : 3
Sloga
Ridjake
Bobovik
Bobovik
4 : 1
Torpedo
Lojanice
Dragojevac
Dragojevac
3 : 0
Krnule 09
Krnule
Sloga Trgosped
Mehovine
4 : 0
Mladost
Pocerski Belotic
Sloga
Krnic
1 : 1
Borac
Vladimirci
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Tresnjevka
Trbusac
Volujac
Volujac
6 : 0
Žabar
Žabar
Zablaće
Zablaće (Šabac)
1 : 0
Sava
Mrdjenovac
Vragočanica
Vragočanica
0 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladi radnik
Valjevo
1 : 1
Beloševac
Beloševac
Hum
Vrlane
2 : 0
Mladost
Gložane
Radnički
Dubnica
2 : 1
Pobeda
Lukovica
Mladi Radnik
Bobovo
0 : 2
Resavac
Subotica
Jedinstvo
Troponje
2 : 2
Morava
Radošin
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
1 : 1
OFK Dvorište
Dvorište
Rudar
Senjski Rudnik
5 : 0
Mladost
Lomnica
Resava
Bukovac
1 : 2
Resavac
Veliki Popović
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 1
Beljanica
Strmosten
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Omladinac
Odžaci
Tomako
Trstenik
3 : 1
Topoljak
Grabovac
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Vinogradar
Riljac
Gradina
Pejovac
4 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Mačkovac
Mačkovac
2 : 3
Globoder
Globoder
Drugari
Stanci
3 : 3
Polet
Kobilje
Zdravinje
Zdravinje
2 : 4
Ribare
Ribare
Lehel
Mužlja
0 : 0
Omladinac
Botoš
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Proleter
Neuzina
Naftagas
Boka
1 : 0
Radnički
Sutjeska
Sloga
Jarkovac
1 : 5
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
Banat
Čenta
1 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
3 : 2
Jedinstvo
Ečka
Vinogradar
Gudurica
3 : 0
Jedinstvo
Orešac
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Vitorul
Straža
Vojvodina
Crvena Crkva
5 : 0
Pobeda
Parta
Mladost (B)
Buđanovci
0 : 2
Borac (K)
Klenak
Mladost (P)
Pavlovci
3 : 0
Planinac
Rivica
27. Oktobar
Šatrinci
5 : 0
Vojvodina
Neradin
Car Uroš
Jazak
3 : 0
Sloga
Voganj
Borac
Radenković
2 : 1
Hajduk
Divoš
Napredak
Šuljam
2 : 1
Planinac
Ležimir
Sloga
Zasavica I
0 : 1
BSK
Bešenovo
Grgurevci
Grgurevci
5 : 4
OFK Bosut
Bosut
Šumadinac
Kruševica
3 : 4
Šumadija
Mali Crljeni
Polet
Mirosaljci
2 : 0
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
Mladi Radnik
Junkovac
1 : 2
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
Bistrica
Bistrica
0 : 3
Budućnost
Dudovica
Mladost
Cvetovac
1 : 0
Stepojevac 2007
Stepojevac
Sloga
Lukavica
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
Beljina
Beljina
2 : 0
Rožanci
Rožanci
Lisović 1977
Beograd
12 : 0
Šiljakovac
Šiljakovac
Heroj
Jajinci
0 : 1
Mladost
Jabučki rit
Crvenka
Borča
1 : 1
GAK
Beograd
Mabat
Beograd
3 : 0
Kapedunum
Beograd
Busije
Zemun
8 : 1
Borac
Zemun
OFK Petrovcic
Petrovcic
1 : 0
Kozara
Beograd
Torlak
Beograd
1 : 1
Institut
Zemun Polje
Novi Beograd
Novi Beograd
1 : 2
Seceranac Ada
Beograd
Sušica
Kragujevac
1 : 5
Požarevac
Požarevac
Sloga
Zemun
0 : 0
Novi Bečej
Novi Bečej
Napredak
Kruševac
7 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Kalemegdan
Beograd
3 : 2
Pančevo
Pančevo
Rubin
Mol
4 : 6
Radnički 1919
Zrenjanin
Jagodina
Jagodina
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
1 : 0
Sloga
Kraljevo
OFK Odžaci
Odžaci
1 : 3
Mladost
Kruščić
ŽAK
Sombor
4 : 0
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Stapar
3 : 3
PIK
Prigrevica
Kula
Kula
3 : 1
Radnički
Ratkovo
Graničar
Riđica
7 : 0
BSK
Bački Brestovac
Rudar
Kostolac
1 : 4
Morava (VP)
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
8 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
Zemun
Zemun
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Loznica
Loznica
0 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Borac
Čačak
Bačka
Pačir
6 : 0
Lokomotiva
Subotica
Rudar
Kostolac
3 : 3
Morava
Velika Plana
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
0 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj Opovo
Spartak (D)
Debeljača
0 : 3
Pančevo
Pančevo
Borac (S)
Starčevo
3 : 1
Dolina
Padina
Radnik
Stari Tamiš
0 : 2
OFK Plandište
Plandište
Potisje
Kanjiža
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Proleter
Njegoševo
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Subotica
Subotica
Bačka
Mol
0 : 0
Bajša
Bajša
Krivaja
Krivaja
1 : 2
Tisa
Adorjan
Zemun
Zemun
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 0
Kruševac
Kruševac
Loznica
Loznica
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Obilić
Novi Kneževac
0 : 6
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Njegoš
Lovćenac
2 : 5
Bačka
Pačir
Mladi radnik (P)
Požarevac
4 : 0
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Rudar
Kostolac
1 : 4
Morava
Velika Plana
Sloga
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Pinkum
Veliko Gradište
3 : 2
Seljak
Mihajlovac
AF Duljaj
Topola
2 : 0
MIP Presing
Požarevac
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
OFK Stenli
Glogonj
Spartak (D)
Debeljača
4 : 1
Pančevo
Pančevo
Borac (S)
Starčevo
5 : 0
Dolina
Padina
Radnik
Stari Tamiš
0 : 3
OFK Plandište
Plandište
Bačka 1901 98
Subotica
10 : 2
Čantavir
Čantavir
OFK Stenli
Glogonj
3 : 2
Dinamo
Pančevo
Slavija
Kovačica
4 : 6
Kraljevićevo
Kočarevo
Jugoslavija
Jabuka
8 : 2
Spartak
Debeljača

Košarka

Zagreb CO
Zagreb
82 : 76
Radnički
Kragujevac
Mega Vizura
Beograd
78 : 79
Crnokosa
Kosjerić
Mladost
Čačak
81 : 77
Smederevo Vizura
Smederevo
AJM Maribor
Maribor
73 : 89
Partizan Galenika
Beograd
Lupa Promotion
Zagreb
64 : 76
Celje
Celje
Jedinstvo
Bijelo Polje
67 : 70
Jolly JBS Šibenik
Šibenik
Loznica
Loznica
46 : 61
Student Radnički
Niš
Kraljevo
Kraljevo
65 : 82
Stara Pazova
Stara Pazova
Bor
Bor
55 : 102
Beočin
Beočin
Moravac
Čačak
60 : 83
Jagodina 2001
Jagodina
Mladost Kolubara
Lazarevac
49 : 77
Vrbas Medela
Vrbas

Odbojka

Crnokosa
Kosjerić
3 : 1
Jagodina
Jagodina
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 2
Spartak
Ljig

Rukomet

Jagodina
Jagodina
29 : 28
Zaječar
Zaječar
Arilje
Arilje
26 : 33
Bane
Raška
Knjaževac
Knjaževac
34 : 26
Topličanin
Prokuplje
Dubočica 54
Leskovac
25 : 24
Užice
Užice
Rudar 2
Kostolac
31 : 31
Šamot 65 2
Aranđelovac
Radnički 2
Kragujevac
33 : 26
Udarnik
Lozovik
Partizan Dunav osigiranje 2
Beograd
33 : 34
Primus Car Dušan
Beograd
Brestovac
Brestovac
25 : 22
Paraćin
Paraćin
Aleksinac
Aleksinac
26 : 25
Radan
Lebane
Medicinar
Šabac
30 : 31
Crvena Zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
34 : 34
Kučevo
Kučevo
Topličanin
Prokuplje
29 : 14
Raška
Raška
Junior
Beograd
42 : 26
Milenijum
Beograd
Rudar
Kostolac
16 : 25
Petrovac
Petrovac na Mlavi
Radnički Resavac 2
Svilajnac
39 : 18
Cepelin 2
Beograd
Požarevac
Požarevac
23 : 28
Knjaz Miloš 2
Aranđelovac
Mladost
Smederevska Palanka
29 : 26
VGSK
Veliko Gradište

Futsal

VIK Naisus
Niš
1 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Niš 92
Niš
2 : 1
Kopernikus
Niš
Krčagovo
Krčagovo
4 : 3
Bečej
Bečej