XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Subota, 26 Mart 2011

Fudbal

Napredak
Kruševac
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Zemun
Zemun
1 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
BASK
Beograd
Jedinstvo
Ub
0 : 0
Železničar
Lajkovac
FAP
Priboj
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Budućnost
Valjevo
4 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Rudar (K)
Kostolac
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Mačva
Šabac
4 : 0
Vujić voda
Valjevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (D)
Despotovac
4 : 0
Kopaonik
Brus
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Svrljig
Svrljig
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
Car Konstantin
Niš
Radnički (N)
Niš
2 : 0
Timok
Zaječar
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
Dolina
Padina
Mladost (BJ)
Bački Jarak
1 : 3
Cement
Beočin
Solunac
Rastina
0 : 0
Tekstilac Ites
Odžaci
Veternik Viskol
Veternik
2 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 0
Mladost (A)
Apatin
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 3
Sloga (T)
Temerin
Donji Srem
Pećinci
1 : 0
Palić
Palić
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
Srem (J)
Jakovo
Pobeda
Beloševac
0 : 1
Slavija
Kragujevac
Partizan (C)
Cerovac
2 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Mokra Gora
Zubin Potok
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Vrbovac
Vrbovac
0 : 3
Gruža
Gruža
Ribnica
Mionica
3 : 1
Jadar (ST)
Stupnica
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Pusta Reka
Bojnik
1 : 0
Mramor
Mramor
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Leskovac
3 : 0
Vučje
Vučje
Morava (Ć)
Ćuprija
0 : 0
Radnički
Lubnica
SFS Borac
Paraćin
0 : 0
Borac
Bivolje
Dinamo
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo
Novi Bečej
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Obilić
Novi Kneževac
Budućnost
Srpska Crnja
5 : 0
Spartak
Debeljača
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Bačka Topola
Bačka Topola
2 : 1
Borac
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
AFK
Ada
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Radnički (B)
Bajmok
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Bačka (BP)
Bačka Palanka
0 : 0
Mladost
Turija
Polet
Sivac
1 : 2
1. Maj
Ruma
Obilić
Zmajevo
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 0
Budućnost
Mladenovo
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Slavija
Beograd
4 : 0
Trudbenik
Beograd
Grdica
Grdica
2 : 2
Karađorđe
Kraljevo
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Omladinac
Šetonje
Badnjevac
Badnjevac
1 : 4
Karađorđe (T)
Topola
Marjan
Knić
2 : 0
Beli Orlovi
Brestovac
Luk Kompenzatori
Voćnjak
1 : 2
Radnički
Koceljeva
Mačva 2005
Bogatić
3 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Kačer
Belanovica
0 : 0
ZSK
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
1 : 1
Brezovica
Brezovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 2
Brežđe
Brežđe
Mladost
Vračević
0 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Budućnost
Arilje
0 : 3
Železničar
Požega
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Rad
Merošina
2 : 3
Jastrebac
Tešica
Dobrič
Brest
0 : 1
Omladinac
Malošište
Radnički
Čapljinac
4 : 1
Bukovik
Razanj
Mladost
Vinarce
1 : 0
Jablanica
Medveđa
Polet
Stajkovce
1 : 4
Jedinstvo (G)
Grdelica
Gradac
Konopnica
6 : 3
MB
Mala Biljanica
SFK Moravac
Predejane
4 : 0
Progres
Ladovica
Prčevac
Pirot
1 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Dragoš
Pirot
Borac
Barje Čiflik
3 : 1
Gnjilan
Gnjilan
Napredak
Izvor
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Trbunje
Trbunje
0 : 4
Dobrič
Pejkovac
Partizanski put
Grudaš
4 : 3
Kosovac
Prokuplje
Polet
Samarinovac
0 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Borac
Držanovac
1 : 0
Pobeda
Donje Crnatovo
Topličanin
Prokuplje
3 : 0
Jastrebac
Blace
Levac
Rekovac
3 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Krivelj
Krivelj
0 : 1
Zlot
Zlot
Brestovac
Brestovac
5 : 0
Slatina (N)
Negotin
Dunav
Prahovo
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Naupare
Naupare
3 : 2
Mladost
Makrešane
Blagotin
Poljna
3 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jasika
Jasika
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Čitluk
Čitluk
1 : 1
FUD
Brus
Temnić
Varvarin
2 : 0
Mladost
Donji Katun
Sloga
Ćićevac
3 : 0
Dedina
Dedina
Sloga
Dašnica
3 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Potisje
Kanjiža
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 0
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
0 : 0
Čoka
Čoka
Krajina
Krajišnik
0 : 2
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
Mladost
Banatski Despotovac
3 : 1
Potisje
Knićanin
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Delija
Mokrin
Mladost
Lukićevo
0 : 1
Borac
Zrenjanin
BAK
Bela Crkva
2 : 2
Vulturul
Grebenac
Radnički (K)
Kovin
1 : 2
Vršac United
Vršac
Partizan (U)
Uljma
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Polet
Karavukovo
2 : 3
Mladost
Kruščić
Stanišić
Stanišić
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Borac
Bački Gračac
2 : 1
Radnički
Ratkovo
Slavija
Novi Sad
0 : 1
Mladost
Bački Petrovac
Tvrdjava
Bač
3 : 1
ŽSK
Žabalj
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Borac
Šajkaš
2 : 0
Stari Grad
Bačka Palanka
Šajkaš
Kovilj
0 : 3
Srbobran
Srbobran
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Vrbas
Vrbas
Omladinac
Stepanovićevo
8 : 0
Bečej
Bečej
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 2
Kabel
Novi Sad
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Mladost
Kupinovo
Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Železničar
Inđija
1 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Sloven
Ruma
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Partizan
Vitojevci
7 : 0
Fruškogorac
Kukujevci
Hajduk (Š)
Šimanovci
0 : 2
Hajduk (B)
Beška
Graničar
Adaševci
0 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Jadran
Golubinci
1 : 2
Borac Sloga "Milšped"
Krnješevci
Poštar - Zvezdara
Beograd
0 : 0
Komgrap
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 2
Zmaj
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
3 : 0
Prva Iskra
Barič
Lazac
Lazac
2 : 1
Olimpik
Novi Pazar
Mlada krila
Metikoši
0 : 3
Mladost
Vrdila
Dobrača
Dobrača
3 : 2
Kremenac
Rogojevac
Đerdap
Golubac
0 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Zadrugar
Osanica
4 : 1
Omladinac (S)
Starčevo
Proleter
Mala Plana
2 : 1
Vodice
Vodice
Stari Jadar
Gornji Dobrić
0 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Borac
Šabac
0 : 0
Mladost(P)
Prnjavor
Palilula
Aleksinac
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Mladi Radnik
Al.Bujmir
4 : 1
Polet (V)
Vitoševac
Katun
Katun
1 : 1
Draževac
Draževac
Kraljevo
Kraljevo
4 : 0
Crvena Zvezda
Gornji Ljubeš
Sloga
Korman
0 : 1
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Tempo
Mozgovo
Pobeda
Jakovlje
4 : 6
Gredetin
Gredetin
Mladost
Donja Lokosnica
0 : 1
Mladost
Kutles
Mladi Borac
Zivkovo
2 : 0
Navalin
Navalin
BSK
Belanovce
1 : 3
Jasunja
Jasunja
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 0
Nomanica
Nomanica
Real
Donja Jajna
3 : 2
Moravac
Guberevac
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Gornje Krajince
Gornje Krajince
Goblen
Badince
1 : 3
Umac
Miroševce
Ursule
Ursule
2 : 0
Sindjelic (V)
Vojnik
Župski biseri
Lacisled
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Borac
Gornji Katun
1 : 1
Omladinac
Pojate
Pobeda
Lucina
2 : 2
Mladi Radnik
Bacina
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Sloga
Lozna
Glogonj
Glogonj
0 : 0
Plavi Dunav
Skorenovac
Graničar
Gakovo
1 : 1
Omladinac
Deronje
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
6 : 0
Čenej
Čenej
Mladost
Novi Sad
1 : 0
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
1 : 4
TSK
Temerin
Graničar
Obrež
1 : 5
Šumar
Ogar
Popinci
Popinci
9 : 0
Vitez
Subotište
Sremac
Deč
2 : 3
Mladost
Prhovo
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Napredak
Popinci
4 : 0
Lovac
Karlovčić
Srem
Sremski Mihaljevci
0 : 0
Kameni
Ašanja
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Barajevo
Barajevo
1 : 1
Borac
Ušće
Napredak
Medoševac
1 : 0
Budućnost
Zvečka
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Tavnik
Tavnik
Metalac
Požarevac
1 : 1
Dunavac
Petka
Unafortuna 04
Kragujevac
1 : 2
LASK
Lazarevac
Lemind Lavice
Leskovac
0 : 0
Napredak
Kruševac
Spartak Jaffa
Subotica
8 : 0
Šabac
Šabac
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 0
Sloga
Kraljevo
Železničar
Bara Venecija
0 : 1
Jagodina
Jagodina
Banat
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Čačak
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 0
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Polet
Karavukovo
4 : 0
Mladost
Kruščić
Stanišić
Stanišić
0 : 6
Crvenka
Crvenka
Borac
Bački Gračac
6 : 2
Radnički
Ratkovo
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Rad
Beograd
3 : 0
Sloga
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Napredak
Kruševac
2 : 4
Beograd
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Loznica
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Partizan
Beograd
Železničar (P)
Požarevac
1 : 2
Smederevo
Smederevo
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Panonija IM Topola
Panonija
4 : 1
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
Subotica
Subotica
2 : 0
Čoka
Čoka
Rad
Beograd
3 : 1
Kruševac
Kruševac
Sloga
Kraljevo
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
3 : 2
Smederevo
Smederevo
Napredak
Kruševac
1 : 1
Bežanija
Beograd
OFK Paraćin
Paraćin
2 : 1
Loznica
Loznica
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Partizan
Beograd
Čantavir
Čantavir
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Senta
Senta
0 : 2
Spartak Zlatibor voda
Subotica
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Potisje
Kanjiža
Tisa
Adorjan
1 : 1
Subotica
Subotica
Pinkum
Veliko Gradište
0 : 3
Zvižd
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
0 : 2
AF Duljaj
Topola
Rudar
Kostolac
2 : 5
Homoljac
Žagubica
Mladi radnik (P)
Požarevac
6 : 1
Panter
Požarevac
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 3
MIP Presing
Požarevac
GFK Jasenica 1911
Smederevska Palanka
6 : 4
Seljak
Mihajlovac
Morava
Velika Plana
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Čantavir
Čantavir
1 : 0
Bačka 1901 99
Subotica
Senta
Senta
0 : 6
Spartak Zlatibor voda 98
Subotica
Bačka 1901 98
Subotica
3 : 0
Subotica
Subotica

Košarka

Crvena Zvezda
Beograd
89 : 97
Hemofarm Štada
Vršac
Metalac
Valjevo
80 : 74
Mega Vizura
Beograd
FMP
Železnik
67 : 76
Partizan mt:s
Beograd
Novi Sad MT
Novi Sad
20 : 0
Duga
Novi Sad
Meridiana
Novi Sad
77 : 67
Vrbas
Vrbas
Mladost Teletehnika
Backi Jarak
96 : 84
Stara Pazova
Stara Pazova
Topola
Backa Topola
76 : 83
Jedinstvo
Novi Becej
Veternik
Veternik
98 : 91
Radnički
Kovin
Odžaci
Odžaci
20 : 0
Sport Key
Novi Sad
Dunav
Stari Banovci
80 : 92
Nova Pazova
Nova Pazova
Basket Stars
Kragujevac
78 : 57
Moravac
Čačak
Sivac
Sivac
62 : 64
Vrbas Medela
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
75 : 54
Jagodina 2001
Jagodina
Play Off
Užice
58 : 45
Trepča
Kosovska Mitrovica

Odbojka

Obilić
Beograd
3 : 0
Mladost
Vranje
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Vranje
Vranje
Radan
Lebane
3 : 2
Desetka
Niš
FAP Livnica
Prijepolje
3 : 1
Brezovica
Brezovica
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 0
Užice
Užice
Polufinale
Crvena Zvezda
Beograd
3 : 1
Tent
Obrenovac
Vizura
Beograd
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Radnički
Kragujevac
3 : 1
Smeč 5
Gruža
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Varadin BMG-Gradnja
Petrovaradin
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
3 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Spartak
Ljig
3 : 0
Šumadija
Aranđelovac

Rukomet

Smederevo
Smederevo
31 : 31
Crvena Zvezda
Beograd
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
31 : 28
Požarevac
Požarevac
Metaloplastika
Šabac
27 : 26
PKB
Padinska Skela
Kolubara
Lazarevac
27 : 25
Radnički
Kragujevac
Crvenka
Crvenka
31 : 33
Naisus
Niš
Jugović Unimet
Kać
27 : 22
Vranje
Vranje
Dinamo
Pancevo
26 : 23
Priboj
Priboj
Spartak Vojput
Subotica
25 : 24
Bask Soko
Beograd
Zlatar
Nova Varoš
46 : 37
Zaječar
Zaječar
Mokra Gora
Zubin Potok
35 : 20
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Rudar
Kostolac
37 : 31
Novi Pazar
Novi Pazar
Smederevo 2
Smederevo
23 : 32
Metalac
Valjevo
Šamot 65
Aranđelovac
25 : 22
Zemun
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
22 : 30
Studentski grad
Beograd
Sloga
Despotovac
17 : 34
Novi Beograd
Beograd
Morava Dunav Osiguranje
Velika Plana
37 : 31
Sindjelić
Beograd
Bane
Raška
29 : 23
Arilje
Arilje
Topličanin
Prokuplje
29 : 26
Knjaževac
Knjaževac
Sloga
Požega
31 : 15
Bor 2
Bor
Paraćin
Paraćin
30 : 27
Brestovac
Brestovac
Hajduk Veljko
Negotin
40 : 20
Bela Palanka
Bela Palanka
Pirot
Pirot
23 : 28
Kučevo
Kučevo
Proleter Superprotein
Zrenjanin
36 : 20
Kikinda
Kikinda
Metalac A.D.
Valjevo
39 : 36
ORK Beograd
Beograd
Radnički Lepenica
Kragujevac
35 : 20
Naisa 2
Niš
Metalac-Valjevo
Valjevo
19 : 37
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mladi Radnik
Radinac
30 : 22
Loznica grad
Loznica
Raška
Raška
29 : 31
Topličanin
Prokuplje
RTB Bor
Bor
39 : 32
Đerdap
Kladovo
Župa
Aleksandrovac
35 : 24
Vranje
Vranje
Niška Banja
Niška Banja
23 : 8
Radan
Lebane

Vaterpolo

Vojvodina
Novi Sad
10 : 3
ŽAK
Kikinda
Partizan Rajfajzen
Beograd
17 : 4
Beograd
Beograd
Crvena Zvezda VET
Beograd
21 : 2
Niš
Niš
Goč
Vrnjačka Banja
7 : 9
Rabotnički
Skoplje
Dunav
Novi Sad
7 : 4
Šabac
Šabac
Spartak
Subotica
14 : 16
Singidunum
Beograd
Zemun
Zemun
11 : 6
Bečejac
Bečej
TENT
Obrenovac
5 : 7
Banjica
Beograd
Mladost
Pančevo
12 : 8
Senta
Senta
Taš 2000
Beograd
17 : 4
Partizan
Beograd
Vračar
Beograd
10 : 10
Senta Yordo
Senta

Futsal

Vranje
Vranje
9 : 3
Leteći Holandjanin
Vrbas
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 4
Kopernikus
Niš
Bečej
Bečej
6 : 2
Marbo Intermezzo
Beograd
Krčagovo
Krčagovo
6 : 6
Ekonomac
Kragujevac
Niš 92
Niš
6 : 3
Pirot
Pirot
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
4 : 3
Partenon
Smederevska Palanka
Kraljevo
Kraljevo
26.03.2011
Župski Rubin
Prijepolje
Sombor
Sombor
1 : 4
Telep
Novi Sad
Kepa 9
Stajićevo
7 : 9
Forum
Vršac
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 3
Tango
Novi Sad
Adice
Novi Sad
9 : 1
Hajduk
Kula
TMF
Beograd
3 : 0
Espreso Intermeco
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 2
Slodes
Beograd
Ekonomist
Beograd
10 : 4
Tempo Pekson
Beograd
Adaneks
Beograd
6 : 3
Konjarnik
Beograd
As
Bujanovac
4 : 1
Rekreativo
Vranje
Vintersport
Niš
10 : 1
Ekonomist
Niš
Temnić
Varvarin
4 : 4
Dolap
Prokuplje
Bor
Bor
5 : 2
Akademac
Niš