XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 439 utakmica za dan
Nedelja, 5 Septembar 2010

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 0
BASK
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
Bežanija
Beograd
Banat
Zrenjanin
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnički (S)
Sombor
Dinamo
Vranje
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sinđelić
Niš
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Teleoptik
Zemun
0 : 2
Big bul Radnički
Šid
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički Stobeks
Klupci
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
3 : 0
Mačva
Šabac
Jedinstvo (P)
Paraćin
3 : 0
Sloga (D)
Despotovac
Car Konstantin
Niš
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Sloboda (NK)
Novi Kozarci
4 : 0
Dolina
Padina
Palić
Palić
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Donji Srem
Pećinci
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Žarkovo
Beograd
0 : 0
Šumadija (J)
Jagnjilo
Srem (J)
Jakovo
3 : 2
Resnik
Resnik
Beograd
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
Slavija
Kragujevac
0 : 2
Tutin
Tutin
Polet (T)
Trbušani
1 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Železničar Inon
Požarevac
1 : 0
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Šapine
Šapine
2 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Obilić
Živica
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Seljak
Mihajlovac
2 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Polimlje
Prijepolje
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 4
Krušik
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Drina
Ljubovija
Osečina
Osečina
2 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Mramor
Mramor
1 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 0
Radan
Lebane
Moravica (S)
Subotinac
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Vučje
Vučje
0 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Radnički
Lubnica
3 : 1
Juhor
Obrež
Trgovački
Jagodina
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Borac
Bivolje
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Pepeljevac
Pepeljevac
1 : 2
Trajal
Kruševac
Slatina
Bor
0 : 1
SFS Borac
Paraćin
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Kablovi
Zaječar
Bor
Bor
1 : 1
Rembas
Resavica
Dunav
Stari Banovci
2 : 0
1. Maj
Ruma
Index
Novi Sad
2 : 2
Sloga Radnički
Erdevik
Borac
Novi Sad
1 : 0
Jugović
Kać
Mladost
Turija
1 : 1
Metalac AV
Futog
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 4
Milutinac
Zemun
Borac
Ostružnica
1 : 0
Bulbulderac
Beograd
Železničar
Bara Venecija
0 : 2
Turbina
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
PKB
Padinska skela
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
IMT
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Radnik
Ušće
0 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Budućnost
Konarevo
0 : 0
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
5 : 3
Morava
Sirča
Proleter Lasta
Pečenog
3 : 0
Grdica
Grdica
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Borac (V)
Vraneši
Beli Orao
Bradarac
2 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Sloga (B)
Burovac
3 : 2
Borac (VL)
Veliko Laole
Integral
Batuša
1 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Omladinac
Šetonje
3 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Crni Vrh
Miljević
1 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (K)
Kasidol
0 : 0
Napredak
Nabrđe
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 0
Mladost
Biskuplje
Mladi radnik
Radinac
2 : 1
Napredak
Markovac
Omladinac (R)
Rakinac
3 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloga (M)
Miloševac
2 : 0
Udarnik
Lozovik
Jedinstvo (K)
Krnjevo
2 : 2
Sloboda (L)
Lipe
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Budućnost (R)
Ratari
Šumadinac (N)
Natalinci
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Šumadija
Toponica
4 : 1
Rača Popović
Popović
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 3
Banja
Banja
Borac (P)
Pajsijevići
3 : 0
Partizan
Darosava
Karađorđe
Rača
3 : 1
Marjan
Knić
Aranđelovac
Aranđelovac
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Antimon
Zajača
2 : 1
Radnički
Koceljeva
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 0
Gučevo
Banja Koviljača
milos pocerac
gornja vranjska
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 1
Lipolist
Lipolist
Mladost
Donji Dobrić
3 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Spartak
Ljig
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Divci
Divci
2 : 1
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
0 : 2
ZSK
Valjevo
Ribnikar
Pecka
1 : 2
Tulari
Tulari
Zlatibor voda
Gostilje
4 : 1
Luna Avijatičar
Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
1 : 4
Budućnost
Arilje
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
Sevojno
Sevojno
Ariljska rampa
Požega
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
1 : 2
Jasen
Brodarevo
Radnički
Čapljinac
6 : 1
Mladost (O)
Orljane
Dobrič
Brest
3 : 1
Bukovik
Razanj
Naša krila
Belotinac
1 : 3
Omladinac
Malošište
Rad
Merošina
2 : 3
Morava
Žitkovac
Mladost (B)
Batušinac
0 : 0
Jastrebac
Tešica
Toplica
Šarlinac
1 : 3
Rasovača
Rasovača
Rutevac
Rutevac
3 : 1
Borac
Azbresnica
Bobište
Bobište
1 : 0
Šumadija
Razgojna
Jablanica
Medveđa
3 : 2
Mladost
Vinarce
Milanovo
Milanovo
8 : 2
Radnički
Pertate
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 1
Čekmin
Čekmin
Železničar
Brestovac
2 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Jedinstvo
Gornje Stopanje
10 : 0
Napredak
Bogojevce
Jedinstvo (G)
Grdelica
7 : 1
Polet
Stajkovce
MB
Mala Biljanica
0 : 1
Gradac
Konopnica
Progres
Ladovica
0 : 1
SFK Moravac
Predejane
Veternica
Leskovac
4 : 1
Morava (G)
Glozane
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 0
Prčevac
Pirot
Dragoš
Pirot
1 : 1
Lužnica
Babušnica
Gnjilan
Gnjilan
4 : 1
Borac
Barje Čiflik
Delijski Vis
Niš
3 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Čegar
Donji Matejevac
2 : 2
OFK Niš
Niš
Mladost
Medoševac
1 : 0
Palilulac
Niš
Radnički
Trupale
7 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Budućnost
Prva Kutina
3 : 3
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 0
Proleter
Mezgraja
Vrtište
Vrtište
4 : 3
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Vulkan
Brenica
3 : 0
Aluminjum
Niš
Mladost
Jovac
4 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 2
Mladost
Koncarevo
Istok-63
Plana
1 : 0
Levac
Rekovac
Jedinstvo
Mijatovac
3 : 1
Buducnost
Miliva
Napredak (D)
Drenovac
8 : 1
Napredak (Z)
Zlatovo
Kušiljevo
Kušiljevo
6 : 1
Morava
Ribare
Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Ključ
Podvrška
4 : 0
Miloševo
Miloševo
Sloga (K)
Kobišnica
0 : 3
Slatina (N)
Negotin
Bučje
Bučje kod Knjaževca
2 : 1
ŠSK
Štipina
Midžor
Kalna
3 : 1
Mladost
Sumrakovac
Sloga (M)
Minićevo
3 : 3
Omladinac
Grezna
BSK
Bogovina
3 : 0
Sloga (Ž)
Žučkovac
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Ozren
Sokobanja
Rudar
Podvis
2 : 1
Borac
Vražogrnac
Bačka
Mol
5 : 2
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
4 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 2
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
1 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
Polet (N)
Nakovo
2 : 2
Delija
Mokrin
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 0
Vojvodina
Perlez
Rusanda
Melenci
0 : 2
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
OFK Klek
Klek
2 : 1
Begej
Žitište
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Kolonija
Kovin
3 : 1
Radnički (B)
Baranda
Mladost
Omoljica
4 : 0
Vršac United
Vršac
Jugoslavija
Jabuka
4 : 2
Vulturul
Grebenac
Slavija
Kovačica
0 : 2
Tempo
Sefkerin
Kula
Kula
4 : 1
Polet
Karavukovo
Graničar
Riđica
0 : 4
Stanišić
Stanišić
BSK
Bački Brestovac
0 : 4
Hajduk
Stapar
Omladinac
Bukovac
3 : 1
OFK Odžaci
Odžaci
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
Borac
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 0
PIK
Prigrevica
Dunavac
Grocka
2 : 2
Prva Iskra
Barič
Baćevac
Baćevac
3 : 1
Policajac
Beograd
Strelac
Mislođin
1 : 4
Železnik
Beograd
PIK Zemun
Zemun
1 : 0
Zmaj
Zemun
Borac
Lazarevac
2 : 0
Komgrap
Beograd
Podunavac
Ritopek
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Olimpik
Novi Pazar
3 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Polet
Ratina
2 : 1
Čibukovac
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
0 : 1
Lazac
Lazac
Mladost
Vrdila
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Žiča
Žiča
4 : 1
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Mlada krila
Metikoši
Morava
Mrsać
1 : 2
Ribnica
Jovac
Mladost 09
Vraćevšnica
2 : 6
Jablanica
Jablanica
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Brusnica
Brusnica
0 : 3
Velereč 94
Velereč
Foka
Gornji Milanovac
1 : 4
Mladi Rudar
Rudnik
Omladinac
Kalimanići
1 : 0
Boljkovci
Boljkovci
Gornji Branetići
Gornji Branetići
0 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Ozrem
Ozrem
0 : 6
Brezak
Pranjani
Ozremica
Beršići
1 : 5
Takovski Ustanak
Takovo
Kolektiv
Gornja Sabanta
2 : 4
Kragujevac
Kragujevac
Opornica
Opornica
1 : 4
Ćava
Grošnica
Šumarice 2008
Kragujevac
2 : 2
Seljak
Cvetojevac
Kremenac
Rogojevac
3 : 0
Đuriselac
Đuriselo
Hajduk
Jovanovac
3 : 2
Dobrača
Dobrača
Pobeda
Stari Kostolac
1 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
Jedinstvo
Duboka
1 : 0
Makce
Makce
Sloga D
Dubravica
4 : 2
Đerdap
Golubac
Mladi Borac
Majilovac
2 : 1
Desine
Desine
RSK
Rabrovo
2 : 2
Napredak
Bubušinac
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 2
Mladost
Svinjarevo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
2 : 0
Rudar
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Zadrugar
Osanica
Jedinstvo
Kamenovo
3 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Dragoš
Oreškovica
1 : 2
Radnički
Knežica
Polet
Aleksandrovac
3 : 1
BSK
Boževac
Košava
Kalište
3 : 0
Omladinac (B)
Busur
Vodice
Vodice
3 : 0
Proleter
Mala Plana
Šumadija
Azanja
2 : 1
Mramorac
Mramorac
Budućnost
Vlaški Do
2 : 4
Radnik
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
0 : 3
Pobeda
Golobok
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Lepenica
Badnjevac
Omladinac
Donja Rača
1 : 2
Pobeda
Đurđevo
BSK
Borač
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Karađorđe
Vučić
0 : 2
Sloga (Z)
Zabojnica
Bare
Bare
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Bokanja
Gorovič
5 : 1
Sloga
Zagorica
Borac
Kloka
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Mladost
Jelenac
1 : 2
Vinča
Vinča
BSK Belosavci
Belosavci
5 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Mladi rudar
Bukovik
4 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
1 : 4
OFK Šatornja
Šatornja
Jasenica
Božurnja
1 : 2
Proleter
Jelovik
Rudar
Brasina
2 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Granit
Radalj
1 : 2
Stari Jadar
Gornji Dobrić
Mladost
Borina
7 : 2
Sloga (S)
Straža
Studenac
Gornja Koviljača
3 : 2
Bratstvo
Krupanj
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Velika Reka
Podgaj
Gorki
Glušci
3 : 3
Mladi Borac
Dublje
Budućnost
Zminjak
6 : 2
Partizan
Drenovac
Omladinac
Slepčević
4 : 0
Napredak
Banovo Poilje
Petlovača
Petlovača
4 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Mladost(P)
Prnjavor
4 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Duško
Klenje
1 : 1
Proleter
Šabac
Drina
Badovinci
2 : 4
Borac
Šabac
Varna
Varna
6 : 1
Rankovac
Nakučani
Galeb
Cerovac
1 : 0
Mladost
Pocerski Pričinović
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Mrovska
Mrovska
Korman
Korman
0 : 0
Sloga Mat
Matijevac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Jelen
Jelenča
Provo
Provo
3 : 2
Hajduk
Debrc
Mladost Zvezd
Zvezd
2 : 1
Pocerina
Jevremovac
Maovi MH
Maovi
1 : 2
Karađorđe
Mišar
Rajac
Kadina Luka
5 : 1
Gornji Lajkovac
Gornji Lajkovac
Komanice
Komanice
2 : 2
Mladost
Osečenica
Toplica
Donja Toplica
2 : 0
Jedinstvo
Poljanice
Orao
Poljanice
2 : 2
Liplje
Liplje
Tešnjar
Valjevo
1 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Polet
Popučke
2 : 1
Gradac
Valjevo
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Mladost (D)
Dračić
3 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Dupljaj
Dupljaj
0 : 3
Pričević
Pričević
OFK Povlen
Brezovice
3 : 4
Kotešica
Kotešica
Radnicki
Tekija
1 : 3
Sindjelic (G)
Grabovac
Javor
Sladaja
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
Polet
Senje
3 : 3
Ursule
Ursule
BSK
Buljane
2 : 1
Napredak
Svojnovo
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
3 : 3
13.April
Lomnica
Kupci
Kupci
4 : 0
Mladi Radnik
Bacina
Belović
Dedina
3 : 0
Omladinac
Pojate
Pakasnica
Pakasnica
5 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Bačka 1901 B
Subotica
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Hajduk
Bačko Dušanovo
4 : 0
Poljoprivrednik
Bikovo
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Udarnik
Višnjevac
4 : 1
Žednik
Stari Žednik
Borac
Iđoš
4 : 2
ŽAK
Kikinda
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Vojvodina
Bašaid
Napredak
Banatska Topola
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Olimpija
Torda
2 : 3
1.Oktobar
Srpski Itebej
Napredak
Čestereg
6 : 0
Roham
Nova Crnja
Terekves
Hetin
3 : 0
Proleter
Međa
Borac
Aleksandrovo
10 : 0
Polet
Banatsko Visnjicevo
Omladinac (O)
Opovo
8 : 1
Pančevo
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 3
Glogonj
Glogonj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
9 : 1
Pobeda
Samoš
Proleter
Mramorak
1 : 6
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 1
Dolovo
Dolovo
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 1
Borac (S)
Sakule
Banat
Dupljaja
4 : 1
Ševac
Kusić
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Sloga
Plandište
Hajduk
Šušara
2 : 1
Jedinstvo
Vlajkovac
Dobrica
Dobrica
2 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Omladinac
Deronje
5 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
3 : 3
Panonija
Lalić
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Sloga
Čonoplja
OFK Metalac
Sombor
4 : 7
Rusin
Ruski Krstur
OFK Šikara
Sombor
2 : 2
Lipar
Lipar
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 2
Dinamo (S)
Sonta
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 1
Čenej
Čenej
Partizan
Susek
5 : 0
Borac
Rakovac
Dinamo
Budisava
2 : 1
TSK
Temerin
OFK Sirig
Sirig
4 : 2
Vinogradar
Ledinci
Bačka
Begeč
2 : 1
Tatra
Kisač
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
0 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Budućnost
Savino Selo
4 : 3
Proleter
Ravno Selo
Mladost Radost
Srbobran
3 : 0
Mladost
Radičević
Vojvodina
Bačko Gradište
2 : 0
Iskra
Kucura
Bačka
Đurđevo
4 : 3
Obilić
Vilovo
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Titel
Titel
Jedinstvo (G)
Gospođinci
1 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Miletić
Mošorin
2 : 0
Sloga
Lok
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 0
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
Vojvodina
Tovariševo
2 : 2
Borac
Obrovac
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (P)
Parage
0 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Bačka
Despotovo
2 : 1
Slavija (B)
Bođani
Krivanj
Selenča
0 : 1
Slavija (P)
Pivnice
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 1
PSK Putinci
Putinci
OFK Kraljevci
Kraljevci
4 : 1
Krušedol
Krušedol Selo
Fruška Gora
Ruma
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Sremac
Dobrinci
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Jedinstvo
Ruma
4 : 1
Polet
Nikinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Rudar
Vrdnik
4 : 0
Graničar
Grabovci
Bratstvo
Sot
1 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
6 : 1
Napredak
Vašica
Graničar
Jamena
2 : 0
Jedinstvo
Morović
Sinđelić
Gibarac
2 : 0
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
OFK Bingula
Bingula
3 : 2
Jednota
Šid
Omladinac (M)
Molovin
1 : 3
Omladinac (B)
Batrovci
Sremac
Berkasovo
0 : 2
Borac
Ilinci
Graničar
Kuzmin
3 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Borac
Martinci
Sloboda
Šašinci
1 : 1
Sloga
Čalma
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Mitros
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sremac
Jarak
Mladost (B)
Baroševac
1 : 3
Napredak
Medoševac
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 4
Šumadija
Šopić
Sloboda
Stubica
1 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
Ivanca
Ivanca
0 : 3
Sepsin
Sepsin
Radnicki PDM
Mladenovac
0 : 3
Vrcin
Vrcin
Mladost
Umcari
0 : 1
Selo Mladenovac
Mladenovac
Lestane
Lestane
0 : 2
Bolec
Bolec
Popovic
Popovic
2 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Omladinac
Drakčići
4 : 1
Budućnost
Samaila
Stubal
Stubal
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Kablar
Kraljevo
0 : 3
Partizan
Vrba
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Zgodačica
Godačica
Progorelica
Progorelica
3 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Musina reka
Musina reka
3 : 3
Zvezda
Čukojevac
Mladost Teferič
Kragujevac
1 : 0
Mladost
Pajazitovo
21. oktobar
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Studenac
Goločelo
2 : 2
Divostin
Kragujevac
Trmbas
Trmbas
7 : 2
Stari momci
Kragujevac
Borac
Drenovac
2 : 2
Velika Sugubina
Velika Sugubina
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Metalac
Požarevac
Napredak (B)
Batovac
2 : 5
Dunavac
Petka
Mlava
Bratinac
5 : 2
Proleter
Požarevac
Dizel
Bare
1 : 2
Sopot
Požarevac
Dunav
Ostrovo
1 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Stig
Beranje
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Jedinstvo
Oplanić
4 : 0
Mladi Radnik
Dragušica
7. Juli
Bela Crkva
0 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Prva Iskra
Runjani
5 : 2
Jelav
Jelav
Borac (K)
Kozjak
2 : 3
Hajduk
Ribarice
Napredak
Uzvece
4 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladost
Ocage
1 : 7
Omladinac
Bogatic
Torpedo
Tabanovic
3 : 1
Cer
Petkovica
Buducnost
Dobric
2 : 1
Fortuna
Bogosavac
Sloga
Ridjake
4 : 1
Sloga Trgosped
Mehovine
Sloga
Krnic
6 : 0
Dragojevac
Dragojevac
Petrovac 74
Kujavica
2 : 1
Bobovik
Bobovik
Tresnjevka
Trbusac
1 : 4
Polet
Jalovik
Borac
Vladimirci
6 : 2
Torpedo
Lojanice
Mladost
Pocerski Belotic
1 : 2
Krnule 09
Krnule
Vragočanica
Vragočanica
5 : 1
Borac
Valjevo
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Zadrugar
Lopatanj
Beloševac
Beloševac
4 : 2
Mali korak
Oglađenovac
Rudar
Senjski Rudnik
3 : 2
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
Resava
Bukovac
4 : 4
OFK Dvorište
Dvorište
Mladi Radnik
Grabovica
2 : 1
Mladost
Lomnica
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Resavac
Veliki Popović
Gradina
Pejovac
7 : 0
Polet 57
Milutovac
Morava
Medveđa
5 : 1
Jugovići
Bogdanje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Topoljak
Grabovac
Vinogradar
Riljac
5 : 5
Beli Orlovi
Tobolac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Parunovac
Parunovac
Zdravinje
Zdravinje
1 : 3
Drugari
Stanci
Kapidzija
Kapidzija
3 : 3
Modrica
Modrica
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Ribare
Ribare
Omladinac
Botoš
2 : 2
MSK
Mihajlovo
Naftagas
Boka
6 : 4
Lehel
Mužlja
Sloga
Jarkovac
4 : 2
Proleter
Neuzina
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
3 : 1
Radnički
Sutjeska
Mladost
Belo Blato
0 : 3
Banat
Čenta
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 1
ŽFK Banat
Zrenjanin
Janošik
Janošik
2 : 0
Banat
Ilandža
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 4
Mladost (B)
Buđanovci
Car Uroš
Jazak
6 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Sloga
Voganj
1 : 1
Borac (K)
Klenak
Vojvodina
Neradin
1 : 2
Planinac
Rivica
Sloga
Zasavica I
1 : 1
Borac
Radenković
Grgurevci
Grgurevci
0 : 1
Srem
Sremska Rača
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Hajduk
Divoš
BSK
Bešenovo
2 : 1
Planinac
Ležimir
Šumadija
Mali Crljeni
3 : 0
Bistrica
Bistrica
Mladost
Cvetovac
3 : 3
Mladi Radnik
Junkovac
Sloga
Lukavica
2 : 3
Polet
Mirosaljci
OFK Burovo
Burovo
6 : 1
Šumadinac
Kruševica
Stepojevac 2007
Stepojevac
1 : 0
20. Oktobar
Trbušnica kod Lazarevca
Budućnost
Dudovica
2 : 1
OFK Radnički
Dren kod Lazarevca
Mabat
Beograd
1 : 5
Mladost
Jabučki rit
OFK Petrovcic
Petrovcic
0 : 6
Busije
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
5 : 2
Borac
Zemun
Seceranac Ada
Beograd
1 : 0
BUSK
Beograd
Institut
Zemun Polje
2 : 1
Kozara
Beograd
Lemind Lavice
Leskovac
1 : 6
Mašinac PZP
Niš
Unafortuna 04
Kragujevac
1 : 5
Mačva
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
BSK Borča
Borča
1 : 0
Sloga
Kraljevo
Kula
Kula
0 : 0
Polet
Karavukovo
Graničar
Riđica
1 : 1
Stanišić
Stanišić
BSK
Bački Brestovac
3 : 7
Hajduk
Stapar
Omladinac
Bukovac
6 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Kordun
Kljajićevo
5 : 5
Borac
Bački Gračac
Zadrugar
Srpski Miletić
14 : 1
PIK
Prigrevica
Karadjordje
Topola
3 : 2
Rudar
Kostolac
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Jagodina
Jagodina
2 : 1
Beograd
Beograd
Borac
Čačak
2 : 1
Zemun
Zemun
Radnički (N)
Niš
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 2
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 1
Sloga
Kraljevo
Palić
Palić
0 : 3
Senta
Senta
AFK
Ada
6 : 0
Radnički Gladiolus
Tornjoš
Obilić
Novi Kneževac
8 : 0
Lokomotiva
Subotica
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Mladi radnik (P)
Požarevac
Smederevo
Smederevo
7 : 3
Železničar (P)
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 1
Morava
Velika Plana
Bačka
Mol
1 : 10
Potisje
Kanjiža
Krivaja
Krivaja
4 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 3
Tavankut
Tavankut
Tisa
Adorjan
12 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Bajša
Bajša
4 : 4
Njegoš
Lovćenac
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Bežanija
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Kruševac
Kruševac
Njegoš
Lovćenac
0 : 6
Potisje
Kanjiža
AF Duljaj
Topola
2 : 0
Sloga
Petrovac na Mlavi
Panter
Požarevac
0 : 10
Mladi radnik (P)
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 4
Morava
Velika Plana
Subotica
Subotica
1 : 9
Bačka 1901 98
Subotica
Senta
Senta
2 : 4
AFK
Ada
Jugoslavija
Jabuka
1 : 8
Dolina
Padina
Spartak
Debeljača
0 : 8
Dinamo
Pančevo