XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 422 utakmica za dan
Nedelja, 3 April 2011

Fudbal

Hajduk
Kula
0 : 1
Rad
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Jagodina
Jagodina
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Banat
Zrenjanin
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Sinđelić
Niš
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
FAP
Priboj
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Jedinstvo
Ub
Železničar
Lajkovac
2 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Car Konstantin
Niš
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Jedinstvo (P)
Paraćin
4 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Palić
Palić
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Dolina
Padina
0 : 0
Senta
Senta
Sindjelić
Beograd
1 : 2
Mladenovac
Mladenovac
Srem (J)
Jakovo
1 : 0
Sopot
Sopot
Šumadija (J)
Jagnjilo
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
Vodojaža
Grošnica
Polet (T)
Trbušani
1 : 0
Bane
Raška
Mladost (O)
Oplanići
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Tutin
Tutin
0 : 0
Pobeda
Beloševac
Železničar Inon
Požarevac
1 : 1
Seljak
Mihajlovac
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Železničar (S)
Smederevo
Obilić
Živica
5 : 1
Sloga (D)
Drmno
Šapine
Šapine
2 : 1
Borac
Žabari
Jadar (ST)
Stupnica
0 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Osečina
Osečina
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
0 : 3
Drina
Ljubovija
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Sloga
Leskovac
Vučje
Vučje
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Moravica (S)
Subotinac
2 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Mladost (B)
Bosilegrad
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
Mramor
Mramor
0 : 1
Radan
Lebane
Radnički
Lubnica
2 : 0
Bor
Bor
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Rembas
Resavica
Slatina
Bor
3 : 1
Kablovi
Zaječar
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 2
SFS Borac
Paraćin
Borac
Bivolje
1 : 1
Trajal
Kruševac
Trgovački
Jagodina
4 : 0
Župa
Aleksandrovac
Juhor
Obrež
1 : 1
Morava (Ć)
Ćuprija
Zadrugar
Lazarevo
3 : 1
AFK
Ada
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
2 : 2
Radnički (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Spartak
Debeljača
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Radnički (I)
Irig
1 : 2
Bačka (BP)
Bačka Palanka
Budućnost
Mladenovo
0 : 0
Obilić
Zmajevo
Sloga Radnički
Erdevik
2 : 3
Index
Novi Sad
Bulbulderac
Beograd
1 : 0
Borac
Ostružnica
PKB
Padinska skela
2 : 3
Budućnost
Dobanovci
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Proleter Lasta
Pečenog
1 : 3
Borac (A)
Adrani
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Grdica
Grdica
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Radnički
Kovači
Radnik
Ušće
0 : 1
Rudar
Baljevac
Seljak
Male Pčelice
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 1
Arsenal
Kragujevac
Šumadija
Čumić
4 : 0
Sumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
8 : 2
Cerovac
Cerovac
Vinogradi DB
Kragujevac
2 : 1
Srbija
Ilicevo
Kosutnjak
Kragujevac
1 : 1
Sloboda
Grbice
Sloga (L)
Lužnice
1 : 2
Jadran
Kragujevac
Beli Orao
Bradarac
2 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Sloga (K)
Kasidol
2 : 1
Mladost
Biskuplje
Crni Vrh
Miljević
3 : 0
Napredak
Nabrđe
Dunavac
Kisiljevo
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Omladinac
Šetonje
5 : 0
Vihor
Маljurevac
Integral
Batuša
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga (B)
Burovac
0 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Napredak
Markovac
4 : 1
Mladi radnik
Radinac
Lunjevac
Lunjevac
2 : 0
Omladinac (R)
Rakinac
Cerovac
Cerovac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Udarnik
Lozovik
2 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Sloboda (L)
Lipe
2 : 2
Jedinstvo (K)
Krnjevo
Budućnost (R)
Ratari
1 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Aranđelovac
Aranđelovac
1 : 0
Junkovac
Junkovac
Karađorđe
Rača
1 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Borac (P)
Pajsijevići
0 : 1
Marjan
Knić
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 0
Partizan
Darosava
Šumadija
Toponica
4 : 2
Banja
Banja
Šumadinac (N)
Natalinci
3 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Antimon
Zajača
1 : 2
Mladost
Donji Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Mačva 2005
Bogatić
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Lipolist
Lipolist
milos pocerac
gornja vranjska
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Majur
Majur
0 : 0
Dobrava
Vukošić
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Luk Kompenzatori
Voćnjak
Banjani
Banjani
2 : 1
OFK Divci
Divci
Sovljak
Sovljak
2 : 2
Mladost
Vračević
Vrujci
Gornja Toplica
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Brežđe
Brežđe
1 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Brezovica
Brezovica
1 : 0
Kačer
Belanovica
ZSK
Valjevo
0 : 0
Trlić
Trlić
Tulari
Tulari
5 : 1
Ribnikar
Pecka
GP Zlatibor
Užice
4 : 2
Polet
Rasna
Ariljska rampa
Požega
1 : 1
Perućac
Perućac
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 5
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
0 : 4
Sevojno
Sevojno
Železničar
Požega
2 : 0
Luna Avijatičar
Vranjani
Mladost (O)
Orljane
2 : 1
Radnički
Čapljinac
Omladinac
Malošište
4 : 2
Naša krila
Belotinac
Morava
Žitkovac
3 : 0
Rad
Merošina
Jastrebac
Tešica
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Borac
Azbresnica
6 : 0
Rutevac
Rutevac
Napredak
Bogojevce
2 : 5
Šumadija
Razgojna
Jedinstvo
Gornje Stopanje
4 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Železničar
Brestovac
1 : 0
Čekmin
Čekmin
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radnički
Pertate
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Mladost
Vinarce
Jablanica
Medveđa
1 : 2
Sloga
Lipovica
Morava (G)
Glozane
2 : 1
Polet
Stajkovce
Veternica
Leskovac
0 : 0
SFK Moravac
Predejane
Progres
Ladovica
3 : 2
Kumarevo
Kumarevo
MB
Mala Biljanica
1 : 0
Lemind Livnica
Leskovac
Gnjilan
Gnjilan
0 : 8
Lužnica
Babušnica
Dragoš
Pirot
1 : 3
Vladimir Durković
Berilovac
Kosanica
Kuršumlija
6 : 0
Trbunje
Trbunje
Jastrebac
Blace
3 : 0
Borac
Držanovac
Pobeda
Donje Crnatovo
3 : 4
Polet
Samarinovac
Kosovac
Prokuplje
4 : 2
Omladinac
Podina
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 3
Dobrič
Pejkovac
Delijski Vis
Niš
2 : 1
Vulkan
Brenica
Vrtište
Vrtište
4 : 2
Aluminjum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Budućnost
Prva Kutina
5 : 0
Proleter
Mezgraja
Radnički
Trupale
2 : 1
Crvena zastava
Hum
Mladost
Medoševac
1 : 0
Brzi Brod
Brzi Brod
Čegar
Donji Matejevac
1 : 1
Palilulac
Niš
Omladinac
Gornji Komren
3 : 0
OFK Niš
Niš
Mladost
Jovac
3 : 1
Lugomir
Rakitovo
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Napredak (D)
Drenovac
3 : 2
Morava
Ribare
Jedinstvo
Mijatovac
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Istok-63
Plana
3 : 3
Buducnost
Miliva
Dragocvet
Dragocvet
0 : 2
Levac
Rekovac
Kupinovac
Kupinovac
2 : 2
Mladost
Koncarevo
Rajac
Rajac
1 : 0
Krivelj
Krivelj
Miloševo
Miloševo
0 : 3
Dunav
Prahovo
Brodoremont
Kladovo
3 : 0
Brestovac
Brestovac
Slatina (N)
Negotin
3 : 0
Ključ
Podvrška
ŠSK
Štipina
3 : 2
Bučje
Bučje kod Knjaževca
Mladost
Sumrakovac
4 : 2
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
4 : 2
Sloga (M)
Minićevo
Sloga (Ž)
Žučkovac
3 : 1
BSK
Bogovina
Ozren
Sokobanja
2 : 1
Rtanj
Boljevac
Borac
Vražogrnac
2 : 0
Rudar
Podvis
Čoka
Čoka
1 : 2
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Bačka
Mol
2 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Delija
Mokrin
3 : 2
Polet (N)
Nakovo
Vojvodina
Perlez
3 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Crvena Zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Mladost
Banatski Despotovac
Potisje
Knićanin
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Jedinstvo
Banatsko Karađorđevo
5 : 0
Rusanda
Melenci
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Radnički (B)
Baranda
1 : 4
Kolonija
Kovin
Polet
Izbište
3 : 2
Radnički (K)
Kovin
Vršac United
Vršac
1 : 2
Mladost
Omoljica
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 2
BAK
Bela Crkva
Vulturul
Grebenac
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Tempo
Sefkerin
0 : 1
Slavija
Kovačica
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac
Bukovac
2 : 1
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
ŽAK
Sombor
Graničar
Riđica
3 : 0
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
1 : 1
Stanišić
Stanišić
Mladost
Bački Petrovac
3 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 0
Železničar
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Tvrdjava
Bač
ŽSK
Žabalj
1 : 1
Slavija
Novi Sad
Železnik
Beograd
4 : 3
Strelac
Mislođin
Zmaj
Zemun
0 : 1
PIK Zemun
Zemun
Morava
Mrsać
5 : 2
Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Ribnica
Jovac
Žiča
Žiča
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Mladost
Vrdila
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Šumadija
Šumarice
3 : 1
Napredak
Gračac
Polet
Ratina
4 : 0
Lazac
Lazac
Olimpik
Novi Pazar
2 : 0
Čibukovac
Kraljevo
Jablanica
Jablanica
2 : 1
Mladost 09
Vraćevšnica
Lunjevica
Lunjevica
3 : 0
Baćkovac Junajted
Gornji Milanovac
Velereč 94
Velereč
1 : 2
Brusnica
Brusnica
Mladi Rudar
Rudnik
1 : 0
Foka
Gornji Milanovac
Boljkovci
Boljkovci
0 : 3
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
1 : 0
Gornji Branetići
Gornji Branetići
Brezak
Pranjani
4 : 0
Ozrem
Ozrem
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 2
Ozremica
Beršići
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Azbest
Stragari
Šumarice 2008
Kragujevac
3 : 1
Đuriselac
Đuriselo
Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Seljak
Cvetojevac
Opornica
Opornica
0 : 1
Korićani
Korićani
Kolektiv
Gornja Sabanta
1 : 5
Ćava
Grošnica
Botunje
Botunje
3 : 1
Kragujevac
Kragujevac
RSK
Rabrovo
1 : 0
Sloga Ć
Ćirikovac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 0
Napredak
Bubušinac
BSK
Brežane
1 : 1
Desine
Desine
Jedinstvo
Duboka
2 : 1
Đerdap
Golubac
Pobeda
Stari Kostolac
0 : 0
Žika Marković uča
Miljević
Košava
Kalište
1 : 1
Mladost
Svinjarevo
Polet
Aleksandrovac
2 : 0
Omladinac (B)
Busur
Dragoš
Oreškovica
1 : 0
BSK
Boževac
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 2
Radnički
Knežica
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Napredak (VC)
Veliko Crniće
4 : 0
Zadrugar
Osanica
Omladinac (S)
Starčevo
1 : 3
Rudar
Krepoljin
Palanka
Smederevska Palanka
0 : 6
Pobeda
Golobok
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Budućnost
Vlaški Do
3 : 0
Mramorac
Mramorac
Šumadija
Azanja
3 : 0
Bašin
Bašin
Mladost MG
Saranovo
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Bare
Bare
3 : 1
Crvena zvezda
Miraševac
Karađorđe
Vučić
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
BSK
Borač
3 : 3
Sloga (Z)
Zabojnica
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Bokanja
Gorovič
1 : 0
Jasenica
Božurnja
Šamot
Aranđelovac
3 : 1
Proleter
Jelovik
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
OFK Šatornja
Šatornja
BSK Belosavci
Belosavci
3 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost
Jelenac
1 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Borac
Kloka
1 : 2
Vinča
Vinča
Sloga
Zagorica
4 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Studenac
Gornja Koviljača
1 : 1
Velika Reka
Podgaj
Mladost
Borina
4 : 0
Bratstvo
Krupanj
Granit
Radalj
3 : 1
Sloga (S)
Straža
Sloga (K)
Korenita
2 : 4
Podrinje
Lozničko Polje
Stolice
Krupanj
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Gorki
Glušci
3 : 1
Drina
Badovinci
Duško
Klenje
1 : 4
Borac
Šabac
Mladost(P)
Prnjavor
3 : 0
Proleter
Šabac
Petlovača
Petlovača
1 : 0
Mladost(M)
Mačvanski Metković
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost
Zminjak
1 : 1
Napredak
Banovo Poilje
Mladi Borac
Dublje
4 : 0
Sloga
Bogosavac
Tešnjar
Valjevo
10 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Dupljaj
Dupljaj
3 : 4
Kotešica
Kotešica
Mladost (D)
Dračić
1 : 0
Pričević
Pričević
Lukavac
Lukavac
3 : 0
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Polet
Popučke
1 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
Gradac
Valjevo
Radnik
Bučić
9 : 2
Baličevac
Baličevac
4. Juli
Mekiš
1 : 3
Koprijan
Gradište
Radnički
Kočane
5 : 0
Padina
Padina kod Merošine
Jasunja
Jasunja
0 : 0
Omladinac
Sinkovce
Polet
Senje
1 : 0
Napredak
Svojnovo
Javor
Sladaja
3 : 2
Ursule
Ursule
Radnicki
Tekija
2 : 1
Crni Vrh
Deonica
Sloboda
Suljkovac
3 : 2
Mladi Radnik
Novo Laniste
13.April
Lomnica
3 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga
Lozna
2 : 1
Pobeda
Lucina
Mladi Radnik
Bacina
4 : 1
Kupci
Kupci
Mladost
Toljevac
3 : 2
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Pojate
6 : 2
Belović
Dedina
Rubin
Donji Stupanj
0 : 1
Župski biseri
Lacisled
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
6 : 1
Pakasnica
Pakasnica
Proleter
Međa
2 : 1
1.Oktobar
Srpski Itebej
Polet
Banatsko Visnjicevo
1 : 5
Roham
Nova Crnja
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Olimpija
Torda
Terekves
Hetin
0 : 7
Napredak
Čestereg
Železničar (P)
Pančevo
0 : 3
Borac (S)
Sakule
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 3
Vojvodina
Crepaja
Proleter
Mramorak
1 : 5
Dolovo
Dolovo
Borac (P)
Pločica
1 : 3
Unirea
Uzdin
Omladinac (D)
Deliblato
6 : 3
Pobeda
Samoš
Omladinac (O)
Opovo
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Plavi Dunav
Skorenovac
5 : 0
Pančevo
Pančevo
Ševac
Kusić
8 : 0
Banat
Dupljaja
Ratar
Kruščica
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Karaš (J)
Jasenovo
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga
Plandište
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 4
Dobrica
Dobrica
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
OFK Šikara
Sombor
5 : 1
Dinamo (S)
Sonta
OFK Metalac
Sombor
2 : 2
Lipar
Lipar
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Dunav
Bački Monoštor
2 : 2
Graničar
Gakovo
Omladinac
Deronje
1 : 1
Panonija
Lalić
Čenej
Čenej
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac
Rakovac
0 : 2
Partizan
Susek
Proleter
Banoštor
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
TSK
Temerin
2 : 0
Dinamo
Budisava
Vinogradar
Ledinci
5 : 4
OFK Sirig
Sirig
Tatra
Kisač
0 : 2
Bačka
Begeč
Sremac
Čerević
2 : 1
Stražilovo Milan
Sremski Karlovci
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 1
Mladost
Radičević
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 1
Mladost Radost
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
1 : 3
Iskra
Kucura
Vojvodina
Bačko Gradište
0 : 4
Napredak
Nadalj
Karađorđevo
Karađorđevo kod Bač. Palanke
1 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Borac
Obrovac
1 : 0
Vojvodina
Tovariševo
Budućnost (G)
Gložan
0 : 0
Maglić
Bački Maglić
Soko
Nova Gajdobra
0 : 2
Budućnost (P)
Parage
Slavija (B)
Bođani
1 : 0
Bačka
Despotovo
Slavija (P)
Pivnice
4 : 0
Krivanj
Selenča
Graničar
Grabovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Rudar
Vrdnik
3 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
8 : 1
Polet
Nikinci
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Napredak
Žarkovac
Sremac
Dobrinci
0 : 3
Jedinstvo
Platičevo
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Krušedol
Krušedol Selo
OFK Kraljevci
Kraljevci
0 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Bratstvo
Sot
Napredak
Vašica
5 : 0
Jedinstvo (LJ)
Ljuba
Jedinstvo
Morović
0 : 2
Graničar
Jamena
OFK Bačinci Sloga
Bačinci
5 : 0
Sinđelić
Gibarac
Jednota
Šid
3 : 0
OFK Bingula
Bingula
Omladinac (B)
Batrovci
4 : 1
Omladinac (M)
Molovin
Borac
Ilinci
3 : 0
Sremac
Berkasovo
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
Graničar
Kuzmin
Borac
Martinci
3 : 0
Zmaj
Noćaj
Sloga
Čalma
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Sremac
Jarak
6 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Vranić
Vranić
1 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sepsin
Sepsin
0 : 0
Ivanca
Ivanca
Vrcin
Vrcin
2 : 1
Radnicki PDM
Mladenovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Mladost
Umcari
Bolec
Bolec
3 : 2
Lestane
Lestane
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 2
Popovic
Popovic
Musina reka
Musina reka
2 : 2
Budućnost
Samaila
Tavnik
Tavnik
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Kablar
Kraljevo
2 : 2
Zgodačica
Godačica
Stubal
Stubal
2 : 0
Partizan
Vrba
Omladinac
Drakčići
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Stig
Beranje
0 : 1
Metalac
Požarevac
Napredak (P)
Poljana
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Dunav
Ostrovo
0 : 2
Sloga (L)
Lučica
Dizel
Bare
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Mlava
Bratinac
1 : 1
Sopot
Požarevac
Napredak (B)
Batovac
2 : 0
Proleter
Požarevac
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Dunavac
Petka
Mladi Radnik
Bobovo
3 : 0
Radnički
Dubnica
Morava
Radošin
3 : 4
Pobeda
Lukovica
Jedinstvo
Troponje
0 : 0
Hum
Vrlane
Mladost
Gložane
0 : 3
Resavac
Subotica
Medveđa
Medveđa kod Despotovca
2 : 4
Resavac
Veliki Popović
Tomako
Trstenik
3 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Polet 57
Milutovac
1 : 6
Gradina
Pejovac
Topoljak
Grabovac
1 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Beli Orlovi
Tobolac
11 : 1
Vinogradar
Riljac
Omladinac
Botoš
2 : 0
Proleter
Neuzina
Radnički
Sutjeska
1 : 2
Lehel
Mužlja
Radnicki Ratar
Jasa Tomic
2 : 0
MSK
Mihajlovo
Sloga
Jarkovac
2 : 3
Naftagas
Boka
Mladost
Belo Blato
3 : 0
ŽFK Banat
Zrenjanin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 1
Gradnulica Bečkerek
Zrenjanin
Banat
Ilandža
0 : 3
Janošik
Janošik
Sloga
Plavna
0 : 2
Kulpin
Kulpin
Labudnjača
Vajska
1 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
1 : 2
Mladost
Mali Bač
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 1
Borac
Vizić
Mladost (B)
Buđanovci
7 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (S)
Stejanovci
2 : 3
Car Uroš
Jazak
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Sloga
Voganj
Planinac
Rivica
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Borac
Radenković
2 : 0
Sloga
Zasavica I
Srem
Sremska Rača
0 : 3
Grgurevci
Grgurevci
Hajduk
Divoš
4 : 0
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
2 : 2
BSK
Bešenovo
Ravangrad
Sombor
4 : 0
Pančevo
Pančevo
Borac
Čačak
3 : 0
Železničar
Bara Venecija
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Kordun
Kljajićevo
12 : 1
PIK
Prigrevica
Omladinac
Bukovac
3 : 0
Borac
Bački Gračac
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
ŽAK
Sombor
Graničar
Riđica
4 : 1
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Karadjordje
Topola
2 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
4 : 0
Mladi radnik (P)
Požarevac
Timok
Zaječar
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 0
Borac
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Rad
Beograd
Senta
Senta
7 : 2
Palić
Palić
Radnički Gladiolus
Tornjoš
1 : 2
AFK
Ada
Radnički
Bajmok
0 : 1
Akademija
Senta
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
5 : 3
Rudar
Kostolac
Čoka
Čoka
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Bajša
Bajša
8 : 1
Preporod
Novi Žednik
Tisa
Adorjan
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
Panonija IM Topola
Panonija
Krivaja
Krivaja
2 : 3
Čantavir
Čantavir
Bačka
Mol
1 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Loznica
Loznica
2 : 1
Napredak
Kruševac
Zemun
Zemun
2 : 2
Borac
Čačak
Smederevo
Smederevo
2 : 0
Sloga
Kraljevo
AF Duljaj
Topola
1 : 2
Pinkum
Veliko Gradište
Palić
Palić
0 : 13
Bačka 1901 98
Subotica

Košarka

Hemofarm Stada
Vršac
57 : 56
Radivoj Korać
Beograd
Radnički
Kragujevac
60 : 65
Proleter
Zrenjanin

Odbojka

Partizan Termoelektro
Beograd
3 : 1
Radnički Credy banka
Kragujevac
Vojvodina NS seme
Novi Sad
3 : 2
Crvena Zvezda
Beograd
SFS Borac
Paraćin
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Desetka
Niš
2 : 3
Đerdap
Kladovo
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Brezovica
Brezovica
Spartak
Ljig
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad

Rukomet

Požarevac
Požarevac
35 : 36
Vojvodina Železničar
Novi Sad
15 oktobar
Velika Drenova
25 : 22
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
27 : 30
Hajduk Veljko
Negotin
Aleksinac
Aleksinac
30 : 30
Niška Banja
Niška Banja
Naisus 2
Niš
43 : 28
Radnički
Ćuprija
Čačak
Čačak
28 : 21
Medicinar
Šabac
Naisa
Niš
26 : 35
Zaječar
Zaječar
Max Sport
Nova Pazova
26 : 21
Crvena Zvezda
Beograd
Knjaževac
Knjaževac
23 : 18
Župa
Aleksandrovac
Kopaonik
Brus
16 : 27
Raška
Raška
Topličanin
Prokuplje
27 : 34
Metalac
Kraljevo
Cepelin 2
Beograd
29 : 31
Junior
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
24 : 27
Požarevac
Požarevac
Mladost
Smederevska Palanka
40 : 19
Osice
Osipaonica

Vaterpolo

Mladost
Pančevo
5 : 9
Šabac
Šabac