02.10
15:30
Å umadija (A)
RadniÄki Stobeks
0
2
|
02.10.2010 15:30 | Å umadija (A) | 0 : 2 | RadniÄki Stobeks | |||||
02.10
15:30
Sloga (P)
Sloboda (Ä)
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
02.10
15:30
VujiÄ voda
ŽelezniÄar
0
1
|
02.10.2010 15:30 | VujiÄ voda | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
02.10
15:30
Sloga (PM)
Sloga (K)
1
1
|
02.10.2010 15:30 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
02.10
15:30
Sloga (BB)
FAP
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Sloga (BB) | 1 : 0 | FAP | |||||
02.10
15:30
MaÄva
Rudar (K)
0
0
|
02.10.2010 15:30 | MaÄva | 0 : 0 | Rudar (K) |
02.10
15:30
DuboÄica
Svrljig
2
1
|
02.10.2010 15:30 | DuboÄica | 2 : 1 | Svrljig | |||||
02.10
15:30
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Trstenik PPT | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
02.10
15:30
Timok
Vlasina
2
2
|
02.10.2010 15:30 | Timok | 2 : 2 | Vlasina | |||||
02.10
15:30
RadniÄki (N)
Sloga (D)
3
0
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki (N) | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
02.10
15:30
ŽitoraÄa
RadniÄki (P)
1
0
|
02.10.2010 15:30 | ŽitoraÄa | 1 : 0 | RadniÄki (P) |
02.10
15:30
Sloboda (NK)
Tekstilac Ites
1
2
|
02.10.2010 15:30 | Sloboda (NK) | 1 : 2 | Tekstilac Ites | |||||
02.10
15:30
VrŔac
Cement
0
0
|
02.10.2010 15:30 | VrŔac | 0 : 0 | Cement | |||||
02.10
15:30
Mladost (A)
Dolina
0
1
|
02.10.2010 15:30 | Mladost (A) | 0 : 1 | Dolina | |||||
02.10
15:30
Sloga (T)
Senta
1
1
|
02.10.2010 15:30 | Sloga (T) | 1 : 1 | Senta | |||||
02.10
15:30
ÄSK Pivara
Solunac
5
1
|
02.10.2010 15:30 | ÄSK Pivara | 5 : 1 | Solunac | |||||
02.10
15:30
RadniÄki (NP)
Veternik Viskol
2
0
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki (NP) | 2 : 0 | Veternik Viskol |
02.10
15:00
Palilulac
Voždovac
0
0
|
02.10.2010 15:00 | Palilulac | 0 : 0 | Voždovac |
02.10
15:30
Slavija
Polet (T)
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Slavija | 1 : 0 | Polet (T) | |||||
02.10
15:30
Omladinac (NS)
Mladost (O)
5
1
|
02.10.2010 15:30 | Omladinac (NS) | 5 : 1 | Mladost (O) | |||||
02.10
15:30
Metalac (K)
Tutin
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Metalac (K) | 3 : 0 | Tutin | |||||
02.10
15:30
Takovo
Å umadija 1903
0
0
|
02.10.2010 15:30 | Takovo | 0 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
02.10
15:30
Mokra Gora
Bane
1
1
|
02.10.2010 15:30 | Mokra Gora | 1 : 1 | Bane | |||||
02.10
15:30
TrepÄa
Orlovac
0
2
|
02.10.2010 15:30 | TrepÄa | 0 : 2 | Orlovac |
02.10
15:30
Gruža
Crvena zvezda (S)
2
0
|
02.10.2010 15:30 | Gruža | 2 : 0 | Crvena zvezda (S) | |||||
02.10
15:30
Sloga (B)
Morava (VP)
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Sloga (B) | 3 : 0 | Morava (VP) | |||||
02.10
15:30
Vrbovac
Å umadinac
2
2
|
02.10.2010 15:30 | Vrbovac | 2 : 2 | Å umadinac |
02.10
15:30
Jadar (ST)
Polimlje
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Jadar (ST) | 3 : 1 | Polimlje | |||||
02.10
15:30
RadniÄki (V)
Loznica
0
1
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki (V) | 0 : 1 | Loznica | |||||
02.10
15:30
Jadar (GD)
Jedinstvo (V)
2
4
|
02.10.2010 15:30 | Jadar (GD) | 2 : 4 | Jedinstvo (V) |
02.10
15:30
Balkanski
Mramor
2
0
|
02.10.2010 15:30 | Balkanski | 2 : 0 | Mramor | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
1
3
|
02.10.2010 15:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 3 | Moravac Orion | |||||
02.10
15:30
Sloga
Pusta Reka
3
2
|
02.10.2010 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Pusta Reka |
02.10
15:30
Dinamo
Proleter
0
2
|
02.10.2010 15:30 | Dinamo | 0 : 2 | Proleter | |||||
02.10
15:30
BaÄka Topola
AFK
1
0
|
02.10.2010 15:30 | BaÄka Topola | 1 : 0 | AFK | |||||
02.10
15:30
RadniÄki (Z)
RadniÄki (B)
1
2
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki (Z) | 1 : 2 | RadniÄki (B) | |||||
02.10
15:30
BuduÄnost
Zadrugar
1
1
|
02.10.2010 15:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
02.10
15:30
Kozara
BaÄka (P)
5
2
|
02.10.2010 15:30 | Kozara | 5 : 2 | BaÄka (P) | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
BaÄka 1901
5
1
|
02.10.2010 15:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
02.10
15:30
ObiliÄ
Borac
1
1
|
02.10.2010 15:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Borac |
02.10
15:30
BaÄka (BP)
ObiliÄ
1
0
|
02.10.2010 15:30 | BaÄka (BP) | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
02.10
15:30
Polet
Crvena Zvezda
2
0
|
02.10.2010 15:30 | Polet | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
02.10
15:30
Metalac AV
1. Maj
0
1
|
02.10.2010 15:30 | Metalac AV | 0 : 1 | 1. Maj | |||||
02.10
15:30
JugoviÄ
Sloga RadniÄki
1
2
|
02.10.2010 15:30 | JugoviÄ | 1 : 2 | Sloga RadniÄki |
02.10
11:00
Milutinac
VinÄa
0
1
|
02.10.2010 11:00 | Milutinac | 0 : 1 | VinÄa | |||||
02.10
11:00
RadniÄki (NB)
Trudbenik
1
1
|
02.10.2010 11:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 1 | Trudbenik | |||||
02.10
15:00
IMT
Posavac TiŔma
3
1
|
02.10.2010 15:00 | IMT | 3 : 1 | Posavac TiŔma | |||||
02.10
15:00
Turbina
Lokomotiva
1
0
|
02.10.2010 15:00 | Turbina | 1 : 0 | Lokomotiva |
02.10
15:30
GoÄ
BuduÄnost
0
1
|
02.10.2010 15:30 | GoÄ | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
02.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Radnik
5
1
|
02.10.2010 15:30 | Kraljevo Hajduk | 5 : 1 | Radnik |
02.10
16:00
Seljak
Marsic
3
1
|
02.10.2010 16:00 | Seljak | 3 : 1 | Marsic | |||||
02.10
16:00
Kosutnjak
Sloga (L)
1
1
|
02.10.2010 16:00 | Kosutnjak | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
02.10
16:00
Vinogradi DB
Erdoglija 1931
3
2
|
02.10.2010 16:00 | Vinogradi DB | 3 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
02.10
16:00
Kolonija
Jedinstvo
3
2
|
02.10.2010 16:00 | Kolonija | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
16:00
Å umadija
Jadran
3
0
|
02.10.2010 16:00 | Å umadija | 3 : 0 | Jadran | |||||
02.10
16:00
Sloga (D)
Buducnost
3
2
|
02.10.2010 16:00 | Sloga (D) | 3 : 2 | Buducnost | |||||
02.10
16:00
SuŔica
Sloboda
0
3
|
02.10.2010 16:00 | SuŔica | 0 : 3 | Sloboda | |||||
02.10
16:00
Arsenal
Srbija
0
0
|
02.10.2010 16:00 | Arsenal | 0 : 0 | Srbija | |||||
02.10
16:00
Sumadinac
Cerovac
2
0
|
02.10.2010 16:00 | Sumadinac | 2 : 0 | Cerovac |
02.10
Selevac
Cerovac
3
1
|
02.10.2010 | Selevac | 3 : 1 | Cerovac | |||||
02.10
GlavaÅ”
BuduÄnost (R)
1
0
|
02.10.2010 | GlavaÅ” | 1 : 0 | BuduÄnost (R) |
02.10
15:30
Badnjevac
AranÄelovac
2
1
|
02.10.2010 15:30 | Badnjevac | 2 : 1 | AranÄelovac | |||||
02.10
15:30
Lokomotiva
KaraÄorÄe
2
1
|
02.10.2010 15:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
02.10
15:30
KaraÄorÄe (T)
Borac (P)
2
0
|
02.10.2010 15:30 | KaraÄorÄe (T) | 2 : 0 | Borac (P) |
02.10
15:00
SinÄeliÄ
RadniÄki
4
2
|
02.10.2010 15:00 | SinÄeliÄ | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
02.10
15:00
MaÄva 2005
Hajduk Stanko
2
2
|
02.10.2010 15:00 | MaÄva 2005 | 2 : 2 | Hajduk Stanko |
02.10
15:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK JabuÄje
2
2
|
02.10.2010 15:30 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 2 | OFK JabuÄje | |||||
02.10
15:30
Rubribreza
Mladost
0
1
|
02.10.2010 15:30 | Rubribreza | 0 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
KaÄer
OFK Divci
0
0
|
02.10.2010 15:30 | KaÄer | 0 : 0 | OFK Divci |
02.10
Knežica
Omladinac
0
3
|
02.10.2010 | Knežica | 0 : 3 | Omladinac | |||||
02.10
Napredak
Morava
0
1
|
02.10.2010 | Napredak | 0 : 1 | Morava |
02.10
15:30
Buducnost
Polet
2
0
|
02.10.2010 15:30 | Buducnost | 2 : 0 | Polet | |||||
02.10
15:30
OFK Vlasotince
Jedinstvo (G)
2
2
|
02.10.2010 15:30 | OFK Vlasotince | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
02.10
15:30
SFK Moravac
Kumarevo
1
1
|
02.10.2010 15:30 | SFK Moravac | 1 : 1 | Kumarevo |
02.10
15:00
Jedinstvo (BP)
DragoÅ”
8
1
|
02.10.2010 15:00 | Jedinstvo (BP) | 8 : 1 | DragoÅ” | |||||
02.10
15:00
Tanasko RajiÄ
Vladimir DurkoviÄ
0
1
|
02.10.2010 15:00 | Tanasko RajiÄ | 0 : 1 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
02.10
15:00
Zadrugar
Lužnica
1
2
|
02.10.2010 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Lužnica | |||||
02.10
15:00
Napredak
Borac
4
0
|
02.10.2010 15:00 | Napredak | 4 : 0 | Borac |
02.10
Jug Bogdan
Omladinac
1
0
|
02.10.2010 | Jug Bogdan | 1 : 0 | Omladinac | |||||
02.10
DunÄerski
Borac
3
0
|
02.10.2010 | DunÄerski | 3 : 0 | Borac |
02.10
Aluminjum
Crvena zastava
5
1
|
02.10.2010 | Aluminjum | 5 : 1 | Crvena zastava |
02.10
16:30
Vinoraca
Kupinovac
1
0
|
02.10.2010 16:30 | Vinoraca | 1 : 0 | Kupinovac |
02.10
15:30
Krivelj
Brestovac
0
2
|
02.10.2010 15:30 | Krivelj | 0 : 2 | Brestovac | |||||
02.10
15:30
Zlot
Rudar (B)
2
3
|
02.10.2010 15:30 | Zlot | 2 : 3 | Rudar (B) | |||||
02.10
15:30
Rudna Glava
MiloŔevo
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Rudna Glava | 3 : 0 | MiloŔevo | |||||
02.10
15:30
PoreÄ
Brodoremont
0
6
|
02.10.2010 15:30 | PoreÄ | 0 : 6 | Brodoremont |
02.10
17:00
Mladost
Poljoprivrednik
5
2
|
02.10.2010 17:00 | Mladost | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
02.10
17:00
FUD
Trudbenik
4
1
|
02.10.2010 17:00 | FUD | 4 : 1 | Trudbenik | |||||
02.10
17:00
Mladost
Jedinstvo 1936
0
1
|
02.10.2010 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
02.10
17:00
Dedina
Naupare
2
1
|
02.10.2010 17:00 | Dedina | 2 : 1 | Naupare | |||||
02.10
17:00
BoŔnjane
Blagotin
5
1
|
02.10.2010 17:00 | BoŔnjane | 5 : 1 | Blagotin | |||||
02.10
17:00
Sloga
Jasika
1
1
|
02.10.2010 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Jasika | |||||
02.10
17:00
Sloga
Velika Drenova
1
0
|
02.10.2010 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Velika Drenova | |||||
02.10
17:00
TemniÄ
Äitluk
3
3
|
02.10.2010 17:00 | TemniÄ | 3 : 3 | Äitluk |
02.10
15:30
Jadran
Potisje
6
1
|
02.10.2010 15:30 | Jadran | 6 : 1 | Potisje | |||||
02.10
15:30
Äoka
Äantavir
5
1
|
02.10.2010 15:30 | Äoka | 5 : 1 | Äantavir | |||||
02.10
15:30
Subotica
Tavankut
2
2
|
02.10.2010 15:30 | Subotica | 2 : 2 | Tavankut |
02.10
15:30
Mladost
Mladost
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Mladost | |||||
02.10
15:30
Krajina
Borac
4
2
|
02.10.2010 15:30 | Krajina | 4 : 2 | Borac | |||||
02.10
15:30
Begej
Crvena Zvezda (RS)
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Begej | 3 : 0 | Crvena Zvezda (RS) |
02.10
16:00
RadniÄki (K)
Partizan (U)
1
2
|
02.10.2010 16:00 | RadniÄki (K) | 1 : 2 | Partizan (U) | |||||
02.10
16:00
BAK
BuduÄnost
3
0
|
02.10.2010 16:00 | BAK | 3 : 0 | BuduÄnost |
02.10
15:30
Mladost
GraniÄar
4
1
|
02.10.2010 15:30 | Mladost | 4 : 1 | GraniÄar | |||||
02.10
15:30
RadniÄki
Crvenka
4
3
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki | 4 : 3 | Crvenka | |||||
02.10
15:30
Borac
OFK Odžaci
2
1
|
02.10.2010 15:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Odžaci |
02.10
Mladost
Stari Grad
1
0
|
02.10.2010 | Mladost | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
02.10
Srbobran
Jedinstvo
1
2
|
02.10.2010 | Srbobran | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
Vrbas
ŽSK
3
0
|
02.10.2010 | Vrbas | 3 : 0 | ŽSK | |||||
02.10
BeÄej
Slavija
2
1
|
02.10.2010 | BeÄej | 2 : 1 | Slavija | |||||
02.10
Kabel
Tvrdjava
1
0
|
02.10.2010 | Kabel | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
02.10
Petrovaradin
ŽelezniÄar
0
0
|
02.10.2010 | Petrovaradin | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
02.10
Omladinac
Borac
3
1
|
02.10.2010 | Omladinac | 3 : 1 | Borac | |||||
02.10
Hercegovac
Å ajkaÅ”
2
1
|
02.10.2010 | Hercegovac | 2 : 1 | Å ajkaÅ” |
02.10
15:00
Ljukovo
Hajduk (Å )
0
1
|
02.10.2010 15:00 | Ljukovo | 0 : 1 | Hajduk (Å ) | |||||
02.10
15:00
Partizan
GraniÄar
3
1
|
02.10.2010 15:00 | Partizan | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
02.10
15:00
Sloven
Jadran
2
1
|
02.10.2010 15:00 | Sloven | 2 : 1 | Jadran | |||||
02.10
15:00
ŽelezniÄar
Borac Sloga "MilŔped"
1
2
|
02.10.2010 15:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Borac Sloga "MilÅ”ped" | |||||
02.10
15:00
Zeka BuljubaŔa
Jedinstvo
2
2
|
02.10.2010 15:00 | Zeka BuljubaŔa | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Mladost
Hajduk (B)
1
1
|
02.10.2010 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Hajduk (B) | |||||
02.10
15:00
Hajduk
FruŔkogorac
1
0
|
02.10.2010 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
02.10
15:00
LSK LaÄarak
Podrinje
0
0
|
02.10.2010 15:00 | LSK LaÄarak | 0 : 0 | Podrinje |
02.10
15:00
IM Rakovica
BSK Batajnica
2
2
|
02.10.2010 15:00 | IM Rakovica | 2 : 2 | BSK Batajnica | |||||
02.10
15:00
Rudar
PKB Kovilovo
0
0
|
02.10.2010 15:00 | Rudar | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
02.10
15:00
Policajac
Borac
1
1
|
02.10.2010 15:00 | Policajac | 1 : 1 | Borac | |||||
02.10
15:00
Prva Iskra
PoŔtar - Zvezdara
2
2
|
02.10.2010 15:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | PoŔtar - Zvezdara | |||||
02.10
15:00
LepuŔnica
PIK Zemun
6
0
|
02.10.2010 15:00 | LepuŔnica | 6 : 0 | PIK Zemun |
02.10
SoÄanica
Rudar
0
4
|
02.10.2010 | SoÄanica | 0 : 4 | Rudar | |||||
02.10
ZveÄan
Radnik
3
0
|
02.10.2010 | ZveÄan | 3 : 0 | Radnik | |||||
02.10
Kopaonik
MoŔa
7
0
|
02.10.2010 | Kopaonik | 7 : 0 | MoŔa |
02.10
16:00
Jedinstvo (G)
Vrnjci
1
3
|
02.10.2010 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 3 | Vrnjci | |||||
02.10
16:00
Mlada krila
Napredak
3
1
|
02.10.2010 16:00 | Mlada krila | 3 : 1 | Napredak |
02.10
15:00
Bagremar
Kolektiv
4
2
|
02.10.2010 15:00 | Bagremar | 4 : 2 | Kolektiv | |||||
02.10
15:00
DobraÄa
Seljak
6
1
|
02.10.2010 15:00 | DobraÄa | 6 : 1 | Seljak |
02.10
Palanka
BaŔin
3
3
|
02.10.2010 | Palanka | 3 : 3 | BaŔin |
02.10
15:00
CrnÄa
Podrinje
2
5
|
02.10.2010 15:00 | CrnÄa | 2 : 5 | Podrinje | |||||
02.10
15:00
TE GuÄevo
Rudar
5
3
|
02.10.2010 15:00 | TE GuÄevo | 5 : 3 | Rudar |
02.10
Borac
Sloboda
5
1
|
02.10.2010 | Borac | 5 : 1 | Sloboda |
02.10
16:00
Sloga
Kolubara Gaj
4
0
|
02.10.2010 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Kolubara Gaj | |||||
02.10
16:00
Polet
Ratkovac
0
0
|
02.10.2010 16:00 | Polet | 0 : 0 | Ratkovac |
02.10
15:30
Palilula
Tempo
6
0
|
02.10.2010 15:30 | Palilula | 6 : 0 | Tempo | |||||
02.10
15:30
Kraljevo
Polet (R)
1
1
|
02.10.2010 15:30 | Kraljevo | 1 : 1 | Polet (R) | |||||
02.10
15:30
Katun
Pobeda
2
4
|
02.10.2010 15:30 | Katun | 2 : 4 | Pobeda | |||||
02.10
15:30
Mladi Radnik
Gredetin
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Gredetin | |||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Sloga
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Polet (V)
VukaŔinovac
2
1
|
02.10.2010 15:30 | Polet (V) | 2 : 1 | VukaŔinovac | |||||
02.10
15:30
Draževac
Crvena Zvezda
3
0
|
02.10.2010 15:30 | Draževac | 3 : 0 | Crvena Zvezda |
02.10
Mladost
Navalin
0
0
|
02.10.2010 | Mladost | 0 : 0 | Navalin | |||||
02.10
BSK
Omladinac
1
0
|
02.10.2010 | BSK | 1 : 0 | Omladinac |
02.10
15:00
Nomanica
Moravac
0
1
|
02.10.2010 15:00 | Nomanica | 0 : 1 | Moravac | |||||
02.10
15:00
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
4
5
|
02.10.2010 15:00 | Gornje Krajince | 4 : 5 | Veliko Trnjane | |||||
02.10
15:00
Umac
Real
1
2
|
02.10.2010 15:00 | Umac | 1 : 2 | Real | |||||
02.10
15:00
Goblen
Bratstvo
3
1
|
02.10.2010 15:00 | Goblen | 3 : 1 | Bratstvo |
02.10
15:00
Pobeda
ŽeljuŔa
7
1
|
02.10.2010 15:00 | Pobeda | 7 : 1 | ŽeljuŔa | |||||
02.10
15:00
Sloboda
Provalija
1
2
|
02.10.2010 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | Provalija |
02.10
15:00
Sindjelic (V)
Sloboda
5
0
|
02.10.2010 15:00 | Sindjelic (V) | 5 : 0 | Sloboda | |||||
02.10
15:00
Ursule
Mladost (D)
6
0
|
02.10.2010 15:00 | Ursule | 6 : 0 | Mladost (D) |
02.10
15:30
ReÄka
OFK TamniÄ
4
2
|
02.10.2010 15:30 | ReÄka | 4 : 2 | OFK TamniÄ |
02.10
16:00
Glogonj
ŽelezniÄar (P)
2
1
|
02.10.2010 16:00 | Glogonj | 2 : 1 | ŽelezniÄar (P) |
02.10
15:30
FruŔkogorski partizan
Dinamo
3
1
|
02.10.2010 15:30 | FruŔkogorski partizan | 3 : 1 | Dinamo |
02.10
13:30
Polet
FruŔkogorac
3
1
|
02.10.2010 13:30 | Polet | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
02.10
13:30
Borac
Podunavac
2
3
|
02.10.2010 13:30 | Borac | 2 : 3 | Podunavac | |||||
02.10
13:30
Sremac
ÄSK Äortanovci
3
0
|
02.10.2010 13:30 | Sremac | 3 : 0 | ÄSK Äortanovci | |||||
02.10
13:30
Sloga
Sloga Borac
1
2
|
02.10.2010 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Sloga Borac |
02.10
14:00
Mladost
Å umar
1
3
|
02.10.2010 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Å umar | |||||
02.10
14:00
Sloboda
Sloven
1
0
|
02.10.2010 14:00 | Sloboda | 1 : 0 | Sloven | |||||
02.10
14:00
Lovac
GraniÄar
2
3
|
02.10.2010 14:00 | Lovac | 2 : 3 | GraniÄar | |||||
02.10
14:00
Kameni
Popinci
1
2
|
02.10.2010 14:00 | Kameni | 1 : 2 | Popinci | |||||
02.10
14:00
Srem
Sremac
0
1
|
02.10.2010 14:00 | Srem | 0 : 1 | Sremac | |||||
02.10
14:00
Napredak
OFK BrestaÄ
1
2
|
02.10.2010 14:00 | Napredak | 1 : 2 | OFK BrestaÄ |
02.10
15:00
TEK Sloga
Napredak
1
2
|
02.10.2010 15:00 | TEK Sloga | 1 : 2 | Napredak | |||||
02.10
15:00
BSK
Borac
6
0
|
02.10.2010 15:00 | BSK | 6 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:00
Krtinska
Å umadija
0
1
|
02.10.2010 15:00 | Krtinska | 0 : 1 | Å umadija | |||||
02.10
15:00
Mladost (Ä)
VraniÄ
5
1
|
02.10.2010 15:00 | Mladost (Ä) | 5 : 1 | VraniÄ |
02.10
16:00
Stara ÄarÅ”ija
Kablar
1
0
|
02.10.2010 16:00 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 0 | Kablar | |||||
02.10
16:00
BogutovaÄka Banja
Jovo Kursula
0
4
|
02.10.2010 16:00 | BogutovaÄka Banja | 0 : 4 | Jovo Kursula |
02.10
15:30
Napredak (P)
Dunavac
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Napredak (P) | 3 : 1 | Dunavac |
02.10
15:30
Stig (MC)
BuduÄnost
3
2
|
02.10.2010 15:30 | Stig (MC) | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
02.10
15:30
Napredak
Stig (C)
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Napredak | 3 : 1 | Stig (C) |
02.10
15:30
Burovac
Radnik
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Burovac | 1 : 0 | Radnik | |||||
02.10
15:30
B.S.K.
7 juli
2
1
|
02.10.2010 15:30 | B.S.K. | 2 : 1 | 7 juli | |||||
02.10
15:30
Zadrugar
Mlava
3
2
|
02.10.2010 15:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Mlava | |||||
02.10
15:30
ObiliÄ
Busur
3
0
|
02.10.2010 15:30 | ObiliÄ | 3 : 0 | Busur | |||||
02.10
15:30
Laolac
BuduÄnost
6
3
|
02.10.2010 15:30 | Laolac | 6 : 3 | BuduÄnost | |||||
02.10
15:30
Dobrnje
Soko
4
2
|
02.10.2010 15:30 | Dobrnje | 4 : 2 | Soko |
02.10
15:30
Vukan
Rade MiloÅ”eviÄ
8
1
|
02.10.2010 15:30 | Vukan | 8 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
02.10
15:30
Brana PaunoviÄ
TrgovaÄki
0
3
|
02.10.2010 15:30 | Brana PaunoviÄ | 0 : 3 | TrgovaÄki | |||||
02.10
15:30
Rudar
Napredak
0
1
|
02.10.2010 15:30 | Rudar | 0 : 1 | Napredak | |||||
02.10
15:30
Sloboda
Mladost
1
3
|
02.10.2010 15:30 | Sloboda | 1 : 3 | Mladost |
02.10
15:30
Mladi Radnik
Kotlenik (L)
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Mladi Radnik | 1 : 0 | Kotlenik (L) |
02.10
15:30
Vrbica
B 2000
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Vrbica | 3 : 1 | B 2000 | |||||
02.10
15:30
Brezovac
22 Februar
6
1
|
02.10.2010 15:30 | Brezovac | 6 : 1 | 22 Februar |
02.10
15:00
Krasava
Jedinstvo
1
5
|
02.10.2010 15:00 | Krasava | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
02.10
15:00
Cerova
7. Juli
1
4
|
02.10.2010 15:00 | Cerova | 1 : 4 | 7. Juli |
02.10
15:00
Borac (L)
Borac (K)
10
0
|
02.10.2010 15:00 | Borac (L) | 10 : 0 | Borac (K) | |||||
02.10
15:00
Mladost (L)
"14 Oktobar"
1
3
|
02.10.2010 15:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | "14 Oktobar" |
02.10
Omladinac
Premijer
2
0
|
02.10.2010 | Omladinac | 2 : 0 | Premijer |
02.10
16:00
Savacium
Sloga
0
1
|
02.10.2010 16:00 | Savacium | 0 : 1 | Sloga | |||||
02.10
16:00
POFK Letnjikovac
Culjkovic
5
5
|
02.10.2010 16:00 | POFK Letnjikovac | 5 : 5 | Culjkovic | |||||
02.10
16:00
Fortuna
Napredak (S)
2
1
|
02.10.2010 16:00 | Fortuna | 2 : 1 | Napredak (S) |
02.10
Jedinstvo
Volujac
5
2
|
02.10.2010 | Jedinstvo | 5 : 2 | Volujac | |||||
02.10
CeriÄ
Mladost
3
0
|
02.10.2010 | CeriÄ | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.10
Draginje
Mladost
4
2
|
02.10.2010 | Draginje | 4 : 2 | Mladost | |||||
02.10
Mladost s
ZablaÄe
1
4
|
02.10.2010 | Mladost s | 1 : 4 | ZablaÄe | |||||
02.10
Sava
Dumaca
1
4
|
02.10.2010 | Sava | 1 : 4 | Dumaca |
02.10
16:00
Beli Orlovi
Tomako
3
0
|
02.10.2010 16:00 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Tomako | |||||
02.10
16:00
Topoljak
Polet 57
5
0
|
02.10.2010 16:00 | Topoljak | 5 : 0 | Polet 57 |
02.10
16:00
Grkljane
Sebecevac
0
6
|
02.10.2010 16:00 | Grkljane | 0 : 6 | Sebecevac | |||||
02.10
16:00
Rasinac
Vitanovac 08
0
1
|
02.10.2010 16:00 | Rasinac | 0 : 1 | Vitanovac 08 | |||||
02.10
16:00
Polet
Mudrakovac
1
1
|
02.10.2010 16:00 | Polet | 1 : 1 | Mudrakovac | |||||
02.10
16:00
Bukovica
Sloga
0
1
|
02.10.2010 16:00 | Bukovica | 0 : 1 | Sloga | |||||
02.10
16:00
Stitari
Rasina
1
1
|
02.10.2010 16:00 | Stitari | 1 : 1 | Rasina |
02.10
16:00
Sanac
Parunovac
1
0
|
02.10.2010 16:00 | Sanac | 1 : 0 | Parunovac | |||||
02.10
16:00
Zabare
KruŔevica
2
0
|
02.10.2010 16:00 | Zabare | 2 : 0 | KruŔevica | |||||
02.10
16:00
Padez
MaÄkovac
6
0
|
02.10.2010 16:00 | Padez | 6 : 0 | MaÄkovac | |||||
02.10
16:00
Globoder
BSK
3
0
|
02.10.2010 16:00 | Globoder | 3 : 0 | BSK | |||||
02.10
16:00
Srnje
DuÅ”an RistiÄ
1
2
|
02.10.2010 16:00 | Srnje | 1 : 2 | DuÅ”an RistiÄ |
02.10
16:00
Dvorane
Drugari
3
0
|
02.10.2010 16:00 | Dvorane | 3 : 0 | Drugari | |||||
02.10
16:00
Ribare
Mladost
3
2
|
02.10.2010 16:00 | Ribare | 3 : 2 | Mladost | |||||
02.10
16:00
Modrica
Polet
6
1
|
02.10.2010 16:00 | Modrica | 6 : 1 | Polet |
02.10
15:30
Mladost
Sloga
2
5
|
02.10.2010 15:30 | Mladost | 2 : 5 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Borac
BaÄki Hajduk
3
1
|
02.10.2010 15:30 | Borac | 3 : 1 | BaÄki Hajduk | |||||
02.10
15:30
NaŔa Zvezda
Kulpin
0
2
|
02.10.2010 15:30 | NaŔa Zvezda | 0 : 2 | Kulpin | |||||
02.10
15:30
NeŔtin
LabudnjaÄa
1
0
|
02.10.2010 15:30 | NeÅ”tin | 1 : 0 | LabudnjaÄa |
02.10
16:00
Sibnica
RopoÄevo
5
1
|
02.10.2010 16:00 | Sibnica | 5 : 1 | RopoÄevo |
02.10
10:00
Kapedunum
Olimpija
1
6
|
02.10.2010 10:00 | Kapedunum | 1 : 6 | Olimpija | |||||
02.10
15:00
Sveti Stefan
Mladi proleter
1
1
|
02.10.2010 15:00 | Sveti Stefan | 1 : 1 | Mladi proleter | |||||
02.10
11:00
GAK
Mladost
2
8
|
02.10.2010 11:00 | GAK | 2 : 8 | Mladost |
02.10
16:30
Mladost
Dimitrije Tucovic
5
0
|
02.10.2010 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Dimitrije Tucovic | |||||
02.10
16:30
Petka
Rasadnik
1
4
|
02.10.2010 16:30 | Petka | 1 : 4 | Rasadnik | |||||
02.10
16:30
Strmovo
Proleter
2
1
|
02.10.2010 16:30 | Strmovo | 2 : 1 | Proleter | |||||
02.10
16:30
Mladi Borac
Sokolovo
4
2
|
02.10.2010 16:30 | Mladi Borac | 4 : 2 | Sokolovo |
02.10
16:30
Borac
OFK Beograd
1
1
|
02.10.2010 16:30 | Borac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
02.10
16:30
Spartak ZV
Hajduk
1
0
|
02.10.2010 16:30 | Spartak ZV | 1 : 0 | Hajduk | |||||
02.10
13:45
Smederevo
Sloboda PS
0
0
|
02.10.2010 13:45 | Smederevo | 0 : 0 | Sloboda PS | |||||
02.10
16:30
Jagodina
ÄukariÄki Stankom
1
1
|
02.10.2010 16:30 | Jagodina | 1 : 1 | ÄukariÄki Stankom | |||||
02.10
16:30
BSK BorÄa
Javor
1
0
|
02.10.2010 16:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Javor |
02.10
15:30
Novi Pazar
Mladi radnik
1
0
|
02.10.2010 15:30 | Novi Pazar | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
02.10
15:30
RadniÄki (S)
Big bul RadniÄki
2
1
|
02.10.2010 15:30 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Big bul RadniÄki | |||||
02.10
15:30
Bežanija
Proleter (NS)
1
2
|
02.10.2010 15:30 | Bežanija | 1 : 2 | Proleter (NS) | |||||
02.10
15:30
BASK
SinÄeliÄ
4
0
|
02.10.2010 15:30 | BASK | 4 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
02.10
15:30
Novi Sad
Dinamo
6
0
|
02.10.2010 15:30 | Novi Sad | 6 : 0 | Dinamo | |||||
02.10
15:30
Zemun
Napredak
0
1
|
02.10.2010 15:30 | Zemun | 0 : 1 | Napredak |
02.10
15:00
ŽFK FruŔkogorac
Kalemegdan
1
0
|
02.10.2010 15:00 | ŽFK FruŔkogorac | 1 : 0 | Kalemegdan | |||||
02.10
PanÄevo
Ravangrad
1
4
|
02.10.2010 | PanÄevo | 1 : 4 | Ravangrad |
02.10
12:30
Å abac
SuŔica
1
1
|
02.10.2010 12:30 | Šabac | 1 : 1 | SuŔica | |||||
02.10
14:30
Lemind Lavice
Sloga
2
0
|
02.10.2010 14:30 | Lemind Lavice | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
Novi BeÄej
LASK
3
4
|
02.10.2010 15:30 | Novi BeÄej | 3 : 4 | LASK | |||||
02.10
12:00
MaÄva
Požarevac
1
7
|
02.10.2010 12:00 | MaÄva | 1 : 7 | Požarevac |
02.10
13:30
Mladost
GraniÄar
6
1
|
02.10.2010 13:30 | Mladost | 6 : 1 | GraniÄar | |||||
02.10
13:30
RadniÄki
Crvenka
1
0
|
02.10.2010 13:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Crvenka | |||||
02.10
13:30
Borac
OFK Odžaci
0
3
|
02.10.2010 13:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Odžaci |
02.10
11:00
Banat
RadniÄki (NB)
0
0
|
02.10.2010 11:00 | Banat | 0 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
02.10
11:00
ŽelezniÄar
RadniÄki 1923
1
1
|
02.10.2010 11:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
02.10
10:00
ÄukariÄki Stankom
Rad
3
0
|
02.10.2010 10:00 | ÄukariÄki Stankom | 3 : 0 | Rad | |||||
02.10
11:00
Sloga
Jagodina
4
1
|
02.10.2010 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Jagodina |
02.10
14:00
Akademija
PaliÄ
6
5
|
02.10.2010 14:00 | Akademija | 6 : 5 | PaliÄ | |||||
02.10
10:00
Lokomotiva
RadniÄki Gladiolus
4
5
|
02.10.2010 10:00 | Lokomotiva | 4 : 5 | RadniÄki Gladiolus |
02.10
Zvižd
Smederevo
0
11
|
02.10.2010 | Zvižd | 0 : 11 | Smederevo |
02.10
13:30
Jadran
Potisje
0
4
|
02.10.2010 13:30 | Jadran | 0 : 4 | Potisje | |||||
02.10
13:30
Äoka
Äantavir
1
1
|
02.10.2010 13:30 | Äoka | 1 : 1 | Äantavir | |||||
02.10
13:30
Subotica
Tavankut
1
3
|
02.10.2010 13:30 | Subotica | 1 : 3 | Tavankut |
02.10
11:00
Napredak
Timok
4
2
|
02.10.2010 11:00 | Napredak | 4 : 2 | Timok |
02.10
11:00
BaÄka
Preporod
4
1
|
02.10.2010 11:00 | BaÄka | 4 : 1 | Preporod | |||||
02.10
11:00
Senta
Tisa
1
0
|
02.10.2010 11:00 | Senta | 1 : 0 | Tisa | |||||
02.10
11:00
Äantavir
Subotica
2
1
|
02.10.2010 11:00 | Äantavir | 2 : 1 | Subotica | |||||
02.10
10:00
Tavankut
ObiliÄ
3
0
|
02.10.2010 10:00 | Tavankut | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
02.10
11:00
Spartak Zlatibor voda
AFK
0
1
|
02.10.2010 11:00 | Spartak Zlatibor voda | 0 : 1 | AFK |
02.10
Zvižd
Homoljac
0
10
|
02.10.2010 | Zvižd | 0 : 10 | Homoljac | |||||
02.10
MIP Presing
Pinkum
2
2
|
02.10.2010 | MIP Presing | 2 : 2 | Pinkum | |||||
02.10
Seljak
Sloga
3
0
|
02.10.2010 | Seljak | 3 : 0 | Sloga |
02.10
13:00
Napredak
RadniÄki (N)
4
2
|
02.10.2010 13:00 | Napredak | 4 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
02.10
11:00
Borac
Crvena zvezda
1
1
|
02.10.2010 11:00 | Borac | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
02.10
11:00
Rad
Loznica
4
1
|
02.10.2010 11:00 | Rad | 4 : 1 | Loznica | |||||
02.10
11:00
RadniÄki 1923
Bežanija
4
0
|
02.10.2010 11:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 0 | Bežanija | |||||
02.10
13:00
KruŔevac
Zemun
2
0
|
02.10.2010 13:00 | KruŔevac | 2 : 0 | Zemun |
02.10
09:30
BaÄka
Spartak Zlatibor voda 99
0
4
|
02.10.2010 09:30 | BaÄka | 0 : 4 | Spartak Zlatibor voda 99 | |||||
02.10
09:30
Senta
BaÄka 1901 98
0
8
|
02.10.2010 09:30 | Senta | 0 : 8 | BaÄka 1901 98 | |||||
02.10
09:30
Äantavir
Subotica
0
7
|
02.10.2010 09:30 | Äantavir | 0 : 7 | Subotica | |||||
02.10
10:00
BaÄka Topola
PaliÄ
11
1
|
02.10.2010 10:00 | BaÄka Topola | 11 : 1 | PaliÄ | |||||
02.10
13:30
BaÄka 1901 99
Vinogradar
4
1
|
02.10.2010 13:30 | BaÄka 1901 99 | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
02.10
09:30
Spartak Zlatibor voda 98
AFK
9
0
|
02.10.2010 09:30 | Spartak Zlatibor voda 98 | 9 : 0 | AFK |
02.10
10:00
PanÄevo
Slavija
0
2
|
02.10.2010 10:00 | PanÄevo | 0 : 2 | Slavija |
02.10
Brod-Svjetlost
OKK Beograd
66
72
|
02.10.2010 | Brod-Svjetlost | 66 : 72 | OKK Beograd |
02.10
Stara Pazova
Duga
20
0
|
02.10.2010 | Stara Pazova | 20 : 0 | Duga | |||||
02.10
Jedinstvo
Vrbas
82
74
|
02.10.2010 | Jedinstvo | 82 : 74 | Vrbas | |||||
02.10
RadniÄki
Novi Sad MT
72
78
|
02.10.2010 | RadniÄki | 72 : 78 | Novi Sad MT | |||||
02.10
Sport Key
Meridiana
0
20
|
02.10.2010 | Sport Key | 0 : 20 | Meridiana | |||||
02.10
Nova Pazova
Mladost Teletehnika
85
93
|
02.10.2010 | Nova Pazova | 85 : 93 | Mladost Teletehnika | |||||
02.10
Dunav
Topola
69
54
|
02.10.2010 | Dunav | 69 : 54 | Topola | |||||
02.10
Odžaci
Veternik
111
81
|
02.10.2010 | Odžaci | 111 : 81 | Veternik |
02.10
12:30
Viva Basket
SindjeliÄ
98
75
|
02.10.2010 12:30 | Viva Basket | 98 : 75 | SindjeliÄ | |||||
02.10
16:00
Smederevo Vizura
Vojvodina
80
79
|
02.10.2010 16:00 | Smederevo Vizura | 80 : 79 | Vojvodina | |||||
02.10
17:30
Spartak
ŽelezniÄar
91
72
|
02.10.2010 17:30 | Spartak | 91 : 72 | ŽelezniÄar | |||||
02.10
19:00
NiÅ”
RadniÄki Basket
58
68
|
02.10.2010 19:00 | NiÅ” | 58 : 68 | RadniÄki Basket |
02.10
16:30
Vrbas Medela
Moravac
103
40
|
02.10.2010 16:30 | Vrbas Medela | 103 : 40 | Moravac | |||||
02.10
14:00
TrepÄa
Basket Stars
54
61
|
02.10.2010 14:00 | TrepÄa | 54 : 61 | Basket Stars | |||||
02.10
16:00
Å abac
Bor
79
32
|
02.10.2010 16:00 | Å abac | 79 : 32 | Bor |
02.10
RadniÄki
Å amot 65
25
26
|
02.10.2010 | RadniÄki | 25 : 26 | Å amot 65 | |||||
02.10
Metalac
Majdanpek
28
26
|
02.10.2010 | Metalac | 28 : 26 | Majdanpek | |||||
02.10
Zemun
Sloga
34
27
|
02.10.2010 | Zemun | 34 : 27 | Sloga | |||||
02.10
Studentski grad
Mladost PalanaÄki Kiseljak
28
29
|
02.10.2010 | Studentski grad | 28 : 29 | Mladost PalanaÄki Kiseljak | |||||
02.10
Novi Beograd
Morava Dunav Osiguranje
34
34
|
02.10.2010 | Novi Beograd | 34 : 34 | Morava Dunav Osiguranje | |||||
02.10
Stari grad
Kolubara 2
27
20
|
02.10.2010 | Stari grad | 27 : 20 | Kolubara 2 | |||||
02.10
SindjeliÄ
RadniÄki Morava
33
34
|
02.10.2010 | SindjeliÄ | 33 : 34 | RadniÄki Morava |
02.10
Bane
Bor 2
19
19
|
02.10.2010 | Bane | 19 : 19 | Bor 2 | |||||
02.10
Sloga
Jastrebac
40
32
|
02.10.2010 | Sloga | 40 : 32 | Jastrebac | |||||
02.10
Äerdap
DuboÄica 54
19
31
|
02.10.2010 | Äerdap | 19 : 31 | DuboÄica 54 | |||||
02.10
TrepÄa
Vlasotince
30
28
|
02.10.2010 | TrepÄa | 30 : 28 | Vlasotince | |||||
02.10
ŽitoraÄa
Knjaževac
26
23
|
02.10.2010 | ŽitoraÄa | 26 : 23 | Knjaževac | |||||
02.10
TopliÄanin
Arilje
29
25
|
02.10.2010 | TopliÄanin | 29 : 25 | Arilje |
02.10
16:30
Udarnik
Jedinstvo
27
25
|
02.10.2010 16:30 | Udarnik | 27 : 25 | Jedinstvo | |||||
02.10
14:30
Å amot 65 2
Sloga
36
26
|
02.10.2010 14:30 | Å amot 65 2 | 36 : 26 | Sloga | |||||
02.10
17:00
Osipaonica
Karadjordje
26
31
|
02.10.2010 17:00 | Osipaonica | 26 : 31 | Karadjordje |
02.10
18:00
Loznica
Kosmaj
31
25
|
02.10.2010 18:00 | Loznica | 31 : 25 | Kosmaj | |||||
02.10
18:00
Junior
ÄukariÄki
30
22
|
02.10.2010 18:00 | Junior | 30 : 22 | ÄukariÄki | |||||
02.10
18:00
Ub
UmÄari
33
21
|
02.10.2010 18:00 | Ub | 33 : 21 | UmÄari |
02.10
16:00
Župa 54
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
20
20
|
02.10.2010 16:00 | Župa 54 | 20 : 20 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
02.10
16:00
Metalac
Mokra gora 2
34
21
|
02.10.2010 16:00 | Metalac | 34 : 21 | Mokra gora 2 | |||||
02.10
16:00
Sjenica
GoÄ Merkur
22
32
|
02.10.2010 16:00 | Sjenica | 22 : 32 | GoÄ Merkur | |||||
02.10
16:00
Beli andjeo
Prva Petoletka
26
23
|
02.10.2010 16:00 | Beli andjeo | 26 : 23 | Prva Petoletka |
02.10
16:00
Pirot
Bela Palanka
43
28
|
02.10.2010 16:00 | Pirot | 43 : 28 | Bela Palanka | |||||
02.10
16:00
Hajduk Veljko
Aleksinac
29
20
|
02.10.2010 16:00 | Hajduk Veljko | 29 : 20 | Aleksinac | |||||
02.10
16:00
Radan
BSK Heba
29
37
|
02.10.2010 16:00 | Radan | 29 : 37 | BSK Heba | |||||
02.10
16:00
NiŔka Banja
Brestovac
51
25
|
02.10.2010 16:00 | NiŔka Banja | 51 : 25 | Brestovac | |||||
02.10
16:00
ParaÄin
Naisus 2
23
30
|
02.10.2010 16:00 | ParaÄin | 23 : 30 | Naisus 2 |
02.10
18:00
Priboj
Naisus
33
31
|
02.10.2010 18:00 | Priboj | 33 : 31 | Naisus | |||||
02.10
19:00
Dinamo
RadniÄki
22
28
|
02.10.2010 19:00 | Dinamo | 22 : 28 | RadniÄki | |||||
02.10
19:00
JugoviÄ Unimet
PKB
22
24
|
02.10.2010 19:00 | JugoviÄ Unimet | 22 : 24 | PKB | |||||
02.10
18:00
Crvenka
Požarevac
30
28
|
02.10.2010 18:00 | Crvenka | 30 : 28 | Požarevac | |||||
02.10
19:00
Planinka Prolom voda
Vojvodina ŽelezniÄar
27
27
|
02.10.2010 19:00 | Planinka Prolom voda | 27 : 27 | Vojvodina ŽelezniÄar |
02.10
20:30
ObiliÄ
Proleter Naftagas
33
30
|
02.10.2010 20:30 | ObiliÄ | 33 : 30 | Proleter Naftagas | |||||
02.10
19:00
Novi Pazar
Napredak
22
22
|
02.10.2010 19:00 | Novi Pazar | 22 : 22 | Napredak | |||||
02.10
19:00
Rudar
Crvena Zvezda
24
18
|
02.10.2010 19:00 | Rudar | 24 : 18 | Crvena Zvezda | |||||
02.10
19:00
Mokra Gora
ZajeÄar
19
35
|
02.10.2010 19:00 | Mokra Gora | 19 : 35 | ZajeÄar | |||||
02.10
19:00
Zlatar
Nova Pazova
27
27
|
02.10.2010 19:00 | Zlatar | 27 : 27 | Nova Pazova | |||||
02.10
19:00
Vrbas Carnex
Spartak Vojput
30
27
|
02.10.2010 19:00 | Vrbas Carnex | 30 : 27 | Spartak Vojput |
02.10
18:00
Crvena Zvezda 2
Slodes
39
19
|
02.10.2010 18:00 | Crvena Zvezda 2 | 39 : 19 | Slodes | |||||
02.10
18:00
Zemun
Loznica grad
40
12
|
02.10.2010 18:00 | Zemun | 40 : 12 | Loznica grad | |||||
02.10
18:00
Mladi Radnik
Sloga
16
26
|
02.10.2010 18:00 | Mladi Radnik | 16 : 26 | Sloga | |||||
02.10
18:00
Metalac-Valjevo
Železnik 1963
16
37
|
02.10.2010 18:00 | Metalac-Valjevo | 16 : 37 | Železnik 1963 |
02.10
Mladost
Temerin
25
25
|
02.10.2010 | Mladost | 25 : 25 | Temerin | |||||
02.10
Apatin
Ravangrad
21
26
|
02.10.2010 | Apatin | 21 : 26 | Ravangrad | |||||
02.10
Lehel
Spartak
28
22
|
02.10.2010 | Lehel | 28 : 22 | Spartak | |||||
02.10
Jabuka 95
Vojvodina
25
28
|
02.10.2010 | Jabuka 95 | 25 : 28 | Vojvodina | |||||
02.10
RadniÄki
Kikinda II
19
24
|
02.10.2010 | RadniÄki | 19 : 24 | Kikinda II | |||||
02.10
Vrbas
PanÄevo
26
28
|
02.10.2010 | Vrbas | 26 : 28 | PanÄevo |
02.10
17:00
Vranje
Knjaževac
10
20
|
02.10.2010 17:00 | Vranje | 10 : 20 | Knjaževac | |||||
02.10
17:00
Naisa 3
Äerdap
29
24
|
02.10.2010 17:00 | Naisa 3 | 29 : 24 | Äerdap | |||||
02.10
17:00
RTB Bor
Kopaonik
50
25
|
02.10.2010 17:00 | RTB Bor | 50 : 25 | Kopaonik |
02.10
18:00
Milenijum
Mladost
42
18
|
02.10.2010 18:00 | Milenijum | 42 : 18 | Mladost | |||||
02.10
18:00
Knjaz MiloÅ” 2
RadniÄki Resavac 2
36
31
|
02.10.2010 18:00 | Knjaz MiloÅ” 2 | 36 : 31 | RadniÄki Resavac 2 |
02.10
18:00
NiŔka Banja
ZajeÄar 2
23
18
|
02.10.2010 18:00 | NiÅ”ka Banja | 23 : 18 | ZajeÄar 2 | |||||
02.10
18:00
Morava Han
DuboÄica
12
28
|
02.10.2010 18:00 | Morava Han | 12 : 28 | DuboÄica | |||||
02.10
18:00
Knjaževac 2
Rtanj
19
14
|
02.10.2010 18:00 | Knjaževac 2 | 19 : 14 | Rtanj |
02.10
19:00
Jagodina
Cepelin
36
20
|
02.10.2010 19:00 | Jagodina | 36 : 20 | Cepelin | |||||
02.10
19:00
ZajeÄar
Medicinar
48
11
|
02.10.2010 19:00 | ZajeÄar | 48 : 11 | Medicinar | |||||
02.10
18:30
Crvena Zvezda
Jugopetrol RadniÄki
33
26
|
02.10.2010 18:30 | Crvena Zvezda | 33 : 26 | Jugopetrol RadniÄki | |||||
02.10
18:00
Knjaz MiloÅ”
BaÄka Palanka Nopal
37
36
|
02.10.2010 18:00 | Knjaz MiloÅ” | 37 : 36 | BaÄka Palanka Nopal | |||||
02.10
20:00
Max Sport
Naisa
20
28
|
02.10.2010 20:00 | Max Sport | 20 : 28 | Naisa |
02.10
18:00
KuÄevo
RadniÄki Resavac
29
30
|
02.10.2010 18:00 | KuÄevo | 29 : 30 | RadniÄki Resavac | |||||
02.10
18:00
Pirot
Proleter Superprotein
30
30
|
02.10.2010 18:00 | Pirot | 30 : 30 | Proleter Superprotein | |||||
02.10
19:00
Železnicar Metal Cinkara
Metalac A.D.
36
29
|
02.10.2010 19:00 | Železnicar Metal Cinkara | 36 : 29 | Metalac A.D. |
02.10
21:00
LeteÄi Holandjanin
KrÄagovo
6
2
|
02.10.2010 21:00 | LeteÄi Holandjanin | 6 : 2 | KrÄagovo | |||||
02.10
19:00
Vranje
NiÅ” 92
3
4
|
02.10.2010 19:00 | Vranje | 3 : 4 | NiÅ” 92 |