XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2009 Morava (Ć) - Timočanin 2:0
2 23.08.2009 Timočanin - Bor 1:0
3 29.08.2009 Ozren - Timočanin 1:0
4 06.09.2009 Timočanin - Trgovački 0:0
5 13.09.2009 Slatina (B) - Timočanin 1:0
6 16.09.2009 Timočanin - Sloga (D) 0:6
7 20.09.2009 Sloga (Ć) - Timočanin 0:1
8 27.09.2009 Timočanin - Pepeljevac 0:2
9 03.10.2009 Đerdap - Timočanin 1:0
10 11.10.2009 Timočanin - Borac 0:1
11 17.10.2009 Kablovi - Timočanin 2:0
12 21.10.2009 Timočanin - Rudar (B) 3:0
13 25.10.2009 Temnić - Timočanin 1:2
14 31.10.2009 Trudbenik - Timočanin 1:3
15 08.11.2009 Timočanin - Trstenik PPT 1:4
16 15.11.2009 Trajal - Timočanin 3:2
17 22.11.2009 Timočanin - SFS Borac 1:0
18 29.11.2009 Timočanin - Morava (Ć) 1:0
19 20.03.2010 15:00 Bor - Timočanin 2:0
20 28.03.2010 15:30 Timočanin - Ozren 3:1
21 31.03.2010 15:30 Trgovački - Timočanin 3:1
22 04.04.2010 16:00 Timočanin - Slatina (B) 3:1
23 10.04.2010 16:00 Sloga (D) - Timočanin 2:0
24 14.04.2010 16:00 Timočanin - Sloga (Ć) 1:2
25 18.04.2010 16:00 Pepeljevac - Timočanin 1:1
26 25.04.2010 16:30 Timočanin - Đerdap 2:3
27 28.04.2010 16:30 Borac - Timočanin 3:3
28 02.05.2010 16:30 Timočanin - Kablovi 2:1
29 05.05.2010 16:30 Rudar (B) - Timočanin 0:4
30 09.05.2010 16:30 Timočanin - Temnić 3:0
31 16.05.2010 16:30 Timočanin - Trudbenik 2:0
32 19.05.2010 16:30 Trstenik PPT - Timočanin 3:1
33 23.05.2010 17:00 Timočanin - Trajal 3:2
34 30.05.2010 17:00 SFS Borac - Timočanin 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Sloga (D) 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Trstenik PPT 34 20 11 3 71
3 SFS Borac 34 20 4 10 64
4 Slatina (B) 34 17 5 12 56
5 Borac 34 16 5 13 53
6 Đerdap 34 16 4 14 52
7 Trajal 34 15 4 15 49
8 Pepeljevac 34 15 4 15 49
9 Kablovi 34 15 4 15 49
10 Trgovački 34 14 6 14 48
11 Bor (-1) 34 14 5 15 46
12 Timočanin 34 14 3 17 45
13 Morava (Ć) (-1) 34 14 3 17 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Rasinska okružna liga Sloga (Ć) 34 10 9 15 39
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borska okružna liga Rudar (B) (-3) 34 8 12 14 33
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zaječarska okružna liga Ozren 34 9 6 19 33
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Rasinska okružna liga Trudbenik 34 8 8 18 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Rasinska okružna liga Temnić (-1) 34 5 6 23 20