XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Nedelja, 9 Maj 2010

Fudbal

Hajduk
Kula
2 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Dinamo
Vranje
Sevojno Point
Sevojno
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Bežanija
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Proleter (NS)
Novi Sad
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
4 : 1
Mladost (A)
Apatin
Indjija
Inđija
0 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 2
Budućnost (V)
Valjevo
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Jedinstvo
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Železničar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Rudar (K)
Kostolac
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
FAP
Priboj
1 : 0
Mačva
Šabac
Car Konstantin
Niš
3 : 1
Vlasina
Vlasotince
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Radnik
Surdulica
Palić
Palić
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Dolina
Padina
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Sopot
Sopot
1 : 1
Srem
Jakovo
Železničar (BV)
Bara Venecija
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Sindjelić
Beograd
2 : 1
Beograd
Beograd
Hajduk
Beograd
2 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Grafičar
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Mladost (O)
Oplanići
1 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
1 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Vodojaža
Grošnica
1 : 0
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Polimlje
Prijepolje
1 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 1
Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
2 : 4
Krušik
Valjevo
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 5
Vrbovac
Vrbovac
Železničar Inon
Požarevac
4 : 3
Obilić (Ž)
Živica
Crvena zvezda (S)
Suvodol
3 : 1
Šapine
Šapine
Borac
Žabari
2 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
Zvižd
Kučevo
Seljak
Mihajlovac
1 : 0
Homoljac
Žagubica
Bobište
Bobište
1 : 3
Sloga (L)
Leskovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 4
Morava (VH)
Vladičin Han
Radan
Lebane
2 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
Jastrebac (B)
Blace
2 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Vučje
Vučje
Trgovački
Jagodina
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Trajal
Kruševac
2 : 0
Kablovi
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Temnić
Varvarin
Jedinstvo
Novi Bečej
4 : 2
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
4 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Borac
Starčevo
5 : 3
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk
Šimanovci
0 : 1
Index
Novi Sad
Radnički (I)
Irig
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Borac
Novi Sad
3 : 1
ŽAK
Sombor
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Posavac Tišma
Boljevci
5 : 0
IMT
Beograd
PKB
Padinska skela
1 : 1
Milutinac
Zemun
Borac (O)
Ostružnica
2 : 1
Turbina
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 0
Vinča
Vinča
Žarkovo
Beograd
3 : 1
Poštar
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Budućnost (D)
Dobanovci
Radnik
Ušće
4 : 0
Proleter Lasta
Pečenog
Mataruge
Mataruge
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Braća Vuković
Lađevci
1 : 1
Rudar
Baljevac
Morava
Sirča
1 : 1
Karađorđe
Kraljevo
Radnički
Kovači
6 : 0
Jedinstvo
Godačica
Borac (A)
Adrani
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Napredak (K)
Kačulice
0 : 1
Šumadija
Brdjani
Napredak (S)
Svračkovci
4 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo (P)
Puhovo
1 : 1
Velereč 94
Velereč
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
2 : 1
Rudar
Bresnica
Gorušica
Viča
2 : 2
Mladost (P)
Preljina
Miokovci
Miokovci
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Spartak
Trnava
Višesava
Bajina Bašta
6 : 1
Arilje
Arilje
Sečica
Seča reka
1 : 11
Zlatibor (Č)
Čajetina
Savinac
Visibaba
0 : 3
Železničar
Požega
Lazarica
Prilipac
2 : 1
Napredak
Gornja Dobrinja
Jasen
Brodarevo
2 : 2
Crnokosa
Kosjerić
Vrujci
Gornja Toplica
7 : 2
Rajac
Kadina Luka
Brezovica
Brezovica
0 : 3
Zadrugar
Lajkovac
Ribnikar
Pecka
2 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Brežđe
Brežđe
3 : 0
Mladost
Vračević
Mladi radnik
Valjevo
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Tešnjar
Valjevo
0 : 0
Tulari
Tulari
Sloga
Miloševac
2 : 1
Šumadija
Azanja
Omladinac
Rakinac
3 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Lunjevac
Lunjevac
2 : 1
Drugovac
Drugovac
Cerovac
Cerovac
7 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
Napredak
Markovac
3 : 0
Budućnost
Ratari
Mladi radnik
Radinac
2 : 3
Sloboda
Lipe
Mladi borac
Veliko Orašje
4 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Udarnik
Lozovik
0 : 2
Železničar (S)
Smederevo
Banja
Banja
4 : 2
Aranđelovac
Aranđelovac
Šumadinac (N)
Natalinci
4 : 2
Borac (P)
Pajsijevići
Badnjevac
Badnjevac
5 : 3
Junkovac
Junkovac
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 2
Karađorđe (T)
Topola
Borac (Lj)
Ljuljaci
1 : 6
Šumadinac (B)
Brzan
Borac
Veliko Laole
1 : 2
Polet (A)
Aleksandrovac
Sloga (K)
Kasidol
2 : 0
Mlava
Malo Laole
Vihor
Маljurevac
6 : 1
Dunavac
Kisiljevo
Sloga (D)
Drmno
3 : 0
Napredak (N)
Nabrđe
Sloga (B)
Burovac
3 : 4
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Proleter (M)
Mezgraja
2 : 0
Omladinac (GK)
Gornji Komren
Vrtište
Vrtište
10 : 2
Morava (Č)
Čokot
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Čegar
Donji Matejevac
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Budućnost (PK)
Prva Kutina
Vulkan
Brenica
2 : 0
OFK Niš
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 2
Aluminjum
Niš
Zemljoradnik
Balajnac
6 : 1
Knežica
Knežica
Morava
Žitkovac
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Radnički
Čapljinac
3 : 2
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
0 : 4
Omladinac
Malošište
Rasovača
Rasovača
1 : 3
Moravica
Subotinac
Polet
Gornji Vrtogoš
4 : 2
Pavlovac
Pavlovac
Železničar (VB)
Vranjska banja
0 : 3
Trešnjevka
Lopardince
Hajduk
Preševo
3 : 0
Napredak
Surdulica
As
Bujanovac
3 : 1
Levosoje
Levosoje
Dragoš
Pirot
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 3
Napredak
Izvor
BSK
Bukovce
1 : 5
Brodoremont
Kladovo
Slatina (N)
Negotin
2 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
3 : 2
Sloga
Kobišnica
Radnički
Klokočevac
1 : 3
Ključ
Podvrška
Bačka (M)
Mol
1 : 0
Čantavir
Čantavir
Bajša
Bajša
3 : 0
Jadran
Feketić
Preporod
Novi Žednik
2 : 2
AFK
Ada
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 3
Tisa
Adorjan
Krivaja
Krivaja
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Dolovo
Dolovo
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Polet
Izbište
5 : 2
Slavija
Kovačica
Tempo
Sefkerin
4 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Jugoslavija
Jabuka
4 : 0
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
Naftagas (B)
Boka
4 : 1
Delija
Mokrin
ŽAK
Kikinda
0 : 9
Zadrugar
Lazarevo
Potisje
Knićanin
3 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 0
Naftagas (E)
Elemir
BSK
Bački Brestovac
3 : 2
Graničar
Riđica
PIK
Prigrevica
2 : 0
Stanišić
Stanišić
Lipar
Lipar
3 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Borac
Bački Gračac
Rusin
Ruski Krstur
0 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 0
Polet (S)
Sivac
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Bečej
Bečej
Mladost (NS)
Novi Sad
3 : 2
Srbobran
Srbobran
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Slavija (NS)
Novi Sad
Omladinac (S)
Stepanovićevo
2 : 0
Sremac
Čerević
Kabel
Novi Sad
4 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Jedinstvo (R)
Rumenka
2 : 0
Tvrdjava
Bač
Borac (M)
Martinci
2 : 5
Fruškogorac
Kukujevci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Jadran
Golubinci
2 : 1
Mladost
Kupinovo
Sloga Milšped
Krnješevci
1 : 3
Graničar (A)
Adaševci
Borac (S)
Surduk
4 : 1
PSK Putinci
Putinci
Hajduk (B)
Beška
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
3 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Vrnjci
Vrnjci
1 : 0
Partizan
Vrba
Mladost (V)
Vrdila
0 : 3
Polet (R)
Ratina
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 2
Lazac
Lazac
Ribnica
Jovac
3 : 0
Granit
Jošanička banja
Morava (M)
Mrsać
3 : 2
Tavnik
Tavnik
Šumadija
Šumarice
0 : 2
Olimpik
Novi Pazar
Jelav
Jelav
2 : 2
Borac (K)
Kozjak
Stolice
Krupanj
2 : 4
Milan Orlić
Novo Selo
Prva iskra
Runjani
5 : 1
Sloga (S)
Straža
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 2
Velika Reka
Podgaj
Granit
Radalj
0 : 3
Jedinstvo
Zavlaka
Dupljaj
Dupljaj
3 : 3
Gradac
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
3 : 3
Pričević
Pričević
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Mladost (D)
Dračić
4 : 4
OFK Divci
Divci
Beloševac
Beloševac
1 : 2
Polet
Popučke
OFK Povlen
Brezovice
5 : 0
Vragočanica
Vragočanica
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
4 : 2
Kotešica
Kotešica
Badljevica
Badljevica
1 : 3
Ravni Gaj
Malo Orašje
Petrijevac
Petrijevo
3 : 5
Šumadinac
Binovac
Landol
Landol
3 : 2
Podunavac
Udovice
7. Jul
Vodanj
4 : 0
Vučak
Vučak
Polet
Trnovče
3 : 1
Jasenica
Kruševo
Karadjordje
Radovanje
5 : 0
Mladost
Novo Selo
OFK Šatornja
Šatornja
5 : 2
Bokanja
Gorovič
Sloga
Zagorica
4 : 2
Vinča
Vinča
Jasenica
Božurnja
2 : 0
Borac
Kloka
Šumadinac
Stojnik
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 1
BSK Belosavci
Belosavci
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Sloga (M)
Milatovac
Rača Popović
Popović
3 : 0
Crvena zvezda
Miraševac
Mladost MG
Saranovo
4 : 0
Sloga (Z)
Zabojnica
Omladinac
Donja Rača
5 : 0
Kotlenik
Guncati
Karađorđe
Vučić
2 : 1
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
5 : 1
Polet
Guberevac
Carevac
Carevac
2 : 0
Sloga
Dubravica
Polet
Voluja
2 : 1
Borac
Zabela
Desine
Desine
0 : 1
Mladost
Biskuplje
Makce
Makce
3 : 0
Pionir
Zelenik
Jedinstvo
Duboka
3 : 1
Đerdap
Golubac
Zadrugar
Tabanovac
2 : 1
Laolac
Veliko Laole
Omladinac
Mirijevo
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Jedinstvo
Kamenovo
1 : 0
Napredak
Toponica
Košava
Kalište
0 : 0
Dragoš
Oreškovica
Radnički
Knežica
4 : 1
Mladost
Svinjarevo
Vrelo
Milanovac
0 : 1
Integral
Batuša
Moravac
Gornje Međurovo
4 : 3
Radnički (KS)
Knez Selo
Rujnik
Rujnik
1 : 0
Zadrugar
Sićevo
Budućnost
Popovac
1 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Sloga
Veliko Selo
2 : 4
Temac
Temska
Lokomotiva
Belo Polje
2 : 0
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Budućnost
Veliki Jovanovac
3 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Pobeda
Držina
8 : 0
Željuša
Željuša
Sever
Subotica
0 : 1
Subotica
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 0
Lokomotiva
Subotica
Udarnik
Višnjevac
0 : 3
Poljoprivrednik
Bikovo
Hajduk
Bačko Dušanovo
8 : 2
Mala Bosna
Mala Bosna
Elektrovojvodina
Subotica
6 : 0
Bratstvo
Ljutovo
Đurđin TB
Đurđin
3 : 2
Solid
Subotica
Horgoš Higlo
Horgoš
3 : 3
Jedinstvo
Srpski Krstur
Tisa
Padej
4 : 1
Šampion Olimpija
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 0
Tromeđa
Majdan
Mladost
Gornja Rogatica
0 : 4
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Olimpija
Gunaroš
Napredak
Karađorđevo
5 : 0
Sokolac
Bački Sokolac
Borac (S)
Sakule
5 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Vojvodina
Crepaja
3 : 0
Pobeda
Samoš
Železničar
Pančevo
1 : 2
Omladinac (O)
Opovo
Plavi Dunav
Skorenovac
1 : 3
Kolonija
Kovin
Unirea
Uzdin
4 : 0
Jedinstvo
Dubovac
Glogonj
Glogonj
3 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Borac (P)
Pločica
2 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Mladost
Vojlovica
3 : 0
Proleter
Mramorak
Potporanj
Potporanj
3 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Borac
Vračev Gaj
0 : 3
Vršac United
Vršac
Hajduk
Šušara
2 : 1
Dobrica
Dobrica
Banat
Dupljaja
1 : 0
Ratar
Kruščica
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
2 : 5
Mladost
Velika Greda
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
0 : 3
Vinogradar
Gudurica
Sloga
Plandište
4 : 0
Jedinstvo
Vlajkovac
Jedinstvo
Bočar
4 : 3
Vojvodina
Bašaid
2. Oktobar
Kumane
0 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
Borac
Iđoš
5 : 0
Napredak
Banatska Topola
Budućnost (S)
Samaila
3 : 0
Miločajac
Miločaj
Progorelica
Progorelica
0 : 1
Zvezda
Čukojevac
Kablar
Kraljevo
0 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Zgodačica
Godačica
1 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Dunavac
Petka
0 : 0
Dunav
Ostrovo
Napredak (B)
Batovac
1 : 1
Napredak (P)
Poljana
Sopot
Požarevac
3 : 0
Mip Majdan
Požarevac
Proleter
Požarevac
3 : 0
Dizel
Bare
Bratstvo
Krupanj
4 : 1
Cerova
Cerova
7. Juli
Bela Crkva
1 : 2
Krasava
Krasava
Jedinstvo
Smoljinac
09.05.2010
Stig (C)
Crljenac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 5
Gradina
Pejovac
Tomako Internacional
Trstenik
1 : 7
MZ Trstenik
Trstenik
Morava
Medveđa
1 : 2
Sloga
Lozna
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Topoljak
Grabovac
Mabat
Beograd
0 : 3
Dunav
Veliko selo
Omladinac
Veliki Mokri Lug
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Crvenka
Borča
5 : 0
GAK
Beograd
Vitorul
Straža
0 : 2
Pobeda
Parta
Partizan
Kajtasovo
8 : 1
Omladinac
Zagajica
Ševac
Kusić
2 : 2
Vojvodina
Crvena Crkva
Zemun
Zemun
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (N)
Niš
Bežanija
Beograd
4 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Borac (Č)
Čačak
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički Stankom
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Borac (Č)
Čačak
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Teleoptik
Zemun
7 : 0
Timok
Zaječar
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 1
Borac (Č)
Čačak
Smederevo
Smederevo
0 : 2
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Morava
Velika Plana
Napredak
Kruševac
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd

Rukomet

Dinamo Petrohemija
Pančevo
24 : 36
JP Radnički
Novi Beograd
Jagodina
Jagodina
36 : 24
Knjaz Miloš
Aranđelovac
Čačak
Čačak
39 : 23
Medicinar
Šabac
Cepelin
Beograd
34 : 33
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
Napredak
Kruševac
30 : 25
Železnicar Gas Teh
Inđija