XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 276 utakmica za dan
Nedelja, 20 Septembar 2009

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Smederevo
Smederevo
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Mladost (A)
Apatin
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Proleter (NS)
Novi Sad
0 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Romanija
Pale
Radnički Stobeks
Klupci
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 0
Vujić voda
Valjevo
Radnik
Surdulica
0 : 1
Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
3 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Car Konstantin
Niš
2 : 3
Župa
Aleksandrovac
Spartak (D)
Debeljača
1 : 3
Veternik Viskol
Veternik
Senta
Senta
2 : 2
Metalac AV
Futog
Srem
Jakovo
0 : 2
Dorćol
Beograd
Železničar (BV)
Bara Venecija
1 : 2
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 1
Hajduk
Beograd
Šumadija
Jagnjilo
2 : 1
BASK
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 1
Resnik
Resnik
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Polet (T)
Trbušani
2 : 4
Mladost (O)
Oplanići
Pobeda
Beloševac
1 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
Sušica
Kragujevac
0 : 2
Prijevor
Prijevor
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Bane
Raška
2 : 1
Vodojaža
Grošnica
Orlovac
Mrčajevci
2 : 1
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Polimlje
Prijepolje
2 : 1
Radnički Zorka
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
3 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 4
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Osečina
Osečina
0 : 1
Krušik
Valjevo
Omladinac (Š)
Šetonje
0 : 3
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Obilić (Ž)
Živica
0 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Šapine
Šapine
0 : 1
Seljak
Mihajlovac
Bobište
Bobište
2 : 1
Radan
Lebane
Mladost (L)
Lalinac
0 : 0
Napredak
Aleksinac
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 1
Pukovac
Pukovac
Zloćudovo
Zloćudovo
5 : 1
Vučje
Vučje
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Trgovački
Jagodina
2 : 3
SFS Borac
Paraćin
Slatina (B)
Bor
2 : 0
Trajal
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Pepeljevac
Pepeljevac
2 : 1
Temnić
Varvarin
Borac
Bivolje
2 : 1
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo
Novi Bečej
2 : 0
Borac
Starčevo
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Vojvodina
Novo Miloševo
Hajduk
Šimanovci
0 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Borac
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Mladost
Turija
2 : 0
ŽAK
Sombor
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
PKB
Padinska skela
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Poštar
Beograd
3 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Proleter Lasta
Pečenog
3 : 1
Mataruge
Mataruge
Radnik
Ušće
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Napredak
Gračac
3 : 4
Radnički
Kovači
Rudar
Baljevac
2 : 0
Borac (A)
Adrani
Tutin
Tutin
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Napredak (K)
Kačulice
0 : 2
Autoprevoz
Čačak
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Dragačevo
Guča
Gorušica
Viča
2 : 1
Velereč 94
Velereč
Omladinac (Z)
Zablaće (Čačak)
4 : 0
Šumadija
Brdjani
Jedinstvo (P)
Puhovo
3 : 0
Napredak (S)
Svračkovci
Arilje
Arilje
0 : 1
Budućnost
Arilje
Jedinstvo
Kalenić
3 : 0
Sečica
Seča reka
Perućac
Perućac
1 : 2
Savinac
Visibaba
Železničar
Požega
3 : 0
Lazarica
Prilipac
Omladinac
Zdravčići
3 : 2
Jasen
Brodarevo
Napredak
Gornja Dobrinja
0 : 2
GP Zlatibor
Užice
Sovljak
Sovljak
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Tulari
Tulari
1 : 1
Mladost
Vračević
Tešnjar
Valjevo
2 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Mladi radnik
Valjevo
2 : 4
Zadrugar
Lajkovac
Brežđe
Brežđe
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Ribnikar
Pecka
3 : 1
ZSK
Valjevo
Brezovica
Brezovica
1 : 1
Vrujci
Gornja Toplica
Šumadija
Azanja
3 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Cerovac
Cerovac
Sloga
Miloševac
1 : 2
Napredak
Markovac
Železničar (K)
Kusadak
2 : 1
Mladi radnik
Radinac
Drugovac
Drugovac
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Jedinstvo
Krnjevo
3 : 0
Udarnik
Lozovik
Budućnost
Ratari
1 : 4
Železničar (S)
Smederevo
Sloboda
Lipe
2 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Banja
Banja
5 : 0
Karađorđe (T)
Topola
Šumadinac (B)
Brzan
2 : 0
Šumadija
Toponica
Borac (Lj)
Ljuljaci
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Beli Orlovi
Brestovac
0 : 1
Borac (P)
Pajsijevići
Badnjevac
Badnjevac
1 : 2
Bare
Bare
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 1
Aranđelovac
Aranđelovac
Polet (A)
Aleksandrovac
4 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Sloga (K)
Kasidol
4 : 0
Vihor
Маljurevac
Borac
Veliko Laole
1 : 2
Sloga (D)
Drmno
Mlava
Malo Laole
2 : 1
Sloga (B)
Burovac
Crni Vrh
Miljević
3 : 1
Zadrugar
Osanica
Dunavac
Kisiljevo
0 : 3
Beli Orao
Bradarac
Napredak (N)
Nabrđe
7 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 2
Napredak (VC)
Veliko Crniće
Omladinac (GK)
Gornji Komren
4 : 0
Vrtište
Vrtište
Proleter (M)
Mezgraja
0 : 5
Radnički (T)
Trupale
Morava (Č)
Čokot
0 : 7
Palilulac
Niš
Mramor
Mramor
3 : 1
Delijski Vis
Niš
Čegar
Donji Matejevac
1 : 0
Vulkan
Brenica
Budućnost (PK)
Prva Kutina
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
OFK Niš
Niš
0 : 1
Aluminjum
Niš
Moravica
Subotinac
3 : 0
Rad
Merošina
Naša krila
Belotinac
3 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Bukovik
Razanj
2 : 1
Knežica
Knežica
Rasovača
Rasovača
4 : 1
Borac
Azbresnica
Radnički
Čapljinac
2 : 0
Morava
Žitkovac
Mladost
Suvojnica
1 : 0
Zufo
Bujanovac
As
Bujanovac
8 : 2
Pčinja
Trgovište
Hajduk
Preševo
3 : 0
Železničar (VB)
Vranjska banja
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 2
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
1 : 5
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
0 : 2
Majdanpek
Majdanpek
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Brodoremont
Kladovo
Slatina (N)
Negotin
1 : 0
Brestovac
Brestovac
Krivelj
Krivelj
1 : 2
BSK
Bukovce
Preporod
Novi Žednik
0 : 1
Bačka (M)
Mol
Bajša
Bajša
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Čantavir
Čantavir
3 : 0
Krivaja
Krivaja
AFK
Ada
4 : 0
Njegoš
Lovćenac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 2
Proleter
Njegoševo
Vulturul
Grebenac
1 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Partizan (G)
Gaj
2 : 2
Polet
Izbište
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Tempo
Sefkerin
Sloga
Banatsko Novo Selo
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Borac
Veliko Središte
0 : 3
Partizan (U)
Uljma
Slavija
Kovačica
3 : 0
Mladost
Omoljica
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
Radnički (K)
Kovin
OFK Klek
Klek
3 : 0
Naftagas (B)
Boka
Delija
Mokrin
0 : 3
Begej
Žitište
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
BSK
Bački Brestovac
4 : 0
Kordun
Kljajićevo
Omladinac (D)
Deronje
1 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Kula
Kula
5 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Kabel
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
2 : 2
Jedinstvo (R)
Rumenka
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Tvrdjava
Bač
Slavija (NS)
Novi Sad
4 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Sremac
Čerević
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac (M)
Martinci
1 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Hajduk (B)
Beška
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Borac (S)
Surduk
1 : 0
Mladost
Kupinovo
Sloga Milšped
Krnješevci
0 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Jadran
Golubinci
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Mladost (V)
Vrdila
1 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Polet (R)
Ratina
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Lazac
Lazac
4 : 1
Ribnica
Jovac
Žiča
Žiča
2 : 0
Morava (M)
Mrsać
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Šumadija
Šumarice
Radjevac
Krupanj
2 : 0
Borac (K)
Kozjak
Stari Jadar
Gornji Dobrić
4 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Cer
Jadranska Lešnica
4 : 0
Jelav
Jelav
Prva iskra
Runjani
1 : 4
Stolice
Krupanj
Dupljaj
Dupljaj
0 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Zadrugar
Lopatanj
3 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Gradac
Valjevo
0 : 1
Lukavac
Lukavac
Pričević
Pričević
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Beloševac
Beloševac
0 : 3
Mladost (D)
Dračić
OFK Divci
Divci
3 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Polet
Popučke
0 : 1
Mladost (VK)
Valjevska Kamenica
Vragočanica
Vragočanica
1 : 4
Kotešica
Kotešica
Skobalj
Skobalj
1 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Borac
Ralja
2 : 1
Proleter
Vranovo
Kolarac
Kolari
8 : 0
Sloga
Lugavčina
Karadjordje
Radovanje
3 : 2
Polet
Trnovče
Mladost
Novo Selo
1 : 0
Jasenica
Kruševo
OFK Šatornja
Šatornja
3 : 2
Radoje Domanović
Ovsište
Vinča
Vinča
0 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Borac
Kloka
1 : 2
BSK Belosavci
Belosavci
Mladost (CK)
Crni kao
1 : 3
Rača Popović
Popović
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
Sloga (M)
Milatovac
4 : 2
Karađorđe
Vučić
Crvena zvezda
Miraševac
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Sloga (Z)
Zabojnica
3 : 0
Polet
Guberevac
Kotlenik
Guncati
1 : 0
BSK
Borač
Pionir
Zelenik
1 : 1
Sloga
Dubravica
Jedinstvo
Duboka
2 : 1
Borac
Zabela
Makce
Makce
4 : 2
Sloga (Ć)
Ćirikovac
Polet
Voluja
1 : 1
Carevac
Carevac
Mladost
Svinjarevo
2 : 0
Laolac
Veliko Laole
Integral
Batuša
3 : 0
Dragoš
Oreškovica
Vrelo
Milanovac
1 : 0
Rudar
Krepoljin
Radnički
Knežica
1 : 0
Napredak
Toponica
Košava
Kalište
3 : 0
Krilaš
Ćovdin
Sloboda
Bistrica
2 : 1
Zadrugar
Tabanovac
Jedinstvo
Kamenovo
0 : 0
Omladinac
Mirijevo
Radnički (KS)
Knez Selo
3 : 2
Rudar
Jelašnica
Crvena zastava
Hum
8 : 2
Rujnik
Rujnik
Zadrugar
Sićevo
1 : 2
Jedinstvo
Gornji Matejevac
Sloga
Veliko Selo
3 : 1
Željuša
Željuša
Provalija
Pirot
2 : 8
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Pobeda
Držina
2 : 2
Temac
Temska
Budućnost
Veliki Jovanovac
6 : 1
Lokomotiva
Belo Polje
Mala Bosna
Mala Bosna
1 : 1
Subotica
Subotica
Bratstvo
Ljutovo
2 : 4
Poljoprivrednik
Bikovo
Solid
Subotica
1 : 3
Lokomotiva
Subotica
Đurđin TB
Đurđin
4 : 2
Sever
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
0 : 1
Žednik
Stari Žednik
Hajduk
Bačko Dušanovo
0 : 1
Udarnik
Višnjevac
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 0
Tisa
Padej
Šampion Olimpija
Orom
3 : 5
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Mladost
Gornja Rogatica
2 : 1
Sokolac
Bački Sokolac
Slavija
Novo Orahovo
3 : 2
Mićunovo
Mićunovo
Napredak
Karađorđevo
1 : 6
Sloboda
Stara Moravica
Pobeda
Pobeda
1 : 1
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo Stević
Kačarevo
3 : 4
Železničar
Pančevo
Vojvodina
Crepaja
0 : 3
Plavi Dunav
Skorenovac
Borac (S)
Sakule
3 : 0
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Omladinac (O)
Opovo
2 : 0
Borac (P)
Pločica
Kolonija
Kovin
8 : 1
Mladost
Vojlovica
Jedinstvo
Dubovac
0 : 6
Proleter
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Hajduk
Šušara
Borac
Vračev Gaj
4 : 0
Banat
Dupljaja
Potporanj
Potporanj
0 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Vršac United
Vršac
10 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Dobrica
Dobrica
4 : 1
Bratstvo Unirea
Vladimirovac
Ratar
Kruščica
4 : 1
Sloga
Plandište
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 5
Jedinstvo
Vlajkovac
Mladost
Velika Greda
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
Vojvodina
Bašaid
3 : 0
Borac
Iđoš
Napredak
Banatska Topola
0 : 2
2. Oktobar
Kumane
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo
Bočar
Sremac
Vojka
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Polet
Novi Karlovci
1 : 4
Fruškogorac
Krčedin
Sloga
Maradik
2 : 1
Borac
Jarkovci
Železničar (I)
Inđija
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Stubal
Stubal
Musina reka
Musina reka
2 : 4
Progorelica
Progorelica
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
4 : 0
Omladinac (D)
Drakčići
Borac
Klenovnik
2 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Sloga
Lučica
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Napredak (B)
Batovac
0 : 4
BSK
Brežane
Zemljoradnik
Trnjane
3 : 0
Dizel
Bare
Mlava
Bratinac
1 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Metalac
Požarevac
1 : 3
Stig
Beranje
Proleter
Požarevac
4 : 1
Sopot
Požarevac
Bratstvo
Krupanj
2 : 1
Cerova
Cerova
7. Juli
Bela Crkva
3 : 1
Krasava
Krasava
Stig (MC)
Malo Crniće
0 : 3
Stig (C)
Crljenac
Tomako Internacional
Trstenik
2 : 2
Mladost
Mala Drenova
Gradina
Pejovac
3 : 0
Morava
Medveđa
MZ Trstenik
Trstenik
2 : 1
Jugovići
Bogdanje
Vinogradar
Riljac
3 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Omladinac
Odžaci
1 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Sloga
Lozna
2 : 1
Topoljak
Grabovac
Dunav
Veliko selo
3 : 1
Heroj
Jajinci
Mabat
Beograd
0 : 1
Crvenka
Borča
Vojvodina
Crvena Crkva
3 : 0
Pobeda
Parta
Ševac
Kusić
7 : 0
Jedinstvo
Orešac
Partizan
Kajtasovo
5 : 4
Vitorul
Straža
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Borac (Č)
Čačak
Voždovac
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički Stankom
Beograd
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Borac (Č)
Čačak
0 : 2
Rad
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Borac (Č)
Čačak
1 : 1
Dubočica
Leskovac
Zemun
Zemun
1 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Mika Antić
Pančevo
3 : 0
Borac
Starčevo
Dolina
Padina
2 : 2
Spartak
Debeljača
Radnik
Stari Tamiš
13 : 1
BAK
Bela Crkva
Vršac United
Vršac
4 : 1
Plandište
Plandište
Pančevo
Pančevo
8 : 2
Budućnost
Alibunar