XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 70 utakmica za dan
Sreda, 19 Maj 2010

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Banat
Zrenjanin
Dinamo
Vranje
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Sevojno Point
Sevojno
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Bežanija
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Mladost (A)
Apatin
Radnički (S)
Sombor
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Zemun
Zemun
2 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Indjija
Inđija
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (M)
Medoševac
2 : 3
Mladost (B)
Bosilegrad
Mladost (L)
Lalinac
0 : 3
Sloga (L)
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
1 : 0
Morava (VH)
Vladičin Han
Bobište
Bobište
3 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 6
BSK Bujanovac
Bujanovac
Radan
Lebane
1 : 0
Zaplanjac
Gadžin Han
Jastrebac (B)
Blace
2 : 1
Vučje
Vučje
Napredak
Aleksinac
2 : 5
Žitorađa
Žitorađa
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Trudbenik
Stalać
0 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Slatina (B)
Bor
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Trgovački
Jagodina
5 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Bor
Bor
1 : 0
Borac
Bivolje
Morava (Ć)
Ćuprija
4 : 1
Kablovi
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
7 : 0
Rudar (B)
Bor
Trajal
Kruševac
8 : 1
Temnić
Varvarin
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Slavija
Beograd
0 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
0 : 1
Žarkovo
Beograd
Lasta
Beograd
0 : 2
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Trudbenik
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Poštar
Beograd
4 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Vinča
Vinča
1 : 2
IMT
Beograd
Turbina
Beograd
3 : 1
Milutinac
Zemun
Radnički
Čapljinac
3 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Rasovača
Rasovača
3 : 0
Knežica
Knežica
Naša krila
Belotinac
0 : 1
Rutevac
Rutevac
Mladost (O)
Orljane
3 : 2
Omladinac
Malošište
Lužnica
Babušnica
6 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 3
Gruža
Vitanovac
Budućnost (S)
Samaila
2 : 1
Musina reka
Musina reka
Čibukovac
Kraljevo
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
Stubal
Stubal
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Progorelica
Progorelica
2 : 1
Omladinac (D)
Drakčići
Kablar
Kraljevo
1 : 0
Zgodačica
Godačica
Mladost
Mala Drenova
4 : 1
MZ Trstenik
Trstenik
Zemun
Zemun
2 : 4
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Bežanija
Beograd
2 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
3 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
3 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Borac (Č)
Čačak
3 : 1
Čukarički Stankom
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Borac (Č)
Čačak
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Timok
Zaječar
Zemun
Zemun
1 : 0
Mačva
Šabac
Teleoptik
Zemun
4 : 1
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Napredak
Kruševac
Jagodina
Jagodina
1 : 0
Zemun
Zemun
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 2
Rad
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 4
Bežanija
Beograd
Partizan
Beograd
10 : 1
Morava
Velika Plana
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Napredak
Kruševac

Košarka

Crvena Zvezda
Beograd
74 : 64
Tamiš
Pančevo
FMP
Železnik
96 : 78
Borac
Čačak
Hemofarm
Vršac
100 : 85
Metalac
Valjevo
Radnički
Kragujevac
72 : 75
Partizan
Beograd