XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 136 utakmica za dan
Sreda, 28 April 2010

Fudbal

Radnički Stobeks
Klupci
5 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 0
Budućnost (V)
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Rudar (K)
Kostolac
0 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
1 : 1
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Vujić voda
Valjevo
1 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 1
Mačva
Šabac
Spartak (D)
Debeljača
0 : 2
Big Bul
Bačinci
Sloga (T)
Temerin
2 : 1
Metalac AV
Futog
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
2 : 1
Dolina
Padina
Senta
Senta
2 : 2
Palić
Palić
Tekstilac Ites
Odžaci
0 : 1
Veternik Viskol
Veternik
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Mladost (O)
Oplanići
0 : 2
Pobeda
Beloševac
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 0
Sušica
Kragujevac
Polet (LJ)
Ljubić
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Bane
Raška
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 1
Slavija (K)
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
5 : 1
Orlovac
Mrčajevci
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 0
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
Polimlje
Prijepolje
0 : 4
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Loznica
Loznica
1 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Radnički Zorka
Šabac
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
2 : 3
Ribnica
Mionica
Jedinstvo (V)
Vladimirci
4 : 1
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Osečina
Osečina
Zlatar
Nova Varoš
5 : 1
Jadar (S)
Stupnica
Krušik
Valjevo
0 : 0
Sloga (S)
Sjenica
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 3
Selevac
Selevac
Železničar Inon
Požarevac
2 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Crvena zvezda (S)
Suvodol
2 : 3
Vrbovac
Vrbovac
Gruža
Gruža
2 : 1
Obilić (Ž)
Živica
Borac
Žabari
2 : 5
Šapine
Šapine
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Seljak
Mihajlovac
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Zvižd
Kučevo
Bobište
Bobište
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
5 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Radan
Lebane
3 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Jastrebac (B)
Blace
3 : 1
Morava (VH)
Vladičin Han
Napredak
Aleksinac
1 : 2
Zloćudovo
Zloćudovo
Pukovac
Pukovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
Zaplanjac
Gadžin Han
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Vučje
Vučje
Rudar (B)
Bor
3 : 3
Trudbenik
Stalać
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Temnić
Varvarin
Borac
Bivolje
3 : 3
Timočanin
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Pepeljevac
Pepeljevac
3 : 2
Trajal
Kruševac
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
Morava (Ć)
Ćuprija
Slatina (B)
Bor
2 : 1
Bor
Bor
Trgovački
Jagodina
6 : 0
Ozren
Sokobanja
Radnik
Stari Tamiš
4 : 1
Jedinstvo
Novi Bečej
BAK
Bela Crkva
0 : 3
Sloboda
Novi Kozarci
Bačka Topola
Bačka Topola
0 : 0
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Dinamo
Pančevo
Borac
Starčevo
1 : 0
Bačka (P)
Pačir
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 4
Radnički (Z)
Zrenjanin
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 6
Obilić
Novi Kneževac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Radnički (B)
Bajmok
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 0
Polet (N)
Nakovo
Polet (K)
Karavukovo
0 : 5
Cement
Beočin
Šajkaš
Kovilj
2 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Hajduk
Šimanovci
1 : 3
1. Maj Agroruma
Ruma
Radnički (I)
Irig
1 : 2
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
Solunac
Rastina
3 : 1
Index
Novi Sad
Borac
Novi Sad
3 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Sloven
Ruma
0 : 4
Mladost
Turija
Ljukovo
Ljukovo
5 : 1
ŽAK
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Jugović
Kać
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
PKB
Padinska skela
Borac (O)
Ostružnica
0 : 0
IMT
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
Milutinac
Zemun
Balkan Mirijevo
Mirijevo
4 : 1
Turbina
Beograd
Žarkovo
Beograd
5 : 2
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Slavija
Beograd
1 : 3
Poštar
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
Trudbenik
Beograd
Budućnost (D)
Dobanovci
4 : 1
Lasta
Beograd
Proleter Lasta
Pečenog
5 : 0
Jedinstvo
Godačica
Karađorđe
Kraljevo
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
Tutin
Tutin
1 : 0
Borac (A)
Adrani
Rudar
Baljevac
2 : 1
Radnički
Kovači
Napredak
Gračac
0 : 0
Morava
Sirča
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Radnik
Ušće
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Magnohrom
Kraljevo
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Omladinac
Rakinac
1 : 0
Šumadija
Azanja
Lunjevac
Lunjevac
2 : 2
Sloga
Miloševac
Cerovac
Cerovac
2 : 1
Železničar (K)
Kusadak
Napredak
Markovac
3 : 0
Drugovac
Drugovac
Mladi radnik
Radinac
0 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 5
Budućnost
Ratari
Udarnik
Lozovik
4 : 1
Sloboda
Lipe
Železničar (S)
Smederevo
3 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Bačka (M)
Mol
0 : 0
Bajša
Bajša
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Čantavir
Čantavir
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Jadran
Feketić
Krivaja
Krivaja
3 : 0
AFK
Ada
Tavankut
Tavankut
2 : 0
Tisa
Adorjan
Njegoš
Lovćenac
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Proleter
Njegoševo
5 : 0
Potisje
Kanjiža
Borac (M)
Martinci
0 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Jadran
Golubinci
1 : 1
Fruškogorac
Kukujevci
Jedinstvo
Stara Pazova
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
Sloga Milšped
Krnješevci
2 : 5
Mladost
Kupinovo
Borac (S)
Surduk
4 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Hajduk (B)
Beška
2 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Dunav
Stari Banovci
5 : 0
PSK Putinci
Putinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Venčani
Venčani
2 : 0
Bokanja
Gorovič
Sloga
Zagorica
0 : 2
OFK Šatornja
Šatornja
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 4
Vinča
Vinča
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Borac
Kloka
BSK Belosavci
Belosavci
3 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Subotica
Subotica
3 : 2
Solid
Subotica
Rad
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Bežanija
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Vojvodina
Novi Sad

Košarka

Hemofarm
Vršac
75 : 50
Tamiš
Pančevo
FMP
Železnik
82 : 68
Radnički
Kragujevac
Crvena Zvezda
Beograd
65 : 79
Partizan
Beograd
Borac
Čačak
51 : 52
Metalac
Valjevo

Odbojka

VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Putevi
Ivanjica
Jagodina
Jagodina
3 : 0
GIK Banat
Klek
Novi Sad DDOR
Novi Sad
0 : 3
Bavanište
Bavanište
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje

Rukomet

Napredak
Kruševac
10 : 0
Vrbas - Vital
Vrbas
Bask
Beograd
35 : 32
Zaječar
Zaječar
Bačka Palanka - Nopal
Bačka Palanka
49 : 37
Napredak
Kruševac