XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 204 utakmica za dan
Subota, 17 Oktobar 2009

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Borac
Čačak
3 : 1
Smederevo
Smederevo
Javor Habitfarm
Ivanjica
2 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
BSK Borča
Borča
0 : 2
Spartak Z.V.
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Mladost (L)
Lučani
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Srem
Sremska Mitrovica
1 : 1
Novi Sad
Novi Sad
Indjija
Inđija
4 : 0
Mladost (A)
Apatin
Zemun
Zemun
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (S)
Sombor
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Bežanija
Beograd
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Sevojno Point
Sevojno
1 : 2
Dinamo
Vranje
Drina (Z)
Zvornik
4 : 0
Ljubić
Prnjavor
Sloga (D)
Doboj
1 : 1
Romanija
Pale
Drina HE
Višegrad
3 : 0
Famos
Vojkovići
Sloboda
Novi Grad
4 : 0
Mladost
Gacko
Sutjeska
Foča
1 : 0
BSK
Banja Luka
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Proleter
Teslić
Sloga (P)
Požega
1 : 4
Sloboda (U)
Užice
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Rudar (K)
Kostolac
Metalac (K)
Kraljevo
0 : 2
Vujić voda
Valjevo
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 0
Radnički (P)
Pirot
Svrljig
Svrljig
1 : 0
Radnik
Surdulica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
0 : 4
Timok
Zaječar
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Kopaonik
Brus
4 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Tekstilac Ites
Odžaci
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 0
Veternik Viskol
Veternik
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Palić
Palić
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Dolina
Padina
Sloga (T)
Temerin
2 : 2
Vršac
Vršac
Big Bul
Bačinci
1 : 0
Metalac AV
Futog
Palilulac
Krnjača
0 : 1
Voždovac
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
2 : 1
Hajduk
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
BASK
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 1
Grafičar
Beograd
Slavija (K)
Kragujevac
0 : 1
Polet (LJ)
Ljubić
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 1
Radnički (K)
Koceljeva
Ribnica
Mionica
1 : 1
Loznica
Loznica
Jadar (S)
Stupnica
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vladimirci
Selevac
Selevac
0 : 1
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
Vrbovac
Vrbovac
3 : 0
Omladinac (Š)
Šetonje
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Gruža
Gruža
VGSK
Veliko Gradište
0 : 0
Borac
Žabari
Topličanin
Prokuplje
1 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Sloga (L)
Leskovac
3 : 0
Radan
Lebane
Morava (VH)
Vladičin Han
3 : 2
Jastrebac (B)
Blace
Sloga (D)
Despotovac
3 : 0
Bor
Bor
Đerdap
Kladovo
3 : 0
Trajal
Kruševac
Kablovi
Zaječar
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
Rudar (B)
Bor
3 : 1
Temnić
Varvarin
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
BAK
Bela Crkva
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
1 : 0
Bačka Topola
Bačka Topola
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički (B)
Bajmok
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Cement
Beočin
3 : 2
Polet (K)
Karavukovo
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 0
Hajduk
Šimanovci
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
0 : 1
Radnički (I)
Irig
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Borac
Novi Sad
Jugović
Kać
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
IMT
Beograd
4 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Turbina
Beograd
2 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Vinča
Vinča
0 : 0
GSP Polet
Beograd
Trudbenik
Beograd
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Budućnost
Konarevo
1 : 0
Karađorđe
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
2 : 1
Rudar
Baljevac
Magnohrom
Kraljevo
1 : 4
Ibar
Mataruška Banja
Autoprevoz
Čačak
3 : 1
Slatina
Slatina
Spartak
Trnava
3 : 1
Gorušica
Viča
Zlatibor voda
Gostilje
1 : 0
Polet
Rasna
Budućnost
Arilje
3 : 1
Omladinac
Zdravčići
Luna Avijatičar
Vranjani
1 : 3
Železničar
Požega
Banjani
Banjani
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Kačer
Belanovica
1 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Karađorđe (T)
Topola
4 : 1
Badnjevac
Badnjevac
Aluminjum
Niš
6 : 2
Delijski Vis
Niš
Mladost (O)
Orljane
6 : 0
Rad
Merošina
Pavlovac
Pavlovac
0 : 1
Hajduk
Preševo
Trešnjevka
Lopardince
1 : 2
Levosoje
Levosoje
Napredak
Surdulica
0 : 3
Mladost
Suvojnica
Prčevac
Pirot
3 : 1
Dragoš
Pirot
Gnjilan
Gnjilan
3 : 0
Tanasko Rajić
Pirot
Zadrugar
Krupac
1 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Borac
Barje Čiflik
1 : 2
Jedinstvo (P)
Pirot
Napredak
Izvor
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Sloga
Kobišnica
Brestovac
Brestovac
1 : 1
Brodoremont
Kladovo
Jadran
Feketić
3 : 0
Bajša
Bajša
Panonija IM Topola
Panonija
3 : 0
Tavankut
Tavankut
Potisje
Kanjiža
1 : 3
Njegoš
Lovćenac
Radnički (K)
Kovin
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 1
Naftagas (E)
Elemir
Begej
Žitište
0 : 0
Borac (Z)
Zrenjanin
Vojvodina
Perlez
7 : 0
Bilećanin
Sečanj
Graničar
Riđica
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
FK Stanišić
Stanišić
4 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
Borac
Bački Gračac
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Mladost (K)
Kruščić
4 : 1
Crvenka
Crvenka
Polet (S)
Sivac
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Vrbas
Vrbas
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Obilić
Zmajevo
4 : 0
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Mlada krila
Metikoši
4 : 2
Partizan
Vrba
TE Gučevo
Trbušnica
6 : 1
Borac (K)
Kozjak
Gučevo
Banja Koviljača
6 : 0
Crnča
Crnča
Pobeda
Golobok
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Mladi borac
Vodice
8 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Proleter
Mala Plana
2 : 1
Bašin
Bašin
Udarnik
Baničina
4 : 1
Budućnost
Vlaški Do
Šumadinac
Binovac
6 : 3
Badljevica
Badljevica
Podunavac
Udovice
1 : 0
Ravni Gaj
Malo Orašje
Vučak
Vučak
7 : 0
Petrijevac
Petrijevo
7. Jul
Vodanj
4 : 0
Landol
Landol
Venčani
Venčani
0 : 3
Vinča
Vinča
Lepenica
Badnjevac
4 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Žitkovica
Žitkovica
1 : 0
Borac
Zabela
Graničar
Đala
1 : 6
Jedinstvo
Srpski Krstur
Čoka
Čoka
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
Tomislavci
Tomislavci
2 : 1
Olimpija
Gunaroš
Sloboda
Stara Moravica
3 : 0
Mićunovo
Mićunovo
Omladinac
Odžaci
3 : 4
Tomako Internacional
Trstenik
Sloga
Lozna
6 : 3
Sloboda
Mijajlovac
Topoljak
Grabovac
1 : 0
Jugovići
Bogdanje
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Kapedunum
Beograd
0 : 1
Mladi proleter
Beograd
Olimpija
Beograd
0 : 9
Heroj
Jajinci
GAK
Beograd
3 : 4
Crvenka
Borča
OFK Zvezdara
Beograd
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Jerina
Smederevo
4 : 0
Sušica
Kragujevac
Kolibri
Kuršumlija
1 : 3
Unafortuna 04
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
2 : 2
Vandini
Zemun
Šabac
Šabac
0 : 1
LASK
Lazarevac
Rubin
Mol
1 : 7
Pančevo
Pančevo
Sloga
Zemun
6 : 0
Radnički 1919
Zrenjanin
Ravangrad
Sombor
0 : 2
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Kalemegdan
Beograd
1 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Rad
Beograd
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
5 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
5 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Mačva
Šabac
Zemun
Zemun
3 : 1
Timok
Zaječar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Čukarički Stankom
Beograd
2 : 2
Borac (Č)
Čačak
Dubočica
Leskovac
4 : 0
Morava
Velika Plana
Smederevo
Smederevo
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Rad
Beograd

Košarka

Cibona
Zagreb
75 : 59
FMP
Železnik
Helios
Domžale
67 : 73
Partizan
Beograd
Zadar
Zadar
89 : 85
Cedevita
Zagreb
Crvena Zvezda
Beograd
89 : 66
Zagreb CO
Zagreb
Sloga
Kraljevo
96 : 92
Borac
Čačak
Vojvodina Srbijagas
Novi Sad
94 : 50
Mašinac
Kraljevo
Jug
Vranje
72 : 89
Mladost (Č)
Čačak
Jagodina
Jagodina
67 : 63
Partizan 2
Beograd
Vizura Smederevo
Smederevo
84 : 88
Železničar (I)
Inđija
Zdravlje
Leskovac
94 : 82
Vrbas Carnex
Vrbas
Vojvodina
Novi Sad
92 : 79
Superfund BP
Beograd
Beovuk 72
Beograd
69 : 77
Crnokosa
Kosjerić
Proleter
Zrenjanin
61 : 84
Voždovac
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
84 : 62
Spartak
Subotica
Partizan
Beograd
78 : 54
Radnički
Kragujevac
Jugobanat
Banatski Karlovac
90 : 69
Moravac
Čačak
Bor
Bor
66 : 72
Pro Tent
Obrenovac
Kovin MT
Kovin
83 : 80
Student
Niš
Beočin
Beočin
74 : 77
Kraljevo
Kraljevo

Odbojka

Spartak
Ljig
2 : 3
Ribnica
Kraljevo
Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Crvena Zvezda
Beograd
GIK Banat
Klek
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Železničar
Beograd
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
Borac
Starčevo
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Vizura Super Nova
Beograd
Šumadija Aqua Viva
Aranđelovac
1 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Radnički NIS Petrol
Beograd
3 : 0
Putevi Trendteks
Prijepolje
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Novi Sad Pionir Petrol
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Radnički
Kragujevac
Leposavić
Leposavić
3 : 1
Zlatibor (Č)
Čajetina

Rukomet

Jugović Unimet
Kać
25 : 21
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
37 : 19
Smederevo
Smederevo
Vojvodina Železničar
Novi Sad
37 : 31
Dinamo
Pancevo
Naisus
Niš
38 : 21
Crvenka
Crvenka
Proleter Naftagas
Zrenjanin
22 : 23
Metaloplastika
Šabac
Priboj
Priboj
26 : 33
Kolubara
Lazarevac
Mladost TSK
Temerin
16 : 22
Požarevac
Požarevac
Vrbas - Vital
Vrbas
27 : 25
Bask
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
25 : 24
Zaječar
Zaječar
Rudar
Kostolac
40 : 28
Zlatar
Nova Varoš
Pirot
Pirot
27 : 21
Napredak
Kruševac
Radnički Lepenica
Kragujevac
33 : 35
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Metalac Gornji Milanovac
Gornji Milanovac
33 : 36
Železnicar Gas Teh
Inđija

Vaterpolo

UNIQA UTE
Budapest
5 : 12
Szeged Beton
Szeged

Futsal

Leteći Holandjanin
Vrbas
5 : 0
Niš 92
Niš
Marbo Intermezzo
Beograd
7 : 4
Rušče
Vranje
Kopernikus Vidre
Niš
4 : 2
Slodes
Beograd
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja
4 : 3
SAS
Zrenjanin