XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 182 utakmica za dan
Subota, 3 Oktobar 2009

Fudbal

BSK Borča
Borča
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
2 : 0
Čukarički Stankom
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 1
Javor Habitfarm
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 0
Borac
Čačak
Smederevo
Smederevo
0 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 0
Mladost (A)
Apatin
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Indjija
Inđija
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Zemun
Zemun
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički (S)
Sombor
0 : 0
Banat
Zrenjanin
Bežanija
Beograd
0 : 1
Sevojno Point
Sevojno
Kozara
Gradiška
4 : 0
Romanija
Pale
Drina (Z)
Zvornik
1 : 2
Famos
Vojkovići
Sloga (D)
Doboj
2 : 1
Mladost
Gacko
Drina HE
Višegrad
0 : 0
BSK
Banja Luka
Sloboda
Novi Grad
2 : 0
Proleter
Teslić
Sutjeska
Foča
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Radnički Stobeks
Klupci
Sloboda (U)
Užice
2 : 0
Šumadija Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost (V)
Valjevo
2 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Železničar
Lajkovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
3 : 2
FAP
Priboj
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 1
Vujić voda
Valjevo
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 1
Radnik
Surdulica
Svrljig
Svrljig
0 : 1
Sinđelić
Niš
Jedinstvo (B)
Bošnjace
1 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Kopaonik
Brus
Radnički (Š)
Šid
2 : 2
Veternik Viskol
Veternik
Tekstilac Ites
Odžaci
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Bačka (BP)
Bačka Palanka
1 : 2
Palić
Palić
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Vršac
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 2
Metalac AV
Futog
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Big Bul
Bačinci
Sopot
Sopot
1 : 1
Dorćol
Beograd
Palilulac
Krnjača
1 : 2
Hajduk
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
1 : 0
Grafičar
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
0 : 1
Resnik
Resnik
Slavija (K)
Kragujevac
2 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Partizan (KM)
Kosovska Mitrovica
2 : 1
Erdoglija Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 1
Polimlje
Prijepolje
Ribnica
Mionica
5 : 0
Jadar (GD)
Gornji Dobrić
Jadar (S)
Stupnica
2 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Selevac
Selevac
3 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Jasenica 1911
Smederevska Palanka
1 : 0
Železničar Inon
Požarevac
Vrbovac
Vrbovac
2 : 2
Crvena zvezda (S)
Suvodol
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
Seljak
Mihajlovac
Topličanin
Prokuplje
4 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga (L)
Leskovac
4 : 0
Napredak
Aleksinac
Morava (VH)
Vladičin Han
4 : 4
Pukovac
Pukovac
Ozren
Sokobanja
6 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Despotovac
2 : 0
SFS Borac
Paraćin
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Timočanin
Knjaževac
Kablovi
Zaječar
1 : 0
Rudar (B)
Bor
BAK
Bela Crkva
1 : 0
Radnik
Stari Tamiš
Sloboda
Novi Kozarci
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
Budućnost (SC)
Srpska Crnja
5 : 2
Borac
Starčevo
Dinamo
Pančevo
6 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (Z)
Zrenjanin
3 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Obilić
Novi Kneževac
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Šajkaš
Kovilj
5 : 0
Polet (K)
Karavukovo
Cement
Beočin
1 : 0
Hajduk
Šimanovci
1. Maj Agroruma
Ruma
2 : 1
Solunac
Rastina
Crvena Zvezda (NS)
Novi Sad
1 : 3
Borac
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Ljukovo
Ljukovo
IMT
Beograd
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Turbina
Beograd
1 : 0
Balkan Mirijevo
Mirijevo
Vinča
Vinča
0 : 0
Žarkovo
Beograd
Trudbenik
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Budućnost
Konarevo
2 : 0
Rudar
Baljevac
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Radnik
Ušće
Autoprevoz
Čačak
5 : 1
Miokovci
Miokovci
Spartak
Trnava
0 : 5
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Crnokosa
Kosjerić
4 : 2
Jasen
Brodarevo
Banjani
Banjani
2 : 1
ZSK
Valjevo
Kačer
Belanovica
1 : 2
Vrujci
Gornja Toplica
Lokomotiva
Lapovo
4 : 1
Junkovac
Junkovac
Marjan
Knić
4 : 1
Bare
Bare
Karađorđe (R)
Rača
2 : 0
Aranđelovac
Aranđelovac
Aluminjum
Niš
5 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Bukovik
Razanj
2 : 1
Rutevac
Rutevac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 1
Knežica
Knežica
Morava
Žitkovac
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Pavlovac
Pavlovac
0 : 2
As
Bujanovac
Trešnjevka
Lopardince
3 : 0
Napredak
Surdulica
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 4
Dragoš
Pirot
Prčevac
Pirot
3 : 4
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
1 : 5
Jedinstvo (P)
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Jedinstvo (BP)
Bela Palanka
Borac
Barje Čiflik
1 : 7
Lužnica
Babušnica
Zlot
Zlot
5 : 2
Ključ
Podvrška
Poreč
Donji milanovac
1 : 2
Nemetali
Donja Bela Reka
Jadran
Feketić
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Potisje
Kanjiža
3 : 4
Proleter
Njegoševo
Radnički (K)
Kovin
1 : 1
Radnički (B)
Baranda
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Begej
Žitište
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Borac (Z)
Zrenjanin
1 : 0
Potisje
Knićanin
Naftagas (E)
Elemir
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Graničar
Riđica
2 : 2
PIK Prigrevica
Prigrevica
FK Stanišić
Stanišić
7 : 0
Radnički
Ratkovo
Borac
Bački Gračac
3 : 0
Rusin
Ruski Krstur
Mladost (K)
Kruščić
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Tvrdjava
Bač
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Vrbas
Vrbas
3 : 0
Slavija (NS)
Novi Sad
Obilić
Zmajevo
3 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 1
Mladost
Kupinovo
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 1
Radjevac
Krupanj
Gučevo
Banja Koviljača
2 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Mramorac
Mramorac
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Pobeda
Golobok
4 : 1
Bašin
Bašin
Mladi borac
Vodice
3 : 0
Budućnost
Vlaški Do
Proleter
Mala Plana
1 : 2
Sloga
Bačinac
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 0
Badljevica
Badljevica
Šumadinac
Binovac
3 : 1
Petrijevac
Petrijevo
Podunavac
Udovice
3 : 2
Landol
Landol
Vučak
Vučak
0 : 0
7. Jul
Vodanj
Venčani
Venčani
3 : 0
OFK Šatornja
Šatornja
Đerdap
Golubac
1 : 1
Sloga
Dubravica
Sloboda
Rasnica
3 : 0
Željuša
Željuša
Tomislavci
Tomislavci
2 : 3
Sloboda
Stara Moravica
Miločajac
Miločaj
1 : 1
Budućnost (S)
Samaila
Žabare
Žabare
0 : 5
Mladost
Jelenac
Hajduk
Gornja Trnava
7 : 0
OFK Plaskovac
Plaskovac
Maskar
Maskar
2 : 0
Šumadinac
Šume
Bratstvo
Krupanj
1 : 4
Krasava
Krasava
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Jugovići
Bogdanje
4 : 2
Sloga
Lozna
Mladost
Mala Drenova
0 : 0
Vinogradar
Riljac
Sloboda
Mijajlovac
1 : 1
MZ Trstenik
Trstenik
Kapedunum
Beograd
0 : 1
Omladinac
Veliki Mokri Lug
GAK
Beograd
1 : 4
Mladost
Jabučki rit
Spartak
Subotica
2 : 1
Požarevac
Požarevac
Šabac
Šabac
7 : 0
Kolibri
Kuršumlija
LASK
Lazarevac
0 : 1
Napredak
Kruševac
Vandini
Zemun
2 : 1
Jerina
Smederevo
Unafortuna 04
Kragujevac
0 : 0
Lemind Lavice
Leskovac
Mašinac PZP
Niš
5 : 1
Sušica
Kragujevac
Kikinda
Kikinda
1 : 6
Radnički 1919
Zrenjanin
Rubin
Mol
0 : 8
ŽFK Fruškogorac
Novi Sad
Sloga
Zemun
4 : 2
Novi Bečej
Novi Bečej
Ravangrad
Sombor
2 : 2
Kalemegdan
Beograd
Jagodina
Jagodina
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Partizan
Beograd
7 : 1
Bežanija
Beograd
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Timok
Zaječar
3 : 2
Rad
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
2 : 1
Napredak
Kruševac
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Jagodina
Jagodina
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Rad
Beograd
1 : 1
Dubočica
Leskovac
Bežanija
Beograd
0 : 1
Napredak
Kruševac

Košarka

Jug
Vranje
69 : 67
Železničar (I)
Inđija
Jagodina
Jagodina
77 : 83
Vrbas Carnex
Vrbas
Vizura Smederevo
Smederevo
95 : 85
Radnički (O)
Obrenovac
Zdravlje
Leskovac
67 : 82
Superfund BP
Beograd
Trepča
Kosovska Mitrovica
66 : 73
Moravac
Čačak
Šabac
Šabac
62 : 80
Student
Niš
Bor
Bor
59 : 81
Stara Pazova
Stara Pazova

Rukomet

Smederevo
Smederevo
31 : 29
Planinka Prolom voda
Kuršumlija
Jugović Unimet
Kać
27 : 18
Dinamo
Pancevo
Partizan Dunav osiguranje
Beograd
26 : 27
PKB
Padinska Skela
Vojvodina Železničar
Novi Sad
33 : 27
Crvenka
Crvenka
Naisus
Niš
28 : 25
Metaloplastika
Šabac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
26 : 26
Priboj
Priboj
Rudar
Kostolac
37 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Zlatar
Nova Varoš
21 : 28
Vrbas - Vital
Vrbas
Zaječar
Zaječar
33 : 30
Napredak
Kruševac
Bask
Beograd
41 : 23
Nova Pazova
Nova Pazova
Crvena Zvezda
Mokrin
25 : 27
Mladost TSK
Temerin
Dubočica
Leskovac
29 : 29
Vranje
Vranje
Dinamo Petrohemija
Pančevo
21 : 39
Naisa
Niš
Knjaz Miloš
Aranđelovac
22 : 19
JP Radnički
Novi Beograd
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
29 : 29
Crvena Zvezda
Beograd
Pirot
Pirot
23 : 24
Proleter Superprotein
Zrenjanin
Župa
Aleksandrovac
12 : 23
Železnicar Gas Teh
Inđija

Futsal

Pirot
Pirot
3 : 3
Niš 92
Niš
Kopernikus Vidre
Niš
5 : 2
Kocka Amaters
Vrnjačka Banja